PDA

View Full Version : crazy pineappleNL100 pime all-in ees, meie calling range?



harryahven
18.12.11, 19:43
live olukord siis, utg paneb 7€ ja 2 calli ja mina callin, btn shoveb pimedalt ja kõik foldivad minuni, btn on seda ~5x enne teinud ja omahas pimedalt potitanud, millega callime? herol käes veel 115€ vms. meie 7 sees pluss 23€ dead money.

Priito
19.12.11, 11:43
Kõigega.

tolmuahv
19.12.11, 14:04
Mis su positsioon on? Vaatad taga olevaid mängijaid ja oma kaarte. Kui on oht, et mõni neist ronis potti just sellepärast, et agronoomi maha callida, siis tõmbad range kokku. Muul juhul A+broadway kaart oleks juba re-pot, et isoleerida.

isenseven
19.12.11, 16:04
Mis su positsioon on? Vaatad taga olevaid mängijaid ja oma kaarte. Kui on oht, et mõni neist ronis potti just sellepärast, et agronoomi maha callida, siis tõmbad range kokku. Muul juhul A+broadway kaart oleks juba re-pot, et isoleerida.
Kõik teised on foldinud juba ju?
Mida repotitada ja keegi ei trikita agronoomi pärast...
Vabandused kui ise valesti käest aru sain

harryahven
19.12.11, 22:32
agroga HUs jep

tolmuahv
19.12.11, 23:14
Ma ei tea, mis või kus te seda mängisite, aga üldiselt on pineapple pot limit game. Kui mingi homegame ja tegite NL, siis ma läheks ikkagi A+broadway kaart bustoks siin. Aga arvestades su juttu, siis pigem kõlab nagu Parkis mängitud. Seal on pineapple koguaeg pot limit game olnud.

Arusaamatuks jääb ka see, et "BTN shoves". ja "potis on dead money €23". Kas BTN oli nii short ja shoves oma jäänused sisse? Või pigem tõstis poti jagu? Kui pani pot raise, siis callin any3 ja vaatan floppi. Selline agronoom poob end ise üles kui pihta saad.

harryahven
19.12.11, 23:45
olen kätt veidi ebaselgelt kirjeldanud, tõsi. agrol oli käe alguses ca 140€. dead money 23 mõtlen selle all, et blindid 2€ pluss 3x7€ call-foldid. mäng oli NL ja pargis.

kuco
20.12.11, 08:29
Aga arvestades su juttu, siis pigem kõlab nagu Parkis mängitud. Seal on pineapple koguaeg pot limit game olnud.

Tartu Olympicus on mängitud seda aegade algusest no-limitina

Tarmonator
20.12.11, 11:43
Tartu Olympicus on mängitud seda aegade algusest no-limitina

Yeah, Henry K ei uskunud terve õhtu ikka päriselt, et see nii on. Aga talle see muidugi maitses hästi tartu nittide vastu.