PDA

View Full Version : Paintball Tallinnas



Leheküljed : [1] 2

muruntau
07.01.12, 00:25
Hei, mõtlesin ühe sõbraga, et võiks paintballi mängida millalgi, aga me ei saaks ise piisavaltt suurt kampa kokku. Äkki on siin veel huvilisi? lepiks mingi päeva kokku ja läheks kambaga. Ma ise eriti selle teema kohta ei tea, n00b, nagu öeldakse. Keegi võiks anda infot, et kus ja palju maksab ja mis varustus ise võtta jms. Ma usun, et ajame siit kamba kokku küll ja leiame ka enam-vähem sobiva aja. Kuupäeva võiks ka muidugi arutada.

Näidake üles huvi ja tulistage inffi!

Edit:
Kokku lepitud paintball.ee'ga. 21.01. kell 18.00.-21.00. see on.

hind on €70 kamba peale + €7 näkku, kümne peale €14 näkku, 14 peale €12 näkku. Päris soodne, peaks ütlema.
Aadress on Madara 22A, asub klubi Überblingen peal, pmst klubi ukse kõrval asuvast uksest saab sisse (pidi silt olema, midagi paintballiga seotut :D)
Sisse lastakse 5 minutit enne, et tasub täpselt tulla või siis sihtida 15 minutit enne, saaks veidi juttu ajada, võistkondadesse jaotuda jne. Mäng kummikuulidega, varustus selle €7 sees, riided saab sealt, mis oma riietele peale tõmmatakse.

Infot siit: http://paintball.ee/

Andke teada, kes tuleb, teeme 18 inimest maksimumpiiriks, nii saab veel 3 võistkonnaga mängida täitsa okeilt.

Nimekiri:

muruntau
pumper
salamadner
camu
CTXrix
k2snakalle

Edit2: €70 saali- ja kuulide üür on vaja 14.01.'ks ära maksta, seega kiirustage otsusega ja makske ära!


Maksnud:

1) Camu
2) Ranka
3) CTXrix
4) Pumper
5) muruntau 2x
7) KarelKorm
8) Relamz
9) Fyte
10) Codecci
11) Con
12) salamadner

Paintball nr. 2 toimub 1. aprill kell 18:00.
hind on €70 kamba peale + €7 näkku, kümne peale €14 näkku, 14 peale €12 näkku. Päris soodne, peaks ütlema.
Aadress on Madara 22A, asub klubi Überblingen peal, pmst klubi ukse kõrval asuvast uksest saab sisse (pidi silt olema, midagi paintballiga seotut :D)
Sisse lastakse 5 minutit enne, et tasub täpselt tulla või siis sihtida 15 minutit enne, saaks veidi juttu ajada, võistkondadesse jaotuda jne. Mäng kummikuulidega, varustus selle €7 sees, riided saab sealt, mis oma riietele peale tõmmatakse.

Paintball nr 2
Maksnud

1) Cash87
2) Camu
3) Fyte
4) Ranka
5) con
6) veeretas
7) muruntau

k2snakalle
07.01.12, 00:53
Pole ise kunagi käinud, aga kindlasti oleksin käpp, ilmselt saaksin Keldrimehe ka nõusse.
Üks paintball on lasnamäel Katleri lähedal.

camu
07.01.12, 01:15
Ma oleks ka käsi. Uurin mingi päev ühe tuttava käest, kus ta käib. (Kui meeles on)

muruntau
07.01.12, 13:15
Pump, kas tõesti huvilisi rohkem ei ole?

Cash87
07.01.12, 13:37
Ma muidu huvitatud aga ajaliselt ei ole kindel

salamadner
07.01.12, 14:20
Token huvi post.

muruntau
08.01.12, 14:24
Hetkel on 6-7 huvitatut. Kui palju oleks vaja, et korralikku mängu juba teha saaks? Ja uued huvilised on oodatud obv, ei pea ainult foorumist olema, tahaks lihtsalt tulistada.

Karelkorm
08.01.12, 14:26
usun, et jalka trennist saaks pundi kokku küll... isegi mängiks, kuigi pole seda kunagi teinud ja ei tea palju inimesi vaja

Pumper
08.01.12, 14:29
Huvitatud.

k2snakalle
08.01.12, 14:38
Nagu ise aru sain, siis toimub asi vaid sisehallis ja kummikuulidega.
Kevadest saab väljas teguseda. (võin ka eksida)

fyte
08.01.12, 17:49
Oleks ka ilmselt käpp.

nikitheone
08.01.12, 18:26
50/50, oleneb kuupäevadest ja oludest ehk mis see täpsemalt on jne

ranka
09.01.12, 08:29
Ma ka huvitatud.

Kloonike
09.01.12, 13:39
Kuhu kohta plaanis mängima minna on?

raidov
10.01.12, 08:35
Ma olen ise päris palju korraldanud paintballi ja kui soovite siis võin aidata mõistliku hinnaga mängu korraldamisel.

Kui mängu korraldate peaksite, et KINDLASTI võiks õues soojem olla kui -5 ja kui minu abi mängu korraldamisel ei taha siis kindlasti peaksite peaksite arvesse võtma, et mängida oleks talvel vaja õhuga mitte CO2ga

Kuskil 20 inimest on juba päris hea, üldiselt on nii, et mida rohkem seda ägedam

nikitheone
10.01.12, 08:57
räägi lähemalt raidov :). kaua, mis hind, kus, jne

Madis Very
10.01.12, 08:59
Kui aega siis väga huvitatud.

camu
10.01.12, 09:07
räägi lähemalt raidov :). kaua, mis hind, kus, jne
+1
Lisaks, kas sisevarianti ka on? Jne.

raidov
10.01.12, 09:50
hind peaks olema kuskil 10€ varustus ja 0.03€ kuul +- pole euro ajal ühtegi mängu korraldanud, siis äkki nüüd on 0.04€ kuul vms üks pakk on 500 kuuli ja see on üheks mänguks mõistlik, eks oleneb muidugi mängijast ka ja alati saab kuule juurde osta, aga kuskil 3-4h võiks kesta üritus

Kui ütlete umbes mitu inimest siis uurin teile täpsemalt kas saab sees ja palju maksma läheks täpselt. arvan et kuskil 25-30€ per inimene kanti peaks see jääma

Codecci
10.01.12, 11:04
possibly intrested

CTXrix
10.01.12, 12:55
kui aeg sobiks, siis kindlasti huvitatud.

muruntau
10.01.12, 13:13
Okei, tundub, et kamba saame kokku, nüüd oleks aeg juba konkreetse koha ja aja peale mõtlema hakata. Ma ise 22.-29.01. Eestis ei ole, nii et pakuks praegu välja 21.01. laupäeva, kas see kuupäev tuleks kõne alla või on tingimata parem teha pühapäeval? Laupäeval saaks minna linna jätkama ka üritust, kes soovib. Või teeks juba sel nädalavahetusel ära? Tegelt ega ma ei pea ka sel üritusel olema, aga noh, tahaks olla :D. Aeg võiks ehk olla 14.00.-18.00? Saaks madistada omajagu ja linna ka minna. Andke veidi tagasisidet, siis võib polli ka üles panna.

muruntau
10.01.12, 14:02
Kes viitsib veidi kodutööd teha või teab kohti, siis võiks soovitada midagi konkreetset.

See peaks olema ainus/üks väheseid paintballi sisehalle Tallinnas: http://www.paintball.ee/
Selles suhtes, et paljud meist sooviksid väljas lumes püherdada ~3-4h? see võib päris ebamugav olla, kui pole harjunud/õiget riietust. Miinus selle koha puhul on see, et seal on kummikuulidega ja need tuleb hiljem ise kokku korjata, wtf???

Eks neid välikohti on ka:
http://www.spk.ee/spk_teenused (Katleri kant Narva maanteel lasnamäel)
www.pain.ee (kusagil linnast väljas)

Keegi võiks põhjalikumat kodutööd teha, ise ei viitsi rohkem hetkel mõelda

camu
10.01.12, 14:08
Talvel väljas on BS imo.

ranka
10.01.12, 14:14
Sisehalli eelistan, laupäeva ja 21. tundub OK.

con
10.01.12, 14:41
Sisehalli eelistan, laupäeva ja 21. tundub OK.

panen pluss ühe

CTXrix
10.01.12, 14:56
Sisehalli eelistan, laupäeva ja 21. tundub OK.

pluss 2

Nende kummikuulide osas...mitte, et ma mingi wuss oleks :D, aga kuna kogemus puudub, siis...kui mõnus nendega pihta saada on? Eeldan, et valusam kui värvikuulidega?

edit: kiire googeldamine ja asi selge(?)


Kuna siseruumides värvikuulidega mängida ei saa, siis kasutatakse mängimiseks „Reball“-e. Need on spetsiaalselt Paintballi relvade jaoks valmistatud (korduv kasututavad) kummikuulid.
Kas tabamus teeb väga haiget? Natuke on valus küll, kuid kuuliga pihta saamine on osa mängust. Õnneks pole see nii valus kui arvata võib, sest adrenaliinitulvas ei pane pihtsaamist tähelegi. Valu ei pea kartma.

nikitheone
10.01.12, 15:35
21 tundub hetkel sobivat nii 50%

Cash87
10.01.12, 15:38
Tavalise kuuliga on ikka valusam saada, eriti mingist profi relvast. Pealegi tavalise kuuliga pihta saades tekib nii tulistajal kui ohvril ikka hoopis teine emotsioon kui näed, et jälg jääb maha, ning cheatida ka raskem ;)

muruntau
10.01.12, 23:46
Suht kehvad ajad on vabad:

Vabad on hetkel järgmised ajad:
14.jan. kell 18.00- 21.00
15.jan. 19-22.
21.jan. 18-21
22.jan. 18-21

Kas oleks tulijaid 21.01. kell 18.00.-21.00.? Ise oleksin käpp.

Seal on 5vs5 optimaalne ja 6vs6 kannatab ka mängida, nii et iseenesest meid palju korraga sinna ei mahukski. On ka variant mängida kolme võistkonnaga, vahetustega, aga see imo nii fun ei ole. Või siis just vastupidi, saaks samal ajal linna minekuks soojendust teha puhkajad.

Pumper
11.01.12, 02:08
21 sobib.

salamadner
11.01.12, 02:21
Mulle sobib ka 21.

camu
11.01.12, 04:09
21 sobib.

nikitheone
11.01.12, 07:39
pigem mitte, ütlen oma koha ära

CTXrix
11.01.12, 12:02
21.01 alates 18st sobib

muruntau
11.01.12, 13:36
Kokku lepitud ka paintball.ee'ga. 21.01. kell 18.00.-21.00. see on.

hind on €70 kamba peale + €7 näkku, kümne peale €14 näkku, 14 peale €12 näkku. Päris soodne, peaks ütlema.
Aadress on Madara 22A, asub klubi Überblingen peal, pmst klubi ukse kõrval asuvast uksest saab sisse (pidi silt olema, midagi paintballiga seotut :D)
Sisse lastakse 5 minutit enne, et tasub täpselt tulla või siis sihtida 15 minutit enne, saaks veidi juttu ajada, võistkondadesse jaotuda jne. Mäng kummikuulidega, varustus selle €7 sees, riided saab sealt, mis oma riietele peale tõmmatakse.

Andke teada, kes tuleb, teeme 18 inimest maksimumpiiriks, nii saab veel 3 võistkonnaga mängida täitsa okeilt.

Panen esimesse posti ka ja sinna läheb ka tulijate nimekiri.

k2snakalle
11.01.12, 13:37
21 ilmselt sobib, aga suur see sisehall on? Mingit pisikeses alas ja seega iga sekund kummikuuliga pihta saada ei ole just väga lõbus :D

edit: wtf.. tegemist peaks olema siis nö Megazone ruumidega?? See on samuti suht überi kõrvaluksest sisse.
edit: ajasin ise paska..juba nägin netilehelt ruume ;)

camu
11.01.12, 13:39
21 ilmselt sobib, aga suur see sisehall on? Mingit pisikeses alas ja seega iga sekund kummikuuliga pihta saada ei ole just väga lõbus :D

edit: wtf.. tegemist peaks olema siis nö Megazone ruumidega?? See on samuti suht überi kõrvaluksest sisse.

Ega see megazone pole ju!

Muruntau, kuidas on, kas plaanid mingid rahad ette ka korjata?

k2snakalle
11.01.12, 13:41
Mõtlesin rohkem, et samades ruumides ja ainult paintballi varustusega, aga õnneks mitte

muruntau
11.01.12, 13:41
Infot siit: http://paintball.ee/

Platsi suurus 37x18m ja mingid täispuhutavad vidinad on varjenditeks. Kuule tuleb kokku 12k, 12 peale siis 1k/nägu. Lootus kõdi saada on ütlemata suur.

Edit: camu, ei plaani, rahadega majandame kohapeal, võtke täpne raha, ma ei kavatse kassameheks hakata.

raidov
11.01.12, 13:51
Soovitaks tõesti ikkakaaluda väljas mängimist, sest kummikuulidega asi ei ole paintball, see on mõeldud pigem võistlusteks harjutamiseks, et ei peaks raha raiskama kuulide peal

camu
11.01.12, 13:52
Raha kogumisega pidasin silmas lihtsalt seda, et kui näiteks 7€ ette koguda, siis on ka kindlalt teada, kes tulevad. Muidu võib standardina tekkida selline situatsioon, et peame 12k kuuliga HU-d tegema:P

muruntau
11.01.12, 13:56
Soovitaks tõesti ikkakaaluda väljas mängimist, sest kummikuulidega asi ei ole paintball, see on mõeldud pigem võistlusteks harjutamiseks, et ei peaks raha raiskama kuulide peal

Meist paljud ei ole paintballi varem üldse mänginud ja on täitsa mõistlik teha esimene lahing teha sisetingimustes, mitte põlvini lumes sumbates. 3h lumes pole teab kui meeldiv just, me nii hardcore tüübid veel ei ole. Kui ilm kannatab, võiks vabalt ka väljas kusagil korrata!

Camu, loodetavasti nii hulluks ei lähe, ise ei viitsi seekord raha kogumisega tegeleda. Niigi paljude ürituste korraldamisega hetkel hõivatud ja tahaks muid asju ka teha, nt pokkerit :D

muruntau
11.01.12, 14:16
Sain neilt meili ka vastu, selgus, et €70 on vaja ära maksta 3 päeva jooksul, ettemaksuks. Seega peab rahakorjamisega siiski pihta hakkama. Ootame homseni ära, palju huvilisi on ja siis vaatab, kas maksame €5 või €7 vms. Hilisematel liitujatel on kohustus nt 6pack õlle kaasa võtta vms, kui ei jõua ühismaksmisega liituda. Või siis paneme lihtsalt nimekirja lukku.

Camu, äkki viitsid ise enda arvet lasta kasutada, ma teatud põhjustel ei taha enda oma kasutada?

camu
11.01.12, 14:43
Võin lasta küll.
Pange siis selgitusse Paintball ja foorumi kasutaja nimi.
koguks 7€ per face esialgu.

SEB
Siim Potter
10402400648003

CTXrix
11.01.12, 15:16
Tingimused: peale treeningsaali kasutamist peab rentnik korjama oma poolt kasutatud kuulid kokku!!!

Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D

camu
11.01.12, 15:18
Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D

Seal kusagil kodulehel oli kirjas, et kuulikesed tuleb seina äärde lükata.
Ma usun, et kamba peale see max 10 minti ning seda kuulikeste korjamist ei tohiks küll karta.

muruntau
11.01.12, 15:18
Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D

See oli kodulehel nii kirjas, telefonis öeldi, et nad ise korjavad, võtavad kõik varjendid ära ja teevad ise mõnekümne minutiga puhtaks. Ei pea õnneks jamama, muidu ei läheks isegi :D

leits
11.01.12, 21:19
EHEE edu teile. tartu kandis võiks midgai sarnast teha. olen käinud seal saalis pb võistlustel ja olen mängind korduvalt ka kummikuulidgea .. lähedalt vatsu n2ppe saada on päris epic tunne .. oleks isegi kampa tulnud ja tlna mängima hypand aga krt 21 on jube kehv kuupäev mby järgmine kord
peakski oma varutuselt tolmu maha uputama .. sai sellesse kova 20k+ eeki uputatud ja ka sportliku pb mängitud kõvasti enne kõvat masu tulekut :/

ranka
12.01.12, 12:27
mind pane kindlalt kirja. võin ette maksta.

EDIT: panin 7 eurot teele

camu
12.01.12, 14:07
Tavaiks junnid, rohkem huvitatuid pole???

CTXrix
13.01.12, 08:07
Maksin ka 7 € ära.

muruntau
13.01.12, 10:19
Maksan ka mõne tunni jooksul.. Kutsuge enda sõpru ka, ei pea tingimata foorumist olema.

Samas, €70 arve peab minu arusaama kohaselt täna makstud saama ja meil kümmet huvilist veel ei ole. Mis teeme? Lükkame edasi ja rahad tagasi? Või üritame ikka kamba peale kokku klappida ja loodetavasti tuleb hiliseid liitujaid piisavalt, et saame ära pidada ja ei pea ise liiga palju maksma? Ma olin arvestanud +€20'ga niikuinii, selles suhtes ma võin praegu veidi rohkem maksta küll.

Rage
13.01.12, 10:30
mm.. ma küll antud üritusest osa ei võta kuna teine üritus samal ajal.. aga omast kogemusest räägin..

väljas metsas on oluliselt lahedam ja huvitavam mängida kui sisehallis, tohutu suur vahe on imho.. esimene kord oli ka talvel väljas.. natukene lund ja enamus pori ja sula.. mõtlesin, et wtf, ma siin küll kuskil põlve maha ei pane vms.. 5min hiljem kui esimesed kuulid lendasid ringi, lasime sõbraga mööda kraavipõhja roomata nii mis mühises.. kui metsa minna, siis peab vaatama võimalikult vähese alusmetsaga koht, põõsad jms peenikesed oksad takistavad kuulide lendu.. parim koht kus ma möllanud olen on Männiku metsad, seal on ka mõned vanad sõjaväebarakkid siiani püsti, nende juures on superhea kindluse vallutamist ja lipu toomist jms tüüpi lahinguid pidada.. mingi jutt et 3h metsas jaurata on selge piin või liiast.. unustage ära.. te ei pane tähelegi kuidas need kolm tundi on lennanud.. ja külmast ei saa keegi rääkida, läbinisti tilgute higist..

loomulikult sellisele lahingule vaja võtta veidi ka autosid kaasa kus saaks vajadusel riideid vahetada, vahetusriided, jalatsid jms kraam kaasa.. ei teeks paha ka mingi suurem termose täis teed või suppi vms kaasa võtta.. külmarohtu võib ka võtta, aga siis tuleb ikkagi kõigile turvareeglid selgeks teha, a la maski ja turvaala ja kaitseriivide jms kohta.

k2snakalle
13.01.12, 12:04
olen 100-ga välise PP poolt :)

muruntau
13.01.12, 12:41
Minu poolest võib ka järgmise juba väljas ja kasvõi lume sees teha, aga räägime hetkel 21.01. õhtusest kõmmutamisest. Teeme ära või paneme pidurit? Otsustamishetk on siin paari tunni jooksul.

Karelkorm
13.01.12, 13:00
ma ise tuleks suht kindlalt, sõber on 50/50.. a mul ple swedbankis raha kunagi.. hiljemalt homme tegelen sellega

muruntau
13.01.12, 14:01
Imo võiks üritada ikkagi käima lükata, mul vend on mingil määral huvitatud ja kui väga vaja saaks arvatavasti ka enda sõpruskonnast kedagi. Vaadake enda sõprade seas ka ringi ja hiliseid registreerujaid võib ka olla. Kannan €15 üle igaks juhuks, et camu kogu raskust enda peale ei peaks võtma. Camu, see see korraldamise värk on, ise raiskad meeletult aega, paned oma raha alla, ajukepid surnuks end ja selle peale teised ütlevad: mulle see pisiasi ei meeldinud. FFFFFUUUUU :D:D True story, FC Pokkeriprodega juhtub kogu aeg. Igatahes, pleki õhtul ära ja ära mölise :D

Siin paintball.ee kiri koos arvenumbriga:
Tere,

Teile on broneeritud Paintballi sisehallis (Madara 22a) 21.jaanuaril kell 18.00 - 21.00
üritus 10-le inimesele, maksumusega 140€ (hind kujuneb järgnevalt: 70€ saali rent ja iga tellitud varustus 7€ ).
Kui inimeste arv muutub andke sellest kindlasti teada, et saaksime õige koguse varustust ettevalmistada.

Palume Teil tasuda kolme päeva jooksul ettemaks 70 €.
Ettemaksu on võimalik tasuda pangaülekandega:
Pb Areen OÜ,
a/a 221016995687
selgitusse: 21.01 kell 18.00, sisehall ja nimi.

Ülejäänud summa saab tasuda nii nagu Teil mugavam on:
1. kas enne ürituse algust (kohapeal ainult sularahas arveldamine),
2. jälle ülekandega (1 päev enne üritust)
3. soovi korral võite ka kogu summa kohe ülekandega tasuda.
Söögid-joogid võite kõik ise kaasa võtta (sel juhul palume kaasa võtta ka
ühekordsed nõud) või meie käest tellida hiljemalt 3 päeva enne üritust (menüü
on kodulehel www.lasergame.ee).

NB! Lõppmaksumus kujuneb tellitud varustuse arvu järgi. Tellitud varustuse arvu saab muuta veel 1 päev enne üritust, peale seda läheb tellimus lukku ja tasuda tuleb kõigi tellitud varustuste eest ka siis kui kohale tuleb vähem mängijaid, sest oleme varustuse teie üritusele hoidnud, ette valmistanud ja kulutused teinud. NB! Miinimum tellitava varustuse arv on sisesaalis 8 kmpl ehk 125 eur!

Lisainfo ja soovitused:
1. mängijatel palume kaasa võtta treeningjalatsid (nt tossud). Kuna mängusaali põrand on kaetud vaipkattega,
siis mängujalatsid peavad olema kindlasti puhtad;
2. selga panna kerge mugav riietus (dressid või teksad ja T-särk). Tuleb arvestada, et oma riiete peale tuleb panna laiguline kaitseväevorm.
3. üritust viib läbi instruktor
5. kohale palun tulla 5 minutit enne ürituse algust.

Kui ürituse kohta tekib küsimusi, siis saate kontakteeruda peainstruktoriga: Magne, mob 55 65 66 96 .

Hetkel regatud minu nimele (Madis)

Pumper
13.01.12, 14:05
10-12 meest saame ikka kokku, shipin kohe Camule ära.

camu
13.01.12, 14:19
Ootan-vaatan palju rahasid jõuab minuni õhtuks.
See umbes standard jah, et algul kõik jõle huvitatud, hiljem kui konkreetselt asjaks läheb, siis kaovad pooled ära...

ranka
13.01.12, 14:26
Ootan-vaatan palju rahasid jõuab minuni õhtuks.
See umbes standard jah, et algul kõik jõle huvitatud, hiljem kui konkreetselt asjaks läheb, siis kaovad pooled ära...

mhmh ja siis kui on viimane hetk siis leidub alati «lolle», kes avastavad ennast ja ütlevad: ma ikka ka tuleks kas nüüd on veel võimalik rahasid maksta :) Saatsin paarile sõbrale ka selle pakkumise.

camu
13.01.12, 14:31
Ajage kokku jah tuttavaid sõpru. Mitte ei tahaks oma raha selle ürituse alla panna märksõna all "võib-olla"! Et kui mõistlikuks ajaks kokku ei saa rahvast (raha) siis jätame katki.

muruntau
13.01.12, 14:54
Camu, kannan sulle kohe ära, aga mina sain kirjast nii aru, et 3 päeva (ei olnud öeldud, et tööpäeva) jooksul tuleb neile üle kanda, täna on 2. päev. Otsuse peab tegema kiirelt. Ise eemal nüüd homme õhtuni.

k2snakalle
13.01.12, 15:02
kohe kui selgub, et kas 21 õhtu olen ikka vaba,siis shipin rahad

Relamz
13.01.12, 20:06
Tulen kah.
Makse on sooritatud!

Mainin mõnele sõbrale kah. Äkki saab veel inimesi punti.

camu
13.01.12, 20:23
Fyte ka vist maksis ära (hetkel pole minu kontoni jõudnud) niiet tundub, et saame kokku rahva ilmselt. Üritan homme tegeleda sellega.

camu
14.01.12, 12:17
Hea aeg sai maksmiseks muidugi. Nädalavahetusel ju Swedist Sebi ei liigu rahad. Võtsin aga Relamzi ja Fyte sõnu kullana ning eeldan, et nad maksid ära.
Jutt lühike.
Tegin ülekande ära. Kokku hetkel 9 inimest maksnud. Seega vähemalt ühte oleks veel vaja, aga ma usun, et sellega ei ole vast probleemi.
Pange siis kalendritesse kirja 21. jaanuar kell 18:00!

ranka
15.01.12, 12:23
Mulle siis paluks minigunni:

http://www.scenariodreams.com/images/minigun/minigun_action3.jpg

http://www.deviantart.com/download/146362561/Paintball_minigun_by_dirtbiker715.jpg

con
15.01.12, 14:05
ma lasen ka ära kanda kui ruumi veel oleks.

camu
15.01.12, 14:55
Jup, on! Pane teele!

Codecci
15.01.12, 17:02
ma tuleks ka kui saab

camu
15.01.12, 17:07
ma tuleks ka kui saab

Pmt vist saab, kuna limiit vist umbes 14. Hetkel 10 koos.

con
15.01.12, 18:03
saatsin ära.
Kas seal kohapealt saab ka mingeid üleriideid? Ma hetkel vist lühkaritega tulemas.

Codecci
15.01.12, 18:18
Võin lasta küll.
Pange siis selgitusse Paintball ja foorumi kasutaja nimi.
koguks 7€ per face esialgu.

SEB
Siim Potter
10402400648003
€7 sellele kontole?

camu
15.01.12, 18:21
saatsin ära.
Kas seal kohapealt saab ka mingeid üleriideid? Ma hetkel vist lühkaritega tulemas.
Kogu info siin spoileris. Rohkem infot pole.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10186-Paintball-Tallinnas-21.01.-kell-18.00.-21.00.-Madara-22A-otsusega-kiire!?p=399943&viewfull=1#post399943


€7 sellele kontole?
Jup!
Kohapealt läheb 7€ juurde.

Codecci
15.01.12, 18:25
ok saatsin ära

Relamz
16.01.12, 14:02
Ega inimestel selle vastu midagi pole kui ma kaamera kaasa haaran ja teid natuke ühe grupipildi teemaga piinan?
Tahaks midagi taolist saavutada. Nõuab 3-4 minutit paigal seismist.
http://punkt.planet.ee/Janno/Hannovalmis1.jpg

ranka
16.01.12, 15:21
Mina oleksin nõus kui koopia ka mulle annad ;)

Relamz
16.01.12, 15:50
Mina oleksin nõus kui koopia ka mulle annad ;)

Ikka ikka:p

con
17.01.12, 17:44
Davai. Peaasi, et see pilt siia foorumisse ei jõua. Igaühel pole nägu ja nime vaja kokku panna.

salamadner
20.01.12, 08:56
Maksin eile ära (K L).

camu
20.01.12, 09:56
Koju jõuan, siis tsekin üle ja täiustan nimekirja ära.


FUCKING CLOSE.
Vaatasin väljavõtet ja avastasin hirmuga, et registreerimise raha tagasi kantud. Olin Firma nime valesti pannud ning seega ei läinud see neile kohale.
Tegin kiire kõne ja õnneks aeg endiselt vaba ning ülekande sain ka ära tehtud. Loodetavasti jõuab kohale kenasti. Õigel ajal. Ehk siis asi toimub!
Paneks iseenesest asja lukku nüüd, kui 12 inimest kenasti kohal on. Minu arvutuste järgi on üle hetkel registreerimisest 15 euri. Ehk siis lepiks kokku:
1) Kas kannan igale inimesele 1.25 tagasi.
2) Või annan sulas (sel juhul paneks igale inimesele euro ning 3 euriga üritaks midagi välja leiutada, kuna maru nüri oleks sentidega mul arvestada)
3) Või mingi 3s variant.

Relamz
20.01.12, 16:43
3) Või mingi 3s variant.

Keegi võtab kaardipaki kaasa. Tõmmatakse kõrgemat lehte. Kahel kõige kõrgema lehe saajal makstakse selle eest 7€ varustuse rent kinni :p.

ranka
20.01.12, 16:51
Mina jätaksin selle raha Camule ja Muruntaule organiseerimise eest: saavad osta omale paar õlut :)


Keegi võtab kaardipaki kaasa. Tõmmatakse kõrgemat lehte. Kahel kõige kõrgema lehe saajal makstakse selle eest 7€ varustuse rent kinni :p.

Lihtsam kivi-käärid-paber meetodil leida võitja(d)

Relamz
20.01.12, 16:54
Mina jätaksin selle raha Camule ja Muruntaule organiseerimise eest: saavad osta omale paar õlut :)


Samas see on ka hea variant.

muruntau
20.01.12, 18:59
Camu, ma kandsin 15, kuna kartsin, et muidu ei tule õigeks ajaks raha kokku. Seega minu €8 võiksid mulle tagasi anda. Ülejäänu eest võta nt õlle kaasa, saavad kõik midagi ja ei pea jagamisega tegelema.

camu
20.01.12, 19:14
Camu, ma kandsin 15, kuna kartsin, et muidu ei tule õigeks ajaks raha kokku. Seega minu €8 võiksid mulle tagasi anda. Ülejäänu eest võta nt õlle kaasa, saavad kõik midagi ja ei pea jagamisega tegelema.
Ja pole probleemi, lootsin tegelt rohkem, et tuled kaksi kellegagi. Siis saaks 12 meest kokku.
Õlle ei viitsi ise väga vedada, kaalub maru palju, kuigi sellele variandile mõtlesin isegi.

Seega tore oleks kui kellegi veel juurde saaks, siis even tiimid. Samas suva. Usun, et saame homme niisama ka hakkama.

Karelkorm
20.01.12, 19:23
1 meest veel vaja ?

camu
20.01.12, 19:24
1 meest veel vaja ?

No siis oleks 12 inimest koos. Selle mõttega lihtsalt.

Karelkorm
20.01.12, 19:30
mul sõber tuleb... fc pokkeriprod logo autor, st foorumiga seos olemas... 14 euri ja koha peal sis, ok?

camu
20.01.12, 19:33
mul sõber tuleb... fc pokkeriprod logo autor, st foorumiga seos olemas... 14 euri ja koha peal sis, ok?

Sobib. Siis lukus!

Relamz
20.01.12, 19:35
No siis oleks 12 inimest koos. Selle mõttega lihtsalt.

Aga Salamander oli ju kaheteistkümnes inimene.


EDIT: Camu äkki viitsid enda telefoninumbri mulle pm'i visata. Igaksjuhuks kui homme koha leidmisega natuke raskusi tuleb.

camu
20.01.12, 20:34
Aga Salamander oli ju kaheteistkümnes inimene.


muruntau oli esialgses nimekirjas kahega esindatud. Nüüd 12 koos!
PSin numbri, aga ma olen Tallina koha pealt ka väga loll.

Codecci
21.01.12, 14:36
Kui keegi tahab siis kesklinnast Stockmanni juurest saab minuga sinna ja tagasi.

Relamz
21.01.12, 14:40
Kui keegi tahab siis kesklinnast Stockmanni juurest saab minuga sinna ja tagasi.

Viska siia või pmi number ja mis kell täpsemalt.

nikitheone
21.01.12, 14:44
mis teil pärast seda plaanis on?:D

camu
21.01.12, 15:58
Ostan midagi juua kaasa siis.

k2snakalle
21.01.12, 18:41
überisse tasuta sissepääs täna ;)

muruntau
21.01.12, 20:58
Väga fun oli, teine kordki! Igakuiseks pole vist mõtet teha, tüütab ära mingi hetk, aga nt märtsis võiks imo järgmise teha. Või siis valida veebruaris mingi korralik lumine ilm, et saaks lumelahingut teha kusagil väljas.

Ja see kiivrid peas ... ... pilt oleks soliide fotoshopi materjal :D

Cash87
21.01.12, 20:59
haiget ka keegi sai? verd lendas?

muruntau
21.01.12, 21:06
Paar sinikat osadele tekkis, aga see oli ka kõik. Lähedalt oli valus, eriti kui katmata kohta sai, aga muidu oli lebo. Ahjaa, Ranka sai korra lähedalt kanni või kannivahele, ei ole kindel, aga ta nautis seda.

camu
21.01.12, 21:33
Lähedalt kintsu saada oli ikka hea tunne. Muidu ei olnud hullu.
Mingi märtsis võiks kindlasti uuesti teha. Mulle sobiks sees igati ja mais näiteks saaks juba väljas laamendada.
Igati hea tunne jäi sisse. Väga meeldis!

fyte
21.01.12, 21:44
Jep, üritus oli success - wd camu ja muru. Muru kild jäi ka hästi meelde.

muruntau
21.01.12, 21:54
Con'iga mõtlesime, et järgmine kord võiks teha nt paintball + saun ka pärast. Saaks higist lahti ja linna edasi. Võib kaaluda sellist varianti.

Edit: Kui oleks suurem kamp kui seekord, võib täitsa kaaluda nt sedasama kohta, kus FC Pokkeriprod aastalõpuka tegime, Viru Inn'i saun. Suur bassein, auru ja tavaline saun, ruumi kõvasti. Kui vähem, siis nt sealsamas lähedal on standard rotikas saun, con mäletas nime.

camu
21.01.12, 23:52
Saunaga seoses käivad jutud, et muru sulle on sauna embargo peale pandud.

muruntau
22.01.12, 06:25
Kõikide saunade valitsejale? Arvad? Sa pole minuga ammu saunas vist käinud...

(veidi jooki on sees)

nikitheone
22.01.12, 09:43
Con'iga mõtlesime, et järgmine kord võiks teha nt paintball + saun ka pärast. Saaks higist lahti ja linna edasi. Võib kaaluda sellist varianti.

Edit: Kui oleks suurem kamp kui seekord, võib täitsa kaaluda nt sedasama kohta, kus FC Pokkeriprod aastalõpuka tegime, Viru Inn'i saun. Suur bassein, auru ja tavaline saun, ruumi kõvasti. Kui vähem, siis nt sealsamas lähedal on standard rotikas saun, con mäletas nime.
imelik - muru kaine?


Kõikide saunade valitsejale? Arvad? Sa pole minuga ammu saunas vist käinud...

(veidi jooki on sees)

selge :)

ranka
22.01.12, 14:37
Relamz, millal pilte näeb/saab? Võiksid kuskile uploadida ja siis PM-iga saata lingid osalejatele või panna siai või kuidas keegi soovib.

camu
22.01.12, 14:47
Relamz, millal pilte näeb/saab? Võiksid kuskile uploadida ja siis PM-iga saata lingid osalejatele või panna siai või kuidas keegi soovib.

Ta lubaski lingi PM-ida. Ju pole jõudnud tegeleda sellega.

Relamz
22.01.12, 16:51
Relamz, millal pilte näeb/saab? Võiksid kuskile uploadida ja siis PM-iga saata lingid osalejatele või panna siai või kuidas keegi soovib.

Saatsin lingi pmi.

ranka
22.01.12, 17:00
Nice!!! ;)

camu
22.01.12, 17:06
Tänud. Super töö!

Relamz
22.01.12, 18:39
Tänud. Super töö!
Palunpalun :p

muruntau
28.02.12, 10:53
Teeks märtsis uuesti, mis arvate? Kes oleks käpp, andke märku ja milline päev sobiks?

Pumper
28.02.12, 11:19
Käpp, aga kui sees teeme siis arvan et 2h piisaks, lõpus käis niisama tramburai ja õllet ei tohi kaasa võtta, pigem peale üritust kuskile maha istuda.

camu
28.02.12, 11:31
Ma selles käpa osas Pumperiga nõus. Muudes punktides ajab jama.

ranka
28.02.12, 12:14
Käpp, aga kui sees teeme siis arvan et 2h piisaks, lõpus käis niisama tramburai ja õllet ei tohi kaasa võtta, pigem peale üritust kuskile maha istuda.

Ehk siis härra seletab, et mis tramburai seal siis lõpus käis? 3 tundi oli minu jaoks täpselt paras - sai nii õhk kui õlle otsa.

Relamz
28.02.12, 12:34
Oleks ka arvatavasti jälle tulija. Ise eelistaksin märtsi lõppu.

Pumper
28.02.12, 12:34
No lõpus tegime mingi 1:1-le ja aega jäi ülegi. Võiks aktiivselt lõpuni lasta. Pigem õlle süü kõik oli.

muruntau
28.02.12, 12:56
Lõpus oli jah õhust puudus, seetõttu ka relvad said tühjaks ja pidime varem otsad koomale tõmbama. Üritaks seekord varasemat aega äkki saada, siis jätkuks õhku kah, usun. Või siis on enamusel esimene kord juba seljataga ja ehk nii palju tühja ei täristata :D ning saaks küllaltki kiirelt linna edasi minna. Väike õll pauside ajal imo niiväga ei sega.

Pumper
28.02.12, 13:11
Õlu joogina nii segav ei olnud, aga kui läbi kiivri midagi ei näe siis oli jama ikka küll:)

Codecci
28.02.12, 14:01
Õlu joogina nii segav ei olnud, aga kui läbi kiivri midagi ei näe siis oli jama ikka küll:)
Yeah.

Aga 1 vs 1 oli just äge ju :)

fyte
28.02.12, 14:33
Minu arust oli ka 3h ikkagi suht optimaalne pikkus. Märtsis oleks tõenäoliselt käpp tulema.

nikitheone
28.02.12, 14:55
kui päev sobib, siis ühinen

ranka
28.02.12, 14:59
No lõpus tegime mingi 1:1-le ja aega jäi ülegi. Võiks aktiivselt lõpuni lasta. Pigem õlle süü kõik oli.

Meid oli 10 või 12 ja vaevu oli mehe kohta kaks õlut kolme tunni peale (Camu oskab täpsustada andmeid, kuna tema käis poes). Kahtlen, et selline kogus kolme tunni peale kedagi nii väga ära niidab, eriti kui füüsiline koormus taga, mida ka oli. Minule meeldis selline mõõdukas seltskondlik alkoholitarbimine pärast lahinguväljalt lahkumist. Ei pea jooma kui ei meeldi/saa/tohi nagu ka mõned tegid.

Minu arvates saagu enne õhk otsa ja kopp ette kui pead keset lahingumöllu ja hasarti lahkuma. Ei näinud ühtegi inimest, kes oleks öelnud, et võiks juba ära minna.

camu
28.02.12, 16:41
Lõpus oli jah õhust puudus, seetõttu ka relvad said tühjaks ja pidime varem otsad koomale tõmbama. Üritaks seekord varasemat aega äkki saada, siis jätkuks õhku kah, usun. Või siis on enamusel esimene kord juba seljataga ja ehk nii palju tühja ei täristata :D ning saaks küllaltki kiirelt linna edasi minna. Väike õll pauside ajal imo niiväga ei sega.

Õhu puudus ma usun kella aega ei mõjuta, sest neil vist iga kamba peale ongi õhku ala 3h jaoks. Ja muidugi niisama paugutati ka kohati tühja.
Õllesid oli miskine 1.2 tükki näkku või midagi. Meeletult.
Ühesõnaga 8-12 meest võiks kokku saada jälle. Vähemaga ei mängi vist välja väga ja rohkemaga läheb paljuks!

muruntau
02.03.12, 13:06
Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?

ranka
02.03.12, 14:41
Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?

Kahju, et ma ei saa tulla, sest ilmselt tahaks murule selle valangu vastu anda mis ta suutis mulle öölahingus lasta nii, et (häbi küll öelda) istmik oli nädal aega väga valus kuigi ta oli juba surnud. Sohitegeja!!!

camu
02.03.12, 14:55
Mis nädalapäeval teeks? Selles suhtes, et meil FC Pokkeriprodega on see kuu iga laupäev mängud v.a. viimane ja siis jääks suur osa meist tulemata, eelmine kord sai aga just laupäeval tehtud. Kas küsin reede või pühapäeva kohta? Pigem vist pühapäev?

Mul otseselt vahet poleks. Minu pärast võiks olla ka nädala sees, kui õhtune aeg on. Reedet samas ei tahaks väga. Õlut ka ei taha.

con
02.03.12, 21:36
Mul otseselt vahet poleks. Minu pärast võiks olla ka nädala sees, kui õhtune aeg on. Reedet samas ei tahaks väga. Õlut ka ei taha.

P-N oleks päris hea jep.

muruntau
12.03.12, 11:33
Tavai, hetkeseisuga on bronnitud aeg neljap 22.03. kell 18.00.-21.00. Hind sama, €7+7, kui kümme mängumeest kokku saame. Küsisin kolmapäevade, neljapäevade ja pühapäevade kohta ja kahjuks ei olnud vist muud aega võimalik see kuu saada, FC PP liikmed peaksid ühe trenni siis vahele jätma.

Teeme tulijate nimekirja:
muru

nikitheone
12.03.12, 13:12
Teeme tulijate nimekirja:
muru
niki+1
camu

con
12.03.12, 17:52
con, c +1

fyte
12.03.12, 18:08
Miks mitte esmasp/teisip näiteks? Ise sel kuupäeval tulemas poleks, kuna trenni ei viitsi niisama üle lasta.

Pumper
12.03.12, 20:16
Ma ka ei saaks trenni üle lasta.

con
12.03.12, 21:13
Ilma fyte ja pumperita läheks lahingus raskeks. Kuna error eoses siis võiks vast päeva ümber tõsta:P

muruntau
12.03.12, 22:39
Kuna eelmine kord olid pooled tulijad FC PP mägijad + ranka, keda hetkel pole Eestis, siis peaks vist tõepoolest ümber tõstma. Mis arvate? Andke homse jooksul teada ja saadan õhtul meili. Uurin siis esmaspäevade ja kolmapäevade kohta, tõenäoliselt tuleks kõne alla ka mõni pühapäev aprillis, kui meie trennide ja mängude ajakava vaadata.

nikitheone
13.03.12, 07:56
pühap aprillis ei sobi. kolmapäev oleks parem kui esmaspäev. trenni ajal väga ei tahaks küll, aga ma võin ühe vahele jätta :P

ranka
13.03.12, 10:26
Ma 26. märts tagasi Eestis (bookisin just pileti ära) ja oleksin kindlasti käpp kui tõstate aegu ümber.

muruntau
18.03.12, 15:38
Davai, uus aeg lõpuks olemas. Pühapäev, 1. aprill kell 18.00.-21.00. Sel päeval pole ka FC PP'l midagi plaanis, nii et peaks kamba kokku saama.

Tulijate nimekiri:
muru
camu

nikitheone
18.03.12, 15:39
ei sobi kahjuks

Cash87
18.03.12, 16:39
Mulle sobib ja oleks tulija.

fyte
18.03.12, 16:49
Bronnin ka.

con
18.03.12, 17:09
bronn

veeretas
18.03.12, 17:57
bronn

camu
18.03.12, 18:18
Optimaalne arv oleks 10 lõusta. Max 12. Rohkem kindlasti mitte.

muruntau
18.03.12, 19:37
Camu, viitsid jälle ise rahadega mäsata? 3 päeva jooksul peame selle 70 ära maksma, muide.

camu
18.03.12, 20:22
Võin mässata küll. Kindel, et juba 3 päeva jooksul? Eelmine kord maksin 2 päeva enne:P

muruntau
19.03.12, 00:02
Nii nad vähemalt kirjas ütlesid, aga reaalsuses seda tähtaega vist eriti ei vaadata jah :D Aga iseenesest võiksid kõik ikkagi algava nädala jooksul kõik ära maksta, saaks nimekirja lukku panna ja ei peaks rohkem jamama asjaga.

camu
19.03.12, 16:08
Panen siis konto spoilerisse. Hakake rahasid shippima. 7€ ning kohapeal läheb 7€ juurde.
Kasutaja nime ja märksõna "paintball" võiksite ka shippides ära mainida.

Siim Potter
10402400648003


Uuendan maksmise osas esimest postitust. Shippige velled!

salamadner
20.03.12, 22:45
Broneerin ka. Maksan...varsti.
EDIT: tühistan bronni

fyte
25.03.12, 02:51
1. aprill varsti käes. Tundub, et praegu oleks osalejaid juurde vaja.

// Shippisin rahad, Camu.

camu
27.03.12, 02:17
Nonii, Ranka andis ka nagu poole sõnaga lubaduse, et võtab osa. Niiet võtke nüüd kokku ennast poisid ja teeme ära selle sutsaka.

fyte
27.03.12, 17:54
1. aprillini vaid 5 päeva.. peaks neljap trennis promoma seda üritus veits, sest 10tk vaja küll kokku saada vähemasti.

camu
27.03.12, 19:11
1. aprillini vaid 5 päeva.. peaks neljap trennis promoma seda üritus veits, sest 10tk vaja küll kokku saada vähemasti.
10 oleks hea jah. 8 ajaks ka asja ära, kuigi siis vist paari euro võrra tõuseb pilet.

ranka
28.03.12, 08:34
Nonii, Ranka andis ka nagu poole sõnaga lubaduse, et võtab osa. Niiet võtke nüüd kokku ennast poisid ja teeme ära selle sutsaka.

Ei ma tulen kindlalt. Võid mind kirja panna.

camu
29.03.12, 14:39
Nonii, tundub et kisub kiiva. Idee autor muru pole ka midagi teada andnud. con? veeretas? pumper?
Päris kahju iseenesest, nii sellest, et see päris normal üritus ära jääb kui sellest, et lubatakse ja siis enam midagi teada ei anta.

Pumper
29.03.12, 15:41
Ma ütlesin, et olen hõivatud, täna trennis äkki lisandub rahvast, Fyte pidi reklaamima.

muruntau
29.03.12, 17:42
ma olen ka kindel tulija, lihtsalt väga kiire on olnud vahepeal. kannan õhtu jooksul üle.

con
29.03.12, 20:39
saatsin ära. uurin veel mõnelt foorumiliikmelt ka.

veeretas
29.03.12, 21:25
saatsin ka ära, saan vast tulla küll.

camu
30.03.12, 01:37
Hea. Tsekkan hommikul. Kui antud hetlel isegi 7 kokku saame, siis võiks minu arvates asi siiski toimuda. Võtke keegi kasvõi sõber/elukaaslane/kass kes iganes kaas kaheksandaks.
Kui peame mängima 3v4 siis minugi poolest. Arvestama peab sellega sellisel juhul, et piletihind (mis algselt 7€, võib tõusta veidi sellisel juhul kui meid vähem). Loodame et saame asjad jooksma.
Tsekkan kui ärkan ning saadan raha neile siis... Kui neil juba muu asi plaanis siis so be it.
Edu!

camu
30.03.12, 09:51
ok, 6 nägu maksnud, aga seda vähe vist.... niiet...

ranka
30.03.12, 10:07
Minu arvestasid ikka?

muruntau
30.03.12, 10:49
Camu, ma kandsin ka kümpa alles hommikul kümne paiku, peaks kohe jõudma või juba kohal olema. Teeme ikka ära imo, me saime trennist ka paar kutti, kes mõtlevad tulemise peale. Õigeks ajaks saame ikka kamba kokku.

camu
30.03.12, 11:46
arvestage sellega, et hind tõuseb vist siis veidi...

Paintball nr 2
Maksnud

1) Cash87
2) Camu
3) Fyte
4) Ranka
5) con
6) veeretas
7) muruntau
8) veeretas +1
9) marek (vist)

veeretas
30.03.12, 12:19
Sain venna ka nõusse, maksan varsti ära

camu
30.03.12, 12:26
Sain venna ka nõusse, maksan varsti ära

super
Rääkisin ka painballi rahvaga. Ning uurisin kas aeg alles ja kuidas hind kui vähem rahvast.
Saali üür on 70€, olenemata rahva arvust. Ehk siis esialgsetel andmetel 70:8=8.75

Selline tuleks saali üüri hind 8 puhul, nagu meil kindlaid tulijaid on hetkel? On vastuväiteid?
Lisaks võetakse meie käest kindlasti veel 55€, ehk sis kogupauk kokku on 125€.
Ehk siis kuna meid kaheksa, sisi varustuse laenutus läheks ikkagi maksma 7€ ning iga nägu peaks kogukuluna arvestama 15,75 euriga.
Kui kõik nõus nii, siis maksan ära ning võtke kas ülejäänud lisaraha mulle sullis kaasa, või tehke ülekanne, vahet pole.

muruntau
30.03.12, 12:36
Aeg oli siis alles ikka? Sa seda välja otsesõnaliselt ei toonud, kuigi seda nagu järeldada võiks.

Meil trennist Martin on ka tulija, kandis just ära, seega on 9 inimest koos!

camu
30.03.12, 12:40
My bad, jah alles kõik ning asi toimub. Lihtsalt olenevalt osalejatest tõuseb hind veidi. Või langeb.

veeretas
30.03.12, 14:18
camu maksin sulle ära praegu nii 2x12,5-7(eelnevalt makstud summa)=18, eeldasin et saab ikka 10 kokku ja kui saa lisan mõned mündid kohapeal juurde.

camu
30.03.12, 15:02
camu maksin sulle ära praegu nii 2x12,5-7(eelnevalt makstud summa)=18, eeldasin et saab ikka 10 kokku ja kui saa lisan mõned mündid kohapeal juurde.

Jube keeruline. Arvele tahan saada aind seda 7€, mis 9 mehe korral on 7.8 euri. Varustuse jaoks mõeldav summa võtke sulas kaasa.
Veeretas kui kandsid ka varustuse raha mulle, siis maksan seal selle su eest sulas.

Jube keeruline on arvestada, kui ei tea kindlat osavõtjate arvu.
Kui keegi veel ühe mehe juurde saab, siis oleks 10 koos ja arvestamine lihtsam.
Hetke seisuga tuleb pilet igalühel 7.78 euri, mille arvestaks mugavamaks kasutamiseks 7.8 peale.
Ehk siis kogukulu 14,8 euri.

veeretas
31.03.12, 12:16
ok, maksin jah varustuse eest ka, lugesin seal kuskilt välja, et tahad seda ka. Ja võtn sulle siis 5 veel sulas lisaks kui 15 läheb ühe eest.

camu
01.04.12, 04:01
Võtke homme igaüks kaasa 0.80 senti, mis mulle naada maksta. Lisaks võtke 7€ varustuse rendi eest. Soovitavalt täpne raha oleks hea. Näeb!
Hetkel siiski üks nägu võiks veel juures olla, kellel sõpru-tuttavaid kes tahaksid osa võtta, aga palun!
Kuid ei siis saame ka nii vist hakkama.
Edud!

con
01.04.12, 11:21
Täna kell 18.00 siis

Ma jõuan suht minuti pealt/paar üle, ei hakka 1,5h varasemaga tulema.

ranka
01.04.12, 13:56
Ärge unustage, et täna ei ole raha üle jäänud, Camu omast taskust ei maksa ja seetõttu võtke ise omale vastavad joogid kaasa - veed, õlled, viinad - mis on teie endi eelistus.

con
02.04.12, 15:36
80c võlgu camule! Laivis annan järgmisel korral intressiga.

ranka
02.04.12, 16:16
Sinikate ja haavatute ülelugemine. Mul vähemalt 3.

Cash87
02.04.12, 16:53
mul vähemalt 8, millest 2 eriti jõhkrad :D

Seevastu väga fun oli :)

camu
02.04.12, 18:40
Mul ka kaks suuremat ülejäänud väiksemad. Ime kombel ükski tunda ei anna aga esteetiliselt kena keha on mingiks ajaks siiski rikutud!

con
02.04.12, 20:21
Eile oli ikka väga korralik andmine:D põlved, küünarnukid paistes, kõik kohad valusad. Ühe roundi lõpus lamasin kusagil maas peidus ja keegi lasi lähedalt 5 shotti järjest rear end'i. Karma i guess:D
Muru sai vist neckshoti ka lol.

Suicide rush veits isegi tootis aga hüppe pealt tulistamine on pigem fps'ide jaoks vist:D

Järgmisel korral näeb!

nikitheone
03.04.12, 09:47
13h jäänud- http://www.pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=19179

muruntau
25.05.12, 14:39
Millal järgmise teeme ja kus? Sama firma kaudu kusagil Männikul? Tahaks väljas ära proovida.

Pumper
25.05.12, 14:49
Jah väljas oleks käpp!

Rage
25.05.12, 14:50
ma oleks sobiva kuupäeva puhul vast ka in.. ja meelitaksin oma naiska ka osalema..

ranka
25.05.12, 15:07
Count me in.

pastilaa
25.05.12, 15:27
Kui väljas teete, siis see oli päris lahe koht - suht militaarne maastik ja omajagu manööveramisruumi http://www.surm.ee/?page_id=5 .

Pumper
25.05.12, 15:27
Naiste pihta kõmmutamine? Tekivad eetilised tõrked äkki osadel. Ma ise täristaks küll.

con
25.05.12, 15:44
juuni algusest oleks käpp

salamadner
25.05.12, 16:45
Alates 12. juunist lööks kaasa.

fyte
26.05.12, 10:55
Oleks ka käpp probably.
btw, leidsin pakkumise PBle ka cherryst - https://cherry.ee/adrenaliinirikas-paintballilahing-paintballikeskuses

con
26.05.12, 11:25
TAK võiks üldiselt kohale viia. nii rohkem huvilisi ja vähe lihtsam. varsti vast juba regularid välja kujunenud, kellega normaalsem asju aajda ja siis võib juba pikemaid matkasi ette võtta.

üldiselt võiks selle chetty voucheri inimesele helistada ja küsida, et kas peale voucherite ostu saab grupiga kohale minna. ja kas üldse peame ise mingi suurusega pundi kokku saama või seal mingi muu kahuriliha ka kohal teiste ostjate näol vms. Mõlemad head variandid mu meelest.

kõneaja-parm nagu ma olen- ehk saab keegi ise kõne panna.

muruntau
29.05.12, 14:06
Kahjuks ei sattunud ise peale sellele cherry pakkumisele, aga enam pole ka tähtsust.

Pastilaa lingi kohta saaks pmst iga hetk minna, kuna neil kolm rada. Vähemalt üks põlluradadest pidi peaaegu kogu aeg vaba olema. Ei oska öelda, kumb võib fun'im olla, kas põllul kindluste vahel või metsas müttata, aga ega vist esimene kord väga vahet ei ole. Seal hinnad: varustus €13 (ei lugenud välja, et kuulid hinna sees oleks) ja 100 kuuli €6,5. Igaks juhuks link veelkorra: http://www.surm.ee/?page_id=5

Paintball.ee tiimiga oleks hind €20, sh 200 kuuli ja 100 lisakuuli €3. Nende juures me olemegi seni käinud sees mängimas. Pole neilt veel vastust saanud vabade aegade kohta. Link: http://paintball.ee/

Äkki keegi teab, kust saab ise pb kuule osta? Kui võtta esimene variant, siis võib küllaltki kalliks minna sealt kuule ostes. Sest sees oli meil kasutada 10 peale 12k kuule ja neist läks enamus ära. Väljas nii palju küll ei lähe, aga nt 500 kuuli = 32,5 viiks ürituse hinna €45,5 peale.

muruntau
29.05.12, 14:15
Leidsin ühe koha, kust saaks osta: http://www.osta.ee/paintballi-varvipallid-rentmetsaharrastaja-2000tk-11185832.html

Selle saidi: http://pain.ee/ osta.ee pood siis. vbla saab ka kuidagi otse osta. Kui keegi viitsiks enda peale võtta ja ära osta, siis ma võtaks talt küll ühe 500'se väikse juurdehindlusega ära.

veeretas
29.05.12, 14:16
Oleks ka arvatavasti tulija, kui selgub kindel aeg. Ja kasutada võiks seda paintball.ee teenust, paistsid silma väga asjaliku suhtumise ja korraldusega. Neil pidi ka väljas olema ettevalmistatud mängukohti sõjaväe linnakutes. Metsas olen kuulnud, et jama mängida, väiksed pajuvitsad jne lõhuvad lendavaid kuule.

Rage
29.05.12, 14:19
maitea, mina isiklikult arvan ikkagi, et kuskil metsas vanade barakkide vahel oleks kõige lahedam, eriti hea kui maastik oleks ka veel kuidagi erilisem, a la kraave ja miskiseid künkaid täis..

EDIT: obv metsa puhul on oluline, et ei oleks mingit tihedat alusmetsa ja padrikut, mis lõhuvad kuule lennu pealt..

muruntau
29.05.12, 14:29
Paintball.ee pakkumine on selles suhtes ka mõistlikum, et kui tahad rohkem kõmmutada, ei pea liiga palju juurde maksma ja siis kaob vajadus ise kuule osta. Küllap neil on ka paar kohta, kus mängu läbi saab viia, eks küsin järgi.

leits
29.05.12, 15:18
Kahjuks ei sattunud ise peale sellele cherry pakkumisele, aga enam pole ka tähtsust.

Pastilaa lingi kohta saaks pmst iga hetk minna, kuna neil kolm rada. Vähemalt üks põlluradadest pidi peaaegu kogu aeg vaba olema. Ei oska öelda, kumb võib fun'im olla, kas põllul kindluste vahel või metsas müttata, aga ega vist esimene kord väga vahet ei ole. Seal hinnad: varustus €13 (ei lugenud välja, et kuulid hinna sees oleks) ja 100 kuuli €6,5. Igaks juhuks link veelkorra: http://www.surm.ee/?page_id=5

Paintball.ee tiimiga oleks hind €20, sh 200 kuuli ja 100 lisakuuli €3. Nende juures me olemegi seni käinud sees mängimas. Pole neilt veel vastust saanud vabade aegade kohta. Link: http://paintball.ee/

Äkki keegi teab, kust saab ise pb kuule osta? Kui võtta esimene variant, siis võib küllaltki kalliks minna sealt kuule ostes. Sest sees oli meil kasutada 10 peale 12k kuule ja neist läks enamus ära. Väljas nii palju küll ei lähe, aga nt 500 kuuli = 32,5 viiks ürituse hinna €45,5 peale.

minu kaudu saaks, aga atm seoses lõputööga mul pole aega sellega tegeleda.. olen ise aktiivselt 3a mänginud (kuigi viimane aasta kahjuks vahele jäänud).

Samamoodi korraldartakse mänge (k.a Tallinnas). www.paintball24.ee .. kui järgmine kord mängite andke teada, prolly saab paremat hinda ka orgunnida. Viljandimaal on siis täismõõtmetes Milleniumi plats ka olemas sport paintballi jaoks

Codecci
29.05.12, 15:41
ma väljas oleks in raudselt

camu
29.05.12, 16:09
Ma oleks ka in obv.

muruntau
29.05.12, 16:12
Sain paintball.ee'st ka vastuse: vabad on juuni pühapäevad 3., 10. ja 17. ja laupäevadest võib-olla 9. (pidi üle kontrollima). Kohtadeks on: Tüüpiline koht Männiku vana sõjaväebaas, siis veel vana HelikasettitehasSuur-Sõjamäel ja Humala raketiväebaas Keila lähedal ning Türisalus.

FC Pokkeriprode seisukohas 3.'s ei ole võimalik, kuna siis on meil mäng kell 17.00. 10.06. sobiks väga hästi ja 17.06. oleks kuidagi võimalik, siis meil mäng kell 12.00. (16.00'st saaks teha). Peaksime siiski FC PP aegadega arvestama, kuna mõlemal korral on umbes pooled osalejatest olnud FC PP liikmed. Et jah, kas teeks 10.06. või 17.06. (vbla lisandub ka 09.06.) aeg. Hilisem nädalavahetus on juba jaanipäev

camu
29.05.12, 16:53
Kas me saame 10ndaks mehed kokku? Minu mäletamist mööda pidi vähemalt 10 meest kokku saama. Nagu elu näidanud, siis lubajaid alguses sigapalju.
Mulle isiklikult sobivad kõik variandid siin ning plaanis juuni algusest alates Tallinnas aega niikuinii veeta.

ranka
29.05.12, 19:01
10-17 olen mina venemaal ja ukrainas või kuskil seal kanti, seega see minule ei sobi.

Pumper
29.05.12, 20:05
9 ja 10 sobiks ideaalselt , 17 ka arvatavasti.

nikitheone
29.05.12, 21:08
10 sobiks, 17 ka. palju see per kärss maksma läheks? sorri, kui ei lugenud kuskilt välja

muruntau
29.05.12, 21:15
Maksma läheb €20 + Xx€3, kus X on lisakuulide arv x100. Meid on jah minimaalselt kümme vaja, et toimuks.

nikitheone
30.05.12, 08:11
ok. jään enda juurde, et 10 ja 17 sobiks. vb leian inimesi juurde, andke teada kui vaja otsida

salamadner
31.05.12, 14:12
Mulle sobib 17.

muruntau
31.05.12, 15:05
Andke palun teada kõik, kes eelistab 10. kes 17. käbe! (09.06 oli võimkalik hommiku poole ainult). Tahaks juba lukku panna

Pumper
31.05.12, 15:08
mulle hetkel sobivad mõlemad 9,10 ja 17

fyte
31.05.12, 16:58
10. käpp

ranka
01.06.12, 04:16
ma out

Cash87
01.06.12, 08:30
ma 10 in

veeretas
01.06.12, 08:46
10 peaks ok olema.

muruntau
01.06.12, 13:17
Nojah, praeguse seisuga on kuupäev 10's, aga meid kuus. Vähemalt 4 peame juurde saama, et asi töötaks. Ma ei teagi, on pointi lukku panna, saame sõpru-tuttavaid juurde?

Cash87
01.06.12, 22:03
Noh nüüd ma pole enam 100% kindel, plaanid hakkavad peale suruma.

nikitheone
01.06.12, 22:32
10s ütlen ära, tuli üks asi vahele

ranka
01.06.12, 23:53
Noh nüüd ma pole enam 100% kindel, plaanid hakkavad peale suruma.


10s ütlen ära, tuli üks asi vahele

loooool. so standard

nikitheone
02.06.12, 07:24
17 siiamaani sobib mulle tho

Cash87
02.06.12, 20:29
Ma arvan ka, et paneks 17 kinni ning rahval rohkem aega mõelda ning sõpru/tuttavaid kutsuda?

nikitheone
04.06.12, 09:34
https://cherry.ee/selle-suve-esimene-seiklus-vinge-paintballilahing

Pumper
04.06.12, 10:09
See saun paneb asjale nagu pärli lisaks, peaks reageerima v mis`? Place muidugi polnud päris loodus.

muruntau
04.06.12, 13:46
Ma päris 120km ei viitsiks ka liikuda pb jaoks ja see väljak oleks enamvähem sama, mis sees oli, ei oleks väga vaheldust. Tundub, et see kuu jääb ära, mul endal ka juba 17. kinni.

Üritame juulis ära teha? Millalgi alguse poole? Milline nv kellelegi sobiks, paneme varakult lukku ja ärme siis enam plaane muuda, saab äkki ära teha.

Edit: pakuks välja pühapäeva 15. juuli. 6-8 juuli on FC PP suvepäevad ja kuu esimene pühap ma ise ei oleks tulemas. Kas sobiks?

ranka
04.06.12, 13:48
Kindlalt bookige koht ära 120km eemal, raudpolt. Söön oma pea ära kui võistkonna kokku saate, algul kõik lubajad aga pärast kellel jalg haige, lilled kastmata või samal ajal pirukas ahjus ,et ei saa tulla.

Pumper
04.06.12, 15:30
15 juli ei sobi juba puhkusel eemal siis.

fyte
04.06.12, 15:49
Miks mitte juunis? 2 äraütlejat praegu juuni kohta vms. Endal nt juulis plaanid.

nikitheone
04.06.12, 16:32
nagu mainisin, 17 juuni sobiks. 15 juuli olen ära

muruntau
04.06.12, 16:49
Võtke keegi teine bookimine ja orgunn enda peale sellisel juhul. Minu tuleku tõenäosus on päris väike 17.'l. Paintball.ee telefon on 55 656 696. Vastavad ka õhtusel ajal. Soovitaks ruttu bronn peale panna, kauaks ei pruugi see vabaks jääda. Praeguse seisuga oli 17'l ikkagi rohkem huvilisi, sihtige seda päeva.

muruntau
21.08.12, 14:22
Suve algul ei tulnud ära. Prooviks ikkagi ühe korra väljas ka ära teha. FC PP mängude graafiku järgi (paljud tulijad, ka mina, sõltuvad sellest) oleks enamvähem sobivad päevad septembris nv'del laupäevad 1. ja 8. ning pühap 23.09. Võib ka nädala sees uurida, aga tõenäoliselt oleks see probleemsem. Andke teada, millisel kuupäeval huvi oleks. Ise sobiks igaüks neist, aga eelistaks pigem 23.09.

fyte
21.08.12, 16:08
8. ja 23. sobivad.

ranka
21.08.12, 18:18
Olen ka käpp.

keenjus
21.08.12, 21:54
Ei sobi septembri esimene nv, kuid hilisemad peaksid, eriti pühapäevad, sobima.

fyte
23.08.12, 18:49
Kuhu minna plaanis? Eile käisin Türisalu panga lähedal mängimas ja oli küll fun, aga usun, et metsa vahel kõmmutamine oleks vingem, sest eile toimusid missioonid enamasti vanades pimedates majades ja tekkis raskusi vastaste/tiimikaaslaste eristamisega.

muruntau
26.08.12, 21:28
Rohkem huvilisi pole? Iseenesest võib ka midagi muud teha. Nt karti sõita. Tundub, et me välimänguks siit piisavat kampa kokku ei saa, ehk peakski midagi muud vaatama. Pakkuge välja, et mida.

ranka
26.08.12, 21:45
Teeme sisemängu siis.

veeretas
26.08.12, 21:54
Nii paintballis kui kardi huviline aga mõlemad jah peaks suht varsti ära tegema.

Relamz
26.08.12, 22:19
Olen ka huviline kui midagi tehakse.

Cash87
26.08.12, 22:19
mina ka

Riivo77
26.08.12, 22:42
Nt FK välirajal võiks ju kardiga sõita küll:)

Codecci
27.08.12, 01:12
ma ka in paintballis ja/voi kardis

muruntau
29.08.12, 09:29
Uurisin Paintballis vabu aegu. Pühap 23. sept saaks alustada kas 14.00. või 18.00. Kumma võtame?

fyte
29.08.12, 12:45
18

veeretas
29.08.12, 12:49
vaatasin, et 23.09 päike loojub 19:17, ehk kui välimäng siis 18:00 suht hilja juba ja võib nähtavusega probleeme tekkida.

muruntau
29.08.12, 12:51
Sisemänguga tegu, välimänguks pole eriti lootust siit kampa kokku saada.

Cash87
29.08.12, 13:56
Kui palju min. inimesi vaja on välimänguks?

ranka
29.08.12, 17:12
Unustage see välimäng. 2x juba failinud ja algul suured lubajad/vinguijad on kõige väiksemad tulijad. Arvan ka, et 18:00 on parem. Mõni võib-olla ei jõua 14:00-iks peolt kojugi :P

muruntau
03.09.12, 08:48
Olgu, 23.09. kell 18.00. on lõpuks kinnitatud! Kõik on nagu varem, aadress sama (Madara 22 A), kamba peale €70 ettemaks, 10-12 mängijat optimaale.

Teeme nimekirja tulijatest:
muru

Relamz
03.09.12, 12:53
Teeme nimekirja tulijatest:
muru
relamz

ranka
03.09.12, 14:48
Teeme nimekirja tulijatest:
muru
relamz
ranka

fyte
03.09.12, 15:14
23.08, kl 18.00 - Madara 22A

Teeme nimekirja tulijatest:
muru
relamz
ranka
fyte