Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 107 EsimeneEsimene ... 444525354555664104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 2126
  1. #1061
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    pilme10 on 100% küla. rohkem ärme temast räägime. s.t. et mõrvar, paar + kt ärge peekige teda. ta saab anyway modkilli. teine asi, kas me kuidagi temaga ei saaks manipuleerida, et lükkaks hääled ta peale ja saaksime 2-voteri + ei kaotaks kahte küla ning meil 3 öökilli?
    anyone? just viimane lõik. kas on üleüldse mõtet freerollida nii? alati saanud aru, et mõtekam modkilliga ära süüa. see peaks andma meile edu, kui näiteks võtaks pilmele 10 ja kellegile veel 10. Siin flippi ei toimuks ja oleks natuke rohkem infot. Tõenäoliselt 2voter paneb hääle pilme peale. kui ei pane säästame küla ju ning võtame hundi, kui õigesti sihime. peaks olema freeroll.

  2. #1062
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Timzi viimane post oli hundine. See ranka lause oli tema päeva ainuke superhundine lause ja sa confirmid ta külaks selle peale?
    Defineeri superhundine palun. Mina nägin just vääga külaselt. Kui rankaga koos hunt olin siis oli tal suht pohh mis mängus toimub ja tuli võitles alles viimases hädas kui läbi ime oli päevast päeva elus püsinud.

    Nüüd on näha, et töötab rohkem algusest kaasa

  3. #1063
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Say what?

    50% chance et ta saab modkilli mitte 100%

    Ma ei usu, et sa küla oled.

    Täpselt nagu su 5 hääleskeem kus sa unustad ära, et muidu oleks niikuinii flip kui kõigil võrdne hääl on. Või ei unustanudki vaid lihtsalt üritad segadust külvata.
    KUI ON VÕRDNE HÄÄL EI OLE FLIP, SEST ÜHE HUNDI HÄÄL ON TOPELT. SAAD ARU KUI ON 10 HÄÄLT VS 10 HÄÄLT SIIS TEGELT ON 10 HÄÄLT VS 11 HÄÄLT. GUESS, KUS OLI 2-VOTER? MINGIT FLIPPI EI OLE, KUI HÄÄLI ON VÕRDSELT. V.A. SIIS KUI ON NÄITEKS 8 HÄÄLT VS 8 HÄÄLT JA NELI HÄÄLT MUJAL S.H. 2-VOTER.

    noobclaimi teed w?

  4. #1064
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    No aga kuidas sa tead, et nüüd oli see just topelt hääl mitte flip kuna lenc ei avalda ju, et viskab münti


    ranka 5 häält
    bwg 5 häält
    yolpa 5 häält
    tupac 5 häält

    kellegi peal double voterit pole, lenc viskab münti annab random nime kes sai surma.

    sama skeem oletame, et double voter on yolpa peal, lenc jälle mingit infot ei anna ütleb lihtsalt, et yolpa surnud.

  5. #1065

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei ole nõus, inimene kellel pole ajalugu strong clearimisega teeb seda hundina pigem, sest on kindel küla rollides.
    Ja see pole mingi erand, et hundid väga tihti nii mixiad upi.

    See, et kardaan, kellel imo pole strong clearimisajalugu, tugevalt külasi kaitses on imo väga hunditell ja palun ärge ignoge seda.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma veel ei tahaks üldse.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ranka tundub alati hundine, aga postitamisstiil on selline, et on jälle huvitet mängust ja viimasel ajal tundus tal hundina igav hakkavat, seega tundub ranka hetkel rohkem küla kui hunt.

    Võib samas olla ka uudses hundirollis asi, aga pigem mitte ja ma jätaks ranka ka sisse.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    IAmAllin on küla see mäng, 100%
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Rahvavaenlane on täna agro peale seda kui eile tema vagur olemist hundiseks peeti, väga algajalik hundikäitumine tundub. Palun ärge seda ka ignoreerige, sest klapib sellega, et tal 1st game.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Char on veits liiga solvunud Maxi teema peale, kahtlane minu jaoks ja KT peek kandidaat 4 sure.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Sa oled vahel tainas, kirjuta skype, pm või kuhu iganes mis probleem sul minuga on irl vms, aga ära teist mängu järjest seda wolfi sisse too.

    Ma ei olegi mingi sissejätja ega kamandaja, kust seda võtsid üldse? Ära otsi draamat 247


    Btw ranka eelmine kord tegi seda hundina minu vastu ja nägi kuidas see mu jaoks mängu ära rikkus. Ma ei tea miks ta peaks seekord külana uuesti kottima hakkama mind peale eelmise mängu ajalugu.
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Defineeri superhundine palun. Mina nägin just vääga külaselt. Kui rankaga koos hunt olin siis oli tal suht pohh mis mängus toimub ja tuli võitles alles viimases hädas kui läbi ime oli päevast päeva elus püsinud.

    Nüüd on näha, et töötab rohkem algusest kaasa
    selle osaga nõustun 100%. Arvasin, et clearisid ta quoted posti tõttu.

  6. #1066

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ffs lambist copys, see käis timzi lause kohta.

  7. #1067
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ja 5 häälega on seepärast parem, et siis viiest hääletajast üks on hunt. kümnest hääletajast üks, ei anna ka eriti infot. teiseks hundid peavad hakkama räigelt strateegia planeerima. rohkem kui meie ning kui me võtaks üheks hääletajaks plime10 või kes iganes (keegi võiks v älja mõelda), siis võib juhtudagi nii, et hoopis hundid eksivad või saame infot. plime10 puhul võib see juhtuda, et on hoopis 19 aktiivset hääletajat.

  8. #1068

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    üritan millalgi veel teemasse tulla, aga hetkel joomapeale. Ranka

  9. #1069
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    No aga kuidas sa tead, et nüüd oli see just topelt hääl mitte flip kuna lenc ei avalda ju, et viskab münti


    ranka 5 häält
    bwg 5 häält
    yolpa 5 häält
    tupac 5 häält

    kellegi peal double voterit pole, lenc viskab münti annab random nime kes sai surma.

    sama skeem oletame, et double voter on yolpa peal, lenc jälle mingit infot ei anna ütleb lihtsalt, et yolpa surnud.
    KUI ON 20 HÄÄLETAJAT SIIS JÄRELIKULT IGA MÄNGIJA ANDIS HÄÄLE. SEEGA ON ANTUD KOKKU IGALE MÄNGIJALE 5 HÄÄLT NING ÜHE HULGAS ON DOUBLE VOTER. SEE KES KUKUB, SELLE ALL ON DOUBLE-VOTER. FLIPP EI OLE JU, SEST TEGELT HÄÄLED OLEKS 5, 5, 5 JA 6. MÕISTAD. MEIE NÄEME KÜLL 5, 5, 5, JA COUNTERIS.

    OMG. SEE ON HETKEL ELU HULLEM NOOBCLEAR?

  10. #1070
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Täiendan: 5+5+5+5 = 20. Mängus on 20 mängijat. Võid kasutada Start > Run > Calc, kui ei suuda sellist tehet teha. Hääli mängus on 21.

  11. #1071
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    anyone? just viimane lõik. kas on üleüldse mõtet freerollida nii? alati saanud aru, et mõtekam modkilliga ära süüa. see peaks andma meile edu, kui näiteks võtaks pilmele 10 ja kellegile veel 10. Siin flippi ei toimuks ja oleks natuke rohkem infot. Tõenäoliselt 2voter paneb hääle pilme peale. kui ei pane säästame küla ju ning võtame hundi, kui õigesti sihime. peaks olema freeroll.
    2 voter paneb imo hääle ainult siis pilmele kui teine vagun on hunt või ei ?

  12. #1072

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    üritan millalgi veel teemasse tulla, aga hetkel joomapeale. Ranka
    Pane ahvi peale hääl. Fairly sure, et vean ta vaguni lõpuni.

  13. #1073

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Mis votecount on? palun võtke see ära minult. Lähen 20 pööningule stand upi tegema ja seal ei saa end väga kaitsta, aga telfis olen sees ikka. Tahaks oma kaitsmised nüüd ära teha.

  14. #1074
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    KUI ON 20 HÄÄLETAJAT SIIS JÄRELIKULT IGA MÄNGIJA ANDIS HÄÄLE. SEEGA ON ANTUD KOKKU IGALE MÄNGIJALE 5 HÄÄLT NING ÜHE HULGAS ON DOUBLE VOTER. SEE KES KUKUB, SELLE ALL ON DOUBLE-VOTER. FLIPP EI OLE JU, SEST TEGELT HÄÄLED OLEKS 5, 5, 5 JA 6. MÕISTAD. MEIE NÄEME KÜLL 5, 5, 5, JA COUNTERIS.

    OMG. SEE ON HETKEL ELU HULLEM NOOBCLEAR?
    Jõudis kohale :)

  15. #1075

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Väike list ka siis:
    eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
    Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
    yolpa - teadagi miks
    dnbftw - teadagi miks
    maxi - tema d1 plaan

    Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
    Klaas - See ei ole ta külamäng
    See mu arust väga hundine post. Mu peamised hundikandidaadid just eyestabber, timz ja nüüd ta üritab neid clearida pannes ise ennast hundiks. See mis eile õhtul toimus oli mu arust selline: enamus hundid ei läinud ranka ega avicii rongidele, sest neil oli juba palju hääli ja mõlemad külad. Nii näiteks hoidis Timz lihtsalt terve päeva hääle mu peal ja eyestabber taavi peal mis oli täiesti mõttetu. Lisaksin veel, et clearid tunduvad mulle kõik need, kes eile sheep-i mängisid.

  16. #1076

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    okei fain , Ahv kongost

  17. #1077
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka idee pole halb tegelt aga afkerid

  18. #1078
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Exclamation Vote Count 844 to 1077

    Hääled seisuga post 844 kuni 1077
    Öö saabub 04:40:49 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    2 Ahv Kongost eyestabber (24), poolakas (20)
    2 rahvavaenlane Maxi (9), Emma (8)
    1 WowAwiAA ranka (50)
    1 KristjanLaas rahvavaenlane (11)
    13 ei ole hääletanud yolpa (13), WowAwiAA (20), Tupac (1), timz0333 (5), taavi (0), pilme10 (0), KristjanLaas (38), kardaanirist (0), IamAllin (2), eluvend (0), Dnbftw (0), Char (5), Ahv Kongost (6)
    1 Viga BlackWerewolfGenie (19)

  19. #1079
    Bännitud Kasutaja Ahv Kongost avatar
    Liitus
    Nov 2013
    Postitusi
    193

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Pane ahvi peale hääl. Fairly sure, et vean ta vaguni lõpuni.
    Pean juba ette vabandama, et ei ole suuteline seda mängu mängima. Ei oska ja ei suuda kaasamängida. Sellepärast ma lootisingi, et KT-abi mu ära peekiks ja saaks cleared küla staatuse. Aga kui külale see mingit infot juurde annab siis võite ju minu võtta. Põhiline oleks see, et mingit head infot saaksite mida kasutate day3.

  20. #1080

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    lol sa hakkad ka oma sheepi crappi tootma, tra see ei näita midagi. kõik toimus mingi 10 mindi jooksul, paljud olid away üldse

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES