Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 338
  1. #61

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma olen vist tänaseks ära pargitud.

  2. #62

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Keegi siis ei lähe martingale eyestabber stratiga kaasa? Tundub kuidagi uskumatu gamblimisefoorumis.

    Selgituseks link ka: EEMALDAS RANKA

    Madis Peterson seletab ilusti ära, asendage lihtsalt punane ja must vastavalt eyestabber ja hunt.

    Cmon, mõelge kaasa nüüd.
    Mis siin head peidetud oli?

  3. #63

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Klaas lock küla juba.

  4. #64

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Charilt ja eyestabberilt ootab contenti. Eelmine mäng d4 oli teid väga raske clearida, kuigi midagi väga hundist polnud. Ja lõpuks clearisin ühe ja sama asja pealt.

  5. #65
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Exclamation Vote Count 4 to 64

    Hääled seisuga post 4 kuni 64
    Öö saabub 6:00:59 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    1 Char eyestabber (5)
    1 VisaHing WowAwiAA (14)
    1 eyestabber KristjanLaas (9)
    1 WowAwiAA VisaHing (6)
    1 KristjanLaas ranka (6)
    4 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), overbet (1), BlackWerewolfGenie (13), Char (4)

  6. #66

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

    overbet, tahaks ikka vastust kunagi.

  7. #67

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Jube vaikne jah kuidagi täna. Mahedam melu on xx fieldiga.

    Pean ka ära minema 30min pärast ja täna veel kohta, kus puudub wifi ka.

  8. #68

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Otsustasin see mäng Wowat usaldada nüüd lõpuni. Visat siiski hääletada veel ei taha.

  9. #69
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ranka hääl peaks siiski Emma peal olema. Teist korda juba ei loe miskipärast.

    overbet, tahaks ikka vastust kunagi.
    At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.

  10. #70

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Jääb ikka eyestabber, post stiilis "Saan see mäng väga palju pühendada" tundub kõige hundim, kes tahab confirmida, et saab külale kasulik olla see mäng ja garanteerida oma sissejäämise vähemalt esimeseks paariks päevaks. Hiljem on juba nn. reade nii palju tekkinud, et manipuleerimisskill olulisem kui alguses kõvasti. Emma võiks postitama hakata ka, siis lihtsam eyestabberit võtta, aga hetkel ma kedagi teist võtta ei tahaks.

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Paneks ranka praegu, first page põhjal kõige hundisema jutuga.

  12. #72

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    At face value on su postitus tegelikult hundine. Aga vaadates, kui wolfiselt sa (minu arvates) WW13 ja WW15 külana mängisid (ja kuidas WW14 hundina), siis sa probably oled küla ikkagi, sest hundina sa sellist posti pigem ei teeks. Villana selliseid poste teha on aga segadustkülvav ja küla valedele jälgedele ajav.
    Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Visa/Laas pigem külad.

  14. #74
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mu post oli lihtsalt needle BWG-le ja tänu sellele ka minule eelmisest mängust.
    No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.

  15. #75
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Exclamation Vote Count 4 to 74

    Hääled seisuga post 4 kuni 74
    Öö saabub 5:00:59 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    1 Char eyestabber (5)
    1 KristjanLaas ranka (6)
    1 VisaHing WowAwiAA (14)
    1 eyestabber KristjanLaas (14)
    1 ranka overbet (5)
    1 WowAwiAA VisaHing (6)
    3 ei ole hääletanud EmmaWatson (0), Char (4), BlackWerewolfGenie (13)

  16. #76

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    lol klaas, sa ikka eesmärgiks võtnud mind iga mäng välja süüa.

  17. #77

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    No ikkagi. At best hammustavad pooled selle läbi. Ja kui sa villa, siis teoreetiliselt mõni villa võib seda posti hundiseks pidada ja hääletab sind, sealt hakkavad juba vagunid tekkima sinu ja hääletaja peale ja 9 mehe omas polegi rohkem vaja. Mind lihtsalt ajab tilti, kui külana tehakse selliseid low-content level poste, see on kasulik ainult huntidele.
    Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

    Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

    Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

    Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.

  18. #78

    Re: Vote Count 4 to 74

    Ehk siis usun tugevalt, et hundiselt postitavad pigem külad, kuna pole automaatset filtrit peal.
    Mängu alguses vähemalt.

    Glglgl.

  19. #79

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    2 viimast mängu d1 saanud hundid tuld just nimelt oma hundise stiili eest(mis muud) q_q/Ranka.

  20. #80
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma pole nõus sellega täiesti. Day1 tahaks mängu võimalikult kiirelt käima saada, et oleks tõesti millegi pealt hääletada ka. Ajalugu näitab, et "hundiselt postitavate" mängijate hääletamine pole day1 edukas ja hunt on saadud kätte pigem last minute mingi eriti hall tüüp hääletades.

    Mu sample on väike tho, aga tundub ka loogiline üleüldiselt.

    Okei ma pean minema nüüd. Soovitan siiski kõigile eyestabber hääletada kui õhtuks midagi ei muutu ja ikka flipp on.

    Pluss Ranka hääl ei ole minu, vaid Emma peal juba 3x järjest tegelt:( Karjuv ebaõiglus itt.
    Eh, WW13 olid sa ise hundiselt postitav küla, kes oksa tõmmati ja WW15 ranka oli day 1 suht hundine, keda ma ka pushisin enamuse päevast, WW14 kohta ei oska väga rääkida. Aga w/e, eks sa vaatad seda mängu veidi teise nurga alt kui mina.

Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES