PDA

View Full Version : Käemängu Reeglid - I Etapp (1. Okt. - 31. Okt 2008)



ranka
30.09.08, 17:09
Käemängu I etapi reeglid:

1. käemängu I etapp toimub ajavahemikus 1.oktoober 2008 - 31. oktoober 2008;

2. iga käe arvamiseks on igal mängijal aega avaldada oma vastus(ed) 24 tundi;

3. kokku võib iga mängija pakkuda korraga KOLM kätt! NB! AGA NENDEST SÕLTUB TA PUNKTIDE ARV (LOE JÄRGMIST PUNKTI)

4. vastaja, kes pakkus:
4. a) kolm kätt ning arvas käe ära saab 3 punkti;
4. b) kaks kätt ning arvas käe ära saab 7 punkti;
4. c) ühe käe ning arvas käe ära saab 12 punkti;

Ehk mida vähem käsi Te korraga pakute, seda rohkem puntke Te käe ära arvamise eest saate. Seda ise kombineerige - kui Te olete oma arvamuses päris kindel siis võite proovida ühe käe pakkumisega õnne, kui ei ole siis võite lisada rohkem käsi.

5. Kui vastaja arvas ära ka mastikaardid siis korrutatakse käe eest saadud punktid kahega! Näiteks: Käe õige vastus oli AhKh. Te pakkusite kaks kätt: AhKh ning AhQd. Seega Te pakkusite kaks kätt ning saite ka käele pihta. Selleks Te algul saate õigesti vastamise eest (Et käetüübiks oli AK) 7 punkti (see on kahe käepakkumise korral saadav punktide arv). Aga kuna Te panite ka mastid pihta ,siis korrutatakse Teie punktid kahega ehk saate selle käe eest 14 punkti.

5. a) Punktidele väike lisa. Kui mängija selgitab ka oma mõtte protsessi vähemalt kahe lausega, siis mängija saab 2 lisapunkti, olenemata, kas ta vastus oli õige või vale.

6. Kui vastaja pakub rohkem, kui 3 kätt siis arvesse lähevad esimesed 3 kätt.

7. Kui 24 tunni jooksul ei ole tulnud õiget vastust ning ma olen sellest märku andnud siis on igal mängijal uus võimalus arvamiseks. Kui lisa 24 tunni jooksul õiget vastust ei saabu, annan mina õige vastuse, kõik saavad 0 punkti ning liigume järgmise käe juurde.

8. Kätt ei saa enam arvata, kui ma olen avaldanud õige vastuse;

9. Kui õige vastuse olen avaldanud siis iga käe lõppu panen ka TULEMUSED, et kes ja kui palju punkte sai; Kui Te avastate, et ma olen Teile rohkem/vähem punkte andnud - tõstke kisa.

10. Kui käemängus on avaldatud tulemused ja viimase 48 tunni jooksul ei ole käele tulnud uusi kommentaare (me arutame ka käsi läbi vajadusel) siis panen antud teema lukku ning peale seda on antud käeteema ammendunud (s.h. ka kaebused, et kui keegi sai vähem punkte)

11. Kui mingil ime põhjusel, mind ei ole foorumis - näiteks, pean kuskile ära minema, siis ma kui võimalik siis ma määran isikud, kes postitavad uued käed. Kui mul ei ole võimalik kellegagi ühendust võtta ega käsi postitada siis tulemused/käed postitan tagant järgi.

12. Üld punktide tabeli avaldan ma oma blogis (http://ranka666.blogspot.com) (http://ranka666.blogspot.com)) kui ka siin foorumis (peale esimese käe mängu teen nn sticky teema). Iga punktide tabeli annan kujul -> mängija koht tabelis -- punktide arv -- palju sai punktide eelmise käe eest)

13. Tasustamine
See ei ole mingi reegel aga üldine möla. Käe mäng on eelkõige mõeldud mu blogi lojaalsetele lugejatele ning tahaks Teie lojaalsusele anda väärilist autasu. Kuna see mäng on loodud minu initsiatiivil ning suuri sponsoreid taga ei ole siis eelkõige võtame seda mängu, kui sportlikust huvist teistele ära teha. Iga kuu parimat ma tühjade kätega ei jäta. Nimelt iga kuu (kuu viimasel päeval, kui toimus mäng) saab tabeli liider valida:
a) 50$+5$ sissemaksuga suvaline Turniir PokerStarsis*, millega on 50:50 diil. See tähendab, et mängija peab 50% kasumist andma minule ning 50% kasumit saab endale. Ja kui mängija peaks jõudma rahadesse siis mina oma 50%-ist annan mingi osa (see on mu südametunnistuse järgi) järgmise käemängu auhinnafondi. See, kas piletite hind läheb suuremaks või saavad rohkem mehi turniire mängida sõltub sellest, kui populaarne mäng on. Ning see on hetkel lahtine. Seega, kui meie mäng ei sure välja ja kui ma järjekordselt alla ei anna, siis ehitame ise omale prizepooli

b) Kui käemängu võitja ei ole turniiri diiliga nõus saab ta minul 25$ PokerStars'i* ning temal ei kaasne sellega mingeid kohustusi;

* tuba ei pea olema PokerStars. Kui me suudame käemängu võitjaga leida diili muu toa jaoks, siis kasutame muud tuba. Kui ei suuda leida siis peab käemängu võitja kasutama diili PokerStars-is.

14. Ja PÕHILINE REEGEL (loodan, et seda ei lähe kunagi vaja)
Kogu mäng on rajatud üksteise usaldusel (näiteks: käemängu autor maksab 50% turniirivõitudest). Samuti mängu autoril on õigus katkestada mäng või muuta mängu reegleid igal ajal mitte kedagi teavitamata;

15. Käemängus ei tohi osaleda järgmised mängijad (Sest kasutan nende käsi):
Tigrano ja ranka.


Tõenäoliselt reeglid suht segased-poolikud-vigased. Kellel küsimusi, siis küsige julgelt.

Viimati reegleid uuendatud: 2. oktoober, 2008 -> uuenduse info leiad siit. (http://arion.pri.ee/foorum/viewtopic.php?f=5&t=7)

ranka
14.10.08, 00:11
Uuendatud reeglite 7-es punkt!

ranka
14.10.08, 22:23
Reegleid muudetud ja lisatud reeglitesse uus punkt - 5 a) ehk nüüd võimalik saada 2 lisapunkti, kui mängija selgitab ära oma mõtteprotsessi vähemalt kahe lausega. Kui ta seda teeb, saa 2 lisapunni, olenemata, kas ta vastus oli õige vale.

Idee Klambe®'ilt