Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 20 EsimeneEsimene ... 81617181920 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 399
  1. #341

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Miks ei võta asja niipidi, et olla parem regularidest?

  2. #342
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Kuni NL100-ni ma lasingi üsna sellise sihiga, et saavutada selline tase, et ei peaks lauas end kellegi vastu ebamugavalt tundma. Muidugi leidus ja leidub ikka selle limiidi mängijaid, kes minust kasvõi puhtalt kogemuste poolest korralikult üle olid ja on, aga suures pildis pärast mitut kuud igapäest mängimist ma hakkasingi end seal väga mugavalt tundma. Sellest annab tunnistust ka see, et kui ma poolteist aastat tagasi alustasin nullist, siis NL100 tundus olevat justkui mingi püha graal. Tahtsin seda biitida ja edasi liikumisest isegi ei mõelnud. Mõtlesin, et kui sellest limiidist jagu saan, siis sellest mulle täitsa piisab. Aga ometi üks hetk tundsin, et igav on ja tahaks kõrgemale piiluda. Kõrgemal on aga nii palju ja nii häid regulare, et ma peaks meeletult aega investeerima õppimisse, puhtalt lauas mängimisega läheks koolirahaks päris kenake summa ja edusammud ei pruugiks isegi mitme kuu mängimisega ilmneda. Aeg on aga täpselt see, mida mul praegusel momendil (ja viimastel kuudel üldiselt) pole. Kooliga ühelepoole ära selleks aastaks ja siis on aega asjalik pokkeriplaan välja mõelda. Ma olen praegu pigem veel seisukohal, et pokker jääb minu tulusaks hobiks, kui et põhitegevuseks...muidugi see pole mingisugune vabandus mängus paremaks saamise poole mitte püüelda.

  3. #343
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Sai paar päeva tagasi Ahjal ussi leotamas ja loodust nautimas käidud.
    ( Click to show/hide )

    Eile aga käisin lümpsis monthly specialil. Kuna pokker on õnnemäng, siis sellel donkamendil ilmselgelt edu ei olnud, samas suutsin skillimängude rubriigis buy-in korraliku lisatasuga tagasi teenida. Nüüd on mindset õiges noodis, et oma bakaöö valmis kirjutada, lõpusirgel põmst sellega.

  4. #344
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Kurat olen kade. L-Eestis ikka ilusaid ja häid kalastuskohti on kõvasti rohkem, kui võrrelda Harjumaaga. Kala ka saite ?:)

  5. #345

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Sai paar päeva tagasi Ahjal ussi leotamas ja loodust nautimas käidud.
    ( Click to show/hide )

    Eile aga käisin lümpsis monthly specialil. Kuna pokker on õnnemäng, siis sellel donkamendil ilmselgelt edu ei olnud, samas suutsin skillimängude rubriigis buy-in korraliku lisatasuga tagasi teenida. Nüüd on mindset õiges noodis, et oma bakaöö valmis kirjutada, lõpusirgel põmst sellega.
    waalajutt, ma sain selles skillimängus 3. koha :D (H)

  6. #346
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    waalajutt, ma sain selles skillimängus 3. koha :D (H)
    Ma sain Crimson Fire slotis boonusmängu ja 35 free spinni.

  7. #347
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Mai 2011



    1. FTP cashgame (NL/PL 50-600 FR/HU/6M/RUSH/PLOHU): 864,75$ (winrate 2,2 bb/100; käsi kokku 16240)
    2. FTP rakeback & boonused : 324,45 $
    3. FTP turnad(MTT/ST HU/ST SNG): 299,46 $
    5. Muu: -34,3 $
    KOKKU: 1454,36 $

    Selline tagasihoidlik pokkerikuukene siis seekord. Arvasin tegelikult, et mul on veel vähem aega mängida seoses kiire ajaga koolis. Kõige tähtsam on see, et bakatöö sain lõpuks valmis, homme trükkima ja köitma, juuni keskel kaitsmine.

    A ja in b4 "sa oleks pidanud 9000 käe juures lõpetama".
    NL400-600 natuke aega tõenäoliselt ei näpi, aga noh, ega seal FR actoinit enam eriti polegi, HU-s peab ka ikka pigem tundide kaupa vastast ootama

  8. #348
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    QQvsA7 oskad suckoutida kyll:)...suht võtme käsi oleks olnud minu jaoks:)

  9. #349
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Ja see oli veel 2oudine.

  10. #350
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Ma tegelikult muul põhjusel üldse regasin sellele freerollile. Tahtsin trios selle korda timmida, et HEM statse lauda kuvaks, aga jamasin, mis ma jamasin, korda ma seda ei saanud. Ei usu, et selles ka asi, et turna - kui turnas ei kuva, siis ei peaks nagu cashi lauas ju ka kuvama. Impordib küll käsi ja neid saab vaadata, samuti salvestab turna tulemuse, aga statse lauda ei kuva. Siis mingi hetk loobusin HEMiga jamamast ja otsustasin stacki kellegile ära anda. Aga oh seda muret, leht jooksis meeletult (20 käe jooksul 3xQQ ja 1xKK) ja kui ei jooksnud, siis tegin mingi kõntsaga suckoudi. Finaallauas mõtlesin juba, et suva, kui siiani luckinud olen, siis mängin korralikult edasi.

    Meil oli 10bb deep BvB olukord nii et jamh, A7 oli nobrainer shove SB pealt mul. Kahju muidugi, et A tuli - peale sinu oli vast ainul paar üksikut enam-vähem adekvaatselt mängivat vastast, suurem enamus tegid pigem niisama pulli (nagu minagi esimesel tunnil). Vähemalt ma loodan, et nad tegid niisama ajaviiteks kino, mitte ei mängitagi nii... Õnneks suutsin mõned käed hiljem BUvB olukorras 66-ga AQ-le kaotada ja 6-ndana langeda. Õnneks selle pärast, et ma poleks üritusele nagunii minna saanud.
    Viimati muudetud low-flow poolt : 02.06.11 at 20:48

  11. #351
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Trio kuvab turnadel statse ainult nii, et Table Managerist võtad Table-Table Finder, valid listist selle turna laua ja lohistad selle punase risti laua peale. Minu teada vähemalt.

  12. #352
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Selge, polnud kuulnudki sellest variandist. Tänud info eest.


    Bustisin täna ühe ajaviite saidi rolli - Pacificu 5bb laudade variatsioon on ikka uskumatult suur. :P Aga noh, pole hullu, eks ta pigem mingi naljasumma seal oligi lõbutsemiseks ja mindseti parandamiseks. Partys peaks veel ka omajagu plönni olema, millega kino teha, kui grindida ei viitsi ja midagi kusagile auku lükata tahaks. :D

  13. #353

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    tee parem buddytransfer mulle :D

  14. #354
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Pacificu 5bb lauad on unbeatable, kuna seal rake ja rake cap sama suur tavalaudadega võrreldes.

  15. #355
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pacificu 5bb lauad on unbeatable, kuna seal rake ja rake cap sama suur tavalaudadega võrreldes.
    5bb effective stackidega tõenäoliselt jah. Aga kuna inimesed shovemisega ja rebuy tegemisega tagasihoidlikud pole, siis laua keskmine stack läheb kiirelt sügavamaks. Tase on nendes laudades allpool igasugust arvestust ja fishid teevad luckboxiga saadud stackiga ikka uskumatuid imevigureid vahel. Samuti leevendab raket see, kui mängida kõrgmas limiidis. Ma ei tea kas see kõik kokku teeb beatitava mängu, aga kuradima lõbus on see igal juhul. :P

  16. #356
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Kuidas solid regulari mindset murdub, kui ma eelmine käsi teises lauas 4-flush boardil ta riveril second pair-iga maha callisin. Samas, ma pole 4-max ekspert, võib-olla see on standard lol.

    Full Tilt Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 4 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $209.50
    CO: $215.35
    Hero (BTN): $200.00
    SB: $200.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with A K
    CO raises to $6, Hero raises to $20, 2 folds, CO requests TIME, CO raises to $44, Hero raises to $200 all in, CO requests TIME, CO calls $156

    Flop: ($403.00) 2 4 5 (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($403.00) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: ($403.00) J (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $403.00
    CO shows Q K (a pair of Fours)
    Hero shows A K (a pair of Fours)
    Hero wins $401.00
    (Rake: $2.00)

  17. #357
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tõmbasin vahelduseks ööseks miskid turnad käima. Jätsin ühe NL200 HU laua ootele, aga seda nii muu seas, ei lootnud eriti actionit saada ja mõtlesin rahulikult turnasid taguda. Aga võta näpust, vähem kui poole tunni pärast oli miski inglane platsis. No egas midagi, las need turnad tiksuvad, võtan kiirelt poisilt kommiraha käest (istus mingi X summaga sisse) ja mõlemal hea meel - talle mängurõõm, mulle papp. Nagu ise vaikimis kalkuleerinud olin, ei läinud 20 kättki kui tema chipid oli minu stackis. Aga ega tal kiire kusagile ei hakanud, reloadis ilusti uuesti 50bb peale. Ega minagi vastu polnud veel üheks kiireks tangoks. Aga härral hakkas kaart jooksma, ikka hittis usinalt top paare ja süsteeme, ning mõnekümne käe pärast olime mõlemad 100bb+ deep. Egas midagi, turnad jäid tahaplaanile, vaja nüüd ju natuke keskenduda ja oma raha ikka tagasi pressida. Aga mind tabas üsna ootamatu üllatus. Kutt mängis deep olles üllatavalt hästi - bluffis mõistlikult ja heades kohtades, polariseeris range kõigil tänavatel ja oli üldiselt mõõdukalt agro. Ja kui endal leht ei jookse, no siis annab ikka üle mängida. Kui mõlemad juba 150bb deep olime tõmbasin igaks juhuks PTR lahti, et mis kurat toimub, aga sealne vaatepilt oli täpselt see, mida arvasin olevat - tavaline hobimängija. Mingi hetk juba olin päris närviline, ei tundunud lihtsalt loogiline, et mingi lambi vend mind üle mängib iga käsi, ma olen ju suurepärane mängija ja tema on mingi suvakas, kes depob kuus korra palgarahast väikse osakese internetti ja selle siis poole tunniga laiaks lööb. Umbes 350 kätt lasime üsna tulist lahingut, aga siis sain AA ja lõpetasin stiilselt nii tema kui enda piinad. Ta reloadis veel kaks korda 50bb-ga, aga sealt oli näha, et enam midagi ei tule. Mõlemal korral sain vähem kui 10 käega selle endale - tema mindset oli murtud ja minu oma taaskord enesekindluse kõrgpunktis. Kuradima tähtis ikka HU-s, et närv vastu peaks - võiks öelda isegi, et see ongi see, mis määrab, kumb mängija võidab lahingu enamasti. Igatahes, olen veel 24+2$ 9k G 27/42 ja ootan esimest võimalust stack ära spewida, tahaks magama minna...

  18. #358

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    nõrgad lähevad magama

  19. #359
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Kuidas läks turniir?

  20. #360

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Mul suht hea read, kahjuks sealt midagi head ei tulnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES