PDA

View Full Version : Pokkeri päevik.



raidov
11.03.09, 10:19
Otsustasin ka siis siia midagi kirjutada, et oleks endal rohkem motivatsiooni ja tunneks kohustust edasi minna ja paremaks saada.


Pokkeriga olen vahelduva eduga tegelenud juba umbes 3a, esimesed 2a puudus igasugune arusaam bankroll managementist ja ega need tulemused ka just kõige paremad ei olnud. Eelmine aasta suutsin juba selgeks saada mis on bankroll management jne aga siiski kohe kuidagi ei tahtnud kolida NL10sse kui ennem olid mänginud koguaeg vähemalt NL50 ja enesekontrolli ka väga ei olnud, kui enda limiidil tuli mõni bad beat või cooler, siis kohe kõrgemale tagasi tegema ( Mis nüüd tagant järele mõeldes ei tundu kohe üldse loogilisena isegi ju, kõrgemal on tavaliselt paremad mängijad, seega peaks olema ka raskem ju. ) Ja kuna raha läks koguaeg ka kusagile mujale vaja, siis mingit NL50 bankrolli ehitamisest ei olnud juttugi. Lõpuks umbes eelmise kevade paiku oli päris korralik bankroll, et mängida isegi NL100. Aga kuna seal stabiilselt väga hästi ei läinud ja suvel on muudki teha, kui päevad otsa pokkerit mängida siis reaalsus oli see, et umbes septembriks vaatas minu 2500$ bankrolli asemel kontolt vastu 0 ( kus juures pooled käed olid mängitud kusagilt peolt tulles ja mõeldes, et vist ikka ei viitsi veel magama minna) Siis järgmise asjana jõudsin arusaamisele, et peaks mängima SNGsid, sealt oli tulnud ka päris suur osa minu bankrollist et sai NL100 mängida, suutsin 50$ kasvatada enamjaolt DONidega umbes 2 kuuga ~1000$ pealeja siis sealt poole ära tiltida ja üle jäänu välja võtta. ( Kevadel olin sama teinud tavaliste SNGdega ja ka siis tiltisin enamuse ära enda banrkollist ja võtsin ülejäänu välja ). Kuna tundus, et asjad ikka üldse ei suju pokkeriga siis tegin pärast seda väikese pausi. Aasta lõpus üritasin hakata grindima NL10 aga mitu korda lõppes asi sellega, et mingi hetk tiltisin suuremas limiidis jälle terve bankrolli ära ( mis õnneks ei olnud väga suur).

2008 kokkuvõtteks võib öelda, et tõestasin endale, et suudan suhteliselt edukalt mängida SNGsid, ühe MTT suurem cash ainuke asi mis kohe üldse ei toiminud ja siia maani eriti ei toimi on CASH ???. Aga vähemalt kooliraha ei tulnud maksta, aastaga kokku siis ~5000$ plussi ( kogu pluss tuli ühest MTT cashist) .

Umbes veebruari keskel tahtsin uuesti proovida ja jälle lõppes asi konto 0i tiltimisega.

Nüüd otsustasin, et teen VIIMASE deposiidi ja rohkem ei tee, kui selle ära kaotan. Mängin aint cashi ja esialgu ainult fullringi NL10 ja Full Tiltis.

Starting bankroll oli 200$ Praeguseks on tehtud 3 sessiooni.

Eesmärk märtsi kuuks: Ei tilti ja olen NL10s stabiilselt võitev mängija.


Esimene sessioon lõppes -2 Buy Ini tegelikult oli kõik suhteliselt hästi, aga paar coolerit beati tõmbasid asja miinusesse.
Teine sessioon lõppes + 1,5 Buy Ini
Kolmas sessioon +2.5 Buy Ini praegu siis Bankroll 220$


Üritan siis siia võimalikult tihti postitada, kuidas läheb.

lebovend
11.03.09, 10:30
Nagu loeks enda donkeykarj22rist kokkuv6tet.
Sama teema, et overall kasumis, sest on ikka hitituid neid turniire.
Sageli on ka grindides h2sti raha tulnud, kuid siiski mingil tildihetkedel
kannatus katkeb ja siis tulevad "fuck bankroll managemt" sessid ja j2lle
imestan, miks nullis olen.

Soovin sulle edu.

Tigrano
11.03.09, 10:35
Tere raidov,

Nagu näha, siis turniiridega oled mäel ja mängid võitvalt. Nagu plaanidest näha katsud cash-i arendada, mis pole üldse paha mõte ;D Pane kindlasti rõhku kohe algusest peale bankrolli majandamisele. Alustuseks on kindlasti hea cashis jälgida Pokah loengute alt ranka preflop tabelit.

Edu laudades ja päeviku pidamisel.

raidov
11.03.09, 10:40
Tänud. Olengi üritanud ainult selle ranka preflop tabeli järgi mängida ja mitte open limpida jne aga eks ma alles arenen. Ostan endale millalgi lähitulevikus HEMi ka siis saaks natuke täpsemalt vb aru, mida parandada vaja jne. Kuigi tegelt tahaks NL10 ilma HEMita "läbi teha" aga enda mängu parandamisel kulub see ikkagi vist ära.

Tigrano
11.03.09, 10:42
Tänud. Olengi üritanud ainult selle ranka preflop tabeli järgi mängida ja mitte open limpida jne aga eks ma alles arenen. Ostan endale millalgi lähitulevikus HEMi ka siis saaks natuke täpsemalt vb aru, mida parandada vaja jne. Kuigi tegelt tahaks NL10 ilma HEMita "läbi teha" aga enda mängu parandamisel kulub see ikkagi vist ära.




Kasuta niikaua HEMI ja PT3 trackereid ja selleksajaks, kui nende triali ajad läbi, saad bankrollist ehk juba softi ostmiseks raha eraldada ;)

raidov
11.03.09, 12:57
Kasutasin HEMi nii kaua kui trial läbi sai ( kahjuks sai kogu triali aja kohta vist ainult 2-3 mängu päeva ) . PT3 ei ole veel kasutanud, eks täna enne sessiooni algust panen siis PT3 peale, et mingit infot saada enda mängu kohta.

Mängin muidu 8 lauas korraga, seda unustasin ka ennem mainida vist. ( Ma ei tea kas multitabledes peaks bankroll ka kuidagi suurem olema? ) 8 lauda tundub mulle enda arvates täiesti ok. FR laudedega eriti.

Tigrano
11.03.09, 13:32
Kasutasin HEMi nii kaua kui trial läbi sai ( kahjuks sai kogu triali aja kohta vist ainult 2-3 mängu päeva ) . PT3 ei ole veel kasutanud, eks täna enne sessiooni algust panen siis PT3 peale, et mingit infot saada enda mängu kohta.

Mängin muidu 8 lauas korraga, seda unustasin ka ennem mainida vist. ( Ma ei tea kas multitabledes peaks bankroll ka kuidagi suurem olema? ) 8 lauda tundub mulle enda arvates täiesti ok. FR laudedega eriti.





Sõltub kuidas ise tunned, aga kindlasti mida rohkem laudu seda suurem peaks bankroll olema. Õppimise ajal pigem võta vähem laudu ja katsu lauas toimuvat rohkem jälgida.

raidov
11.03.09, 14:16
Proovin veel 8 lauaga. Kui bankroll langeb alla 150$ siis võtan laudasid vähemaks. Praegu muidu tundub, et 8 lauda on täiesti ok, et jõuaks kõike jälgida. SNGsid tegin ka tavaliselt alati 8-12 lauas. Ma usun, et laudasid vähendades tõuseks tõenäoliselt BB/100 natuke aga ma parem näen rohkem actionit ::) Kuidagi raske on vähematele FR laudadele keskenduda, varem olen alati mänginud cashi SH ja FR on nii võimatult aeglasem. Plaan oleks siis selline, et kui ennast juba mugavamalt tunnen ja stabiilselt NL10 beadin siis, tõstaks laudade arvu veel 12 peale ja siis 16 peale. Kui üks level üles minna, siis alustaks uuesti 4jast lauast. Üles lähen tõenäoliselt alles siis kui on 600$+

Seda laudade arvu veel juurde panemist tahaks sellepärast, et ei oleks nii, et napilt beadin NL10t vaid et oleks nii, et NL10st saab iga kell jagu ;D

raidov
11.03.09, 22:45
Täna sai ka siis natuke mängitud. Kohe esimene käsi UTG AA ma raise 4xbb UTG+1 raise 8x bb 4 calli. Mõtlesin, et ei hakka enam raisema, kütsin kohe all in. 3 Calli. AA vs AK vs KQ vs 69s Ja muidugi 69s sai riveriga rea. Kohe mõni käsi hiljem KK ma BB enne mind raise 4xbb ja 2 calli, eelnevast AA käest mõjutatuna panen jälle kohe all in, see kord siis üks call näitas A9s ja riverisse kukkus äss. ja siis mõni minut hiljem 99 flop 279 rainbow flopist all in vs JJ river J. Kohe -3BI lõpetasin sessiooni siis -2BI pärast umbes 30 min mängu. Avastasin, et HEMil oli 2 viimast päeva triali perioodi ikka veel järgi, siis saan panna ka graafiku. Seda statside rida ei osanud kahjuks kuidagi salvestada.

Statsid tulid viimase ajaga muidu sellised:
VPIP% 16,7
PFR% 11,4
3bet% 5,1
WTSD% 25,8
W$SD% 44,9
AGG 3,06
Agg% 33

Provoker
12.03.09, 07:38
Ma olen tähele pannud, et KK on parem kui sellega ei ole allin preflopis. Põhjus väga lihtne. Kui vastasel on Ax (millega callitakse üsna tihti micros) siis kasutu flopi ja turni puhul eksisteerib võimalus ka selleks, et ta oma käe minema viskab kui midagi ei ole hittinud ning sina lased 2 barrelit. Allin olles ei ole võimalik sul vastast suruda ning lõpuks on ikka tal see A käes. Ma ise KK-ga allin ainult siis kui midagi muud üle ei jää.

Fortune
12.03.09, 08:34
Ma olen tähele pannud, et KK on parem kui sellega ei ole allin preflopis. Põhjus väga lihtne. Kui vastasel on Ax (millega callitakse üsna tihti micros) siis kasutu flopi ja turni puhul eksisteerib võimalus ka selleks, et ta oma käe minema viskab kui midagi ei ole hittinud ning sina lased 2 barrelit. Allin olles ei ole võimalik sul vastast suruda ning lõpuks on ikka tal see A käes. Ma ise KK-ga allin ainult siis kui midagi muud üle ei jää.


See on küll loll jutt ega sellepärast, et kardad mingit Ax paska ei ole küll mõtet loobuda KK-ga preflop allinni minemisest. KK on tugevuselt teine käsi ehk siis mida varem rahad sisse saad seda parem.

pikk28
12.03.09, 08:50
See on küll loll jutt ega sellepärast, et kardad mingit Ax paska ei ole küll mõtet loobuda KK-ga preflop allinni minemisest. KK on tugevuselt teine käsi ehk siis mida varem rahad sisse saad seda parem.

sama mõte ehk +1.

lebovend
12.03.09, 09:01
Kle aita h2dast v2lja. Tegid 50st taalast 1k DONidega. Hakkasin ka neid uuesti pelama, aga no jooksen
breakevenis seal. Et kus saidil sa m2ngisid, mitu m2ngu umbes tegid, mitu lauda ja eelk6ige kas m2ngisid
extraniti nagu k6ik artiklid ytlevad ja regularid teevad v6i m2ngisid kuidagi teistmoodi? Mis k2tega kus positsioonist stealid hilises faasis jne.


Ait2h!

raidov
12.03.09, 11:46
KK preflop all in lähen iga kell, kui sa top 2 käega all in ei lähe preflop siis millega üldse ? Ainult ässadega? Ja kui su KK vastu on Ax siis väga hea sulle ju, said raha sisse kui sa olid ees ja pikas perspektiivis jääd kindlasti plussi selliste meeste vastu. Ja mis kasu on sellest, kui sa kasutus flopis ta välja surud ? Kasutus flopis ei saa sa teda enam kuidagi all ini ju ...

Eile sai mängitud ka natuke veel. Tipp hetk oli 270$ aga lõpuks suutsin ikka 3BI ära anda väikse tiltiga >:( praegu siis 240$

Positiivse poole pealt on see, et ma loodan, et ma saan juba jagu nendest laudadest, sest ma ise vähemalt arvan, et eilse 2 sessiooniga andsin kokku ise oma donkide lüketega ära vähemalt 4-5BI ;D


Üks asi veel mida ma tähele panin, et 8st lauast umbes kolmes on koguaeg nii, et kõigil on suht korralikud statsid VPIP max 18 jne, st tegelt on full tiltis vähemalt väga oluline ka laudade valik. Proovin täna õhtul rohkem laudasid valida ja kui mõni laud on väga NITe täis siis vahetada kohe. Full tildis on see laudade valimine ja laudadesse löögile pääsemine ka väga vaevaline ???

raidov
12.03.09, 12:03
Kle aita h2dast v2lja. Tegid 50st taalast 1k DONidega. Hakkasin ka neid uuesti pelama, aga no jooksen
breakevenis seal. Et kus saidil sa m2ngisid, mitu m2ngu umbes tegid, mitu lauda ja eelk6ige kas m2ngisid
extraniti nagu k6ik artiklid ytlevad ja regularid teevad v6i m2ngisid kuidagi teistmoodi? Mis k2tega kus positsioonist stealid hilises faasis jne.


Ait2h!



Mängisin starsis. Mängude arvu ei tea täpselt aga peaks olema umbes 1500+ laudasid oli tavaliselt 8-12 proovisin vahepeal ka 20+ ::) aga kuna päris boku87 ei ole siis 20+ lauaga oli suht hästi, kui breakeven sain. Pole enam ammu mänginud, siis täpselt ei mäleta isegi kõike , aga mul on läpakas lingid topicutesse, kust saadud info järgi mängisin. Nii palju kui mina mäletan, siis 5$ oli suhteliselt lihtne 10$ ja 20$ juba tunduvalt raskemad, päris tihti oli selline olukord, kus ainult 1 või 2 mängijat ei olnud plussis.

Minu jaoks oli kõige raskem alguses aru saada, et näiteks kui on 7 inimest järgi 5$ DONil, siis on iga inimene hüpoteetiliselt võitnud juba 7,14$ kui on 6 inimest järgi, siis 8,33$ ja sellest tulenevalt on näiteks -EV kui callida all ini AKs isegi kui sa tead, et vastasel on A6o kuna sa saad ainult ~73/23 aga vaja oleks 85/15 või parem. Sama moodi on KK vs A2o. Ma loodan, et ma selgitasin piisavalt selgelt mida ma mõtlesin ja et see ikka nii toimib. Aga parem on kui ma panen lingid, kuna ei taha ise mingit segast juttu ajada, eriti kui pole nendes %ides jne ise 100% kindel.

Sa mängid turbosid või tavalisi?

Ma mängisin alati turbosid, kuna seal rake poole väiksem.

Provoker
12.03.09, 12:05
Nu ma ei väidagi, et KK ei ole väärt all in minekut. Ma ise teen seda ka kui selleks on vajadus. Minu mängustiili puhul ma lihtsalt üritan vältida liigset riskimist. KK-ga mängides ma raise nuppu kütan ikka hoolega, kuid kui mõni callib siis A flopis muudab mu ettevaatlikuks. Siinkohal rõhutaks et KK on paremuselt teine käsi just preflopis.

Kui juba call tuleb preflopis siis soodsa flopi puhul ei ole ka selles momendis raske nuppe sisse saada.

raidov
12.03.09, 12:08
Eespoolne jutt oligi ju eelkõige preflopi kohta.

Fortune
12.03.09, 15:07
Nu ma ei väidagi, et KK ei ole väärt all in minekut. Ma ise teen seda ka kui selleks on vajadus. Minu mängustiili puhul ma lihtsalt üritan vältida liigset riskimist. KK-ga mängides ma raise nuppu kütan ikka hoolega, kuid kui mõni callib siis A flopis muudab mu ettevaatlikuks. Siinkohal rõhutaks et KK on paremuselt teine käsi just preflopis.

Kui juba call tuleb preflopis siis soodsa flopi puhul ei ole ka selles momendis raske nuppe sisse saada.


Kui nt 3betid ja floppi tuleb A siis muidugi väga lightilt ei saa all inni lahmida, aga kui sa nt kellegi 3beti KK-ga callid, siis on see raha põletamine põhimõtselt, olles nt AK vastu, on vastane nõus nt preflopis sisse lükkama, aga kui sa callid ja floppi A-d või K-d ei tule, siis ta enam raha sisse ei taha panna seega kaotad valuet.

raidov
12.03.09, 15:12
või kui isegi on nõus raha sisse panema, siis on väga suur tõenäosus, et sa oled flopis juba maas enda KKga

rohelinekonn
12.03.09, 15:38
Aga parem on kui ma panen lingid,



Jah mina kah sooviks neid linke näha

raidov
12.03.09, 16:02
paar linki mis on küll väga basic aga mis ma mööda minnes praegu leidsin ja mis mind ennast ka aitasid.

http://www.sitandgoplanet.com/sitandgo/sng_strategy/Double_Or_Nothing_SNGs_part1.html

http://www.sitandgoplanet.com/sitandgo/sng_strategy/Double_Or_Nothing_SNGs_part2.html


See viimane link mind ennast küll kuidagi ei aidanud, pigem vastu pidi, seal on kirjas et alternatiiv Pokerstarsile NR1 peaks nende arust olema Cake, tegin siis ise ka sinna 100$ deposiidi, millest jäi suhteliselt ruttu alles 0, kuna mängude valik oli väga väike ja täitumine ka meeletult aeglane, kui tahaks 8+ lauas mängida siis seda saiti ma ise küll kellelegi ei soovitaks.

http://www.sitandgoplanet.com/sitandgo/sng_strategy/best-site-for-double-or-nothing-sngs.html


Aga sealt saidilt on veel nii mõndagi huvitavat lugeda.

Üks huvitav mõte oleks veel kunagi teha siia ka SNG ja DON kohta samasugune artikkel nagu on ranka starting hand chart. Seda siis kunagi tulevikus, kui ma ise olen vähemalt NL10st jagu saanud ;)

Kui koju jõuan siis üritan teile midagi natuke huvitavamat lugemist anda.

lebovend
12.03.09, 17:56
Kle jah need artiklid, mis sa andsid, on juba ammu l2bi loetud :p
2p2st sai paremat abi, seal on igasugused n2itek2si ylesse pandud ja siis on
ilusti seletatud mis miks ja kuidas. Pigem sealt lugeda, kui inglise keelt
v2hegi m6ista:p

raidov
13.03.09, 01:37
Ma lugesin ka põhiliselt twoplustwost aga krt ei leidnud ühte linki üles ikkagi. EI jõudnud väga tegeleda ka sellega tahtsin ruttu natukene mängida ::)

Kõige põhilisem pärast mida minu tulemused hakkasid paranema oli see, kui ma hakkasin kasutama sharkscope hudi ja siis kui hakkasin aru saama, et millised vennad lauas saavad aru, et kui 7 venda on järgi siis tal on AKga minu any 2 callimine -EV, ja millal nendelt stealida. ( ma loodan, et ma ise ikka sain õigesti aru ja et see arvutus mis ma ennem tegin oli õige)

Kuna tavalise ICM järgi mängimine ei ole kohe üldse sama DONides.


Aga nutma ajab see mängimine ausalt öeldes, lihtsalt nii donk olen. Täna sain jälle juba 270$ peale, siis väike tilt ja 220$ peale tagasi siis uuesti 250$ peale ja 210$ peale tagasi. Ei taha mõeldagi, mis siis toimuks, kui suudaks tilti ja täiesti ebaloogilisi otsuseid vältida. Võib olla peaks natuke laudasid vähemaks võtma aga veel ei ole isu. HEMi trial sai ka läbi. Varsti on üks väike tripp plaanis ja siis ei taha eriti raha raisata. Kui saab rolli natuke juurde, siis äkki ostan ikka ära lõpuks. Suhteliselt hea on isegi NL10s vaadata kohe kes on täis donk ja kes ei ole ise multi tabledes ei ole ise muidu eriti varianti, vähemalt mul.


Praegu igatahes roll 260$

lebovend
13.03.09, 08:48
Njah, ma ise m2ngin ilma igasuguste HUDideta, sest lapakas
ei talu miskip2rast eriti 20 lauda + HUDi.

Ja noh 20 lauaga grindides ei j22 nagunii readide jaoks eriti aega.
Asja tuleb teha robotlikult.

raidov
13.03.09, 08:55
Isegi robotlikult tehes on HUDist väga palju kasu, vähemalt minu arvates. Mulle küll see sharkscope HUD meeldib. Ja kui readideks aega ei jää, siis ongi eriti palju kasu HUDist?

raidov
14.03.09, 00:28
Pole ammu enam nii, õnnelik olnud, kui 20$ miinusega lõpetan sessiooni. Kaotasin paar väga valusat kätt ja siis tuli totaalne tilt külla suht ruttu 280 pealt 210 peale, siis NL25 laudadesse, seal 120 peale, siis kaks lauda NL100 ja sain tagasi 240 peale. Ei saa isegi aru, kuidas üks inimene nii käest ära saab minna. ???

Nüüd paar tundi hiljem üritan siis uue sessi teha ja see kord jälle piirduda NL10ga.

Tigrano
14.03.09, 00:43
Pole ammu enam nii, õnnelik olnud, kui 20$ miinusega lõpetan sessiooni. Kaotasin paar väga valusat kätt ja siis tuli totaalne tilt külla suht ruttu 280 pealt 210 peale, siis NL25 laudadesse, seal 120 peale, siis kaks lauda NL100 ja sain tagasi 240 peale. Ei saa isegi aru, kuidas üks inimene nii käest ära saab minna. ???

Nüüd paar tundi hiljem üritan siis uue sessi teha ja see kord jälle piirduda NL10ga.


Ära nii küll jama, austa ikka rolli rohkem ;)

raidov
17.03.09, 10:49
Krt. Pokker ei ole vist ikka minu jaoks või olen ma lihtsalt nii võimatult donk ??? Igatahes pühapäeva hommikul koju jõudes avastasin, et oh näe Full tiltis on happy hour :-[ mis siis ikka, tegin magama minemise asemel väikse mängu, umbes esimese 30 minutiga olin kohe +5BI ehks siis kokku 300$ peal, siis mõtlesin, et krt päris hea päev on, proovin natuke NL25, ja juba olin ~400 peal, mis siis ikka NL50sse. Umbes 10.00ks vaatas kontolt vastu ümmargune 0. Mingeid biite ei saanudki, lihtsalt enda viimased 200-250$ bluffisin NL100s tuimalt ära.

Eile kaotasin uuest deposiidist ka siis 9BI ära. Praegu on roll 110$ Ei teagi mida ma tegema peaks, nutma või naerma, aga ei taha enam uut deposiiti ka teha. Mängimisest päris loobuda ka ei taha. Kahjuks olen vist lihtsalt hasartmängu sõltuvuses ja see tõttu suudan ka tuimalt terve banrkolli ühe peo jätkuks maha mängida >:( :'(

Ei oskagi enam mingit eesmärki endale seda, kui NL5 või NL10s saaks enda bankrolli selle nädalaga tagasi 200 peale oleks super :). Õnneks tuleb 24.03-11.04 väike paus mängimisega sisse, äkki see teeb head.

Tigrano
17.03.09, 10:53
Ai, ai, ai milleks Sa nii gambled? Sa pead kähku mõne projekti tegema või sõbraga mingi bankrolli väljakutse tegema, siis ehk vastutus teise ees ja ei kipu lollusi nii kergelt tegema, muidu on kontol 0 suht tihti >:(

Mõtle nii, kui kaotad oma bankrolli, oled busto ja töötu.

raidov
17.03.09, 12:54
Ütleme siis nii, et ma jäin enda pokkeri tööst ilma, sain uuesti tööd ja siis peaaegu oleks selle jälle kaotanud.

Keegi võiks soovitada mingit projekti, kus eesmärgiks paneks siis 100$ -> 1000$

Üritan tõenäoliselt kuni reisini st 24.03 veel FTPs cashi mängida. Ja pärast seda kolin starsi ja teen seal mingi sitngo projekti, tahaks proovida 18+ inimesega pole kunagi midagi peale ühe lauaste mänginud.

raidov
19.03.09, 09:17
Bankroll siis praegu 150$

Viimastel päevadel olen mänginud enamasti NL5 eile proovisin teha mõned HU Turbo SNG'd.
Tase tundus kuidagi eriti kehv, Sharkscope järgi ei sattunud mulle eile ühtegi positiivse ROIga vastast. Oma üllatuseks avastasin, et ka minu enda ROI oli VÄGA sügavas miinuses Full Tiltis ja seda pärast 100+ mängu :o
Üheks väikseks eesmärgiks oleks siis see näitaja plussi viia

Vahelduse mõttes olid need SNG'd päris mõnusad, ainuke probleem on see, et HU ei saa vist eriti multitableda, mängisin koguaeg ainult ühes lauas, aga kui mõni venib umbes 30min peale, siis tuleb väike masendus peale küll juba :)

raidov
20.03.09, 09:52
Bankroll on siis põhimõtteliselt täpselt sama koha peal, aga maksin sõbrale võlga ära Full tiltis, et tegelikult on hästi läinud. Olen põhiliselt mänginud HU sngsid. Sharkscopes on miinus kahanenud ja roi on ka juba -30% asemel -13% peale tõusnud. HU tundub kuidagi eriti fun, peakski üritama natukene HU sngisd grindida ;)

Väga tore oleks, kui kellelgi oleks mingeid linke nende kohta jagada veel.

http://www.parttimepoker.com/beating-lower-limit-heads-up-sngs-part-one on ainuke asi, mida siiani olen lugenud.

raidov
23.03.09, 14:09
Bankroll on siis praegu 210$ 43$ kandsin sõbrale ka .. nii, et kui tiltimised välja arvata, siis ülejäänud aja olen suutnud koguaeg väikest tõusu teha.

Lisaks sellele sain Partysse 100$ boonust ühelt saidilt, ma ei teagi, kas kannan selle välja ja siis ka Full tilti või jätan Partysse...

Igatahes nüüd 3 nädalat ei mängi üldse... kuna selle aja jooksul tuleb palju aega lennukis veeta, siis loodan midagi kasuliku seal selle ajaga lugeda.

Väga tore oleks kui keegi annaks veel mingeid linke kust leiaks midagi huvitavat HU sngode kohta.

Tagasi jõudes on siis esimene eesmärk enda sharkscope statistika plussi saada Full tiltis :) ( Seda tehes samal ajal bankrolli kasvatades ka muidugi)

raidov
04.05.09, 12:46
Aprillis ja märtsi lõpus ei mänginud peaaegu üldse, kuna vahepeal oli pikem reis ja siis pärast seda oli välja palju muid asju peale pokkeri vaja teha. Ja nüüd pole enam siia ka väga ammu midagi kirjutanud.

Reisi kohta nii palju, et kui kellelgi Puerto Rico, Miami või Orlando kohta mingeid reisisoovitusi on vaja, siis huvilistele oskan kindlasti abiks olla ....


Aga otsustasin cashist sngde peale üle kolida ja proovida HU SNGsid kuigi see saab vist minu monkey tilti kalduvusi arvestades päris keeruline olema, kuna HUs peaks olema kõige lihtsam väga ruttu väga palju ära tiltida :) .

Samas on sharkscopes minu full tilti 326 sng peale ROI imeline -12% ::) nii, et ega enam palju hullemaks vist minna ei saa..

Aga kuidagi väga vaevaliselt läheb see minu pokkeri karjäär. Lihtsalt mitte ühegi asjaga ei suuda stabiilselt plussis olla. Varem või hiljem tuleb ikka mingi tilt + veel lisaks see et ma ei suuda kuidagi donk olemisest üle saada ???

Eesmärk maiks oleks siis oodata ära enda amazonist tellitud raamatud kõik raamatud läbi lugeda ja videosid vaadata ja siis saada järgmise 100 mänguga positiivne roi. Kuu jooksul võiks siis mängida umbes 100-150 sngd.

Tigrano
05.05.09, 01:26
Kui USA-see minek, siis kindlasti oleks nõu alati tarvis ;D

Ja ise, kui cashi mängija soovitus, ära SNG-de peale küll üle mine ::)

raidov
05.05.09, 08:28
Äkki seletad täpsemalt miks ei soovita sngsid?

Tigrano
05.05.09, 10:39
Äkki seletad täpsemalt miks ei soovita sngsid?




Ise mänginud cashi ja teenin väga stabiilselt kasumit, ei ole suuri kõikumisi ja mida veel tahta. Ma küll ei ole sng proovinud, aga vaadates teiste eestlaste sng mängijate tulemusi, siis kõikumised ikka üli suured, kas siis tegu oskamatusega mingil määral, aga ma ise jääks selliste tulemustega küll nälga.

Kindlasti tasub mängida ka sng, aga põhi rõhu paneksin ikka cashi peale ;D

ranka
05.05.09, 19:41
SNG-de kasum on stabiilsem IMO aga boonused on väiksemad.