PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

tonistippel
13.02.13, 11:42
Märt korraldab talvel iga aastast Suema siseturniiri: Suema Red Bull Cup (https://www.facebook.com/events/525384527522533/?notif_t=plan_edited)

Turniir toimub järgmine laupäev. Võiksime osa võtta küll, pühapäeval saab veel Männikul trenni ka teha. Väljakul 4+1. Ma arvan nii 9 mehega läheks, mitte rohkem.

Teeme nimekirja, kes huvitatud. Kui see nädal nii 5 meest juba olemas, siis osaleme kindlasti.

1. Lauri
2. Markus

tuleksin kah.

muruntau
13.02.13, 14:23
Eelnevatel aastatel oleme turniiridel osalemise teinud alati turniiridel osalemise eelarvevälise üritusena, st iga osaleja maksab ise. Kuidas selle turniiriga plaanis on? Saaliturniiril osaleb vähem mängijaid kui nt trennis, imo oleks õiglane kui need kes ei osale ei peaks maksma osalejate eest.

inward
13.02.13, 14:40
Igalt osalejalt korjaks 5€ ja klubi poolt läheks 10-15€.

inward
14.02.13, 18:10
Kas on veel huvilisi tekkinud, kes tahaks futsali turniiri mängida ? Mulle tegelikult täna alles meenus, et järgmine nv pean isa sünnipäeva. Väga võimalik, et ei saa ise tullagi (P trenni tulen kindlasti, aga turniir laupäeva päeval). Joodikumälu ma ütlen. Eks arutame see pühapäev trennis, kas tuleks meid piisavalt kokku või mitte.

Pumper
21.02.13, 22:05
Lauri miks me väravavahti otsime, meil peaks ju 2 meest selles liinis olema, + veel mõned mängijad?

inward
21.02.13, 23:23
Lauri miks me väravavahti otsime, meil peaks ju 2 meest selles liinis olema, + veel mõned mängijad?

Treener tahab. Trennis ei käi ükski väravavaht, kes meil regulaarselt hooajal seisaks + ei saa löögi jms harjutusi teha trennis. Seega probleem.

Varuplaan peab olemas olema, loodetavasti siiski põhivv. naaseb trennidesse.

inward
22.02.13, 16:28
Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

Viimsi FC Igiliikur
Tallinna JK Suema Cargobus
FC Kiiu
Tallinna FC Pokkeriprod
JK Tallinna Kalev Juunior
Tallinna JK Piraaja II
SK Tapa
IAFA Estonia
Tallinna FC Dnipro

Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
http://www.upload.ee/image/3092891/liiga.png

lenC
22.02.13, 16:41
16 mängu ikka?

inward
22.02.13, 16:45
16 mängu ikka?

Jah, väike näpukas. Seda enam tekitab frustratsiooni, et sama raha eest (mis ei olnud ka väike summa) saame 6 võrra vähem mängida.

nikitheone
22.02.13, 23:04
suht jama. on mingit inffi nende uute klubide kohta ka?

Angelo
22.02.13, 23:07
Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

Viimsi FC Igiliikur
Tallinna JK Suema Cargobus
FC Kiiu
Tallinna FC Pokkeriprod
JK Tallinna Kalev Juunior
Tallinna JK Piraaja II
SK Tapa
IAFA Estonia
Tallinna FC Dnipro

Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
http://www.upload.ee/image/3092891/liiga.png


Oh didn´t know IAFA is presenting a team there.
Looks interesting.
Dnipro Tallinn, exotic :D

inward
25.02.13, 14:26
Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

Viimsi FC Igiliikur
FC Kiiu
Tallinna FC Pokkeriprod
JK Tallinna Kalev Juunior
Tallinna JK Piraaja II
SK Tapa
IAFA Estonia
Tallinna FC Dnipro

Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
http://www.upload.ee/image/3092891/liiga.png

Lahendus siis tõenäoliselt selline, et üks võistkond võeti meilt veel ära ja peame 3.vooru. Saame 21 mängu, 3. vooru mängud peaksid võõrsil/kodus jagunema pooleks. Põhja sai Suema, millest iseenesest on kahju, sest jääme ilma madalamate liigade parimast derbist.
Suures plaanis võib vist rahule jääda.

ger77
25.02.13, 14:39
2014 on tunda 3 liiga hõngu, kui ise mehed oleme ja jalad perse alt välja võtame:D

inward
26.02.13, 11:29
Siin nad on:

Märtsikuu kontrollkohtumised:

10.03 - Nõmme Kalju III-ga, Hiiu staadionil kell 13:00 (https://www.facebook.com/events/343953875713971/)
17.03 - Tallinna FC Twister, SPK kunstmuruväljakul - 18:00 (https://www.facebook.com/events/157470717742953/)
24.03 - FC Kiiuga, SPK -18:00 (https://www.facebook.com/events/418999664851804/)
31.03 - Eston Villaga, SPK -19:30 (https://www.facebook.com/events/133132500192347/)

muruntau
26.02.13, 13:19
3 vooru on tõsiasi, EJL saatis just sellise kirja.

inward
05.03.13, 16:55
I kontrollkohtumine

Nõmme Kalju III - FC Pokkeriprod

Pühapäeval 10.03, kell 13:00, Hiiu staadionil (Pidu tn 11). Kohal olla 45 minutit varem.


Angelo
Andrias
Timo
Andry
Joosep
Rando
Müür
Markus


Ma tulen vaatama, aga mängida ei saa. Üks test veel vaja teha, trenni naasen järgmisest nädalast, siis kui välja ka lähme.

Mäng toimub kell 13:00, ma ei tea miks FB ei lase muuta mul seda. Närvi ajab.

FB. (https://www.facebook.com/events/343953875713971/)

Piigert88
06.03.13, 12:54
Liitun täna trennidega ja minagi olen siis pühapäeval platsis, kui sobib

muruntau
07.03.13, 14:23
Üldiselt meil osalevad sõprusmängudes ikkagi liigakoosseisu kutid. Selles suhtes Piigert pole mänguaja mõttes eriti mõtet lootusi hellitada, et kohe ühe trenni pealt mängu saaks. Kuigi see nüüd Lauri ja treeneri otsus rohkem. Räägi üldse enda jalgpallitaustast ja seosest pokkeriga, tahaks uue võimaliku trenniliikme kohta natuke teada.

Ja ma siin ise pole ka trenni jõudnud, pokkeri Eesti meistrikad käivad, olen õhtuti trennipäevadel osalemas käinud. Vormis peaksin tänu jõusaalile siiski olema ja pühapäeval olen tulija.

Piigert88
07.03.13, 20:12
Ma hakkaksin teil liigat mängima ja see aasta mängin rahvaliigat ka jk nirvaana eest, nagu eelmine aastagi.

Jalgpalli taustaks niipalju et noorte liigasi mängisin 4 hooaega umbes pjk vapruse ridades, peale seda hooaeg metropoolis, siis 2 hooaega rahvaliiga satsis jk pärnu-jaagupis, ning eelmine hooaeg jk nirvaanas.

Pokkerit mängin ka kui aega on nüüd, varem mängisin rohkem, pubipokkeri värke, ja nyyd sain 21 ja käin olympicus mängimas.

Piigert88
07.03.13, 20:16
Loomulikult ma ei saa mänguaega , kuna ma 1 trenni käinud ja olen uus teil seal.

Kui teil liigasse pole mängumeest juurde vaja , siis ma võin uue satsi vaadata, kus mängida saaks tallinnas.

inward
08.03.13, 00:16
Loomulikult ma ei saa mänguaega , kuna ma 1 trenni käinud ja olen uus teil seal.

Kui teil liigasse pole mängumeest juurde vaja , siis ma võin uue satsi vaadata, kus mängida saaks tallinnas.

Ikka on. Müür lihtsalt ei teadnud, et me varem olime omavahel suhelnud. Sul arvestatav jalgpallitaust olemas, pokkerit mängid ja soov liigat mängida ka. Pole küsimustki, küll ennast koosseisu murrad kui tihedalt trennis käid.

Rein sebis meile 5€ lisaeuri eest joonekohtunikud ka - hea pakkumine, miks mitte.

I kontrollkohtumine

Nõmme Kalju III - FC Pokkeriprod

Pühapäeval 10.03, kell 13:00, Hiiu staadionil (Pidu tn 11). Kohal olla 1h aega varem.


Angelo
Andrias
Timo
Andry
Joosep
Rando
Müür
Markus
Lauri P.
Martin A.
Robi P.


Mäng toimub kell 13:00

jozik
08.03.13, 07:13
Inward trennis ütles treener et tulge tund aega varem kohale.

Mehed kes pole ammu trennis käinud, siis hilinemisele järgneb füüsiline karistus ( tavaliselt kätekõverduste näol ).


seega hiiu staadionil kell 1200 näeme

Postiljon
08.03.13, 07:20
3 vooru, loosiga tõmmatakse 3nda mängu kodustaadion? õnneks pole ka kaugele välja sõite.

muhevend
08.03.13, 11:54
Saan aru, et vv on olemas 10.03 mängule. Seega ei hakka tulema. Lisainfona veel seda, et kolisin Haapsallu ja trennis käimine on raskendatud. Mängudel saaks käia, kui vv vaja. Järgmisel nädalal saan korterivõimaluse tlnas, seega saan trennidega taaskord liituda. Liiga osas tahaks rääkida "juhtidega" näost-näkku ja kuidas vajadus on. Teen ettepaneku teha üks ühisüritus, saaks rohkem tuttavaks ja räägiks plaanid läbi. See foormumis suhtlemine on suht tülikas.

inward
09.03.13, 13:50
Saan aru, et vv on olemas 10.03 mängule. Seega ei hakka tulema. Lisainfona veel seda, et kolisin Haapsallu ja trennis käimine on raskendatud. Mängudel saaks käia, kui vv vaja. Järgmisel nädalal saan korterivõimaluse tlnas, seega saan trennidega taaskord liituda. Liiga osas tahaks rääkida "juhtidega" näost-näkku ja kuidas vajadus on. Teen ettepaneku teha üks ühisüritus, saaks rohkem tuttavaks ja räägiks plaanid läbi. See foormumis suhtlemine on suht tülikas.

Vajadus on muidugi olemas. Jah, Markus on põhivv, aga ega ta kõikidel mängudel käia ei saa, ja pealegi ta on ka väljakul päris hea mängija. Teist väravavahti oleks vaja kindlasti, ka sina saad ju väljakul mängida.

Max
09.03.13, 17:30
I kontrollkohtumine

Nõmme Kalju III - FC Pokkeriprod

Pühapäeval 10.03, kell 13:00, Hiiu staadionil (Pidu tn 11). Kohal olla 1h aega varem.


Angelo
Andrias
Timo
Andry
Joosep
Rando
Müür
Markus
Lauri P.
Martin A.
Robi P.
Max





Mäng toimub kell 13:00

nikitheone
09.03.13, 18:04
ma arvan, et müür ei jõua...

inward
09.03.13, 18:46
ma arvan, et müür ei jõua...

Mis mõttes ? Joob ?

nikitheone
09.03.13, 18:57
võitis emv ju :)

inward
09.03.13, 21:41
võitis emv ju :)

Ahsoo. Siis küll.

inward
10.03.13, 02:02
Kes auto peale mind võtaks ? Võin ka vajadusel kesklinna liikuda.

inward
10.03.13, 09:10
Keegi võtab mind peale `?

jozik
10.03.13, 09:57
aja ennast 1040 endla statoili. Kristiines on kaks statoili, üks on keskuse juures, teine on teisel pool ristmikku. Tule sinna teisel pool oleva ristmiku juurde. ehk troll nr 6 ja buss nr 16 taksopargi peatusesse

inward
10.03.13, 10:11
aja ennast 1040 endla statoili. Kristiines on kaks statoili, üks on keskuse juures, teine on teisel pool ristmikku. Tule sinna teisel pool oleva ristmiku juurde. ehk troll nr 6 ja buss nr 16 taksopargi peatusesse

11:40 sa mõtled ?

jozik
10.03.13, 10:21
jap

Pumper
10.03.13, 13:29
Poolaeg 1:0 Pokkeriprodele, terav sööt värava alla ja vastane lõi libedaga sisse. Vähemalt 2-3 100% jäi löömata. Vastasel ka mõned võimalused.

Meeskond tundus meeletu uuenduskuuri läbi teinud olevat.

TrvP
10.03.13, 13:29
Keegi live seisu?

Pumper
10.03.13, 13:32
Väljas nii külm et 2 mindiga olid näpud valged. Ise enam ei vaata kuna pean edasi reisima.

difender
10.03.13, 14:37
3-1 Pokkeriprode võit. Andrias x2 + vastase omavärav.

pastilaa
10.03.13, 15:13
hea töö!!!

inward
10.03.13, 15:39
Tegite mu päeva. Hea töö.

jozik
10.03.13, 17:04
Mängust üldiselt:

Ilm oli super, päike siras ja oli suhteliselt tuulevaikne. Plats jättis soovida, kohati oli jäine ja lumine, aga õnneks oli kuiv, ning külje jooned olid toodud sisse poole, et ära mahutada lummehunnikuid platsi kõrval. Kunstumurul polnud pehmendavat kummi üldse sees.

Mäng algas rabedalt mõlemale meeskonnale. Alguses hoidis kalju rohkem palli ja pidevalt üritasid rünnata, kuid erilist ohtu nad väravale ei kujutanud. Küll sai kaitse hakkama, küll tegi markus head tööd väravast välja tulemisega. Meie meeskonnal oli väheke teistusgune algkooseis kui tavaliselt, sest oli palju uusi nägusid. Loetlen ülesse mehed keda tean eks siis targemad täiendage:
Markus
Andri Joosep Robi Timo
Matu Andrias Angelo Martin
? ?
Selline meeskonna omavahelise mõistmise otsimine käis. Sellest oli tingitud ka meie rabedus, ebakindlus ja vahest kontrollitud paanika

Esimese poolajal oli meil kaks väravavõimalust mida ära ei löödud ja üks eriline situatsioon, kus Matu kasutas vastase mängijat seinana ja lõi tema kaudu värava ( kuigi osad väidavad, et pall oli liikumas väravast eemale ja vastane ilmseletamatul põhjusel suunas palli oma väravasse )

Teisel poolajal tundus, et Kalju tegi muudatusi oma mängus. Meiegi muutsime oma formatsiooni 4-5-1 le. Kalju mehed tulid palju ründavamalt peale. Nende rünnakud muutusid aina ohtlikmukas ja ohtlikumaks. Samas meie vasturünnakud tekitasid proleeme vastastele. Teise poolaja alguses, sai kergelt viga Andrias, kes üritas ennast salgavalt teha kaitse tööd. Peale tema lahkumist mee keskväli muutus nõrgemaks ja vastaste voorid hakkasid meie värava pelae tulema. Samas salvasime ka vastu. ( nüüd andke andeks kui ma heroiseerin natukene, ma olen kõigest inimene ) Üks hetk olin ise äärelt läbi murdmas, petsin ära ühe vastase, jooksin palliga edasi, tegin stopi ja siis lendas kalju mees slideiga palli pihta. Õnnetuseks olin mina täpselt tema liikumis suuna ees ja hüppeliigese trauma oli olemas. Lonkisin kuidagi platsilt minema. Vastane lõi küll palli, aga vigastus tuli ikkagi. Nüüd ei oska täpselt kirjeldada mis edasi sai, kuna otsisin endale pingikese ja lahmasin lund jalale. Ühel meie kaitse paanika hetkel löödi meile värav. Vastased tegid ilusa seisasööduga mängu ja oligi olemas. Me ei lasknud sellest ennast heidutada ja platsi ääres kosunud Andrias ründas edasi võitlusesse. Pannes vastaste keskvälja ja kaitse suure surve alla suutis ta kaks korda edukalt väravat rünnata. Neid rünnakuid oli veel ja veel.

Lõpp tulemus 3-1 meile. Ei ütleks, et meie mängupilt oleks olnud ilus. Pigem meil vedas päris palju, aga siiski teenitud võit.


Nüüd kõik see mees trenni ja arendama ennast. Saame selle kindluse ka kätte ja siis oleme peatamatud.

Ma ise olen vist nädalakese eemal. Vaatame kas homseks on jalg kõndimis kõlbulik või mitte

Postiljon
11.03.13, 03:13
värav mis meile löödi oli minu pask veits esi post oleks pidanud kinni olema.

jozik
11.03.13, 09:55
Kõik luud ja sidemed terved, aga ülitugev põrutus ja minimaalselt kuu aega ei tohi jalaga ekstreemsusi teha. Seega kuu aja pärast trennis näeme !

inward
14.03.13, 16:13
II kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Twister

Pühapäeval 17.03, kell 18:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 14). Kohal olla 1h aega varem.


1. Müür
2. Angelo
3. Andrias
4. Timo
5. Andry
6. Rando
7. Martin T.
8. Eero
9. Lauri P.
10. Markus

NB: Mäng ei toimu SPK väljakul, käisin täna seal kohal ja 80% ulatuses on kaetud väljak jääga. Punase tänava väljak on väga kenas seisukorras:

FB. (https://www.facebook.com/events/157470717742953/)
http://www.upload.ee/image/3147625/KJH.jpg

Postiljon
14.03.13, 18:57
Kurb uudis aprillist ei saa ma osa võtta 3-4 nädalat mängudest, tuleb mandli OP ära teha 3 aprillil ja 3-4 nädalat väljas :(

inward
14.03.13, 19:31
Kurb uudis aprillist ei saa ma osa võtta 3-4 nädalat mängudest, tuleb mandli OP ära teha 3 aprillil ja 3-4 nädalat väljas :(

Kahju kuulda, seda enam läheb meil Hannest vaja.

Karu
14.03.13, 21:58
II kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Twister

Pühapäeval 17.03, kell 18:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 14). Kohal olla 1h aega varem.


1. Müür
2. Angelo
3. Andrias
4. Timo
5. Andry
6. Rando
7. Martin T.
8. Eero
9. Lauri P.
10. Markus
11. Karu
12. Lauri L.

NB: Mäng ei toimu SPK väljakul, käisin täna seal kohal ja 80% ulatuses on kaetud väljak jääga. Punase tänava väljak on väga kenas seisukorras

muhevend
15.03.13, 08:56
Saan rahulikult Haapsalu merevaateid nautida :). Kui on vaja, et Markus väljakul mängib, saan kohale tulla.

inward
15.03.13, 16:36
Esialgne 2013. aasta IV liiga kalender on väljas. (https://docs.google.com/file/d/0B_RuGO3-CQ3waWtVMzlmenhFUGc/edit)

Need kella 10-sed ajad ma sebin kindlasti hilisemaks. Eriti täis tundub Kalev olevat, nii palju siis meie kodumängu ajast 14:30.

Max
16.03.13, 19:02
II kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - Tallinna FC Twister

Pühapäeval 17.03, kell 18:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 14). Kohal olla 1h aega varem.


1. Müür
2. Angelo
3. Andrias
4. Timo
5. Andry
6. Rando
7. Martin T.
8. Eero
9. Lauri P.
10. Markus
11. Karu
12. Lauri L.
13. Max

NB: Mäng ei toimu SPK väljakul, käisin täna seal kohal ja 80% ulatuses on kaetud väljak jääga. Punase tänava väljak on väga kenas seisukorras


Seda oli ju teada et Kalevi ajad lähevad nagu soojad saiad ja oleks pidanud varem liigutama end. Paljud on ka Pärnust ja osad ka mujalt et ilmselgelt suvepoole ja üldse pühapäevased lõunased mängud on nagu nad on. 5-7 paiku õhtuti oleks ok aeg liigamänguks pühapäeval või nt nädalasees Tallinna siseste satsidega ja mitte reede oleks norm.

Kui mehi palju nimekirjas sis ok aga kui hõre koosseis sis kohekindlalt hakkab puudujääke tulema

inward
16.03.13, 20:33
Seda oli ju teada et Kalevi ajad lähevad nagu soojad saiad ja oleks pidanud varem liigutama end. Paljud on ka Pärnust ja osad ka mujalt et ilmselgelt suvepoole ja üldse pühapäevased lõunased mängud on nagu nad on. 5-7 paiku õhtuti oleks ok aeg liigamänguks pühapäeval või nt nädalasees Tallinna siseste satsidega ja mitte reede oleks norm.

Kui mehi palju nimekirjas sis ok aga kui hõre koosseis sis kohekindlalt hakkab puudujääke tulema

Päris ebaviisakas sõnavõtt sinu poolt, Max ? Natukene kohatu kriitika, arvestades sinu panust. Esiteks mul oli eelnevalt talvel kokku lepitud Raimoga, et meie kodumängu aeg on 14:30. See oli parim, mis saada oli. Teiseks ajasin asjad korda, algne mängu kalender oli liidu kala ja Raimo pani õiged ajad paika. Seega paar aega on 12 aeg, enamus 14:30 ja 17. Kella kümnesed ajad on maha võetud.

jozik
16.03.13, 20:34
max ma kardan et siin pole küsimus kiiruses. Lihtsalt ei ole me piisavalt head sõbrad seal kalevis. Peaks uurima äkki teeks mängud oopis SPK´l või hoopis sportland arenal vms

inward
16.03.13, 22:22
max ma kardan et siin pole küsimus kiiruses. Lihtsalt ei ole me piisavalt head sõbrad seal kalevis. Peaks uurima äkki teeks mängud oopis SPK´l või hoopis sportland arenal vms

Sportland Arena on võrdlemisi kallis ja seal on väga väga tihe mängugraafik. Kalevis mänguaja hoidmine on juba puhtalt tuleviku perspektiivist oluline, võrreldes SPK-ga, sest teadupärast Kalevis vahetatakse kunstmuru välja (mis asendatatakse Sportland Arena tasemel kunstmuruga).

Max
16.03.13, 22:42
Päris ebaviisakas sõnavõtt sinu poolt, Max ? Natukene kohatu kriitika, arvestades sinu panust. Esiteks mul oli eelnevalt talvel kokku lepitud Raimoga, et meie kodumängu aeg on 14:30. See oli parim, mis saada oli. Teiseks ajasin asjad korda, algne mängu kalender oli liidu kala ja Raimo pani õiged ajad paika. Seega paar aega on 12 aeg, enamus 14:30 ja 17. Kella kümnesed ajad on maha võetud.

Pole midagi valesti öelnud :) kahjuks või õnneks. loodetavasti seehooaeg otsustab treener kohalkäimiste ja tasemekohta kes platsil ja kes pingil :)

Max
16.03.13, 22:45
On seeaasta kindel et kate läheb vahetusse? Eelmisel hooajal oli sama jutt aga nagu aru sain sis eelarve oli miinuses kalevil või midagi taolist.

inward
16.03.13, 23:03
Pole midagi valesti öelnud :) kahjuks või õnneks. loodetavasti seehooaeg otsustab treener kohalkäimiste ja tasemekohta kes platsil ja kes pingil :)

No ma arvan, et ikkagi ütlesid küll. Jah, nii nagu ka eelmine hooaeg treener otsustas.

On seeaasta kindel et kate läheb vahetusse? Eelmisel hooajal oli sama jutt aga nagu aru sain sis eelarve oli miinuses kalevil või midagi taolist.

Kindel on siin elus ainult kaks asja: surm ja maksud. Loodame parimat, see ei ole nii lihtne, et poolamatöör klubi lihtsalt paneb uuema aja kunstmuru.

inward
17.03.13, 11:28
Ehhki FB ürituse all mängu toimumispaik googlemapsi kaudu on õige, siis tänavanimi läks valesti. Õige on - Lasnamäe kergejõustikuhall asub Punane tn 45.

Andriano
17.03.13, 11:52
väänasin eile kossus jala välja..katsun ikkagi kohale tulla, et natukenegi vahetusest kellegile puhkust anda

muruntau
17.03.13, 13:24
Timo jäi ka haigeks. Raskeks võib täna minna.

Angelo
17.03.13, 14:27
Hey guys. I wrote it in FB, in any case writing here as well: I pulled a calf muscle at futsal yesterday, so don´t count me in unfortunately :(

Andriano
17.03.13, 19:30
nii ikka ei saa... peab vigasena kohe tulema, et saada 11 meest kokku :mad:

jalg on korralikult paistes ning ilmselgelt paar trenni jääb nüüd vahele

muruntau
17.03.13, 19:57
Skoor ka vastav, 3-10 kaotus Twisterile. Nad mängupildilt meist tegelikult niipalju üle ei olnud, aga ilma väravavahita suure väravaga on raske mängida, kui 10st pealelöögist 2 saab tõrjutud ja siis paar eriti nigelat omaväravat kuidagi sinna juurde leiutame. Ebaõnne oli ka omajagu, aga skoor räägib siiski enda eest. Proovige kutid ikka terveks saada ja kes lubavad kohale tulla peaks seda ka tegema! Või vähemalt paar päeva enne teada andma tulemata jätmisest, sest nii ei saa satsi komplekteerida. Treener ja mängijad arvestavad sellega, kui lubate tulla, tulemata jätmine on kaaslaste alt vedamine. Loodaks seda tulevikus enam mitte kohata meie satsis.

andrias
17.03.13, 20:18
Skoor ka vastav, 3-10 kaotus Twisterile. Nad mängupildilt meist tegelikult niipalju üle ei olnud, aga ilma väravavahita suure väravaga on raske mängida, kui 10st pealelöögist 2 saab tõrjutud ja siis paar eriti nigelat omaväravat kuidagi sinna juurde leiutame. Ebaõnne oli ka omajagu, aga skoor räägib siiski enda eest. Proovige kutid ikka terveks saada ja kes lubavad kohale tulla peaks seda ka tegema! Või vähemalt paar päeva enne teada andma tulemata jätmisest, sest nii ei saa satsi komplekteerida. Treener ja mängijad arvestavad sellega, kui lubate tulla, tulemata jätmine on kaaslaste alt vedamine. Loodaks seda tulevikus enam mitte kohata meie satsis.

+1

Kas enne liiga algust on ka mingisugune mängijate kokkutulek?
Praegu on suhtumine ikka nullilähedane, nimekirjas mingi 27 meest ja mänguks ei saa isegi võistkonda kokku.
Anrdy pingutab ja tuleb vigastusega...treener peab mängima...mis toimub?
Kas meil on üldse lootust, et liiga ajal asi oluliselt paraneb? 3 meest on väljamaal, kellest 2 kindlasti tulevad liigat mängima nagu ma aru sain. Vigastatute peale ju väga loota ei saa, enamusel probleemid põlvedega (paranemine võtab enam-vähem hooaja jagu aega, kui üldse paraneb...), Gerd ei tea ka veel kas saab tulla...
Peab kuskilt äkki mängijaid juurde hankima?

pastilaa
17.03.13, 21:01
enda eest rääkides - mott on endiselt kõva, aga käisin spordiarstil, magnettomograafis ja opist pääsu pole hüppeliigesega. mingi täpsem aeg, millal op ja millal ilmselt tagasi trennides selgub järgmine nädal. edu teistele ja laiskvorstidele - võtke kokku end!

nikitheone
17.03.13, 21:23
Loodan järgmine nv liituda trenniga, tho pole kindel, kas must mingit mängumeest on

Max
17.03.13, 22:31
Kui juba sõprusmängudele satsi kokku ei saa siis mis hakkab olema pühap ommiku, lõunaste aegadega? Hetkel juba see olukord mis eile kirjutasin ja mis maha tehti ja nüüd näha et reaalsus mitte ebakompetentne suhtumine mida väljendasin.

inward
18.03.13, 12:45
Need, kes plaanivad FC Kiiu mängule tulla sellel pühapäeval - olete mõelnud, kas teile 14:00 aeg sobiks ka ? Treeneril endal mäng 18 aeg, teda mängule mängima/juhendama oleks kindlasti vaja.

difender
18.03.13, 12:52
Need, kes plaanivad FC Kiiu mängule tulla sellel pühapäeval - olete mõelnud, kas teile 14:00 aeg sobiks ka ? Treeneril endal mäng 18 aeg, teda mängule mängima/juhendama oleks kindlasti vaja.

Mulle sobib küll see aeg;) .

inward
18.03.13, 13:04
+1

Kas enne liiga algust on ka mingisugune mängijate kokkutulek?
Praegu on suhtumine ikka nullilähedane, nimekirjas mingi 27 meest ja mänguks ei saa isegi võistkonda kokku.
Anrdy pingutab ja tuleb vigastusega...treener peab mängima...mis toimub?
Kas meil on üldse lootust, et liiga ajal asi oluliselt paraneb? 3 meest on väljamaal, kellest 2 kindlasti tulevad liigat mängima nagu ma aru sain. Vigastatute peale ju väga loota ei saa, enamusel probleemid põlvedega (paranemine võtab enam-vähem hooaja jagu aega, kui üldse paraneb...), Gerd ei tea ka veel kas saab tulla...
Peab kuskilt äkki mängijaid juurde hankima?

Aprillis Müüriga plaanime saunaõhtu ka teha, uusi kutte on, et miks mitte.
Olen veendunud, et liiga ajal paraneb. Nimekirjas enam-vähem 28 mängijat. (kõik pole muidugi veel maksnud, kuid siiski).

Mängupilt polnudki nii hull, ründes tegutseti päris kenasti. Ilma vahetusteta mängisime, ja väravas oli väljakumängija. Lõpptulemus on nukker, aga kui teised mehed tulevad ka tagasi, siis sellise seisuga nagu eile, mängud ei lõpe.

Piigert88
18.03.13, 15:10
mina votsin eile 6 palli vorgust valja, mis on lubamatult palju. enam vahem oli koik minu pask, mis valja votsin vorgust! aga polv on suht okei ja homme olen trennis

inward
18.03.13, 16:11
mina votsin eile 6 palli vorgust valja, mis on lubamatult palju. enam vahem oli koik minu pask, mis valja votsin vorgust! aga polv on suht okei ja homme olen trennis

Pole hullu midagi, väljakumängijana on suures väravas päris raske seista.

pastilaa
18.03.13, 17:02
Pole hullu midagi, väljakumängijana on suures väravas päris raske seista.

jep. see on rohkem fyte koht ikka

inward
18.03.13, 17:28
jep. see on rohkem fyte koht ikka

Fyte oleks meid ilmselt nulli peal hoidnud ja Barthezilikult terve Twisteri meeskonna ette võtnud ning ise värava löönud.

inward
19.03.13, 15:47
Loosi tahtel pääsesime taas Väikeste karikavõistluste 1/64 finaalist edasi 1/32 finaali (s.h ka teised 69 võistkonda). Jääme uut loosi ootama.

1/64 finaalipaarid:

Taebla JK – JK Keskerakond
JK Suema Cargobus – FC Kose
Tallinna FC Levadia III – Viimsi FC Igiliikur
Tallinna FC Ararat TTÜ SK II – EMÜ SK
Kohtla-Järve JK Järve II – JK Tallinna Kalev Juunior
Tartu Ülikool Fauna – JK Piraaja

MartinAru
20.03.13, 12:01
Olen ka haigusest taastunud , ja homme arvatavasti trenni.
Kui Markus mängudel käia ei saa hetkel(Operatsioon ) ma võin teda väravas asendada kui vaja . ma arvan et mõne tõrje saab ikka tehtud .

muruntau
20.03.13, 12:13
Ma olen hetkel audis. Eelmine neljap sai sääremarjas mingi lihas ära tõmmatud, mis mänguks tundus korras olevat. Enne mängu juba soojendusel andis siiski tunda ja mäng sai läbi valude ära mängitud. Praegu annab ka kõndides tunda igatahes, nii et minu osalemine selle nädala mängus on küllaltki ebatõenäoline. Jube kahtlane asi, ei teadnudki, et sääremarjas midagi ära tõmmata või venitada annab.

Teine asi ka: Neljapäevane trenn ka see nädal toimub kell 20.00. Wismaris seoses SPK jääoludega.

inward
20.03.13, 12:33
Selliste külmade ilmadega ei saa SPK väljak korda lihtsalt. Mäng toimub ka kusagil mujal ja väga tõenäoliselt 14:00. Annan koheselt teada, kui kõik selge.

andrias
20.03.13, 15:20
Kell 14.00 mänguga ärge minuga arvestage...ei jõua selleks ajaks tagasi Tallinnasse...

inward
20.03.13, 15:32
Kell 14.00 mänguga ärge minuga arvestage...ei jõua selleks ajaks tagasi Tallinnasse...

Sain aja 15:00ks. Vaja veel, et FC Kiiu ka üle kinnitaks. Selleks ajaks ka ei jõua ?

Max
20.03.13, 18:44
Mulle samuti päevane aeg ei sobi ja lisaks haige ka ja ei usu et pühapäevaks terve

Max
20.03.13, 18:48
Oleks hea uurida üldse palju mehi saab pühap sõpakale et kas reaalne üldse mehed kokku saada!

muruntau
20.03.13, 18:53
+1 Maxi ideele. Pole mõtet 8-9kesi teha mängu, sellest ei saa võistkond eriti kasu ja raiskab lihtsalt raha.

inward
20.03.13, 18:55
Oleks hea uurida üldse palju mehi saab pühap sõpakale et kas reaalne üldse mehed kokku saada!


+1 Maxi ideele. Pole mõtet 8-9kesi teha mängu, sellest ei saa võistkond eriti kasu ja raiskab lihtsalt raha.

Seda ma praegu ka teengi.

andrias
20.03.13, 21:23
Ei jõua ka 15.00, plaanid juba tehtud vana aja järgi :(

inward
20.03.13, 21:54
III kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - FC Kiiu

Pühapäeval 24.03, kell 15:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 14). Kohal olla 1h aega varem.


1. Lauri
2. Markus
3. Martin T
4. Martin A.
5. Robi
6. Andry
7. Timo H.
8. Lauri L.

Karu
21.03.13, 07:05
III kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - FC Kiiu

Pühapäeval 24.03, kell 15:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 14). Kohal olla 1h aega varem.


1. Lauri
2. Markus
3. Martin T
4. Martin A.
5. Robi
6. Andry
7. Timo H.
8. Lauri L.
9. Karu

Angelo
21.03.13, 11:04
Hey guys,

Not in for trainings and games for a while, going to Italy for a couple of weeks. See you in April!

P.S.: Shit, 3-10 with Twister :(

MartinAru
21.03.13, 13:36
III kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - FC Kiiu

Pühapäeval 24.03, kell 15:00, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Kohal olla 1h aega varem.


1. Lauri
2. Markus
3. Martin T
4. Martin A.
5. Robi
6. Andry
7. Timo H.
8. Lauri L.
9. Karu
10. Neyl K.
11. Andres S.
12. Eero (50/50, annab teada)
13. Andry A.
14. Timo E.
15. Hannes

inward
22.03.13, 12:48
Hannes anna ka siis teada, kas saad tulla või mitte.

muhevend
24.03.13, 11:04
Hakkan 13 ajal Haapsalust liikuma. Olen 14.30-ks kohal. Loodan siis ikka platsile saada, muidu tulek suht mõttetu.

inward
24.03.13, 11:05
Tra ma olen ise palavikus täna ja mängida ei saa. Palun inimesed, kes nimekirjas on andke koheselt teada, kui te tulla ei saa. Praegu on väga napikalt koosseis koos.


Hakkan 13 ajal Haapsalust liikuma. Olen 14.30-ks kohal. Loodan siis ikka platsile saada, muidu tulek suht mõttetu.

Väga hea.

nikitheone
24.03.13, 11:26
kas keegi vaatama ka tuleb?

jozik
24.03.13, 11:29
mina lähen vaatama

nikitheone
24.03.13, 11:58
viitsid mind auto peale võtta? tuleks ka

jozik
24.03.13, 12:04
ma peale kella kahte helistan sulle ja siis tulen korjan su peale

nikitheone
24.03.13, 12:05
ok, ma võin vabalt liikuda ka kuhugi, eks anna teada

inward
24.03.13, 12:11
Ma tulen ise ka, toon vormid, kellel vaja on jne.

inward
24.03.13, 16:18
FC Pokkeriprod tegi ajalugu, võites FC Kiiut esmakordselt 2:0. Väravate autorid: salto Martin ja Kiiu omamängija.

muhevend
25.03.13, 08:57
Mängupilt oli enam-vähem. Kaitsestöös tuleks poolikul, eriti paremal, tagasi töötada. Muidu tehakse teinekord 1:0.

PS! Sain eile ühel väljajooksul vigastada, kui ründajale täiega vastu jalga lõin. Kodus alles andis tunda. Audis kuskil nädal.

nikitheone
25.03.13, 09:48
imo oli esimese poolaja algus väga hea, teine poolaeg vajus ära veits. või siis kiiu tõusis

Karelkorm
25.03.13, 15:38
Fc Pokkeriprod olid sel nädalal esindatud Tais, Koh Phanganil toimuval Full Moon Beach Soccer Cupil. Meeskonda kuulusid peale kolme FC PP liikme veel norrakad, üks venelane ja üks Myanmarist pärit kohalik. Mitu päeva kestnud turniir algas meile hästi, kui alagrupis teenisime 2 võitu ja ühe viigi, millega olime automaatselt poolfinaali pääsenud. Poolfinaali vastaseks oli kohalik, pealtnäha profitiim, kes võitnud sama turniiri korduvalt ning nende eelnevaid esitusi vaadates ei lootnud sellest mängust head tulemust. Siiski, 3x5 minutit kestnud kohtumise teiseks kolmandikuks juhtisime 2:0 ning enne viimast viite sekundit 3:2, kuid põnevuse huvides imesime ka kolmanda sisse. Järgnenud penaltiseeria ebaõnnestus täielikult ja ees ootas 3-4 koha mäng. Mängu asemel leppisime kohe kokku, et lööme hoopis pendlaid. Seekord asusime 2-1 juhtima ja oli vaja ainult kirss tordile panna, kuid taas pidime kaotusega leppima. Tagajärjeks õnnetu neljas koht ja soe käepigistus. Kahju, et Vergit korrata ei suutnud, aga osavõtt pidigi oluliseim olema. Eriti kui kogu tegevus toimub 30 kraadises ilmas, mererannal.
http://i47.tinypic.com/30hsas4.jpg
http://i46.tinypic.com/snmdra.jpg
http://i46.tinypic.com/rit2wy.jpg
http://i45.tinypic.com/534eia.jpg

inward
25.03.13, 15:53
Väga lahe, peab sellest uudisnupu valmis treima. Tänud korrespondent Karelile Taimaalt.

Pumper
25.03.13, 19:14
Viimase pildi taust natuke ületab isegi Vergit...

Lahe üritus ja lahedad pildid!

Postiljon
25.03.13, 22:30
Vabandan, istusin SPK'l 30 minti, sest meil ainult üks pela olnud punasel. Mis puudutab homset, kas keegi rongkäigule ei lähe mis vabakalt hakkab? See annab väga kõva fiilingu sisse enne mängu, ise 2-3 käinud.

inward
29.03.13, 15:33
Nii, midagi teha ei ole, SPK ei ole mänguks valmis. Ma ei tea, mis paganama tasemel nende väljakuhooldus on, aga järgmine aasta sinna küll mänge broneerida ei saa. Kõik peame ära vahetama. Eks märtsikuu on ilma suhtes ka keeruline olnud.

Pühapäevane mäng toimub kell 12:00, Kalevi kunstmuruväljakul.

Andke aegsasti teada, kes tulla saab või mitte, saan kõikidele läbi hakata helistama jne.

inward
29.03.13, 15:40
IV kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - Eston Villa

Pühapäeval 31.03, kell 12:00, Kalevi staadioni kunstmuruväljakul. Kohal olla 1h aega varem.

1. Timo
2. Andri
3. Martin T
4. Eero
5. Müür
6. Marek M
7. Neyl
8. Andres
9. Markus K
10. Karu
11. Lauri L.
12. Lauri P.

FB (https://www.facebook.com/events/133132500192347/142583965913867/?notif_t=plan_mall_activity)

Andriano
29.03.13, 16:46
sobib 12h00 küll

inward
29.03.13, 18:28
Kellel punased vormi pole, need võtku punane särk kaasa siis.

Piigert88
29.03.13, 22:16
jouan ka. aga jaan umbes 10 min hiljaks

Einbaum
30.03.13, 12:05
Lootus sureb viimasena aga võiks rohkem mehi tulla ikka mängule...
Ae u u, kus olete ülejäänud ? :D

inward
30.03.13, 14:26
IV kontrollkohtumine

FC Pokkeriprod - Eston Villa

Pühapäeval 31.03, kell 12:00, Kalevi staadioni kunstmuruväljakul. Kohal olla 1h aega varem.

1. Timo
2. Andri
3. Martin T
4. Eero
5. Müür
6. Marek M
7. Neyl
8. Andres
9. Markus K
10. Karu
11. Lauri L.
12. Lauri P.
13. Robi P.

FB

nikitheone
30.03.13, 14:48
nooh tulemus?

e: a täna laupäev alles :D

inward
30.03.13, 15:08
nooh tulemus?

e: a täna laupäev alles :D

Tere hommikust sullegi. Mul ka pühapäeva tunne. :D

Max
30.03.13, 21:27
Oli kavas ka mängule aga kuna mäng nii vara ja kella ka keeratakse, sis ei vea välja pärnus otse puhanuna tulla.

andrias
30.03.13, 23:42
Hei, austraalia poiss Arvi tuleb ka mängule, küsis ainult, et äkki keegi saab talle kaitsmed kedrad kaasa võtta, kuna tal praegu pole...

Karu
31.03.13, 08:10
Jõuan poole 12 kohale.

TrvP
31.03.13, 12:25
Peaks olema 1:1, mängu algust ei näinud
Lõppskoor: 2:1 Estonile

marek163
31.03.13, 14:46
Kaotasime siis 2:1 Eston villale, ning mängisime täna 3x30 minti, värava autoriks Lauri Lendsalu. Väravad tulid meile tobedalt, kahest lollist eksimusest. Mängisime hästi kaitsvalt, 4-5-1, sest vastased olid kolmandast liigast ning meil oli ainult 2 varumeest. Kaitse oli meil 2 esimest poolaega väga hea, ning mängisime kompakselt ja meeskondlikult, 3ndal poolajal läks rohkem rajumiseks ning vastased said ka rohkem ruumi, kuid meil olid oma võimalused. Meeskond võitles südikalt ning lõpus lihtsalt väsisime ära, sest vastased mängisid targalt ja valdasid enamus ajast ka palli ning polnud ka meil palju vahetusi, keda sisse tuua. Sellesmõttes kõigile kiidusõnad ning ma arvan, et kolmas liiga on väga reaalne, nüüd on vaja, et te kõik ennast trenni ka ajaksite, sest kolme nädala pärast algab juba liiga. Suudaksime liigas 90 minti ilusti vastu pidada, vajadusel varust mehi sisse tuua. Kõik on teie enda teha, mina saan ainult treeninguid läbi viia, taktika panna ja väljaku kõrval juhendada.
Teisipäeval kell 8 Wismaris!

Treener

inward
31.03.13, 16:20
Hea ülevaade, Marek. Tänud. Ma usun ka, et tulemus polnudki nii oluline, pigem mängupilt selle hooaja konteksti arvesse võttes. Lisaks puudusid ka mitmed võtmemängijad.

Postiljon
01.04.13, 00:46
Meie võtme mehi on kindlalt vaja Martin A., Robi P., Karel K., Fyte, pastilaa, veeretas ja sina ka lauri.

Max
02.04.13, 17:41
Meie võtme mehi on kindlalt vaja Martin A., Robi P., Karel K., Fyte, pastilaa, veeretas ja sina ka lauri.

Jälle seeni söönud v :P Minumeelest ainust võtmekas siin on postiljon :) Oleneb kui usin imemispäev käsil on :P

inward
02.04.13, 18:04
Selle hooaja mängude kalender (http://jalgpall.ee/calendar.php?b=IV.E&year=2013) ka, kes tahab täpsemalt silmitseda. Üldiselt ütleks, et päris kenad kodumängu ajad oleme saanud endale. Vaid 3x peame kodus mängima kell 12:00, võrreldes eelmise hooajaga, kus peaasjalikult kõik mängud toimusid keskpäeval.

Mõned mängud hakkavad toimuma nädala sees ka, IAFA kodumängu aja tõttu. Nendel nädalatel siis peab ühe trenni eest ära vb võtma.

muruntau
02.04.13, 18:25
Igaks juhuks tuletan meelde mängijate registreerimist, hetkel meil jalkaliidu andmetel kedagi regatud ei ole. Saaks ka kiiremini sotid selgeks, kes meil ikkagi osalemas on. Hetkel on meil mängudel käinud mitmed kehva või isegi olematu maksedistsipliiniga mängijad, mis aga klubi jätkusuutlikkust silmas pidades lubatav ei tohiks olla. Terad tuleks sõkaldest eraldada pigem varakult.

inward
02.04.13, 21:33
Muidugi, mul on nimekiri olemas, kellel liigatasu makstud, kellel mitte. Lisaks peab litsents ka tasutud olema liidule. Homsest hakkan regama, siis saan ID kaardi kätte.

muruntau
08.04.13, 15:57
Kas teeks äkki mingisugust promo esimeseks kodumänguks (28.04.13 17:00 Kalev juunioriga)? Oleks tore ka pealtvaatajate ees alustada hooaega. Eelvaade, klubi lipp kohale, ma paneks kasti õlle pealtvaatajatele (Saku hele?), veel midagi? Mis arvate?

Ja kutid, tehke läbi vajalikud regamise protseduurid, meil liiga kohe algamas ja 11 mängijat ainult hetkel kirjas Liidu lehel.

Peaks ka tegema uue teema, FC PP 2013 aasta mängud.

inward
08.04.13, 16:07
Kas teeks äkki mingisugust promo esimeseks kodumänguks (28.04.13 17:00 Kalev juunioriga)? Oleks tore ka pealtvaatajate ees alustada hooaega. Eelvaade, klubi lipp kohale, ma paneks kasti õlle pealtvaatajatele (Saku hele?), veel midagi? Mis arvate?

Ja kutid, tehke läbi vajalikud regamise protseduurid, meil liiga kohe algamas ja 11 mängijat ainult hetkel kirjas Liidu lehel.

Peaks ka tegema uue teema, FC PP 2013 aasta mängud.

Hea mõte. Momendil kohe pähe ei tule mida veel.

Teema vist võib samaks jääda. Kahte stickyt pole vist nagu mõtet ?

inward
08.04.13, 16:15
Viimane sõprusmäng.

FC Pokkeriprod - FC Haiba.

Pühapäeval 14.04, SPK staadionil (Peterburi tee 1) kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00.

Viimane sõprusmäng, enne kui liiga täie hooga pihta hakkab. Lääne tsooni võistkonna vastu polegi me varem pallinud.

FC Haiba lõpetas eelmisel hooajal kiiduväärt kolmandal kohal, 12 võistkonna seas. Lisaks suudeti Eesti karika 1/64 finaalis lülitada välja II liiga võistkond TJK Legion tulemusega 4:3. Tuleb kindlasti raske mäng.

1. Lauri H.
2. Lauri L
3. Marek
4. Madis
5. Joosep
6. Andrias 5% (hüpekas)
7. Neyl
8. Martin T.
9. Angelo
10. Eero
11. Andres

inward
09.04.13, 23:15
Väravavahti pole pühapäevaks. Hannes on reisil, Gerd ja Markus vigastatud.

pastilaa
10.04.13, 08:46
Viimane sõprusmäng.

FC Pokkeriprod - FC Haiba.

Pühapäeval 14.04, SPK staadionil (Peterburi tee 1) kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00.

( Click to show/hide )


1. Lauri H.
2. Lauri L
3. Marek
4. Madis
5. Joosep
6. Andrias 5% (hüpekas)
7. Neyl
8. Martin T.
9. Angelo
10. Eero
11. Andres
12. pastilaa 42% (hüpekas+tippvorm)

pastilaa
10.04.13, 08:47
Väravavahti pole pühapäevaks. Hannes on reisil, Gerd ja Markus vigastatud.

kahju, et fyte pole tagasi selleks ajaks. tegelikult on see jama värk - peaks ikka ühe väravavahi kiirelt leidma. hannese kolimisega seoses oleks ikka vääga oluline. ja pensionär (gerd) peaks platsil olema ikka.

muruntau
10.04.13, 09:56
Viimane sõprusmäng.

FC Pokkeriprod - FC Haiba.

Pühapäeval 14.04, SPK staadionil (Peterburi tee 1) kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00.

( Click to show/hide )


1. Lauri H.
2. Lauri L
3. Marek
4. Madis
5. Joosep
6. Andrias 5% (hüpekas)
7. Neyl
8. Martin T.
9. Angelo
10. Eero
11. Andres
12. pastilaa 42% (hüpekas+tippvorm)
13. Georgi (uus kutt, kes eile mängis ründajate võistkonnas, mängib pokkerit ka)

Pumper
10.04.13, 11:04
Laenake kuskilt teisest võistkonnast, treener pidi ju Raldot sebima trenni, äkki saab võistlustele ka tulla korra aitama.

inward
10.04.13, 11:13
See Raldo langes ära. Eks saab ühe sõprusmängu hakkama kuidagi.

Pumper
10.04.13, 12:27
No vastase suhtes viisakas oleks kui keegi väravavaht (kasvõi laenatud) oleks väravas.

inward
10.04.13, 12:31
Jep. Uurime asja.

inward
11.04.13, 21:06
Väga võimalik, et peame mängu Saku kunstmuruväljakul (20km Tallinnast) hoopis. Haiba saab selle väljaku poole odavamalt kui SPK. Ma veel täpsustan, aga vaikselt võite meelestada ennast. Kolm autot peaks teoorias olemas ka olema: joss, villu ja treener. Andrias tuleb otse Pärnust.

Kellel veel auto oleks ? Treener tuleks ka pigem otse Sauelt.

pastilaa
11.04.13, 21:13
Väga võimalik, et peame mängu Saku kunstmuruväljakul (20km Tallinnast) hoopis. Haiba saab selle väljaku poole odavamalt kui SPK. Ma veel täpsustan, aga vaikselt võite meelestada ennast. Kolm autot peaks teoorias olemas ka olema: joss, villu ja treener. Andrias tuleb otse Pärnust.

Kellel veel auto oleks ? Treener tuleks ka pigem otse Sauelt.

mu meelest sellise "ale" pärast sakusse käimine tundub jama. pane benaraha otsa + ajakulu, mida raske hinnata. see minu arvamus.

inward
11.04.13, 21:15
Teie otsustada. Oleneb, pool tundi sõitu kolme autoga. Eks ta selline kopikate lugemine tuleb vb.

pastilaa
11.04.13, 21:25
Eks ta selline kopikate lugemine tuleb vb.

imo jep. meeste pealekorjamisega jms raudselt lisatund vähemalt läinud. ei näe ise pointi.

muruntau
11.04.13, 21:38
Ma oleks ka pigem Tallinnas mängimise poolt, ~€30 säästu võistkonna peale pole sellist nussi väärt.

inward
11.04.13, 21:50
Okei, mõte lihtsalt. Jääb siis SPK, homme räägin nendega.

Andriano
12.04.13, 10:28
lihtsalt informeerin , et jään sõprusmängust ja järgmise nädala trennidest eemale kuna viibin eestist eemal aga esimeseks liigamänguks peaksin tagasi olema.

inward
12.04.13, 15:36
Viimane sõprusmäng.

FC Pokkeriprod - FC Haiba.

Viimane sõprusmäng, enne kui liiga täie hooga pihta hakkab. Lääne tsooni võistkonna vastu polegi me varem pallinud.

FC Haiba lõpetas eelmisel hooajal kiiduväärt kolmandal kohal, 12 võistkonna seas. Lisaks suudeti Eesti karika 1/64 finaalis lülitada välja II liiga võistkond TJK Legion tulemusega 4:3. Tuleb kindlasti raske mäng.


Pühapäeval 14.04, SPK staadionil (Peterburi tee 1) kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00.

1. Lauri H.
2. Lauri L
3. Marek
4. Madis
5. Joosep
6. Andrias 5% (hüpekas)
7. Neyl
8. Martin T.
9. Angelo
10. Eero
11. Andres
12. pastilaa 42% (hüpekas+tippvorm)
13. Georgi (uus kutt, kes eile mängis ründajate võistkonnas, mängib pokkerit ka)
14. Rauno (vv)

Väravavaht ka olemas, väga hea.

Max
13.04.13, 21:47
Viimane sõprusmäng.

FC Pokkeriprod - FC Haiba.

Viimane sõprusmäng, enne kui liiga täie hooga pihta hakkab. Lääne tsooni võistkonna vastu polegi me varem pallinud.

FC Haiba lõpetas eelmisel hooajal kiiduväärt kolmandal kohal, 12 võistkonna seas. Lisaks suudeti Eesti karika 1/64 finaalis lülitada välja II liiga võistkond TJK Legion tulemusega 4:3. Tuleb kindlasti raske mäng.


Pühapäeval 14.04, SPK staadionil (Peterburi tee 1) kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00.

1. Lauri H.
2. Lauri L
3. Marek
4. Madis
5. Joosep
6. Andrias 100%
7. Neyl
8. Martin T.
9. Angelo
10. Eero
11. Andres
12. pastilaa 42% (hüpekas+tippvorm)
13. Georgi (uus kutt, kes eile mängis ründajate võistkonnas, mängib pokkerit ka)
14. Rauno (vv)
15. Max

Väravavaht ka olemas, väga hea.

inward
14.04.13, 18:26
FC Pokkeriprod 6-2 FC Haiba.

Väravad: 4x Andrias, Lendsalu, Neyl.

(kokkuvõte varsti)

inward
14.04.13, 19:28
FC Pokkeriprod 6-2 FC Haiba.

Väravad: 4x Andrias, Lendsalu, Neyl.

(kokkuvõte varsti)

Kokkuvõte siin. (http://www.pokkeriprod.com/2013/04/14/fc-pokkeriprod-lopetas-soprusmangude-seeria-voidukalt-fc-haiba-vastu/)

Pumper
14.04.13, 21:47
Tore, Haiba mingi vend kobises eelmine aasta meiega soccerneti foorumis, kui saime Levadialt 17 : 0 suhu. Tahtis meiega mängu teha kohe.. nüüd siis sai see vennike.

pastilaa
14.04.13, 22:06
Hea töö! Eriti hea oli keskväli + vv ja andrias muidugi. Muus osas on vaja vormi ajada ja trennile valu anda (ka endal muidugi :P).

inward
14.04.13, 22:08
Tegelikult mina ärritusin selle peale ja pakkusin mängu teha. Kivi oli selle härra nimi, kes ka täna platsil oli. Seda enam on võidu üle hea meel.

inward
15.04.13, 14:03
Meistriliiga vangerduse tôttu esialgne Piraaja mãngu aeg on võetud. Kaks varianti: L 20:00 või P 19:15. Täna vaja ära otsustada.

muruntau
15.04.13, 14:17
P 19.15. päris kindlalt, Pärnus ja mujal käijatele peaks see parem olema.

inward
15.04.13, 15:29
Paneme siis pühapäev jah, kuigi endal polnud vahet ja pärnakatel ka mitte.

jozik
15.04.13, 15:42
Juhhei, see tähendab et suure tõenäosusega olen tulemas =)

Angelo
15.04.13, 16:18
I wrote also in FB.
I will be futsal goalie here: http://www.facebook.com/events/139336752900072/?ref=22
It depends on how far Georgia will get (yes, I will be Georgian for a day :D)

inward
16.04.13, 09:22
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin A.
6. Martin T.
7. Eero
8. Max
9. Joosep
10. Andrias
11. Gerd
12. Timo H.
13. Madis
14. Villu
15. Karel
16. Timo E.

TrvP
16.04.13, 21:38
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin A.
6. Martin T.
7. Eero
8. Max
9. Joosep
10. Andrias
11. Gerd
12. Timo H.
13. Madis
14. Villu
15. Karel
16. Timo E.
17. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)

fyte
16.04.13, 22:38
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin A.
6. Martin T.
7. Eero
8. Max
9. Joosep
10. Andrias
11. Gerd
12. Timo H.
13. Madis
14. Villu
15. Karel
16. Timo E.
17. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)
18. Fyte

Pumper
17.04.13, 17:50
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin A.
6. Martin T.
7. Eero
8. Max
9. Joosep
10. Andrias
11. Gerd
12. Timo H.
13. Madis
14. Villu
15. Karel
16. Timo E.
17. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)
18. Fyte

Pane pilt ka kui paks oled juba?

inward
18.04.13, 10:32
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin T.
6. Eero
7. Max
8. Joosep
9. Andrias
10. Gerd
11. Timo H.
12. Madis
13. Villu
14. Karel
15. Timo E.
16. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)
17. Fyte
18. Georgi

Aru kopsupõletikus, järgmise nädala lõpus naaseb parimal juhul.

3bet4bet
18.04.13, 10:45
Olen ka kohal, eile sai litsentsi avaldus ja tasu ka korda aetud, nii et pühap ALL-IN!

Georgi

inward
18.04.13, 17:09
Täna loositi väikestel karikavõistlustel, kus osalevad II, III ja IV liiga meeskonnad, 1/32-finaali paarid. Mängud peetakse ajavahemikus 5.–9. mai. (EJL)

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad.

Paistab olevat liiga uustulnuk (IV lõuna). Esimeses voorus kaotati Welco duublile 1-4. Meid rahuldab vaid edasipääs.

Teised paarid:
1. JK Jalgpallihaigla – Võru JK
2. FC Ararat TTÜ II vs EMÜ SK võitja – Saku Sporting
3. Tartu FC Merkuur – Viimsi FC Igiliikur
4. Tallinna FC Hell Hunt – Tallinna FC Charma mööbel
5. Võru JK II – FC Maardu
6. Türi JK Ganvix – Lihula JK
7. JK Loo – JK Pärnu-Jaagupi
8. Rummu Dünamo – Tallinna JK Legion II
9. Tallinna FC Infonet II – JK Keskerakond
10. SK Tapa – Raasiku FC Joker 1993
11. Tallinna JK Piraaja – FC Haiba
12. FC Kiiu – Viimsi MRJK
13. JK Tallinna Kalev III – Kernu JK Kadakas
14. SJK Leisi – Tallinna JK Kaitseliit Kalev
15. Pärnu FC Metropool – Paide Linnameeskond II
16. SK Tääksi – Rapla JK Atli
17. Tartu JK Welco Elekter – Tallinna FC Dnipro
18. Tallinna FC Eston Villa – Tallinna FC Balteco
19. Tallinna FC Pokkeriprod – Tartu Harrastajad
20. Navi Vutiselts – Imavere SK Forss
21. Kristiine JK – Keila JK
22. JK Retro – Põlva FC Lootos
23. Võrumaa FC Aspen – Valga FC Warrior
24. Kiviõli FC Irbis II – FC Otepää
25. Tallinna FC Soccernet – Tallinna FC Twister
26. Lasnamäe FC Ajax – Ambla Vallameeskond
27. Eestimaa Kasakad – Pirita JK Reliikvia
28. FC M.C. Tallinn – FCF Tallinna Ülikool
29. JK Tallinna Kalev II – Kohtla-Järve JK Järve II
30. Pühajärve JK Revali – Tartu SK 10 II
31. Tallinna JK Suema Cargobus – Saue JK Laagri
32. JK Tondi – Tallinna JK Visadus

muruntau
18.04.13, 17:18
Loosiga vedas tõesti. Polegi selles võistluses esimesest voorust edasi pääsenud, oleks tore see viga see aasta parandada küll.

veeretas
18.04.13, 17:27
Loosiga vedas tõesti. Polegi selles võistluses esimesest voorust edasi pääsenud, oleks tore see viga see aasta parandada küll.
Natuke uurisin ka juba varem Lõuna liigade mänge ja karikamängus peaks toimuma siis perekondlik mõõduvõtmine kahe venna vahel.

inward
18.04.13, 20:28
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin T.
6. Eero
7. Max
8. Joosep
9. Andrias
10. Gerd
11. Timo H.
12. Madis
13. Villu
14. Karel
15. Timo E.
16. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)
17. Fyte
18. Georgi
19. Karu

inward
19.04.13, 17:51
Müür võta Timole H. vorm ka kaasa.

inward
19.04.13, 18:34
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Eelmisel hooajal võitsime Piraaja duublit mõlemal korral vastavalt 6:0 ja 6:2. Oleks tore alustada esimest mängu kohe võiduga.
Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin T.
6. Eero
7. Max
8. Joosep
9. Andrias
10. Timo H.
11. Madis
12. Villu
13. Karel
14. Timo E.
15. Tarvo (Juhuks, kui varumeeste pink peaks lühikeseks jääma)
16. Fyte
17. Georgi
18. Karu
19. Markus (nisanäpp on terve ja Soomest tagasi)

marek163
20.04.13, 16:45
1. voor

Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod

Pühapäeval 21.04, Sportland Arenal (Asula 4c) kell 19:15. Mängijatel kohal olla tund aega varem.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Angelo
5. Martin T.
6. Eero
7. Max
8. Joosep
9. Andrias
10. Timo H.
11. Madis
12. Villu
13. Timo E.
14. Fyte
15. Georgi
16. Karu
17. Markus
18. Andri

Proovime kõik siis 18:15 kohal olla ning kes viimasena jõuab, sellele jääb ülesandeks veepudelite täitmine.

inward
21.04.13, 09:58
Keegi kesklinnast peale saab võtta ? Või äkki Ülemiste kandist, pastilaa tuled ka sealt kaudu vist.

E: Sain.

pastilaa
21.04.13, 13:12
Keegi kesklinnast peale saab võtta ? Või äkki Ülemiste kandist, pastilaa tuled ka sealt kaudu vist.

E: Sain.

tulen muidu jep.

inward
21.04.13, 20:55
Selline pettumus siis: kaotasime 1-4 Piraaja duublile. Mänguliselt küll ei vääri antud skoori, aga kokkuvõte kirjutan ka üsna pea valmis.

inward
21.04.13, 22:06
Tallinna JK Piraaja II 4-1 FC Pokkeriprod. (http://www.pokkeriprod.com/2013/04/21/alistusime-esimese-vooru-kohtumises-piraaja-duublile-tulemusega-14/)

inward
24.04.13, 11:29
2. voor

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

Mängu eelvaade. (http://www.pokkeriprod.com/2013/04/23/esimeses-kodumangus-oleme-vastamisi-jk-tallinna-kalev-juunioriga/)

Sel pühapäeval Kalevi staadioni kunstmurul, kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00

1. Lauri H.
2. Lauri L.
3. Marek
4. Timm
5. Timo E.
6. Andri
7. Eero
8. Rando
9. Markus
10. Martin A.

nikitheone
24.04.13, 14:22
Nahh teema lukus on?

nikitheone
24.04.13, 14:33
Ah yolo

TrvP
24.04.13, 14:40
2. voor

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

Mängu eelvaade.

Sel pühapäeval Kalevi staadioni kunstmurul, kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00

1. Lauri H.
2. Lauri L.
3. Marek
4. Timm
5. Timo E.
6. Andri
7. Eero
8. Rando
9. Markus
10. Martin A.
11. Tarvo

Karu
24.04.13, 14:40
2. voor

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

Mängu eelvaade. (https://www.facebook.com/events/444118299007321/)

Sel pühapäeval Kalevi staadioni kunstmurul, kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00

1. Lauri H.
2. Lauri L.
3. Marek
4. Timm
5. Timo E.
6. Andri
7. Eero
8. Rando
9. Markus
10. Martin A.
11. Tarvo
12. Karu
13. Madis
14. Fyte
15. Andrias
16. Martin T.
17. Rauno

Max
26.04.13, 00:37
2. voor

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior

Mängu eelvaade. (https://www.facebook.com/events/444118299007321/)

Sel pühapäeval Kalevi staadioni kunstmurul, kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00

1. Lauri H.
2. Lauri L.
3. Marek
4. Timm
5. Timo E.
6. Andri
7. Eero
8. Rando
9. Markus
10. Martin A.
11. Tarvo
12. Karu
13. Madis
14. Fyte
15. Andrias
16. Martin T.
17. Rauno
18. Max
19. Villu

marek163
27.04.13, 21:01
2. voor

FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior


Sel pühapäeval Kalevi staadioni kunstmurul, kell 17:00. Mängijatel kohal olla 16:00

1. Lauri H.
2. Lauri L.
3. Marek
4. Timm
5. Timo E.
6. Andri
7. Eero
8. Rando
9. Martin A.
10. Tarvo
11. Karu
12. Madis
13. Fyte
14. Andrias
15. Martin T.
16. Rauno
17. Max
18. Villu

Max
28.04.13, 12:18
Jõuan umbes 16:15-16:20 paiku

Pumper
28.04.13, 18:15
Õnnitlused võistkonnale 1. võidu puhul. Kes skoorisid jne võiks kiirelt siia kirja pinna, pikka juttu saab homme ka lugeda?

MartinAru
28.04.13, 18:59
Pokkeriprod 2:1 Kalev

1:1- Martin
2:1- Marek

nikitheone
28.04.13, 19:55
kohe kui martin mängu tuli, oli mäng tehtud.
treener võiks rohkem juhendada, hetkel oli suht vaikne

inward
28.04.13, 20:03
Martin oli hea tõesti, kuid ta tuli ka mängu siis, kui enamus mehed olid ligi 60 minutit rassinud juba.

Terve võistkond võitles kõvasti ja teenisime raske, kuid teenitud võidu. Treener juhendas kaitsetööd platsil küll. Poolajal saime riietusruumis päris korralikult vastu päid ja jalgu. Tundub, et toimis.

inward
28.04.13, 21:16
FC Pokkeriprod 2-1 JK Tallinna Kalev Juunior (0-1) (http://www.pokkeriprod.com/2013/04/28/fc-pokkeriprod-avas-punktiarve-voites-tallinna-kalev-juuniorit-21/)

Kiitus pealtvaatajatele ka, tegid päris kenasti lärmi meie kasuks.

nikitheone
28.04.13, 21:19
lõpuks hakkas õlle tööle. aga ärge enam paska ostke

inward
28.04.13, 21:27
Tundus just tuntud saksa õlu olevat ju. Peale mängu mekkisin, päris hea maitsega oli.

nikitheone
28.04.13, 21:33
ilmselt olid väsinud

inward
29.04.13, 09:12
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod


Vastasteks liiga uustulnukad, ehkki mängijate poolest kindlasti mitte. Koosseisus on neil mitmeid häid vene satside mängijaid, k.a madalamate liigade väravakütt Ruslan Jagudin.


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Niki
14. Max

Pumper
29.04.13, 10:33
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod


Vastasteks liiga uustulnukad, ehkki mängijate poolest kindlasti mitte. Koosseisus on neil mitmeid häid vene satside mängijaid, k.a madalamate liigade väravakütt Ruslan Jagudin.


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Angelo
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Niki
14. Max

Angelo 2x

Karu
29.04.13, 10:46
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod

( Click to show/hide )


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Niki
14. Max
15. Karu

veeretas
29.04.13, 11:19
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod

( Click to show/hide )


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Max
14. Karu
15. Kaupo
16. Fyte

nikitheone
29.04.13, 13:35
pole kindel, miks ma nimekirjas olen seal. facebooki attending on pigem see, et tulen vaatama. hetke jalaga hetkel ma mängida ei saa

TrvP
29.04.13, 16:46
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod

( Click to show/hide )


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Max
14. Karu
15. Kaupo
16. Fyte
17. Tarvo

Postiljon
29.04.13, 17:28
btw. mõlema värava autoriteks on pandud kalev jnr. Marek www.jalgpall.ee

inward
29.04.13, 17:32
Tõsi, juba oleme esitanud liidule päringu.

3bet4bet
29.04.13, 18:24
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod

( Click to show/hide )


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Max
14. Karu
15. Kaupo
16. Fyte
17. Tarvo
18. Georgi

inward
29.04.13, 21:04
Eelmise mängu viigiväravat vaata siit:


http://www.youtube.com/watch?v=Vp4oV0DHMv0&feature=youtu.be



Lol @ 4 venda müüris, sellise nurga alt karistuslöögi puhul.

inward
30.04.13, 15:40
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod


Vastasteks liiga uustulnukad, ehkki mängijate poolest kindlasti mitte. Koosseisus on neil mitmeid häid vene satside mängijaid, k.a madalamate liigade väravakütt Ruslan Jagudin.


Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Martin A
9. Rando
10. Andri
11. Eero
12. Martin T.
13. Max
14. Karu
15. Kaupo
16. Tarvo
17. Georgi
18. Markus
19. Andrias.

Rauno vigastatud, ei seisa homme.

fyte
01.05.13, 08:37
Krt, ärkasin palaviku ja kurguvaluga üles - ei saa tulla täna.. :/

inward
01.05.13, 12:24
See on küll kehv uudis. Kiiret paranemist. Andriase tulek pole ka kindel. Julgen arvata, et üks raskemaid mänge tuleb.

MartinAru
01.05.13, 16:12
3. voor

IAFA Estonia - FC Pokkeriprod

( Click to show/hide )

Mäng toimub kolmapäeval, Lasnamäe KJH kunstmuruväljakul (Punane tn 45). Mängijatel kohal olla 19:30.

1. Lauri H
2. Lauri L
3. Marek
4. Timo H.
5. Angelo
6. Müür
7. Timo E.
8. Rando
9. Andri
10. Eero
11. Martin T.
12. Max
13. Karu
14. Kaupo
15. Tarvo
16. Georgi
17. Markus
18. Andrias.

Rauno vigastatud, ei seisa homme.

ei saa tulla , koolis jamad.

pastilaa
01.05.13, 16:32
jõudsin just kalalt koju ja terve päeva rabas/võsas ragistanud. täna seega mängumeest ei ole minust. veepudelid ja isostar minu käes - kes autoga läheb mängule? tooks ära need

Edit: saan karule ära viia

inward
01.05.13, 17:06
Keegi vv-le kaitsmeid saab laenata või lisaks kaasa võtta?

Pumper
01.05.13, 17:12
Villu tore suhtumine ikka, kas kalalkäik väsitab siis ära (ise särjele)?

pastilaa
01.05.13, 17:40
Villu tore suhtumine ikka, kas kalalkäik väsitab siis ära (ise särjele)?

ma käin veidi teistmoodi kui sina. 20km matk, spinninguga püük jõel. väsitab tiba rohkem, kui särjepüük vast

Andriano
01.05.13, 18:49
ma unustasin mainida aga mul annavad hüppeliigesed eelmisest mängust veel tunda ja seetõttu täna ei tule

inward
01.05.13, 21:32
IAFA Estonia 1-6 FC Pokkeriprod (0-4)

Väravad: 3x Huttunen, Tarvo, Timo K, Andrias.

Karelkorm
01.05.13, 21:35
Wow, tublid!

Andriano
01.05.13, 21:40
kõva tulemus:cool:

pastilaa
01.05.13, 21:41
http://24.media.tumblr.com/7d4e36fe5ddff87df991858ea6f18776/tumblr_mkyj0hraZg1rpeqp2o1_400.gif

Pumper
01.05.13, 21:49
Midagi ulmelist, seda küll ei oodanud, KÕVA!

Postiljon
01.05.13, 23:07
perse 0 mängu ei tulnud täna, väike viga oli ei jooksnud 1v1 olukorras kohe vastu. Häält tegin piisavalt usun, järgmine nädal siis Tapa vastu ja nv saan rahvaliigas ka harjutada pankurite vastu aka SEB tiim.

inward
01.05.13, 23:10
Päris kindel mäng meie poolt suures plaanis. Enne Tapa mängu on meil veel Väike karikas mäng (08.05), Tartu Harrastajate vastu.

Pumper
02.05.13, 09:10
Ülevaadet mängust paluks! Ju siis esimene liigaehmatus on möödas. Piraaja vastu tundus ka kindlusega kõik korras 1. poolajal, aga kaitses vist panid nad korralikult ja realiseerisid ka hea %-ga.

Sellisetäiendusega keskväljaga peakski suur potensiaal võistkonnal olema.

muruntau
02.05.13, 10:44
Alguses läksime kohe suure survega peale, tegime oma mängu, milleks vastased valmis ei olnud. Õnneks saime küllaltki kiire värava ka, mis meilt pinge ära võttis ja vastased väga eksimisaltiks tegi. Pärast seda hakkas tulema ka, vastaste väravavaht oli väga ebakindel, tema eksimustest tuli 3-4 väravat, kaitse neil ka lekkis igast august, üritati oma kastis söötu teha, aga eksiti, hoiti üle jne. Me seevastu kaitses suuremate lollustega hakkama ei saanud ja poolkaitse kontrollis mängu, enamuse õhuvõitlustest võitsime ka. Vastastest oli sümpaatne see, et mingisugust mölisemist või sissesõitmist ei tulnud taha jäädes, mis üldiselt on vene satside puhul tavaline. Vastaste individuaalsed oskused olid kindlasti liiga esimese poole tasemel, aga suutsime nende võistkonnamängu täiesti ära lämmatada. Meil oli võimalusi ikka tohutult, oleks võinud vabalt ka 10-1 jääda, aga samas saime lihtsaid väravaid, kingitusi ka nii poole hooaja jagu.

muruntau
02.05.13, 10:50
Btw, vaatasin jalkaliidu lehelt eelmise mängu protokolli, seal on mõlemad meie väravad Mareki nimele pandud. Peaks vist jalkaliitu mingisuguse täpustuse saatma, et ühe neist lõi ikkagi Martin? Videol ju lausa tema tähistus.

inward
02.05.13, 11:24
Mängukokkuvõte - FC Pokkeriprod 6-1 IAFA (http://www.pokkeriprod.com/2013/05/02/fc-pokkeriprod-voitis-iafa-estoniat-kindlalt-6-1/)


Btw, vaatasin jalkaliidu lehelt eelmise mängu protokolli, seal on mõlemad meie väravad Mareki nimele pandud. Peaks vist jalkaliitu mingisuguse täpustuse saatma, et ühe neist lõi ikkagi Martin? Videol ju lausa tema tähistus.

Olen saatnud liidule täpsustuse juba eelmine nädal.

inward
05.05.13, 19:42
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

Vastaste näol tegemist IV liiga lõuna tsooni võistkonnaga, kellel sel hooajal on oma tsoonis veel võiduarve avamata (4 mängu järel). Mängijatel kohal olla 17:15

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.

Angelo
06.05.13, 15:24
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

Vastaste näol tegemist IV liiga lõuna tsooni võistkonnaga, kellel sel hooajal on oma tsoonis veel võiduarve avamata (4 mängu järel). Mängijatel kohal olla 17:15

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.

My initial thought was not to come for 3 reasons:

- I haven´t trained at all over the last 2 weeks due to known problem with muscle
- I think it´s fair to leave someone who did the chance to play
- I want to avoid to play a more tempoed game and get possibly injured again

However, if situation looks this bad (11 people and no subs) I can come and help you guys.
However let´s see how the situation is on Wednesday.
Tonite I´m going goalkeeping 7 vs 7 in IAFA so cannot join the training.

MartinAru
06.05.13, 15:39
Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

( Click to show/hide )

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.
12. Matu

jozik
06.05.13, 15:56
Eks olen nagu Angelogi, kui mehi vähe tulen kohale. Jalgrattaga pedaalimine on jalale head teinud. Võimalusel laseks tal veel natueken taastuda, aga vajadusel olen ka platsil olemas.

Eks kolmapäeval siis vaatab, mis seis on....

TrvP
06.05.13, 16:13
FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

( Click to show/hide )

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.
12. Matu
13. Tarvo

Karu
06.05.13, 16:21
FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

( Click to show/hide )

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.
12. Matu
13. Tarvo
14. Karu

3bet4bet
06.05.13, 18:11
FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

( Click to show/hide )

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Timo K.
5. Markus
6. Villu
7. Eero
8. Rando
9. Marek
10. Kaupo
11. Martin T.
12. Matu
13. Tarvo
14. Karu
15. Georgi

Andriano
07.05.13, 13:14
Väike karika 1/32 finaal.

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Markus
5. Villu
6. Eero
7. Rando
8. Marek
9. Kaupo
10. Martin T.
11. Matu
12. Tarvo
13. Karu
14. Georgi
15. Andri

Max
07.05.13, 21:30
Väike karika 1/32 finaal.[/B]

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Markus
5. Villu
6. Eero
7. Rando
8. Marek
9. Kaupo
10. Martin T.
11. Matu
12. Tarvo
13. Karu
14. Georgi
15. Andri

muhevend
07.05.13, 22:10
Härrased! Palju edu teile homseks mänguks. Kuna sel hooajal isiklikel põhjustel osaleda ei saa (Haapsalu, koduehitus jne), siis otsustasin teha oma lahkumismängu oma endise klubi (Quattromed, praegu Harrastajad) eest. Kunagi sai kuidagi vaikselt lõpetatud - käeluumurd ja 3a pausi. Meil oli väga tore sats ja pastilaa vennaga oleme mitmeid mänge koos teinud. Loodan, et te mu selja taha väga palju väravaid ei löö ja jääme ikka sõpradeks edasi :)

Natuke ka lugemist homsetest vastastest:
Fänlusest (http://www.neljas.ee/est/?news=903433&category=3)
Akadeemiline jalgpalliklubi Quattromed (http://issuu.com/jalka/docs/jalka_2009_10/65)
QM vs Flora (http://tartu.postimees.ee/170807/tartu_postimees/sport/277545.php)
QM (IV liiga) vs Viljandi Tulevik (ML) 2:6 - tegime ajalugu, kui suutsime lüüa kaks väravat meistriliiga klubile (http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpalli_2008/2009._aasta_karikav%C3%B5istlused)
Videod:
QM vs Tulevik - muhevend päästab päeva :) (http://www.youtube.com/watch?v=1a8-HLqhm_E)

inward
07.05.13, 22:23
Väga tore! Kanname selle eest hoolt, et see mäng sulle igaveseks mällu süübiks (või siis vastupidi hoopis meile) ;). Sõpradeks jääme kindlasti.

Angelo
08.05.13, 14:00
Väike karika 1/32 finaal.[/B]

FC Pokkeriprod - Tartu Harrastajad

Mäng toimub Kalevi staadioni kunstmurul, kolmapäeval kell 18:15. Mängijatel kohal olla 17:15.

1. Lauri H
2. Lauri L.
3. Timo H.
4. Markus
5. Villu
6. Eero
7. Rando
8. Marek
9. Kaupo
10. Martin T.
11. Matu
12. Tarvo
13. Karu
14. Georgi
15. Andri


Ok, I think you are enough guys :)
I´ll give the leg a bit more of rest and catch you tomorrow at training (finally!)
Good luck! Edu! Forza!

3bet4bet
08.05.13, 20:20
Lasime 3:1 eduseisus vastastel tagasi mängu tulla, 7 minutit enne lõppu vastane viigistas 3:3. Lisaajal siiski võtsime oma ja tagusime puuri päris täis, lõppseis jäi mingi 9:3 vms. Eks keegi kirjutab hiljem mängust täpsema kokkuvõtte.

inward
08.05.13, 20:22
FC Pokkeriprod 9:3 Tartu Harrastajad

Väravad: 4x Huttunen, 2x Lendsalu, Hanstin, Mäekala ja Pastilaa.

Mäng nii lihtne siiski ei olnud nagu skoor tunnistab (või samas ka oli ?). Andsime mängu lõpus lollisti 3-1 edu ära, vastased lõid 2 väravat tagasi. Lisaaeg seisult 3:3, kuis siis panime füüsisega asja maksma ja tagusime 6 väravat lõpuks juurde. Kokkuvõte kirjutan homme pikemalt - seda pudru ja kapsaid ma täpselt praegu ei mäleta. Lõpp hea, kõik hea.

pastilaa
08.05.13, 20:39
ega keegi riietusruumist mu pintsakut kaasa ei võtnud?

p.s. mängu tahaks ise kiirelt ära unustada - 1 värav oli minu s*tt. sorry! kui selles midagi head oli, siis vähemalt endal lisaajaks ajas see p*sk moti lakke.

inward
08.05.13, 20:41
Ma lasin sõbral vaatamas käia, siis enam polnud. Eks kuuleb, kas Marek või keegi võttis kaasa.

Postiljon
08.05.13, 20:53
Loodan, et enam sellist kohtuniku ei tule, kollasest aru ei saanud mis sain lõin palli, ning see 3:2 värav kus nurgalöögis vastane hoidis käest kinni tõmbas pikkali ei tulnud viga. Hea, et välismaalane oli ei saanud aru, et ta peale karjusin oleks vist teise kollase otsa saanud.

ranka
09.05.13, 06:29
ega keegi riietusruumist mu pintsakut kaasa ei võtnud?

p.s. mängu tahaks ise kiirelt ära unustada - 1 värav oli minu s*tt. sorry! kui selles midagi head oli, siis vähemalt endal lisaajaks ajas see p*sk moti lakke.

Te võitsite 9:3, siis miks mängu ära unustada?

pastilaa
09.05.13, 07:19
Te võitsite 9:3, siis miks mängu ära unustada?
sest lisaaeg tuli ja pidi koledate higiste meestega kauem koos olema.

Andriano
09.05.13, 12:02
kohtunik jättis soovida. Olukorras, kus üritasin palli puhtaks lüüa ja vastane mind käest tõmbas, ei suutnud ta 5 meetri pealt viga näha. Ja teiseks see joonekohtunik, kes määras audiviske kuigi pall oli umbes meeter kornerisse veerenud, eksis palju suluseisu vilistamisel. Aga see selleks sellised asjad juhtuvad peame lihtsalt järgmistes mängudes hoiduma lihtsatest eksimustest.

Angelo
09.05.13, 12:38
Lasime 3:1 eduseisus vastastel tagasi mängu tulla, 7 minutit enne lõppu vastane viigistas 3:3. Lisaajal siiski võtsime oma ja tagusime puuri päris täis, lõppseis jäi mingi 9:3 vms. Eks keegi kirjutab hiljem mängust täpsema kokkuvõtte.

Crazy match!
9-3 is from jalgpall.ee...I thought it was after penalties :D

Angelo
09.05.13, 12:40
kohtunik jättis soovida. Olukorras, kus üritasin palli puhtaks lüüa ja vastane mind käest tõmbas, ei suutnud ta 5 meetri pealt viga näha. Ja teiseks see joonekohtunik, kes määras audiviske kuigi pall oli umbes meeter kornerisse veerenud, eksis palju suluseisu vilistamisel. Aga see selleks sellised asjad juhtuvad peame lihtsalt järgmistes mängudes hoiduma lihtsatest eksimustest.

Are you talking about the blond young guy?
He was very distracted and lazy. I told him, be focused (I know the ref, we´ve done a game together, he´s Turkish) because I noticed he ran with few seconds delay compared to the defence line. I don´t understand why they have to be so umprofessional, it drives me crazy...

Andriano
09.05.13, 12:51
yeah the very same. I guess the young linesmen have to get the experience from somewhere and EJL thought why not let them practice in these games.

Pumper
09.05.13, 16:57
Ülevaadet ka paluks.

inward
09.05.13, 17:19
Ülevaadet ka paluks.

FC Pokkeriprod 9:3 Tartu Harrastajad (http://www.pokkeriprod.com/2013/05/09/fc-pokkeriprod-suundus-vaikeste-karikavoistluste-116-finaali-voites-lisaajal-tartu-harrastajaid-9-3/)

inward
09.05.13, 22:00
4. voor

FC Pokkeriprod - SK Tapa

Mäng toimub pühapäeval, Kalevi kunstmurul, kell 14:30. Mängijatel kohal olla 13:30.

1. Lauri L
2. Lauri H
3. Marek
4. Timo E
5. Andri
6. Rando
7. Martin T.
8. Markus

veeretas
09.05.13, 22:22
4. voor

FC Pokkeriprod - SK Tapa

Mäng toimub pühapäeval, Kalevi kunstmurul, kell 14:30. Mängijatel kohal olla 13:30.

1. Lauri L
2. Lauri H
3. Marek
4. Timo E
5. Andri
6. Rando
7. Martin T.
8. Markus
9. Kaupo

TrvP
09.05.13, 23:09
4. voor

FC Pokkeriprod - SK Tapa

Mäng toimub pühapäeval, Kalevi kunstmurul, kell 14:30. Mängijatel kohal olla 13:30.

1. Lauri L
2. Lauri H
3. Marek
4. Timo E
5. Andri
6. Rando
7. Martin T.
8. Markus
9. Kaupo
10. Tarvo

muhevend
10.05.13, 08:29
Suur tänu veelkord mängu eest. Tore oli. Eriti 90 min :) Endal jäi kripeldama lisajal üks värav, ülejäänud olid ikka kaitsjate väsimus juba.
Minu pilk teie mängule. Kaitses tuleb teil kõvasti tööd teha (eelkõige kiirus), et kaitseliin ei laseks nii lihtsalt läbi ründajaid. Poolajal arutasime, et tuleb üks-ühele kaitsjad ette võtta ja see töötas. Seega, pigem kaitseliini tugevdada ja oletegi kolmandas. Väravavaht peab rohkem trennis käima, et saada kindlust juurde. Polnud ise mänginud kuu aega ja võhm kaob kuu ajaga. Kõrgete pallide arvestamine kaob ka ära. Lisaks pallide püüdmine jms. Trennis on vaja käia. Loodan, et minu vaade mängule annab sisendit, kuidas saate paremaks. Hoian teile pöialt!
Kohtunike osas pole üldse mõtet sõna võtta, mehed mängivad nii nagu neil lastakse. Peate ise pingutama ja saategi võidud kätte. Kohtunikke süüdistada, mõttetu.

Veelkord, edu hooajaks ja loodan, et kolmas liiga tuleb ära. Ise pole ka veel kindaid varna visanud, kuid eks paistab, mis tulevik toob.

pastilaa
10.05.13, 10:44
edu muhevend! hea töö!http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/760/085/applause-gif-tumblr-47_original.gif?1363040789

3bet4bet
10.05.13, 10:48
4. voor

FC Pokkeriprod - SK Tapa

Mäng toimub pühapäeval, Kalevi kunstmurul, kell 14:30. Mängijatel kohal olla 13:30.

1. Lauri L
2. Lauri H
3. Marek
4. Timo E
5. Andri
6. Rando
7. Martin T.
8. Markus
9. Kaupo
10. Tarvo
11. Georgi

Eero
10.05.13, 23:04
4. voor

FC Pokkeriprod - SK Tapa

Mäng toimub pühapäeval, Kalevi kunstmurul, kell 14:30. Mängijatel kohal olla 13:30.

1. Lauri L
2. Lauri H
3. Marek
4. Timo E
5. Andri
6. Rando
7. Martin T.
8. Markus
9. Kaupo
10. Tarvo
11. Georgi
12. Eero
13. Madis