Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kui testid neid pulkasid, siis ole ettevaatlik karpide avamise ja muu sellisega. Endal oli siis selline kogemus, et sai ka mint võetud, kuid ei sobinud see mulle. Viisin tagasi siis ja avastati, et selle netipulga karp on katki väheke ning pidin sellepärast netipulga välja ostma. Nii et suht haige värk sellega, aga kui keegi seda netipulka tahab soodsalt siis PM mulle.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Nagu enne ütlesin, siis Elisa annab oma Mintiga kaasa eri pulgad:

    99.- ja 149.- paketis E160E (max 3.5Mbit, reaalselt 2.5)
    199.- E1752 (max 7.2, reaalne 5.5)
    Varsti pidi tulema ka pulk E182E, mille max on 21Mbit ja mis on siis 345 paketi jaoks.

    Kuni aug lõpuni siis kiirus vastavalt pulgale, pärast seda keeratakse kiirused maha ja saab vastavalt paketis toodule.

    Mul endal kartus, et võrguressurss saab juba enne suve lõppu otsa ja kiirused lähevad maha, hetkel Elisa teenindaja ütles miskit infi, et kolmandik võrguressursist jämedalt öeldes on kasutusel.

    Ise loodan, et siiski rakendatakse karmi poliitikat ja igasugu massilistel torrentitõmbajatel keeratakse vajadusel kiirused maha, et teistel kasutajatel siiski paketis lubatud kiiruse saaks garanteerida.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas Kihog Vaata postitust
    Kui testid neid pulkasid, siis ole ettevaatlik karpide avamise ja muu sellisega. Endal oli siis selline kogemus, et sai ka mint võetud, kuid ei sobinud see mulle. Viisin tagasi siis ja avastati, et selle netipulga karp on katki väheke ning pidin sellepärast netipulga välja ostma. Nii et suht haige värk sellega, aga kui keegi seda netipulka tahab soodsalt siis PM mulle.
    ma lasin neil kohe esinduses selle lahti teha

    aga mul on viimsis mint ja vuhiseb küll, nüüdseks 3 nädalat kasutanud, esimesel paaril päeval olid väiksed katkestused (millegipärast FullTiltis disconnect/reconnect koguaeg, teistes ok), mahupiirangut ei ole ja suve lõpus siis valib, mis paketi peale teeb lõplikult. ametlikult öeldi, et dnsi seadistada ei saa, aga tänu kilu6 infile ikka saab. välja ei pea pulka ostma, kui teed 24 kuud lepingu, siis saad tasuta - aga kui loomulikult ühendus hakkab jamama, siis saab lepingut ilma leppetrahvita lõpetada.

    see tele2 10gb on nali ju, mul praegu juba mingi 60gb mahtu vist :)
    baltmax on ka mul, see on mingi 768kbps, öösiti kipub nett paarikümneks minutiks mõned korrad kuus ära kaduma, aga igaks juhuks hoian nii baltmaxi kui ka minti alles. pärast eriti fuckedup katkestust, mis juhtus finaltable ajal, nõudsin baltmaxilt 50% kuumaksust alla ja kohe sain ka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES