PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

inward
07.04.12, 10:08
. Omajagu on seda valget ollust maha tulnud. SPK´l pole kunagi põkapõkat(traktorit)näinud :S saab huvitav olema.


SPK-l on traktor küll. Arvestades, mis talv väljas on, siis tõesti peab sealt paari tunni pärast läbi käima ja väljaku üle vaatama ning helistan vajadusel esindajale ka, et traktoriga puhtaks lükataks staadion.

The_Meer
07.04.12, 10:16
Edu 6htuseks mänguks poisid, vaatan et saime just õigel ajal tulema:D

inward
07.04.12, 10:20
Nojah, vähemalt pealtvaatajatele säilib külm ja karge õlu.

veeretas
07.04.12, 10:51
Soovin ka siis õhtuks edu! Ja nutikamad varumängijad/pealtvaatajad, kes omavad nutikat telefoni võiks nt FB või foorumisse lühikesi online update teha (seisu muutused jms), jälgiks huviga.

jozik
07.04.12, 11:17
Veeretas sa parem hiti suurelt, siis saaks terve ülekandebussi osta =)

Katsub homseks lõunaks kokkuvõtted ülesse saada. Video crabimise, konvertimise ja kokkuvõtte kokkulõikamisega ikka läheb aega.

inward
07.04.12, 12:20
Väljak puhas, traktoriga lumi ära lükatud. Kõik ok.

Pumper
07.04.12, 12:46
Tore, siis super.

pastilaa
07.04.12, 12:54
panin sulle veeretas PMi - testiks live streami siis juba. aeg sõltub sellest, kas saan põhis või varus mängida. kui üldse mitte, siis kogu mängust.

jozik
07.04.12, 14:50
Ei saa ma ikka mõtlemata olla. Pumper, mänguprotokoll tuleb ka ju täita, see võtab omajagu aega. Äkki saad välja printida meie meeskonna nimekirja, siis on lihtsam seda asja täita.

Ilusat mängu ootama jäädes

Joosep

lenC
07.04.12, 16:56
Soovin ka siis õhtuks edu! Ja nutikamad varumängijad/pealtvaatajad, kes omavad nutikat telefoni võiks nt FB või foorumisse lühikesi online update teha (seisu muutused jms), jälgiks huviga.
Vähemalt seisust võin küll siin teemas teada anda. Tahaks ka öelda seda, et videod on väga kõvad! Tervet mängu ma ei viitsi küll vaadata, aga need 10 minutised poolajakokkuvõtted on ideaalsed.

Edu, mehed!

muruntau
07.04.12, 17:03
Edu minugi poolt! Teeme pumperile korraliku kingi! Jään samuti live streami katsetaja rolli see mäng, ei riski praeguse ilmaga välja tulla.

muruntau
07.04.12, 18:48
Keegi seisu teatada saab? Ootan siin juba pool tundi huviga, aga ei midagi :( Pean vist ikka kohale lendama...

lenC
07.04.12, 19:17
1:1 Mul tehnilised probleemid.

lenC
07.04.12, 19:56
1:2

The_Meer
07.04.12, 19:57
MÄNG LÄBI?

lenC
07.04.12, 21:00
läbi, 1:2, vapper võitlus oli, aga tundus, et kehv ilm häiris meie omi vähe rohkem.

Pumper
07.04.12, 21:38
Kle jah, vastastele tuleb au anda, olid väga hea sportliku vormiga. Esimene poolaeg oma võimalusi ära ei löönud (vastastel muidugi oli ka 3 mammukat, millest 1 skoorisid). Ja teine poolaeg vajusime päris ära vastutuule all. Kahjuks suurt söötu mängida ei saanud ja nii ta oli, natuke harjumatu võrreldes treeningmängudega, esimene kord kus saime lumes mängida. Järgmine nädal on raskem katsumus - Viimsi, seniks mahedat meelt ja mängu.

pastilaa
07.04.12, 22:50
Väga OK esimene poolaeg oli - kahjuks teisel poolajal tundus, et kaotasime veidi pea ja tuules ei tahtnud pall eriti vastaste poolele enam liikuda. Väärisime tegelikult viigipunkti, aga napp kaotus on tõsiasi. MOTM meie poolelt muidugi uus ründepüss - kui ta meie trenni viitsiks ka tulla, siis saaksime kindlasti talle rohkem ja paremini palle tulevikus anda ja aimu ta liikumistest + ta peaks ise ka karistuslööke lööma. Ilmselgelt on meie tase ta jaoks naljanumber, aga kui edaspidi viitsib ka käia, siis muidugi tore.

veeretas
07.04.12, 23:00
ok ise pole küll mängu näinud aga kahju, eks sisemas lootsime kõik paremat tulemust. Aga millisest uuest ründepoisist pastilaa jutt käib, A.Mitt?

Pumper
07.04.12, 23:09
Ta kahjuks meie trenni ei jõua, sest ta ise Nõmme kalju mängiv rannajalgpallitreener ja teeb 6x nädalas trenni. Aga aitab meid osades mängudes. Täna oli ründepõud seega kasutasime teda natuke. Kindlasti ei röövi ta mänguaega meie staaridelt. Vahetusmeestele niipalju et pead ei tasu longu lasta, küll aeg tuleb. Tulemusele me ju ei mängi.

pastilaa
07.04.12, 23:22
ok ise pole küll mängu näinud aga kahju, eks sisemas lootsime kõik paremat tulemust. Aga millisest uuest ründepoisist pastilaa jutt käib, A.Mitt?

jap

inward
08.04.12, 16:12
FC Pokkeriprod 1:2 FC Kiiu.

Sisuliselt mängu algusest peale kuni lõpuni sai mängitud rasketes ja ebameeldivates ilmastiku tingimustes, mis teise poolaja vältel süvenesid veelgi. Kuid sellegipoolest tingimused olid mõlemale poole võrdselt halvad ning Kiiu suutis kaks väravat lüüa ning meie ühe.

Esimene poolaeg olime meie domineerivam pool, omasime rohkem ohtlike võimalusi. Värav sündis nurgalöögist, kui hea tsenderduse Mitt peaga väravasse suunas. Võimalusi eduseisu kasvatamiseks oli teisigi, kuid Kiiu väravavaht tegi väravas väga häid tõrjeid. Viigivärav sündis meie jaoks õnnetust olukorrast, kus meie kaitsja hakkas palli puhtaks lööma, kuid täpselt vastu Kiiu mängijat, kes palliga läbi pääses ning oskuslikult taha nurka ära lõi seisuks 1:1.

Teine poolaeg lumesadu tihenes veelgi ning plats oli jäiselt libe. Kiiu haaras ise initsiatiivi ning näidati head füüsilist mängu. Vastaste võiduvärav löödi umbes teise poolaja keskel, kui Kiiu mängija äärest läbi pääses ning palli taha posti saatis, kus uhkes üksilduses olev Kiiu mängija võimalust kasutamata ei jätnud. Mängu lõpus jättis kohtunik ka üsna selge penalti meie kasuks andmata ning nii pidimegi vastu võtma esimeses liigamängus kohe kaotuse. Üldiselt oli siiski võrdne mäng, võimaluste poolest väärinuksime küll viiki, kuid väravad on need, mis loevad. Järgmine nädal siis loodetavasti mõistlikes oludes peame end tõestama, kui võõrustame Kalevi staadionil Viimsi FC Igiliikurit. Järgmiste mängudeni.

https://www.facebook.com/notes/fc-pokkeriprod/fc-pokkeriprod-alistus-liiga-i-vooru-kohtumises-fc-kiiule-12-11/292950650780120

Riivo77
08.04.12, 18:20
Mängu lõpus jättis kohtunik ka üsna selge penalti meie kasuks andmata ning nii pidimegi vastu võtma esimeses liigamängus kohe kaotuse.

Arvatavasti on jutt episoodist, mis toimub ~4:00.

SMbVmgak5wQ&feature=plcp&context=C4c0a422VDvjVQa1PpcFMmuBQKHgnBPkHu4ykUPxaN ntORzv4ydr8%3D

Riivo77
08.04.12, 18:29
Vastaste mängija teine kollane/punane jäi ka kenasti kaadrisse.

C8_FS3AYr7s&feature=plcp&context=C4e6b86dVDvjVQa1PpcFMmuBQKHgnBPrazDSeGp-jthsxigcCRTvE%3D

lenC
08.04.12, 18:35
Muru ja Ranka teenisid selle :>

inward
08.04.12, 18:37
Väga hea kvaliteediga videod, peaks mainima. Mis seadeldisega tegemist on ?

Riivo77
08.04.12, 19:03
Väga hea kvaliteediga videod, peaks mainima. Mis seadeldisega tegemist on ?

Galaxy S2. Parema valgusega saab veel tunduvalt parema pildi (vahepeal on näha, et mobiil ei saa hästi aru, kuhu fokusseerida:) Lisaks kippusid eilse ilmaga käed/sõrmed külmuma ning tuul rikkus heli:)

Pumper
09.04.12, 12:53
Jõudsin nüüd natukene mängu ka analüüsida, kuna emotsioonid olid suht kõrged mängu ajal, siis vajasin natukene aega taastumiseks.

Mängu alguses saime kindlasti paremini käima ja avaldasime vastastele survet ja meil tekkisid mitmed võimalused, millest kahjuks realiseerisime ühe. Peale seda hakkasid vastased ka meie väravapoolt külastama ja tekkisidki mõned augud, kus vastased said 3x löögile, millest ühe ka realiseerisid (2 100% võimalust küll luhtasid). Teisel poolajal langesime sügavale omapoolele, milles mängis suurt rolli vastutuul. Vastased küll midagi ohtlikku ei tekitanud va 1 kaitse eksimus (mees jäeti täiesti vabaks, kuigi oleme rääkinud, et peame vastast nägema selja tagant), kus mees jäi vabaks ja meile värava ära koksas. Lõpus tuleb tunnustada meeskonda, kes kõik andunult survet avaldasid, aga kahjuks mida ei tulnud oli värav (ka muidu tiptop kohtuniku eluprohmakas, igatahes kohe kuidagi ta seda pennalt meile anda ei tahtnud).

Lõpetuseks, oli üldiselt hea mäng, oleksime pidanud ise rohkem väravaid lööma. Vastased kasutasid oma võimalused 50% lt ära ja nii see võit võetigi, tegelikult jäi silma ka nende suurem tahtmine. Samuti peab kaitses paremini tegutsema ja selliseid otsustavaid eksimusi ei tohi läbi lasta.

Järgmine mäng loodame siis et saame ka rohkem söötu mängida ja mängu ilusama skooriga lõpetada.

Riivo77
09.04.12, 12:58
Kui te peaksite seal staadionil veel kodumänge pidama (saan aru, et see oli erand), siis peab sealsele turvamehele ütlema, et on täiesti normaalne, et publik tahab mängu vaadata:) Mulle väitis turvamees, et ta teeb erandi ning laseb mu staadionile, aga et tavaliselt niimoodi ei saa:)

inward
09.04.12, 22:28
See suure kõhuga vanamees seal valvelauas on pehmelt öeldes natukene juhmakas.

Videode puhul on see ka hea, et saab enda mängu analüüsida ja eksimused üle näha. Oleks esimese värava puhul taklanud oleks vb värav olemata olnud, aga no mis teha.

Pumper
10.04.12, 07:56
Jah see vanamees oli paanikaolukorras, tahtis vist varem koju saada ja rahvast ei tahtnud eriti sissegi lasta, mängijatest rääkimata.

Aga analüüsiks on hea jah, kaitses ei olnud esimese värava puhul suurt teha, taklamine oleks heal juhul punase andnud ja pikk mäng veel ees. Vastane sai rünnakul lihtsalt 1 puutega palli endale niihästi ette, et oli pikas eduseisus. Viga tekkis juba varem kus meie mees päästis palli otse vastasele ette ja kiire rünnak algaski sellest, 3 puutega ja värav.
Tahaks teist väravat ka näha, seal magas vist äärekaitsja ikka totaalselt maha, kuigi sekund varem ei saanud meie mees pallile pihta ja vastane kasutas jälle kingituse ära.

Selline see tase on ja eksimused ikka tekivad.

jozik
10.04.12, 09:59
Nonii,

sai terve mäng kõrvalt vaadatud ja sai ka vaadatud videolindilt mängu. Ma teeks omapoolse kokkuvõtte:

Markus- 4 pika miinusega: tegi paar head tõrjet, kaks korda oli ka kuulda kuidas mehi juhendas ( seda võiks rohkem teha ), paar kõhklevat välja tulekut.
Lauri- 4 . Tubli töö, jooksis, söötis ja peatas vastaseid kahju, et pidi välja tulema.
Alvin mängijana - 4 : juhendas kaitseliini, algatas hästi rünnakuid nii pikkade söötudega, kui ka vastaselt palli röövides, pahaks kohaks võib pidada temperamentsust ( meie põhjamaa kohtunikele ei pruugi meeldida tulehargid, isegi siis kui neil on õigus)
Alvin treenerina - 3 pika miinusega, ise mängides ei suudagi kõike hoomata.
Rain- 4 hea töö, pallid korralikult klaariks, vastased väga palju temast mööda seekord ei tuhisenud.
Villu- 4, tegi oma asjad ära, i´le jäi täpp panemata tänu mannetutele karistuslöökidele. Julgemalt kõmmutage peale, eriti sellise ilmaga
Magnus- 5 meest jagus kõikjale, kaitsesse, ründesse ja kaadrisse
Anders- 3 , ilmselgelt ilm pärssis triblamist. Teisel poolajal vajus asi ära, esimesel poolajal oli keskväli rohkem meie, siis teisel poolajal see asi muutus
Margus- 3, ei loksunud ka temal kõik asjad paika. Esimene poolaeg oli hea aga teine vajus ära. Ei tea kas midagi juhtus platsil, et mõlemad keskvälja mehed olid kadunud teiseks poolajaks.
Gerd- 5 pluss, mees oli kõikjal, nagu Magnuski, kuid seekord ta säras. Jagas sööte, tema antud nurgalöögid olid head. Suutis ennast tagasihoida kohtuniku suhtes. SELLE MÄNGU PARIM MEES.
Karel- 3, aktiivselt mängis, pidevalt röövis palle vastastelt, kuid pahatihti takerdus rünnak, kas asi oli ilmas, aga kuidagi lihtsalt ei klikanud.
Mitt- 4 , mees metsast ( meile tundmatu ), rünnakus lõi olukordi, paaril korral oleks võinud söötu anda, aga see oli pigem tingitud vähesest ( loe olematust ) kokkumängust meie meeskonnaga. Peamiseks probleemiks on just kokkumäng.

Tarvo- 4 miinus, tõi kaitsesse kindlust juurde. Ei olnud väga palju aega hiilata. Teisel poolajal, kui keskväli oli nõrgenenud ei saanud ka kaitsjad nii palju enam tõusta
Meelis- 3, Aega jäi väheks, kahjuks selget viga trahvikastis tema vastu ära ei vilistatud, paaril korral oleks pidanud lahendama asjad teistmoodi
<<Joosep>>- 3, visati vette temale harjumatus kohas. Kumas läbi kerge ebakindlus ( ei tea kas ilmast või esimesest päris mängust meie eest ).

inward
10.04.12, 21:40
Hakkame nimekirjaga pihta siis.

FC Pokkeriprod : Viimsi FC Igiliikur

II vooru kohtumine.

Kalevi staadion, kunstmuruväljak, Staadioni 8. 15.02 Pühapäeval, kell 12:00 avavile.

1. Lauri.
2. Andrias.

https://www.facebook.com/events/205290619573373/

nikitheone
10.04.12, 22:11
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter

nikitheone
10.04.12, 22:14
btw järgmine pühap on meil miskell mäng? 22st mõtlen

inward
10.04.12, 22:19
http://jalgpall.ee/calendar.php?b=IV.E&year=2012

21.04 laupäeval, kell 10:00 hoopiski.

nikitheone
10.04.12, 22:21
super, ty. panen kalendri esimesse posti ka

fyte
10.04.12, 22:33
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte


// btw mis aprilli kuumakse on?

inward
10.04.12, 22:35
30€.

pastilaa
10.04.12, 22:53
Kahjuks see nädalavahetus sõidan ära ja ilmselt ei jõua mängu ajaks tagasi. Edu!!!

inward
10.04.12, 22:59
Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.

Karelkorm
11.04.12, 05:02
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel

Pumper
11.04.12, 07:54
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper

Nonii juba ükskord on, et vahel keegi tulla ei saa, peale seda mängu on mul kahtlane kas mitu mängu tulla saan, kuna kool on siis ja 1 bronnitud ndlv. Peame leidma mingid lahendused.

Reix
11.04.12, 10:01
7. Reigo

margus
11.04.12, 11:55
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus

Karu
11.04.12, 12:14
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu

pastilaa
11.04.12, 12:20
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)

lenC
11.04.12, 13:02
Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.

Pumper
11.04.12, 13:17
Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.

Ma vaatan hommikul kiirelt Transformerite multareid siis jõuab päeval kõikjale.

jozik
11.04.12, 13:18
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep


Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma?

pastilaa
11.04.12, 13:25
Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma? Mina ei loobu millestki - teised peavad ilmselt kerge pohmakaga end varem üles ajama ja autosse kobima.

jozik
11.04.12, 13:54
Siis soovitan sul sõita aknad lahti. Krt sõjaväes olid esmaspäeva hommikud kõige õudsemad, siis võis kirve õhku kinni lüüa. Kõik panid nädalavahetusel tina ja siis tulid tagasi sõjaväkke põdema. Ja kui sul ikka 10 noormeest laseb korralikku pohmaka kärtsu siis oi oi oi. Ma kujutan ette, et väikene auto võib päris kiiresti täituda....

Aga tegelikult väga hea uudis et oled tulemas, siis ma saan äkki mängu rohkem nautida

Karelkorm
11.04.12, 14:33
Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.

Kuna meil ründajaid palju kohale tuleb, siis ma võin äärekaitset mängida. Olen seda varemgi edukalt teinud.

pastilaa
11.04.12, 14:35
Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.

Super! Tagantjärgi veel tänud eelmise mängu fännidele - käputäis FC PP toetajat tegid kena kisa ja hüpnotiseerisid kohtuniku.

Pumper
11.04.12, 14:41
Hea Karel, aidake mind oma varasemate kogemustega, Tean et Hardi on vasak kaitsja samuti olnud.

pastilaa
11.04.12, 14:46
Toon veel korra selle LIVE streami mõtte päevakorrale. Kuigi eelmine nv sain ettevalmistused tehtud (ustreamis PP kanal), jäi testimine siiski ära kuna pidin platsil olema 90min. Kas keegi veel viitsiks sel pühapäeval koos minuga proovida, kellel korralik telefon ja mobiilne net? Vajalik ustreami aplikatsiooni olemasolu ja kindel käsi :P. KUI ülekanne staadionilt osutub vaadatavaks, siis peaks ilmselt edasi arendama seda ja kaaluma mõne vanema läpaka, videokaamera abi (praegune Jossi kaamera vist ei ühildu millegagi eriti). Samas jaagup77 videode järgi võiks ka telefonidega vast hakkama saada.

Ranka pakkus välja, et kui asi õnnestub, siis PP lehel saaks meie mängude LIVE stream oma koha. Minuteada oleks selline ülekanne ainulaadne asi eesti vutis - või teab keegi veel analoogseid ülekandeid ühe klubi mängudest?

nikitheone
11.04.12, 14:50
ei tea sellist asja. mõte väga meeldib, pakkusin seda asja ka hiljuti välja :D
endal kahjuks pole mobiilset telefoni, aga võin tuua oma läpaka + netipulga?

jozik
11.04.12, 15:13
Mis mõttes ei üldu. Läbi <<tuletraadi>> peaks saama küll ühendust.

Eks ma vaatan hetkel ringi ja katsun endale kaamera muretseda. Hetkel möllan laenatud massinaga. Mis oma töö teeb edukalt ära. Parem kui passida lihtsalt sõnu. Eks see videote arvutisse dekodeerimine ja töötlemine on aeglased, kuna ütleme ausalt, minu rüpperaalid on vanad...

difender
11.04.12, 15:24
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando

pastilaa
11.04.12, 15:26
endal kahjuks pole mobiilset telefoni, aga võin tuua oma läpaka + netipulga?

väga hea! seekord vist pole veel vaja - esmalt vaatame, mis kvaliteediga see Ustream olema hakkab platsilt.


Mis mõttes ei üldu. Läbi <<tuletraadi>> peaks saama küll ühendust.

Eks ma vaatan hetkel ringi ja katsun endale kaamera muretseda. Hetkel möllan laenatud massinaga. Mis oma töö teeb edukalt ära. Parem kui passida lihtsalt sõnu. Eks see videote arvutisse dekodeerimine ja töötlemine on aeglased, kuna ütleme ausalt, minu rüpperaalid on vanad...

See dekodeerimine ja töötlemine on tõesti neegritöö. Nagu Riivo77 ja ka minu Sparta turniiri videost näha, siis kvaliteet ka kannatab - isegi telefoniga tuleb parem (ja ei mingit töötlemist - failid otse üles laetud). Selles mõttes oleks uus kaamera muidugi fantastika. Mis LIVE streami puutub, siis mul kerge kartus, et see võib olenemata kaamerast üle mobiilse neti otse edastades paras pikslipudru olla. Aga eks see selgub.

Riivo77
11.04.12, 16:13
Ustreamiga otseülekanne mu kontoriaknast (hoian nii veerand tundi selle aktiivsena):

http://www.ustream.tv/channel/7284807

pastilaa
11.04.12, 16:16
Ustreamiga otseülekanne mu kontoriaknast (hoian nii veerand tundi selle aktiivsena):

http://www.ustream.tv/channel/7284807

Üle wifi või mobiilse neti?

Riivo77
11.04.12, 16:20
Wifi.

Hardi
11.04.12, 16:20
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi

afro_siil
12.04.12, 18:51
Viimsi FC Igiliikur, 15.02 Pühapäeval Kalevi Staadionil, kell 12:00 avavile.

1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri

inward
12.04.12, 19:50
Viimsi FC Igiliikur, 15.02 Pühapäeval Kalevi Staadionil, kell 12:00 avavile.

1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus

TrvP
12.04.12, 20:47
Viimsi FC Igiliikur, 15.02 Pühapäeval Kalevi Staadionil, kell 12:00 avavile.

1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus
16. Tarvo

kait
12.04.12, 21:19
Viimsi FC Igiliikur, 15.02 Pühapäeval Kalevi Staadionil, kell 12:00 avavile.

1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus
16. Tarvo
17. Kait (kui protokollis ruumi veel on)

Pumper
12.04.12, 21:26
Teavitan siis, et pühapäeval olge kohal kl 11:00 umbes, loodame et ilm on hea ja saab rahulikult soojaks teha.

Hardi, Martin ja Henri ajage oma arstitõendid ka jalkaliitu (muidu mängida ei saa).

Kait, kas sul tööga jamad et trennis käia ei saa?

inward
12.04.12, 21:32
Vaevalt nad homme jõuavad seda teha või jõuavad ? Kas mingit pikendust perearsti juurde aja kinni panemisega ei antud ?

Pumper
12.04.12, 21:34
Henri saab 1 nädala pikendust, kui teatab arstiaja, aga Hardi peab juba dokumendi esitama, Martinil kehtis vana kuni 24 aprillini vist.
Õnneks mehi on, aga asjad tuleks kiirelt korda ajada, täna peksti juba 4 meest sodiks trennis. Peab ettevaatlikumalt mängima, või siis trenni lõpus kuskil 20 minutit ainult mängima.

pastilaa
12.04.12, 22:14
täna peksti juba 4 meest sodiks trennis aiai - kes siis?

ranka
12.04.12, 22:15
Teil kaklus või jalkatrenn? Polegi viimasel ajal aru saanud....

Max
12.04.12, 22:23
Ega neljas liiga naljaasi pole; tuleb jalgadeoskustele ka käeoskused kasuks. ok ok nali naljaks- tänane ideaalne kevadilm ja grillimõtted tõid jh natuke närvilise meeleolu paljudele.

Aga väike soovitus, vb ainult minuarvamus. Aga tänane soojendus ja see polnud nii ideaalne. Mitte harjutuste poolest aga sellepoolest et jalad jäid väga kangeks. Vb minu arvamus. Aga kui keegi kinnitab siis nii oli. Eelistan tavalist soojendust ja vb paar harjutust juurde lisada pigem.

Max
12.04.12, 22:34
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus
16. Tarvo
17. Kait (kui protokollis ruumi veel on)
18. Max
19. Gerd (aka Kullamäe) sitematel aastatel muidugi :D


Sry eelviimane post vales kohas, mängude mitte trenni all

inward
12.04.12, 22:57
See mäng peame küll kõik 5 vahetust ära tegema. Teeme selle enne ja poolajal selgeks täpselt.

TrvP
12.04.12, 22:58
See mäng samuti võime 5 vahetust teha? Ses mõttes, et siis suhteliselt paljudel jääb hetkel esitatud listist mängimata vms (nagu eelmine mäng juhtus)...

inward
12.04.12, 23:07
Eelmine mäng tegime kolm vahetust. Paraku nii on jah.

pastilaa
12.04.12, 23:13
Eks see hooaja alguse asi ole - karta on, et esimesed korralikud suvised ilmad ja nibin-nabin koosseis koos. Igatahes väga positiivne, et nii paljud tulemas.

nikitheone
13.04.12, 08:02
See mäng samuti võime 5 vahetust teha? Ses mõttes, et siis suhteliselt paljudel jääb hetkel esitatud listist mängimata vms (nagu eelmine mäng juhtus)...

kui võimalik, siis pumper võiks teada anda enne jah. ma pigem tulen siis 12ks tribüünile vaatama, kui 11ks kompsudega kohale :).

kait
13.04.12, 08:30
Kait, kas sul tööga jamad et trennis käia ei saa?

Neljapäeviti on veidi keeruline jõuda, vähemalt hetkel. Kui isegi jõuaks, siis üsna väsinult. Aga eks ma annan endast parima.

Andriano
13.04.12, 12:58
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus
16. Tarvo
17. Kait (kui protokollis ruumi veel on)
18. Max
19. Gerd (aka Kullamäe) sitematel aastatel muidugi :D
20. Andri

margus
13.04.12, 13:04
Kas 22.04.2012 mängu ei toimu vaid on 21.04.2012 kell 10:00? Millal see karikamäng toimub? (22.04.2012 - ma tulla ei saa, kui peaks toimuma midagi)

Pumper
13.04.12, 14:21
Väike vaheteema mängust: JK Tallinna Kalev Juunior-FC Pokkeriprod 21.04 . Mäng pidi toimuma kell 10:00, nüüd Kalev ütleb et samal ajal on mingi turniir ja sellel kellaajal mängida ei saa. Mänguaeg pakutakse 20:00 samal päeval 21.04 Kalevi staadionil, sobib see `kõigile, andke teada täna õhtu jooksul, kui enamus positiivsed siis annan teada neile. Arvan et tiimi saame igaljuhul kokku.

nikitheone
13.04.12, 14:24
sobib

inward
13.04.12, 14:39
Kindlasti sobib, see 10:00 on ikka üsna ebameeldiv aeg. Pumper, sa ise ajad siis asja korda Kalevi ja EJL-ga ?

pastilaa
13.04.12, 14:44
sobib

Pumper
13.04.12, 14:46
Jah, ma ütlen õhtul Kalevi esindajale, et 20:00 ja siis nende kodumäng ja nad ise peavad ajama, muidu meid ei huvita ja tuleme 10:00 ja kui turniir on ees korjame 3 punni.

Väikesed uudised ka Väikese Karika kuupäevast, arvatavasti toimub see 9. mail (samas muudatused võimalikud).

jozik
13.04.12, 15:17
sobib kell 2000 mütata postega, kelle magamamineku aeg on kell 2100, seega peaksid nad teisepoolaja lõpuks päris tusased olema :P

Pumper
13.04.12, 17:34
Nii, mäng siis 20.15 21.04 kalevi statal, 15 minti pandi juurde et saaksime sooja teha. Madisele peab siis mingi aeg kinnitav kiri ka saabuma, et asi ametlik. Siis viiakse ajakavasse ka muudatus sisse.

pennu1
13.04.12, 18:26
1. Lauri.
2. Andrias.
3. Nixter
4. Fyte
5. Karel
6. Pumper
7. Reigo
8. Margus
9. Karu
10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
11. Joosep
12. Rando
13. Hardi
14. Henri
15. Markus
16. Tarvo
17. Kait (kui protokollis ruumi veel on)
18. Max
19. Gerd (aka Kullamäe) sitematel aastatel muidugi :D
20. Andri
21. Meelis

inward
13.04.12, 19:53
Olgem ausad homse päeva jooksul peaks selle 16 mehelise pingerea ära tegema Viimsiga mänguks. Kõik mängijad võib-olla ei taha mängu tulla vaatama kui nad üldse mängida ei saa, mis on täiesti arusaadav, inimestel muudki teha ju jne.

nikitheone
13.04.12, 21:24
nõus. ma tulen igaljuhul kohale, aga tahaks teada, kas tulen trenniasjadega või õllega

TrvP
13.04.12, 21:30
nõus. ma tulen igaljuhul kohale, aga tahaks teada, kas tulen trenniasjadega või õllega

+1

difender
13.04.12, 22:17
Ise oleks samuti mängule tulija nagunii, ainult võiks tõesti homse päeva jooksul teada saada kas on mängule asja mängijana või pealtvaatajana tulla.

Karelkorm
14.04.12, 01:28
Nõustun eelkõnelejatega

Hardi
14.04.12, 09:43
Samuti nõus.

pastilaa
14.04.12, 10:10
Mu meelest see veidi riskantne tee, aga ootame treeneri arvamust.

Pumper
14.04.12, 13:12
Mina olen oma arvamuse varem avaldanud. Enamus peaks teadma oma kohta ja kui on lootuseid siis tuleks ikka vormis kohale tulla.

difender
14.04.12, 13:22
Mina olen oma arvamuse varem avaldanud. Enamus peaks teadma oma kohta ja kui on lootuseid siis tuleks ikka vormis kohale tulla.

Mina võin siis homme mängu publiku hulgast nautida ühesõnaga?

jozik
14.04.12, 13:51
Igastahes platsiääres näeme kõikidega! vahet ei ole kas tahad istuda publiku poolele või siis pingi juures.

Pumper, üks asi on tegelikult. Hetkel veel külmemad ajad, siis võiksid vihjata kas on platsile minek või mitte, sest siis teab millist riidehulka kaasa tassida. Eelmine kord sai kergelt külma, jalgpalli jalanõud ei ole just parimad soojahoidjad. See kui öelda meestele et täna pole platsile asja ei ole patt =)

Pumper
14.04.12, 15:09
Kohale tulevad mängima:
Markus
Lauri
Karu
Tarvo
Pastilaa
Karel
Gerd
Fyte
Margus
Andrias
Mitt?
Henri - kas arstidokument on edastatud või tähtaeg sinna teatatud?
Muru
Reigo
Max
Joosep
Hardi -kas arstidokument on ära antud?
Kait
Andri
Meelis

udikaz
14.04.12, 15:28
teine asi kohe :) treener peabki sellised konkreetsed otsused tegema ning mängijad peavad arvestama et igakord kui nad kohale vormiga tulevad ei saa nad mängida. selles ei ole midagi haruldast ega ka ebaõiglast. käid trennis saad paremaks ja oledki koosseisus. konkurents on edasiviiv jõud - see on ju ammu teada tõde :) gl fc pokkeriprod ;)

nikitheone
14.04.12, 15:42
nõus udikazega. ma ilmun publiku sekka

TrvP
14.04.12, 18:14
Särgid saame homme kohapeal kätte? Jozik viis nad printimisse eks... Loodame, et öösel ei saja ning hommikul ka ilm on hea, siis saab ilusti söödud käima ning vastastele tugevalt vastu võidelda ja võita!!! ;)

Karelkorm
14.04.12, 20:07
Särgid saame homme kohapeal kätte? Jozik viis nad printimisse eks... Loodame, et öösel ei saja ning hommikul ka ilm on hea, siis saab ilusti söödud käima ning vastastele tugevalt vastu võidelda ja võita!!! ;)

Hmm, kuskohas see printimise info avaldati? Mul särk ripub kodus ja numbrist pole haisugi. Unustasin ise ka tegeleda nädala sees. Ju peab siis teipi otsima kuskilt või ilma numbrita läbi ajama veel.

inward
14.04.12, 20:09
Tubli Karel, jälgi teemasid operatiivsemalt :D. Saab ilma numbrita hakkama ka, mõtled välja endale numbri jälle.

inward
14.04.12, 21:49
Keegi võiks digika ka seekord kindlalt kaasa võtta, mehi on palju kohal, saame hea pildi meeskonnast.

Relamz
14.04.12, 23:34
Keegi võiks digika ka seekord kindlalt kaasa võtta, mehi on palju kohal, saame hea pildi meeskonnast.

Ma tulen arvatavasti kaasa elama, võtan kaamera kah kaasa. Tegelikult mul on üks "planeetpildi" mõte peas mida tahan grupi pildi tegemise käigus teostada. Eks siis seal näeb ja räägib lähemalt.

inward
14.04.12, 23:45
Super!

Karelkorm
15.04.12, 01:28
Tubli Karel, jälgi teemasid operatiivsemalt :D. Saab ilma numbrita hakkama ka, mõtled välja endale numbri jälle.

Ma ju igas trennis ja mängul/mängujärgselt kohal ja foorumit loen ka nagu kord ja kohus, a kui te neid teemasi laup. õhtul Toonicu ees arutate, siis ei saagi kursis olla. :cool: Ühesõnaga kui millegi kallal tegutsete, kirjutage siia teemasse ka, siis saavad kõik teada.

Pumper
15.04.12, 08:20
Varsti läheb uus laar särke trükki, siis saab numbrid peale, ega need numbrid nii olulised ka ei ole.

jozik
15.04.12, 08:30
No hetkel on mul kotis neli viis särki millel on numbrid peal ja nimesid ei ole, seega peaks jaguma. Siis ku tuleb uus laar särke saab ka nimetutele särkidele nimed peale. Vaikselt saab kõik tehtud.

Pumper
15.04.12, 08:39
Loodame et rahvas ei pahanda kui kõik ei suju õlitatult, lihtsalt meie jalkavärk on suht korralikult käima läinud ja kohustusi on ikka palju tekkinud aktiivsematel ning eile kohustuslikul juhatuse koosolekul Toonicu ees sai tõdetud taaskord et jubepalju aega läheb ikka selle jalka alla. Aga selliste klubiliikmete jaoks nagu meil on, siis ainult rõõmuga saab seda tehtud. Suhtumine on meil ikka 110%

nikitheone
15.04.12, 09:43
nõus

pastilaa
15.04.12, 13:27
3:1 võit on tõsiasi.

pennu1
15.04.12, 13:50
Super!!!
Minu jaoks ajaloo parim võit :) (oleks võinud ise ka tordile maasika peale panna,aga seekord jäi nata puudu)

Postiljon
15.04.12, 13:55
Järgmine vastane siis JK Kalev Juunior
0 punktiga väravate vahe 2:7
Ambla vallameeskonnale kodus 2:5
Narva transile võõrsil 2:0 kaotus

Loodame parimat ;)

The_Meer
15.04.12, 14:01
wd kutid, inward teeb siis kokkuvõtte millagi?

Riivo77
15.04.12, 14:04
Meie teine värav:

http://www.youtube.com/watch?v=SphaJ4NqLl8&list=UUcQBw8RNxKl46a8-wWK4nCA&index=5&feature=plcp

Vastaste väga hea võimalus:

http://www.youtube.com/watch?v=SQHSZo1vP8Y&list=UUcQBw8RNxKl46a8-wWK4nCA&index=3&feature=plcp

jozik
15.04.12, 14:09
Noo kogu mängu võiks kahe meie väravaga kokku võtta:

esimeseks tähtsaks väravaks oli 0:2 värav, esimese poolaja 46ndal minutil, meie kaitsja Tarvo lõi tsenderduse keskväljalt ilusasti väravasse.

Teise poolaja alguses ( 3 minutit oli mängitud) tuli viimsi ühega järele. Siis algas press, millest õnneks väljusime ja teise poolaja 36ndal minutil toimus midiagi eriskummalist. Viimsi värava all käis sebimine, proovisime ühe korra pealelööki, väravavaht tõrjus, siis sai ta ka vist viganatukene, siis sattus pall Reigo kätte, kes keeras ringi ja lõi värava peale kus seisis vastase kaitse, õnnetult muidugi vastase jala peale, aga edasine oli minu jaoks imelik. Tuli teine viimsi mängija ja jooksis siis selle palliga väravasse. 3-1 oli tõsiasi.

Karelkorm
15.04.12, 14:19
Viimase värava oluline eelmtöö Andriase poolt, kes oleks võinud vabalt ise vormistada, a ilmselgelt tahtis pinget üleval hoida. =) Tarvo lööki on lausa lust vaadata.

inward
15.04.12, 14:21
FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 3:1 (2:0)

Mängu alustasime kindla plaaniga, et hoiame kaitset kompaktselt koos ning üritame nõelata kiirete vasturünnakutega panustades oma väledatele ründajatele. Mäng algaski Viimsi poolse initsiatiivi haaramisega, vastased lükkasid väga kenasti söötu, hoidsid palli, üritasid küll seina söötudega ning ääri kasutades meie kaitset lahti harutada, kuid väga palju ohtlike olukordi tegelikult luua ei suudetudki - kaitse tegi oma tööd hästi. Juhtime läksimegi kontrast, kui Andrias võttis hästi palli maha ning andis edasi jooksu peale Henrile, kes kenasti palli veel rinnaga ette lükkas ning üle väravavahi täpselt lati alla tõstis. Seisuks 1:0. Viimsi pärast seda tõi ka veel ühe ründaja juurde. Jätkati domineerimist, kuid väravani ei jõutud. Pokkeriprod kasvatasid veel 1 poolaeg eduseisu, kui audist tulnud palli terve mängu vältel väga head mängu teinud keskkaitsja palli kasti tahtis tsenderdada, kuid mis otse väravale suundus ning kõrgelt vihisenud langev pall hoopis väravas maandus.

Teine poolaeg mängis Viimsi taas suures plaanis sama mängujoonise järgi, kuid nüüd hakkas ka rohkem neil ohtlike olukordi tekkima ning üsna varakult suudeti üks tagasi lüüa, kui trahvikasti joone lähistel õhus tagasi põrkunud pall ilusti alla nurka ära löödi. Viimsi tabas korra ka posti, ning korra ka meie väravavahi ebaõnnestunud tõrje oleks peaaegu väravas maandunud, kuid õnneks Markus viimasel hetkel suutis oma vea heastada. Korra löödi ka nurgalöögi olukorrast Viimsi ründaja heast positsioonist peaga napilt üle lati lüüa. Võimalusi vastasel jagus.
Seis siiski püsis, vasturünnakud olid meil terve mängu vältel võti ning sisuliselt otsustasime mängu, kui viimasel kolmandikul kolmanda värava ära lõime. Meie ründaja purjetas hästi keskkaitsest palli kattes ning ette võttes läbi, väravavahiga silmitsi seistes realiseerida küll ei suutnud - tagasi põrkunud palli lõi tugevalt meie mängija Viimsi kaitsja vastu, kuid sealt põrkus pall taas teise kaitsja vastu ning lõpuks väravas maandus.

Tänud Viimsile, väga sümpaatset mängu näitasite ja kohtumiseni juba III vooru mõõduvõtus Kalev Juunioriga, laupäeval 21.04 (kellaeg kinnitamisel).
Eraldi tänaks veel ka kohale tulnud meie fanclubi, keda oli päris arvukalt ning väga häälekalt meie meeskonnale kaasa elasid.

https://www.facebook.com/note.php?saved&&note_id=297524180322767&id=184057441604698

inward
15.04.12, 14:36
Väga hea Riivo, kenasti videos ka. Normaalne löök ikka ;). Rooba on kunn.

PraS
15.04.12, 14:53
Te juba koledaid ei löö :D
Mäletan kui eelmisel hooajal panite 40lt meile(Suemale) koti:D

fyte
15.04.12, 15:38
Riivo, well done! Tõesti said superhästi kaadrisse selle kolli.

//
Ohh, eht, et Riivo selle jäädvustas. Tänud! ;) Poolajal keegi ütles ka, et kui oleks selle saanud teiselt poolt (ehk siis tribüünidelt) linti, oleks ijuutuubi hitt. :D

jep, mina ütlesingi sulle :D

TrvP
15.04.12, 15:50
Ohh, eht, et Riivo selle jäädvustas. Tänud! ;) Poolajal keegi ütles ka, et kui oleks selle saanud teiselt poolt (ehk siis tribüünidelt) linti, oleks ijuutuubi hitt. :D Mäng tuli superhästi meil välja ning pall liikus. ;)

Järgmine mäng kasutame kaitseliinis seda taktikat keskele tekkiva "augu" katmiseks, mida sai Kareliga ja Villuga ning hiljem ka Andersiga arutatud. Nt vasak keskaitse liigub vastasele vastu, siis vasak äärekaitse liigub keskaitsja asemele ning vasakut äärt julgestab vasak poolik...

jozik
15.04.12, 17:07
Järgmine mäng kasutame kaitseliinis seda taktikat keskele tekkiva "augu" katmiseks, mida sai Kareliga ja Villuga ning hiljem ka Andersiga arutatud. Nt vasak keskaitse liigub vastasele vastu, siis vasak äärekaitse liigub keskaitsja asemele ning vasakut äärt julgestab vasak poolik...

Selle manöövri aluseks on suhtlus. Kui mind mängu pandi, siis Lauri juhendas mind täpselt sama moodi, kas ma ka hakkama sain seda peab Lauri ütlema. Kui mehed omavahel kokkulepivad need liikumised siis tuleb ka välja. Juhendamine ja suhtlemine on edu alus.

Pumper
15.04.12, 17:08
No lõpuks hakkab siis see kaitsjate vahetamise asi kohale ka tulema ja täna tõesti kasutasime seda väga hästi, 1. poolaeg oli meie kaitse ikka korralikult kinni. Teine poolaeg 3-4x hüppasid muidugi Tarvo ja Karu kokku õhupalli ajal ja see tekitas segadust, eks peab kokkumängu lihvima, mulle meeldis Tarvo ja Karu sümbioos seal, ilusti saadi hakkama: Karu elimineeris suuremad vennad kehaga ja Tarvo võitles muu pudi padi puhtaks, lõpupoole läks asi natuke hajevile aga eks iga muudatus vajab harjumist.

Ründajad tooksin ka esile, kuna tõesti täitsite oma ülesande 110% ja tegelikult oli ikkagi terve meeskond asja taga.

nikitheone
15.04.12, 18:37
ja ilma fännklubita poleks midagi olnud obv

TrvP
15.04.12, 18:46
Fännide kaasaelamine on päris tugev motivaator! ;)

KristjanLaas
15.04.12, 19:10
Esimene värav oli by far kõige ilusam imo. Väga väga väga super eeltöö ja kena külmavereline palli mahavõtt ja lõpetamine.

Ilus mäng oli.

inward
15.04.12, 19:22
Nõustun, väga oskuslikult välja mängitud, klassikaline kontrarünnak. Küllap seda väravat, varsti ka videos näha saab.

Postiljon
16.04.12, 02:37
Siuke küsimus, kui me peaks mingit meeskonda juhtima 5:0+ 60-70 minutil. Kas see läheb vahetuse alla, kui vv platsi mängijaga ära vahetatakse?

jozik
16.04.12, 05:32
Põhimõtteliselt ei ole see vahetus.

TrvP
16.04.12, 09:33
nõustun jozikiga arvamusega. See on ju lihtsalt positsioonide vahetus nagu kaitsja vahetaks ründajaga kohad...

inward
16.04.12, 10:10
Kas keegi musta särki ei jätnud mängule ? Mitmevärvilised sümbolid ja kujutised on särgi peal.

pastilaa
16.04.12, 10:58
Kas keegi musta särki ei jätnud mängule ? Mitmevärvilised sümbolid ja kujutised on särgi peal.

minu oma. viimasel ajal mul kombeks iga kord midagi unustada :P.

kait
16.04.12, 11:04
Siuke küsimus, kui me peaks mingit meeskonda juhtima 5:0+ 60-70 minutil. Kas see läheb vahetuse alla, kui vv platsi mängijaga ära vahetatakse?
Number peab samaks jääma (kui kohtunikuga teistmoodi jutule ei saa), ei lähe vahetusena kirja. See on üsna tavaline juhus, kui vv saab punase ja vahetused kõik on tehtud. Kuna vv kostüüm teist värvi on, siis pole mõistlik numbri osas norida.

Eilse mängu osas kiidaks ka kõiki, aga tooks välja, et kaitses võiks harjutada liini hoidmist mitte niiväga suluseisulõksu tekitamiseks, aga hea praktikana. Siis on kindlam, et kõik seljataha ununenud ründajad on mängust väljas ja kaitseliini ülespoole tõstmine tuleb ka paremini välja.

inward
16.04.12, 11:15
Kui lisada veel konstruktiivset kriitikat, siis selle teise video põhjal, kus Viimsi kaugelt peale lõi ja mitu momenti veel pärast seda oli. Kaitseliin, k.a ise jäime suu ammuli vaatama, et mis nüüd saab. Tegelikult peaksime kohe pärast esimest lööki värava peale jooksma ja üritama päästa olukorda või, et vastaste ründajad ei pääseks uuesti löögile. See oli ka päris ootamatu olukord, süda paar lööki vahele jättis, eks arengut on küllaga ;).

udikaz
16.04.12, 11:17
Määrake kairse tugitala(teie parim keskkaitse mees), kellega teised kaitsed samal joonel püüsivad. kui tugitala tõuseb siis peab kogu kaitseliin tõusma. niimodi ükshaaval joone hoidmine ei tule välja. uskuge see on testitud variant.

Pumper
16.04.12, 11:22
Seda me oleme ka teinud, et viimane kaitsja peab juhendama, lihtsalt 2. mäng alles ja kaitses hetkel mehi puudu siis katsetame uusi kombinatsioone ja natuke jääb rääkimisest puudu.

Kommiks ka seda kaitse joone hoidmist - minule meeldib see asi ainult siis kui me lähme rünnakule, siis peaks viimane kaitsja juhendama kõik mehed kiirelt keskjooneni või niikaugele kui saab (oleneb kui kiiresti me palli kaotame), aga kui vastased ründavad siis mulle meeldib libero kasutamine, ehk 1 mees võtab kaitseliini taga kontrolli endale, et vältida vastaste ründajate kiireid 1:1 minekuid, eriti keskelt, me püüamegi nende kiireid rünnakuid rohkem äärele suruda, et ei tekiks otsest reaalset ohtu meie väravale. Seni on toiminud ja meile pole 1:1 minnes ühtki väravat löödud.

pastilaa
16.04.12, 11:25
Määrake kairse tugitala(teie parim keskkaitse mees), kellega teised kaitsed samal joonel püüsivad. kui tugitala tõuseb siis peab kogu kaitseliin tõusma. niimodi ükshaaval joone hoidmine ei tule välja. uskuge see on testitud variant.

Nii see asi meil enamvähem käibki - selles osas tegi Rooba hea tööd eelmisel mängul ja kamandas kenasti kogu liini. Samas minu meelest kohati tõusite keskelt liiga kõrgele, kui äärtes olid vastased veel sellest joonest tagapool lonkimas. Seda, et seal kerge suluseis on, näeb kohtunik võibolla 2/3 kordadest, aga 1/3 juhtudel ollakse väravavahiga 1:1. Enne kui joonekohtunikud 4ndas liigas abiks ei ole, siis minu meelest suluseisulõksu pärast tõusmine on suhteliselt libe tee. Ka eilses mängus vilistas kohtunik hulgim nii vale suluseise kui jättis vilistamata paar x (ja seda ei saa talle pahaks panna, kuna ta lihtsalt ei saagi näha kõike). Pumper võiks seda teemat kommenteerida.

Edit: pumps oli operatiivne ja jõudis ette

Pumper
16.04.12, 11:28
See libero ongi seepärast ka hea, et pole äärekohtunikke.

TrvP
16.04.12, 11:44
Järgmine kord ma nii ette ei torma (st koheselt keskjooneni). Kaitseliinis info liikus ning seega sai tagasi tuldud. Jooneni tulemise põhjuseks oli see, et kui kaitseliin enamvähem jooneni on, siis poolikud saavad rünnakule rohkem kaasa minna ja ei teki sinna keskele olukorda, kus vastane saaks hakata rünnakut üles ehitama. Suluseisu jätmise osas on teil igati õigus, aga leian siiski, et kaitseliin peaks kiiremini üles tõustma, et vastaste ründajad tuleks ka tagasi.

Seekord ei olnud neil väga kiireid mehi ründes, mulle endale tundus, et kõik ründajad olid neil ülejoostavad... Just need, kes neil keskel ründes olid. Äärte kohta ei oska öelda... Seepärast sai ka nagu kõrgemale liigutud.

udikaz
16.04.12, 11:58
kaitseliin peab tõusma no matter kas on küljekohtunikud või ei. See jätab vastastele nii väikse ruumi rünnaku ülesehitamiseks, et pm iga sööt mis nende kaitsetelt ettepoole tuleb on juba meie poolkaitsete või äärmisel juhul kaitsete saak. nende poolikutel ei ole lihtsalt ruumi manööverdada. obv kui vastastel kiired ründajad, kes jooksevad tuimalt meie kaitse üle siis tuleb olla ettevaatlikum.

TrvP
16.04.12, 12:17
Jeah, nõustun igati. Kiired ründajatest saab nkn kohe mängu alguses aru. Kui eilset mängu näiteks tuua, siis suutsime keskel vastastega sammu pidada küll, vead tekkisid teistest asjadest, mitte vastase jooksu võimekusest. Positiivne, et tiimi koostöö sujub ning iga trenniga/ mänguga aina paraneb.

Riivo77
16.04.12, 12:40
Pühapäevase mängu irooniline (või lihtsalt lõbus) fakt oli see, et üsna suure osa teisest poolajast oli staadioni "tablool" täiesti õige seis;) Kas seda nn ametlikult ei annaks kasutada? Ikka annab juurde, kui näeb iga hetk seisu.

pokkerisheriff
16.04.12, 13:15
http://sport.postimees.ee/809824/video-eesti-oma-beckham-varav-loodi-pea-keskjoonelt/

nüüd siis meedias ka

difender
16.04.12, 13:22
Väga hea.;) Muidugi tuleb tänada ka Riivo77 kes üldse selle värava pilti sai.

nikitheone
16.04.12, 13:25
epic :D

Riivo77
16.04.12, 13:37
Väga hea.;) Muidugi tuleb tänada ka Riivo77 kes üldse selle värava pilti sai.

Sellega läks õnneks, enamuse ajast ma ju ei filminud, kokku on materjali vist umbes 15 minuti jagu:)

pastilaa
16.04.12, 13:45
Riivo77 - kas sinu "ettesöödetud" lugu ka? Sel juhul meediamanageri töö on alanud fantastiliselt :D.

nikitheone
16.04.12, 13:57
tagant on kuulda ka "pumperiproooood"

fyte
16.04.12, 14:07
Hahaha, Tarvo, ütlesin sulle, et sellest saab joutuubi hitt, kui keegi linti võttis. ;D
http://sport.postimees.ee/809824/video-eesti-oma-beckham-varav-loodi-pea-keskjoonelt/

// keegi oli ette jõudnud juba obv :)

Riivo77
16.04.12, 14:13
Riivo77 - kas sinu "ettesöödetud" lugu ka? Sel juhul meediamanageri töö on alanud fantastiliselt :D.

Seda au ei saa ma siiski endale võtta, keegi jõudis ette:)

pastilaa
16.04.12, 14:16
Nüüdseks siis uudis juba Postimees online esilehel, kus on ka selle õige koht.

ranka
16.04.12, 14:17
hahah, liiga hull mäng oli eile :D

EDIT: ja just arutasime Fytega, et värav oli ühe oudine ja et see linti ka saadi oli omakorda ühe oudine. Suht kõva luckbox.

Riivo77
16.04.12, 14:25
Mis kell järgmise vooru mäng algab? Teeksin bänneri ruttu-ruttu valmis:)

Pumper
16.04.12, 14:31
uus mäng siis Laupäeval 21.04 kl 20.15 Tallinna Kalevi staadionil

TrvP
16.04.12, 14:56
hahah, liiga hull mäng oli eile :D

EDIT: ja just arutasime Fytega, et värav oli ühe oudine ja et see linti ka saadi oli omakorda ühe oudine. Suht kõva luckbox.

Kõva luckbox jh ja minu kaartijooksu arvelt, see nädal kaartijooks on suht nutune olnud ja BR kõvasti vähenenud... :D

Kogu au kuulub Riivole, tänu kelle videole üldse see värav on kajastust saanud! ;)

Riivo77
16.04.12, 14:56
Ikka Facebooki kaanepildi mõõdus (851x315 px):

http://www.upload.ee/image/2265611/Pokkeriprod-851x315px-3voor.jpg

Jätsin isegi vasakule-alla tühja ruumi väikese profiilipildi jaoks, mis Facebooki kaanepildile automaatselt peale tuleb;)

Pumper
16.04.12, 15:01
Riivo saatsin PM

muruntau
16.04.12, 18:53
Kusjuures sellel postimehe uudisel on päris head kommentaarid ka

Relamz
16.04.12, 19:48
3 grupipilti
http://punkt.planet.ee/Janno/valmisviddst.jpg
http://punkt.planet.ee/Janno/FCPP1.jpg
http://punkt.planet.ee/Janno/FCPP2.jpg

http://punkt.planet.ee/Janno/ <- siia panin laadima jalka.rar paki piltidega. Convertisin albumi web albumiks, korjasin sealt väiksemad pildid välja ja panin pakki....sellepärast on pildid läbisegi. Pildid panin pakina ülesse sellepärast, et siis saab kiiremini need läbi lapata. Enamus pildid tehtud selle niiöelda eksperimentaal objektiiviga niiet midagi väga head seal pole.

nikitheone
16.04.12, 19:49
kõvv töö janno! ty

Relamz
16.04.12, 19:51
kõvv töö janno! ty

Aitäh :p

ranka
16.04.12, 20:24
Väga head pildid!

Pumper
16.04.12, 20:31
Pildid nice, loodame, et need lükatakse ka FB ülesse.

Teine asi, Kiiuga mängul jäid sinakas-mustad kindad meie riietusruumi, osadelt olen uurinud aga omanikku pole leidnud, palun andke teada kelle omad, toon trenni.

PS homne trenn pole mul kindel, kuna ma rääkida ei saa üldse ja natuke haige olen (sain mängul külma ja hääle karjusin ära).

inward
16.04.12, 20:51
Tänud Jannole ja sellele inimesele, tänu kellele saime väikse uudisnupu Postimehes. See positiivses võtmes meediakajastus tuleb meile kindlasti kasuks, kui tulevikus taas sponsoritega läbirääkimisi pidama hakkame. Jätkame samas vaimus.

pokkerisheriff
16.04.12, 20:51
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/video-eesti-jalgpalliliigas-loodi-varav-peaaegu-keskjoonelt.d?id=64262137

delfis ka esilehel hetkel siis.

ranka
16.04.12, 21:17
ja õhtulehes ka: http://www.ohtuleht.ee/473131

fyte
16.04.12, 21:26
Jõhker promo. Peab meeldima!

//
Delfi kommentaariumisse oli keegi sellise editi videost pannud:

http://www.youtube.com/watch?v=F5w5ZMUUZGg&feature=youtu.be

youtubes VdeBest - keegi siit foorumist?

Postiljon
17.04.12, 02:12
Täna Eesti ajalehetedes homme top101 goals :D. Nädala maiuspala :D

pokkerisheriff
17.04.12, 12:17
kuulsin, et õhtul enne meistrite liiga mängu pidi allianz arena suurelt ekraanilt seda väravat näidatama. et alguses tulevad meeskonnad platsile ja on hümnid ja siis näidatakse värava videot rahvale ja siis alles algab mäng.

nikitheone
17.04.12, 12:25
alustame regamisega
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki

Pumper
17.04.12, 12:30
alustame regamisega
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper

Max
17.04.12, 12:51
alustame regamisega
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max

Postiljon
17.04.12, 13:14
alustame regamisega
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus

Karu
17.04.12, 13:16
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu

kait
17.04.12, 13:19
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait

difender
17.04.12, 13:32
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando

TrvP
17.04.12, 13:36
JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kohal olla mitte hiljem kui 19.25

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo

fyte
17.04.12, 13:46
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte

Max
17.04.12, 13:53
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd

pastilaa
17.04.12, 14:00
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)

margus
17.04.12, 14:28
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus

Karelkorm
17.04.12, 14:54
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel

Hardi
17.04.12, 15:02
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi

inward
17.04.12, 15:26
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri

https://www.facebook.com/events/389886634377578/

Henri, Hardi kindlasti ajage oma arstitõendi asjad see nädal korda.

Max
17.04.12, 16:34
Haha kohtunik tasemel :D
Henri sai Kollase :D:D:D Ilus töö refereeeeee :D
Pumps tee kõne või kukerpalle jalkaliiidule :D Arvan et andmebaasis ka sis valesti et ei tekiks pärast jamasid

pastilaa
17.04.12, 16:42
Haha kohtunik tasemel :D
Henri sai Kollase :D:D:D Ilus töö refereeeeee :D
Pumps tee kõne või kukerpalle jalkaliiidule :D Arvan et andmebaasis ka sis valesti et ei tekiks pärast jamasid

Eks see ole sellepärast, et kohtunikud kaitsevad suuri staare nagu Messi, Ronaldo, Tarvo. Kirjutasid kohaliku youtube-kuulsuse kaardi tundmatule mängijale.

Reix
17.04.12, 17:07
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri
16. Reigo

Pumper
17.04.12, 17:44
Peab kirja saatma jalkaliitu.

Saatsin.

Andriano
17.04.12, 23:20
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri
16. Reigo
17. Andri

Pumper
19.04.12, 10:26
Lisan ka FB kaudu regatud:
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri
16. Reigo
17. Andri
18. Andrias
19. Henri
20. Martin

Pumper
19.04.12, 11:55
EJL kodukal siis meie väikese karika mängu aeg olemas:

FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 02.05.12 18:00

Rein
19.04.12, 12:39
Pole küll minu asi, aga kas mõistlikum poleks iga liigamängu ja karikamängu jaoks teha eraldi teema?
Teil on endal hiljem lihtsam leida vajalikke postitusi ja ülevaade on üldse parem.
FC Soccernetil on igatahes nii ja on tunduvalt mugavam.

nikitheone
19.04.12, 12:57
hmm, maeitea. võib küll ju vist, mis teised arvavad?

Pumper
19.04.12, 13:13
FB alati eraldi üritused.

nikitheone
19.04.12, 13:30
ta mõtleb ikka foorumis, et oleks endal parem ülevaade, kes tuleb jne

inward
19.04.12, 15:53
See teema täidab hästi oma funktsiooni, ei näe ka põhjust iga mängu jaoks eraldi teema tegemist.

Pumper, kas see karikamängu aeg pisut varajaseks ei osutu ? Mõned tõenäoliselt siiski nii vara töölt lahti ei saa, et õigeks ajaks mängule jõuda.

Pumper
19.04.12, 16:07
Suht raske midagi veel muuta, aega nagunii muudeti siin mitu x ja meie kaasarääkida ei saanudki. Samas on isegi norm aeg, eelmine aasta pidime kl 19.00 saaremaal mängima:)

nikitheone
19.04.12, 17:21
kus muidu mäng on?

inward
19.04.12, 17:22
Kalevis.

nikitheone
19.04.12, 17:23
ok. miskell sa trenni lähed lauri?:D ma väljun 30 paiku :D

fyte
19.04.12, 20:43
Ma pakuks välja, et iga kuu mängudele teha erinev thread - nii on parem kõike jälgida ning milleks see alafoorum meil muidu on, kui vaid paar-kolm teemat aktiivsed.

inward
19.04.12, 20:58
Siis see teema kaotab oma mõtte - mille pärast see just tehti. Me võime siin teemas lihtsalt teha nii, et nimekirja täiendades ja kopeerides ülal oleks alati kuupäev, kellaaeg ja kus mäng toimub ning all fb ürituse link.

Ei näe mõtet koguaeg uute teemade tegemist, hetkel on väga okei jälgida. Seda infot mängude kohta on meil igal pool praegu üleval (FB, see teema, EJL lehel olev kalender). Tühjast kohast tulnud diskussioon minu meelest.

JK Tallinna Kalev Juunior - FC Pokkeriprod 21.04 (laupäev) kell 20.15. Kalevi staadion, kunstmuruväljak.

1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri
16. Reigo
17. Andri
18. Andrias
19. Henri
20. Martin

https://www.facebook.com/events/389886634377578/

nikitheone
19.04.12, 21:25
me võime nii teha, et teha eraldi teema aint tulemuste jaoks. nt sõprusmängud aastal 2012. liiga tulemused 2012. ja siin oleks kogu muu jooksev jutt mängude kohta.

inward
19.04.12, 21:48
Minu meelest see on liiga dubleeriv tegevus. Kelle jaoks me nt. iga kuiste mängude teema teeme ? Kaks nädalat ette vaevalt ükski pealtvaataja planeerib oma tegevust. Meeskonnaliikmed ? Üldiselt nädal aega enne mängu on siin ja facebookis teema ning üritus üleval. Teiseks, EJL lehel on terve hooaja mängude kalender olemas - kui peakski mõni mängija tahtma pikalt ette planeerida, siis saab ta sealt ju ise vaadata. Tulemuste jaoks samuti, tuleb kokkuvõte siia teemasse, FB ja samuti EJL operatiivselt.

Mida võib teha, kui tõesti vaja, et iga kuu alguses teen FB lehele kõik meie selle kuu mängude üritused.

Karelkorm
20.04.12, 00:33
Enne hooaega oli hull arutelu, et kuidas saab süsteemi tööle. Nüüd kui kõik töötab, ei ole enam vaja asja keerulisemaks ajada imo =)

fyte
20.04.12, 00:38
Ega drastilist vahet ei olegi, kuid ma ei mõista, kuidas saaks asi keerulisemaks minna, kui iga kuu on eraldiseisev teema, kus mängude listid jms arutelu. Pigem lihtsamaks ju.

Pumper
20.04.12, 07:57
Selles suhtes, et hooaja alguses ma pakkusin teha igamängukohta eraldi teema, mis kaob peale mängu kuskile alamfoorumi alla kasutute teemade juurde. Samamoodi kaoksid need kuuteemad sinna ära. Hetkel 1 suur kompaktne teema ning mingit infot hiljem siit leida on natuke raske, aga arvan et midagi ajaloost otsida suht polegi, seega sobib praegune lahendus.

nikitheone
20.04.12, 07:58
me võime nii teha, et teha eraldi teema aint tulemuste jaoks. nt sõprusmängud aastal 2012. liiga tulemused 2012. ja siin oleks kogu muu jooksev jutt mängude kohta.
pump, mis arvate

Pumper
20.04.12, 08:01
Tulemused on aadressil www.jalgpall.ee, sinna maanduvad ka mängu protokollid ja muu statistika. Mängijad saan ma siit foorumist ka kokku, seega kaikki on ok.

Täpsemalt siia: http://www.jalgpall.ee/league.php?b=IV.E&page_id=46

nikitheone
20.04.12, 08:02
ok, need lingid 1 postis ka olemas

pennu1
20.04.12, 19:24
1. Niki
2. Pumper
3. Max
4. Markus
5. Karu
6. Kait
7. Rando
8. Tarvo
9. Fyte
10. Gerd
11. pastilaa (tundub, et mängus saadud vigastus oli naistekas õnneks)
12. Margus
13. Karel
14. Hardi
15. Lauri
16. Reigo
17. Andri
18. Andrias
19. Henri
20. Martin
21. Meelis
22. Andrus

Pumper
20.04.12, 20:14
Killer valik, aga pean 18 meest välja valima, kes mängivad homme:

Markus
Lauri
Villu
Tarvo
Karu
Max
Anders
Margus
Gerd
Andrias
Andrus
Henri
Kait
Andri
Pumper
Karel
Hardi
Martin

Loodan, et valik on arusaadav, vaatan kuidas rahvas trenniskäib jne, kuna ründajaid on palju ja kõik tahavad mängida siis kasutame rotatsiooni.

muruntau
21.04.12, 07:55
Edu tänaseks, poiskad! Ärge vastast alahinnake ja tooge võit koju!

nikitheone
21.04.12, 11:59
kas keegi vaatama ka tuleb? ma üksi ei viitsi, aga kellegiga õlle libistada ikka viitsin

inward
21.04.12, 12:01
Ma tõenäoliselt 1 poolaja vaatan kindlasti ära (loe: libistan õlli). Eile läks käest ära, seega täna läheb samamoodi edasi.

nikitheone
21.04.12, 12:09
sa ju nimekirjas :D

difender
21.04.12, 12:20
kas keegi vaatama ka tuleb? ma üksi ei viitsi, aga kellegiga õlle libistada ikka viitsin

Mina olen ka mängule tulemas, aga õllet pead ikkagi üksi libistama. Olen endale alkoholi suhtes nulltolerantsi kehtestanud.

inward
21.04.12, 12:21
Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.

nikitheone
21.04.12, 12:29
Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.
rofl ok

jozik
21.04.12, 12:57
Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.

Väga UNCOOL

inward
21.04.12, 13:11
Ära kobise :D. Seepärast Pumper panebki 18 mängijat koosseisu, teiseks ta saab nüüd ühe mehe juurde võtta. Pole väga vahet, ta tegi nimekirja eile õhtul ja täna päeval täiendab ühe mehe võrra juurde.

nikitheone
21.04.12, 13:20
aga parem helista talle, ta kirjutas ka, et enne viite pole kättesaadav ja siis ei leia enam äkki meest

jozik
21.04.12, 13:25
selles see asi ongi, et kui sa selles 18 nimekirjas oled, siis võiks nagu kõik endast teha et siis ka esindada saad. Mitte ainult pumper ei usalda teid vaid ka terve meeskond. Ikkagi see on altvedamine. Ütle mida sa tahad aga nii see on. Ja vabandus et ma ju ütlesin ette( mis on muidugi parem kui mitte ütlemine), toimib paar päeva enne mängu.

See on igati taunitav tegevus. Ma võibolla olen jah vanamoodne ja üldsegi mõttetu mees, aga katsuge ennast natukene kontrollida.

inward
21.04.12, 13:28
Altvedamine oleks pohmellis või täis peaga mängule tulemine ja mängimine. 18 mehest mängida saab nii ehk naa maksimaalselt 16 mängijat. Ma nimetaks seda pigem - võimaluse andmiseks kellegile. Oleneb, millisest vaatenurgast võtta.

Karelkorm
21.04.12, 13:51
Boooooooooooo Lauri, boooooooooooooo.. Võta minu poolt ka pool kilo süümekaid, noor alkohoolik.

Max
21.04.12, 13:59
Saage juba üle me hobipallurid mitte prod. Ikka juhtub, ning see on võimalus kellegil end platsil näidata ja põhimeestelt minuteid varastada!
Aga jh otseselt keegi ei saa öelda et annab võimaluse kellegile teisele vaid see võimaluse tekkimine. Siiski kellegi koht pole kindel platsipeal ja ei saa öelda et annab võimaluse kellegile teisele.
Ja teadaandmine on aus tegu; Taunitav oleks kui sigalakku täis tuleks keegi kohale kes nimekirjas.
Olgem ausad reede on selline päev kus kunagi ei tea kas läheb käest ja palju läheb käest :D Ja usun et hobipalluritel nagu meil selliseid olukordi tuleb veel ette.


Peace!!!!

jozik
21.04.12, 14:02
altvedamine on see, et kui sa ütled et oled tulemas mängule, siis õhtu enne mängu ei suuda enam inimene mõelda. Joome ennast nii katki, et on kohe. Mitte et mul endalgi see pole õnnestunud ( poissmeeste õhtu oli vahetult enne pulmi). Napilt õnnestus kõik, aga sellepärast ma saangi öelda, et ma tean millest ma räägin. See on ikkagi teiste altvedamine. Sellega ei pea siin uhkustama, et kui paljuma jõin ja et täna läheb sama moodi. Pigem peaks ikkagi vabandama meeskonnakaaslaste ees. Aga see on kõigest minu arvamus.

pastilaa
21.04.12, 14:25
Mu meelest see OK, kui kurikuulsas "pumperi listis" olev mees võimalikult vara siin teemas teada annab, et promill ei luba ilmselt mängida. See parem variant kui üldse mitte teatada ja ka parem kui täiesti segi olles platsile pressida (ei ole isiklik vihje Muru - see oli sõprusmäng ja polnud hullu :P).

nikitheone
21.04.12, 14:52
imo on hea, et lauri teada andis, siis kui teada sai. aga üldmõistes võiks osata ikka planeerida - kas reedel jood või ei joo. kui jood, ära anna teada, et tuled mängule.

Max
21.04.12, 14:54
Hooaja algul õnneks pole see probleemiks kuna mehi jagub. Suve algul ja peale pausi võib see keerulisemaks minna. Aga loodame Parimat ja toome täna võidu koju!!!!

Pumper
21.04.12, 15:01
Reigo võib asjad võtta siis, aga täna ründajaid on pole kindel kas mängida saab. st 6 vahetust juba on, arvestasin täna see nädal trenniskäinutega.

Pumper
21.04.12, 21:41
Karm mäng ikka oli, saime teisel poolajal paraja velo üles, aga ühtegi mammukest sisse ie vändanud ja närvid ka vedasid alt. Minu viga kohe kindlasti punast väärt ei olnud, väike tahtlik tonks oli, aga mingit käega lööki ma ise küll ei teinud. Täiesti shokk ikka oli kui see kohtunik punast näitas.

Mängu alguses olime natuke krambis ja sealt tuli ka see õnnetu trahvilöök, kus ühtegi vastast polnud läheduses ja omavahel peksite palli vastu kätt. Kahjuks karistati meie eksimus ära ja vastastel oli veel paar võimalust. Üldises plaanis olid meie kiirrünnakud väga teravad ja natuke jäi puudu, et Henri ei skoorinud. Teisel poolajal jälle polnud õnne, sest pall kohe kuidagi ei tahtnud sisse minna. Vastased ka suht ebasportlikud ja venitasid seal ainult. Pendla teenisime endale küll lollilt, kui ikka platsile minna siis peab valmis olema, mitta vastase seljas tõksuma seal. Üldiselt mängisime ikka väga hästi, oskasime palli vallata jne, ainus asi mida polnud oli värav. Ja nende kaartide üle vinguda on juba hilja, jalgpall on emotsionaalne mäng ja juhtub.

camu
21.04.12, 21:46
Ooot, räägi oma "ämbrist" täpsemalt?

Pumper
21.04.12, 21:48
Ämbrit polnud, väravavaht imes karistuslöögi endale sülest kahejalavahelt sisse. Aga 2 punast teenisime, 1 oli selline küsitav, aga teine oli lihtsalt närvid läbi ja mölin.

pastilaa
21.04.12, 21:54
0:1 tuli vastu võtta. Pumperi kaardist ma aru ei saanud tõesti (vaevu isegi kollane niipalju kui mina nägin, hilisem pumpsi reaktsioon muidugi liigne) , aga Mitti teine kollane oli küll mõttetu. Kohtunik pani suht palju p*ska, aga tema mõnitamine ju midagi paremaks kunagi ei tee kui endal juba kollane all.

Mis mängu endasse puutub, siis väga äge võitlus oli ja vähemalt viiki olime väärt. Selles osas hea töö! Vastastest ka niipalju, et paaril noorel kuker oli suht äge suuvärk ja üks vend proovis küüntega nii minu kui Maxi soolikaid välja tirida - päris imelik hakkas.

Postiljon
21.04.12, 22:00
Minu sitt oli see tõesti 1:0. aga 2:0 ma ei tahtnud sisse lasta.

inward
21.04.12, 22:00
Pastilaaga absoluutselt nõus. Ses suhtes punane Pumperile oli liigne, aga see mis sa seal edasi majandasid oli küll liigne. Mitti mõlemad kollased ja kokku punane on täielikult hukkamõistmist väärt, mõlemad kollased kollased tulid rääkimise eest. Noh lõime posti, latti - teine poolaeg olime väga head. Ja vastased üsna igava 1 poolaja järgi kobistasid karistuslöögist värava ära. Sitt lugu, aga järgneb ka vist mingi trahv nende kaartide eest meile ?

Ja no muidugi super tõrje 2 poolaeg Markuse poolt, kes penalti ära võttis.

camu
21.04.12, 22:10
Suured mehed ja ei oska siis suud kinni hoida... :confused::confused::confused:

fyte
21.04.12, 22:16
See kohtunik oli tõesti üle mõistuse udu ikka, endalgi võttis närvi mustaks.. eriti kui penalt jäeti andmata, käsi karistusjoonel märkamata jnejne. Aga jah, kuigi päris mitmed vastased olid ülbed kuked, siis nad mängida ikkagi mõistsid. Sellele vaatamata arvan samuti, et viiki olime väärt.

Ahjaa, kuidas kurat lisaaeg ainult 3min oli? Tõsiselt wtf?! Nad venitasid paari-kolme palli toomisega juba nii palju umbes.. rääkimata mitmetest vahetustest, mis samuti aega röövisid.

Karelkorm
21.04.12, 22:17
Ma arvan, et lasime esimesel poolajal neil liiga palju enesekindlust koguda. Oleksime pidanud kohe raskekahurväe sisse panema ja neilt mänguisu ära võtma. Teisel poolajal olid nad ikka mannetud ja surusime neid korralikult. Kui seda mängupilti oleks 2 poolaeg olnud, oleks ehk kolme punkti ka näinud. 10kesi oli mängupilt absoluutselt sama, mis 11kesi ja vastastele seal erilist sõnaõigust ei jagunud. Ebaedu

Pumper
21.04.12, 22:21
Täpselt Karel suutis asja sõnadesse panna, alguses oli ka ju korralik koosseis, aga mingi kahtlane pinge valitses. 2. poolajal pinget polnud ja mäng oli nauditav, ainult värav ei avanenud. Kohtuniku kohta eriti vinguda midagi polnud minuarust, va see et ainult mina üllatusin kaardi värvi nähes.

Ja seda ka, et äärepoolikud ei pea koguaeg kaitses olema, vaid siis kui mängime oluliselt tugevama vastase vastu, kes surub meid ja peame kaitses olema surve all, täna oleksid võinud ääred juba 1. poolajal vabalt hõljuda eespool.

TrvP
21.04.12, 23:21
Esimene poolaeg oleks pidanud jh rohkem pressi tegema... Karistuslöögi kinkimine oli minu viga, ei hoiatanud Margust, et tagant tulen. Eks tagantjärgi tarkus. Kui sooja sisse saime, siis kaitseliin tegi suhteliselt head tööd... (mulle ei meenu ühtegi standart olukorda, kus nad oleks rünnanud ja reaalselt ohtu kujutanud, et lüüa 2:0, v.a nurgalöögid).

Pumper, ma arvan, et olen suuteline rohkem tõusma (mõistuse piires muidugi) ja ka tagasi jõudma, kuna lõpus, kui tegime tugevat pressi, siis mitmes olukorras suutsin tagasi joosta. Eks trennis arutame seda ning kiirust saan veel arendada, et vastaste ründajaid üle joosta. See mäng ei olnud erilist probleemi kiiruse osas...

Arendame oma mängu ning järgmine ring osutame veel tugevamat vastupanu!

Peace! ;)

PraS
21.04.12, 23:48
Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.

Max
22.04.12, 00:03
Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.

Ilus Jutt