PDA

View Full Version : Mis valemiga saan raha pokeriumi



Yokker
11.03.09, 14:44
nii targemad vennad kas minu mõttekäik on õige?
Nimelt selline teema,et soovin pokeriumi 1000 eeku kanda aga enda konto pealt seda teha ei sa,
Plaan järgmine,et kannaks sõbranna arvelt kellegi kontole kes teeks sõbraülekande kui selline asi on seal üldse võimalik...ma ei teagi :S....või on mingeid muid võimalusi.

Kannaks nagu kellegile selle 1000 kes oskaks selle minu pokeriumi kontole kanda et kõik õige oleks ja pärast välja maksetega mingeid kalasi poleks.

abi eest väike preemia muidugi

Ette tänades Yokker

marguzz22
11.03.09, 15:23
moneybrookers, netteller

Yokker
11.03.09, 15:28
mis mõttes nagu...et kannan kellegi monetbookersisse ja tema minu pokeriumi kontole või kuidas ?

Yokker
11.03.09, 15:34
või nii,et kannan sõbranna arvelt enda moneybookersisse ja sealt pokeriumi 8)....on selline asi võimalik ?

marguzz22
11.03.09, 15:35
moneybrookers on interneti rahakott, sa teed endale sinna konto https://www.moneybookers.com/app/?rid=496461 < sinna saad raha kanda ülekandega või koheselt krediitkaardiga ja edasi juba kannad sealt moneybookersist oma raha kontole.



ei sõbra kontolt ei saa sa midagi kanda, miks peaksidki?su konto võib lukku minna, oma panga arvelt kannad sinna, miks sul seda sõbra kontot koguaeg vaja on? endal ju pank olemas igal inimesel vähemalt on, kui ei ole siis mine tee Ei soovita teiste inimeste pangakontolt kindlasti MB kanda, jama tuleb sellest ainult.

Tarmonator
11.03.09, 15:36
raha peab sinu bookersi kontole saama kuidagi, sõbranna otse pangast sinu kontole ei saa kanda. Seega peaks tal olema endal ka bookersi konto kuhu ta saab pangast kanda ja siis bookersis teha sinu kontole ülekande.

Yokker
11.03.09, 15:43
kala ongi selles et mul konto blokeeritud ja saan aind pangast raha kätte...kannan selle sõbranna kontole ja edasi peaksin siis tegema talle ka moneybookersisse konto ja siis tema moneybookersi kontolt kandma enda moneyse ja sealt siis juba pokeriumi

või on mõni lihtsam variant ka olemas kuidagi....nt kannan kellegile teist siin foorumis raha arvele ja teie kannate enda moneybookersisse ja sealt minule ja siis mina pokeriumi

olen ma asjast õigesti aru saand

Yokker
11.03.09, 15:51
või on häkki kellegil moneybookersis 1000 eeku vaba raha....ma kannaks panga arvele ennem 1000 ja siiis see keegi kannaks minu moneybookersisse selle raha...niii oleks vist kõige lihtsam....väike preemia ka muidugi kokkuleppel.
kes on nõus abistama võtku privis ühendust ja räägiks lähemalt

ette tänades Yokker

BuildUp
11.03.09, 16:34
Üks asi on raha sissekandmine, aga eeldatavasti sa ei lähe sinna gamblema ning tahad tulu ka saada ehk siis millalgi hakata raha sealt välja kandma. Üldiselt väga tülikas on kellegi teise kaudu seda ajada(nii sul endal, kui ka teisel inimesel).

Ja miks sul üldse just MB-st on vaja seda teha? Seal toas peaks saama kasutada ju VISA, MasterCardi ja Netelleri võimalusi. Midagi leiad sa kindlalt nende hulgast. ;)

Yokker
11.03.09, 16:54
nu ja kui ma võõra grediit kaardi pealt kannan enda kontole raha pidi pärst jama tulema nagu ma aru sain eelnevatest postitutest.
muidugi kui annab suppordiga ära rääkida,et enda kontolt ei sa kanda sest see blokis ja olen sunnitud sõbranna grediit kaarti kasutama.....aga see vist tundub kahtlane neile
pean ikka MB abi kasutama et asi kindel oleks et pärst kontot ei blokitaks???

arvamusliider
11.03.09, 17:05
grediit kaart


koomik

Pahvak
11.03.09, 17:20
Mis sul blokeeritud on? Internetipank? Mine tee uued paroolid pangas ja asi korras.

G3rt
11.03.09, 17:30
Ergo vaata pm ja vasta.wtf nagu misasja sa üldse ajad.

Yokker
11.03.09, 17:32
ei mul on selline teema ,et saan aind pangast raha välja võtta ....ennem kui kohtutäiturile pole ära maksnud vajaliku summat. Netis ülekandeid ei sa teha aind pangas ülekandeid teistele inimestele või siis lihtsalt min palga ulatuses raha välja võtta...ega ma muidu sellist teemat ei teind ...kui oleks mul enda kontoga kõik ok poleks mingit probleemi raha pokeriumi kanda.

nu nii milline variant siis oleks kõige lihtsam ja kiirem ja turvalisem sellises seisus mis mul on???

Yokker
11.03.09, 17:43
koomik


lol peaksid ametid vahetama et nii igav juba et teemast ebaolulisi vahe märkusi teed :D

alaska
11.03.09, 19:17
ei mul on selline teema ,et saan aind pangast raha välja võtta ....ennem kui kohtutäiturile pole ära maksnud vajaliku summat. Netis ülekandeid ei sa teha aind pangas ülekandeid teistele inimestele või siis lihtsalt min palga ulatuses raha välja võtta...ega ma muidu sellist teemat ei teind ...kui oleks mul enda kontoga kõik ok poleks mingit probleemi raha pokeriumi kanda.

nu nii milline variant siis oleks kõige lihtsam ja kiirem ja turvalisem sellises seisus mis mul on???



Tim tegeleb ju sellega, saad sinna moneybookersisse ilusti raha sõbra konto kaudu ja tagasi kah.

Yokker
11.03.09, 19:21
Tim tegeleb ju sellega, saad sinna moneybookersisse ilusti raha sõbra konto kaudu ja tagasi kah.

Just leidsin ise ka selle koha ja see kõige kindlam varint :)

Yokker
11.03.09, 19:22
Võib teema lukku panna...kes nende lukustamistega tegelevad