Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 28 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 548
  1. #181
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    türamüra, kui sitasti märts on alanud! Senise 3K käe peale on winrate -5BB/100 ehk juba olen 60$ miinuses. Olen ise mõned käed lollisti mänginud (vt. eelmist postitatud kätt, mul oli ju vaja see ikka callida), aga krt, on ikka välja ka imetud.

    Täna ühe täieliku donki (stats 88/31/1 77 käe kohta)vastu 2 järjestikust kätt.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 03.03.10 at 01:43

  2. #182
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.

  3. #183
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.
    jajah, sul on õigus. minu mõttekäik oli, et kuna ta callis kõike ja millega iganes, foldis ainult suurte bettide peale, kui endal midagi polnud, väiksemaid bette näiteks mitu korda min3bettis õhuga, siis ma arvasin, et ma olen way ahead (enne riverit olingi) ja valuebetin. Aga näe, kuidas asi pöördus.

  4. #184
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...

  5. #185
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Juba veebruari viimane nädal kiskus kiiva, siin graafikus nüüd märtsi esimesed päevad, peamiselt NL10, veidi ka Olympsi NL20, kus 500 käega -50$ (sellega olen ma olympsis ka peale 7K kätt taas BE)



    Mitu halba laksu olen saanud, siis hakkasin vist lollisti mängima ja täna tundsin selgelt, et tilt mis tilt. Ei ole normaalne, kui mängides viha keeb. Seega panin lauad kinni, cooling off. Ei suuda enam jooksvalt aru saada, kas oli lihtsalt standard-beat, tegin ise analüüsis vea või juba lollusest tiltan täiega. Aga kui siia blogisse mõne käe panen, siis oskajad mehed ometi ju vaatavad ja analüüsivad, mis ma valesti tegin, miks kurat ma siis sellest õppust ei võta?

    Midagi on minu meelest tõsiselt valesti, kuidas muidu saab olla, et ma septembrist alates pokkeriga igapäevaselt tegelen, tellin ja loen pokkeriraamatuid, siin foorumis igapäevane külaline, kasutan aktiivselt träkkerit, omast arust ikka püüan mänguanalüüsiga tegeleda... Aga pool aastat hiljem rabelen elu eest, et NL10 BE-st parem olla.
    See ei saa olla lollusest, ma ei usu, et NL10 on raketiteadus ja ennast päris lolliks inimeseks ka ei pea, koolis peeti mind matemaatikas ka päris tugevaks, päevatööna ka tehases mutrit ei keera...

    Viga peab olema terves minu suhtumises pokkerisse ja õppeprotsessi, kas mingi mõttelaiskus, et kipun mingit strateegiat, võtteid endale kinnistama ja siis mängin liiga robotlikult, pean vastaseid kas liiga lolliks või targaks... krt ma ei teagi.

    Midagi peab mindsetis muutuma - kas analüüsist midagi õpetlikku leidma või peab pingemaandamiseks end umbetäis jooma... oh Poker Mindset, oh Poker Mindset, millal sina Starsist tuled?

    1.
    ( Click to show/hide )

    2.
    ( Click to show/hide )

    3.
    ( Click to show/hide )

    4.
    ( Click to show/hide )

    5.
    ( Click to show/hide )

  6. #186
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Ma vaataks kriitilise pilguga oma PF callimis standardid üle.

    1. Foldiks pre. KJo ei ole käsi, millega UTG avangu vastu tahaksid OOP mängida suurt poti.

    2. Nii ja naa. väga hull vast pole.

    3. Poolikute stäkkide vastu seal vist ei setmineks. BTN võib veel otsa kanna panna.

    4. Flopil ajaks nupud sisse.

    5. 3betiks suuremalt 1,4 näiteks. Pool poti unusta ära edasistel tnavatel. 3/4 potist paneks kindlasti. Oleks ta näiteks riveris callinud ja TT letti löönud, siis oleks kehva betsizingu tõttu jäänud 3$ valuet võtmata.

  7. #187
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    hea mäng jätkub...

    ( Click to show/hide )

  8. #188
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Ma oleks vast flopis foldinud.
    Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
    Not set, no bet=fold :D

  9. #189
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Ma oleks vast flopis foldinud.
    Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
    Not set, no bet=fold :D
    jäi täpsustamata, et vastane istus algses lauda pooliku stäkiga ja tahtis igast potist osa saada, jättis halva mängija mulje. Seepärast arvasin, et ta võib vabalt ka madalama paariga olla. Turnis ja riveris ei oleks küll enam osanud hoiduda.

  10. #190
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    5.bet peaks ikka suurem olema jah 1.2-1.4
    Aga küsimus sulle,kui oled positsioonil ja saad peale pref betti calli ja flopis hitid ehk siis TPTK näiteks AJ AQ AK,ja kui vastane agressiivsust üles ei näita ja laual puuduvad tõmbed,ohutu board ühesõnaga kas siis lased kuni showdownile bette edasi!

  11. #191
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    vastus küsimusele: jah

  12. #192
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    vahel saab mõne donki käest raha ka. Ma olin ammu ta ära märkinud, aga kuidagi ei tahtnud hetke tulla, poolteist tundi istusin lauas koos, passisin ja vaatasin, kuidas mehe stäkk kuivas...

    Ja ise uue laua tegemine toitis hästi. Muidu vaatasin, et täiesti blank, lauad on nii nitid et hirmus. Istusin uude lauda ja 5 minutiga oli laud täis, suur osa neist sellised poolestäkimehed.

    ( Click to show/hide )

  13. #193
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...
    Kus häda kõige suurem, seal Eesti Post kõige lähem! Sain täna raamatu kätte (wtf see kandekeskuse mõte on, ei mäleta, et oleksin "muhv, nõudmiseni" aadressi pannud).

    Täna õhtul pokkerit lahti ei võta, loen vaid raamatut.

  14. #194
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Võtsin Olympicust rolli välja ja viisin vahelduseks Triosse tagasi, kuna targemate meeste arvutused ütlevad, et Trio everyday rakeback on suurem kui Olympicu depoboonus ja punktid kokku. Päris uut tuba ei taha võtta enne kui max. first depo roll olemas.

    tegin täna proovisessi. FR valik on seal väike, seega mängisin 6-maxi. Jäin küll 1.5BI miinusesse. Sealne NL10 on täis väga imelikke mängijaid, taas hoopis midagi muud kui Stars. Nüüd on oluline, kas ma suudan korralikult adjustida, olümpsis oli mul sellega raskusi.

    1. Calllin-callin-callin
    ( Click to show/hide )

    2. Slowplaya!
    ( Click to show/hide )

    3. TPWK on alati nuts
    ( Click to show/hide )

    4. Kes kardab Virgina Flushi?
    ( Click to show/hide )

    5. Iga paariga showdownile
    ( Click to show/hide )

    6. Ei uskunud rida, arvasin, et jälle mingi shove-bluff
    ( Click to show/hide )

  15. #195
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Märtsi graafik


    Täna ei loe ühtegi pokkeriraamatut, ei analüüsi, ei uuri foorumit. Joon ennast täis.

  16. #196
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: [FR NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Päris kole vaadata. :S Kuidas EV joon on?
    Ise arvasin, et mul kõige rohkem ebaõnne ja jube, aga siin ikka hullemaid ka. :o

  17. #197
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [FR NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Õigesti mängitud? OK, flopis oleks võinud value eesmärgil pot-size bettida, FD-d flopis maha nagunii ei panda...
    ( Click to show/hide )

  18. #198
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    hmm.

    Pot on 11.3$ ja sul callida 2.8$.

    Kas ei oleks õige siin antud hetekel callida?

  19. #199
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Matemaatiliselt oleks vist jah call õige, aga ega siin hero suurt ühtegi vastase kätt ei biidi, mis raiset väärt oleks. A ma ikka calliks, pohh.:)

  20. #200
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Võibolla tõesti oleks pidanud callima, aga ma mõtlesin, et mis saab olla kehvem käsi, millega julgelt kõik tänavad callida ja riveris veel otsa panna.

    võib ju ka nii arvutada, et ma olin omalt poolt investeerinud 4.20, käsi ei tõusnud veel 2.8 lisama, et suure tõenäosusega beat olla. Flopist mastitõmme rikkus asja ära, poleks riveris mast täis tulnud, oleks insta-call olnud.

Lehekülg 10, kokku 28 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES