Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 78
 1. #1
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  PokkeriProd HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Sissejuhatus

  HT HUSNG on lühend, mis tuleneb sõnadest Hyper Turbo Heads-Up Sit & Go. Nagu nimigi ütleb on tegu väga kiire mänguformaadiga, mida mängitakse üks-ühele stiilis. Mängijad saavad matshi alguses 500 zetooni (chippi), alustatakse 10/20 pimepanustega, mis tõusevad iga kahe minuti järel ja mängija, kes saab omale vastase zetoonid osutub võitjaks. Auhinnarahaks on vastase sisseost. Kuna tegu on väga kiire pokkeriformaadiga siis see on hobimängurite üks meelismängudest, mis omakorda tähendab suhteliselt nõrka mängutaset aga samas pidevat actionit.


  HT HUSNG-des loetakse heaks võidumarginaaliks 2-3% ROI-d (Return on Investment). See tähendab, et iga investeeritud sisseostu tootlus on 2-3%..


  Näide:
  $100 sisseostu puhul võidate keskmiselt turniiri kohta $2-$3.


  Kuna võitvate mängijate keskmine ROI on suhteliselt väikene siis see tähendab ka väikest eelist vastaste üle. See tuleneb asjaolust, et mängu alguses saadakse väga vähe zetoone ning tulemustele avaldab suurt mõju kaardijooks, mis omakorda tähendab ka väga suuri kõikumisi. Päevas 10-20 sisseostulised langused või tõusud on tavapärased ja pikemaajaliselt võib kaotada (downswing) 50-60 või isegi 100 sisseostu jagu raha.


  Sellest ei maksa end hirmutada, sest mänguformaat on väga kiire ja keskmine mängupikkus on 2-3 minutit. Päevas 70-100 turniiri mängimine ei nõua väga suuri pingutusi, usinamad mängivad 100-200 või isegi rohkem

  Siit tuleb välja ka teine suur pluss. Kuna kuus 2000-3000 turniiri mängimine ei nõua ülemäära suurt pingutust ja iga turniiri pealt maksad reiki, mis on ca. 2% sisseostust siis hakkab olulist rolli mängima ka saadav rakeback.

  Strateegia

  Kuna tegu on Heads-Up mänguga siis strateegia sõltub paljustki vastasest ja seetõttu detailse strateegia kirjutamine muutub võimatuks. Seepärast lahendame olukorra stäkkide sügavusega.


  17-25BB


  Buttonilt mängige 60-70% käsi ja avage MINRAISEGA. Erandiks on väikesed taskupaarid, täpsemalt 22-66, millega minraise asemel minge buttonilt kohe all-in ehk openshove. Kui vastane reraiseb ehk 3betib (all-in või mitte all-in suurusega) siis callige ära all-in (või minge ise all-in) kätega: 77+, A8s+, A9+. Kui olete täpselt 17-20BB vahel siis võite callida ka all-ini (või minna ise all-in) KQs, A7s, A8o. Kui Sinu minraise callitakse siis tehke jätkupanus ehk continuation bet (edaspidi: CBET) peaaegu alati ja CBET'i suurus peaks olema poole panga ehk kahe suure pimepanuse suurune. BB-l olles kui vastane avab siis alati minge all-in iga ässaga*, KQ ja iga taskupaariga. Minraise callige kätega, mis floppavad hästi: seotud kaardid, samast mastist kaardid jne.


  Kui floppad kõrgeima ehk top paari või tugevama käe siis eesmärgiks on saada võimalikult palju raha panka. Positsioonil olles (buttonil) jätka panustamisega ja tõstetega, väljaspool positsiooni olles (big blindil) check-raise.


  * mõtleva mängija vastu A2-A7 all-in võib-olla natuke kaotav mäng aga me eeldame, et lugeja mängib väikesi limiite ($7 või odavamad) ning seal leidub väga palju optimistlike mängijaid,kes callivad all-ine väga lightilt ja seetõttu on 3bet-shove ka +EV.


  9-16BB


  See on klassikaline mäng 15/30 blaindide juures. Sellisel juhul openshovege buttoni pealt 22-66, A2-A8, K7-K9, JT, QT, Q9s. Ülejäänud käed foldige või minraisega. Käed: 77+, A9+, KT+, KJ, JQ on minraise/all-in käed, ülejäänud minraise/fold. Kui Sinu stäkk on 9-12BB vahel siis open-shove iga kuningas, suuremad suited connectorid nagu näiteks 78s, 98s, J9s, 79s ja suuremad suited emandad näiteks Q7s-Q8s.


  BB-l olles minge all-in iga ässaga, K8+, kõik broadwayd: QT, JT, KT jne. kõik taskupaarid. Kui vastane ei calli 3bete lightilt võite shoveda ka suited-connectoritega. Kui olete juba 10BB ligi siis võib ka 3bet-shoveda kätega nagu iga suited kuningas, Q9, Q8 jne.10-12BB ligi või väiksemad stäkid proovige BB-lt callimist vältida.


  Postflopis kindlasti CBET-ige ja ärge kartke õhku foldida. Tugevad keskmiste (second) paaride jaoks ei ole enam ilma informatsioonita foldimis ruumi ning nendega paraku peab stäkkide peale mängima.


  8BB või väiksemad stäkid.


  Siin enam ei minraise buttonilt vaid lähete nn. push-fold moodi ehk kas all-in või fold. BB-lt sama lugu - enam ei calli minraiset. Siinkohal aitavad Sind tabelid, milleks on NASH poker equlibrium (vaata all). See tabel tähendab, et kui mõlemad vastased mängivad tabeli järgi ehk korrektselt siis keegi pikemas perspektiivi ei võida. Kuna üks mängijatest alati eksib ehk ei mängi korrektselt (reeglina BB) - foldib või callib liiga kergelt siis hakkab button võitma. Seepärast NASH tabelit kasutage ainult buttonilt ehk NASH pushing range.

  NASH tabelis tuleb arvestada oma postitatud panus stäkki. Näiteks: Kui blaindid on 15/30, Sul on 195 stäkk ja 15 postitatud lauda siis su stäkk on 195+15 ehk 210 ehk 7BB-d. Kui NASH tabelis on kirjas, et 5.3 siis tähendab, et sul on vaja 5.3BB-list või väiksemat stäkki. Kui on 5.3BB või väiksem siis all-in, kui ei ole fold. Madalates limiitides NASH töötab ideaalselt ja annab väga hea tunnetuse, mis kätega all-in ja üleüldse miks.

  BB-lt NASH callingrange ei tööta seepärast, et me ei tea mis käsi vastane mängib. Kui ta shoveb liiga tightilt siis meie NASH calling range ei biidi tema range ja me teeme vea. Seepärast BB-l olles NASH calling range vaadake lihtsalt, et saada miski tunnetus. Kui näiteks teil on 5BB ja nash soovitab callida juba 10BB juures siis on see lihtne call iga vastase vastu. Kui Sul on 8BB aga NASH soovitab callida ka 8BB juures siis nüüd peate võtma arvesse informatsiooni ehk readid. Kui ta on tight siis oleks see fold, kui ta on loose siis call.

  On olemas veel üks tabel: Sklansky-Chubukov tabel. See on perfektse mängu tabel, mis on alati vähemalt nullijääv mäng isegi siis kui vastane teab sinu kaarte. Seda tabelit tuleks kasutada ainult erandkorras (pärast tabelitest pikemalt, mis on nende puudused) ja kätega, mida on keeruline teistmoodi mängida. Heaks näiteks on K2o, mida võib shoveda 10BB deepilt. See tähendab, et kui vastane callib sind korrektselt K2+, SC-d, AX, 22+ siis pikemas perspektiivis võidad ikka raha kuna ta foldib niipalju käsi ja saad blaindid omale. Reaalsuses tehakse viga, sest vähesed callivad sind käega nagu 78s.

  Shovemise eesmärk ei ole ainult see, et vastane teeks vea vaid, et Sina ei teeks hiljem suuremat viga. K2 ei floppa hästi, sest tihti läheb flop mööda või on sul alumine paar, 10BB algstäkkidega on pangasuurus 4BB ja Sul järgi 8BB. Siin on raske vastu võtta korrektset otsust, sest enamus floppides võib aga ei pruugi olla K kõrge hea, rääkimata alumisest paarist. Ehk teisisõnu võid sa teha marginaalses olukorras fataalse vea, mis maksab sulle su turniirielu. Open all-in minnes on vähemalt 0EV olukord garanteeritud.

  Nash Equilibrium chart for Heads-Up Poker


  Sklansky-Chubukov tabel (Autor: PokkeriProd.com foorumite kasutaja Toores)


  Näpunäiteid ja nippe

  1. 16BB+ kätega QQ, KK, AA ära tee 3bet all-ini vaid 3bettige 4-5BB peale. Nii callitakse tugevalt domineeritud rangega ja võidate rohkem raha.

  2. 15BB või alla selle. QQ+ limpige buttonilt, sest vastased on liiga agressiivsed ja tihti "karistavad" Sinu limpi väga nõrkade kätega nagu näiteks T4s. BB pealt callige nende minraise ja check-raisega floppe. QQ võite 3bettida, KK ja AA aga peaksid olema standard callimis käed 3beti asemel. Sügavamate stäkkidega on parem 3bettida.


  3. Kuivadel (K72r on klassikaline näide) või paardunud floppidel võid teha väiksema cbeti kui pool potist.


  4. Riveril kui panustad normaalse suurusega (pool potti või nõksa vähem) ning vastu tuleb raise siis teadke, et vastasel on väga tihti suur käsi ning top paar tüüpi käed on siin fold.


  5. Riveril kui Sul on nutsi tüüpi käsi, vastasel tõenäoliselt väga väikene käsi siis tehke pisike bet. Saate tihedamini ta nõrgalt käelt calli või hoopis kutsute esile tema poolt bluff-raise.


  6. Vastane, kes 3betib palju limpige keskmisi käsi ala 98s, QTo jne.


  7. Väikestes limiitides tõmbelistel laudadel näiteks 78Qss check-shovege üle nende CBETI top paari või tugevamaga. Imestate isegi kui nõrkade kätega callitakse all-ine nagu näiteks gutshot draw või AK. Seda tehakse seepärast, et nõrgad mängijad ei tea tõenäosusest midagi ja sisseostu raha on suhteliselt pisike, et võtta vastu nn. gamblemisi. Kõrgemates (30+) on parem teha väiksem check-raise.


  8. Kasutage agressiooni, sest iga blaind on tähtis aga samas ärge kartke ka foldida. Näiteks: 12BB stäkid, avad 2BB, callitakse, flopp täiesti mööda ala KQ9, sul 58s. Pot 4BB, Sul stäkk 10BB, Cbet-foldi siin! Vastane foldib siin tihedamini kui 33% ajast ehk pikemas perspektiivis on CBET väga kasumit näitev otsus, teiseks vastane nii väikeste stäkkidega check-raiseb siin ainult mängitavate kätega (tõmbed, paarid jne) aga see on väga väikene osa tema kogu kätevalimist. Lisaks kui sa checkid flopi järgi siis võib ta Sinult panga varastada käega, mille ta oleks flopis check-foldinud ja kui ta foldib turnil siis oleks ta seda teinud ka flopis aga vahega, et sa annad talle nüüd tasuta equitit ehk saab turnis paari vms.


  9. Ära mõtle üle! Väike 3bet ei tähenda ässasid, riveri raise ei tähenda bluffi isegi kõige soodsamal laual. Mängige oma kätt ja kasutage loogikat.


  EV

  EV on sõnast Expected Value ehk eeldatav väärtus. Näiteks kui $100 pangas on sul 70% võidu tõenäosust siis eeldatav väärtus ehk EV on $70. Me eeldame seda väärtust kuna teinekord vastane saab oma kaardile pihta ja võime kaotada hetkelise panga. Sellise väärtuse saab arvutada iga olukorra kohta.


  Tänapäeva pokkeritarkvara toetab EV-d ja suudab selle ise välja arvutada ning see on väga täpne just HTHUSNG-des, kuna zetoone on väga vähe ja enamus olukordi lahendatakse ära juba preflopis või flopis. Sügavamate stäkkidega nagu näiteks tavapärases 100BB rahalauas EV ei ole enam nii täpne kuna on võimalik teha väga suuri vigu eelnevatel tänavatel.


  HTHUSNG-des on ainult 25BB, reaalsuses 10-15BB vahel stäkid ning tihti lahendatakse olukorrad preflopis või flopis ehk all-in on nende olukordades väga täpne. Seepärast tuleb usaldada HT-des EV-d ja kui see pidevalt langeb siis mängus on suured vead, kui aga tõuseb ning tulemusi ei ole siis ei tasuks midagi muuta kuna mängid hästi aga halb jooks.


  Erandiks on kui jooksete vastase top-range ala sinu AQ vs tema AK jne.mis long runnis on +EV. Sel juhul EV küll langeb aga seda kõigest väga väikeste perioodidena kuna longrunnis jookseb vastane ka sinu AQ-ga sinu AK vastu.


  Tabelid


  Kindlasti tekib nüüd mõte, et kui saab tabelite järgi mängida siis on see üks robotlik mäng või milleks üldse ise mõelda. Tegelikult on tabelite mäng optimaalne see tähendab, et nad on vähemalt 0EV mängud aga võib samas olulorras olla lahendus, millel on suurem EV ja HT-des iga zetoon on tähtis! IGA ja iga EV ühik väga suure tähtsusega.


  Näiteks: NASH-i järgi võid shoveda juba 25BB deep ässasid buttonilt. See on +EV liigutus aga reaalsuses
  minraise või limp on veel suurema EV-ga. AA näide on iluustreeriv ja ekstreemene aga reaalsuses on neid oluord veel ja veel. Tabelid peaksid olema ainult esmaseks juhiks ja tunnetuse saamiseks, hiljem peaks tulema paljud otsused mitte tabelist vaid just vastasest ja eelnevast dünaamikast lähtudes.


  Strateegiad


  Kõik staatilised strateegiad (ka antud meistriteos :P) on optimaalse aga mitte maksimaalse EV-ga. See tähendab, et mängides ainult selle strateegia järgi Sa jätad väga palju raha lauda ja sa ei arene. Seepärast võtke seda strateegiat esmase tunnetuse saamiseks ja pidevalt arenege. Näiteks antud strateegias ei ole 3bet bluffimisranget, check-raise bluffimisrange ja palju muud. See kõik on lisaraha, mille jätate lauda aga kuna nii täpse strateegia kirjutamine nõuab juba raamatujagu pinda siis puhtfüüsiliselt ei saa seda teha. Seega....


  ...lugege foorumeid, postitage käsi, arutage sõpradega erinevaid olukordi ja EV lahendusi, vaadake videosid. HT-des annab ühe väikese vea likvideerimine üleüldisele kasumile väga palju juurde, sest 0% ja maksimaalse ROI (5-7%) on väga vähe mänguruumi ning absoluutselt iga võidetud chipp on tähtis. Mängulekke kaotamine, kus võitsite 1 chipi vähem annab Sinu ROI-le väga palju juurde. Suurem ROI tähendab suuremat tunnitasu, väiksemaid kõikumisi ja kiiremini limiidist üles liikumist. Ära jäta raha lauda!


  Strateegiat saate arutada meie foorumis HUSNG teemas (asub aadressil:http://foorum.pokkeriprod.com/showth...e-arutlusteema), kus annavad eesti parimad HUSNG mängijad nõu, kelles tasub ära märkimist andu-andu, kardpleier ja veel mõned. Videode poole pealt soovitame kindlasti HUSNG.com (liituda saab SIIN) ja seal teha premium membership ja vaadata ära Merssenary videod või osta Chaddersi Hyper-Turbode pakett. Kindlasti proovida jalg vahele saada ka HUSNG.com Fast-Track alafoorumisse, kus annavad maailma parimad nõu.


  Läbi ülevalmainitud viite saate ka informatsiooni, kuidas liituda Eesti HUSNG Skype grupiga, kus käib pidev käte, tüüpolukordade ja üleüldine strateegiline arutelu.

  Kus mängida HT HUSNG-sid?

  HT HUSNG-sid tuleb kindlasti mängida PokerStarsis. Varasemalt sai mängida ka Full Tilt pokkeris, aga hetkel on FTP eestlastele suletud. On ka teisi pokkeritube, mis pakuvad HT HUSNG mänguformaate aga seal on väga vähe mängijaid või liiga suure reik. Kui Sinul puudub PokerStarsi konto, siis selle saad luua SIIN. Registreerimisel kasuta market`ing koodi POKKERIPROD.COM

  Mängud leiad PokerStarsi lobbyst: Sit & Go > Heads-Up


 2. #2
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Sorry halva sõna kasutuse pärast ja kuidas juba 4 vaatajat siin lol. Kõik täiendused, vead jms. pange palun siia.

 3. #3

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Bueno! (Y)

 4. #4
  Lingiparandaja
  Liitus
  Oct 2008
  Asukoht
  Palmi talu
  Postitusi
  3 275

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  See + Vandalari lucky pakett = printingzzz

 5. #5
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
  Bueno! (Y)
  Sina kui Eesti üks edukamaid PLO mängijaid võiksid teha sellise PLO strateegia. Saaksin ka bueno öelda :)

 6. #6
  Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
  Liitus
  Jan 2010
  Asukoht
  Tartu
  Postitusi
  2 673

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Kas 11-14bb eff. stackiga readless olles on mingit vahet kas kasutada seda strateegiat, mis sina siin välja tõid või Mersenneary ROFL tabelit kasutada?

 7. #7
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
  Kas 11-14bb eff. stackiga readless olles on mingit vahet kas kasutada seda strateegiat, mis sina siin välja tõid või Mersenneary ROFL tabelit kasutada?
  Mersi tabelid on head ja tõenäoliselt isegi paremad aga ma tahtsin lihtsamat teed minna ning asju mitte nii keeruliseks ajada.

 8. #8
  Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
  Liitus
  Oct 2008
  Postitusi
  482

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Bookmarked 4 the future.

 9. #9

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
  Sina kui Eesti üks edukamaid PLO mängijaid võiksid teha sellise PLO strateegia. Saaksin ka bueno öelda :)
  võimatu

 10. #10
  Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
  Liitus
  Oct 2008
  Asukoht
  farik666.blogspot.com
  Postitusi
  834

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  krt ma siin vbl veel suht hommikune, aga ei lõika kuidas neid tabeleid peaks kasutama...

 11. #11

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  peaks olema nii, et kui effective stack BB-des on nii palju kui see number seal tabelis või vähem, siis võid all-in minna preflop ilma kartmata suurt viga teha. nt sul on K4o ja blindid on 10/20 ja vastasel on 200 chipsi ja sinul 800 enne käe algust, siis olete 10BB deep ja siis vaatad tabeli alt kolmandast reast (4) teist veergu (K) ja näed,et kui vähem kui 13.1BB mängus on, siis võid all-in panna kohe preflop. pusheri tabel see siis. kui vastane ise all-in surub, siis peab callimiseks veidi parem käsi olema sama BB-de arvu juures, sest range mille vastu sa oled on tugevam. mina sain nii aru sellest.

  ja kui on nt vastasel 400 chipsi ja sinul 600 chipsi (20BB deep), siis ei hakka K4o all-in suruma 10/20 blindide juures, vaid std raise ja postflop mäng kuni effective stack väikseks muutub.
  Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 03.05.12 at 11:57

 12. #12
  Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
  Liitus
  Sep 2008
  Postitusi
  30 748

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
  võimatu
  ma saan aru, et võimatu aga miskeid standard näpunäiteid on.

 13. #13
  Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
  Liitus
  Oct 2008
  Asukoht
  farik666.blogspot.com
  Postitusi
  834

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  miks ma vastase stacki pean BB'des vaatama?

 14. #14

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  peaks olema nii, et arvestad selle mängija järgi, kummal väiksem stack on lihtsalt. kui vastasel sinust rohkem chipse siis arvestad enda stacki suuruse ja nende tabelite järgi kas minna all-in preflop.

 15. #15

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Väiksema mängija stack enne blindide postitamist.

 16. #16
  Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
  Liitus
  Oct 2008
  Asukoht
  farik666.blogspot.com
  Postitusi
  834

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  krt siiamaani toodavad need tabelid ainult kahjumit :D

 17. #17

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  peaks olema nii, et kui mingi käsnaga all-in lähed, siis kui callitakse oledki pigem tagaajaja rollis juba. kasumit teenid sellega, et vastasel keskmiselt pole piisavalt tugevat kätt callimiseks ja foldib sageli sinu all-inide peale. ja kui sul on väike stack ja surud J7o all-in, siis calli saades kaotadki enamasti ja tekib mulje, et see tabel on halb (kuna unustad ära need korrad kui J7o all-in surudes folditakse ja saad vastase blindi). ja nagu ranka kirjutas - kasuta pigem pushimise tabelit SB/BTN-ilt, BB-lt mängides see callimise tabel on liiga kahtlane pimesi järgimiseks sest oleneb paljuski konkreetsest vastasest (kes ei ole ideaalne mängija nagu tabel eeldab).

 18. #18

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Tegin praegu kiirelt 10 tükki. Tundub, et kõik mängivad tabeli järgi. Kusagilt 2+2 st saadud see? Tundus, et kõik jagavad matsu...

 19. #19

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Kas tabeli järgi mängides peaks mu eeldatav ROI olema 2-3% ? Eeldades, et mängin $7-$15 limiidil ja vastased on keskmisest lollimad? Igatahes ma teen eksperimendi huvides käbelt 1000 turkat ära ja annan tulemusest teada.

 20. #20

  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

  Liiga ****** tabel. Ükski mäng pole kolmanda levelini jõudnud.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES