Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 21 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 409
  1. #321
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ma arvutan praegu midagi valesti ja seepärast küsiks targematelt nõu.

    Nimelt Potis on 40bb, villianil ja mul järgi 80bb. Minu käel on 30% equity tema stackimis range vastu (ütleme siis seda, et kui ma raisen, siis temal ei jää muud üle kui foldida või stackide peale mängida) Siit tahaks teada, et kui palju ta peab foldima, et minu risk flopil õigustaks?
    http://www.fpppro.com/fold-equity-calculator.php ?
    Seal näitab, et kui vastane betib näiteks 40 potti 20, siis vastane peab 39% ajast foldima.

  2. #322

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    http://www.fpppro.com/fold-equity-calculator.php ?
    Seal näitab, et kui vastane betib näiteks 40 potti 20, siis vastane peab 39% ajast foldima.
    TY

  3. #323
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***


  4. #324

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    mul sama tool ja olen rahul

  5. #325

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

    Peaks olema Tartlased.

  6. #326
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

    Peaks olema Tartlased.

    Valges särgis näeb välja nagu Jorgen Matsi, Tartu MMA instructor.

    Aga valgustus on sitt, nii et pead ei anna. Ei ole kõigi Jorgeni tätokatega ka kursis.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 20.04.14 at 07:58

  7. #327
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Vadim, Kolja ja Mikk.

  8. #328
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Vaja tuvastada lühem valge särgiga ning tüüp kes istub. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...cfd58d2556564b

    Peaks olema Tartlased.
    LOL

    Cliffs?

  9. #329
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    LOL

    Cliffs?
    Ma pakun, et:
    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Hetkel selline keiss. Jõudsin just Indoneesia tripilt Tartusse koju ning avastan et on vargapoisid käinud. Vend purjus peaga kutsus eile klubist miskid tüübid endaga koju kaasa (1 naine 4 meest) ning vahepeal oli ise magama suikunud. Ärkas siis kui mina koju jõudsin. Kõik uued sõbrad olid selleks ajaks jalga lasnud va. 1 kelle nimi on Anton kes magusat und magab voodis.
    Kadunud on teadmata arv esemeid mille hulgas hetkel nitendo wii ja 5-6 mängu ning pisike karbi sees olev antiikmünt. Eeldan et kõik esemed olid väikeste dimensioonidega kuna plasmateler venna läpakas minu lauarvut+monitorid jms väärtuslik on alles.

    Anyway kuna pole varem sellises situatsioonis olnud siis küsin natuke abi kuidas olukorraga tegeleda. Ise mõtlesin et peksan Antoni üles ja lasen tal kõikide sõprade nimed kirja panna kes siin viibisid ja sealt edasi kulgeda. Thoughts?

    E: venda mitte bashida, drunks gonna drunk aga asju tahaks tagasi saada.

  10. #330
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Hahahahahahaha, Jorgen viis Wii minema? :D :D :D

  11. #331

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Seda selli enda arust Tartuvahel näinud küll.

  12. #332
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Nali naljaks, aga kui see seal käel on tätokas siis Jorgen see pole - vaata Facebookist MMA Raju, ta mõnel pildil on ja käed puhtad.

  13. #333

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Jorgen see ei ole, aga seda tüüpi olen mitu korda Tartu peal näinud töllerdamas. Viimati see reede õhtu, though nime ei tea.

  14. #334
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    mul sama tool ja olen rahul
    ty

  15. #335
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    oli omal sarnane keiss, läpakas pandi tuuri. Teesklesin, et tahan läpakat tagasi osta, leppisin kokku ja kohale läksin koos erariides pollaritega. Sain tagasi, pätt võeti kinni...

  16. #336

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Nimi olemas

  17. #337
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    oli omal sarnane keiss, läpakas pandi tuuri. Teesklesin, et tahan läpakat tagasi osta, leppisin kokku ja kohale läksin koos erariides pollaritega. Sain tagasi, pätt võeti kinni...

  18. #338
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    http://digiplay.ee/index.php
    HDTanel taaskord tule all ja päris õigustatult. Poiss astus veel suurema reha otsa kui see Eliitklubi oli. Reklaamis mitu kuud facebookis, et kohe tulemas epood välja, kust võimalik mänge osta ligi 50% odavamalt kui muidu. Tegelikkuses hinnad pole isegi konkrutsentivõimelised ja mis põhiline ta ei müü mänge vaid kontosid.

    Skeem peaks olema selline:
    Tema ostab mängu. Saab valida 5 kontot, kuhu ta selle mängu saab lisaks pealelaadida. Müüb mängukonto edasi.

    Bankrupt in 3,2,1 ja tema response:


    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...er=asc&start=0
    http://level1.ee/2014/04/hoiatame-di...veebipoe-eest/

  19. #339
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Valges särgis näeb välja nagu Jorgen Matsi, Tartu MMA instructor.

    Aga valgustus on sitt, nii et pead ei anna. Ei ole kõigi Jorgeni tätokatega ka kursis.
    Enne kui Jorgeni peale näpuga näidata tasuks kindel olla. Ikkagi soliidne pereinimene.

  20. #340
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***


Lehekülg 17, kokku 21 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES