Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 187
  1. #1

    MUUR Money talli offtopic

    Igasugune arutelu, soovitused, küsimused jne palun siia

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: MUUR Money talli offtopic

    kasumijaotuse eelselt üle $700 000 plussis mängija
    Mmmmm mõtle kui oleks ainult oma rahade eest mänginud
    Edit.See oleks üle 10miljoni krooni ulllllll
    Viimati muudetud ropka11 poolt : 14.04.14 at 15:40

  3. #3

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Ma olen rahul. Need turniirid ka sellise osalusega olid ikka jõuliselt üle br'i gämblimised, shot enda 15 min kuulsusele. Piisavalt on olnud mängijaid kes live või online turkaseeria(te)ga ennast kas bustoks on tõmmanud, viiekohalisse MU'sse või nt üle poole br'ist lihtsalt auku pannud, kuna lihtsalt "+EV" on ju. Sellises kohas peaks alati vaatama ka jätkusuutlikkuse aspektist, et see edaspidist teenistust ei mõjutaks. Mul läks lihtsalt hästi. Oleks poleks... Oleks nt Panka vastu viimase 36-64 olukorra võitnud oleks mu equiti seal turniiril milku kandis olnud ja oleks diili teinud. Ei läinud nii, olen rahul ikkagi. Ega rahulolematu ei saakski olla, enamus mängijaid ei jõuagi nii kaugele, mul juba kaks deepi jooksu olnd EPT'del. Luckbox vist.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Arusaadav.Ma niisama lõõbin.

  5. #5

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Päris kirju seltskond on staket tahtnud. Kõige värvikam vast on ka petturite nimekirjas figureeriv Toomas "tuneunes" "kutsikas" Hunt, kes jäi siin foorumis paljudele meelde kuldse tsitaadiga "nonii misasja te siplete siin foorumis." Oh jah. Soovitasin tal varasemad jamad heastada ja avalikult vabandada, enne ei anna keegi talle staket. Olevat oma jutu järgi kellelegi ära maksnud ja püüdvat asja heastada. Äkki teeb mingi kasutaja ka ja räägib ise kuidas seis on, lihtsalt tundsin, et peaks seda jagama.

  6. #6
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Eesti meister ikkagi ju

  7. #7

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Aga kui saladus pole, siis umbes mitu sellist persooni on kandideerinud, keda pead kõlbulikuks ja heaks stake kandidaadiks.

  8. #8

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Sellele tuneunesele stake küll mõtet pole anda.Mina pole senini mingeid rahasid tema käest saanud nii et... Ja kui stake peaks ka küsima kunagine kasutaja tristano,ei mäleta tema nime kuskil petturite teemas kirjas.Tema käest pole ka mingeid rahasid senini kätte saanud,kuigi olen kasutajat näinud turniire mängimas.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kui palju huiareid on ühendust võtnud?

  10. #10

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Narrator Vaata postitust
    Aga kui saladus pole, siis umbes mitu sellist persooni on kandideerinud, keda pead kõlbulikuks ja heaks stake kandidaadiks.
    Neid ikka on, 5-6 inimest praeguseks, kaks juba mängivad.

    s1990n, tuneunest kindlasti ei stakeks ka juhul kui ta kõigile ära maksaks. Selleks oleks ikka pikka perioodi vaja, kus ta mõistlikult mängiks ja ka avalikult mõistlik inimene oleks, et teda julgeks ja tahaks üldse stakeda.

    Privador, huiareid ei ole või äkki ei ole praeguseks veel selgunud, et oleks. Tuneunes oli ainus selline värvikam kuju.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 15.04.14 at 15:43

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Talli liikmed hoiad saladuses? Oleks huvitav teada, kes mida jne.

  12. #12

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Iseenesest ei hoia, aga esimese päeva järal avalikustama ka ei tõttaks. Eks mõne aja pärast võivad nad ise patu üles tunnistada.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas s1990n Vaata postitust
    Sellele tuneunesele stake küll mõtet pole anda.Mina pole senini mingeid rahasid tema käest saanud nii et... Ja kui stake peaks ka küsima kunagine kasutaja tristano,ei mäleta tema nime kuskil petturite teemas kirjas.Tema käest pole ka mingeid rahasid senini kätte saanud,kuigi olen kasutajat näinud turniire mängimas.
    sry, et petturite teema peal peatuma jään, aga visake siis pic ka juba, et ka teised ära tunneksid, kui selline pettur samas lauas figureerib

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    sry, et petturite teema peal peatuma jään, aga visake siis pic ka juba, et ka teised ära tunneksid, kui selline pettur samas lauas figureerib
    ( Click to show/hide )


    sinises

  15. #15

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Esimene promo meil: kõik kes korralikult käsi arutavad, kontoseisust ülevaadet teevad, õpivad ja volüümi annavad saavad $109 scoop ME'le 50-50 ühekordse diili peale. Parim nende kategooriate peale kokku saab €330 Unibet openi side evendile 50-50 diili

  16. #16

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Teeks veelkorra reklaami. Meil on tall imo korralikult käima läinud, mitusada kätt on analüüsitud, ühe deep runni foorumis üle vaadanud, neid tuleb veel. Kõikidel on motti mängida ja areneda. Päris kõva töö käib, sellise tempoga saaks vast iga mikromehe low stakesi crushima 1-2 kuuga. Eks eesmärk oleks muidugi kaugemale jõuda, kuni EPT'deni välja, sõltuvalt kes palju tööd teeb ja mida saavutada tahab. Meid on hetkel kuus, aga tahaks saada mängijate arvu 10-15 vahele esialgu. Enamus mängijaid on ka esimese(d) ft(d) saanud, enamus plussis, mis hetkel küll väga tähtis ei ole. Äkki keegi mängijatest confirmib ka, et päris reklaamjutuna ei kõlaks :D

  17. #17

    Re: MUUR Money talli offtopic

    See ei ole küll asja eesmärk, aga kui see üritus juba oma alasektsiooni siin foorumis sai, siis oleks tavalugejate jaoks huvitav, et mis, kuidas ja kas üldse toimub? Või soovivad tallis olijad privaatsust? Nagu ka postituste hulk siin alateemas näitab, siis jätab inimesi selline ainulaadne projekt Eestis (?) suhteliselt külmaks hetkel.

  18. #18

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    See ei ole küll asja eesmärk, aga kui see üritus juba oma alasektsiooni siin foorumis sai, siis oleks tavalugejate jaoks huvitav, et mis, kuidas ja kas üldse toimub? Või soovivad tallis olijad privaatsust? Nagu ka postituste hulk siin alateemas näitab, siis jätab inimesi selline ainulaadne projekt Eestis (?) suhteliselt külmaks hetkel.
    +1

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: MUUR Money talli offtopic

    kui hobused suu lahti teeksid, siis muutuks elavamaks

  20. #20

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Pole nagu väga midagi kirjutada, töö käib, õppimine ja mängimine. Skype grupis enamus actionit. Algus ka, tulemuste poolest pole ka veel midagi väga huvitavat juhtunud. Ega ma õpilasi tagasi ei hoia siia kirjtuamast, võivad kõike rääkida.

Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES