Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 706

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Augusti offtopic

    tean ise mitut inimest, kes on mõneaastase regulaarse savutamise(jah, ainult weed, mitte mingid vaibaga-sõidu-ained) tagajärel hullaris lõpetanud.

    loo point: vaimuhaiglas võib ka tore olla. keep it up.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tean ise mitut inimest, kes on mõneaastase regulaarse savutamise(jah, ainult weed, mitte mingid vaibaga-sõidu-ained) tagajärel hullaris lõpetanud.

    loo point: vaimuhaiglas võib ka tore olla. keep it up.
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Viimati muudetud ranka poolt : 10.08.12 at 13:47 Põhjus: aus joodik

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Tundub, nagu loeks enda kirjutatud teksti :D
    Endal samamoodi, a'la 16-18 aastaselt kui jõin, oli iga detail meeles eelmisest õhtust, aga nüüd 22a ei mäleta mitte midagi, standard on alati üleni ääreni juua ennast ja sis surra 3 päeva :D Kusjuures esimene päev peale joomist polegi nii hull aga järgmised päevad on siuke rõve tunne sees ja ei suuda keskenduda ja julm väsimus.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tundub, nagu loeks enda kirjutatud teksti :D
    Endal samamoodi, a'la 16-18 aastaselt kui jõin, oli iga detail meeles eelmisest õhtust, aga nüüd 22a ei mäleta mitte midagi, standard on alati üleni ääreni juua ennast ja sis surra 3 päeva :D Kusjuures esimene päev peale joomist polegi nii hull aga järgmised päevad on siuke rõve tunne sees ja ei suuda keskenduda ja julm väsimus.
    Ma ei räägi sellest, et ma peol ei mäleta. See on täpselt nii nagu kirjeldasid aga see tuleneb ma eeldan sellest, et toona keha tõrjus alkot ja kogused ei olnud nii suured. Piisas veerandpudelist viinast, et oleksid purjus ning pool pudelit ajas oksendama. Nüüd pool pudelit lumme kusta ja ka mälu ära ei võta. Asi on kogustes!

    Ma pidasin silmas, et üleüldine mälu. Teinekord artiklit kirjutades mõtlen, et WTF, mis sõna see on või, et kellega ma seda rääkisin või mis asi mul tegemata jäi. Maybe ületöötamisest aga ma tunnen küll, et alkoga olen omale väga palju liiga teinud. Sellist sitta küll kitma ei hakkaks, rääkimata miskitest xanaxitest ja savust.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Augusti offtopic

    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Kui kunagi esimest korda viina said proovida või suitsu siis mõtlesid, et tra selline asi on küll kibe või vastik, et ma ei hakka kunagi suitsetama ega jooma :) Savuga sama asi. Ma ise ei hooli sellest, mõned korrad teinud ja rohkem ei teegi seepärast, et vältida järgmist pahet.

  8. #8

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Peaks mingit samplit hakkama tekitama.

    Mulle ka weed üldse ei meeldi, aga purju ja kohati tsüklisse joon hea meelega.

    Inward, sina ja ranka ka ilmselt väga pitsi ei sülita jutu järgi ja nii palju kui weedivendi tean, siis neil on vastupidi.

    sellel on seos.

    illuminatid ilmselt.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Savusid on palju erinevaid ja väääga erinevate mõjudega. Aga las ta olla- mina ei soovita seda kellegile, lihtsalt IMO on seadused selle koha pealt silmakirjalikud ja puudulikud.
    Kui alkoteemast rääkida, siis mul näiteks ajab alko suure tõenäosusega üsnagi halva kassi peale ja selline tõsiselt halb tunne on kui olen joonud. Selline tunne nagu oleksin seest tühi ja mingi nõme kaugelt aimatav värin ja ebamäärane tunne on. Seda isegi kasvõi lahjast õllest, klaasitäiest. Minu organism igatahes ütleb mulle, et savu on mulle parem. Samas ma olen kogu selle keelamise kammajaaga üsnagi hästi kursis enda arust ja võin ütelda, et seal on nii legit kui ka mitte legit põhjusi selle keelamiseks. Kurb on IMO see, et see keelamine on umbes sama hea kui nt pokkeritubadega, mis on illegaalsed. Paljud mängivad seal, sellest lihtsalt ei räägita nii valjusti. See pokkeritoa näide vbl polnud kõige parem aga no midagi sellist, mida paljud nkn teevad aga avalikult väga ei juleta rääkida ilmselgelt seaduse hirmus.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 10.08.12 at 15:09

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Savu on täiesti saast imo, olen üli minimaalselt vahel proovinud ns, ostnud pole kordagi ja mul lööb see asi nii keerutama, et ma ei saa aru mis mõnu sellest saab üldse? :D
    Maitse asi ju, lamp asi mida vaielda. Ma ei mõista ntx tüüpe kes joovad siidrit, täielik solk imo, igaüks ise teab mida tarbida meeldib.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma pidasin silmas, et üleüldine mälu. Teinekord artiklit kirjutades mõtlen, et WTF, mis sõna see on või, et kellega ma seda rääkisin või mis asi mul tegemata jäi. Maybe ületöötamisest aga ma tunnen küll, et alkoga olen omale väga palju liiga teinud. Sellist sitta küll kitma ei hakkaks, rääkimata miskitest xanaxitest ja savust.
    Rõõmustaks (?) sind natuke - mul täpselt sama lugu. Ei ole suitsetanud ega alkoholi joonud, rääkimata muudest ainetest, ainuke asi millega ennast mürgitan on liigne magus. Minu teooria - vähene treenitus (vanus veel vast mitte). Koolis treeniti su aju suht hästi, mida kauem sellest on seda viletsamaks asi jääb..

  12. #12

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi. Ma sitaks joonud ja ikka joon alati väga kooma ning tunnen, et mälu on tunduvalt halvemaks läinud. Rääkimata pohmellidest, mis kestavad 5-6 päeva. Enesetunne on kehv ühe päeva aga järgmised 4-5 päeva on pea alati uimane, väsimus suurem, keskendumisvõime väiksem jne.

    E: imo ja isegi veits on iseloomu mõjutanud
    Tõsijutt.Ma olen juba aastaid joonud.Noorena veel rohkem,kui praegu.Üldjuhul tuleb uus joomine enne peale,kui pohmell kaob.Keskenduda ei suuda,ärritun kergelt,tööd teha ei viitsi.Paljud tuttavad on alkoholi pruukimise tagajärjel noorelt surnud aga joomist maha jätta ikka ei suuda,kuigi olen korduvalt proovinud.

  13. #13

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi alko on jube asi.
    Underrated, kui kohutav tegelt alkoholisõltuvus on.
    Olen kindel, et meil kõigil on lähikonnas mitmeid näiteid sellest.

    Ütles kristjan ja läks välja õlut jooma.

  14. #14

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Krt, siis mu sõbral paremini läinud, tal endiselt mõistus korras =D Aga mälu tho, pole enam endine :P
    mälu ongi overrated

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES