PDA

View Full Version : PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit



ranka
28.12.11, 20:05
PokerStars on muutnud oma lojaalsuprogrammi iga aasta jaanuaris ja 2012. aasta jaanuar ei ole erand. Seekord minnakse üle jagatud reigi (dealt) arvutamise meetodilt üle panka panustatud (contributed) meetodile.

Kui praegu jagatakse reik võrdselt kõikide lauas olevate mängijate vahel, kes said enne floppi kaardid, olenemata kas nad panustasid raha panka või mitte siis uuest aastast jagatakse reik mängijate vahel, kes on panustanud raha panka.

Muudatus jõustub 1. jaanuar kell 07:00 Eesti aja järgi ja see soosib mängijaid, kes osalevad väga paljudes pankades. Tüüpiliseks näiteks on harrastusmängijad, kes mängivad meelelahutuseks ja tahavad võimalikult väikese aja jooksul saada võimalikult palju mängulusti.

Võitvaid mängijaid see muudatus ei soosi kuna enamik neist valivad oma mängukäsi hoolikamalt ja sisenevad pankadesse väga harva. Seetõttu uuest aastast võitvate mängijate makstud reik ja ühtlasi ka reigi tagastus (rakeback) vähenevad ehk väheneb potentsiaalne kasum.

Süsteem võib tunduda võrdsemana kui vana süsteem aga reaalsused palju käsi mängivad harrastusmängijad mängivad kuus kõigest mõned tunnid. Nad ei suuda saavutada kõrget VIP taset ja seetõttu ei saa nad kogutud boonuspunkte kõige parema kursiga vahetada. Teiseks ei ole nad teadlikudki kuidas on kõige otstarbekam punkte vahetada.

See viib selleni, et kui ennem võitvad mängijad kulutasid punkte väga hästi ja said üldkokkuvõttes 30-40% või rohkemgi reigi tagastust siis nüüd antakse nende «ebavõrdne» reik harrastusmängijatele. Nad maksavad küll rohkem reiki aga kulutavad punkte 10-20% väärtuses ehk PokerStars saab ülejäänud 90-80% omale varajasema 60% asemel.

Kui palju muudatus mõjutab?

Kui Te kasutate PokerTracker3 siis tõmmake omale uus statistika aadressilt: https://www.pokertracker.com/forums/viewtopic.php?f=15&t=37471 ja järgige sealseid juhiseid, kuidas statistika paigaldada.

Ranka:
Detsembris mängisin $200NL-is 11 042 kätt mängustiiliga 23/20 stiiliga. Maksin $836.36 reiki. Uue süsteemiga maksaksin $786.87 ehk 10,000 käe kohta ca $50 vähem. Oleksin ma veel tightim nagu enamus mängijaid siis see summa suureneks.

Keskmine full ring regular mängib miljon kätt aastas ja minu statistika puhul maksaks ta $5000 vähem reiki ehk aastas potentsiaalne sissetulek väheneks $1500 võrra 30% reigi tagastus diili juures. Kui mängija on tightim siis veel rohkemgi.

ranka
28.12.11, 20:19
Ja siin mass sit out teema protestiks: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/mass-sitout-protest-stars-2012-rake-changes-1145349/

numnuts
28.12.11, 20:20
Kui suurel määral see mõjutab nt SN kättesaamist preagusest?

Pahvak
28.12.11, 21:12
Kõige nõmedam PS'i poolt on , et öeldakse 'uus süsteem on ausam'. Aus oleks see siis kui sama summa, mis Stars enne maksis rakebackiks, jagatakse teisiti RB-ks (tighidelt loosematele). Tegelikult võetakse regularidelt suur ports raha ära, natuke jagatakse fishidele ja ülejäänud võtab PS endale. Äri on äri muidugi.

Cypher0
28.12.11, 21:20
http://i55.tinypic.com/359cume.jpg

numnuts
28.12.11, 21:22
Ja siin mass sit out teema protestiks: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/mass-sitout-protest-stars-2012-rake-changes-1145349/

Lugesin kogu teema läbi ja sealt juba hargens igast uusi teemasid.

Aga meie foorumlased võtaksid ka osa sitout racest?

pokkerisheriff
28.12.11, 21:26
no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(

numnuts
28.12.11, 21:28
aa, in b4 "rake Wednesday"

Cypher0
28.12.11, 21:37
no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(

Mis krdi pussyd, grinderite aeg on liiga kallis, et kuu aega järjest sitoutida. Raha on vaja teenida ju. Üks variant on mujale kolida, aga Stars viis need muudatused läbi ka suht sellepärast, et igal endast lugu pidaval rakeback pro'l pole kuhugi minna lihtsalt. FTP come back soon!

phenomenon
28.12.11, 21:39
Ma ei saa aru kas mina olen juhm või mis aga kui sa maksad vähem reiki siis selle raha sa ju puhtalt võidad. Kui ennem maksid 5000 ja said tagasi 1500 siis kokku maksid ikkagi 3500 starsile , nüüd nagu ma aru saan ei pea seda enam maksma.

pokkerisheriff
28.12.11, 21:44
pigem on see vist nii, et kui enne sa foldisid oma käe enne floppi ja lõpus teised maksid 1 dollar reiki, siis ka sina said sellest 1 dollarisest rakest mingi osa oma rakeback arvele ehkki olid oma käe kohe alguses foldinud. nüüd aga kui mängid käe lõpuni saad suurema osa rakebacki sellest 1 dollarist ja need kes foldisid ei saa sinu makstava rake pealt rakebacki. natukle segane jutt tuli, aga loodetavasti saad aru - põhiline on see, et kui foldid käe, siis varem said ka nii rakebacki mingi osa, nüüd enam ei saa.

Provoker
28.12.11, 21:45
see et sa vähem rake maksad ei tähenda siinkohal seda, et su winrate tõuseks.

ranka
28.12.11, 21:48
Ma ei saa aru kas mina olen juhm või mis aga kui sa maksad vähem reiki siis selle raha sa ju puhtalt võidad. Kui ennem maksid 5000 ja said tagasi 1500 siis kokku maksid ikkagi 3500 starsile , nüüd nagu ma aru saan ei pea seda enam maksma.

Näide (numbrid laest võetud). Kui lauast võetakse $5000 reiki praegu siis võetakse $5000 ka uuel aastal. Kui praegu $5000 reigist kuulus sulle $1000 siis nüüd kuulub sulle $800. Kui sul on 30% diil, siis esimesel juhul said RB-d $300 nüüd saad $240.

Maakeli: lauast reiki võetakse samapalju aga sina nüüd saad vähem omale.

Rõhutan: numbrid on laest.

pokkerisheriff
28.12.11, 21:53
panin wpr101 welli ka paar küsimust selle uue rakebacki arvutamise meetodi kohta. äkki mõnda huvitab veel, mida supernova elite sellest arvab, siis tasub silma peal hoida sellel teemal ka.

ranka
28.12.11, 22:01
Willil suva, võtab lisa 10 lauda ja läheb edasi :P

privador
28.12.11, 22:18
no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(
sellist asja ei juhtu kunagi.
See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.

ranka
28.12.11, 22:25
sellist asja ei juhtu kunagi.
See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.

Kui ma ei eksi siis Party Pokeris pärast reigi capi tõstmist seda tehti ning party võttis oma otsuse tagasi.

muruntau
28.12.11, 22:26
Mitte cashi mängijana on raske aru saada, miks peaks vinguma kaotatud raha pärast, mis algusest peale ei olnud sinu oma. Selge, et teenistus väheneb, aga selle raha maksid fishid ja LAG'id, mitte nitid. Nittidel pole imo kobisemiseks põhjust, see polnud nende rahagi, mida stars neile lahkelt seni jagas.

Maxi
28.12.11, 22:27
.Cashi vennad nihverdasid ära jah, aga SNG poisid said korralikult aanusesse, siiamaani otsi lolli kes partys tahaks sng´sid lasta :D

pokkerisheriff
28.12.11, 22:34
sellist asja ei juhtu kunagi.
See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.

kusjuures natuke sellepärast ma küsisingi wpr101-lt tema wellis, et kas ta arvab, et pokerstars oleks need muudatused teinud ka siis kui poleks hetkel monopoolne mõnes mõttes. nii et siinsetelt oleks ka huvitav kuulda arvamust - mis arvate, kas pokerstars oleks julgenud need muudatused sisse viia, kui fulltiltpoker oleks jätkuvalt turul ja neil oleks umbes võrdne turuosa?

ranka
28.12.11, 22:37
Mitte cashi mängijana on raske aru saada, miks peaks vinguma kaotatud raha pärast, mis algusest peale ei olnud sinu oma. Selge, et teenistus väheneb, aga selle raha maksid fishid ja LAG'id, mitte nitid. Nittidel pole imo kobisemiseks põhjust, see polnud nende rahagi, mida stars neile lahkelt seni jagas.

Puusse paned IMO. SNG-des ongi ju dealt rake meetod. Pole tähtis kui loose või tight sa oled kõik saavad samapalju reiki. Täpselt sama oli enne cashis.

Kui tahad võrrelda siis hakatakse reiki arvestama selle järgi kui palju käsi keegi mängib ning SNG lõpus antakse vastavalt sellele reiki.

hakkameimema
28.12.11, 22:39
Siin pole mingit küsimust, kindlasti käituks Pokerstars tagasihoidlikumalt kui FTP oleks senini täies hiilguses...

Maxi
28.12.11, 22:41
Wait, aga...... kes keelab teil teenusepakkujat vahetada?

muruntau
28.12.11, 22:51
Puusse paned IMO. SNG-des ongi ju dealt rake meetod. Pole tähtis kui loose või tight sa oled kõik saavad samapalju reiki. Täpselt sama oli enne cashis.

Kui tahad võrrelda siis hakatakse reiki arvestama selle järgi kui palju käsi keegi mängib ning SNG lõpus antakse vastavalt sellele reiki.

Mõtlesin järgi ja tegelt paned sina puusse :D SNG'des on just contributed meetod, igaüks saab vastavalt sellele, palju raket maksis. Mängitud käte arv on täiesti ükskõik seal. Cashist eristabki see, et cashis said seni erinevalt raket maksnud mängijad makstud rake kohta erinevat rakebacki. Näide lamp numbritega: Lag maksis $1000, tema efektiivne RB% on 25%, nitt maksis $1000, tema sai $300. Miks see peaks õiglane olema? Imo peaks % sama olema. Edit: imo peaks see % sama olema sama vip taseme kohta

Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.

mortalvombat
28.12.11, 22:54
Rake läheb maha võidetud potist, seega kõige õiglasem olekski kogu summa anda poti võitjale(praegu kasutab ainult üks tuba sellist süsteemi minu teada).

Pahvak
28.12.11, 23:04
Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.

No aga nii ongi ju. FR-s kaotavad tõenäoliselt isegi lagid selle muutusega. VPP-de arv, mida jagatakse jääb laua kohta samaks. Fish saab rohkem VPP-sid, regularid vähem. Fishil on silverstar, aga regularidel on SN. Võtame regilt 1vpp ehk 3.5 fpp-d ära ja anname fishile, kes saab 1.5 fpp-d, aga kuhu kadus 2 fpp-d?. Starsile. Imo oleks kõik okei, kui fish saaks rohkem fpp-sid ja ostku kasvõi nokatseid endale, siis võib öelda 'õiglane'.

Teine asi, mis muutus oli see, et 5-handed lauas on rake cap 3$ (enne oli 2$) ja mõne 6-max mehe sõnul on 25%-30% kätest neil 5-handed.

Kasumi suurendamise eesmärgil väga kaval (vist? ei oska mõju pikas perspektiivis hinnata) Starsist, aga oluline osa kliendibaasist pole rahul. See, et monopol, äri on äri ja muu bla bla pole minu jaoks eriti oluline.

Codecci
28.12.11, 23:15
Mõtlesin järgi ja tegelt paned sina puusse :D SNG'des on just contributed meetod, igaüks saab vastavalt sellele, palju raket maksis. Mängitud käte arv on täiesti ükskõik seal. Cashist eristabki see, et cashis said seni erinevalt raket maksnud mängijad makstud rake kohta erinevat rakebacki. Näide lamp numbritega: Lag maksis $1000, tema efektiivne RB% on 25%, nitt maksis $1000, tema sai $300. Miks see peaks õiglane olema? Imo peaks % sama olema. Edit: imo peaks see % sama olema sama vip taseme kohta

Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.
Ja SNG-des maksavad ka LAG-id ja nitid ju võrdselt ja saavad rakebacki võrdselt. Kui 80/70 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri ja 10/8 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri siis nad maksavad rake samapalju ja saavad rakebacki samapalju.

Codecci
28.12.11, 23:19
Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.

ranka
28.12.11, 23:20
Pahvak kirjutas ja tõi pointi välja väga hästi aga ei tea, miks ta oma posti kustutas.

Pahvak
28.12.11, 23:21
Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.

+1. Lihtsalt kokku võetud.

Lisaks sellele tõsteti 5-handed lauas rake capi 2$ pealt 3$ peale. Ühel 6-max regil oli nt. 30% käsi 5-handed...

Pahvak
28.12.11, 23:22
Pahvak kirjutas ja tõi pointi välja väga hästi aga ei tea, miks ta oma posti kustutas.

Võid selle siia kopeerida kui heaks arvad (ise enam ei saa). Arvasin, et sain murust valesti aru ja siis kustutasin.

ranka
28.12.11, 23:23
Võid selle siia kopeerida kui heaks arvad (ise enam ei saa). Arvasin, et sain murust valesti aru ja siis kustutasin.

Tänud. Taastasin ära.

muruntau
28.12.11, 23:41
Ja SNG-des maksavad ka LAG-id ja nitid ju võrdselt ja saavad rakebacki võrdselt. Kui 80/70 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri ja 10/8 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri siis nad maksavad rake samapalju ja saavad rakebacki samapalju.

Seda ma ütlesingi ja sain pahvaku poindist ka enne selle välja toomist aru. Õiglane on Starsi uus süsteem mängijate vahelise rahajaotuse suhtes, ebaõiglane selles suhtes, et nad nüüd kokku vähem maksavad. Eks nad tõlgendasid õiglust seda esimest põhimõtet silmas pidades.

viki
29.12.11, 00:24
Ega fishe sellest vähemaks ei jää ja pokkeritoale toovad tulu ainult kaotavad mängijad.Regularidel(ka minul) loomulikult tulu väheneb.

ristik
29.12.11, 01:15
Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.

+1000000000

Maheaatom
29.12.11, 08:25
Tuleks aru saada kahest kurvast tõsiasjast:
- Pokkeritubade eesmärk ei ole enam ammu proffide ning isegi mitte "rakeback-prode" nuumamine, vaid pigem vahendite suunamine kaotavate mängijate "värbamiseks". Erinevaid hüvesid on vähendatud juba viimased viis aastat ning tõenäoliselt jätkub see ka edasi. See ei pruugigi olla muuseas halb, sest vastasel juhul tõuseks tase veelgi kiiremini kui praegu ning varem või hiljem poleks profil enam vahe, kas RB on 30% või 50% - ta ei biidiks reiki nagunii.
- Starsil on tänu heale softile, võimsale mängijate arvule ning oskuslikult turundusele (kogu VIP-skeem) hetkel maailmas üsna monopoolne positsioon. FTP-d pole, teised tegijad on kaugel-kaugel. Vaadake kasvõi kohalikku turgu - olgugi et alates suvest ei ole Stars Eestis MITTE MIDAGI teinud (erinevalt näiteks TB-st ja OO-st, kes on kogu aeg väga aktiivsed), mängivad enamus ikkagi seal.

Ehk loogika on umbes sama, kui sa müüd oma baaris õlle 3 eurot kann ning alati on baar rahvast täis ja järjekord leti taga. Kui nüüd tuleks mõni õlleka püsiklient ja nõuaks hinna langetamist 2 eurole, siis kas te teekiste seda? Vaevalt, pigem kaaluksite hoopis õlle hinna tõstmist 4 eurole...Puhas turumajandus!

Kokkuvõttes - tõsise mängija jaoks ei ole Starsi uus muudatus hea. Samas ma ei usu, et sellega seoses midagi juhtuks. Mängitakse täpselt sama moodi edasi.

privador
29.12.11, 10:59
oeh te naiivitarid...
Stars sai eelmise sundey milli eest ainuüksi üle 1m reiki. Starsi palgal on kindlasti 100-ajudega Harvardi cum laudedega analüütikuid, kes analüüsivad kõike ja kõiki, kuidas starsi kontodele rohkem kasumit luua. Stars annab niipalju jalaga perse, kui võimalik on. Ta teab, et ta on võimas turuliider, regularid võivad vinguda, aga ikka grindivad starsis edasi, kui just töötuna ei taheta arvele võtta.
Oleks starsil mitu tugevat konkurenti, siis vaataks ka "analüütikud"! oma konseptsioonid ümber.

Godspeed_EJ
29.12.11, 11:02
Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!

KristjanLaas
29.12.11, 11:35
Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!

Ei ole ja ma ei julge isegi sõna võtta.

Keegi ei tee mitte kellelegi absoluutselt liiga imo, lihtsalt creedy nits gonna nit.

siga
29.12.11, 15:01
Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!

Äkki täpsustaksid, mis meeldib ja kuidas see sinule kasuks tuleb?

tolmuahv
29.12.11, 15:11
Kas ma saan õigesti aru, et LAG regular võib sellest ka võita? Ja teine küsimus - ainult HU cashi mängivat mängijat ei mõjuta see absoluutselt?

fyte
29.12.11, 15:12
Ja teine küsimus - ainult HU cashi mängivat mängijat ei mõjuta see absoluutselt?
Jep, peaks olema nii.

Godspeed_EJ
29.12.11, 15:14
Äkki täpsustaksid, mis meeldib ja kuidas see sinule kasuks tuleb?

Mulle meeldib see, et kõik nitid, kes mass-tablevad peavad oma VIP leveli säilitamiseks
a) mängima rohkem laudu
b) mängima rohkem käsi

Mõlemal juhul muudab see minu elu märksa kergemaks.

andu_andu
29.12.11, 15:45
Kas ma saan õigesti aru, et LAG regular võib sellest ka võita? Ja teine küsimus - ainult HU cashi mängivat mängijat ei mõjuta see absoluutselt?

sng, MTT ja HU cashi mängijaid see ei mõjuta.
Kui sa oled üle avg loose, siis see on sulle väga kasulik ja võidad sellest proportsionaalselt aina rohkem mida looseimalt suudad winrateile väga palju mõjumata mängida.

siga
29.12.11, 15:55
WC > dealt, juhul kui stars ei võtaks playerpoolist seda raha lihtsalt ära. Hetkel ei kavatsegi nad seda vahet kompenseerida ja käituvad vastikult nagu alles näha võis. Võtsid tagasi otsuse langetada reik 4,5%-le, sest mängijatele ei meeldinud, et stars proovis shorthanded mängijatel nahka üle kõrvade tõmmata reiki tõstes kui 5 mängijat lauas.

siga
29.12.11, 22:09
Kui kedagi huvitab, siis 2+2 GobletTamer kirjutas scripti, mis arvutab välja dealt, WC, WTA (kasutades sinu andmebaasi).

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=30632888&postcount=901

hotcocacola
29.12.11, 23:59
oeh te naiivitarid...
Stars sai eelmise sundey milli eest ainuüksi üle 1m reiki. Starsi palgal on kindlasti 100-ajudega Harvardi cum laudedega analüütikuid, kes analüüsivad kõike ja kõiki, kuidas starsi kontodele rohkem kasumit luua. Stars annab niipalju jalaga perse, kui võimalik on. Ta teab, et ta on võimas turuliider, regularid võivad vinguda, aga ikka grindivad starsis edasi, kui just töötuna ei taheta arvele võtta.
Oleks starsil mitu tugevat konkurenti, siis vaataks ka "analüütikud"! oma konseptsioonid ümber.

THIS

rahvavaenlane
30.12.11, 00:47
Siin pole mingit küsimust, kindlasti käituks Pokerstars tagasihoidlikumalt kui FTP oleks senini täies hiilguses...


eeldad, et FT ei tule tagasi? või PS agentidel on see teadmine olemas nii kindlalt?

hakkameimema
30.12.11, 13:15
eeldad, et FT ei tule tagasi? või PS agentidel on see teadmine olemas nii kindlalt?

Noo esiteks ei paista küll, et siin saaks mingit kuupäeva või asja välja öelda, mis ajaks võik FTP tagasi tulla...

Teiseks, kui FTP peakski tagasi tulema ei oleks kindlasti ta esimestel päevadel kohe sama populaarne, kui oli enne musta reedet

Kolmandaks oleks PS-le see palju kasulikum käik, kui seni teha kasutajatele külma rohkem ja kui ftp tagasi tuleb, siis jälle järeleandmisi teha, kui jätkata pidevalt sama süsteemiga enne ja pärast FTP tagasi tulekut, sest niivõinaa kui FTP tagasi tuleks, siis läheks paljud PS kasutajad tagasi FTP-sse ja kui PS-s samal ajal teeb mingeid paremaid rake soodustusi ja asju (Võtab selle raha koorimise asja maha ja seni kogutud raha arvelt vb saab isegi suuremaid hüvesi lubada, kindlasti +ev)

Aga noh, ega mina mingi ekspert pole, need lihtsalt loogilised käigud kõik ja nagu keegi juba mainis üleval pool, et Starsis tiimis on kindlasti väga kogenud eksperdid ja analüütikud tööl, et peaksid täpselt oskama seda FTP asja ära kasutada...

viki
30.12.11, 13:34
Kui FTP tagasi tuleb,peab ta kõigepealt fishid kohale meelitama.Fishil ju pole kinnijäänud raha ja kõigepealt oleks seal ainult regularid,kes cashout nuppu vajutavad.

Codecci
30.12.11, 13:39
Kui FTP tagasi tuleb,peab ta kõigepealt fishid kohale meelitama.Fishil ju pole kinnijäänud raha ja kõigepealt oleks seal ainult regularid,kes cashout nuppu vajutavad.
Miks fishil kinnijäänud raha pole?

viki
30.12.11, 13:40
Fish ju üldjuhul mängib raha kohe maha.Mõnel võib olla on.Enamus on kindlasti juba harjunud uues toas depoma.

marcoloco
30.12.11, 13:41
Starsi palgal on kindlasti 100-ajudega Harvardi cum laudedega analüütikuid, kes analüüsivad kõike ja kõiki, kuidas starsi kontodele rohkem kasumit luua.

Investeerimispankades on ju ka teooria j2rgi ainult superinimesed, aga tegelikult on ka v2ga lolle inimesi otsustamise juures ja nad suudavad aastate jooksul end v2ga mugavalt sisse syya. Pokerstars on siiski hedge fundide, pankade ja kindlustusfirmade k6rval suhteliselt v2hematraktiivsem noorte geeniuste seas.

vabalt v6ib juhtuda, et need Pokerstarsi analyytikud ei suuda pikemaajalist kasu/kahju v2lja arvutada ja tegutsevad manager X hetkeemotsioonide ajel.

tolmuahv
30.12.11, 15:09
Investeerimispankades on ju ka teooria j2rgi ainult superinimesed, aga tegelikult on ka v2ga lolle inimesi otsustamise juures ja nad suudavad aastate jooksul end v2ga mugavalt sisse syya. Pokerstars on siiski hedge fundide, pankade ja kindlustusfirmade k6rval suhteliselt v2hematraktiivsem noorte geeniuste seas.

vabalt v6ib juhtuda, et need Pokerstarsi analyytikud ei suuda pikemaajalist kasu/kahju v2lja arvutada ja tegutsevad manager X hetkeemotsioonide ajel.

Offtopic:
Sa oled valesti asjast aru saanud. Suurtes investeerimispankades ei ole lolle otsustamise juures. Kohe täiesti kindlasti ei ole. Lihtsalt nende incentive pole alati selline, mis garanteeriks ettevõtte enda pikaajalise edu. Sel hetkel, kui investeerimispangad börsile läksid (s.t. töötajad ei olnud enam valdavalt omanikest partnerid) lendasid töötasud taevasse ja uute börsilt kaasatud omanike rahaga võeti ette vallatuid seiklusi. Nii et kui hästi läks, sai paar milli bonust ja kui halvasti läks, siis sel aastal bonust ei saanud. Nagu NL10 mängija saaks järsku nosebleederiga flipata for rollz. Tundub väga rumal?

siga
30.12.11, 20:53
Kui kedagi huvitab, siis 2+2 GobletTamer kirjutas scripti, mis arvutab välja dealt, WC, WTA (kasutades sinu andmebaasi).

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=30632888&postcount=901

Hei, kas keegi tegi peale minu veel ära? Ei võta üle mõne minuti ka suure andmebaasiga.
Dealt 100%
WC 95% (kaotan 5%)
WTA natuke üle 100%

Kui stars lisaks uuel aastal natuke hüvesid, mis suure surve tõttu ilmselt ka mingil määral toimub, võib isegi juhtuda, et saan mõne % juurde. :D


EDIT: Sellegi poolest oleks õiglasem WTA + suuremad boonused.

Cypher0
31.12.11, 00:29
Dealt 100%, WC 80,8%. Ehk ligi 20% kaotust.

jasssass
01.01.12, 03:00
Hullud ajad, ise kui halb rex uut süsteemi ei biidi kuidagi, nüüd jääb üle: variant 1. hakata tööd otsima fck 2 aastat pole käinud ja ei viitsi kohe mitte ennast kellegi teise heaks liigutada, variant 2. viimaks ometi tueb hakata kirjandust uurima ja õppematerjale lugema, olen ikka siga laisk olnud ja mitte ühtegi pokkerialast kirjandust lugenud seni oma elus, aga kuna on juba uus aasta ja aeg anda lubadusi siis enda jaoks panen siiia kirja et õpin ümber cash game pealt sng mängima ja aeg hakata õppima. Joga peaga on muidugi kerge igasugust saasta kirjutada ja lubadiusi anda aga noh asi seegi :D

Tigrano
01.01.12, 10:09
Eks täna saab võrdlusi kui esimesed sessid tehtud.

levis
01.01.12, 18:11
5k+ kätt micros vpip11 stiiliga sain ligemale poole vähem VPP-si kui varem.

Tarmonator
01.01.12, 18:17
shortstack nittimis strateegia on käesolevaga ka ilmselt surnud :D

levis
01.01.12, 18:33
***Mass Sitout to Protest PokerStars 2012 Rake Changes***
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/mass-sitout-pokerstars-jan-1st-details-thread-1145908/

Fabulous
01.01.12, 18:39
shortstack nittimis strateegia on käesolevaga ka ilmselt surnud :D
CAPi üldse võimalik biitida on nüüd?

Ghost0
01.01.12, 18:45
Täna ainult 1K kätt fullringist teinud aga tundub, et ma saan samapalju või isegi 10-20% rohkem punkte, korralik LAG olen.
Ja selline koll on ees nendest shortstackidest nii et tundub, et asi positiivne minu jaoks pigem.

Tigrano
01.01.12, 18:47
Täna ainult 1K kätt fullringist teinud aga tundub, et ma saan samapalju või isegi 10-20% rohkem punkte, korralik LAG olen.
Ja selline koll on ees nendest shortstackidest nii et tundub, et asi positiivne minu jaoks pigem.

Mis stattidest jutt käib aga tundub põnev.

Ghost0
01.01.12, 18:49
Mis stattidest jutt käib aga tundub põnev.
Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.

levis
01.01.12, 18:51
Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.

Tigrano
01.01.12, 18:52
Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.

No jah selliste stattidega FR regulare väga tihti ei kohta ja vast jääb nittidele jalgu omajagu aga siis ma ei imesta kui samapalju või rohkem saad :)

KristjanLaas
01.01.12, 18:57
Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.

Mhm. Ja siis?

Ühes threadis vinguvad botide pärast, nüüd (inim)botidele oluliselt keerulisemaks tehtud asi ja uus jonn kohe.
Alati on inimesi kes pole rahul. Muudatus on kõikidele mängijatele võrdsete tingimustega. Stars ei tõstnud rakei ega midagi. Lisaks ei ole stars MTÜ.

alaska
01.01.12, 18:59
Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.

See on selline pollitikute häma moodi, kui anda kõikidele fishidele automaatselt platinumstar, siis oleksid regularid rahul jah?

numnuts
01.01.12, 19:01
+1

Pole erilist mõtet vinguda. Kõigil on vabamaa valik. Ole rahul ja grindi edasi või kanna roll välja ja mine triosse.

Pahvak
01.01.12, 19:01
Lol@HU mehed võtavad sõna sisuliselt ainult FR/6-max teemal. Saan aru, et teid ei puuduta ja stars võib teha, mis tahab, aga keegi pole keelanud meil vinguda.

Fabulous
01.01.12, 19:05
Mhm. Ja siis?

Ühes threadis vinguvad potide pärast, nüüd (inim)botidele oluliselt keerulisemaks tehtud asi ja uus jonn kohe.
Alati on inimesi kes pole rahul. Muudatus on kõikidele mängijatele võrdsete tingimustega. Stars ei tõstnud rakei ega midagi. Lisaks ei ole stars MTÜ.
Care to explain?
Kuidas see need võrdsed tingimused on, kui fish saab oma nokamütsi või kampsuni FPP poest sama kiiresti nagu varem osta, aga regular oma expected profitist (kümneid)tuhandeid dollareid selle tõttu kaotab?

alaska
01.01.12, 19:08
Ma ei poolda seda muutust ja arvan, et alati kui töötavat asja remontima hakatakse, siis tuleb sellest pigem kahju kui kasu. Needsamad multitabler nitid on omal maal siiski suured staarid, paljud suht madala elatustasemega maadest ja näitavad, kuidas on pokkeris võimalik kergesti raha teenida ja sellega meelitavad fishe tubadesse. Kui need regularid kaovad, siis fish proovib, saab pähe ja rohkem enam ei proovi, kuna pole eeskujusid.
Hei, minuarust saab Backgammonis kah teenida, ometi ei ole mingit buumi toimunud, me ei tea ühtegi staari ja fishid ei ründa seda mängu.
Aga see põhjendus, et stars teenib ainukesena selle otsuse pealt, on jama. Äkki oligi eesmärk teenida?

levis
01.01.12, 19:12
Äkki täpsustaksid, mis meeldib ja kuidas see sinule kasuks tuleb?
Ma saan aru nii, et LAG mänguga genereerib rohkem VPP-si ja seeläbi ka suurem RB.
Paraku reeglina on tegemist siiski fishidega, kellele need rohkemad VPP-d lähevad ning fishidel reeglina ei ole just SN või isegi platinium staatust, seega VPP ei ole nende jaoks sarnase väärtusega kui regularidele. Ning kogu selle vahe paneb PS enesele tasku ning need summad on kolossaalselt suured.

KristjanLaas
01.01.12, 19:12
Care to explain?
Kuidas see need võrdsed tingimused on, kui fish saab oma nokamütsi või kampsuni FPP poest sama kiiresti nagu varem osta, aga regular oma expected profitist (kümneid)tuhandeid dollareid selle tõttu kaotab?

LOL ju siis oli eelmine süsteem way liiga abusetav regularide jaoks. Not like nemad mingit reiki üldse maksid.
Lisaks jääb mulje nagu breakeven masstablimine on only way to go.

ranka
01.01.12, 19:20
LOL ju siis oli eelmine süsteem way liiga abusetav regularide jaoks. Not like nemad mingit reiki üldse maksid.
Lisaks jääb mulje nagu breakeven masstablimine on only way to go.

FR/6max mängijana eelistaksin lauas BE nitti kui LAGI või veel hullem - tühja kohta.

IMO sul on midagi BE nittide vastu, sa ei ole seetõttu objektiivne ja seepärast sa uut süsteemi ka toetad. Liiga läbi arutatud teema - protestige kui soovite/tahate/viitsite (ma ei viitsi) või siis hakake rääkima tulemustest kuidas uus süsteem mõjutab VPP-de tulemist võrreldes vanaga.

KristjanLaas
01.01.12, 19:22
FR/6max mängijana eelistaksin lauas BE nitti kui LAGI või veel hullem - tühja kohta.

IMO sul on midagi BE nittide vastu, sa ei ole seetõttu objektiivne ja seepärast sa uut süsteemi ka toetad. Liiga läbi arutatud teema - protestige kui soovite/tahate/viitsite (ma ei viitsi) või siis hakake rääkima tulemustest kuidas uus süsteem mõjutab VPP-de tulemist võrreldes vanaga.

ei ole BE mängijate vastu midagi, päriselt kohe.
Lihtsalt räägitakse, et kõik regularid kaotavad ja stars röövib. Ütlen lihtsalt, et regular olemine ei tähenda fpp pro olemist ja tean isiklikult otse rohkem inimesi, kes võidavad sellest updateist.

See on nagu kuu lõpus graphide panemine. EV joone panevad ainul need, kes alla jooksevad. Samamoodi ei tee sellest updateist võitvad regularid praegu mass annetuse kogumist starsile, et nende vastu helded oldi ja lõpuks (minu arust lihtsalt aus, ma ei näe võimalust ja siiani pole keegi seletanud kuidas see aus ei ole, öeldakse lihtsalt, et stars võidab. idc aus on see ikka kõigi mängijate suhtes) normaalne süsteem tehti.

ranka
01.01.12, 19:25
ei ole BE mängijate vastu midagi, päriselt kohe.
Lihtsalt räägitakse, et kõik regularid kaotavad ja stars röövib. Ütlen lihtsalt, et regular olemine ei tähenda fpp pro olemist ja tean isiklikult otse rohkem inimesi, kes võidavad sellest updateist.

Isegi kui ma võidaks sellest updatest (tõenäoliselt mul jääb täpselt samaks FR mängudes) siis mulle ei meeldiks see uuendus ja ei meeldi mitte ükski uuendus, mis võtab raha ära playerpoolist ja lisab pokerstarsi raudsete uste taha.

Lihtsalt ei mõista miks sulle meeldib, kui deponeeringud lähevad mängijate käest PokerStarsi kätte. Meeldib nende reklaame vaadata vms?:)

EDIT: igaks juhuks täpsustan viimast lauset. sest see ekstra starsi raha ei tule sulle boonustena vaid ikkagi reklaami jms. kaudselt on see hea aga ilma selle muudatuseta oleksid samad reklaamid ikka olnud.

KristjanLaas
01.01.12, 19:28
Isegi kui ma võidaks sellest updatest (tõenäoliselt mul jääb täpselt samaks FR mängudes) siis mulle ei meeldiks see uuendus ja ei meeldi mitte ükski uuendus, mis võtab raha ära playerpoolist ja lisab pokerstarsi raudsete uste taha.

Lihtsalt ei mõista miks sulle meeldib, kui deponeeringud lähevad mängijate käest PokerStarsi kätte. Meeldib nende reklaame vaadata vms?

Ma ei usu seda juttu ka väga tbh. See vahe ei saa väga suur olla.

KristjanLaas
01.01.12, 19:29
Lisaks ei kao raha ära fishidelt vaid inimestelt kellelt seda raha ringlusesse enam ei läheks ka once its there.

hotcocacola
01.01.12, 19:30
shortstack nittimis strateegia on käesolevaga ka ilmselt surnud :D

mulle mee lause meeldib!

Priidix
01.01.12, 19:32
Huvitav kaua bän kestab?

hotcocacola
01.01.12, 19:33
Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.

kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?

KristjanLaas
01.01.12, 19:34
kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?

Ma ise mõtlen ka sarnaselt.

ranka
01.01.12, 19:34
Lisaks ei kao raha ära fishidelt vaid inimestelt kellelt seda raha ringlusesse enam ei läheks ka once its there.

Kõige rohkem saab kannatada FPP Pro. Reeglina kaotav nit, kelle üle sul on anyway eelis. Miks sa tahad, et ta mängu quitiks, liiguks limiidist alla või parandaks oma mängu?

Mina jagaksin lauas olevat ainukest fishi seitsme kaotava niti kui seitsme BE LAG-iga.

ranka
01.01.12, 19:39
kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?

Ükski praegu mänguliselt võitev regular ei hakka oma mängu muutma, et rohkem VPP-sid saada küll aga RB Prod (kes mänguga õrnalt kaotavad, kahjum taastatakse RB-st) peavad oma mängu muutma või lahkuma ehk tase taaskord tõuseb.

Küsin uuesti: miks te soovite, et nõrgad kohad (mille üle Teil on eelis) kaovad või saavad tugevamaks? Lisaks liigub rohkem deponeeringuid nüüd nõrkadelt mängijatelt otse starsi taskusse.

marcoloco
01.01.12, 19:47
Offtopic:
Sa oled valesti asjast aru saanud. Suurtes investeerimispankades ei ole lolle otsustamise juures. Kohe täiesti kindlasti ei ole. Lihtsalt nende incentive pole alati selline, mis garanteeriks ettevõtte enda pikaajalise edu. Sel hetkel, kui investeerimispangad börsile läksid (s.t. töötajad ei olnud enam valdavalt omanikest partnerid) lendasid töötasud taevasse ja uute börsilt kaasatud omanike rahaga võeti ette vallatuid seiklusi. Nii et kui hästi läks, sai paar milli bonust ja kui halvasti läks, siis sel aastal bonust ei saanud. Nagu NL10 mängija saaks järsku nosebleederiga flipata for rollz. Tundub väga rumal?

Ma r22gin oma 5+ a kogemusest keskmise suurusega invest. pangas ja ei, ma ei ole valesti aru saanud. V6ibolla jah v2ljendasin liiga ylds6naliselt, ma ei m6elnud siin otsustajate all p2ris tippjuhte. Sellest incentive teemast saan ma v2ga h2sti aru ja n6ustun, aga ma r22gin igap2evasemadest teemadest. A la tegeletakse aasta otsa mingi juraga ilma et projektijuhtidel oleks aimdust kuhu nad v2lja peaksid j6udma (n2iteks uus pricing framework millel pole mingeid eeliseid vanaga v6rreldes). Enne projekti l6ppu minnakse uude panka karj22ri edendama ning projekt kustub.

Sorry suht offtopic, aga lihtsalt tahtsin oma kogemusest (ja samas industrys olevate tuttavate kogemusest) ytelda, et k6vades firmades ei ole t66l ainult targad inimesed (privadori kommentaar "harvardi geeniustest pokerstarsis") ja tihti j6uavad rumalate inimeste ideed ka kaugele internal poliitika t6ttu.

con
01.01.12, 21:03
Küsin uuesti: miks te soovite, et nõrgad kohad (mille üle Teil on eelis) kaovad või saavad tugevamaks? Lisaks liigub rohkem deponeeringuid nüüd nõrkadelt mängijatelt otse starsi taskusse.

panen teise korra veel

imo isegi nt see ajutine 1-table piirang on long runis -ev kuna inimesed on hetkel sunnitud pikemalt mõtlema ja analüüsima, millest tulenevalt paraneb nende mäng. Pokkeriraamatud starsi shopis on sama kategooria.

see palju minu, kui võitva regi rb muutub pole isegi ehk tähtsaim küsimus

alaska
01.01.12, 21:11
Ma ei oma nittide vastu erilist eelist, kuna millegipärast on nende vastu raske adapteerida. Leian ennast pidevalt olukordadest, kus oman piisavalt head kätt fieldi vastu mängides ja teen seega tihti automaatselt vigu. Samuti tekivad enamus reade loose mängijate kohta, kuna näen palju showdowne ja mõtleva mängijana teen palju otsuseid readide põhjal. Nittide vastu ei teki mingisuguseid reade, või kui tekib, siis väga aeglaselt. Mingi aimduse saab preflop statistikast, aga pole just eriline HUDi kasutamise fann.

vapsik
01.01.12, 21:13
IMO nittide vastu tulebki raha vaikselt ja salaja, sest nad foldivad liialt. Samuti raske reade omada kui SD-le väga tihti ei jõua.

ranka
01.01.12, 21:15
Jeesas kui ühe sõna põhised ollakse. Asendage sõna nit FPP-proga ja kõik.

ment52
02.01.12, 06:51
teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile



:huh:

Tigrano
02.01.12, 07:26
teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile



:huh:

Sa korralik FR grinder kuidas sul vahe on vanaga võrreldes? SNE tegemisel vist abiks ei tule.

ment52
02.01.12, 07:45
löön numbrid kokku kui sessi lõpetan

ment52
02.01.12, 10:45
Jätsin happy houri käed välja.

20 075 kätt, HEM järgi 14 056vpp, starsis on 12 983. vpip on fullringis 20, 6maxis 27.

KristjanLaas
02.01.12, 12:04
teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile



:huh:

Ei olnud see minu jutu mõte vähemalt.
Asja mõte oli see, et paljud ka võidavad sellest updateist.

Ma lihtsalt ei saa aru miks peaks süsteem toetama suhteliselt variatsioonivaba sissetulekuga mängijaid, kes raha sisse ei pane ja olema kahjulik mängijatele, kes panevad.

Kahjurõõmu mul ei olnud. Lihtsalt õigluse küsimus vms. Muidugi on kahju, et osade inimeste teenistus väheneb, aga minu silmis lihtsalt it wasn´t theirs to begin with ja on ainult aus kui hakatakse proportsionaalselt panusele jagama.

KristjanLaas
02.01.12, 12:18
Kui sina panustad ruletis pidevalt 20 ja samas lauas panustab üks mängija pidevalt 10 ning siis otsustab floor, et lauas jagatakse kõik võidud olenemata panusest võrdselt mängijate vahel, siis see tunduks teile ju ebaõiglane?

ment52
02.01.12, 12:29
uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?

KristjanLaas
02.01.12, 12:44
uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?

No minu jaoks on see lihtsalt selline olukord, kus keegi tänaval leiab mu rahakoti ja siis läheb tilti kui peab tagastama selle minule. Ma quitin vestluse, sest loon vaenlasi ilmselt, keda ei tahaks luua.

alaska
02.01.12, 12:45
Mina olen Kristjaniga ühes paadis, aga tõenäoliselt ainult sellepärast, et mind see ei puuduta ja misasi see rakeback on anyway?

Godspeed_EJ
02.01.12, 12:52
uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?

PS tegutseb loomulikult enda huvides, aga kuna tegemist on meil vaba turumajandusega, siis alati saab mujale minna kui ei meeldi.
Jah, SNE staatusega klientidele on see pm näkku sülitamine, muus osas igati normaalne käitumine kasumit eeldavale ettevõttele.

alaska
02.01.12, 12:58
Aga pean meenutama, et starsis on No Blind Increase formaadis HUSNG-d ja vana lobby süsteem oli selline, et need olid kõrvuti tavaliste turbodega ja enamasti registreeriti sinna juhuslikult. Sealsed regularid foldisid ja venitasid mängu, kuni vastane igat kätt shovema hakkas ja nii korjati raha 30% ROI-ga. Nendel regularidel oli graafikud kõigil nagu joonlauaga tõmmatud, mängida keegi ei osanud. Stars ei võtnud pikalt midagi ette, lasi mitu aastat põhimõttelislelt varastada endalt. Nüüd aasta alguses muudeti lõpuks midagi ära, tehti nende väljafiltreerimine lihtsaks ja kõik need regularid kaotasid päevapealt töö.
Paratamatult meenutab igasugune shortstackimine ja fullring nittimine mulle natuke seda olukorda, seega on jah veits "paras" tunne.

con
02.01.12, 13:07
point selles, et mida rohkem võtab PS seda vähem jääb kaudselt meile.

arusaadav, et turjumajandus jne aga kokkuvõttes ei saa see olla ju positiivne.

ükskõik, kuidas isiklikult kellegil minema hakkab

ranka
02.01.12, 15:09
No minu jaoks on see lihtsalt selline olukord, kus keegi tänaval leiab mu rahakoti ja siis läheb tilti kui peab tagastama selle minule. Ma quitin vestluse, sest loon vaenlasi ilmselt, keda ei tahaks luua.

Vaidled vaidlemise pärast? Kõik on ju öelnud, et uus süsteem on õiglasem aga mitte PokerStarsi VIP skeemiga. Kui PokerStars annaks kõigile võrdselt 30% rakebacki siis oleks asi korras aga praegu ta võtab Supernovalt 2.5FPP ja annab näiteks 1FPP fishile. 1.5FPP pistab oma taskusse.

Lihtsalt ei saa aru kuidas saab ühele loogiliselt mõtlevale inimesele meeldida süsteem, kus läheb rohkem deponeeringuid PokerStarsile, kust seda enam kunagi kätte ei saa.

jasssass
02.01.12, 17:29
Selline vip reward boonuste süsteem ei motiveeri enam absoluutselt pingutama kõrgemate VIP levelite nimel, väikeste ja keskmiste limiitide break even ja kaotavad mängijad kes varem kulutasid enamuse ajast FPP-d ja VPP-d taga ajades kulutavad edaspidi selle sama aja tõenäoliselt õppimise peale, või loobuvad. Toon siin näiteks iseennast- mul oli oma skeem, toksisin cap limit 100, mängisin 7000 fpp päevas, vahetasin lahti kui sain täis 250 000 fpp = 4000 taala u 35 päevaga. Selle aja jooksul oli avg miinus cap limitis mul u 3000 taala. seega 4000-3000=1000 taala puhaskasumit kuus lisaks veel vpp-d mille eest sai milestone cash-i kui 100 000 kokku sain. polnud väga hull, võisin endale kaotavat mängustiili lubada. Uue RB süsteemi järgi tuleb mul aga enda statte silmas pidades(19/17) 250 000 fpp-ni jõudmiseks mängida 10-15% rohkem käsi, ja selleks kulub lisaks 700-1000 taala. järelikult jooksen 250 000 fpp-ni jõudes täpselt nulli. NO POINT TO PLAY. Sel moel edasi enam ei mängi, pühendan kogu selle aja nüüd oma mänguoskuste parandamisele. Aga kallid võitvad regularid ja muud väga head mängijad, teie rahakotist jääb nüüd see summa puudu mille mina teile kaotasin varem....... ja ma ei ole ju ainus kelle nüüd enam mitte kaotatud summa võrra te vaesemaks jääte. Sellepärast ma ei saa ka aru inimestest kellele uus süsteem meeldib, teie sissetulekud langevad samuti, aja küsimus millal märkate, kui uue aasta lõpus oma graafikuid postitate siis võrrelge selle aasta omadega, pakun et tipust jääb nii mõnigi tuhat vähemaks.

marcoloco
02.01.12, 19:44
Aga kallid võitvad regularid ja muud väga head mängijad, teie rahakotist jääb nüüd see summa puudu mille mina teile kaotasin varem....... ja ma ei ole ju ainus kelle nüüd enam mitte kaotatud summa võrra te vaesemaks jääte.

Kui sa said 4000 rakebacki, siis tegelikult lisaks kaotatud 3000 taalale maksid sa v6itudelt ligikaudu 10tuhat dollarit rake pokerstarsile.. Nii et kui rake valemist v2lja v6tta siis v6itsid sa selle perioodi jooksul +7000 fishidelt.. Kui nyyd sina loobud m2ngimisest, v6tavad v6itvad regularid relle raha otse fishidelt ja protess fish->raha->regular toimub kiiremini, nii et antud n2ite puhul isegi j22b Starsil osa rake saamata, kuna fpp-pro kaob valemist.

hakkameimema
02.01.12, 20:13
Spekuleerida võib ju igatepidi, kuid reaalselt vaevalt, et starsis mängupilt muutub ja sellest suurest rahaahelast keegi ära kaob...

jasssass
02.01.12, 21:10
Kui sa said 4000 rakebacki, siis tegelikult lisaks kaotatud 3000 taalale maksid sa v6itudelt ligikaudu 10tuhat dollarit rake pokerstarsile.. Nii et kui rake valemist v2lja v6tta siis v6itsid sa selle perioodi jooksul +7000 fishidelt.. Kui nyyd sina loobud m2ngimisest, v6tavad v6itvad regularid relle raha otse fishidelt ja protess fish->raha->regular toimub kiiremini, nii et antud n2ite puhul isegi j22b Starsil osa rake saamata, kuna fpp-pro kaob valemist.
Õige ja nõus, aga kaldun arvama et sellised break even ja kaotavad reged sisenevad nüüd õppefaasi, et pöörduda tagasi, kas siis mõne teise mänguformaadi juurde või jäävad vanale kindlaks ja sisenevad mõne aja möödudes laudadesse uute teadmiste võrra rikkamalt ja kindlasti raskemate vastastena. Ehk siis 6-max laud = 2 fishi->raha-> 4 norm regu= väike kasum. tase ühtlasem ja liiga hea.

Ja vaevalt tõesti et sellest rahaahelast keegi ära kaob aga selliste RB skeemidega nagu stars seda praegu teeb lööb mängutaseme uuele levelile.

sixmax
05.01.12, 12:09
Kõik on ju öelnud, et uus süsteem on õiglasem aga mitte PokerStarsi VIP skeemiga.

This. Süüdi on Pokerstarsi aastaajaline staatuse kogumise süsteem. Oleks süsteem selline, et kogud oma staatuse nädalaga või kuuga ja siis resetitakse, siis sellisel juhul saaks mängija tulla saiti, taguda 100VPIP, ja saaks nädala lõpus vastava rakebacki ka. Pokerstarsis peab arvestava staatuse saavutamiseks olema regulaarne mängija, kuid loovad mängijad reeglina ei ole regulaarsed, ja regulaarsed mängijad on reeglina tightid, siis jah, raha läheb lihtsalt PokerStarsi taskusse.


Lihtsalt ei saa aru kuidas saab ühele loogiliselt mõtlevale inimesele meeldida süsteem, kus läheb rohkem deponeeringuid PokerStarsile, kust seda enam kunagi kätte ei saa.

Not results-oriented? :P


Ma isiklikult eelistan weighed contributed meetodit, aga mitte Pokerstarsi VIP-skeemiga, vaid flat rakebacki või muu säärasega.

Pahvak
05.01.12, 12:31
Ainuke hea asi, et praegu saab täpse rakeback% välja arvutada (ühe mänguformaadi raames kui vip staatus ei muutu). Eeldusel, et tead mitu milestone hitid jne.

pokertimmu
06.01.12, 18:36
Kellegil mingit samplit NL50SH VPP/hand ka on juba? (vpip 22-24 kanti)

VisaHing
06.01.12, 18:46
Mina olen Kristjaniga ühes paadis, aga tõenäoliselt ainult sellepärast, et mind see ei puuduta ja misasi see rakeback on anyway?

in b4 sheriff tuleb ja räägib sulle pikalt ja laialt, mis on rakeback.

Tarmonator
07.01.12, 04:59
Tegin 3177 kätt nl50 6maxi. 20/16 stiil. Teenisin 578,18VPP ehk 0,18/hand. Seega maksin rake'i 115$, HEM näitab 147$.

Davy
07.01.12, 06:00
Nitte starsi 6maxis nl100+? Ainuke koht, kus neid on, on FR ja tõsine grinder supernova FR nit reaalne rakeback pakun kuskil 75%+. Nad ei too starsile mingit lisaväärtust, saavad peaaegu kogu rake tagasi + cashout-id. Ja see , et teenite nittide pealt ... lol, peab ikka päris halb nit olema, kui tema pealt teenida midagi erilist annab.

Üleüldiselt starsi finants paraneb ja mul ei ole eriti probleeme, kui online pokkeris on vähemalt 1 kalju, mis annab kindluse, et pokkerit saab ka 5 aasta pärast kindlalt mängida.

Ja mängud ei muutu 6maxis nüüd küll märkimisväärselt, maybe muutuvad lihtsamaks, kuna volüüm, et teatuid vip tasemeid saavutada, peab nüüd suurenema ja seeläbi mängukvaliteet kannatab. Oskusmängu harrastajatel läheb veidi kergemaks vast.

lenC
07.01.12, 08:52
Only nanonoko can 40-table at the moment. We'll look at increasing and decreasing per player based on average time to act in the near future.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/official-2012-supernova-elite-pursuit-thread-related-chat-1146775/index6.html#post30793818

Tigrano
07.01.12, 09:12
Nagu aru saan on plaanis laudade arvu piirama hakata või midagi sellist.

ristijeesus
07.01.12, 09:15
Piirama nendel, kes ei tule oma ajaga toime ja sunnivad teisi enda järel pidevalt ootama. I like it.

timz0333
07.01.12, 09:23
Nitte starsi 6maxis nl100+? Ainuke koht, kus neid on, on FR ja tõsine grinder supernova FR nit reaalne rakeback pakun kuskil 75%+. Nad ei too starsile mingit lisaväärtust, saavad peaaegu kogu rake tagasi + cashout-id. Ja see , et teenite nittide pealt ... lol, peab ikka päris halb nit olema, kui tema pealt teenida midagi erilist annab.

Üleüldiselt starsi finants paraneb ja mul ei ole eriti probleeme, kui online pokkeris on vähemalt 1 kalju, mis annab kindluse, et pokkerit saab ka 5 aasta pärast kindlalt mängida.

Ja mängud ei muutu 6maxis nüüd küll märkimisväärselt, maybe muutuvad lihtsamaks, kuna volüüm, et teatuid vip tasemeid saavutada, peab nüüd suurenema ja seeläbi mängukvaliteet kannatab. Oskusmängu harrastajatel läheb veidi kergemaks vast.

Võiksid päeviku avada uuesti, et kuidas läinud. Oli siin 1 huvitavamaid strateegia päevikuid kindlasti. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/127-Davy/page31

Tarmonator
07.01.12, 14:26
Piirama nendel, kes ei tule oma ajaga toime ja sunnivad teisi enda järel pidevalt ootama. I like it.

No see krdi nanonoko on kõige suurem ajaviitja üldse. Alustagu siis temast. Eile kui mul 6 lauda lahti oli, ta oli mingil hetkel neist nelajs ja täiesti võimatult langes mängutempo, pidevalt jooksis ta timebank nulli jne. Suudaks isegi 24 lauda nii lasta, et pooltes pidevalt sitout.

VisaHing
07.01.12, 14:59
mis world recordit ta üritab?
Miskit hands per kuu v?

ristijeesus
07.01.12, 15:08
Ei, imo kas 6 või 12 tunni jooksul. Ja toimub see üritus homme.

levis
07.01.12, 15:22
No see krdi nanonoko on kõige suurem ajaviitja üldse. Alustagu siis temast. Eile kui mul 6 lauda lahti oli, ta oli mingil hetkel neist nelajs ja täiesti võimatult langes mängutempo, pidevalt jooksis ta timebank nulli jne. Suudaks isegi 24 lauda nii lasta, et pooltes pidevalt sitout.
Võib-olla see oli erand, et mingi kamm vms. Ta ise väidab, et suudab tunnis koguda 2600 kätt, seda siis 6max 24 laual. Kui mängida fr 24 kõik fast lauda, siis tuleb ligemale 2k kätt ja see on jube andmine, seega 2600 kätt on IMO suht lagi ja kõva sõna.
Lagi on muidugi suhteline, sest see rs03rs03 "inim"BOT SnG mängija tagus vist 5k+ kätt tunnis ja ei vähimatki lag'i mängus. Starsi jutust jäi mulje, et tüüp on andekas freak +tal mingi lubatud top secret süsteem, mille kõige kohta mul kumisevad peas vaid rasvased sõnad.

Ma tegin starsist cash out, sest nagu keegi ütles, et kui ei meeldi, siis ära mängi :)
Niipalju kui olen 2p2'st lugenud, siis reeglina kaotavad kõik regularid uue süsteemiga, k.a.LAG regularid ja Omaha mängijad.
"Võidavad" uue süsteemiga mängijad, kes postflop on maniakaalsed, peamiselt fishid, kes mängivad oma käsi üle. Kuigi IMO KristjanLaas ajab imelikku juttu, siis selles osas tuleb nõustuda, et raha, mis läheb fishidele, see tuleb enam-vähem kõik regularidele tagasi, seda juhul kui fishid ikka pööravad VPP/FPP-d rahaks, aga mitte mingiks ninnu-nännuks või midagi.

lag -> loose agressive
lag -> performance issues
lagi -> ruumi ülemine sisepind

con
08.01.12, 19:03
Ei, imo kas 6 või 12 tunni jooksul. Ja toimub see üritus homme.

pead silmas seda, et tänasest mängud kiiremad?

ristijeesus
08.01.12, 20:21
Ei, see oli selle nanonoko rekordisoorituse kohta, mis peaks juba poolteist tundi käima ja kestab 8 tundi. Aga pärast seda lähevad mängud kiiremaks küll, sest nanonoko peab siis jälle 24 lauaga läbi ajama :D

Potsataja
08.01.12, 20:35
Nagu aru saan on plaanis laudade arvu piirama hakata või midagi sellist.

Milleks piirata laudade arvu, kui saab piirata reageerimisaega ? Stars nagu ka paljud teised pokkeritoad ei saa aru mängijate vajadustest ehk mängida võimalikult palju käsi 1l+ laual. ka 5- sekundilise reageerimisajaga lauad oleks kuld nii starsi, kui ka ülejäänud pokkeritubade jaoks.

alaska
08.01.12, 20:38
Tundub nagu full ring hakkaks ka starsis surema ja proovitakse midagi ette võtta.

Tigrano
08.01.12, 20:45
Milleks piirata laudade arvu, kui saab piirata reageerimisaega ? Stars nagu ka paljud teised pokkeritoad ei saa aru mängijate vajadustest ehk mängida võimalikult palju käsi 1l+ laual. ka 5- sekundilise reageerimisajaga lauad oleks kuld nii starsi, kui ka ülejäänud pokkeritubade jaoks.

Olen nõus, Ongames eluaeg multitabletud ilma timebangita ja sai ilusti hakkama, 40 sekki pole küll vaja, pigem näo järgi laudade jagamine on kahtlane meetod.

con
08.01.12, 21:50
Imo võiks siin natuke arutada seda asja ja siis saadaks ettepaneku starsile. See FR surebki, kui 1-tabler fish peab keskmiselt minuti kätt ootama.

5-sek vms tundub hea aga kas siis mingi limiidini äkki?(highstakes oleks pisut liiga sportlik vist)

Mis alternatiive veel oleks?

RudiTurbo
08.01.12, 21:55
See olex ikka natuke perse, kui iga otsusega aeg kohe perse tixub, vb preflop võix olla mingi lühike aeg, 5 sekki, postflop ikka standard.

ranka
09.01.12, 06:07
Timebank võiks olla laudade arvu, mitte laua peale. 60 sekki näiteks nii ühe kui 24 table peale. Kui regular pidevalt timeoudib siis hakkab ta nii raha kaotama ja võtab vabatahtlikult laudade arvu alla. Kui ei siis tekib lauda natuke rohkem free money foldiva regulari näol.

hotcocacola
09.01.12, 09:23
Hea idee ranka, kuid tõenäoliselt antud juhul hakkame nägema rohkelt laudu, kus on 1-2 inimest pidevalt sitoudis. Or not?

Maheaatom
09.01.12, 10:22
Tasemetel PLO25 ja PLO50 saab punne 30-50% vähem. Olen üsna loose mängija ning Starsis mänguga miinustes.

MichelsonT
09.01.12, 10:45
Mul kadus motivatsioon starsis mängimiseks. Tuleb hullulut mängida, et näiteks goldstari jõuda. Eriti veel minusugusel 9/5 mehel. Lasen end pigem OOs lüpsta, saan vähemalt rakebacki.

KristjanLaas
09.01.12, 10:56
Mul kadus motivatsioon starsis mängimiseks. Tuleb hullulut mängida, et näiteks goldstari jõuda. Eriti veel minusugusel 9/5 mehel. Lasen end pigem OOs lüpsta, saan vähemalt rakebacki.

Kuskilt on meeles, et ka OO viib selle muudatuse õige pea läbi.

ranka
09.01.12, 11:23
Kuskilt on meeles, et ka OO viib selle muudatuse õige pea läbi.

OO-s on minu teada ammu ilma contributed meetod. PokerStars oligi üks väheseid ja viimaseid, kes kasutad dealt meetodit.