Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 15 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 289
  1. #121

    Re: Paintball Tallinnas

    Õlu joogina nii segav ei olnud, aga kui läbi kiivri midagi ei näe siis oli jama ikka küll:)

  2. #122
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Õlu joogina nii segav ei olnud, aga kui läbi kiivri midagi ei näe siis oli jama ikka küll:)
    Yeah.

    Aga 1 vs 1 oli just äge ju :)

  3. #123
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Paintball Tallinnas

    Minu arust oli ka 3h ikkagi suht optimaalne pikkus. Märtsis oleks tõenäoliselt käpp tulema.

  4. #124
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Paintball Tallinnas

    kui päev sobib, siis ühinen

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No lõpus tegime mingi 1:1-le ja aega jäi ülegi. Võiks aktiivselt lõpuni lasta. Pigem õlle süü kõik oli.
    Meid oli 10 või 12 ja vaevu oli mehe kohta kaks õlut kolme tunni peale (Camu oskab täpsustada andmeid, kuna tema käis poes). Kahtlen, et selline kogus kolme tunni peale kedagi nii väga ära niidab, eriti kui füüsiline koormus taga, mida ka oli. Minule meeldis selline mõõdukas seltskondlik alkoholitarbimine pärast lahinguväljalt lahkumist. Ei pea jooma kui ei meeldi/saa/tohi nagu ka mõned tegid.

    Minu arvates saagu enne õhk otsa ja kopp ette kui pead keset lahingumöllu ja hasarti lahkuma. Ei näinud ühtegi inimest, kes oleks öelnud, et võiks juba ära minna.

  6. #126
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Lõpus oli jah õhust puudus, seetõttu ka relvad said tühjaks ja pidime varem otsad koomale tõmbama. Üritaks seekord varasemat aega äkki saada, siis jätkuks õhku kah, usun. Või siis on enamusel esimene kord juba seljataga ja ehk nii palju tühja ei täristata :D ning saaks küllaltki kiirelt linna edasi minna. Väike õll pauside ajal imo niiväga ei sega.
    Õhu puudus ma usun kella aega ei mõjuta, sest neil vist iga kamba peale ongi õhku ala 3h jaoks. Ja muidugi niisama paugutati ka kohati tühja.
    Õllesid oli miskine 1.2 tükki näkku või midagi. Meeletult.
    Ühesõnaga 8-12 meest võiks kokku saada jälle. Vähemaga ei mängi vist välja väga ja rohkemaga läheb paljuks!

  7. #127

    Re: Paintball Tallinnas

    Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?

  8. #128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?
    Kahju, et ma ei saa tulla, sest ilmselt tahaks murule selle valangu vastu anda mis ta suutis mulle öölahingus lasta nii, et (häbi küll öelda) istmik oli nädal aega väga valus kuigi ta oli juba surnud. Sohitegeja!!!

  9. #129
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?
    Mul otseselt vahet poleks. Minu pärast võiks olla ka nädala sees, kui õhtune aeg on. Reedet samas ei tahaks väga. Õlut ka ei taha.

  10. #130

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mul otseselt vahet poleks. Minu pärast võiks olla ka nädala sees, kui õhtune aeg on. Reedet samas ei tahaks väga. Õlut ka ei taha.
    P-N oleks päris hea jep.

  11. #131

    Re: Paintball Tallinnas

    Tavai, hetkeseisuga on bronnitud aeg neljap 22.03. kell 18.00.-21.00. Hind sama, €7+7, kui kümme mängumeest kokku saame. Küsisin kolmapäevade, neljapäevade ja pühapäevade kohta ja kahjuks ei olnud vist muud aega võimalik see kuu saada, FC PP liikmed peaksid ühe trenni siis vahele jätma.

    Teeme tulijate nimekirja:
    muru

  12. #132
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Paintball Tallinnas

    Teeme tulijate nimekirja:
    muru
    niki+1
    camu
    Viimati muudetud camu poolt : 12.03.12 at 13:39

  13. #133

    Re: Paintball Tallinnas

    con, c +1

  14. #134
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Paintball Tallinnas

    Miks mitte esmasp/teisip näiteks? Ise sel kuupäeval tulemas poleks, kuna trenni ei viitsi niisama üle lasta.

  15. #135

    Re: Paintball Tallinnas

    Ma ka ei saaks trenni üle lasta.

  16. #136

    Re: Paintball Tallinnas

    Ilma fyte ja pumperita läheks lahingus raskeks. Kuna error eoses siis võiks vast päeva ümber tõsta:P

  17. #137

    Re: Paintball Tallinnas

    Kuna eelmine kord olid pooled tulijad FC PP mägijad + ranka, keda hetkel pole Eestis, siis peaks vist tõepoolest ümber tõstma. Mis arvate? Andke homse jooksul teada ja saadan õhtul meili. Uurin siis esmaspäevade ja kolmapäevade kohta, tõenäoliselt tuleks kõne alla ka mõni pühapäev aprillis, kui meie trennide ja mängude ajakava vaadata.

  18. #138
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Paintball Tallinnas

    pühap aprillis ei sobi. kolmapäev oleks parem kui esmaspäev. trenni ajal väga ei tahaks küll, aga ma võin ühe vahele jätta :P

  19. #139
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Paintball Tallinnas

    Ma 26. märts tagasi Eestis (bookisin just pileti ära) ja oleksin kindlasti käpp kui tõstate aegu ümber.

  20. #140

    Re: Paintball Tallinnas

    Davai, uus aeg lõpuks olemas. Pühapäev, 1. aprill kell 18.00.-21.00. Sel päeval pole ka FC PP'l midagi plaanis, nii et peaks kamba kokku saama.

    Tulijate nimekiri:
    muru
    camu
    Viimati muudetud camu poolt : 18.03.12 at 15:48

Lehekülg 7, kokku 15 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES