PDA

View Full Version : pokkeri prodi õrnem sugu



Cashmer
18.12.11, 17:11
Oleks huvitav teada paljud foorumikasutajad on naissoost ning näiteks, kuidas jõudsid pokkerini ning miks mängid? Mida mängid ja mis limiidis? On pelamine töö või hobi? Vms.

Ise jõudsin pokekrini nagu eesti naistele kombeks - peika kaudu ning ´limiidiks´ on micro ehk siis hobikorras mängin.

http://www5.picturepush.com/photo/a/7179543/1024/Anonymous/Jennifer-Tilly-27.jpg (http://picturepush.com/public/7179543)

camu
18.12.11, 17:15
ilus oled

siga
18.12.11, 17:15
Confirmationiks tee lähima 30min jooksul pilt, kus sa hoiad paberit kirjaga "tervitused pokkeriprodele vms", muidu ei lähe läbi.

Cashmer
18.12.11, 17:19
ilus oled

olen küll

aga see seal pildidl on hoopis neiu Tilly

p.s. 80ndatel olin ma mähkmetes

Maxi
18.12.11, 17:58
Sorry Cashmer aga sa peaks reegleid teadma, pics or gtfo.

Madis Very
18.12.11, 18:02
in b4 epic teema ?

WeThePeople
18.12.11, 20:14
in b4 pastilaa ikkagi kõigepealt

Mr_Kenny
18.12.11, 20:27
Confirmationiks tee lähima 30min jooksul pilt, kus sa hoiad paberit kirjaga "tervitused pokkeriprodele vms", muidu ei lähe läbi.

this!

peete82
18.12.11, 22:30
jes of koors.
naine, kes kommenteerib "kiitmisnurgas" teiste naiste pilte...

siga
18.12.11, 22:38
Scam went wrong, kahju. Muidu ju lihtne sedaviisi poisikeste päid segi ajada, mis Tillyt nähes võib-olla ei tee enam A-mõtlemistööd.

Poke
18.12.11, 22:44
eriti peale seda, kui ta suu lahti teeb.

marcoloco
18.12.11, 22:58
tippspordis on 6rnem sugu tihti vastu seina surutud k6rgemate j6udude poolt

http://img835.imageshack.us/img835/5339/savi.png

Maxi
18.12.11, 23:38
Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:

e: vabandan igakus juhuks kui on mingi haiguslik seisund või räige naiseks olemise fetiš, haigete inimeste üle ei tohiks naerda

Spewmonkey
19.12.11, 06:49
Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:


http://images.sodahead.com/polls/001781401/254991506_interesting_xlarge.jpeg

Fabulous
19.12.11, 06:50
Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:

e: vabandan igakus juhuks kui on mingi haiguslik seisund või räige naiseks olemise fetiš, haigete inimeste üle ei tohiks naerda
Who knows, äkki on hoopis mehine naine. Kannab vastavat pesu 'n stuff.

miksnii
19.12.11, 07:47
Väga imelik mees peab olema kes oma graafikuid mingite armaste piltide ja kirjadega kaunistab.

Tarmonator
19.12.11, 07:49
Väga imelik mees peab olema kes oma graafikuid mingite armaste piltide ja kirjadega kaunistab.

Väga imelik naine peab olema kes meeste trussareid kannab, kirjaga Gambler...

Pahvak
19.12.11, 07:51
Ise jõudsin pokekrini nagu eesti naistele kombeks - peika kaudu ning ´limiidiks´ on micro ehk siis hobikorras mängin.


Päevikust:


Igapäevane pokkerirutiin on järgmine: ärkan, söön, pesen hambad, tõmban jalga oma gambleri trussad ja mängin 50minutiliste sessidena umbes 4h, siis söön ja õpin umbes 2h. Või siis õpin ennem ja pelan pärast. Elukaaslasele pole selline elu eriti vastukarva. Ise ka imestan.


Miks peakski kui peika ise ka mängib?

pastilaa
19.12.11, 10:19
Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:


huvi pärast - mis limiitidesse ise murdnud oled?

Maxi
19.12.11, 10:32
Kui ma ütlen, et mängin for fun NL50 2table peal oma 8 BI BR´iga, mis siis? samas teinekord on tuju 20 tablega NL2 nittida. Kui on huvitavaid MTT´sid siis neid ka.
Detsembri played 6h ja 2500 kätt siiski :) häbenen

Vibulane
19.12.11, 10:39
Kui ma ütlen, et mängin for fun NL50 2table peal oma 8 BI BR´iga, mis siis? samas teinekord on tuju 20 tablega NL2 nittida. Kui on huvitavaid MTT´sid siis neid ka.
Detsembri played 6h ja 2500 kätt siiski :) häbenen

Tunnen potensiaali lõhna.

Maxi
19.12.11, 10:42
Mu sokid lõhnavad peale tööpäeva potensiaali järgi, tahad proovida?

Vibulane
19.12.11, 10:48
Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:

e: vabandan igakus juhuks kui on mingi haiguslik seisund või räige naiseks olemise fetiš, haigete inimeste üle ei tohiks naerda


Kui ma ütlen, et mängin for fun NL50 2table peal oma 8 BI BR´iga, mis siis? samas teinekord on tuju 20 tablega NL2 nittida. Kui on huvitavaid MTT´sid siis neid ka.
Detsembri played 6h ja 2500 kätt siiski :) häbenen

[x] Pokkerit mängin for fun aga foorumis olen tõsine tegija.
[x] Ise ei oska aga teiste kallal möliseda oskan.
[x] Kui mängin rahalauas on mõni freeroll ikka kõrval lahti.

Millise pokkerimaailmas tuntud loomariigi esindaja võib ära tunda nende tunnuste järgi?

Maxi
19.12.11, 10:52
[x] Pokkerit mängin for fun aga foorumis olen tõsine tegija.
[x] Ise ei oska aga teiste kallal möliseda oskan.
[ ] Kui mängin rahalauas on mõni freeroll ikka kõrval lahti.
[ ] Esinen foorumis kellegina kes ma ei ole
[ ] Pean teisi foorumikasutajaid idiootideks

E: Te vist real-life sõbrad or something seega ei viitsi hakata mingi pointless asja pärast 5 lehekülge rämpsu tootma, kuidas see vanasõna sõprade kohta oligi.

Cashmer
19.12.11, 11:11
Esiteks - pole kunagi kirjutanud, mis soost ma olen. Gambleri trussad gambleri trussadeks. Teid blufitakse laudades iga päev sadu kordi. Saage üle.

Teiseks - Maxi - see, et mul pole ajupotensiaali - järeldub sellest, et mängin micros - samuti teeb seda Herr Janks, kes on hea mängija (vähemalt edukas) - juba aasta - so what?

Kolmandaks - mu ´armsate piltidega graafikud´ - kui ei meeldi ärge vaadake, ärge lugege

Neljandaks - see teema oli naiskasutajatele mõeldud

Viiendaks - miks ma ei või naiste kiitmis nurgas naisi kommenteerida. Mulle meeldivad ilusad naised ja ma ise olen naine. Mis siin valesti on. Mitte midagi.

Ja lõpetuseks - lõpetan prodis blogimise ja igasuguse tegevuse - pole mõtete siia teemasse rohkem kirjutada kui loll või mehine vms ma olen.

C.

adam_q
19.12.11, 11:13
pokkeri prodi on vist romano prodi vend?

http://news.brown.edu/files/article_images/romano-prodi,property=poster.jpg

pastilaa
19.12.11, 11:16
Ära Cashmer mõne "isase" ilkumisi liiga hinge võta. Jätka ikka! :heart:

redddman10
19.12.11, 11:30
well played mehed.......well played. jubedalt ilgutakse kll tegelt:S

Maxi
19.12.11, 11:58
.

Kui sa nüüd selle pärast blogimise ära lõpetad, et mõni kasutaja (mina kaasaarvatud) douche oli siin teemas, siis vabandan enda käitumist. Blogi peaksid ikkagi pidama enda mitte teiste pärast. See blufi teema võib-olla ongi põhjuseks miks enamus nii skeptilised on, kui sa juba aluspesuga meid bluffisid miks mitte enda soo kohta?

Ja kui sa päriselt naisterahvas oled, siis palun ära quiti, sest ma kujutan ette et pokkeriprood ei andesta seda mulle kunagi :D

WeThePeople
19.12.11, 20:42
[ ] potensiaal
[x] potentsiaal

Junken
19.12.11, 21:57
Oleks huvitav teada paljud foorumikasutajad on naissoost ning näiteks, kuidas jõudsid pokkerini ning miks mängid? Mida mängid ja mis limiidis? On pelamine töö või hobi? Vms.

Ise jõudsin pokekrini nagu eesti naistele kombeks - peika kaudu ning ´limiidiks´ on micro ehk siis hobikorras mängin.



Esiteks - pole kunagi kirjutanud, mis soost ma olen. Gambleri trussad gambleri trussadeks. Teid blufitakse laudades iga päev sadu kordi. Saage üle.

Teiseks - Maxi - see, et mul pole ajupotensiaali - järeldub sellest, et mängin micros - samuti teeb seda Herr Janks, kes on hea mängija (vähemalt edukas) - juba aasta - so what?

Kolmandaks - mu ´armsate piltidega graafikud´ - kui ei meeldi ärge vaadake, ärge lugege

Neljandaks - see teema oli naiskasutajatele mõeldud

Viiendaks - miks ma ei või naiste kiitmis nurgas naisi kommenteerida. Mulle meeldivad ilusad naised ja ma ise olen naine. Mis siin valesti on. Mitte midagi.

Ja lõpetuseks - lõpetan prodis blogimise ja igasuguse tegevuse - pole mõtete siia teemasse rohkem kirjutada kui loll või mehine vms ma olen.

C.
https://lh6.googleusercontent.com/_zY38bxRo-TM/TXTdLaQ0hlI/AAAAAAAAAMw/1KRl6L6ykEo/what%20is....jpg
or gei

camu
19.12.11, 22:05
Ei saa viimasest postitusest aru?

masterpuppet
19.12.11, 22:12
Pakun, et Freudi reinkarnatsioon.

--
Ja Eesti tahab ikka kõiges kiiresti läänemaailma tasemele jõuda ehk welcome to 2+2 club.

bluelite
19.12.11, 22:13
Ei saa viimasest postitusest aru?
Esimeses tsitaadis mainib teema algataja, et on naine ja teises väidab, et ei ole kordagi seda väitnud.

hotcocacola
19.12.11, 22:39
Ära Cashmer mõne "isase" ilkumisi liiga hinge võta. Jätka ikka! :heart:

+1 Pastilaale!

Siin foorumis on tõsiseid isaseid, kes reeglina ei biidi pokkerit kuid on suure suuga. Sulle soovin jõudu ja jaksu. Sellegi poolest ootab terve PP rahvas pilte (pics or gtfo lol :D)

Jennifer
19.12.11, 22:41
Tean, mida tunned. Vähemust kiusatakse alati taga!

Pahvak
20.12.11, 00:00
Teiseks - Maxi - see, et mul pole ajupotensiaali - järeldub sellest, et mängin micros - samuti teeb seda Herr Janks, kes on hea mängija (vähemalt edukas) - juba aasta - so what?

Tunned HerrJanksi irl? :)

ranka
20.12.11, 05:33
+1 Pastilaale!

Siin foorumis on tõsiseid isaseid, kes reeglina ei biidi pokkerit kuid on suure suuga. Sulle soovin jõudu ja jaksu. Sellegi poolest ootab terve PP rahvas pilte (pics or gtfo lol :D)

ROFL. See on liigagi hästi öeldud, liigagi. hahahahahhahaha. kahju, et ilus teema 3-4 kasutaja poolt ära trolliti.

Godspeed_EJ
20.12.11, 08:17
Ei saa viimasest postitusest aru?

Ma pole ühestki Sassi postitusest aru saanud.

Rage
20.12.11, 08:22
teema lõpetuseks:

http://www.funnyforumpics.com/forums/Tits-Or-GTFO/1/tits_or_gtfo.jpg

http://www.funnyforumpics.com/forums/Tits-Or-GTFO/1/315737231_c3c213a38e.jpg

peete82
20.12.11, 11:42
toon paralleeli autofoorumiga, kuhu aegade jooksul on ilmunud mitmeid tegelasi väga vinge autoga. Kuna leidub alati kahtlejaid, siis tehakse ettepanek irl presentatsiooniks või piltide esitamiseks, mille ehtsuses ei saa kahelda. Tõsine tegija teeb seda hea meelega, bluffija kaob.
Naine siin foorumis on sama sagedane külaline kui valge vares. Seega ma ei näe põhjust solvumiseks kui palutakse oma sugu tõendada. "Lõpetan siin tegevuse, kuna minu sugu ei usuta , ei piisa sellest, et mina ise ütlen" ei ole mõistlik käitumine.

ranka
20.12.11, 12:14
aga peete82 tõesta oma sugu? ja on üleüldse vahet, kas ta on naine või mees? tõsiselt piinlik on seda teemat lugeda ja kui ma oleksin naine siis ma pokkeriprode foorumit kindlasti ei külastaks. jah seda ütleb foorumi üks loojatest.

Rage
20.12.11, 12:24
Maitea, aga kõrvalt vaadates tundub see pseudoprobleem nii ehk naa, kui ma oleks naine ja käiks siin pokkeri pärast, siis ma ei peaks vajalikuks rõhutada oma sugu (nagu ma ka ei pea vajalikuks oma sugu mehena rõhutada). Samas kui ma oleksin attention whore ja loodaksin feimi ja sulli ja tähelepanu sellest, et annan kõigile teada, et olen naine vms või riputaksin pilte vms.. sel juhul ma ütleksin.. you got what you came for...

ja kogu see antud topicu response liigituks sõnaühendite alla: you had it coming.. and you got what you deserve...

overgrow
20.12.11, 14:02
Nõustun sinuga täielikult. Lihtsalt tekkis kahtlus, et teema algataja ei ole naine ja see on naljakas. Ta kõnemaneer, käitumine ja kõik viitab sellele, et tegemist on mehega või vähemalt ühe väga meheliku naisega. A.la kirjutab blogis, et tõmbab oma gämbleri trussikud jalga ja hakkab grindima ja siis ütleb, et tegelt see oli bluff. Nagu wtf.

Mr_Kenny
20.12.11, 14:03
Äkki talle lihtsalt meeldib meeste aluspesu kanda?
Aga muidu jah, +1 Rage

Maxi
20.12.11, 14:16
Natukene oli OP´s sellist attention whoringut tunda. A la Coca teeb teema: "palju on pokkeriprodes GSOP võitjaid" või "paljud pokkeriprod 700€ vostro kohe välja on ostnud", kuigi ta teab et teema tuleb ainult temast.
Praegu lõppes see siin päris nutuselt OP jaoks ja võib-olla oli hoiatuseks ka kõigile teistele

andu_andu
20.12.11, 14:20
Natukene oli OP´s sellist attention whoringut tunda. A la Coca teeb teema: "palju on pokkeriprodes GSOP võitjaid" või "paljud pokkeriprod 700€ vostro kohe välja on ostnud", kuigi ta teab et teema tuleb ainult temast.
Praegu lõppes see siin päris nutuselt OP jaoks ja võib-olla oli hoiatuseks ka kõigile teistele

või kes on 3bi alla ev jooksnud

adam_q
20.12.11, 14:27
Natukene oli OP´s sellist attention whoringut tunda. A la Coca teeb teema: "palju on pokkeriprodes GSOP võitjaid" või "paljud pokkeriprod 700€ vostro kohe välja on ostnud", kuigi ta teab et teema tuleb ainult temast.
Praegu lõppes see siin päris nutuselt OP jaoks ja võib-olla oli hoiatuseks ka kõigile teistele

LOL, good 1 maxi, samuti ka-->
mitme pokkeripro nimi on kunagi olnud esindatud mõne Tallinna suurkino nimetuses?

Jennifer
20.12.11, 18:48
aga peete82 tõesta oma sugu? ja on üleüldse vahet, kas ta on naine või mees? tõsiselt piinlik on seda teemat lugeda ja kui ma oleksin naine siis ma pokkeriprode foorumit kindlasti ei külastaks. jah seda ütleb foorumi üks loojatest.

This!

Maxi
20.12.11, 20:06
Kui nüüd ausalt öelda siis kui teema oleks alanud ühe korraliku tissipildiga kus timestamp ka küljes, siis oleks siin praegu 20 lehte kiitvaid kommentaare ja praegust olukorda poleks üleüldse tekkinudki. Kui juba teema teha offtopicusse siis peab ikka hea põhjus olema või teema korralikult läbi mõeldud.

hotcocacola
21.12.11, 07:16
või kes on 3bi alla ev jooksnud

mis probleem sul sellega on?

andu_andu
21.12.11, 12:27
mis probleem sul sellega on?

lihtsalt kurb vaadata, et keegi nii halvasti jookseb

vilkar
21.12.11, 13:38
public whine thread ??? or what :D lol

antnx
21.12.11, 15:35
Cliff notes:

Olen naine. Kas siin on veel minusuguseid
Mis vahet kas olen mees või naine. Kaon siit foorumist igaveseks.

Sense.

This thread makes None.

Tylos
21.12.11, 16:16
Eestlase parim järamismaterjal on ikka teine eestlane olnud.Eriti meeldivad mulle ühe kasutaja postitused.Nimetaks neid maxijäramiseks :)
Tsiteerin ilusamad kohad:

"Vaadake Cashmeri esimest blogiposti, kui idioodiks võib inimene teisi pidada. Pole ime et sellise ajupotensiaaliga mikrost edasi ei saa D:..."

Kommentaator ise pole ka mikrost kaugemale saanud.Paar posti edasi kirjeldab ilusti oma ajupotentsiaali:

"Kui ma ütlen, et mängin for fun NL50 2table peal oma 8 BI BR´iga, mis siis? samas teinekord on tuju 20 tablega NL2 nittida. Kui on huvitavaid MTT´sid siis neid ka.
Detsembri played 6h ja 2500 kätt siiski..."

Vähemalt on kommenteerija aus oma postituste sisu kohta(mida ta küll vohavalt ei viitsi toota):

"... ei viitsi hakata mingi pointless asja pärast 5 lehekülge rämpsu tootma....."

Lõpetame ilusa pärliga:

"... Kui juba teema teha offtopicusse siis peab ikka hea põhjus olema või teema korralikult läbi mõeldud..."



"

hotcocacola
21.12.11, 16:20
lihtsalt kurb vaadata, et keegi nii halvasti jookseb

sa vist ei taha siiamaani aru saada, et too lause kehtis ühe kindla sessi alguse kohta

Maxi
21.12.11, 17:18
.

Ole nüüd tubli poiss ja mine vaata mitu teemat olen mina offtopicusse teinud. Kas mul on olnud midagi jawbreakingut öelda, et peaksin avama kohe täitsa uue teema? ei.

Kui ma oleks tahtnud raskelt ässata enda pokkeritulemustega oleks võinud kirjutada ükskõik mida sinna.

Spewmonkey
21.12.11, 17:22
Ole nüüd tubli poiss ja mine vaata mitu teemat olen mina offtopicusse teinud. Kas mul on olnud midagi jawbreakingut öelda, et peaksin avama kohe täitsa uue teema? ei.

Kui ma oleks tahtnud raskelt ässata enda pokkeritulemustega oleks võinud kirjutada ükskõik mida sinna.

Peale oma "diip" "varsti olete kõik koristajad" postitust võiksid veits koomale tõmmata oma superior intelligence'ga.

Tylos
21.12.11, 17:34
Ole nüüd tubli poiss ja mine vaata mitu teemat olen mina offtopicusse teinud. Kas mul on olnud midagi jawbreakingut öelda, et peaksin avama kohe täitsa uue teema? ei.

Kui ma oleks tahtnud raskelt ässata enda pokkeritulemustega oleks võinud kirjutada ükskõik mida sinna.

Ühel hetkel kahtled suuresti Cashmeri naiseks olemises ja teisel hetkel olen ma sulle järsku poiss?Korda aga oma "pics or gtfo" lauset ja ma võin sinu tungival soovil esitleda sulle pilti oma karvastest kottidest.Saad tõestuse ja samal hetkel ka prob kapist välja.Iseasi kuidas sa hiljem tõestad,et lilla pole.Pole nii lihtne enam,et "pics or gtfo".

camu
21.12.11, 17:38
Peale oma "diip" "varsti olete kõik koristajad" postitust võiksid veits koomale tõmmata oma superior intelligence'ga.
+1
Maru väsitavaks on ta postitused muutunud jah.

Oliverk
21.12.11, 17:46
Aitab kah, PS Cashmerile saadetud soovitustega ja kui ta soovib käitun vastavalt edasi.