Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 140 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 2785
  1. #1381
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Ma ei saa aru milles probleem, uutel või väheaktiivsetel kasutajatel tuleb papp esimesena välja saata.

  2. #1382

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
    Aga alati tasub ettevaatlik olla.

  3. #1383

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tehke ülekandeid kindlasti tuntud tegelastega :)
    Ise olen vahetanud: Codecci, Tarmonator & Volgaga ning kõik on superlux väga kiire ja hea :)
    Kindlasti on ka teisi häid, aga lihtsalt ma pole nendega mingeid buddytransasid vahetanud

    btw, Ranka, ehk saad parimatele vahetajatele mingid linnukesed kirja panna nagu mul seal Eesti MEister HU NLHE's
    ala mõnele Usaldusväärne buddytransa vend :D

  4. #1384

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
    Aga alati tasub ettevaatlik olla.
    ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ;D
    LEO :D

  5. #1385
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
    Aga alati tasub ettevaatlik olla.
    ROFLLLL

  6. #1386
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola

    ala mõnele Usaldusväärne buddytransa vend
    või lihtsalt Usaldusväärne transa :D

  7. #1387
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    ja jah...hea mõte coca...tahaks küll mingit fääncyt nime endale avatari juurde 8)

  8. #1388
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    ja jah...hea mõte coca...tahaks küll mingit fääncyt nime endale avatari juurde 8)
    Grinder on oluliselt parem kui fish ju :)

  9. #1389
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    või kui FPP Pro ;D

  10. #1390

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Mina 65 starsi mulle 600 swedi

  11. #1391
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas niisama
    Mina 65 starsi mulle 600 swedi
    Võin teha.

  12. #1392
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Asi lihtsalt sellest, et kui reede õhtul kell 21.00 ei avasta, et tahad tüdrukuga välja minna ja kiirelt 100$ vaja endale pangakontole saada, sest muidu vahite -5 kraadi ja lörtsi sees tähti, siis alati saab ju veidi oodata ning teha diil läbi inimesega, kellega teised on seda korduvalt teinud. Ei näe ma mittemingisugust vajadust kanda raha ette inimesele, kelles ma täiesti kindel pole.

    Samuti ei vastuta ebaausate diilide pärast foorumi juhtkond, sest meie neid diile jälgida ei saa, palju tehakse neid veel pm'de, msn'ide ja kõikvõimalike suhtlusvõimalusi võimaldavaid viise pidi.

    Seega kedagi ei süüdistatagi pettuste levitamises või läbiviimise üritamise, olenemata tema postide arvust, kuid enne on targem 100 korda mõõta kui tähtis lõikus teha, or what they say.

  13. #1393
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    tahaks 4780.- saada v2lja moneybookers, v6i siis saaks starsi depositida ja sealt saata aga pakkuge mingi normaalne diil pls et ma v2ga palju raha ei kaotaks.

  14. #1394
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    lol mis messaged tulevad sellistelt

    Tere, mul üks selline mure et üks tüüp tahab kinnitust minu usaldusväärsusest.
    Palun kas te saaksite mulle teha teene ja saata privaatsõnum kasutajale : ristoR sisuga et estpoker on usaldusväärne. palun, mul oleks seda hirmsasti vaja
    . teid ette tänades Eino!

    diadema back in action?
    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ja teine levinud teema on see, et reede õhtu peale kella 18.00 tahetakase diili teha. Umbes et Swedist SEBi. Ükskõik kumma konto ütled, teisel vennal on kohe vastupidine konto. Ühe sõnaga, et ohh, kandsin raha üle sulle SEBist, ma olen aus poiss, Kükametsa Leo teab mind 5-ndast kvartalist. Et kui täna ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti, aga ülekanne on tehtud. Sellistele ei tohi ka enne üle kanda kui raha kindlalt arvel. Ise ootasin esmaspäevani ära, üks oli isegi aus poiss :)
    Aga alati tasub ettevaatlik olla.
    Selliste kirjadega olge ülimalt ettevaatlikud ja mitte mingil juhul ärge usaldage mitte kedagi!!!!!!

    Peale selle tahaks meelde tuletatada smuugeldajatele (Tarmonaator, Svenza, Codecci), et Tim pani oma äri kinni, kuna maksuamet hakkas ta äri vastu huvi tundma. Teiseks on mul infot, et üks Eesti rakebacki pakkuv inimene olevat sattunud ka maksuameti orbiiti, kuna tegi väljamakseid otse pangakontodele.

    Seega soovitan viia end kurssi tänapäeva seadustega ning selgeks teha, millega te tegelete, mis võivad olla tagajärjed jne. See on sõbralik soovitus, mitte kellegi äride boikoteerimine ning nagu Te juba teate ei ole Volga kaua siin teemas aktiivne olnud. Põhjus ongi see sama, et need riskid ei tundu end ära tasuvat.



  15. #1395

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    139$ fulltilti sulle

    Mulle swedi 1350-

  16. #1396
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    400usd sulle starsi 3900 mulle swedi.

  17. #1397

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    600 USD sulle PS, 5900 eek swed

  18. #1398

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    139$ fulltilti sulle

    Mulle swedi 1350-
    Keegi fulltildiga ikka aidata ei saa? 1300- mulle.

  19. #1399
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    600 USD sulle PS, 5900 eek swed
    5750.-

    Tsitaat Algselt postitas isutuba
    400usd sulle starsi 3900 mulle swedi.
    3800.-

    Ühte saan aidata, kellele sobib / kes ees see mees/naine.

  20. #1400

    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    105 USD sulle starsi 1000.- mullse swedi


    EDIT: Natu rohkem raha vaja ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES