Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 28 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #301
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Cake Poker

    Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?

  2. #302

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sama probleem ka siin. Elioni kaabel.

    You do not have permission to view this directory or page.
    Nüüd jälle toimib ja kõik korras.

  3. #303

    Re: Cake Poker

    Tegin uue konto ja tahetakse seda e-mail verificationit, et mängida saaks. Vajutades seda verificate nupule ei saadeta meilile midagi ( vaadand ka spami alla ja mitu korda proovind ), kellegil veel sellist jama old ?

  4. #304

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?
    Ma alles paar päeva cakes mängind ja ei oska täpselt öelda aga vajab veel harjumist. Soft on kl kovasti aeglasem kui PS :D sain vist 16 lauda korraga paugutada. Õnneks cake river ei keera sitta nagu starsis oli. Võis juba ennustada mis kaartid tulid. Aga mulle suht cake meeldib. Ja seda panin ka tähele, et slowplayd tehakse kovasti isegi K nelikuga tuup riveris ei t6stnud :D ja kui ise teed, siis enamus ajast tuubid t6stavad ja peale seda nad ei suuda maha midagi panna, kuigi neil pole midagi käes. Ja kui flopis pluff teha, siis vahepeal roomasid koik kaasa ja see oli suur ülla ülla. Starsis kui kellelgi midagi ei olnud, siis kindel fold.

  5. #305
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Cake Poker

    issand, tõsiselt räägid või, et ühes kohas jookseb kaart teisiti kui mujal?

    Siis äkki ei peaks online'i mängima, kui sellised mõtted peas on. Mine live, näed kuidas diiler segab.

  6. #306
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Cake Poker

    no aga cake jookusga on midagi viga.. kui nelikuid tuleb peaaegu samapalju kui fullhousesid siis peab midagi viga olema

  7. #307
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    no aga cake jookusga on midagi viga.. kui nelikuid tuleb peaaegu samapalju kui fullhousesid siis peab midagi viga olema
    NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.

  8. #308
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Cake Poker

    ma sain täna neliku pacificus (cool story eks)

  9. #309

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.
    Mis sa karjud?! Olen mitmel erineval saidil sadu tuhandeid käsi mänginud ja kinnitan, et Cake network on ka mulle silma hakanud selliste asjadega. See on lihtsalt tähelepanek ja võrdluses teiste saitidega tuleb nentida, et sh nelikuid on tõesti väga palju.

  10. #310
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.

  11. #311
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.
    +100
    Kuskil playrays võib tunduda vb asi rigged, aga ühelgi reaalsel pokkerisaidil kohe kindlasti mitte.

  12. #312

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.
    Võib olla küll põhjuseks. Ma ei väidagi, et asi kindlasti rigged on.

  13. #313

    Re: Cake Poker

    MInuarust mõtetu vaiielda, kas rigged või mitte. Tuleb leida oma koht kus biidid ja olla rahul. Sest ei saa ju pokeri mängu kohti enda järgi tuunida. Aga ennast saab parandada kl. Aga küsimus see, et kui laudu vaadata, mis alates on head lauad pre/flopi ja Avg poti järgi? või nad näitavad samu andmeid võrreldes starsiga?

  14. #314
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    Cakes näitavad sitemaid numbreid aga reaalses elus see ei saa tõsi olla.

  15. #315

    Re: Cake Poker

    Kuidas seal Omaha tase on? PLO50, PLO100
    Ja palju Omaha laudu korraga käib?

  16. #316
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    PLO-st ei oska midagi rääkida, Kuco või keegi seal PLO-tab, uuri talt. Tasemepoolest arvan, et kui holdemis iga viimne kui üks regular suckib siis kindlasti PLO-s on veel hullem disko.

  17. #317
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Cakes näitavad sitemaid numbreid aga reaalses elus see ei saa tõsi olla.
    Jah cakes need numbrid panevad võssa kuidagi. Nende järgi ei saa orienteeruda seal.
    Ning nelik vs full house teema jätkuks pean nõustuma kõigiga.
    Cakes näeb neid tõesti üli tihti, aga nagu juba ranka mainis, lihtsalt põhjusel, et seal ei panda nii lihtsalt taskupaare maha. Kui tahad cakes mängida, siis pead kindlasti oma varasemat mänguharjumust sellelga rohkem kohandama ja sealt $$$ võtta tänu sellele.

  18. #318
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    Teine asi, mis tehakse on, et sitaks palju slowplaytakse suuri käsi, mis omakorda tõstab showdownile minevate käte protsenti ning kaotatakse valuet. Starsis ja FTP-s jällegi ollakse mega-agrod ning tahetakse saada rohkem valuet.

  19. #319
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas blah Vaata postitust
    kui sul on 66 BBvSB 256r boardil ja SB cbetib saad sa tonnide viisi rohkem valuet slowplaydes, ducy?
    *confused*

  20. #320

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    *confused*
    nvm, ma ei lugenud ülemisi poste mille kohta jutt käis.

    mu näite point oli pmst et aggro olles kaotad hullult valuet seal.

Lehekülg 16, kokku 28 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES