PDA

View Full Version : PokerStrategy Elephant ???



raidov
11.03.09, 14:59
Kas keegi on sellist asja ka kasutanud ja kui hea see on ? Võib olla polegi mõtet vähemalt esialgu raha raisata HEMi peale, kui see ka mõistlik programm oleks.

pikk28
11.03.09, 15:10
et pärast kahetsema ei peaks vali ikka HEM-i ja PT3-e vahel

raidov
11.03.09, 15:16
Aga on kedagi, kes on konkreetset asja kasutanud ka?

ranka
11.03.09, 15:19
Esimest korda kuulen sellest aga olen päris kindel, et HEM-il ja PT3-le ei ole ega tule veel niipea ühtegi ligilähedast programmi.

raidov
11.03.09, 15:22
see on tasuta tarkvara mille sa saad, kui oled teatud arvu punkte kogunud pokerstrategylt ( teiste saitide reklaam või neile viitamine on küll keelatud vist ? )

Tuul
11.03.09, 16:02
Mina olen kasutanud, aga viimati 4-5 kuud tagasi ja siis ta oli veel väga arendusjärgus,
tollal oli ta suhteliselt aeglane, aga täitis minu vajadusi piisavalt.

blizkaa
11.03.09, 20:45
graafikuid saad vaadata, aga HUD on minu meelest ikka räme pask...
HEM

no_limit
31.03.09, 00:46
Olen ka seda kasutanud, kui oled algaja siis on ta parem kui mitte midagi. Selles mõttes, et saad vaadata mis kätega oled kaotand ja võitnud, saad graafikuid jälgida, aga hud on ikka parajalt perses küll. Kunagi ei ole statid õige mehe peal ja kui ongi, siis kuidagi ebamääraselt, nii et ikka pole päris kindel kummale see stat kuulub, kuna on asutatud kahevahel.
Selle elephandi pärast ei ole mõtet punkte koguma hakata, mõtekam HEM- i jaoks koguda
Lisaks: kuna räägid pokerstrategyst siis arvatavasti mängid short stack strategy ??
Omast kogemusest.
kui tahad hakata tõsisemalt tegelema pokkeriga siis jäte SSS sinnapaika ja tegele bss õppimisega. Kuna sss mehed toituvad põhiliselt rakebackist pead tulema kunagi ikka bss ja see üleminek on raskem.
Alustasin mängimist bss-ina, avastasin pokestrategy ja olin sss mingi 3 kuud, rakebackiga ja boonusega sain mingi 230 $ kokku kuid üleminekuga enamus sellest kadus.
sss mängimisest sain ühte kasu - praegu oskan nende vastu mängida, ja tunnen ka ära kes mängivad sss-i ja kes lihtsalt ostavad odavalt sisse ja teevad ei tea mida.

muhkLionu
31.03.09, 09:01
Lisaks: kuna räägid pokerstrategyst siis arvatavasti mängid short stack strategy ??
Omast kogemusest.
kui tahad hakata tõsisemalt tegelema pokkeriga siis jäte SSS sinnapaika ja tegele bss õppimisega. Kuna sss mehed toituvad põhiliselt rakebackist pead tulema kunagi ikka bss ja see üleminek on raskem.
Alustasin mängimist bss-ina, avastasin pokestrategy ja olin sss mingi 3 kuud, rakebackiga ja boonusega sain mingi 230 $ kokku kuid üleminekuga enamus sellest kadus.
sss mängimisest sain ühte kasu - praegu oskan nende vastu mängida, ja tunnen ka ära kes mängivad sss-i ja kes lihtsalt ostavad odavalt sisse ja teevad ei tea mida.


Vaidleks vastu, kui SSS-i natuke loomingulisemalt läheneda (mitte nii sirgjooneliselt, nagu Pokerstrategy algajatele soovitab) ja osata adapteeruda lauas olevate mängijate vastu, siis saab ka SSS-iga kasumit teenida. Kui su bankroll on piiratud ja tahad bankroll managemendi reeglitest kinni pidada, siis on näiteks 250$ suuruse BR-i puhul valida, kas osta ennast sisse 5$ eest NL5 lauda või 5$ eest NL25 lauda, siis mina eelistaks viimast. Kui oled all-in'is, siis makstakse see NL25-es kordades enam kinni, kui NL5 lauas. Lisaks igasugused punktid, mis paljudes tubades kasutusel, kogunevad suuremates laudades kiiremini, mis pole samuti paha ja on lisaväärtus.

Aga kui nüüd topicu teema juurde tagasi pöörduda, siis kasutan ise samuti elephanti ja kärab küll minu jaoks. Tõsi HEM on parem. Elephandi puhul häirib pikk käivitus aeg ja see et kurnab masina ressursse, aga kui ta korra juba käib, siis teeb oma töö ära täiesti rahuldavalt.