Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 174
  1. #1
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Pokerstars Algorithms

    Kõikidel pokkeritubadel(NB! võrgustikel) on oma* kood, mis määrab ära pseudoRNG. Pokerstarsil on kontrollitud pRNG`d, kuid üksnes taskukaartide jaotumise osas ja väidetavalt on tulemused rahuldavad, st pealt näha on juhuslikus tagatud(võibolla ka peaaegutäielik mängija seisukohast vaadates), kuid preflop pRNG jätaks siin kohal kõrvale ja räägiks hoopis olulisemast - boardist.

    Olen ise pokkeriga seotud juba aastaid, live kogemused, kuid põhiliselt olen online mängija nagu enamus siin foorumis.Olles ise mänginud ka Pokerstarsis annabki aluse mulle selle teema tagamaadest rääkimiseks, kuid reaalne põhjus on selles, et lugedes selle foorumi postitusi, kus kumab tihti läbi frustatsioon, et käed lihtsalt ei pea, leiangi ma , et on paslik jagada oma teadmisi/arusaamu teiega(Eesti mängijatega).


    Pokerstars, ei ole oma koodi kirjutanud selleks, et mõnitada mängijaid või keerata kellegile. Vaid lihtsalt selleks, et süsteem toimiks*2. Selleks, et "fishid" jätkuvalt teeks deposiite ja mäng tunduks võimalikult aus ongi kood kirjutatud selliselt, et igaüks võidaks keskeltläbi ühepalju jaotusi(ei pea olema showdownile mängitud).


    Olles nüüd ülimalt konkreetne, ma ise pole koodi näinud ja ei tea kõiki aspekte selle toimimisest, kuid mu vähesedki tähelepanud/teadmised algoritmide toimimisest aitavad mul olla Pokerstarsis MTT`des veelgi edukam, kui ma üksnes pokkeri oskustega oleks.

    1. Kui keegi kaotas panga eelmisel jaotusel ja sa kas võitsid eelmise jaotuse või võitsid hiljuti mitu jaotust, siis selle mängija vastu ole väga ettevaatlik seetõttu, et süsteem ülitihti annab boardi, mis connectib ta käega rohkem kui sinu käega.
    2. Kui sa oled foldinud ja kaotanud viimased ca 12 kätt ja su üleüldine võidetud käte protsent kõikidest jaotatud kätest on alla 13% või see protsent on vähemalt madalam kui villianil, siis võid sisuliselt mängida any twod - Board tuleb väga tugevalt connectiv sinu käega(juhul, kui sa osaled selles jaotuses).
    3.Kui su hands won at showdown vs all hands won on suhtes 100 - 0 või selle lähedal, siis on sul ka lootus peale järjekordse jaotuse võitmist võita ka järgnev jaotus Showdownil, kui sul on hea alustuskäsi. Juhul, kui sa võitsid eelmise jaotuse ja järgmises jaotuses jagatakse sulle kasvõi AA ja su vastu "lööb allini" eelmise jaotuse kaotanud/Üleüldiselt vähem jaotusi sinust võitnud mängija/lihtsalt viimased jaotused mitte võitnud mängija siis on peaaegu täiesti kindel, et vastane any twoga connectib boardi paremini kui sina.

    To be continiued.







    Kõik see kokku tähendab seda, et Pokerstars pole koht, kus skillil oleks nii suur osatähtsus kui lives või kasvõi Microgamingu,Merge etc. võrgustikus, mitte et nende süsteemis ka oma kalasi poleks. Ja kohe kindlasti pole ka Pokerstars koht kus panna preflop "nitti" või flopis nit olla, sest turn ja river tapavad su käe juhul, kui süsteem leiab, et villianil on võitu vaja(millal tal võitu vaja on üleval juba lahti kirjutatud).



    Ootaksin vastukaja ja teie oma tähelepanekuid, millal ja miks käed Pokerstarsis ei pea ja millal peavad või suckoudivad. Kes kahtleb proovigu ise võtke mõned MTT`d, foldige vähemalt 12 jaotust jutti, lööge allini igaenamvähem käsi(s.h suited capperid), et saada callitud, foldige jälle ca 12 kätt ja lööge jälle allini või veel parem osalege jaotuses sellise villiani vastu, kes on hiljuti võitnud palju jaotusi, eriti ilma showdownita. Siis näete, et need vähesed käed mida te mängite peavad või imevad mingeid ime boarde kokku, olenemata sellest, et villian oli teist isegi ees.



    See ei ole üleskutse oma pokkerioskusi minetama või hakata mängima mingit uut moodi vaid lihtsalt OLLA TEADLIK ja kasutada seda teadmist iseenda tarbeks ära.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Pokerstars Algorithms

    Kas Parkis (lives) on fishid otsa saanud, et sinna neid meelitad? Kõik on aus: minu graafikud Sinu sõnade vastu. Seega pead oma teoreemi ära tõestama.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokerstars Algorithms

    suht korralik google tõlge IMO.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokerstars Algorithms

    Krt kui see on google tõlge, siis respect.

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokerstars Algorithms

    Jesss. Krt, näen vaeva, õpin ja mässan, et winratet järjest paremaks saada, aga tegelikult pole mängude biitimiseks vaja muud kui 12 kätt foldida ja siis allin. 12 foldi-allin. 12 foldi... Oipljaa dongid, pange rahakotid valmis nüüd.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Pokerstars Algorithms

    Kõik tähelepanekud, mis ma märgand olen aga ei pruugi tõsi olla PS on sellised shordid kaotav ysna tihti 60 plus prosssaga bigstacki vastu ja steal showejad hitivad oma ragsiga tihti väga palju callija keskmisest tugevama kaardi vastu. Aga noh seni kuni online pokkerit seni ka selliseid teooriad ja storysid.

  7. #7
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Pokerstars Algorithms

    Ma ei kahtlegi, et sinu graafikud näitavad, et pikas perspektiivis on enamvähem täppis käte expected/real võidu suhe. Vastupidine oleks juba ka seetõttu mõeldamatu, et sellest tuleks liiga palju kära. Ning Cashi biitimiseks piisab sellest, no problem. Kuid MTT`ded on koht, kus on olulisem see, et su käed peaksid olulistes kohtades ca 10-15 korda jutti. Selleks, et biitida MTT`de n.ö kasvõi doubel up põhimõttel kulub ikkagi ca 10 duublit, et olla FT, mitte, et ma ise praktiseeriks double uppimist, vaid see apelleerib sellele - et MTT`des omab mu teoreem palju suuremat mõju kui cashis(kuigi Pole ise cashi, selle teadmise abil mänginud) .Large Field MTT`des on muidugi variatsioon meeletu(lucki osatähtsus), ja seda ÜLIväiksena hoida skilli abil on pea võimatu, kuid mu teoreem peaks seda olukorda parandama Pokerstarsis.

    Edit: Rankale.
    Viimati muudetud BentleyMulsanne poolt : 27.05.12 at 16:32 Põhjus: Suunamine

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Pokerstars Algorithms

    Ma vist hakkan taipama, miks hispaanlased venkud ja muud pooletoobised 50k stäkiga iga 12 käe tagant shovevad, kuradi geeniused raisk :(

  9. #9
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Pokerstars Algorithms

    Ja need jaotused, kus ei ole mängitud turni riverini ei oma suurt tähtsust mu teoreemi kinnitamisel/ümberlükkamisel. See milline käsi oleks/on võitev selgub ikka alles Showdownil. Pokerstarsis ma luban endale julgelt selliseid riske, et panen nuppe isegi siis kui on kahtlus, et olen taga, sest oma süsteemi järgi ma peaksin suckoutima ja ka suckoudin. Tõestada seda saab ainult vist video ja ühissessioonide või kogu MTT dünaamika postitamisest(kes ja MILLAL mu lauas kui palju jaotusi võitis, kõikide showdown %did ja mitmed faktorid veel) . Jääb ka muidugi see variant, et ma kirjutan oma teoreemi paremini lahti ja kes soovib katsetab seda.

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Pokerstars Algorithms

    LÕPUKS TULEB TÕDE VÄLJA!

    Hallelluuja! Lõpevad nüüd ka minu MTT/Anaal seiklused starsis ja liginemas on balla elu!

    -.-

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    LÕPUKS TULEB TÕDE VÄLJA!

    Hallelluuja! Lõpevad nüüd ka minu MTT/Anaal seiklused starsis ja liginemas on balla elu!

    -.-
    Miite ainult sinu vaid ka teiste pokkeripro foorumi kylastajate!

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Pokerstars Algorithms

    Just just... Klaaspro hakkab lõpuks FTdesse saama massive fieldidega MTTdel.

    sorm tuleb WCOOPi HORSE ja NL FL meistriks.

    Kivisaba crushib veelgi enam.

    Äll saab iga päev uue hitiga stakei teemat updateida

    Ja vaene minagi saan mini-printeriks + muud tundmatud/semi tundmatud PPde MTT fishid.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Pokerstars Algorithms

    keegi jargi proovinud? systeem prindib? scam?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Ja need jaotused, kus ei ole mängitud turni riverini ei oma suurt tähtsust mu teoreemi kinnitamisel/ümberlükkamisel. See milline käsi oleks/on võitev selgub ikka alles Showdownil. Pokerstarsis ma luban endale julgelt selliseid riske, et panen nuppe isegi siis kui on kahtlus, et olen taga, sest oma süsteemi järgi ma peaksin suckoutima ja ka suckoudin. Tõestada seda saab ainult vist video ja ühissessioonide või kogu MTT dünaamika postitamisest(kes ja MILLAL mu lauas kui palju jaotusi võitis, kõikide showdown %did ja mitmed faktorid veel) . Jääb ka muidugi see variant, et ma kirjutan oma teoreemi paremini lahti ja kes soovib katsetab seda.
    Näita siis tulemusi või tõestusi ning kui ongi nii siis miks jagad valuable infot välja? See tõstaks eelist fieldi ees nii tohutult, et paar kuud lappamist ning edasi istud palm all, imed kookosejooki ning samal ajal mingi pärdik imeb sinu kookost.

  15. #15

    Re: Pokerstars Algorithms

    lol kui retarded teema..

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Pokerstars Algorithms

    Kas sheriff tegi uue kasutaja või?

  17. #17
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Pokerstars Algorithms

    Sõber, mul on sulle üks hea soovitus - Ära enam peale võta :).

  18. #18

    Re: Pokerstars Algorithms

    PokerGigant või kuidas see kasutaja oligi, imo.

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Pokerstars Algorithms

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Sõber, mul on sulle üks hea soovitus - Ära enam peale võta :).
    Mees teab millest räägib

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokerstars Algorithms

    Mulle meeldib see kookose osa.
    Aga teooria meenutab seda venda, kes mingite aastaarvude ja kuupäevade ja kristuse sünni jms pasa pealt hakkas valemeid looma ja siis selle järgi "tõestas", et millal see õige maailmalõpp tuleb.

Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES