Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 36 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 706
  1. #181
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei "kanna fooliummütsi" aga see on üpris selge, et sõda savu vastu käib põhiliselt ravimifirmade huvisid silmas pidades, mitte eesmärkidel mida avalikkusele välja reklaamitakse.
    fyp

  2. #182

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Viru ralli

    Täpselt nii on. Kui kellelgi huvi, siis minuga saaks täna Rakverre või sinna kanti.

  3. #183
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mõnda sellist videot pole juba tekkinud kus alla ka kukuks keegi? Väga karm ikka.
    üks isegi oli, aga ei leia ülesse, seal ei läinud tüübil langevari lahti

  4. #184
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Cool Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mõnda sellist videot pole juba tekkinud kus alla ka kukuks keegi? Väga karm ikka.
    Rallist ja kukkumisest.



    Nägin ise seda venda hiljem auto kõrval heinamaa peal magamas, nägi välja nagu morsk.



    Kui siin juba olnud, siis vabandust

  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Augusti offtopic

    morsk

  6. #186
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei "kanna fooliummütsi" aga see on üpris selge, et sõda narkootikumide vastu käib põhiliselt ravimifirmade huvisid silmas pidades, mitte eesmärkidel mida avalikkusele välja reklaamitakse.
    Inimeste lollus on piiritu.
    Võib-olla olen hoopis ise loll, kas sa tahaks võimalust näiteks heroiiniga köha ravida või mis point siin on?

  7. #187

    Re: Augusti offtopic

    ühes dokis kunagi üks peaarst ütles,et kui kanep legaliseeirda,siis nad võiksid 70% oma ravimitest minema visata,kuna thc asendab neid kõike.Minu arust on suits,alkohol ja kohvi ka narkootikumid ja imo kordades kahjulikumad kui kanep, aga kui keegi rummi joob siis pole midagi ,aga tõmbab ühe joindi siis on kohe paha poiss, nagu siin mõni aasta tagasi oli,et inglane jäi tais kuskil 1 grammi weediga vahele ja sai mingi ala (täpselt ei mäleta) 10 aastat vangla karistust,see on ju absurdsus,lõpuks inglise telekatsioon käisnii kaua pinda,et vend lasti ikka vabaks vms

  8. #188

    Re: Augusti offtopic

    no see inglane oleks võinud minu arvates jääda küll mõneks aastaks sitsima.
    mitte selle eest, et kanepit tegi või ühe jointiga vahele jäi, vaid sellepärast, et ta nii loll oli.
    iga 7-aastane teab ka, et tais ei tohi sellise kraamiga vahele jääda(loe: pole vaja kasutada).
    tõmmaku euroopas.

  9. #189
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

  10. #190
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    ühes dokis kunagi üks peaarst ütles,et kui kanep legaliseeirda,siis nad võiksid 70% oma ravimitest minema visata,kuna thc asendab neid kõike
    ( Click to show/hide )

  11. #191

    Re: Augusti offtopic

    Vandalar peaks kiirelt Uruguai kodakondsust taotlema. Tundub väga mõistlik riik olevat.

    http://www.postimees.ee/935718/urugu...atada-ja-muua/

  12. #192

    Re: Augusti offtopic

    20g tubakapaki peal on kiri "kuni 36 sigaretti", seega enamustel päevadel saaks isegi 2 jointi teha.

    See oleks ikka meeletu papp, mille igasugused seaduslikud ja ebaseaduslikud kartellid kaotaksid ning riik ja maksumaksjad säästaksid kanepi legaliseerimisel. Ma olen ikka mõelnud, et ega kanepi kasvatamine ei tohiks tubaka kasvatamisest eriti keerulisem ja kulukam olla ehk mingi max. 5€/20g koos korraliku aktsiisiga.

  13. #193
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Inimeste lollus on piiritu.
    Võib-olla olen hoopis ise loll, kas sa tahaks võimalust näiteks heroiiniga köha ravida või mis point siin on?
    Heroiiniga pole võimalik köha otseselt ravida. Seda on võimalik kasutada näiteks valuvaigistina kopsuvähi puhul.

    Kanepi koha nii palju, et sellel legaliseerimine ei saa kuidagi ravimifirmadele heameelt teha. Miks peaks kallist Xanaxit ja Valiumi ostma kui olemas on palju odavamad, aga sama efektiivsed alternatiivid?

  14. #194
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    https://www.facebook.com/PokkeriProd

    Meie FB lehel viimane post, kus otsitakse RBE-sse klienditoe töötajat ja tõenäoliselt seostub see ka natuke Muchos Poker tööga. Tean seda meeskonda väga hästi ja on supper meeskond ning «ülemus» on õiglasem ja ausam mees, keda pokkeritööstuses tean. Aga arvestage, et tööd tuleb ka teha ja sellest sõltub ka palk, mis ei ole halb.

    PS! Minu andmetel meie foorumist ka vähemalt kaks inimest seal töötab.

  15. #195
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Augusti offtopic

    teemad, mis iga natukese aja tagant foorumites üles kerkivad:
    kanepi legaliseerimine
    elukutselisena pokkeri mängimine
    pokerstarsi algoritmid

  16. #196
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    teemad, mis iga natukese aja tagant foorumites üles kerkivad:
    kanepi legaliseerimine
    elukutselisena pokkeri mängimine
    pokerstarsi algoritmid
    lol wat?

  17. #197

    Re: Augusti offtopic

    eestile tuleks kanepi legaliseerimine ainult kasuks,arvestades,et me oleme vaene riik ja see tooks meeletu turistivoolu eestisse,mis xanaxisse puutub,siis seda paska ma ei soovita mitte kellegile,see keerab su nii perssekui vähegi võimalik, esiteks kaob sul mälu täielikult ja see on isegi rohkem sõltuvust tekitavam kui suits,järeldusena pappi hakkab hullultminema selle peale

  18. #198
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Augusti offtopic

    no kurat.
    saatsin kolmapäeval sõbrale raha seb to swed, aga kirjutasin perekonnanimes ühe tähe valesti, raha läks üle, aga mitte temale.
    helistasin siis seb klienditoele, öeldi, et kui vale nimi,siis raha laekub swed panka ja järgmine hommik tagasi minu kontole, aga 2 päeva pole midagi toimunud....

  19. #199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    no kurat.
    saatsin kolmapäeval sõbrale raha seb to swed, aga kirjutasin perekonnanimes ühe tähe valesti, raha läks üle, aga mitte temale.
    helistasin siis seb klienditoele, öeldi, et kui vale nimi,siis raha laekub swed panka ja järgmine hommik tagasi minu kontole, aga 2 päeva pole midagi toimunud....
    Sõber lasi üle su.

    Ükskord läks samamoodi üks täht valesti, arvasin, et raha tuleb tagasi aga siis see kellele kandsin ütles, et rahad on käes. Kui valesti kannad siis tuleb raha tagasi siis kui kannet ei suudeta teostada.

    Tõesti kahtlen, et ühel inimesel sama konto number ja nime üks täht on ainult erinev.

  20. #200

    Re: Augusti offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sõber lasi üle su.
    :)

Lehekülg 10, kokku 36 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES