Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 93, kokku 107 EsimeneEsimene ... 43839192939495103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 2126
  1. #1841
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    q-q oli esimene, mõned veel - ei tule hetkel meelde. Lihtsalt kui külad tahavad mängu võita, siis Char võiks lennata täna. Homme võtaks järgmise... Tho kui ma siin seda agitatsiooni edasi korraldan, siis lendan prolly ise järgmisena täna öösel. Ma ei geti, miks mind mängus hoitakse veel tegelikult, sest obv küla. Mõistlik oleks huntidel mind välja võtta, sest ülejäänutel pole ilmselgelt aimdust, kes mis rolli võib hetkel kanda. Hundid mängivad aga peenet mängu ja ilmselgelt see toimib, kui iga öö on küla ära lynchinud omad. Eilne eyestabberi välja söömine oli ka nii obvious juba.

  2. #1842
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Emma, ma ei oleks su hundilistis, kui sa küla oleksid, sest praeguseks hetkeks on ju kõik juba väga selge, kes on kes. Imo allesjäänud külad laisklevad ja ei viitsi ise väga möelda, võtavad huntide peenutsemist puhta tõena ja lähevad kaasa. Vb on ka teistel mängust villanud juba ja soiguvad niisama lõpuni. Kui see ongi nii, siis pmst. võiks täna kas või mängu ära lõpetada ja huntidele loobumisvõit anda.

  3. #1843
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    nalja teed ve? ma olen terve mäng üritanud solvida küla jaoks mängu pmst.

    ja sa pead mind hundiks? nalja teed?

    brainiac Dnbftw

  4. #1844
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ja hakkavadki hundid mulle rongi tegema, WP vist, kuigi veits liiga läbinähtav.

    Sa pushisid mind juba day1, kuigi oli ilmselge, et olen küla. Sa oled 100% tõenäosusega hunt Char.

  5. #1845

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Pidevalt on sul midagi kahe silma vahele jäänd ja ei tule meelde jne. Isegi ma esimest korda mängijana ja samal ajal tööl olles suudan rohkem infot talletada kui sa. Arvan pigem, et teed sellist nägu aint. Ja see arvudega välja tulemine, kes seda eile tegi, hmm...

  6. #1846

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    dnbftw

    Char, mis teema Klaasiga nüüd on siis? Ma ei hammusta enam läbi

  7. #1847
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma tõesti ei viitsi enam kogu seda infot läbi töödelda, sest seda on ilmselgelt liiga palju. 25 mängijaga alustamine oli ikka ränk overkill, oleksin pidanud mõne väiksema libahundi alustuseks tegema, sest 10 inimese riide hallata on obv kergem.

    Emma ja Char teete kenat kokkumängu. Kui tõesti olete külad, siis proovige hääled homme kuidagi yolpa/timzi peale saada, kuigi see on prolly üpriski raske kuna täna kaovad nagunii jälle 2-3 küla nagu tavaks saanud. Sisuliselt otsustab tänane päev juba võidu ära.

    Raske on koostööd teha, kui juba day1 confirmitud küla ei usuta isegi neljandaks päevaks.

    Eile pushisin tupacit/Ahv Kongost ja väitsin 100% kindlalt, et eyestabber pole hunt. Tulemus on näha. GL teile siis kui täna mind välja sööte, homseks on külad täiesti lootusetus olukorras ja hundid mekivad võitu.

  8. #1848
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Anywayz, pean irli tõttu nüüd lahkuma sellest hundisest seltskonnast. Õhtul kiikan kindlasti veel korra läbi. Kui lendan täna välja siis oma viimase postituse teen huntide nimedega, keda olen suutnud ära riidida. Jäägu see minu viimaseks teoks siin mängus :)

    Loodan, et külad võtavad mõistuse pähe ja leiavad motti täna see esimene hunt ära lynchida. Uskumatu, et sellist feilimist on see mäng lubatud, ei tekita küll väga isu järgmistes mängudes osaleda.

    Byes.

  9. #1849

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    dnb kui loed, siis minu jaoks oled küla.

  10. #1850

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    dnb ja char ärge keskenduge üksteisele, mõlemad olete külad siin.

  11. #1851

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ise alustasin stabber teemat eile, aga panin ta posti peale hääle Ahv Kongost-le, sest polnud enam kindel.

  12. #1852

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    emma

  13. #1853

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Õhhh tulin eile välja ju, ikka hundud suruvad. Kaldun muidu ranka poole rohkem ikka. Rohkem külasid võiks aktiviseeruda

  14. #1854
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Exclamation Vote Count 1832 to 1853

    Hääled seisuga post 1832 kuni 1853
    Öö saabub 07:54:07 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    2 Dnbftw Emma (7), Char (1)
    1 Emma KristjanLaas (4)
    1 Char Dnbftw (8)
    7 ei ole hääletanud yolpa (0), Tupac (0), timz0333 (0), ranka (0), kardaanirist (0), IamAllin (0), eluvend (0)

  15. #1855

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    yolpa peaks tegelt isegi safem hunt olema.

  16. #1856

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    ranka siiski.

  17. #1857

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    KÜLA MÕRVAR!


    kui eyestabber on KÜLA, siis tapa öösel kristjan! kui eyestabber on HUNT, siis võta pilme (kui elab modkilli üle). kui pilme modkilled, siis tupac või keegi muu!
    Miks seda ei juhtunud? Kristjan sa ise küla mõrvar ja tapsid ahvi? Samas kui sa küla, siis oleks hundid võind su tappa. I want to believe!

  18. #1858

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Miks seda ei juhtunud? Kristjan sa ise küla mõrvar ja tapsid ahvi? Samas kui sa küla, siis oleks hundid võind su tappa. I want to believe!
    Sest küla mõrvar on hea ja mina ka:(

  19. #1859

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    külal nüüd lynch ja mõrtsukas eks ja huntidel vaid öökill?

  20. #1860

    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Jah

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES