Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86

Teema: Käekellad.

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Käekellad.

    Tere foorumirahvas, tekkis siis huvi käekella järgi, et äkki leidub mõni suurem asjatundja kes oskab soovitada ja suunata.
    Nimelt otsiks midagi mis oleks kvaliteetne ja hinnatud firma, mis enamjaolt ikka pühendunud kelladele (mitte nagu Armani, kus minu arust ei maksa kell vaid pigem see nimi ja on rohkem nagu kõigetootja, ala "vaata mul Armani").

    Ei soovi midagi väga ulmet ka aga midagi vahepealset mille hind ei ületaks 250€.


    vbl nats segane aga kui leidub mõni kes sai enamvähem aru siis oleksin väga tänulik igasuguse abi eest :)

    Tänud

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Käekellad.

    http://www.nixonnow.com/watches/mens...ller-A045.html
    Need on päris head ja kenad ka imo

    edit: vennal on ja soovitas. Neid Solarises allkorrusel mingi Reedes vms müügil, aga nh sealsed hinnad on päris retardid.
    Viimati muudetud raunsz poolt : 31.01.11 at 18:16 Põhjus: asd

  3. #3
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Käekellad.

    Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese. Ning lisaks hakkavad kõik pakkuma lihtsalt neid kellasid, mis nendel endil/sõbral on, sest need on parimad. Objektiivset arvamust väga raske sellisest teemast oodata.
    Minu mõtted on sellised.

  4. #4

    Re: Käekellad.

    Sellisesse hinnaklassi jäävadki põhiliselt sellised riidetootjate kellad, muude normaalsete tootjate asjad natuke kallimad ikka.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Käekellad.

    SEIKO on selline safe bet

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Käekellad.

    http://www.reede.ee/?p=1422

    sellised värvilised on päris kenad imo. ei oska öelda, millist otsid tho.

  7. #7

    Re: Käekellad.

    solarise keerdukse juures on kullapood kus olid kenad cK kellad nahkrihmaga.

  8. #8

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese.....
    I don't think so Tim.

    ( Click to show/hide )

  9. #9
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Käekellad.


  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Käekellad.

    Käisin ka millagil seal Solarise Gold shopis ja nägin mitut väga kena kella, enamik seal 2-3k eeki kandis.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Keegi ei tea su maitset ju. Sama hea, kui lasta kellelgi omale ilusat kampsunit soovitada. Käekell on siiski aksessuaar eelkõige ning seejärel tarbeese. Ning lisaks hakkavad kõik pakkuma lihtsalt neid kellasid, mis nendel endil/sõbral on, sest need on parimad. Objektiivset arvamust väga raske sellisest teemast oodata.
    Minu mõtted on sellised.
    Olgu, ütleme nii, et minu maitses oleks nahkrihmaga ja mitte elektrooniline. endil/sõbral kellad huvitavad ka eks nendes ka ju midagi head.
    Ja tõepoolest arvasingi, et sellise hinnga ei saagi midagi väga head aga nii muuseas tootjate poole pealt siis mida arvate POLICE toodangust?

  12. #12

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Olgu, ütleme nii, et minu maitses oleks nahkrihmaga ja mitte elektrooniline. endil/sõbral kellad huvitavad ka eks nendes ka ju midagi head.
    Ja tõepoolest arvasingi, et sellise hinnga ei saagi midagi väga head aga nii muuseas tootjate poole pealt siis mida arvate POLICE toodangust?
    siis mine vaata solarisse. police on küll kvaliteetne aga nende disain on ka suht omapärane. väga suured ja palju nupukesi jne, mitte kuigi minimalistlikud.

    umbes sellised jäid silma mulle:
    ( Click to show/hide )

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Käekellad.

    Eestis on asi suht ******.. mingi 3-4 aastat tagasi otsisin ka endale kella... mind huvitas et peale välimuse oleks ka funktsioone... tol ajal väga balla mees ei olnud.. seega mingi kuni 5keeki otsisin kella.. davai uurin siis netist, et kust võiks asjalikku nõu saada, kus keegi oskaks rääkida mis vahe mis kelladel on ja mida jälgida jne.. leidsin isegi Roosikrantsi tn ühe firma mis nö pakkus ka konsultatsiooni.. davai ma lahke mees.. saatsin neile enne meili ette, et hinnapiir selline, minu enda poolt oleks nõudmiseks a la metallist käerihm ja veel mingid asjad.. et mõtisklege, ma tulen kahe päeva pärast läbi siis nõu küsima.. jõudsin siis sinna.. no türagi see tropikari mingit konsultatsiooni pakkus.. ikka nämmutati niisama, et näe vaadake riiulitelt ise.. siinpool on meil armani ja see ja too.. siin pool on Tisso ja nood asjad.. et vadake mis meeldib.. obv saatsin perse nad selle jutuga.. ja siis põmst tegingi nii, et surfasin mööda poode ringi.. vaatasin mis kellad välimuse järgi meeldisid.. kohapeal kunagi ükski müüja ei teadnud midagi funktsionaalsusest, ehk palusin neil lihstalt mudeli numbri üles otsida, kirjutasin üles ja siis surfasin netis vastava firma kellad läbi.. lõpuks jäin Citizeni Marinaut ühe mudeli juurde..

    üldiselt siiski, mõtle hinnapiir, kui tahad Breitlingeid vms.. siis on teine tera.. kui oled valmis mingi 800euri kandis kulutama, siis soovitaksin Tisso multi-touchi.. juhul kui sind lisafunktsionaalsus huvitab.. kui tahad lihstalt säravat ja ilusat, siis lase kellapoodides ringi ja vaata mis meeldib... Casio kelladel on ka funktsionaalsust palju, aga välimus väga ei meeldinud, Citizenil on ka hea valik...

    nagu ikka Eestis.. suht v'ttus on siinne teenindus, kui midagi tahad, pead ise ikka selgeks asja tegema ja siis täpselt ütlema ja tellima..

    <sitta kanti kummide/led-pirnide/kellade/tehnikaga jms asjadega jauranud Rage>

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Käekellad.

    Ära endale Luminox Blackout kella osta. Või ma saan hästi kadedaks :P

    ( Click to show/hide )

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Käekellad.

    Tänud Rage pika ja selgitava vastuse eest :)

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Tänud Rage pika ja selgitava vastuse eest :)
    ei pand kohe tähele et hinnapiir 250€.. sellega soovitan siis jah Casio ja Citizeni kellasid vaadata..

    omal mul selline:

  17. #17
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Käekellad.

    Endal selline:

    ( Click to show/hide )


    Ostetud siit (lõpmatu lahedate kellade allikas):

    http://www.tokyoflash.com/en/watches/1/

    Pole vaja tänada. Olge lahked.

    Edit: enamus mudeleid neil välja müüdud ja leiab "Watch Museum" alt. Ebays peaks enamik olema kindlasti saadaval.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 31.01.11 at 23:49

  18. #18

    Re: Käekellad.

    Kõigepealt peaksid selgeks tegema, kas tahad metall- või nahkrihmaga kella.
    Nt ma ei kannata üldse metallrihamaga kelli.


    Endal kaks Emporio kella, mõlemad nahkrihmadega, üks rooma, teine araabia numbritega.
    Ei ostnud neid nime pärast, vaid kindlasti välimuse pärast. Mõtle, mis riietega su kell kokku läheb jne.


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  19. #19
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Käekellad.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Nimelt otsiks midagi mis oleks kvaliteetne ja hinnatud firma, mis enamjaolt ikka pühendunud kelladele (mitte nagu Armani, kus minu arust ei maksa kell vaid pigem see nimi ja on rohkem nagu kõigetootja, ala "vaata mul Armani").
    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Endal kaks Emporio kella, mõlemad nahkrihmadega, üks rooma, teine araabia numbritega.
    Ei ostnud neid nime pärast, vaid kindlasti välimuse pärast. Mõtle, mis riietega su kell kokku läheb jne.
    [ ] Luges OP'd.

  20. #20

    Re: Käekellad.

    [x] Abiks ikka.

    Ilusad kellad cocal.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES