PDA

View Full Version : Muck?



Cash87
10.03.09, 17:45
Tervist.

Jälgisin siit foorumist tõmmatud teie poolt tehtuid videosid ning panin tähele väikese asja...nimelt peale handi lõppu isegi siis kui inimene kes kaotas handi ning muck-is selle käe suutsite teie nupu vajutusega näha eelmise käe kaarte sealhulgas tema muckitud kaarte. Kas selline asi tuleb HEM-iga kaasa? ja kas sellist asja ei saa siis anonüümseks jätta isegi mitte siis kui mul auto muck peal?
Tundub suht ebaõiglane ja annab ikka tohutult suure eelise teiste mängijate ees. Nüüd olen kohe lausa veendunud et soetan endale HEM-i kiiremais korras.

alaska
10.03.09, 17:48
Kui käsi on läinud showdownile, siis seda peita ei saa. Folditud käsi ei näita loomulikult ükski programm.

lebovend
10.03.09, 17:49
Vastase muckitud k2si n2ed sa siis, kui ta l2ks showdownile ja seda ka ilma
HEMi v6i muu trackerita. Uuri rohkem "Instant hand history" kohta, kus iganes
saidil sa ka ei m2ngi.

Seega p2ris nii "ebaaus" HEM siiski pole:p

Edit: Triobetis ja PokerStarsis on lauas kohe olemas Hand History link/nupp. Uuri asja.
Edit2: Kysimus, miks neid vastase showdownile l2inud kaarte kohe ei n2e, vaid peab kindlasti
kuskil vajutama, see on juba omaette teema, millele ma pole vastust veel leidnudki.

Cash87
10.03.09, 18:24
No tegelt minu viga jah ESTPatrick ei vajuta kuhugi kui ta starsis mängib tal lihtsalt näitab vaikselt. Kas seda saab kuskilt nii panna isegi ilma HEM-ita?

pikk28
10.03.09, 18:25
No tegelt minu viga jah ESTPatrick ei vajuta kuhugi kui ta starsis mängib tal lihtsalt näitab vaikselt. Kas seda saab kuskilt nii panna isegi ilma HEM-ita?
eips, selleks vaja jah HEM-i

ranka
10.03.09, 18:28
No tegelt minu viga jah ESTPatrick ei vajuta kuhugi kui ta starsis mängib tal lihtsalt näitab vaikselt. Kas seda saab kuskilt nii panna isegi ilma HEM-ita?


HEM vaatab läbi Hand History faili ja siis kuvab selle info lauda. Sama info saad ka ise, kui vaatad manuaalselt Hand History faili.

Kuigi minu arvates on jube kummaline, et üldse online pokkeritoad Mucked kaarte näitavad. Sest kui ma olen need muckinud, siis peaksid nad olema kadunud ja mitte keegi peale minu ei tohiks kätt teada.

Cash87
10.03.09, 18:41
Minu jaoks oligi see suur hämming aga nüüd olen targem ja kavalam.

Suured tänud abi ja vastuste eest :)

McFoldberg
10.03.09, 19:11
PokerStarsi FAQi alt võetud:


# Does the poker software allow me to muck the winning poker hand?

# No, it doesn't. If you play your hand to the showdown and you hold the winning hand, it will be always automatically shown. This feature protects you from accidentally mucking a winner

Cash87
10.03.09, 19:14
Sellisel juhul on minuarust väga kummaline käitumine pokkeritubade poolt et kui cash laudades minnakse all-in siis pead ootama käe lõpuni et näha millised kaardid teisel olid. Isegi kui ta muckib kaotuse siis niikuinii saan teada mis tal oli :D Võiksid siis ju kohe peale all-in näidata mis kaardid kellel on nagu turniirides et saaks näha kas oled ees või taga ja hoiad ka suuremal hulgal närvikõdi pealt kokku. Palju põnevam minu arust.

leho57
10.03.09, 19:22
see oleneb ikka ruumist. Bossi ruumides näiteks ei näita muckitud käsi ka hand historys mitte. Seega kui riverbluffiga vahele jääd ja ei ole sunnitud kätt näitama siis pääsed muckimisega :)

Cash87
10.03.09, 19:26
PokerStarsi FAQi alt võetud:


# Does the poker software allow me to muck the winning poker hand?

# No, it doesn't. If you play your hand to the showdown and you hold the winning hand, it will be always automatically shown. This feature protects you from accidentally mucking a winner


Eks see ole selge jah :)
huvi oli just kaotatud käte puhul eriti siis kui ta callib minu river bluffi, et saab täieliku informatsiooni mis kaartidega ja millisel juhul riveril bluffin.

UdusOlevSiil
10.03.09, 19:51
Õige, pokkerist võiks üldse aumeeste mängu teha nii et võitja ei peaks ka kaarte näitama :)

Ja kui online's mängitakse siis automaatselt läheks raha käevõitjale, kes sooviks korral siiski võiks oma kätt näidata nagu kaotajagi :)

ranka
10.03.09, 21:36
Sellisel juhul on minuarust väga kummaline käitumine pokkeritubade poolt et kui cash laudades minnakse all-in siis pead ootama käe lõpuni et näha millised kaardid teisel olid. Isegi kui ta muckib kaotuse siis niikuinii saan teada mis tal oli :D Võiksid siis ju kohe peale all-in näidata mis kaardid kellel on nagu turniirides et saaks näha kas oled ees või taga ja hoiad ka suuremal hulgal närvikõdi pealt kokku. Palju põnevam minu arust.


TÄPSELT!

lenC
10.03.09, 21:41
Selline veidrus pole ometi igas toas, enamus tubades näeb ikka kohe vastase handi, kui on all-in.

leho57
10.03.09, 22:12
cashis ei näe ju, turnadel ainult

lenC
10.03.09, 22:24
cashis ei näe ju, turnadel ainult

Full Tilt Pokeris näeb kohe, samamoodi 888-s, Primas? jne

UdusOlevSiil
10.03.09, 23:18
Toweris ehk vist siis terves Ongame'is näeb ka kohe.

peokuningas
11.03.09, 00:19
Merges näitab ka kohe ära ja lisaks annab protsendid ka juurde, et kui suur kellegi võiduvõimalus on.
Primas mu meelest ei näita all-in minnes kaarte.

UdusOlevSiil
11.03.09, 00:20
Primas jah ei näita.