Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 328
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

    GoGo....
    Viimati muudetud Facepoker poolt : 27.02.13 at 11:40 Põhjus: uuendus

  2. #2

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    UTG tõstad ranka tabeli järgi nende kätega jh

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    UTG tõstad ranka tabeli järgi nende kätega jh
    Siis sain õieti aru.ty

  4. #4

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas Facepoker
    Siis sain õieti aru.ty
    Võta heaks

  5. #5

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

    Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

    Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

    Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

    Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.
    Kui seda teemat lugeda kus ranka tabel on siis seal on juttu selles ,et see sobib nl10 ja madalamale :D
    Võtan su nõu kuulda ja loen selle päeviku läbi. Päris donk ma postflop mängul muidugi pole :)
    Räägi mulle lähemalt sellest ABC nitistrateegiast?

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Ma sain enda meelest küll Ranka tabeli järgi oma mängu väga prolt käima, postflop toimib ka hästi. Just tänu sellele tabelile liikusin NL2-st kõrgemale.
    Igatahes edu sulle Facepoker!

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Üks käsi siis vahepeale.
    http://www.pokerhand.org/?4948031

    Kusjuures peaks mainima ,et esimest korda foldin AA.

    Lisan siis veel ,et täna olen kaodanud 3xAA, kuid mitte hullult...Lihtsalt kui tõmban reisi sisse ja keegi callib on flop väga jube. Kui Preflop lükkaks AI siis oleks see -EV, kui saan ainult blainde.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Turni checkiga sa ei saa vastase käe kohta miskit infot. Alati ei tohi karta kolmandat mastikaarti. Neljanda puhul on asi suht jokk kui endal masti pole.

  10. #10

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Turni checkiga sa ei saa vastase käe kohta miskit infot. Alati ei tohi karta kolmandat mastikaarti. Neljanda puhul on asi suht jokk kui endal masti pole.
    seal turnis küll bettida ei saa minuarust. Info oli juba flopis olemas, mis vastasel on, J, mastitõmme või mõni pocketpaar, turnis ei saa me valuet mingilt käelt enam, mida me biidime.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tänaseks aitab..tabel hakkab vaikselt pähe kuluma...Hetkeseis siis +8,5$ ja eesmärgist puudu 71,5$!

  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Nii hetkeseis siis 15,8$ ja eesmärgist puudu 64,2$!

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Täna siis väikene swong...+5,4$ ja eesmärgist puudu 74,6$...
    Tänased kaotused siis KK vs AA, AA vs kaks paari jne...Aga ikka tuleb ette.

  14. #14
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

    Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

    Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.
    What, see Ranka tabel on reaalne nittimine ju, miks see ei peaks sobima microsse?

  15. #15

    Postitan siia ka, oma ABC, mille kirjutasin strippokeri päevikusse

    Neile, kes HUDi ei kasuta. On probleeme floppi mängus. Turnis ei osata enam muffigi teha. See on teile:

    AA, KK <- preflop kui ühtegi limparit ei ole siis 5BB, limparid ees 2 siis 6BB kui veel rohkem pane 8BB. Ees on mingi väike tõste siis tõsta see tõste 5-6x üle sõltuvalt sellest ka kas keegi on juba jõudnud callida. Ees korralik 5-6BB tõste ning ühtegi calli pole siis lihtsalt reis. Kui üle 2 calli siis pole muud teha, kui allinn ära lükata. AA ja KK on sul eesmärgiks turnis kõik oma nupud sisse saada. Välja arvatud floppide korral kus 3 masti kaarti maas, ning sul pole ühtegi vastavast mastist kaarti või QJT flop või KJT flop ja sul setti pole.

    QQ-ga <- talitled nagu AA ja KK-ga, aga kui ees korralik tõste fullstacki poolt, siis calli, ees on mingid lisaks callijad siis jääb see tunde küsimuseks kas paned raise otsa või mitte. Aga meelde tuleb jätta et see pole allinni käsi. Tõstsid UTG oma QQ-ga, flop Axx said 2 calli ka. Siis see pole koht kus C-beti lasta. Jäta meelde, et kui flop ei sobi sulle, siis C-bet lase ainult 1-1 olukordades flopis. 2 inimest on 2x raskem potist välja ajada. Sama olukord flop J T 2 . Ülekaarte pole runner runnereid võid ka siin kokku tõmmata ja igatahes tuleb panna natuke alla poti C-bet, turnis näiteks ei tule ja üks vastane foldib, siis 2/3 sellistest olukordadest oled sa tugevalt ees ja ilus koht nuppe panna ikka allinn pole ka paha aga drawid võivad maha visata.

    JJ-22 <- nende kätega sa ainult setmainid. Flopis pihta ei saa siis fold, lihtne.

    AK - ei ole jälle allinni käsi, va mingi ime shortide allinnide ära callimiseks. Preflop tõsta nagu AA KK QQ-ga. Madalad tõsted preflop üle raiseda, 5-6BB tõsted ainult callida. Olid esialgne tõstja said 1 calli flop mööda siis teed C-beti 2/3 potti. Turn abi ei too A,K masti tõmmete, auku rea vms näol, siis tsekk fold. Flopis Axx hea nuppe panna. Võid meelde ka jätta et näiteks su AA KK satuvad palju tihedamini setide otsa kui AK, seda lihtsalt sellepärast et AA-ga keegi ei setmaini ju ning üks A sinu käes samuti. Ehk kui flopis on A ole lahke turnis tahaksid nupud kõik sisse saada. Kui flopis K sama lugu proovid nupud teha.

    AQ - madalat tõsted raise üle, kui tehakse sulle veel reraise siis insta fold. Ees korralik tõste 5-6BB foldi. Ära hakka oma elu raskeks tegema sest kui flopis Q siis on foldimine ikka nii raske.

    Kõik muud käed on FOLD, mängid SC jms ainult BBlt kui tõsteid ees pole või mingi min reis ja kari callijaid.

    * Madalad PF tõsted 2-3BB.
    * AK QQ ei ole allinni käed.
    * JJ-22 ainult set mainid, ei calli cbete ära.
    * Ei C-beti kui sul AK flopis pihta ei saanud ning 2 calli oli vähemalt.
    * Ei C-beti kui KK QQ flopis A ning 2 calli oli vähemalt.

    Nüüd räägime Ax suiteritest. Nende kätega alates mid pos kui tõstet ees pole limpad. Kui saad masti tõmbe siis panustad kui vaja flopis allinn minna ning 2 inimest nupud teinud, tee sina ka, muidu laud ei tohiks paardunud olla. Saad ässale pihta siis fold kui läheb actioniks, said 2 paari tõstad. Juhul kui tehakse mingi imelik 2-3BB tõste ja on näha et palju rahvast tahab floppi näha siis call. Turnis tuleks samuti panustada kui masti kokku ei tule, kui flopis peaaegu pott siis turnis pane samapalju kui flopis.

    * Kõik muud käed on fold fold fold, PSis teil hea lasta 10-15mne aknaga sellist haiget niti stiili õhtuti ja nädalavahetusel. Kasum garanteeritud!
    * Mängid 2-4 aknaga ja on igav ja tahaks mingit ime mängu tegema hakkata 9Js jne siis ei ära hakka.

    Midagi jäi kindlasti puudu ja arusaamatuks. Põhi point peaks aga kirjas olema. ALGAJAL POLE MÕTET MADALATES LIMIITIDES tõmmelda asjatult.

    RANKA TABELI PLUSSID ja miks seda kasutatakse.
    + BLINDID BLINDID tohutu kopikas, kes senti ei korja see eurot ei saa noh. Mõtekam alles kõrgemates limiitides.
    + Set mainerid on su lemmik sõbrad, sest enamasti nad flopis foldivad.
    + Regularid pole täistohmanid, on vaja oma mängu raskesti loetavaks teha. Sest muidu nad ei maksa midagi sulle kinni.
    + Pidev tõstmine ajab fishid närvi ja nad tahavad oma saast kaartidega su käed täiega kinni maksta.
    + Isoleerimine.

    Miks RANKA tabel ei toimi algajate käes.
    - Ei ole HUDi või ei oska seda kasutada
    - Ei oska foldida ega ei jõua vastaseid jälgida kui pole HUDi
    - Madalates limiitides on palju shortisi, liigagi palju.
    - Kõike vapsee slowtatakse preflop
    - Tihti tuleb väga palju calle ja flopis raske otsuseid teha, eriti algajal

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Hetkeseis siis +24$ eesmärgist puudu -56$...
    Eesmärgiks oleks vaja saada kokku 80$ ,et omale osta HEM ,et saaksin oma cashi mängimisele parema tulemuse.
    Siis saan näidata teistele graafikuid ja värke ,et teil oleks minu blogi huvitavam lugeda.
    Hetkel mängin siis Lenni ja Ranka tabelite seguga. Päris hästi toimib.

    Mängin siis Starsis ja Triobetis..aga lähipäevadel kolin starsi ära ilusti.
    Starsi kasutaja Kallepops...Kui keegi tahab võib mu HEMi eesmärki toetada mõne sendisega...Kui ma arvan ,et ma vb järgmise nädala lõpuks saan selle 80$ kätte. Kui muidugi hirmsaid bad beate ei tule..ptüi ptüi ptüi kolm korda üle vasaku õla.

    Päikest (:



  17. #17

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?
    Kuule vaatasin jah, aga ma arvan ,et mõtekas oleks kohe see pro variant võtta siis
    ei pea pärast modima?

  19. #19

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    ei ole mõtekas, kui nl100 jõuad siis maksad juurde, enne piisab tavalisest versioonist.

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Ma võtaks selle smalli parem, vaevalt et Sa lähemal ajal NL-100s mängid.

Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES