Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 48 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 945
  1. #601
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Täna ma hääletaks kedagi neist kes eile putkimies rongi peal olid. (IamAllin, camu, Maxi) Hetkel paremaid riide pole tekkinud, aga vaatame mis päev toob.

  2. #602
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Mu eilse hääle põhjus oli selles, et kiirelt silmadega üle lastes, ei märganud, et taavi rong oli ka tekkinud ning eelneva info põhjal panin lihtsalt hääle sinna, kuhu panin.
    Imo peaks putki olema cleared, sest taavi pane hääle tema peale, kui mäng suhteliselt viigis veel oli... Ma ei usu, et ta lambist nii teeks.
    Teine cleared on wow minu silmis
    Kolmas cleared vist q_q

  3. #603
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Igal õhtul lähen kinno? Sa ajad ka täis sitta.
    Süüdistad teisi passiivsuses ja kui sinult küsitakse, et mis riidid on, siis sul "pea huugab" või tood näiteks eelmisi mänge, kus aitasid igati küla aga sind võeti ikka välja.
    Viimane kord kui mind süüdistasid paar mängu tagasi olid ka passiivne ja hunt. Panin su riidide põhjal rongile ja riidid osutusid õigeks.
    Oled selles mängus ka mu kahtlusaluste tipus.
    Ranka
    Kuule mees. Esiteks ma ei ole sinumoodi, et veedan 12h seda teemat refreshides ja ei ütle mitte ühtegi sõna. See pattern ei ole ühemänguline ja olen igas mängus sind töginud.

    Mis riidide ja mis passiivne? Too päev, kui mind välja hääletati, siis käisin ainult hommikul netis. Siis kas kogu reisi vältel tegemata jäänud pealehe uudised, saidi hooldus oli ka sinu arvates seepärast, et ma hunt olin? Too päev, kui mind ära söödi panid sa lihtsalt rongi ja ma ei teinud mitte ühtegi posti, sest ma ei saanudki neid teha.

    Seega su readid on bshit. Kobistasid ära, aga tõenäosus on tugevalt sinu kahjuks 3 - 10 ära arvata ja aastas 365 päevast, kui ma ei saa ühel päeval internetti. What the odds boy?

    Sinu kasuks ei räägi mitte üheski mängus mitte ükski argument. Loe natuke eelmisi poste ja tule uuesti oma geniaalsete riididega lagedale.

  4. #604
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mu eilse hääle põhjus oli selles, et kiirelt silmadega üle lastes, ei märganud, et taavi rong oli ka tekkinud ning eelneva info põhjal panin lihtsalt hääle sinna, kuhu panin.
    Imo peaks putki olema cleared, sest taavi pane hääle tema peale, kui mäng suhteliselt viigis veel oli... Ma ei usu, et ta lambist nii teeks.
    Teine cleared on wow minu silmis
    Kolmas cleared vist q_q
    ja tegelt huvi pärast küsin, et mis riidid sul siis tookord olid? ma ei viitsi teemat otsida, aga hiljem, kui seda lugesin siis 3 päeva järjest olid su readid sellised: ranka, ranka, ranka.

    Sama kui lõuata iga 3beti saamisele: vastasel on ässad, ässad, ässad.

  5. #605
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuule mees. Esiteks ma ei ole sinumoodi, et veedan 12h seda teemat refreshides ja ei ütle mitte ühtegi sõna. See pattern ei ole ühemänguline ja olen igas mängus sind töginud.

    Mis riidide ja mis passiivne? Too päev, kui mind välja hääletati, siis käisin ainult hommikul netis. Siis kas kogu reisi vältel tegemata jäänud pealehe uudised, saidi hooldus oli ka sinu arvates seepärast, et ma hunt olin? Too päev, kui mind ära söödi panid sa lihtsalt rongi ja ma ei teinud mitte ühtegi posti, sest ma ei saanudki neid teha.

    Seega su readid on bshit. Kobistasid ära, aga tõenäosus on tugevalt sinu kahjuks 3 - 10 ära arvata ja aastas 365 päevast, kui ma ei saa ühel päeval internetti. What the odds boy?

    Sinu kasuks ei räägi mitte üheski mängus mitte ükski argument. Loe natuke eelmisi poste ja tule uuesti oma geniaalsete riididega lagedale.
    Natuke kuidagi liiga närviline !

    Tundub hundine !

    Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !


  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Natuke kuidagi liiga närviline !

    Tundub hundine !

    Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !

    Obv, et närviline, sest eelmine kord ta rääkis ka oma readidest, kuigi tegelikult ei olnud ju mitte midagi. Foorumis sain käia ainult päeval-õhtul korra ja sedagi suht uimas peaga. Seega, mis readidest ta tuleb rääkima ja targutab ka veel tagantjärgi nagu oleks mängu ära lahendanud.

  7. #607
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Exclamation Vote Count 577 to 606

    Hääled seisuga post 577 kuni 606
    Öö saabub 07:00:58 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 camu Maxi (5), ranka (8), q_q (4)
    1 Putkimies Jmskns69 (2)
    1 Maxi OuMaiGaad (2)
    1 ranka camu (6)
    4 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (0)

  8. #608

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    q_q, milleks eile selle viimase manööverduse häältega tegid?

  9. #609
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Natuke kuidagi liiga närviline !

    Tundub hundine !

    Kui päeva lõpus paremaid ideid ei tule võib juhtuda, et võitsid mu hääle endale !

    Ja unustasin: sa võitsid mu hääle endale jmskn

    Saan aru, et sul on igati põnev mängida, kui sa saad kogu aeg lõpumängu, aga seekord tee midagi kasulikku ka.

    Mu point ongi see, et mäng võttis nüüd pöörde, kus teema sureb ja hakkavad tilkuma täiesti seosetud postid. Camu viskab oma häält, sina longid kaasa, simmo on täiesti vait, maxi oli terve nv kadunud.

    Ma ei saanudki tegelikul hästi aru, et mille alusel taavi välja võeti? Miks mitte keegi teine? Ma tahaks, et kõik postitaks, või selle mängu lõpp on teada: mina, kp, q_q oleme läinud ja eelmine kord tuliu lausa nutt peale, kui nägin lõpumängu. anti ju readid ette, aga ikka keerati perse.

    Seepärast ma ei soovi, et jõuaksid sinna passiivsed mängijad, samas on see lolluis selle järgi neid välja hääletada, kui nad on külad.

    Eelmine kord simmo oli hea näide. Ta oli küla, aga ei suutnud end clearida kahe päeva vältel ja see keeras mängu nii perse. Kui soovid olla passiivne küla: ole, aga siis tuleks end võimalikul hästi ka selgeks teha.

    Mina olen küla ja ma hakkan tõenäoliselt täna mängu lahendama. Aga ootan enne q_q ära.

    Ma tean ka, et camul on väga tugevat potentsiaali. Esimene mäng ta oli väga aktiivne, aga millegipärast enam ei tee ühtegi sõna, vaid istub vaikuses. Ometi tema abi, kui ta on küla, on väärtuslikum, kui see kui ta niisama hääli loobib. See on täpselt samavõrdväärne, kui me hakkaks randomilt passiivseid mängijaid välja hääletama.

    0 konstruktiivsust ja tõendeid.

  10. #610

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Camu ja kes te siin eile arutasite kähku sessioon aegub, q_q kadus praegu pärast 15 min, kui talt vastust tahtsin.

  11. #611
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tänan kiituse eest. Ootan mõne inimese, kes minu jaoks cleared mõtted ära ja siis vaatab edasi.

    q_q hääle vangerdus huvitab mindki.

  12. #612
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Camu ja kes te siin eile arutasite kähku sessioon aegub, q_q kadus praegu pärast 15 min, kui talt vastust tahtsin.
    puusalt tulistan, et q_q ilmub teemasse, kuna tal proge korjab andmeid.

  13. #613
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    ja mina ei tea, aga ma tahaks survestada jmskn-d. ta ei ole kordagi hunt olnud, aga seekord tundub mulle natuke erineva stiiliga. teiseks ta peab hakkama mängu lahendama, ja kui on hundine, siis on see järgmistes mängudes abiks (just survestamisel saadav info)

  14. #614

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Ma tahan jubedalt q_q'ga nõustuda, et jmsknski tuleks hundina ütlema, et "pooge mind, muidu keeran jälle endgame tuksi". Samas, on olnud arusaada, et kui isiklikult kuti pihta tuld anda võib ta ka salvavaks muutuda ja siis võiks isegi uskuda, et ta sellise nahaalsusega siin välja tuleb. Ei tea, las postitab veel. Aga täna tahaks OMG'lt palju kuulda, ta mu #1 rong probably.

  15. #615

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    ilus day1 hääletus, eks ma olen ka nüüd seal kahtlusaluste listis, kes putkiet hääletasid, aga no ei ole hunt, vaid küla jälle :/ Tunduks loogiline, et seal pundis on 2 hunti, aga ma olen rohkem kui kindel, et nii see ei ole. Vähemalt 1 hunt, kui mitte mõlemad olid just taavi peal.

  16. #616
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Exclamation Vote Count 577 to 615

    Hääled seisuga post 577 kuni 615
    Öö saabub 06:00:59 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    2 camu Maxi (5), q_q (5)
    1 Putkimies Jmskns69 (2)
    1 ranka camu (7)
    1 Jmskns69 ranka (11)
    1 Maxi OuMaiGaad (2)
    4 ei ole hääletanud WowAwiAA (3), Simmo (0), Putkimies (0), IamAllin (1)

  17. #617
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja mina ei tea, aga ma tahaks survestada jmskn-d. ta ei ole kordagi hunt olnud, aga seekord tundub mulle natuke erineva stiiliga. teiseks ta peab hakkama mängu lahendama, ja kui on hundine, siis on see järgmistes mängudes abiks (just survestamisel saadav info)
    Tahad siis survesta !



    Ei mina saa kätt ette panna, survestamine igati loogilisem kui pidev nutt ja hala ...

    Kord kärss kärnas kord maa külmand !!


  18. #618
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Tahad siis survesta !



    Ei mina saa kätt ette panna, survestamine igati loogilisem kui pidev nutt ja hala ...

    Kord kärss kärnas kord maa külmand !!

    Midagi asjalikku ka postitad? :D

  19. #619
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Midagi asjalikku ka postitad? :D
    Kust mine tean mis sinu jaoks asjalik on !


  20. #620
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ma tahan jubedalt q_q'ga nõustuda, et jmsknski tuleks hundina ütlema, et "pooge mind, muidu keeran jälle endgame tuksi". Samas, on olnud arusaada, et kui isiklikult kuti pihta tuld anda võib ta ka salvavaks muutuda ja siis võiks isegi uskuda, et ta sellise nahaalsusega siin välja tuleb. Ei tea, las postitab veel. Aga täna tahaks OMG'lt palju kuulda, ta mu #1 rong probably.
    Mis sa kuulda tahad ja mis põhjusel ma su esimene rong olen?

Lehekülg 31, kokku 48 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES