Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 122 EsimeneEsimene ... 3644454647485696 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 2434
  1. #901

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Aga hetkel peaks minema tõesti bwg teooriaga ja kui osutub valeks, siis ikkagi annab päris palju infot
    Räägi lähemal mis infot sa saad. Fortune saab lynched, mis infot saame kui ta küla?

  2. #902

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Esiteks me ei saa ennem teooria tõesust välistada, kui pole testinud

  3. #903

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga see ju poolik informatsioon millega midagi teha pole.

  4. #904

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja kui osutub valeks siis vaatame uuesti eilseid hääli ja kes ranka rongi peal olid. Lihtsalt mõttetu aega raisata, kui on variant et game solved

  5. #905

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Seda küll aga sa ju ütled, et kui BWG teooria vale siis saame me mingit uut informatsiooni?

  6. #906

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisaks veel karupoja readimistaktikale. Esimene päeva readisin.... Aga miks sa siis mind eelmine kord ära ei readinud hundina? Ja see mäng järjekordselt readid mind teisel päeval hundina. Mõlemad korrad oled sa eksinud ning argumendiks tuua, et mõlemal korral esimene päeva readisin ära.

    Alati on igal MTT-del luckboxe. Alati on keegi, kes esimesena hitib kaks Sunday Milli.
    sest pärast day 1 ma lendasin.

    Asi ei ole selles ranka. Asi on selles, et sinul ei ole õigust mulle kõrri lennata konstantselt. Esmalt see ei ole kasulik külale (mängu aspektist) ning teisalt ei ole see ka ilus isiklikus plaanis. Sina ei ole mängijana ära teeninud õigust panna mind paika ja thats it. Sinu teod mängijana (nii küla kui hundina) ei ole sellised, mis teeksid sind paremaks mängijaks minust. Seega esmalt tuleb kaasmängijate respekt teenida ja siis võid hakata siin liidrirolli haarama ja lubama endale "luksust" teisi mängijaid ignoda ja sittadeks küladeks kutsuda.

    Ma olen reaalsuses täiesti nõus, et ma ei ole (nagu siin varasemalt mainitud) jumala kingitus külale, kuid erinevalt mitmetest mängijatest ma annan reaalselt oma parima nii ajalise kui oskuste mõttes. Ja seda võiks end of the day natukene austada ka.
    Kui sa oled hea mängija, siis on mul selle üle väga hea meel, sest sa oleksid külale väga kasulik. Aga ausalt öeldes ei ole sa kunagi midagi sellist tõestanud.

    Isegi kui sulle minu mängu stiil ei meeldi ja pead seda lotoks, siis see on ebaoluline, sest külana olen mina olnud selles (ja ka varasemates) mängudes kasulikum kui sina.

    kolmandaks. Minu eelnev jutt on mängu aspektist täiesti ebavajalik. ma arvan, et enamus küla vaatab praegu wtf te teete. Kuid mina olen küla silmis rohkem cleared kui sina. Nii et kui sa oled küla, siis lõpeta palun see soigumine ja proovi lahendada mängu.

  7. #907

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Seda küll aga sa ju ütled, et kui BWG teooria vale siis saame me mingit uut informatsiooni?
    No läheb kuidas läheb selle hääletamisega. Hundid peavad anyway kellegi ära sööma, ja KT saab ühe peeki juurde. Igatepidi külal väga ok seis kui saab mingeid kombosid välistada ja infot juurde. 2. päev alles ju , täna nagu pole midagi kindlat kui ei testi ühtegi varianti

  8. #908

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ok tegelt vastasin su eelmisele postile ka, aga ei oska topelt quoteda vist ühes postis lol

  9. #909

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    vähe tegemist nüüd ja hiljem tagasi, hetkel Fortune

  10. #910

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    No läheb kuidas läheb selle hääletamisega. Hundid peavad anyway kellegi ära sööma, ja KT saab ühe peeki juurde. Igatepidi külal väga ok seis kui saab mingeid kombosid välistada ja infot juurde. 2. päev alles ju , täna nagu pole midagi kindlat kui ei testi ühtegi varianti
    Aga sa ju ei ütle, et d3 on rohkem infot vaid sa ütled konkreetselt kui BWG teooria vale on meil infot juures. Ei näe seda infot.

  11. #911

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma ei tea ei viitsi peedistada, vasta kui tagasi oled. Lähen ise ka eemale. Päeva lõpus ehk loen ka d2 alguspostid läbi.

  12. #912
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Mul selline vb veits kahtlane teooria, et ranka ja neeme mõlemad hundid ja ülejäänud hunte tuleks otsida nende hulgast, kes eile kumbagi ei hääletanud. Muidugi suurim vastuväide sellele teooriale on, et ranka oleks saanud ennast semi-clearitud neemet hääletades, kui neemel nkn minek. Aga kui ranka villager, oleks hundid saanud väga lihtsalt lõpus ranka peale ära lahendada selle asja.

    Pluss, vaadake seda neeme posti alguses, kus ta ütleb, et peaks inactive mängijaid pushima, mis on nii rankane jutt. Vean kihla, et ranka käskis wolfchatis seda neemel öelda.

    ranka
    nõus

  13. #913

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Aga see ju poolik informatsioon millega midagi teha pole.
    Alles olid valmis quitima, sest mang solved ja nuud kui teooria koha pealt midagi muutunud pole on see poolik inf. Mis juhtus, kasutad ranka ja kp meltdowni ara praegu?

  14. #914
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ranka​ - mu hääl lukus

  15. #915

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    vähe tegemist nüüd ja hiljem tagasi, hetkel Fortune
    mis infost siis jutt käib? lynchite ära ja olen küla, te ei saa isegi bwg kohta mingit infot. Saate teada, et ma küla ja siis lähete edasi timiz ja ob plaaniga?

  16. #916

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Fortune, kes parem lynch kui sina ja miks

  17. #917

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Alles olid valmis quitima, sest mang solved ja nuud kui teooria koha pealt midagi muutunud pole on see poolik inf. Mis juhtus, kasutad ranka ja kp meltdowni ara praegu?
    Nad ei anna alla ju. Ootavad 3 päeva kuni lynched, seni peab millegagi end siin teemas lõbustama

  18. #918

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    mis värk rankaga on praegu? miks teda hääletatakse üldse?

  19. #919
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Kõik, kes teemasse tulevad, võiks ranka kohta oma mõtteid panna.

  20. #920

    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    miks luuk mind hääletad? on sellel mingi põhjus ka?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES