Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 194
  1. #121
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kui mul mingi häda edaspidi küljes, siis tean, kust adekvaatse prognoosi saan
    Mkm suht realistlik prognoos pigem.

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pole küll arst ega miski spetsialist aga imo ei ole vist Savisaarel väga lootust. Nende diagnooside ja tõbedega on ikkagi lõpp suht kiire tulema ma kardan.
    Pigem 50/50. Ühelt poolt on suudetud täpselt välja selgitada mis oli haiguse põhjustajaks (ampulteerimine on üldiselt viimane alternatiiv mida rakendatakse ja sellist lüket poleks tehtud kui asjas kindlad poleks oldud) ja tänu sellele osatakse ka osutada konkreetset ja kõige efektiivsemat ravi. Teisalt oli aga uudises kirjutatud, et raviprotsess toimub päev-päeva haaval ja tuleviku suhtes on midagi raske öelda. Ehk siis arstid ei julge kindlalt väita, et ta sellest välja tuleb.

    Kindel saab olla vaid selles, et isegi kui olukord enam hullemaks ei lähe ning toimub täielik paranemine, (miinus see jalg loomulikult) tuleb avalikust elust taganeda. Esimene variant on, et kaob täielikult pildist ära ja lõpetab suhted poliitikaga. Teisel juhul pannakse de jure mingid uued indiviidid pulti ja tekib sarnane olukord nagu siis kui Medvedev Venemaa president oli.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 23.03.15 at 19:41

  3. #123
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Pigem 50/50. Ühelt poolt on suudetud täpselt välja selgitada mis oli haiguse põhjustajaks (ampulteerimine on üldiselt viimane alternatiiv mida rakendatakse ja sellist lüket poleks tehtud kui asjas kindlad poleks oldud) ja tänu sellele osatakse ka osutada konkreetset ja kõige efektiivsemat ravi. Teisalt oli aga uudises kirjutatud, et raviprotsess toimub päev-päeva haaval ja tuleviku suhtes on midagi raske öelda. Ehk siis arstid ei julge kindlalt väita, et ta sellest välja tuleb.

    Kindel saab olla vaid selles, et isegi kui olukord enam hullemaks ei lähe ning toimub täielik paranemine, (miinus see jalg loomulikult) tuleb avalikust elust taganeda. Esimene variant on, et kaob täielikult pildist ära ja lõpetab suhted poliitikaga. Teisel juhul pannakse de jure mingid uued indiviidid pulti ja tekib sarnane olukord nagu siis kui Medvedev Venemaa president oli.
    Pead siis seda silmas, et pukis on küll keegi teine aga niite tõmbab ikkagi vana kala?

  4. #124
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pead siis seda silmas, et pukis on küll keegi teine aga niite tõmbab ikkagi vana kala?
    Jah. Selline olukord on täiesti reaalne kus ta on paberi peal nõuniku või mõne muu sellise täiesti mitte midagi ütleva ametinimetusega kuid tegelikult see inimene kes tema praeguse ameti üle võtab, käitub täpselt nii nagu Savisaar soovib. Ja et selline stsenaarium toimida saaks võib ta ka terve ülejäänud elu kodus nelja seina vahel viibida.

  5. #125

    Re: Märtsi offtopic

    Sellest on teatud arstide ringkonnas juba viimane aasta vaikselt omavahel räägitud, et Tartu haigla opiblokis mingi bakter möllab ja haavad ei parane vaid mädanevad jne.

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Märtsi offtopic

    Kas mõni pädevam isik (ehk siis mitte "ma pole küll arst aga..." tüübid) oskab rääkida kuidas nii pikalt narkoosi all olek kognitiivsetele võimetele mõjub? Olen lugenud, et isegi pikemad operatsioonid, a'la 6-8 tundi võivad jätta püsivaid kahjustusi, aga mis tagajärgi praeguse olukorra puhul oodata võib kus teadvuseta olek on juba 5 päeva ja nagu ma aru saan, hetkel pole plaani ka sellest välja tuua. Või on see mingite teiste kõrvalnähtudega anesteesia kui tavaliselt operatsioonide puhul kasutatav?

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    Must huumor, aga sobib ikkagi


  8. #128
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic



    Penskaritel ikka pappi on, mida jagada.

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Märtsi offtopic

    Väga hull kui palju lennukeid on viimasel ajal alla kukkunud / lastud. Olin just Pariisi lennujaamas kui naine helistas, et Hispaania piiri ääres lennuk kukkus alla. Lend lükati ka edasi Pariisis ja Madriidi maandumine oli seni kõige raskem mida ma tundnud olen. Tugev taganttuul ja korraks tundus et pilootidel läks käest ära.

    Too much shit for one day. Lendamine peaks olema turvalisem kui Tallinn-Tartu maantee, aga viimasel ajal on neid lakse nii tihti ja kõik nii rängad, et ellujäämis lootust ei ole kui juba matsu paned.

  10. #130
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Väga hull kui palju lennukeid on viimasel ajal alla kukkunud / lastud....
    ... Lendamine peaks olema turvalisem kui Tallinn-Tartu maantee, aga viimasel ajal on neid lakse nii tihti ja kõik nii rängad, et ellujäämis lootust ei ole kui juba matsu paned.
    Crashes and Fatalities on Aircrafts with 19 or More Passengers
    Year Number of Fatal Crashes Number of Fatalities
    2015 1
    2014 6
    2013 7
    2000 21
    1990 20
    1989 35
    1972 41

    http://www.statisticbrain.com/airpla...sh-statistics/

  11. #131

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Penskaritel ikka pappi on, mida jagada.
    Olenemata sellest, kui seniilne see 80-aastane pensionär on, pole ta sinu arengupeetuse astmele isegi mitte lähedal.

  12. #132
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Olenemata sellest, kui seniilne see 80-aastane pensionär on, pole ta sinu arengupeetuse astmele isegi mitte lähedal.
    amazzed.

    ---

    Odds of being killed on a single airline flight 1 in 29.4 million

  13. #133
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Crashes and Fatalities on Aircrafts with 19 or More Passengers
    Year Number of Fatal Crashes Number of Fatalities
    2015 1
    2014 6
    2013 7
    2000 21
    1990 20
    1989 35
    1972 41

    http://www.statisticbrain.com/airpla...sh-statistics/
    Väga huvitav statistika. Päevas on 100 000 lendu (ei oska öelda palju 19+ reisijaga), aga kiirelt googeldades on see üle 48K päevas. Isegi, kui iga päev kukuks 6 lendu alla, isegi siis oleks see kogu massi võttes köömes (sitt võrdlus, aga lihtsalt huvitavad numbrid)

  14. #134
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Märtsi offtopic

    Lennukiga ikka megaturvaline. Vähemalt on surm kiire ja stiilne

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Märtsi offtopic

    eks meedia võimendab iga lennukiõnnetust ja korraga 150 surma lennukiga tundub palju õudsem kui iga päev paar inimest liikluses

  16. #136
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas mõni pädevam isik (ehk siis mitte "ma pole küll arst aga..." tüübid) oskab rääkida kuidas nii pikalt narkoosi all olek kognitiivsetele võimetele mõjub? Olen lugenud, et isegi pikemad operatsioonid, a'la 6-8 tundi võivad jätta püsivaid kahjustusi, aga mis tagajärgi praeguse olukorra puhul oodata võib kus teadvuseta olek on juba 5 päeva ja nagu ma aru saan, hetkel pole plaani ka sellest välja tuua. Või on see mingite teiste kõrvalnähtudega anesteesia kui tavaliselt operatsioonide puhul kasutatav?
    Pikemate operatsioonide puhul kasutatakse inhalatsioonil põhinevat narkoosi (peamine anesteetikum on sevofluraan või isofluraan). Intensiivravi osakonnas on kasutusel intravenoosne narkoos kus kasutatakse teisi anesteetikume ( propofol, fentanyl vms. Ilmselt mitu erinevat korraga).

  17. #137
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Märtsi offtopic

    No on ikka debiile küll http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...st?id=71069051
    Muidu Jänes Albert üks parimaid seal etenduses

  18. #138
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    test test test

    never mind

    #rankaon****

  19. #139
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Märtsi offtopic

    Aeg oma vanad MX Performanced tildihoos puruks peksta!

    http://www.cnet.com/products/logitech-mx-master/

    3-päevasest akukestvusest on juba korralik koblakas ees küll :P

  20. #140

    Re: Märtsi offtopic

    http://www.postimees.ee/3046495/vord...duritoidu-eest

    Juhtusin kuidagi selle ligi kolm kuud vana artikli peale. Sõjaväes pole ma käinud, kuid haiglas viibinud kindlasti rohkem, kui sõjaväeteenistuse aeg. Minu jaoks täielik müstika, kuidas eriti alguskuudel füüsiliselt aktiivsed sõdurpoisid saavad sama raha eest toidetud, kui enamjaolt voodis lebavad haiged. Tervemad käivad poest lisa hankimas või siis tuuakse seda neile lähedaste poolt. Eks ma olen ka "köögitädi" käest uurimas käinud, ega midagi üle ei ole.

Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES