Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 338
  1. #221

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Klaas lock küla juba.
    Minu jäetud peek ja ma ei ole söödud - ja arvata võib, et Visa oli KT kill. Ma pidin selle readiga puusse panema.

  2. #222

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga ma ei mõista, miks Klaas hakkab out of blue nimekirja keskpaigast suruma, mitte eilseid päeva kangelasi. Oleks hundina palju lihtsam.

  3. #223

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Samas ma hard-claimisin eelmine kord õiged peekid ja ei saanud söödud :D

  4. #224

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma ei saanud aru, mis mõttes nimekirja keskpaigast.

  5. #225

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tervitused Aviciile siinkohal.

  6. #226

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma ei saanud aru, mis mõttes nimekirja keskpaigast.
    Mängijad kes on under the radar olnud.

  7. #227

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja ikka vajub teema laiali..fakk.

    Ok wowa räägime edasi eyestabberist, miks minu toodud põhjendused ta sinu silmis külaseks teevad?

  8. #228

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Mängijad kes on under the radar olnud.
    Sest väga harva teevad hundid midagi selgelt hundist ja imo tulekski neid sealt otsida kuni keegi on kuidagi slipinud.

  9. #229

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    See sunnib utr vennad ka rohkem avama end ja oddsid tõusevad kohe, et keegi end sisse räägib.

  10. #230
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Kui chariga crosspost pole, siis eyestabber/char on eilsest jurast mis õhtul tundus kõige puhtamad praegu.
    wow läheb täna, I smell wölf

  11. #231
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    eyega sobiks kokku küll..vb võtab eye..laas kumb?

  12. #232

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Sinu põhjused eyestabberi ründamisel on, et kuna eyestabber toob ettekäändeid mängus semi-afk olemiseks, on ta hunt. 2p2 näinud pidevalt sama asja, ning seal tõesti teevadki hundid nii tihtilugu. Aga meie mängudes siin pole ma midagi sellist näinud.

  13. #233

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.

  14. #234

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.

  15. #235

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Võta kasvõi ainult eelmine mäng. Jah timz selle jutuga - oli hunt. Fab - ei, andres - ei, stabber - ei. See, et keegi ütleb teemas, et näed ei õnnestu praegu kaasa teha kuna see ja see asi, see ei tee hundiks inimest. See pole hundi tell.
    Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.

  16. #236

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Eriti arvestades eelmiste mängude kerget cockysust külana külade suhtes.

  17. #237

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    See, et mina = this game q_q, tahate mu välja võtta? See on 9er see selge jah? see on 4 day game, siin on harva üldse võimalust strong player kille teha, tehakse kas manööverdus kille või siis seer hunti.
    Naw, nõme seda siin öelda ja ei tahtnud seda üles tuua enne d3, sest nüüd mõttetu, aga kardan pisut oma elu pärast täna.

    Lihtsalt sinu oleks pidanud sööma pigem varem kui hiljem hundid. Nüüd see perses ja kui oled küla, siis okei, aga hundina saad öelda, et minu claimi pärast ei söödagi, et sind kahtlustama hakataks.

  18. #238

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tulistan sinu suhtes tegelt veits rohkem puusalt kui peaks. Lihtsalt mul on äärmiselt tugev read eyestabberi osas ja tunnen, et seda ei arvestata väga ja 2 hunti koordineeritult suudavad teema ära hajutada. Eksida on ka narr ja eelmine kord jäi mõru maitse kui fab külana tapeti ja eriti innukalt bwg-ga kaasa läksin. Pluss see, et vaikus on paneb ka natukene kahtlema endas. Siiski read on tugev:(

  19. #239

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Tegelt vastupidi, mainis just et saab active olla nüüd see mäng. See kõige thinim obv. ja seda ei saa eraldi võtta. Lihtsalt kokku liiga sleazy kogu teema.
    Siis sellises kohas tuleb lihtsalt pressurida kui võimalus, et saaks reade. Kuna mina ei võta arvesse selliseid reade, et näe ta hoiab teemast kõrvale on hunt.

  20. #240
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVI - ainult mängijad võivad postitada!

    minu loogika on see, et kuna te nii intensiivselt siin arutlete, siis üks teist peab olema hunt.

Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES