PDA

View Full Version : KEM playing cards, kuskohast ma neid osta saan



AshrakWhite
11.03.09, 14:49
paar aastat tagasi käis sõps usas siis hankis mulle 2 pakki kaarte, pidasid siiamaani vastu ja töötaks ikka veel kui mõlemas pakis 1l kaardil poleks nurk katki läinud ilge närimise peale :( vot siis ka küsimus kuskohast ma uued hankida saaks, amazon saadab perse mu eestimaise shiping adressi.

ESTPatrick
11.03.09, 14:54
lutzky teab, ta kinkis KEM-d mulle kunagi

Lutzky
11.03.09, 14:59
lutzky teab, ta kinkis KEM-d mulle kunagi


küsi msnis rompsi käest

ESTPatrick
11.03.09, 15:02
kust sa need KEM pokkerikaardid ostsid mulle kunagi

Romet ütleb:
tellisin äkki netipoest
Priit ütleb:
on aimu millisest
Romet ütleb:
mõtled kingitust ?
Priit ütleb:
jah
Romet ütleb:
ei ole


läks lurtsu

kvaliteet
11.03.09, 15:26
Kunagi müüs pokershop.ee, praegu neid nimekirjas ei tundu olevat. Võid aga sealt järgi uurida kas on neil tulevikus neid plaanis tellida vms.

Lutzky
11.03.09, 16:14
kust sa need KEM pokkerikaardid ostsid mulle kunagi

Romet ütleb:
tellisin äkki netipoest
Priit ütleb:
on aimu millisest
Romet ütleb:
mõtled kingitust ?
Priit ütleb:
jah
Romet ütleb:
ei ole


läks lurtsu


lol

BuildUp
11.03.09, 16:17
Mis see KEM on? ::)

LuuK
12.03.09, 00:04
Pakun Kõige Erilisem Maiustus, kuna mingi närimise teema.

antnx
13.03.09, 14:02
Ei tea tahaks Starsi kaarte aga neid vist kuskilt pole võimalik osta?

Lutzky
13.03.09, 14:04
ebayst, äkki?

ranka
13.03.09, 18:25
Ei tea tahaks Starsi kaarte aga neid vist kuskilt pole võimalik osta?


Starsist?

antnx
13.03.09, 19:05
Ma mõtlen, et kui pole seal punkte eriti. Mingi 70 punni on aga selle eest vist ei saa :S

EGERT
21.03.09, 21:42
pead ohtralt staarsis kraindima, küll siis saad :)
ebay / 2+2marketplace on ka variant

Rage
21.03.09, 21:44
mis need KEM kaardid siis on lõppude lõpuks?

p.s. ma sealt miski pokershop.ee'st sostin täisplastikud.. aga need krt nii õhukesed ja libedad:-/

Marks111
22.03.09, 01:20
mis need KEM kaardid siis on lõppude lõpuks?

p.s. ma sealt miski pokershop.ee'st sostin täisplastikud.. aga need krt nii õhukesed ja libedad:-/

KEM peaks olema ikka tavaline kaartide firma mis teeb kvaliteet kaarte ja kuangi oli neid pokershopis müügil ja ostsin ise ka need 160.- sealt ja kestavad siiamaani.

duk
06.05.09, 04:01
mis need KEM kaardid siis on lõppude lõpuks?

p.s. ma sealt miski pokershop.ee'st sostin täisplastikud.. aga need krt nii õhukesed ja libedad:-/


KEM kaarte peetakse üldiselt maailmas kõige kvaliteetsemateks kaartideks. Ise katsetasin mõni aasta tagasi neid, voltisin kaardi pooleks ja tõmbasin joonlauaga murdekohast üle, tagasi voltides oli vaevu märgata murdejoont. Hetkel need on jah pokershop-is otsas kuid kindlasti tuleb neid juurde. Kui sa ostsid märtsis pokershop-ist õhukesed ja libedad kaardid, siis võid kindel olla, et KEM-id on veel õhemad ja libedamad. Samas ise ma soovitaks praegu hoopis Modianosid, parim hind ja ilus face disain. Kaardid ise on suhteliselt paksud, pole näinud paksemaid plastikkaarte. Riffle shuffle võib olla alguses natuke harjumatu. Samas Copagid on näiteks tunduvalt õhemad, kuid samas nende face disain jääb minuarust Modianodele alla. Maitse asi.

Sorri, et teemat up-in aga tulevikus siis inimestel võimalus asjakohast infot leida.