Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 402, kokku 483 EsimeneEsimene ... 302352392400401402403404412452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 021 kuni 8 040, kokku 9659
  1. #8021
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.
    Egas tema tööd ei paku, ta vahendab ju kuulutust. Ilusti e-mail ka olemas kuhu küsimused saata :).

  2. #8022
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Arvan et reaalne on pigem 2k ja üle selle EUR. Miinimumpalk Iirimaal on 8.65 EUR/h aga niipalju kui kuulnud olen siis Stars väärtustab oma palgalisi töötajaid ja palgad on väga head.

  3. #8023
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Loogiline ju oleks ka et normaalne palk, stars otsib ju ikkagi spetsialisti.
    9 euri eest tunnis võib ju ahv mandariine kasti pakkida.

  4. #8024
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma olengi ahv sisuliselt.

  5. #8025
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Võid igast emaile siia panna aga kui kuskilt ei vastata siis pole asjal ju pointi..

  6. #8026
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

    Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.

  7. #8027
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.
    Kahjuks ei ole meil võimalik sellist informatsiooni anda kuna isegi meil puudub see. Teame pakkumisest sama palju kui antud kuulutuses mainitud oli. Seega soovitan kindlalt kirjutada otse careers@rfts.com. Tänud.

  8. #8028
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

    Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.
    Võimalik, et sul ei ole konto täielikult kinnitatud. Ole hea ja saada dokumendikoopiad meile klienditoele või verification@pokerstars.ee.

  9. #8029
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Terv Regina,

    Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
    Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?
    Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.

  10. #8030
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Miks see pokersars nii RIGGED on?

  11. #8031
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.
    Ja, kindlasti saada meile kiri aadressil support@pokerstars.ee. Aitame hea meelega. :)

  12. #8032

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.
    Kui sulle teiste inimeste vastused ei kõlba, siis mis kuradi mõttega sa üldse siia oma küsimuse postitad, pane otse pokerstars supporti või mairikale ps

  13. #8033
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus?
    ( Click to show/hide )


    (Tuleb kõige alla kerida)

  14. #8034
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus?
    ( Click to show/hide )


    (Tuleb kõige alla kerida)
    See on kahjuks aegunud informatsioon. Link parandatakse peatselt.

  15. #8035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    massiivne lagg täna. kas minu elion conn probleem või starsi enda oma?

  16. #8036
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.

  17. #8037

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.
    k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme

  18. #8038

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme
    mul töötab ilusti, sõber väitis et lagib..

  19. #8039

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

    Läksin meili lugema ja kiri järgmine
    Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

    Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

    Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

    Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?

  20. #8040
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

    Läksin meili lugema ja kiri järgmine
    Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

    Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

    Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

    Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?
    Esimesel juhul tõenäoliselt oled selle mängijaga mänginud mõned käed koos, mida kahtlustatakse pettuses vms. See rutiine kontroll. Kui sul seotust ei ole, siis ära karda midagi ja saada aus kiri neile.

    Teisel juhul: SNE hoidmiseks pead koguma vähemalt 50 000 kuus ja ei tohi jätta vahele rohkem kui kaks kuud. Seega sinu nimetatud mängija ei täitnud nõudeid: S.t. jättis kogumata 50 000 kuus ja seda kaks kuud järjest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 30 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 30 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES