Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Terv.

    Kui kasutate mobiilset interneti.. Millise firma mobiilset interneti kasutate?
    Kas igapäevaselt või backupiks?
    Miks valisite selle paketi/teenuse pakkuja?
    Kas on mingeid piiranguid?(andmemaht, kiirus)

    ---

    Tele2 Internet XL on piiramatu mahuga pakett, mille puhul saad kasutada internetti maksimaalsel kiirusel (kuni 7,2 Mbit/s) 10 GB andmemahu ulatuses.* See on õige valik, kui kasutad internetti arvutiga igapäevaselt suures mahus. Kiire 3,5G netipulk tasuta kaasa (kaasneb 24-kuuline leping).
    *Kuni 31.08.2010 Tele2 Internet M, L ja XL pakettides ei piirata.

    tra see 10gb tuleb insta täis, kui nad pärast suve piirama hakkavad andmemahtu.

    Selliste nimede kohta olen miskit kuulnud..
    Norby
    Elion
    Elisa
    Baltmax
    Radionet

    uurin veel infot, aga ehk keegi teab parimat lahendust ( igapäevaseks kasutamiseks )

    ette tänades.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    mul internet tegi nalja ja sai topicuid TOPELT.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Täpsemalt võrrelda ei oska, aga mingid updated ilmuvad selles blogis:

    http://nutiblogi.blogspot.com/2010/0...hinnasoda.html
    http://nutiblogi.blogspot.com/2010/0...-uudis-ja.html

    Ise võtsin Mint 99.- paketi prooviks (2 a leping, 7 päeva tasuta kasutamist), pidi kuni aug lõpuni olema kiirusepiiranguta, aga Elisa võttis vastu otsuse, et odavamatele pakettidele enam kiiret pulka ei anta. Niikuinii alates septembrist 1Mbit/s.

    Seega on reaalne kiirus praegu 2.5 Mbit/s, mis on siiski täiesti normull. Tegemist siis Tallinna raadiuses 50 km proovitud, aga täiesti sõltub ikka piirkonnast. Võrumaal kuuldavasti oli suht nigel levi.



    Väike jutt DNSi seadistamisest MINTil:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=2155
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 26.06.10 at 11:29

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas onuark Vaata postitust
    tra see 10gb tuleb insta täis, kui nad pärast suve piirama hakkavad andmemahtu.
    Mis mõttes tuleb kohe täis? Pokkeri mängimiseks on küll ja küll:)

    Seda 3Gd ilmselt ei hakata lubama torrentite jne suuremahuliste asjade tõmbamiseks. Mingis lähitulevikus, kui hakkad andmemahtu andma ja nad vaatavad, et võrgu ressurss on ära kasutatud, hakatakse kiirust piirama tõsiselt.

  5. #5

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Millise firma mobiilset interneti kasutate? Elisa
    Kas igapäevaselt või backupiks? Hetkel igapäevaselt (kuna oli vaja 1,5 kuuks netti)
    Miks valisite selle paketi/teenuse pakkuja? Valisin Elisa MiNTi, kuna see oli ainuke pakkuja, kellel polnud MAHUpiirgangut + suvelõpuni oli kiirus igas paketis maksimum. Peale suve, kui soovid maksimumi pead lihtsalt rohkem maksma (erineva kiirusega paketid).
    Muud kommentaarid: Kasutan seda Nõmmel, download kiirus jääb keskmiselt 2-3 Mbit/sec ning signaali tugevus toas nõrk (2 pulka 5-st), kui minna akna poole, siis on veidike tugevam signaal ja kiirused veidi paremad. Kuid kui algul proovisin Elisa pulka (proovi 7 päeva tasuta) siis peaks mainima, et kiirused olid tunduvalt paremad. Maksimum, mille sain oli kuskil 5-6Mbit/sec. Hetkel on kasutusel üks vanema seeria pulk. Stabiilsuse koha pealt ütleks seda, et 6 nädala juures on olnud 2-3 korda probleeme, kus ei saa netti või on siis nii tunniks ära katkenud.


    Näiteks soovitaks ka võtta Elisast 7 päevaks proovimiseks tasuta netipulk, siis saad aimu selle tööst kui ka kiirustest sinu piirkonnas ning kui ei sobi, siis võid ilma kohustusteta tagasi viia.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    tänan vastukaja eest.

    Googledasin ja kuskil foorumis räägiti, et kui youtube külastada, siis pidi päris kiirelt see 10GB täis kukkuma, muud ma ei tea - vast niii ruttu ikka ei tule.
    Mingi freeware prog. pidi olema, mis jälgib andmemahu suurust, nii et peab selle tõmbama, siis hea kontrollida, mis olukord on ;D

    Esmaspäeval peab liituma millegagi, sest et ELION on TÄIS PASK (mu kodu juures on mingi park - palju PUID, elion väidab, et siin pole levi ja nad ei saa midagi parata - mul pole olnud viimase nädala jooksul pmst ÜLDSE interneti, varem ikka tuli sit out üle käe!!!)

    nii et peab tasuta testima neid pulkasi, kuidas küll see väike pulk levi leiab kui katusel olev antenn ka hakkama ei saa :D

  7. #7

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kui testid neid pulkasid, siis ole ettevaatlik karpide avamise ja muu sellisega. Endal oli siis selline kogemus, et sai ka mint võetud, kuid ei sobinud see mulle. Viisin tagasi siis ja avastati, et selle netipulga karp on katki väheke ning pidin sellepärast netipulga välja ostma. Nii et suht haige värk sellega, aga kui keegi seda netipulka tahab soodsalt siis PM mulle.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Nagu enne ütlesin, siis Elisa annab oma Mintiga kaasa eri pulgad:

    99.- ja 149.- paketis E160E (max 3.5Mbit, reaalselt 2.5)
    199.- E1752 (max 7.2, reaalne 5.5)
    Varsti pidi tulema ka pulk E182E, mille max on 21Mbit ja mis on siis 345 paketi jaoks.

    Kuni aug lõpuni siis kiirus vastavalt pulgale, pärast seda keeratakse kiirused maha ja saab vastavalt paketis toodule.

    Mul endal kartus, et võrguressurss saab juba enne suve lõppu otsa ja kiirused lähevad maha, hetkel Elisa teenindaja ütles miskit infi, et kolmandik võrguressursist jämedalt öeldes on kasutusel.

    Ise loodan, et siiski rakendatakse karmi poliitikat ja igasugu massilistel torrentitõmbajatel keeratakse vajadusel kiirused maha, et teistel kasutajatel siiski paketis lubatud kiiruse saaks garanteerida.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kasutan Tlnast 20 km kaugusel seda elisa kallimat pulka ja kiiruse üle ei kurda, üldiselt ühenduse tugevus alla nelja pulga ei lange. Siis kui mahupiirang oli veel peal (199 eekine pakett, vist oli 7gb) ei kasutanud ma kunagi kuu jooksul kogu mahtu ära, kuigi istusin sageli ka youtubes. Pokkerimängimiseks on asja rohkem kui küll ning saab ka vabalt muid toiminguid teha.
    Viimati muudetud makz poolt : 27.06.10 at 01:13

  10. #10

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    No minul õnnestus maal 3g levialas nädalavahetusega 6 gb trafficut teha. Seega võimatu pole miski. Arvuti oli isegi enamus aega kinni. Kahjuks on nüüd suvega 3g levist ainult mälestus. Nähtavasti lehte läinud mets summutab signaali paremini kui talvel.

  11. #11

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    võtsin ka eile selle MiNT'i endale 7 päeva proovimiseks, kuna asun hetkel ~kuu aega kohas kus netti ei ole ja ilma on üsna nigel olla kohati.
    aga muretsen just selle andmemahu pärast ikka. kuigi on öeldud, et see on piiramata, siis ma ei saa täpselt aru, mis on lubatud ja mis mitte.. ja kui palju? mingi rapidsharest kuni 50mb failide allalaadimine on normaalne ja lubatud?
    mingi 24h kasutanud olnud nüüd, on mingi 600mb andmemahtu juba alla laetud, kuigi polegi midagi väga alla laadinud, aga mõtlen, et ega ei tohiks ju mingi arve tulla andmemahu kohta kui netipulga tagasi viin?
    pärast keeratakse mingi jõhker summa taha:D

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas Kihog Vaata postitust
    Kui testid neid pulkasid, siis ole ettevaatlik karpide avamise ja muu sellisega. Endal oli siis selline kogemus, et sai ka mint võetud, kuid ei sobinud see mulle. Viisin tagasi siis ja avastati, et selle netipulga karp on katki väheke ning pidin sellepärast netipulga välja ostma. Nii et suht haige värk sellega, aga kui keegi seda netipulka tahab soodsalt siis PM mulle.
    ma lasin neil kohe esinduses selle lahti teha

    aga mul on viimsis mint ja vuhiseb küll, nüüdseks 3 nädalat kasutanud, esimesel paaril päeval olid väiksed katkestused (millegipärast FullTiltis disconnect/reconnect koguaeg, teistes ok), mahupiirangut ei ole ja suve lõpus siis valib, mis paketi peale teeb lõplikult. ametlikult öeldi, et dnsi seadistada ei saa, aga tänu kilu6 infile ikka saab. välja ei pea pulka ostma, kui teed 24 kuud lepingu, siis saad tasuta - aga kui loomulikult ühendus hakkab jamama, siis saab lepingut ilma leppetrahvita lõpetada.

    see tele2 10gb on nali ju, mul praegu juba mingi 60gb mahtu vist :)
    baltmax on ka mul, see on mingi 768kbps, öösiti kipub nett paarikümneks minutiks mõned korrad kuus ära kaduma, aga igaks juhuks hoian nii baltmaxi kui ka minti alles. pärast eriti fuckedup katkestust, mis juhtus finaltable ajal, nõudsin baltmaxilt 50% kuumaksust alla ja kohe sain ka.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    no nii, esimesed minutid siis elisa MINTiga internetis, eks näis

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    veetsime jaanipäeva järve ääres sõber lasi vahepeal turnasi mintiga ja probleeme polnud isegi autoga sõitsime vahepeal sööma linna kus tatsas läppar käes ikka probleeme ei tekkinud, seega hetkel paistab töötavat

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    mul oli jaanipäeval EMT pulk kaasas.. sõidul Tallinn -> Võrtsjärv lasin autos Triobeti cashi, muidu piisas netikiirusest mängimiseks, aga aegajalt (tõenäoliselt kui EMTi postide levialad vahetusid vms) viskas laggi sisse ja mõned korad katkestas päris ära.. siis oli vaja netiühendusele restart teha... Võrtsjärve kandis oli ühenduseks ainult EDGE, mängimiseks piisas.. aga näiteks remote desktopi tegemiseks töö juurde ei piisanud.. ikka võimatult laggis selle pildiga..

  16. #16
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    No kuda hindad MINTi ? Plaan endalegi võtta miskit ligi, aga ei tea millist teenusepakkujat valida.

  17. #17

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kasutan emt piiramatu mahuga (3GB kuus lol ) netipulka.
    metsas kännu otsas võtab 3.5G-d ja andmemahtu suurendati alguses 7GB peale ja suve lõpuni on piiramatu (ei tea et mingeid GB oleks mis max võib kulutada hetkel)
    Kõikub ainult suhteliselt palju, kui levi pole perfeckt aga see vist kõigi netipulkadega.
    Kasutan seda põhinetina ainult filme ja muid asju tõmban küla peal aga muusikat ja youtubeda saab vabalt ja kiirelt.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Mina kasutan Tele2 andmesidet, praegu see kampaaniahinnaga 99.-/piiramatu mõistlik kasutus (pokkeriga ei tule see 10gb never-ever täis)

    Kasutasin 2 nädalat Väänas, kuhu 3G levi ei ulatunud, grindisin EDGE-levis, pulga asemel Nokia E51 USB-kaabli otsas. Full Tilt oli toaks, nii multitable cashi kui Rush Pokerit. Täiesti ok oli, mõned korrad tuli ühenduses paus sisse, niiet timebank tühjaks jooksis, aga see oli tõesti vaid mõne korra. Kiirus täiesti talutav.

  19. #19
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Trä mis nu**ite nüüd...
    Kes suudab öelda parima,selle võtan insta!'
    E:Mida ise kasutad ikka ja soovitad ka teistele...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. #20

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kasutan ise Tele2 netipulka vict seda tavalist ! Piiramatult netti max kiirus lubati 236/8kbit/s aga vahepeal viskab 3.6kbit/s aga muidu võib rahule jääda 99kr kuus pluss siis netipulga rent kah 35kr kuus ! Aga ole kus tahad nett on :) Aga tormise ilmaga nett väga aeglane. Unibetis jääb toppama vahel tormiga :) ja pärast kerib kõik järgi nagu et mina olen foldinud ja värki :) Aga suht rahul ! Ja ma ütlesin, neile ära, et mul on pohhui ma 24/7 arvutis ja taipohh arve tuleb suurem kui 134kr. Nad ütlesid, et ei tule kuna on piiramatu :) ja liitumine oli 50kr diiliga on liitumine 100kr aga Diilil vict parem levi, kuigi Tele2 on ikka maste nüüd korralikult püsti pannud :)

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES