PDA

View Full Version : NL10 grinderite nurgake



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Tigrano
03.11.08, 19:29
Tere kõik,

Käisin korra maal puhkamas, nüüd veel haigeks jäänud, jube kehv olla.

Vaatan, et olete siin kõik arutanud, kui olulised on boonused jne tublid olete, et hakkate aru saama, kui olulised on boonused ja et ei ole mõtet ühtegi senti niisamma tuulde loopida.

Kõik huvilised, kes veel soovisid lisan nimekirja ;D

Loodan, et Teie mängupilt on ka natuke Tightimaks muutunud.

Viskan kohe pikali ja võtan läpaka kaasa, et selle nurga asjad lõplikult paika saada, lähimate päevade jooksul.

Edu kõigile laudades,

Tigrano

tahanvaadata
03.11.08, 20:25
Huh, tervist. Ise avastasin selle foorumi alles täna ja oleks ka ikkagi tõsine soov liituda :-\. Mängin ise ka juba umb 2 kuud tower gamingus ja see oligi mu esimene koht kuhu üldse deposiidi tegin. BR on hetkel 150$+. Muidu enda kohta andmeid mul hetkel pole, sest pole HEMi, aga trialit korra proovisin ning mõtlesin niigi, et lähiajal selle muretsen ka päriseks. Niiet jah, kahju, et alles nüüd avastasin.

Rahapada
03.11.08, 20:50
tervisi tigrano

tundub nagu oleks tihgitmaks muutund, saadan sulle pos statsid ja muud asjad towerist... evaluate periood pt3'mel läbi... pea-aegu

Timpz
05.11.08, 10:48
Hea, et see asi venib veidi, saangi BRi vajatud suuruse peale :D:D:D

Tigrano
05.11.08, 13:04
Tegin Teile eile ühe õppe video, kõik jäi poolikuks, kuna jube paha hakkas, nohu vist paneb mäkra, nii et pool pead ja silmad valutavad (ei kannata monitori isegi vaadata), hääl oli ka kohutav, kohe kui terveks saan alustame projektiga viivitamatult.

-andres-
05.11.08, 13:10
Pole hullu, ravi end korralikult terveks, et saame alustada suure ja tugeva algusega :).

masterpuppet
05.11.08, 13:18
Saa terveks muidugi, pole vaja meie präast nõnda nahast välja joosta. Sa ikkagist teed seda vabatahtlikult ning ma usun, et ka õpilased on nõus viivitustega.

Tigrano
05.11.08, 13:42
Tänud mehed, mõistva suhtumise eest, hea meel kohe ;D

BuildUp
05.11.08, 14:35
No problem. :)

broadcast
05.11.08, 14:49
Hea, et see asi venib veidi, saangi BRi vajatud suuruse peale :D:D:D

Same here! ;D Ütleme nii ,et üleminek Towerisse pole olnud nii sujuv kui lootsin. :-\ nn. "kultuurishokk on korralik", mäng on hoopis kinnisem ja mängijad paremad. Kuna käe sees on veel Pacificu mängijate vastu suunatud stiil siis see toweris eriti ei taha töötada. Tuleb veidike adjustida.

Ja üks asi veel, Toweri 5-max mulle vist ikka ei sobi. Sealt tuli kaotust kõige rohkem. Projektis vist osalen ikka FR-mängijana... sai proovitud ka FR siis sealt tuli plussi. Njah, mõtled küll, et mis vahet seal on 5-max or 6-max aga kui kohati on kohti 2-short, siis sealkohal minu oskused kipuvad kahjuks otsa saama. :-\

Tigrano
06.11.08, 01:32
Tegin teile väikese video, loodan, et kinnine nina ja nohistamine väga ei häiri ;D

Loodan, et saate ka midagi õpetlikku.

Varsti, tulevad ka järgmised videod ;)

http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/nl10.swf

Davy
06.11.08, 05:40
u have just been applauded :)


Blind stealist peaks rääkima preflop ja postflop kasum/kahjum, sest preflop jääme üldiselt heal juhul nulli ülejäänud tuleb postflopist ;)

Tigrano
06.11.08, 08:59
u have just been applauded :)


Blind stealist peaks rääkima preflop ja postflop kasum/kahjum, sest preflop jääme üldiselt heal juhul nulli ülejäänud tuleb postflopist ;)


Tänud, postflop mängust tuleb eraldi video ;) ja kindlasti ei tahaks väga teemasi mixida, et oleks lihtsam jälgida.

zyxxx
06.11.08, 10:33
Lahe video. Küsimus tekkis, et milline stat näitab PT3-s blindide stealimise õnnestumise protsenti?

Tigrano
06.11.08, 17:18
Lahe video. Küsimus tekkis, et milline stat näitab PT3-s blindide stealimise õnnestumise protsenti?


PT3 kohta jään vastuse võlgu aga HEMis saab valida eraldi overall steal success, CO steal success ning BTN steal success, vaatasin endal on BTN success 80% seega toodan kasumit, kui varastan blinde ;D

oben
06.11.08, 21:38
väga head videod
nüüd ise ootan et raha moneybookeri jõuaks siis saab towerisse kanda ja kavatsen hemi hankida.
Kasu on sellest foorumist küll enda mäng tunduvalt tightimaks läind.

jrgn hell
06.11.08, 23:54
traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kui p*rses päev ikka ;D mitte midagi ei hiti absoluutselt. Kõik käed jooksevad maha nii keeruliselt, et minu mõistus enam üle ei käi ja viskan minema, tra elutilt tuli peale, kui mingi eriti donk somm, calls pf raisei 53os või mingi sellise asjaga OOP ja kobistas endale riverisse tripsi. Tra ise keeraisn a sellist si**a ja tundisn, et matemaatikast jääb puudu. mingeid shortcutte tahaks just, sest ise kiiresti arvutada ei jõua ja pähe pole ka si**agi kulunud
tra nii donk on olla. ilus -3,4bi
tra oleks pidanud uuesti magama keerama, kui bi+ olin, na**ui, mis päev

Klamber®
06.11.08, 23:57
traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kui p*rses päev ikka ;D mitte midagi ei hiti absoluutselt. Kõik käed jooksevad maha nii keeruliselt, et minu mõistus enam üle ei käi ja viskan minema, tra elutilt tuli peale, kui mingi eriti donk somm, calls pf raisei 53os või mingi sellise asjaga OOP ja kobistas endale riverisse tripsi. Tra ise keeraisn a sellist si**a ja tundisn, et matemaatikast jääb puudu. mingeid shortcutte tahaks just, sest ise kiiresti arvutada ei jõua ja pähe pole ka si**agi kulunud
tra nii donk on olla. ilus -3,4bi
tra oleks pidanud uuesti magama keerama, kui bi+ olin, na**ui, mis päev



prooviks keelekasutust jälgida palun

alaska
07.11.08, 09:32
+bi küll magama ei tohi minna! Iga raamat õpetab, et siis tuleb tikud laugudealla panna, ja mängida. -bi läksid magama, kõik õige. ;)

Tigrano
07.11.08, 09:55
KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima ;) Ei hakka enam venitama.

zyxxx
07.11.08, 10:00
KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima ;) Ei hakka enam venitama.


Natuke edeneb, aga statid on suht metsapoole :)

BuildUp
07.11.08, 10:01
KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima ;) Ei hakka enam venitama.


Tigrano, ootaks ka ühte mängulist videot sult NL10s. :)

Timpz
07.11.08, 10:52
Tigrano, ootaks ka ühte mängulist videot sult NL10s. :)

+1

Yokker
07.11.08, 14:41
Min 40 buy ini cashis
Sit-and -go-60 buy ini
MTT-100 buy inni
Jäi meelde ;D
krt peab mingi venna palkama kes kaikaga kõrval seisab ja jälgib ,et neid reegleid ei riku ;)

BuildUp
07.11.08, 16:42
Min 40 buy ini cashis
Sit-and -go-60 buy ini
MTT-100 buy inni
Jäi meelde ;D
krt peab mingi venna palkama kes kaikaga kõrval seisab ja jälgib ,et neid reegleid ei riku ;)


Ma võin seda teha, kui sa mulle ütleme, et 10% oma kasumist annad. ;D

Yokker
07.11.08, 16:47
Ma võin seda teha, kui sa mulle ütleme, et 10% oma kasumist annad. ;D

Tnx aga kui palkas siis tunni tasuna,tüki töö alla seda vist panna ei sa ;D

broadcast
07.11.08, 21:10
KUIDAS TEIL MÄNG EDENEB, teen Teile veel ühe olulise video, kuidas soovitan mängida preflop, postflop, positsioonist, natuke oddse ja siis hakkame mängima ;) Ei hakka enam venitama.

Ütleme nii, et järjest paremini. Algus oli küll kohutav. Ausalt. Mängu agressiivus ehmatas ära! Juba käis mõte peast läbi, et mida paganat ma siia Towerisse üldse raha kandsin! ;D Närv oli juba väga must. Madalaim punkt oli vist ca -7BI. Masendav. Nüüd olen tagasi mängind ja olen praegu 4BI miinuses. Eks nädala lõpus teen päevikusse kah sissekande terve nädala kohta ja panen graafikud+statid, boonuse progressi kah üles. Helesinine unistus oleks pühapäevaks teha pulli ja jõuda nulli ehk alg-BRni tagasi. :)

oben
09.11.08, 14:23
Sain ka siis rahad lõpuks towerisse.
esialgu on harjumatu.
Aga mängida kannatab sain hemi ka tööle nüüd vaja siis mängida.

alaska
09.11.08, 20:34
Kuna ma cashi joogisena ei mängi enam, siis nädalavahetusest midagi postitada ei ole.
Homsest hakkan jälle pihta, mängin fulltildis mingi väikse boonuse lahti ja panen rahad toweri poole liikuma.

Tigrano
09.11.08, 22:09
Tere mehed,

Mul tervis juba parem, kuid pean veel tablette neelma usinalt ;)

Uuel nädalal, alustame kindlalt projektiga ;D Ennem, kui paneme EXELisse lõplikult kõikide bankrollid ja uuendame andmed, vaatame üle:

1) NL10 tehtud video
2) Powerpoindi video, kus vaatame veel üle Preflop mängu, positsiooni, natuke postflop mängu, kuidas mängida erinevate vastaste vastu, agressiivsuse kasutegurid ning natuke matemaatikat (pot odds).
3) Kindlasti võimaluse korral vaatame üle ka läbi repleyeri mõne õpilase käed, kellel soovi antke teada.

Homme vastan Teie küsimustele, seega olge head kirjutage siia, mis probleemid, olukorrad muret tekitavad.

Homseni,

Tigrano

BuildUp
09.11.08, 22:21
Väga kõva! :)
Just mõtlesingi, et see projekt on nii kaua nüüd veninud (aga saan aru, et kui ikka tervis jama, siis ei tuleks sellest midagi välja ning paras piinlemine oleks).

ranka
09.11.08, 22:24
1) NL10 lives tehtud video


LOL. Live's hakkad 10NL mängu filmima? Kust sellist mängu leida võib? ;D ;D ;D ;D

Tigrano
09.11.08, 22:29
Väga kõva! :)
Just mõtlesingi, et see projekt on nii kaua nüüd veninud (aga saan aru, et kui ikka tervis jama, siis ei tuleks sellest midagi välja ning paras piinlemine oleks).


Jah, veninud on tõesti aga tundub, et see on kõigile kasuks tulnud antud momendil. Paljud on mõistnud, et tuleb olla palju tightim, kui oluline on jälgida bankrolli ja samuti omavahel arutades või foorumis ringi surfates omandanud kasulikke teadmisi. Kindlasti enamus Teist on ka jõudnud Towerisse, kus on minul parem võimalus Teie asju organiseerida ja mõelda välja midagi uut ja huvitavat.

Tigrano
09.11.08, 22:30
LOL. Live's hakkad 10NL mängu filmima? Kust sellist mängu leida võib? ;D ;D ;D ;D


Hästi panen, nüüd pean tõsiselt mõtlema kuidas ma seda tegema hakkan ;D

Rahapada
10.11.08, 08:41
tore, sain video ka ää vaadatud, kasutan julgelt oma mõtteid/murd ranka tabelit, br hetkel võrreldes depoga miski -30$, mängin endiselt jõudsalt esmasp ja reedeti... sain HEM'i tööle, nüüd mõtlen, et kahju et tegu on trialiga... aga küll saab, enne pean läpaka töökorda tegema (loe: ostsin läpaka, vaja asjad peale installida)...


mis muidu mängu puutub, siis ise-enesest olen enda mängus märgand rohkem distsipliini :)

EDIT: hm, a millised statside suhted teevad tegelase nit'iks, tag'iks, lag'iks, mouse'iks, fish'iks, dongiks?
st, et enesel oleks kergem üles märkida, note'ida

tahanvaadata
10.11.08, 15:57
Tere jälle siis, andsin endast ka eelmisel lehel märku, aga nüüdseks olen saanud HEM´is täis ka 3,5k käsi ja saan ka andmed panna nüüd.
Muidu enda mängu koha pealt niipalju, et mängin isegi suht hästi omaarust ja võiksin ka vabalt kasumit teha, kuid sisse satuvad lollid all in-id, mis viivad mu tagasi sinna kust alustasin väga tihti. Muidugi üritan neid vähem teha, aga siiski neid tuleb ette ja siis jälle nagu kõik hea mäng tehtud lolli veaga tasa.

bounce
10.11.08, 20:44
sorry, ei ole küll nl 10 mängija veel aga kuna viimased 2 päeva on nl5-es -20 taala miinuses, siis tekib paratamatult küsimusi, mis valesti. pakkuda on paraku statsid sellest perioodist ainult, küsimus ongi siis selline, et kas saab selle nö downswingi alla panna või on mingi näitaja tõsiselt vale. preflop mäng on suhteliselt rangelt ranka tabeli järgi, kohati tightim isegi, kahtlustan postflop mängu peamiselt (a'la overpairiga turnil raise callimine ja ofc vähemalt kahe paari otsa sattumine).
http://img55.imageshack.us/my.php?image=statswj8.jpg

edit. vaatasin käed üle ja oma 70 prossu kogu kaotustest tuli nendest kolmest käest

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583129.html
siin oleks pidanud peale turni raise muckima tõenäoliselt, või tegin enne juba miskit valesti?

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583130.html
sama mis eelmisel, tundub et ei suuda kuningaid maha panna..

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583131.html
siin ei olnud midagi teha.

mis statid puudu muidu, ei ole veel päris kodus nende olulistematega tundub, pardon.

Tigrano
10.11.08, 21:19
sorry, ei ole küll nl 10 mängija veel aga kuna viimased 2 päeva on nl5-es -20 taala miinuses, siis tekib paratamatult küsimusi, mis valesti. pakkuda on paraku statsid sellest perioodist ainult, küsimus ongi siis selline, et kas saab selle nö downswingi alla panna või on mingi näitaja tõsiselt vale. preflop mäng on suhteliselt rangelt ranka tabeli järgi, kohati tightim isegi, kahtlustan postflop mängu peamiselt (a'la overpairiga turnil raise callimine ja ofc vähemalt kahe paari otsa sattumine).
http://img55.imageshack.us/my.php?image=statswj8.jpg


Tere bounce,

Ma ei saa aru, kas ma ei näe kõiki statte või saatsid, mitte kõige olulisemad. Nende põhjal mida nägin, soovitan olla natuke tightim veel, WTSD% on madal alla 20, normaalne oleks kuskil 25% kanti, see võib tähendada, et Sa ei beti turnil, riveris, kui oled ees või taga olles liiga palju callid. Seega otsusta flopis, kas oled ees või taga, kui otsustad oled taga foldi kohe, kui arvad et ees panusta ka järgmistel streetidel. Samuti kehtib drawde kohta, kui sul on hea draw alati panust kõvasti, mitte ei cheki või calli. Katsu võita potte rohkem ennem riverit ja showdowni.

Parimat soovides,

Tigrano

BuildUp
10.11.08, 22:10
edit. vaatasin käed üle ja oma 70 prossu kogu kaotustest tuli nendest kolmest käest

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583129.html
siin oleks pidanud peale turni raise muckima tõenäoliselt, või tegin enne juba miskit valesti?

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583130.html
sama mis eelmisel, tundub et ei suuda kuningaid maha panna..

http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-History-Converter-Output-583131.html
siin ei olnud midagi teha.


Need kõik on coolerid ehk lihtsalt sul ei ole vedanud. Ära mingist muckimisest küll KKga räägi. Kõik flopid on väga head bettimiseks ja ei näe mingit varianti kätest loobumiseks. Suur viga muidugi, mis sa teed on see, et sa betid liiga vähe postflopis. Beti vähemalt 3/4 potist või loose vastase vastu võid vabalt ka poti bettida, siis ei tulda enam nii räigelt kaasa ka ja kui tuleb ikka siis turn allinn.

Edu! :)

kivisaba
11.11.08, 22:07
kuna ma ka nl10 grinder nüüdseks siis üritan kah projektist osavõtta nii kuis jõuan

Tigrano
14.11.08, 20:45
Tegin Teile ühe tunni pikkuse NL10 video, 4 lauas mängides kuid peale konverteerimist kadus ka heli kvaliteet >:(

Momendil KÕU järgi, kui torm vaibub, uploadin üles.

Tigrano
16.11.08, 04:23
Laadisin Teile selle video üles, saate alla tõmmata ja paari päeva pärast kustutan ära, sest kvaliteet ei ole päris see, mis peaks olema. Samuti veits haige olen video tegemise ajal, nohistan jne ;D

Video on tehtud väga tightilt mängides, seega vähe actionit. Mis tegelikult ei ole paha, sest ehk saate oma loosi pisikutest lahti ja variatsoon oleks ka oluliselt väikesem Teie mängus.


Homme panen ka teema lukku ja võtan Teid üksipulki läbi, vaatame koos kõik üle jne täiendan informatsiooni, kes kuhu jõunud, uuendan statid ja hakkame pihta ;) Muidugi kell on praegu pool kuus hommikul, seega tõusen lõuna paiku ehk siis päeva poole hakkan toimetama.

Downloadida videot saab aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/nl10f.wmv (http://arion.pri.ee/tigrano/nl10f.wmv)

BuildUp
16.11.08, 15:33
Nii, sai video ära vaadatud ja leidsin just erinevusi cbeti osas.

Näiteks sul on KQ LPlt ja flop tuleb AJx, villain checkib ja sa cbetid. Kas see ei ole veidi kehv board cbettimiseks? Meil on ainult 4 outsi ja vastasel võib vabalt olla A9 või midagi taolist.
Teine situatsioon oli selline, kus sa lasid 2barreli kui turnile oli tulnud just K. Kas vastase check viitab kohe ära, et tal pole kunni? Ise vist ei julgeks sellist liigutust teha, kuigi ei tea ka :-\ :D

Muidu oli täitsa tore video. :)

Ja see KBHenrikson on ikka jube regular donk, kes ikka pidevalt suudab oma jamaga ikka endiselt brake-even või isegi plussis olla :S

Tigrano
16.11.08, 15:58
Nii, sai video ära vaadatud ja leidsin just erinevusi cbeti osas.

Näiteks sul on KQ LPlt ja flop tuleb AJx, villain checkib ja sa cbetid. Kas see ei ole veidi kehv board cbettimiseks? Meil on ainult 4 outsi ja vastasel võib vabalt olla A9 või midagi taolist.
Teine situatsioon oli selline, kus sa lasid 2barreli kui turnile oli tulnud just K. Kas vastase check viitab kohe ära, et tal pole kunni? Ise vist ei julgeks sellist liigutust teha, kuigi ei tea ka :-\ :D

Muidu oli täitsa tore video. :)

Ja see KBHenrikson on ikka jube regular donk, kes ikka pidevalt suudab oma jamaga ikka endiselt brake-even või isegi plussis olla :S


Üldiselt on mul väga kõrge flop c-bet juba välja kujunenud. Samuti äss ei ole väga hull kaart, et mitte c-bettida, kui on üks või isegi kaks vastast. Vastane võib alati setmainida või isegi foldida JJ või QQ jne kartes ässa ning Teie võidate poti hoopis nõrgema käega.

Teine olukord oli selline, kus K võis samuti vastasele olla scare kaart ja ma ei tahnud kontrolli poti üle kaotada, isegi, kui mul oli positsiooniline eelis.

Üks asi, mis mulle ei meeldi ja tahan järgmine kord välistada, et rääkisin tihti summadega aga tuleb rääkida BB ehk big blindides.

Aristotep
16.11.08, 17:40
Pole veel lõpuni vaadanud, kuid tekkis üks väike küsimus.

21 minutil foldisid KQs. Kas ainult seetõttu, et small blind oli shortstack ja enne raise tehtud? Samas 34 minutil isoleerisid limperid KQo-ga, kuigi üks neist oli shortstack.

Hea video muidugi. Tuleb kiitust jagada :)

Tigrano
16.11.08, 20:47
Pole veel lõpuni vaadanud, kuid tekkis üks väike küsimus.

21 minutil foldisid KQs. Kas ainult seetõttu, et small blind oli shortstack ja enne raise tehtud? Samas 34 minutil isoleerisid limperid KQo-ga, kuigi üks neist oli shortstack.

Hea video muidugi. Tuleb kiitust jagada :)


Sellepärast, et ainult raised potti ei calli, eriti veel, kui vastasel pole 100BB, kui oleks olnud raised+pluss called pot, siis oleksin callinud või re-raisinud ;)

Timpz
16.11.08, 21:06
Sain ka video vaadatud. 5+! . Proovin ise samasugust mängu aretada , kuid alati ei õnnestu nii tight olla :P

Tigrano
16.11.08, 21:11
Nii, kellel aega praegu antke teada olen MSN offline küll aga saatke mulle message, et saate rääkida, uuendame kõik statid värgid ära ja katsume pihta hakata.

tonis
16.11.08, 22:36
Mul hetkel statid puuduvad...panin täna pokertrackeri peale ja proovin paari päevaga paar tuhat kätt läbi mängida, et mingi pildi ette saaks.

alaska
17.11.08, 00:21
Ma ikka ei biidi seda mängu. Täna lõppesid kõik ässad ja kunnid tripside otsas, AA vastu A5, maha 23J4, vastane callib mu pot.bet poohuilt ära. Ma tõesti hakkan sügavalt kahtlema nendes preflop raisedes ja cont.bettides 10NL. 2000 kätt ja mitte ühtegi korda ei callitud cont.beti mingite tõmmete või keskmise paariga. Fulltildis sain korralikult HEMi tööle, mitteühtegi kodaniku ei olnud VPIP üle 20. 80% shortstackid.
Ma heameelega vaataks kellegi tehtud 10NL videot, kus tegija ka võidab, siiamaani pole netist selliseid leidnud.
Ma arvan, et ma teen cashiga väikese pausi sisse, mängisin korraks 10 turbosng, milles tulin rahadesse enamuses, cash on mingi 150$ miinuses, paari turnaga sain raha tagasi.
Ah närvid nii läbi, peab hakkama ümber õppima.

Tigrano
17.11.08, 00:47
Ma ikka ei biidi seda mängu. Täna lõppesid kõik ässad ja kunnid tripside otsas, AA vastu A5, maha 23J4, vastane callib mu pot.bet poohuilt ära. Ma tõesti hakkan sügavalt kahtlema nendes preflop raisedes ja cont.bettides 10NL. 2000 kätt ja mitte ühtegi korda ei callitud cont.beti mingite tõmmete või keskmise paariga. Fulltildis sain korralikult HEMi tööle, mitteühtegi kodaniku ei olnud VPIP üle 20. 80% shortstackid.
Ma heameelega vaataks kellegi tehtud 10NL videot, kus tegija ka võidab, siiamaani pole netist selliseid leidnud.
Ma arvan, et ma teen cashiga väikese pausi sisse, mängisin korraks 10 turbosng, milles tulin rahadesse enamuses, cash on mingi 150$ miinuses, paari turnaga sain raha tagasi.
Ah närvid nii läbi, peab hakkama ümber õppima.




Kolista ennast msn, mul sinu statte vaja ;D No ma arvan, et selliseid päevi on väga vähe, kui NL10 miinusesse jään sessiga.

Tigrano
17.11.08, 01:29
Kas keegi meisterdas Teist ranka preflop Pokah loengu järgi tabeli,

Timpz
17.11.08, 08:14
Kas keegi meisterdas Teist ranka preflop Pokah loengu järgi tabeli,


nope

zyxxx
17.11.08, 09:35
Kas keegi meisterdas Teist ranka preflop Pokah loengu järgi tabeli,


Midagi tegin oma tarbeks. Vigade eest ma ei vastuta:)

ranka
17.11.08, 09:50
Änksa! Ja võiksid (kui tahad oma tabelit jagada) võiksid kommentaarina panna ka selle teema juurde.

alaska
17.11.08, 09:51
Kolista ennast msn, mul sinu statte vaja ;D No ma arvan, et selliseid päevi on väga vähe, kui NL10 miinusesse jään sessiga.



Nonii, hommik helge jälle käes, tuju juba parem, läbi vaadatud oma lollused. Heaküll, mis si*asti see uuesti. Statid siin, igasugune tagasiside oodatud.
http://www.hot.ee/alaskanever//statid1711.JPG

antnx
17.11.08, 10:05
Kui black ei oleks saaks välja printida ja laua kõrvale võtta paberkujul

Tigrano
17.11.08, 10:54
Midagi tegin oma tarbeks. Vigade eest ma ei vastuta:)


Päris hea arvutist vaadata, seda tabelit.

pendula
17.11.08, 10:58
Tegin valgeks tausta, printimiseks sõbralikum :)

JanRose
17.11.08, 11:10
kusjuures, kes tõesti tahab seda tabelit hästi jälgida mängu ajal pangu see desktop wallpaperiks

funkab hästi ka kui 20 lauda lahti (klikata lihtsalt http://www.hot.ee/jaanusr0//desktop.bmp, kui tabelit vaja näha ja tagasi)

;D

jep18
17.11.08, 11:15
Kah sai välja lõigatud tabel.
http://img528.imageshack.us/my.php?image=ktetabel1qj9.jpg

Tigrano
17.11.08, 11:18
kuna ma ka nl10 grinder nüüdseks siis üritan kah projektist osavõtta nii kuis jõuan


Kui veel huvi on, anna endast märku, saada mulle oma msn privas või midagi.

Tigrano
17.11.08, 11:20
Kah sai välja lõigatud tabel.
http://img528.imageshack.us/my.php?image=ktetabel1qj9.jpg


Jep18 mul pole Sinu andmeid ega msn veel.

Samuti on puudu veel aristotep, marguzz22, rahapada, realist, tahanvaadata

Tigrano
17.11.08, 11:22
Nonii, hommik helge jälle käes, tuju juba parem, läbi vaadatud oma lollused. Heaküll, mis si*asti see uuesti. Statid siin, igasugune tagasiside oodatud.



Oleks vaja rohkem infi sinu kohta.

alaska
17.11.08, 11:32
Ainult küsi, annan kasvõi sõrmejäljed, kui see mind paremini mängima paneb. :)

Tigrano
17.11.08, 11:40
Ainult küsi, annan kasvõi sõrmejäljed, kui see mind paremini mängima paneb. :)


Nagu aru saan, mängid toweris ja full ringi. Palju roll on oleks vaja ka teada ja mitemes lauas juba mängid. Kas on suuremaid probleeme mõnes mängu elemendis, kus tunned, et vajaksid kõige rohkem abi või on väga nõrk koht.

alaska
17.11.08, 12:02
Mul on fulltildis 1000 kätt veel bonuse lõpuni, siis kolin oma rahadega towerisse ümber. Mul on sellest fultildist nii kõrini, ükskord istusin laudadesse ja 4 laua peale oli kokku 8 fullstacki, e. igas lauas 1 peale minu. Kui toweris on neid 3-4, on see siiski suur edasiminek. Bankroll on 150$ kandis.
Nagu ma aru saan, on sul kah rohkem huvi õpetada, kui õpilased on Toweris?

Tigrano
17.11.08, 12:22
Mul on fulltildis 1000 kätt veel bonuse lõpuni, siis kolin oma rahadega towerisse ümber. Mul on sellest fultildist nii kõrini, ükskord istusin laudadesse ja 4 laua peale oli kokku 8 fullstacki, e. igas lauas 1 peale minu. Kui toweris on neid 3-4, on see siiski suur edasiminek. Bankroll on 150$ kandis.
Nagu ma aru saan, on sul kah rohkem huvi õpetada, kui õpilased on Toweris?



Alaska sain kirja, mida oli vaja. Kuna mängin ka ise Toweris, siis on mul lihtsam kõiki aidata seadistamisest kuni korraldamiseni välja. Näiteks, kui tahan Teie andmeid, lasen saata databaasi faili, mille järgi mul on juba HEM seadistatud. Samuti on väga raske jälgida, erinevaites tubades toimuvat. Kindlasti korraldan ka üritusi, mis peaks põnevust juurde andma jne, jne.

Tigrano
17.11.08, 12:51
Vaatasin üle Teie bankrollid, tuleb välja, et paljude bankrollid on piiri peal aga samas ei midagi hullu. Mõnel on ka väga võimas roll ja mõnel väga ohtlik, kus iga sent on väga oluline, enamustel on bankroll suht mõistlik juba. Samuti mõnel on bankroll peaaegu ka olematu. Seega pean kiirelt mõnedele, taktikalised käigud välja mõtlema bankrolli kaitsmiseks.

Mõtlesin, siin ka bankroll majandamisest, mida arvate 100 buy-innisest rollist igas limiidis, enne kui shote hakkate võtma järgmisesse. Samas, see ei võtaks kaua aega ja tagaks tohutu kindluse projekti täitmises ning kindlasti rutates jääb palju kasulikku kahe silma vahele.

Tigrano
17.11.08, 12:57
Samuti mängivad, Teist nüüd enamus full ringi ja inimesed keda kätte pole saanud mängivad shorty, kus te mehed olete.

masterpuppet
17.11.08, 13:02
Ise oleks 100 buy inni poolt, sest eesmärk oleks võimalikult palju ennast harida ning seega jääks aega korralikult tööd teha. Samuti ei meeldi variatsioon. :)

Tigrano
17.11.08, 13:05
Ise oleks 100 buy inni poolt, sest eesmärk oleks võimalikult palju ennast harida ning seega jääks aega korralikult tööd teha. Samuti ei meeldi variatsioon. :)


Ise sooviks ka seda, mulle ruttamine ei istu ja seega oleksite kindlasti varsti heal järjel, kui mingeid lollusi ise tiltis peaga korraldama ei hakka. Kes selliseid asju korraldab, lendab suht kähku välja ka, siit nurgast, seda võin öelda ;)

BuildUp
17.11.08, 14:31
Sa rääkisid juba mulle seda 100buy-ini asja ühe sõbra puhul, aga kas 50buyini poleks mõistlikum. Vähemalt kuhugile sellisele maale, kus tõesti see 100 buyini saab kiiremini täidetud.
Näiteks NL20 võiks vabalt hakata mängima 1k$ bankrolliga ju?! Selleks, et 2k$ saavutada NL10s läheb siiski liiga kaua aega kui sa ainult pokkerit ei mängi.

Aga näiteks NL50 ja NL100 hakkaks ma küll proovima alles siis, kui 100 buyini bankroll. :)

antnx
17.11.08, 15:08
Ise mõtlen ka, et 100 Buy inni täis saada peab ikka julmalt grindima Nl10-nes

-andres-
17.11.08, 15:23
Ma kardan, et mul võib mingi hetk ka motivatsioonipuudus tekkida, kui peaksin 100 BI täis grindima. 2k$ NL10 peal on küll väga ilusti võimalik ja ei tohiks ka meeletult kaua aega võtta, kuid NL20 ja NL10 vahe ei tohiks olla ka nii kardinaalne, et sellesse tasemesse liikudes on vaja päris 100 BI suurust tagatist. Isiklikult arvasin, et hakkame tegutsema su loengu põhjal, et 40 BI järgmise limiidi jaoks, mis tundus mõistlik, kuid kui mu mõtted valed on siis parandage :).
Asi lihtsalt selles, et Trios mängisin laudade puuduse tõttu ka 300 Eurise BR juures NL20 ning mingit scare money või check/fold instinkte küll polnud ja tase oli samasugune nagu NL10-s.

ranka
17.11.08, 15:36
Ise mõtlen ka, et 100 Buy inni täis saada peab ikka julmalt grindima Nl10-nes


Ma olen igas limiidis 100 buy-ini täis saanud ja mida kõrgemale lähed, seda väiksem on mu winrate ja seda aeglaemalt ma 100 buy-ini täis saan. Seega 10NL on kõige lihtsam 100BI täis saada IMO.

Tigrano
17.11.08, 15:54
Nüüd olen tagasi, käisin korra linnas. 100 buy-inni ei ole mingi näitaja. Selle võib rahulikult kuuga täis mängida, nii et silm ka ei pilgu. Kindalsti selline suhtumine loob tugeva distsipliini ja tugevad bankrolli majandamise jooned ning saaksime kõik oma otsused teha ilma, et peaksime nuriseme tühiste beatide pärst.

ranka
17.11.08, 15:55
Nüüd olen tagasi, käisin korra linnas. 100 buy-inni ei ole mingi näitaja. Selle võib rahulikult kuuga täis mängida, nii et silm ka ei pilgu. Kindalsti selline suhtumine loob tugeva distsipliini ja tugevad bankrolli majandamise jooned ning saaksime kõik oma otsused teha ilma, et peaksime nuriseme tühiste beatide pärst.


Mul ei ole pokkerikarjääri jooksul ühtegi 100BI kuud olnud....

zyxxx
17.11.08, 16:13
Ise olen mõelnud, et kui 3 kuuga peaksin saama 50 buy-ini kokku, oleks asi väga positiivne ja saaks hakata edasiste plaanide peale mõtlema.
Tean küll, et kui liiga aeglaselt sõuda võivad aerud ära mädaneda, aga kiirustama hakates võib neist täitsa ilma jääda ;D
Samas võibolla tõesti on minu praegune mäng lihtsalt nii vilets ja seda annab boostida.. ootame ja loodame parimat, aga oleme valmis ka halvimaks :)

Minu jaoks on suureks motivatsiooniallikaks boonuste lahtimängimine ja seetõttu panen tuimalt ka downswingi ajal edasi, mõeldes et jõuan vähemalt boonusele samm sammult lähemale.

antnx
17.11.08, 16:15
Ehe näide miks peab raisema pocket paaridega sõltumata positsioonist
http://www.pokerhand.org/?3462051

BuildUp
17.11.08, 16:20
Ehe näide miks peab raisema pocket paaridega sõltumata positsioonist
http://www.pokerhand.org/?3462051


Ütle mulle, miks sa checkid turni? Sinu 777 set ei ole nii tugev, et sul oleks kogu board NUTS. Nii et vähemalt 2/3 beti ja saad igaljuhul nupud sisse.

antnx
17.11.08, 16:21
Vot ei teagi miks aga kardsin et kui betin siis ta foldib ja ei saa valuet

Tarmo
17.11.08, 16:22
Täitsa uskumatu kui palju folditakse cbetile, sama uskumatud on callid mis tehakse:
UTG olen käes ATs -- bet 5xBB
tuim call 2 mängija poolt,
flopis on AQ7 , cont bet otsa $0,90 ikka callid,
turn 9, no ei julenud enam bettiga ka :D fissh nagu ma olen,
riverdas 4, bettisin $2 veel ja 2 calli nagu oodata oli!
Üks vend pani 22 ja teine vend 33'ga.
Starsti NL 10 siis :) palju õnne ;D

antnx
17.11.08, 16:24
Tarmo ATs on UTG instafold

Tarmo
17.11.08, 16:27
Olin nendega mingi max 40 kätt mänginud, vennad mängisid kõigega, oli vaja raha kiirelt ära võtta, ma liiga looooose, eks ma parandan end :) Otsisin ranka range tabeli üles ja proovin sellest rohkem kinni pidada! Estpatrick oma videoga muutis mind kuidagi julgemaks :D paha paha ....

BuildUp
17.11.08, 16:29
Vot ei teagi miks aga kardsin et kui betin siis ta foldib ja ei saa valuet


Kuna ta callis su reraise flopil, siis on lollus mitte bettida turnil. Ta võib väga vabalt olla ka flush draw peal, nii et unusta ära selline asi, et ei saa valuet.

BuildUp
17.11.08, 16:30
Olin nendega mingi max 40 kätt mänginud, vennad mängisid kõigega, oli vaja raha kiirelt ära võtta, ma liiga looooose, eks ma parandan end :) Otsisin ranka range tabeli üles ja proovin sellest rohkem kinni pidada! Estpatrick oma videoga muutis mind kuidagi julgemaks :D paha paha ....


Ära sealt küll kogemusi hangi, sest NL10 ja NL200 vahe on ikka üüratu. Seda ei anna mitte ühegi koha pealt võrrelda.

Tarmo
17.11.08, 16:31
Jeeees i know :)

Tigrano
17.11.08, 17:06
Kohe kohe, kõik koos aristotep, marguzz22, rahapada veel puudu aga kuna tegu on SH mängijatega, siis ei näe enam taksitusi, et full ringi ja saame pihta hakata. Toweri mängijaid tuli kokku 9 mängijat ning mõned liituvad hiljem toweriga, kes nimekirjas. Seega saame väga suure pundiga koos tulistama hakata.

Enamuste Toweri mängijate xxx.db ehk siis databaasi fail on mul olemas, kohe lükkan need enda HEMi ;)

Paljud mängijad, kes mängivad mujal, kui Toweris on momendil kiired ajad või täpselt ei tea kus mängima lähiajal hakkavad. Katsun kohe välja mõelda, mis nendega teha.

Põhimõtteliselt, start on antud enam ma rolli üle ei hakka küsima, võtan arvesse juba küsitut rolli numbrit. Esimesel võimalusel vaatame ära väikese õppetüki, millest ma rääkisin ja kohe jooksvalt arutame kuidas kõik toimima hakkab ;D

-andres-
17.11.08, 17:08
Väga hea! Asi saabki ilusti ja jõudsalt alata, nagu oodatud.
Endal siis veel nii kaua läheb aega, kuni eile õhtul teele pandud väljamakse Triost ootel asendist ära läheb ning Nettelleriga asjad aetud saan. Wish me luck.

Tigrano
17.11.08, 18:56
Lõplik full ringi mängijad.

NB!!! Mõned shordi mängijad, kes olid nimekirjas, nendele mõtlen midagi eraldi välja ehk tuleb shordi huvilisi ka juurde, siis saab suurema grupi.

http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/nl10mangijad.jpg

Täiendan, kõik bankrollid on lukustatud, seega, kui saate boonused, võidate turniiriga või teete cashoudi, siis kindlasti teavitage mind.

Katsun selle nädala jooksul, anda ka Teile EXELi tabelid, mida hakkate ise täiendama edaspidi ;)

Üles liikuda tohib järgmisele limiidile 50 Buy inni pealt (kindlasti mitte varem). Kui Teil on juba 50 buy inni ja võtate shotte, NL20 peale ning bankroll kukub alla 40 buy inni siis automaatselt lähete tagasi eelnevasse limiiti. NB!!! Keegi ei sunni järgmisse limiiti minema, see on alati vabatahlik

Tigrano
17.11.08, 19:23
Nüüd hakkan Teie käsi oma HEMi tõmama, kes minule oma Toweri databaasi andsid. Siis analüüsin igat mängijate eraldi ja annan Teile tagasisidet.

Katsun valmis saada ka Teile mõeldud preflop, postflop, positsiooni, matemaatika video.

Timpz
17.11.08, 19:39
Mis aja tagant me BR update-e andma peame?

Tigrano
17.11.08, 20:08
Mis aja tagant me BR update-e andma peame?


Arvan, et kaks korda nädalas, hakkan seda tegema ehk katsun enda exelit täiendada, kui mõni suurem langus ja väike bankroll, siis tuleb kindlasti varem hädakisa teha. Edaspidi, kui bankrollid on juba õiges suuruses ja vastavuses bankrolli nõuetega, siis ei ole vaja nii tihti seda kontrollida.

Samas tahan ajada, ka stattide täiendamise sarnase graafiku alusel tööle.

masterpuppet
17.11.08, 21:05
Ma oma database file saata ei saanud, kuid teen paar päeva mängu ning siis saadan ära.

jrgn hell
17.11.08, 21:32
ja see oma valik, kas BR-i alla läheb vabastatud boonus ka, või ainult mänguline? Kuigi see viimane on parem, rohkem aega õppida, plus kindel, et sie grindinud ja saab boonust välja kanda ka, või siis jätta angu back-upiks

jrgn hell
17.11.08, 21:33
ja mida sa rolliks arvestasid, seda viimast, või algset, sellest ei saanud aru. Seepärats küsin, et siis exelist ka endla näha motivatsiooniks, et ikka mingi kasum juba tuld

Tigrano
17.11.08, 22:24
ja mida sa rolliks arvestasid, seda viimast, või algset, sellest ei saanud aru. Seepärats küsin, et siis exelist ka endla näha motivatsiooniks, et ikka mingi kasum juba tuld


Üldjuhul lähevad kõik vabastatud boonused bankrolli alla aga nagu ükskord mõtlesin, siis boonused võite ka tasuks välja kanda.

Bankrolliks võtsin, selle eilse seisu mille kõik mulle küsides andsite. Mõtelsin vahepeal ka, et rollid võiksid olla avalikud aga seda peaks Teiega arutama, sest tegu ikkagi väga isikliku asjaga, samas oleks jälle põnevam Teil endil ja suurem võistlusmoment.

Momendil mängin 7 lauas ja teen Teile loengut, praegu nokitsen positsiooni kallal ;)

Timpz
17.11.08, 22:25
Üldjuhul lähevad kõik vabastatud boonused bankrolli alla aga nagu ükskord mõtlesin, siis boonused võite ka tasuks välja kanda.

Bankrolliks võtsin, selle eilse seisu mille kõik mulle küsides andsite. Mõtelsin vahepeal ka, et rollid võiksid olla avalikud aga seda peaks Teiega arutama, sest tegu ikkagi väga isikliku asjaga, samas oleks jälle põnevam Teil endil ja suurem võistlusmoment.

Momendil mängin 7 lauas ja teen Teile loengut, praegu nokitsen positsiooni kallal ;)


Teeks selle teema järsku ainult NL10 grinderitele? sis saaks vabalt siia neid BR andmeid ja muid statse panna. ;)

Rahapada
17.11.08, 23:15
netti pold korralikult võimalik kasutada ... s.o iga natukese aja tagant jubis

ps. ja ma rääkisin sulle juba eelmine nädal msnis , et ma mängin fullringi, probleem muidugi selles, et HEM ei saa käsi enam imporditud, ei tea mis toimub... uurin...

mingid statsid on - milliseid kuhu sa neid soovid?

Tigrano
17.11.08, 23:30
netti pold korralikult võimalik kasutada ... s.o iga natukese aja tagant jubis

ps. ja ma rääkisin sulle juba eelmine nädal msnis , et ma mängin fullringi, probleem muidugi selles, et HEM ei saa käsi enam imporditud, ei tea mis toimub... uurin...

mingid statsid on - milliseid kuhu sa neid soovid?


Millegipärast mul oli märgitud short handed, kui nett tuleb võta ühendust MSNis, siis lisan Sinu omad ka.

Rahapada
17.11.08, 23:45
püüab nii

jrgn hell
17.11.08, 23:58
minu arust võiks kogu exeli tabel avalik olla koos BR-iga, aga siis peaks olema see teema loetav ainult liikmetele, ainult nl10 vedadele vast liiga strict, sest eks kõrgemad mehed tahavd ka vaadata vahel, millöega väiksed poisid tegelevad

jrgn hell
17.11.08, 23:59
ja ärge pahaks pange, kui ma mingeid f offe chatis lennutan, see tuleb automaatselt ;D

Tigrano
18.11.08, 00:55
minu arust võiks kogu exeli tabel avalik olla koos BR-iga, aga siis peaks olema see teema loetav ainult liikmetele, ainult nl10 vedadele vast liiga strict, sest eks kõrgemad mehed tahavd ka vaadata vahel, millöega väiksed poisid tegelevad


Kui enamus oleks päri, siis saaks väga fun ürituse üles panna exeli tabeli näol ;)

Tigrano
18.11.08, 00:58
ja ärge pahaks pange, kui ma mingeid f offe chatis lennutan, see tuleb automaatselt ;D


Kindlasti tahan, et omavaheline suhtumine laudades oleks sõbralik, sest Teid ikka on ühes toas juba päris arvestatav armee.

Arvan, et kõik tuleks siin sõbralikult läbi arutada ennem ;)

Tigrano
18.11.08, 01:35
Homme olen hommikust kuni õhtu pimedani maal, seega tagasi tulles vastan kõikidele postitustele.

virx747
18.11.08, 01:48
Kell on palju ja ei jaksa enam selle teemaga põhjalikumalt tutvuda, aga üritus tundub huvitav. Kas rong on läind ja nimekiri lukus? Või saab veel liituda? Võin mängida ükskõik kus vaja, peaasi et asjalikku nõu saaks. Homme loen kogu teema läbi.

Rahapada
18.11.08, 14:01
See jah ei tore oleks, mul pole midaig selle vastu kui br'i jms välja kirjutada...

ainus kurb asi on see , et mängin u 2 päeva nädalas ja seetõttu jääb käsi väheks... mis puudutab hemmi, siis varsti tegelen selle ostmisega paremini, praegu kasutan trialit MIS EI SUUDA ENAM TOWERIST KÄSI SAADA (SILENTLY ASKING FOR HELP)...

mis puudutab aga ühes lauas istumisi ja asju, siis üks asi mille peale praeug mõtlesin, olen näind nii zyxxx'i kui nt jrgn helli kui timpzi endaga samas lauas istumas... jak õrvaltvaataja pilguga hinnanu dseda kuidas nad mängivad... et... imo oleks päris hea, idee:

kui siin foorumis samal levelil, st samast õpetusest osa saavad mängijad, annaksid aeg-ajalt hinnanguid ka mõne oma kaasvõitleja mängu kohta v kommenteeriksid seda nii hästi v halvasti kui nad seda oskavad

1. tähelepanekud
2. märkused
3. soovitused
4. jne

Seda muidugi õpetajate valvsa pilgu all ;D

vot säärane idee

ps. br 94$ (rebisin end mõõnast loe: 23$'ilt) üles tagasi
ps2. tigrano soovitas lauda istuda 4$'ga praegu, millal võiks istuda nt 4,5$'ga, millal 5$'ga?

Klamber®
18.11.08, 14:09
ps2. tigrano soovitas lauda istuda 4$'ga praegu, millal võiks istuda nt 4,5$'ga, millal 5$'ga?


miks $4-ga ?

Rahapada
18.11.08, 14:38
hm, ei ma ise oleks ka sllepeale mõeld, aga pm sellepärast et

1. 4$ ei ole rohkem kui 5% br'ist, seega ei riski üle 5% kaotusega, kui saab biidi, cooleri, mille iganes
2. see, kui 4$ on tuubeldatud, ei tähenda seda, et ma lauast jalga lasen, lihtsalt tööd peab natuke rohkem tegema enne kui saab nt 100b'se stacki nutsuga siisse lükata ja 200+bb'd taskusse panna... selles mõttes, see ei pärsi mängu
3. hoiab valvsamana :)

pendula
18.11.08, 15:28
Ma kasutasin ka vahepeal sama asja, et läksin näiteks 5$ sisse. Sellisel asjal minu arust kaks miinuspoolt:
1) Kippusin väikese stackiga kergemini all-in minema ja kaotama.
2) Ja kas mitte pole ka teisel mängijal kergem sinuga All-in minna, kui sul stack näiteks ainult 3$?

Igaljuhul praegu lähen ikkagi 10$ sisse ja üldjuhul kui stack juba 5$ või vähem, siis addin juurde.

antnx
18.11.08, 15:47
Koguaeg tuleb juurde addida - isegi kui kukud 20 senti alla maxi

BuildUp
18.11.08, 15:50
Ma ise ka peale blinde lükkan kohe maxi peale tagasi. ;D

alaska
18.11.08, 16:25
5$ sisse minnes on raske vajalike oddse saada connectorite ja pocetitega. Mul sama lugu, kipun kergemini riskima. Samas ega 10$ kah eriti tagasi ei hoia vahest lollusi tegemast.

Keiss
18.11.08, 16:30
Mul on just vastupidi, väike stack hoiab vaimu erksana ja mingit gamblimise soovi ei ole.

Timpz
18.11.08, 16:42
Kirjutaks siia enda nimed mida me toweris kasutame



SmashZone

virx747
18.11.08, 17:54
Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.

Aristotep
18.11.08, 17:58
Ära heida meelt. Mõni päev lihtsalt juhtubki selline, kus kõik ebaõnnestub. Hea mängu korral ei jää ka tulemused tulemata ja graafik pöördub taas tõusuteele :)

Timpz
18.11.08, 18:18
kes on pokergeist81?

pendula
18.11.08, 18:26
Kirjutaks siia enda nimed mida me toweris kasutame



SmashZone


pendula

alaska
18.11.08, 19:17
Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.



No ma olen ka päris vana, kui ma viimati diskol käisin, oli seal boney M... ;D

Aga sul on seal graafikul paar järsku kukkumist, äkki postitad käed siia, saaks arutleda, mis valesti läks.
Selle preflop raise värgiga on nii, et sa investeerid tõepoolest algul rohkem kui limpides ja seega tuleb kõik pisiasjad arvesse võtta; shortstack sinu järel, short limper ees, jne. Top paari ja ülepaaride mahaviskamisest ei räägigi, neid on suht raske alguses teha. Pane käed siia, vaatame üle.

antnx
18.11.08, 20:56
tower:

antnxx

Tigrano
18.11.08, 21:20
Jõudsin tagasi lõpuks.

Kas jõudsite bankrolli avalikustamise osas kokkuleppele?

Lauda minna 4$ soovitasin osadele, sest paljudel on roll üli väike isegi nl10 jaoks ning lisaks ei ole võimalik limiidis tagasi minna sammu võrra, siis bankrolli kaitsmiseks on see väga hea samm. See, et meil ei ole alati oddse jne ei ole nii oluline, mängite üli tightilt võttes duubleid niikaua, kui oht on möödas ja siis saab, minna preflop 100BB taktika juurde.

Samuti võiksite Toweri mängijad jagada oma kasutajanimed, miks ka mitte msn aadressid ja saada pisitasa pokkerisõpradeks. Teiste ruumide mängijad võivad, seda samuti teha aga pole erilist pointi kuna Teid polegi eriti ühes pokkeritoas ;D. Nii või naa hakkame koos paljusid asju arutama ja samas omavaheline suhtlemine on Teil mööda pääsmatuema nii või naa ;)

zyxxx
18.11.08, 21:41
Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)

Tigrano
18.11.08, 21:48
Vaatan just Teie antud andmeid üle, paistab, et olete tihti ühes lauas mänginud. Eriti palju on koos mänginud jrgn hell ja pendula ;D

kivisaba
18.11.08, 21:52
Nonii, sisustasingi päeva selle topicu läbilugemisega, mängu video veel vaatamata. Saan aru, et mingit ametlikku stardipauku pole veel antud, nii et loodan ka ikka rongile saada. Endast niipalju, et ilmselt kindlasti tiba vanem kui enamus siin olijaid, kuid kuna seda näitajat statis pole, siis pole pole ka probleemi.

Esialgu pole veel uskuma hakanud, et preflopis limpimise vaba ja postflopis cbet keskmiselt 60% potist viiks minu graafikut stabiilselt ülesse, pigem on reaalsus vastupidine. Üsna valus on oma graafikut vaadata, mille paari viimaste päevadega uutmoodi mängides olen joonistanud. Eks ole ka tehtud lollusi ja mindud kaasa seal, kus poleks vaja olnud.

Mängin hetkel PokerStarsis, kuid pole probleemi kolida Towerisse, kui see haldamise lihtsamaks teeb.

Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.

mängin ka starsis äkki annad useri siis tean sind säästa järgmine kord :d

Tigrano
18.11.08, 21:56
Tigrano, palun anna teada, kas võtad mind ka kampa, oleks ette näidata hetkel kõigest HEM-i 1100 kätt. BR-i teen sellise nagu vaja oleks, see palju see hetkel polegi oluline.

Panen siia vahelduseks ka teistsuguse graafiku, kui siin foormis tavaliselt avaldatakse.

Pooldan ka sellist "treening grupi" stiili, kus kõik üksteist toetavad ja kogemusi jagavad. Kui asi hakkab mingil hetkel selgemaks saama, siis võib ju minna kuhu iganes kalale.



Oled kambas, saada oma msn mulle privas ;)

Tigrano
18.11.08, 22:03
Mul päris suur andmebaas, pean uurima kuidas saada HEMist väljavõtet võitvate ja kaotajate kohta, Ptrackeris oli see lihtne. Siis saaksite ehk kasulikku infot vastastest.

Esimene asi paneme softi korralikult jooksma ja loome väikese süsteemi. Softi jooksutab kõige kiiremini ramdisc ja selle võiksid, endale kõik installeerida. Kui Te ei taha seda teha, siis kindlasti tehke iga 2000 käe järel uus xxx.db fail ;)

Kõik tehke endale nl10 grinderite kaust, kuhu hakkate infi salvestama. Esimene tähtsam samm on salvestada Toweri mängijatel xxx.db fail sinna ennem, kui kustutate.

zyxxx
18.11.08, 22:09
Softi jooksutab kõige kiiremini ramdisc ja selle võiksid, endale kõik installeerida. Kui Te ei taha seda teha, siis kindlasti tehke iga 2000 käe järel uus xxx.db fail ;)

Miks see uue DB faili tegemine iga 2000 käe tagant vajalik on?

pendula
18.11.08, 22:09
Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)


Jap, olen teid mõlemaid tähele pannud.
Veel olen näinud kodumaise nimega "Karupoja". A ei tea veel, kas ta ka meil foorumis ja projektis või ei.
Minu msn on: aivar_1_@hotmail.com

Ja rolli avalikustamise vastu pole mul ka midagi.

virx747
18.11.08, 22:23
mängin ka starsis äkki annad useri siis tean sind säästa järgmine kord :d

Pole hullu, vaatasin järgi, olen suutnud Sulle ühe blindi kõigest kinkida :)
Mängin sama nime all: virx747

jep18
18.11.08, 22:27
Samuti poolt bankrolli avalikustamise koha pealt.

virx747
18.11.08, 23:33
Aga sul on seal graafikul paar järsku kukkumist, äkki postitad käed siia, saaks arutleda, mis valesti läks.
Selle preflop raise värgiga on nii, et sa investeerid tõepoolest algul rohkem kui limpides ja seega tuleb kõik pisiasjad arvesse võtta; shortstack sinu järel, short limper ees, jne. Top paari ja ülepaaride mahaviskamisest ei räägigi, neid on suht raske alguses teha. Pane käed siia, vaatame üle.


Tänan pakkumast, ma ei hakka oma suurepäraselt mängitud kätega siin ruumi raiskama.
Võtsin täna mängimisel aja maha ja proovisin veidi oma mänge analüüsida. Tegin huvitava tähelepaneku: kõik suuremad suckdownid olid taskupaaride pealt.
Ja lisaks veel selline näitaja, et 67% kaotatud kätest olid taskupaarid. Põhiviga oli selles, et näiteks limpisin millegi pärast mitmel korral ja ja andsin vastastele flopis edu käest.

Tahaks ühe minu arust väga nõmedalt mängitud mängu siia siiski üles panna. UTG pealt mängisin 10-ne paari ja vastu sattus BB pealt täiesti mõttetu kaardiga maniakk.
Siit küsimus: millal on selliste tüüpide vastu õige aeg kaardid lauale panna kas:
A nii kiiresti kui võimalik
B mingi teatud käigu peale
C minnes all in-i

Niisiis:
$10.00 USD NL Texas Hold'em

Seat 9 is the button
Seat 1: Reich,Frank ( $10.00 USD )
Seat 2: schlaubi114 ( $13.70 USD )
Seat 3: virx747 ( $10.15 USD )
Seat 4: -sToNeCoLdE- ( $6.00 USD )
Seat 5: Sab Branigan ( $10.00 USD )
Seat 6: Devil160779 ( $2.90 USD )
Seat 7: Optimu$ ( $12.55 USD )
Seat 8: NoBadBeat_59 ( $16.50 USD )
Seat 9: nurisha ( $1.85 USD )

Reich,Frank posts small blind [$0.05 USD].
schlaubi114 posts big blind [$0.10 USD].

** Dealing down cards **
Dealt to virx747 [ Tc Td ]
virx747 raises [$0.60 USD]
kõik foldivad, peale
schlaubi114 calls [$0.50 USD]

Ja nüüd saab nalja:

** Dealing Flop ** [ 5c, 2s, 6s ]
schlaubi114 checks
virx747 bets [$1.00 USD]
schlaubi114 raises [$2.00 USD]
virx747 raises [$2.00 USD]
schlaubi114 raises [$2.00 USD]
virx747 calls [$1.00 USD]
** Dealing Turn ** [ 7s ]
schlaubi114 bets [$4.40 USD]
virx747 calls [$4.40 USD]
** Dealing River ** [ 4c ]
schlaubi114 bets [$4.70 USD]
virx747 calls [$1.15 USD]
schlaubi114 shows [5d, 7h ]
schlaubi114 wins $19.50 USD from main pot
virx747 doesn't show [Tc, Td ]
schlaubi114 wins $3.55 USD from main pot

Metsapull
19.11.08, 00:26
Mina olen Metsapull peaaegu kõigis tubades, kus ma mängin, ainult Toweris olen pullmetsast. msn on samuti Metsapull@hotmail.com

Bankrolli avaldamise vastu midagi ei ole, aga selle teema nägijate suhtes võiks ehk mingi piirang küll olla (näiteks ainult foorumi liikmed saavad seda lugeda, sest kui siin oma bankrolle ja emaili aadresse näidata, siis see pole just väga hea kui igaüks siis vabalt ligi pääseb).

Keiss
19.11.08, 03:42
Saaks ju teha väikese suletud ringi. Virx ma peale tänast lähen selliste vendade vastu flopist all-in. Las donkavad siis. Vähemalt pole ck-raisede aju****i vaja näha!

JanRose
19.11.08, 08:03
peaks ka towerisse ikka mängima tulema, kuna kõik seal mängivad :D

seni lihtsalt laiskus ei ole lasknud mul nettellerisse kasutajat teha ja raha kanda..

Rahapada
19.11.08, 09:16
näedsa mu tore mõte sai poolthääli...

ise mängin nime all: taskupaar
msn: zwennu@hotmail.com
BR: endiselt 94$ koma midagi... vist

täna proovin töö kõrvalt õhtul aega leida ja jälle toksida
boonusest lahti 230 punkti vist, aega detsembri lõpuni :)

edu laudades

mis puudutab raha ülekandesse, siis mul läks staarist towerisse 1 minut, läbi moneybookersi ;D

hotcocacola
19.11.08, 09:30
NL10 on selline naljakas limiit :D

Timpz
19.11.08, 11:04
Mind ilmselt tunneb ilma ütlemata seal ära.

Jrgn Hell'i ja pendula'ga on olnud au ühes lauas istuda :)


minuga ka ju :P
RahaPajaga olen ka koos peland

antnx
19.11.08, 12:29
Nii - võtsin oma 66$ partypokkerist välja - loodan mingi hetk selle kontole saada, et siis moneybookerisse kanda ja peale seda teha sellest 75$ ja see Towerisse kanda. Loodan, et see kõik juhtub tänase nädala jooksul.

Andr3s
19.11.08, 14:20
Miks sa kohe PartyPoker -> MoneyBookers -> Tower ei teinud?

tahanvaadata
19.11.08, 14:36
Enda kasutajanimi siis Karupoja, üsna palju olen näinud jrgn helli ja taskupaari. Muidu msn mul hitman_eraser@hotmail.com ja BR 130$ hetkel.

broadcast
19.11.08, 15:28
Ise siis Toweris arx132. Näind olen ma laudades vist teid kõiki va Timpzi, koos mängind ka päris paljudega. Mõtlesin ,et peaks osade regularide kohta infot välja tooma OnGame teemas. Mul mõnede regular-shortstackerite kohta juba 2k+ kätt kasulikku infot.

Ahjaa, Timpz. pokergeist81 on mul sõber/töökaaslane. ;), Sai koos alustatud pokkerimaastiku kündmist kunagi.

Metsapull
19.11.08, 15:50
Mina olen Metsapull peaaegu kõigis tubades, kus ma mängin, ainult Toweris olen pullmetsast. msn on samuti Metsapull@hotmail.com

Bankrolli avaldamise vastu midagi ei ole, aga selle teema nägijate suhtes võiks ehk mingi piirang küll olla (näiteks ainult foorumi liikmed saavad seda lugeda, sest kui siin oma bankrolle ja emaili aadresse näidata, siis see pole just väga hea kui igaüks siis vabalt ligi pääseb).


uPS, keegi vist lisas mind oma msn-i aga ma kogemata vajutasin valet asja :(

antnx
19.11.08, 16:56
Miks sa kohe PartyPoker -> MoneyBookers -> Tower ei teinud?


You can request a cash out to your moneybookers account once you have used it to make a successful deposit.

Pokerstrategy kandis mulle raha

Timpz
19.11.08, 17:07
Ise siis Toweris arx132. Näind olen ma laudades vist teid kõiki va Timpzi, koos mängind ka päris paljudega. Mõtlesin ,et peaks osade regularide kohta infot välja tooma OnGame teemas. Mul mõnede regular-shortstackerite kohta juba 2k+ kätt kasulikku infot.

Ahjaa, Timpz. pokergeist81 on mul sõber/töökaaslane. ;), Sai koos alustatud pokkerimaastiku kündmist kunagi.


ok :P. olen talt natuke raha ka saanud :D:D:D. kindel et SmashZone-i pole näind?

-andres-
19.11.08, 18:17
Asjad on kulgenud nii, et kuna MB'ga on hetkel arvatavasti küllaltki aeganõudvad sekeldused, siis tegin insta depo PS'i 200$. Kui saan MB'ga asjad korda ja ikka tahan veel vägisi Towerisse tulla, siis see võimalus veel olemas, aga hetkel esimesed kogemused Starsiga on küll 5+. Soft on ülimugav ja multitable on üli hea teha. Mängin selle First depo boonuse ka lahti ja siis mõtlen pikemalt edasi. Toweri boonused oleks küll boostiks, kuid kui tahan edasi liikuda pean nii või naa võitma ja mängu biitima, seega ei põe väga nende boonuste pärast ka. Eks aeg näitab nüüd, mis saab. Hetkel grindin Starsis edasi.

masterpuppet
19.11.08, 18:23
Nii, minu alias siis mastapupa ning msn rass_est@hotmail.com ja bankrolli avaldamise vastu ei ole mul midagi, mingu kadedusest siniseks. :D :D

broadcast
19.11.08, 18:37
ok :P. olen talt natuke raha ka saanud :D:D:D. kindel et SmashZone-i pole näind?

Kusjuures jah, peaaegu täiesti kindel. Nii huvitav kui see ka pole! :D Aga ülejäänusid kes siin on oma nickid välja toond, olen kohand. Tihti on nii, et näed 2-3 "foorumihaid" koos, valin teise laua... :D Mind huvitaks kes on CashDream Pärnust? Ka kõva multitableja, teda olen näind suht tihedalt.

Btw, lahe msn-aadress sul masterpuppet! ;D

Rahapada
19.11.08, 20:06
vot's kui tore ja istungi broadcastiga ühes lauas ja saan sürrilt vastu vahtimist cbettidele ja 3bettidele (teistes laudades ikka ka)... no krt teise paariga ei lähe ju all in

EDIT: nt QQ'ga pf all in minnes, saada call AK'lt ja JJ'lt, hea ju, seniks kuni riverisse ilmub kaart, mis AK omanikule rõõmsa rea annab, aia...

õujea kaardid kütavad endiselt peeruvahele JJ vs 88 vs 66, flop 88x ... näpitsad... võtavad valusalt ;D

broadcast
19.11.08, 20:54
vot's kui tore ja istungi broadcastiga ühes lauas ja saan sürrilt vastu vahtimist cbettidele ja 3bettidele (teistes laudades ikka ka)... no krt teise paariga ei lähe ju all in

EDIT: nt QQ'ga pf all in minnes, saada call AK'lt ja JJ'lt, hea ju, seniks kuni riverisse ilmub kaart, mis AK omanikule rõõmsa rea annab, aia...

õujea kaardid kütavad endiselt peeruvahele JJ vs 88 vs 66, flop 88x ... näpitsad... võtavad valusalt ;D

Tore jah! :) No sea lauas kus koos olime oli see aggro xxInstantFxx (90 kätt 45/13,5/3) oma 21$-ga, kes sullegi peavalu valmistas omajagu. Ühe all-ini talt võtsin aga teist ei julgend callida. Mul käes A :diamond:K :diamond: (17$), ta tõstab 30c ma raise 1.30, flopp 2 :club::8 :diamond:6 :diamond:. ma bet 2$ (3/4 pot) ja ta all-in 15$. Kuna mul BR ka alla 10BI ja KUIGI, ma olen ka tihti callind selliseid bette täna ei hakand. Parem varblane peos, kui tuvi katusel. Fold. Oleks ta vähem bettind, oleks insta-call tuld. Oli see nüüd õige või vale, ma ei tea. Aga seda ma tean ,et oleks enda peale pärast ülivihane kui oleks callind ja ei oleks hittind masti.

antnx
19.11.08, 21:12
Ise oleks kah foldind kuigi tegelt õige oleks callida :P

Tigrano
19.11.08, 21:25
Tere kuidas läheb, mul on olnud üle ootuste kiire. Nagu aru saan ei ole otseselt projekti bankrolli avalikustamise vastu keegi. See loob põneva olukorra ja hea ülevaate, mis samuti paneb paljusi rohkem pingutama ;D Kindlasti on huvitav vaadata võrreldes Poker Starsi või Triobetiga, kuidas kasvavad mängijate rollid erinevates tubades.

Vaatasin ka HEMi statte ja leidsin palju huvitavat, seega homme katsun Teiega seda kõike arutada. Samuti vaatame üle preflop mängu ja ühe väikese video.

Praeguse databaasi järgi, mida Toweri mängijad mulle saatsid, siis regularideks peaksid olema Teil seal:

xxbetlucky33, xxwinlandsxx, xxfishgold30xx, xxschepetto79xx, xxaakkwinxx, xxxtemplarioxxx, xxeikmaster81xx jne Kõikide statid on suht kohutavad selle sample järgi, mis mul on aga paistab, et paljud neist on täielikud NITid.

Suurimad kaotajad on: xxccqinshengxx, xxtaskulaskindxx, xxdmddarkmanxx, xxt10lenaxx, xx72syndromexx, xxbrethilxx, xxaasantosxx


Tulevikus, kui saan pidevalt Teie databaase, siis tekib väga hea andmebaas, mis annab väga hea ülevaate Toweri mängijatest. Siis saame analüüsida regulare ja märgistada ära suurimad fishe ;)

Rahapada
19.11.08, 21:26
ei noh õige lüke oli fold, mis siis et ÄKKI oleks võind saada, kui tegemist on aggromaniakiga, krt teab, mis tal käes on, mul tõmmati ühes lauas rõõmsalt all inniga AA vs 10-2 ära... oi saadanas, ma olen pea-aegu tiltis

ajah ja to aggrolammas lõpetas lõpuks 31$'ga "õndsad on need, kes on vaimust vaesed, ja nende päralt on taevariik"

jrgn hell
19.11.08, 21:36
ise ka mõtlen, kes see cashdream on

naelsilma@hotmail.com mul

kui keegi viitsib editida, siis võiks kogu projekti msnid teha ühte posti kokku

ja see taskulaskin on jh eriline kuju ikka, pärast vaatan, mis ta teinud on, kinomees igatahes


ja loll küsimus, aga kas hemist midagi ära ue kao, kui uut databaasi kogu aeg teen, ja kas sellest piisab., kui lihtslt kustutahn ära ja teen uue. Et eiu pea hemis enam andma uusi käsklusi, et nüüd võta sealt, kuna läheb samase kohta

Tigrano
19.11.08, 21:47
ise ka mõtlen, kes see cashdream on

naelsilma@hotmail.com mul

kui keegi viitsib editida, siis võiks kogu projekti msnid teha ühte posti kokku

ja see taskulaskin on jh eriline kuju ikka, pärast vaatan, mis ta teinud on, kinomees igatahes


ja loll küsimus, aga kas hemist midagi ära ue kao, kui uut databaasi kogu aeg teen, ja kas sellest piisab., kui lihtslt kustutahn ära ja teen uue. Et eiu pea hemis enam andma uusi käsklusi, et nüüd võta sealt, kuna läheb samase kohta


Ei kao käed kuhugi, kui oled juba HEMi tõmmanud, sest need on üldises SQL andmebaasis ;)

Mõtlesin, et võiks skype kasutajate grupi ka luua, sest tahan Teiega mikoga abil ühteist teha.

Kes see XXCashDreamXX on tegu on üli Tight rangega mängijaga, kes cbetib pea alati flopis, pärast loobub, kui saab actionit.

broadcast
19.11.08, 21:48
ka HEMi statte ja leidsin palju huvitavat, seega homme katsun Teiega seda kõike arutada. Samuti vaatame üle preflop mängu ja ühe väikese video.

Praeguse databaasi järgi, mida Toweri mängijad mulle saatsid, siis regularideks peaksid olema Teil seal:

xxbetlucky33, xxwinlandsxx, xxfishgold30xx, xxschepetto79xx, xxaakkwinxx, xxxtemplarioxxx, xxeikmaster81xx jne Kõikide statid on suht kohutavad selle sample järgi, mis mul on aga paistab, et paljud neist on täielikud NITid.

Enamuse kohta mul 1-3k käte sample olemas. Nitid on nad tõesti. Tunnevad ühte käiku: preflop all-in. Eriti kaks esimest. nt. xwinlandsx 5/4/10. 1,9k. xBetluckyx 2,6k kätt 7/3/2



Ise oleks kah foldind kuigi tegelt õige oleks callida :P

Ma ütlen, lubaks mul BR callida, jumala eest ma oleks callind. Samas, vist nii suurte stackidega pole sellist juhust vist veel olnud. Aga ~100BB-ga olen callind küll. Aga kui ma poleks hittind, oleks tol hetkel 400 käe teenistus vastu teavast lennand. Seda vist saab ka äkki mingil määral BR-managemendiks nimetada... ;D

zyxxx
19.11.08, 21:52
Kõige tüütumad tegelased on shortstackid xxbetlucky33 ja xxwinlandsxx. Tundub, et tegu on mingi suurema gängiga, kes ühe kasutajanime alt mängivad, sest nad on ALATI laudades (hommikul, õhtul, päeval, öösel).

MSN-i avalikustamisel ei näe ma pointi, kuna põhisuhtlus käib nii kui nii siin foorumis. Alati on võimalus ka PM saata kui tahta miskit kellegile privaatselt öelda. Bankroll võib avalik olla, minu jaoks ei muuda see midagi, sest võistlema ma grindimises kellegiga ei hakka, tähtsam on üldine areng ja kiirustamine võib saada hoopiski saatuslikuks.

BuildUp
19.11.08, 21:52
Kes see XXCashDreamXX on tegu on üli Tight rangega mängijaga, kes cbetib pea alati flopis, pärast loobub, kui saab actionit.


Eks ma veidi ikka avan nüüd juba rohkem. ;D

Tigrano
19.11.08, 21:57
Eks ma veidi ikka avan nüüd juba rohkem. ;D


Tegelikult pole hullu midagi, lihtsalt näed, ma ei tea isegi Teie kõigi kasutajanimesi >:(

jrgn hell
19.11.08, 21:58
ja , dear fellow grinders, and brothers from another mothers, massöör täna toonitas, et noored mehed peavad sööma tsinki ( heeringas! kilus väga ei pidanud olema, toidust ja saab ka apteegist ), et mees kaotab oluliselt seda oma organismist spermaga ja selle puudus nussib jõhkralt kilpnääret, ehk tulevad haigused. Hoidke tervis korras. Ja sööge kodujuustu sitaks söögi kõrvale. Ranka juba võttsi vist kuulda ja sööb rohkem. igathaes, ma olen selles suhtes prageu üsna fancy ********, mis pokkerisse puutub, et ma ei mängi põlve otsas. eile läksin üldse pool kümme, kuigi sess oli pooleli ja oli väike miinus mingi 1bi, aga väsimuse tõttu ei pannud tähele ja läksin lollilt allini bluffima stationi vastu, magama, sest olin väsinud ja kuna neljapäevad puhkan täielikult( käin üksi katusebaarides ühte topeltviina koksi apelsini mhalaga joomas ja vaatan aknast merele e. rekreatsiooniline joomine ), kuni õhtuni, et siis mängida, siis teen täna ööni ja öösel ja magan homme tööl. Igatahes, enne ma viin kõik segavad asjad toast ära, panen ukse kinni, teen vastavalt meeleolule single pickides omamassiv muusika kaustast playlisti ainult selleks sessioniks, et tõstaks kogu aeg tuju, et ei tuleks sellseid laule, mis häirivad. Pole veel koahnud plaati, kus ainult head laulud. Mõnikord kuulan poolteist tundi ainult ühte laulu, kui see ikka nii hea hetkel on. telefoni ei võta kunagi kõrvale ja teen kõik poolikud asjad enne ära, et ei hakkaks sellele mõtlema pokkeir ajal + alati toon juua endale arvuti kõrvale. Prageu kaks suurt klaasi kõige kangemat külma MATE teed, mis pidavat ergutama rohkem kui kohvi. Kuna ma olen üldiselt suht tiltmonkey ( kui saan tagasi, siis loen mindseti uuesti läbi ), siis teen kõik selleks, et mitte miski muu ei põhjustaks tilti.
Enne oli msn lahti ja näitasin kogu aeg rankale oma bad beate ja küsiisn sessi ajal, mille tõttu tavaliselt msni ja pokkeri vahelt sahmimine tegi olukorra veel rohkem sitemaks, aga keelati ära ja nüüd alati msn kinni, plus youtubeist ka enam lugusid ei vaheta

+ tõmmake endlae selline rare track nagu pendulum - spiral klassika

edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables

broadcast
19.11.08, 22:01
edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables

See lause on kuldne! Õlle selle peale! (B)

BuildUp
19.11.08, 22:03
Tegelikult pole hullu midagi,


Nüüd pole muidugi hullu! :D

zyxxx
19.11.08, 22:05
edu kõikdiele vendadele ja lodoan, et suvel istume kõik ühise laua taga, tigrano ja ranka laudade otstes kuldsed kroonid peas ja lööme šhampa klaase kokku - luck´s cock is small and skill´s package rules..... see you at the tables


word ;D

Tigrano
19.11.08, 22:12
Väga hea, tahaks ühe tervise nurga teha, kuskil tegelikult jrgn hell juba tegi mingi teema, kus soovitas mingeid fitness harjutusi. Mina tahaks alates toitumisest kuni treening plaanideni välja aretada, korraliku ja tasakaalustatud süsteemi, mis aitaks füüsiliselt väga heas vormis olla.

Samuti võiksite maast madalast igasused msn, telekad jne ära unustada mängimise ajal. Luua võimalkult head tingimused mängimiseks. Sellest võin lähemalt artikli teha ;)

Keiss
19.11.08, 22:42
Samuti võiksite Toweri mängijad jagada oma kasutajanimed, miks ka mitte msn aadressid ja saada pisitasa pokkerisõpradeks. Teiste ruumide mängijad võivad, seda samuti teha aga pole erilist pointi kuna Teid polegi eriti ühes pokkeritoas ;D. Nii või naa hakkame koos paljusid asju arutama ja samas omavaheline suhtlemine on Teil mööda pääsmatuema nii või naa ;)




Kas mängimise ajal omavahel msn-is rääkimine on lubatud või on mingid proged, mis avastavad selle ja tekib probleeme?

Igastahes ise tavaliselt lülitan msn-i välja kui sessi teen.

bnt_case@hotmail.com

Tigrano
19.11.08, 22:56
Kas mängimise ajal omavahel msn-is rääkimine on lubatud või on mingid proged, mis avastavad selle ja tekib probleeme?

Igastahes ise tavaliselt lülitan msn-i välja kui sessi teen.

bnt_case@hotmail.com


No arvan, et msn rääkimine omvahel ei ole jälgitav, kui hakkab keegi mingit haiget kokkumängu tegema, siis see tuvastatakse pokkeritoa mängijate vaheliste jälgimis progede abil.

Samas omavahel msn ärge rääkige, sest Te ei saa olla sõbrad pokkerilauas, see on võimatu ja ei ole kuidagi mõistlik. Kõik mängige oma parimat mängu isegi, kui vastane on mõni sõber või antud juhul mõni projektis osaleja.

Keiss vaatasin ka Su käed läbi väga palju probleem tuvastasin. Mõtlen, et kuidas üldse arvustada Teie statte, kui omavahel siin mõõtu võtate, kas tekib suur probleem, kui kaasvõitlejad arvustusi näevad ;D

jrgn hell
20.11.08, 00:46
kui keegi tahab häid treeningplaane ja tervislikku normaalset toitumisinfot, siis tehke küsimuste alla sisukas teema, kus kirjeldate võimalikult täpselt oma vormi ja mida teha tahate, eesti MMA foorumisse: www.paranoid.pri.ee
eksperte s*taks koos, ja kui keegi isegi küsib mingit kordades väiksemat tööraha tervikliku kava eest, siis uskuge, väga asjaliku paketi saate sealt kordi väiksema raha eest: eelkõige kasutajad ott ja jrx oskavad väga kuld nõu anda.
mina isklikult fitness.ee-d ei asutaks, liiga palju kulturismile keskendunud imo, aga ainult minu arvamus.
kuna nende alagatatud trenn ka pärnus, siis ma nende käst saadud kaade järgi alustanud ja 10ndas kaalusin mingi 70kg ma arvan ja olin 184 pikk. Nüüd 190 ja kaalun 90 ja pool ja üsna hea juba olla.



aga stattide arutamise kohta ei oskagi midagi head öelda, miel nagunii suht sarnane mängumudel peaks olema, aga vb tõesti parem, kui exel täiesti avalik siinsetele kasutajatele, aga olulisi leake arutada privas. Vb pole vahet ka, aga äkki tekib kiusatus proovida või hakkab mängu mõjutama. aga exel küll avalikuks, siis mingi väike avalik race ka ikka. aga ainult foorumi kasutajatele, ainult grinderitele liiga karm vast

jrgn hell
20.11.08, 01:04
näete, viskan siia ka

http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/ftptotower.JPG

500 läks sisse, rolli mille kandsin tildist välja oli 370, millest 350 tuli towerisse, mitte 5$, nagu graafik ütleks, tänu boonusele ja rakebackile. alla 280 ei langenud vist üldse, aga ise keerasin sita ikka kahe mehe eest

Keiss
20.11.08, 05:39
Keiss vaatasin ka Su käed läbi väga palju probleem tuvastasin. Mõtlen, et kuidas üldse arvustada Teie statte, kui omavahel siin mõõtu võtate, kas tekib suur probleem, kui kaasvõitlejad arvustusi näevad ;D

Noh aga räägime neist probleemidest msn ;)

Rahapada
20.11.08, 06:55
pagan, praegu vaatasin oma raha seisu toweris, ma sain eile ikka peksa... paarisaja eegu eest... vastik.... mitte et ei mängiks, aga hetkel mängin kindlasti toweris märksa vaiksemalt ja käivitan panga paranduseks natuke teistsuguse eksperimendilaadse lühiprojekti...

mängin 100 sng'd läbi, roi'ks eeldan tulevat ~130-140% ... seega peaks pank jälle normaliseeruma...

eks ma pärast annan teada, kuidas läks...

edu laudades, ja olgu river teile arumiline

ps. tower hours'ist ei saand sittagi aru :D

pendula
20.11.08, 08:10
+ tõmmake endlae selline rare track nagu pendulum - spiral klassika



See on jah omaette teema täitsa, mida kellelegi teha meeldib mängu ajal, et enda jaoks meeleolu luua ja terve sessi ajal aju töös hoida. Ma teen ka vahel playlisti valmis enne mängu. Teinekord kuulan teatud raadiojutusaateid järelkuulamise teel, nagu Keskpäevatund, Olukorrast Riigis, Äripäev Eetris, Magneet, Kuula Rändajat jne. Siis igal nädalal kuulan paar korda kindlasti Tjuun In-i järgi.
Ja vahel kuulan ka ühte ja sama lugu pool tundi järjest. Viimati oli selliseks vana hea NuTone - System.

Ja veel, Toweris mängin pea iga päev freeroll turniire. Toimub täistundidel. Top4 saab PrizeBoonust, need kogunevad su boonusekontole järjekorda ja lahtimängimine on 4pp/1$. Eelmine kuu kogunes vist mingi 40$ eest boonust. Selles mõttes hea, et töö juures 3-4 korda päevas jõuab mängida ja vahel ka sessi ajal paar korda teed freerolli ära. Ja kui muid boonuseid parasjagu käimas pole, siis mõnus väike kopikas tiksub ja tasakaalustab nii mõnegi suurema badbeadi. Viimasel ajal olen seal päris tihti zyxxxi näinud ka.

Näeme laudades!

antnx
20.11.08, 09:32
jrgn hell
1) Hea lugu aga pole ta üldse rare klassika ;)
2) Mulle ntx meeldib jällegi Another Planet :P

Muusikat ei kuula kui pokerdan.

Timpz
20.11.08, 10:34
Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida

ranka
20.11.08, 10:35
Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida


Arvan, et see on vale ja iga mängija, kes kasutab foorumi nimest erinevat pokkeritoa screen-name peaks oma nime ise avalikustama. Kolmandad isikud seda teha ei tohiks.

Tigrano
20.11.08, 10:37
Kui tigrano viitsib millalgi teha :D, sis võiks olla list kus on foorumi nimed = Toweri nimed . Siis oskaks siin teiste mängu ka kommenteerida


Siin nl10 nurgas, saab erandi teha, kuna nii või naa kõik mängijad saavad varem või hiljem teada, kes on kes, sest õppetöö käib koos ;)

Rahapada
20.11.08, 11:10
jah nõus , lihtsalt , selle teema võiks teha ligipääsetavaks vaid selle foorumi liikmetele vms...

Timpz
20.11.08, 11:15
jah nõus , lihtsalt , selle teema võiks teha ligipääsetavaks vaid selle foorumi liikmetele vms...

+1

Tigrano
20.11.08, 11:18
Katsun mõelda seda värki, nii või naa on ühes postis kõik koos väga raskesti jälgitav. Näiteks õppevideod on kuskil x lehe peal momendil, otsi taga, siis seda siit lehtede kaupa surfates.

Realist
20.11.08, 11:25
Nõustun Rankaga. Otsus, kas isik avalikustab oma kasutaja või mitte, peaks kuuluma ainult sellele kindlale isikule.

Tigrano
20.11.08, 11:44
Nõustun Rankaga. Otsus, kas isik avalikustab oma kasutaja või mitte, peaks kuuluma ainult sellele kindlale isikule.


Loomulikult on see õige aga antud juhul, siin nurgas Te kaua oma nime ei suuda varjata mitte kuidagi. Ja alguses on tähtsam suund siin nurgas, oma mängu arendamine ja analüüsimine, õppimine, sest, kui hakkavad pidevalt tekkima probleemid, et ei saa seda analüüsida ja teist ja kõik on raskendatud, siis kaotate kõige rohkem Teie ise ;)

oben
20.11.08, 18:43
mina grindin siis toweris obenz nimeall.
algus kisub igatahes allamäge.
toweri tulemuste avaldamise vasta pole mul midagi.

Realist
20.11.08, 20:36
Eks sul on vast õigus Tigrano :)

Vihale ajab see shortide rohkus toweris, ropult neid ikka.

virx747
20.11.08, 22:08
Tegin oma tarbeks vähe teisel kujul Ranka Preflop käed, kuna nägemismälu parem ja ehk jääb paremini meelde.
Esimene tabel siis käed kui sinuni folditud, teine tabel kui ees 1 limper.
Teises tabelis võibolla vähe rohkem segadust, aga kes uurib, loodan et saab aru. Kui täpne olla, siis T9s peaks ka olema SB käsi.

Samas ma arvan, et väikesed kõrvalekalded on ju kindlasti lubatud, tabelist on hea vaadata mis käed on lähestikku.
Edu kõigile!

Ainult mitte minu vastu mängides!

Tigrano
21.11.08, 10:12
Tere grinderid,

Tegin video preflop mängu kohta, mis on väga TIGHT rangega, mis hõlmab umbes TOP 10% kätest.

Kui mängida selle tabeli järgi, siis kindlalt ei teki probleeme mängu beatimisega, eriti tähtis on tightilt mängida alguses, kus oskusi veel napib. See tabel peaks ilusti beatima mängu kuni NL100 välja. Range on väike, mis hoiab Teid preflopis väga tight raamides ning tänu sellele on kõik postflopi otsused lihtsustatud ning Te üldjuhul postflopis hätta ei jää. Samuti on lihtsam vastaste vastu mängida, kui vastased peaks hakkama Teie vastu lükkeid tegema.

Edaspidi teen ranka pokah loengu järgi ka sarnase tabeli ja vaatame, selle samuti üle. Siis analüüsime ka rohkem, kus võivad Teile probleemid tekkida, kui range muutub veelgi loosimaks. Kui range on suurem, siis tihti peate tegema raskeid otsuseid, seega peaksime kähku vaatam, kuidas käituda edasi postflopis.

http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/pre.jpg

Video saate alla tõmmata aadressilt: http://arion.pri.ee/tigrano/premang.wmv (http://arion.pri.ee/tigrano/premang.wmv)

zyxxx
21.11.08, 10:45
Vaadatud. Video teostus väga hea, aga enda jaoks ma ei leidnud sealt uut informatsiooni, kuna ranka preflop loeng juba suht läbi töötatud.

Ootan pikisilmi aega millal jõuame postflop mänguni, sest tundub et enamus rahast kaob mul sinna auku.

antnx
21.11.08, 10:52
Jep video oli hea aga sama siin. Postflopis kaob raha nigu muda

Tigrano
21.11.08, 14:14
Vaadatud. Video teostus väga hea, aga enda jaoks ma ei leidnud sealt uut informatsiooni, kuna ranka preflop loeng juba suht läbi töötatud.

Ootan pikisilmi aega millal jõuame postflop mänguni, sest tundub et enamus rahast kaob mul sinna auku.


Jah, kes on ranka preflop mängu korralikult läbi töödanud, siis peaksite väga edukalt hakkama saama, seal on range natuke suurem, mis loob rohkem võimalusi. Teie preflop mängu ma näen varsti, mida te kõik korda saadate, milliseks kujunevad Teie preflopi näitajad ;) Ning, kui suudate loosima stiiliga toime tulla on väga hea, palun väga keegi ei keela. Samas, kes alles alustavad mängimist ja on alles oma mänguga hädas, siis sellise tabeli järgi mängimine tagab kindlasti edu pokkerikarjääri alguses.

Tigrano
21.11.08, 14:17
Jep video oli hea aga sama siin. Postflopis kaob raha nigu muda


Antud tabeli järgi mängides ei tohiks postflopis eriti probleeme tekkida, sest enamus ajast olete vastase rangest ees, omate positsiooni või poti üle kontrolli, mida veel tahta ;)

antnx
21.11.08, 14:41
Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?

zyxxx
21.11.08, 14:48
Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?


Täpselt nii.

Tigrano
21.11.08, 14:51
Selle tabeli järgi ei tuleks raiseda 22+ ükskõik millisest positsioonist kui taga on limperid või üldse unraised pot? Sain ma õieti aru?



22+ isoleerite limperid raisega Late positsioonilt, kui on ees juba limbitud, siis callime 22-TT lootes saada nendega multiway actionit.

NB!! jätke meelde, kui tahate mängida loosimalt ja isoleerida limpereid suurema rangega, siis kindlasti vaadake kust limbidakse, kui limbidakse early positsioonist tõmmake range koomale ärge isoleerige, kui limbidakse middle või co näiteks, siis tegu on tavaliselt täieliku trashiga ja võte late positsioonilt julgelt tõsta paljude kätega. Samas, kui saategi actionit, et keegi callib middle positsioonilt, siis c-bet ehk jätkupanus peaks vastase suht tihti foldima panema. Limpiad middle või siis cut offilt on tavaliselt juba käest loobunud, kui neid preflop tõstetakse ;)

Unraised potis, tõstate ainult small blindilt 22+ ülejäänud positsioonidelt foldite. Eriti palju võite hätta jääda 22-99 mängides early positsioonilt, kui pole kogemusi. Ning ei teki ohtu, et olete suurema setiga vastamisi ;)

Rõhutan veelkord, et see tabel on väga tight stiilis ainult TOP10% kätest, mis annab väga head tulemused ja on kergesti mängitav, isegi kui on vähesed kogemused.

Samas, kui me jõuame postflop mängu juurde, siis näeme, kui palju otsuseid tuleb meil teha, kui mängime tunduvalt loosima stiiliga.

antnx
21.11.08, 15:30
Tihti on juhtnud, et olen SB-s ja button limbib. Raisen ja tuleb call - väga tihti näitab button mingit head kätt või suuremal osa ajast on buttoni limperil mingi trash käes?

Tigrano
21.11.08, 19:14
Tahtsin veel mainida, et kuna me oleme valinud ja õpime full ringi, siis full ring on juba iseloomult väga konservatiivne. Kui Teil ikkagi meeldib väga loosilt mängida ja Teil pole üldse kannatust, siis tekib väga palju proobleeme ehk siis, kui pole kannatust, tuleks mängida, siis short handed mänge kuni heads upini välja.

Full ring mängudes peab olema: tight, kannatust ja ootama käsi millega mängida

Seega üldjuhul tabel, mille Teile tõin võib lugeda ABC strateegiaks, mille vastu on väga raske mängida. Eriti seda alguses ja madalamatel limiitidel, kus enamus vastaseid ei tea mida naad teevad, sest enamus full ring mängijaid on liiga loosid, bluffivad valel ajal ning neil pole kannatust. Seega antud juhul toimib ABC pokkeri ilma probleemideta ning sealt saate välja arendada oma tulevase stiili ilma suuremaid summasi kaotamata.

Esmaspäevaks uuendame kõikide bankrollid ja vaatame üle statid. Samuti katsun nädalavahetusel, Teie stattidest rääkida.

mcbethk
22.11.08, 18:42
Maeitea kuidas, aga ma pole varem siia veel sattunud. Miks küll? :'( Igatahes mul on üks palve- äkki Tigrano saad sa mind ka kaasata?
Esmaspäevaks saan ka 100$ Towerisse, ja proovin uuesti hakata BR ehitama SH mängides. Ma respekteerin tõsiselt sind Tigrano, et sa viitsid oma vabast ajast sellega tegeleda.

Parimat!

Mcbethk.

mcbethk
22.11.08, 18:51
Netelleriga polegi võimalik Towerisse deposiiti teha??

Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

Regards, Tower Gaming Management Team

Tigrano
22.11.08, 19:14
Netelleriga polegi võimalik Towerisse deposiiti teha??

Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

Regards, Tower Gaming Management Team


Peale viimast softi uuendust ei ole võimalik enam Netellerit kasutada, ei teagi mis põhjustel.

-andres-
22.11.08, 19:15
Umbes viimane nädal aega jep. Endalgi see probleem, hetkel grindin Pokerstarsis ja üritan MB accountil kõik asjad verified saada mis vaja ning siis Towerisse.

mcbethk
22.11.08, 19:18
Damn! Kuid kas ma saan siiski osaleda, kui ma nt. Partys mängin? Kui Netelleriga ei saa, siis on kehvasti ja kole kaua aega läheb, kui ma pean MB kaudu kandma hakkama..

-andres-
22.11.08, 19:20
Ma arvan, et kui saad MB's oma krediitkaardi ja panga konto verified, siis on olukord juba okei ja läheb sama kiirelt kui Netelleriga :).

Timpz
22.11.08, 19:33
Ise sain MB's paari päevaga ilusti raha kantud. Väga lihtne tegelt.

Tigrano
22.11.08, 20:01
Ise sain MB's paari päevaga ilusti raha kantud. Väga lihtne tegelt.


Kasutan MB ühe päevaga Towerist MB sealt 2 päevaga raha panga arvele. Ainuke jama asi, et välja kandmis limiidid on täis saamas jälle ;D

Tigrano
22.11.08, 20:10
Kas Toweri meestel ikka xxx.db failid on kõik alles ja salvestatud, et mulle toimetada ;)

Esmaspäevaks tahan kõikide meeste bankrollide seisu, siis teen väikese vahe kokkuvõtte.

Kindlasti vaatame ära ka üksipulki kõikide statid, mida ma veel Teiega arutanud ei ole >:(

Timpz
22.11.08, 20:16
Alles :P

jrgn hell
22.11.08, 20:30
seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen

Timpz
22.11.08, 20:39
seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen


tee copy oma db failist kuskile teise folderisse, tõmba vana maha Toweri folderist, tee uus statistika fail, vali toweris Select statistics fail see uus.

teine võimalus mis peaks toimima (ise pole teinud), tee lihtsalt uus statistics fail ja selecti see :D:D:D

Tigrano
22.11.08, 20:44
seleta lähemalt seda, et mida ja kuidas kustutada ja millest ma ilma jään, kui kustutan ja kudias mängijaid salvestada, _Ise pole kordagi midagi kustutanud, loll nagu ma olen


Databaas on üldjuhul towergaming-resources-databases kataloogis. Kui oled teinud RamDisci, siis peale igat restarti fail hävineb ja seda enam ei ole.

Kasu, saab niipalju, et väga mugav on Teie mängu HEM analüüsida, vaadata käsi jne ja seda saan teha väga kiiresti.

jrgn hell
22.11.08, 21:51
veel 1 loll küsimus, et kui ma vanast koopia teen ja toweri kaustast ära lasen, siis mille arvelt tower kiiremaks läheb. lihtsaslt see et tema kasutas on uus tühi file?

jrgn hell
22.11.08, 21:52
ja kui ramdisk tegemata, siis on üldse vahet, kui vana kopeerin ja kustutan ja uus asemele?

mcbethk
22.11.08, 21:59
Tigrano, I'm in or not?

Tigrano
22.11.08, 22:40
veel 1 loll küsimus, et kui ma vanast koopia teen ja toweri kaustast ära lasen, siis mille arvelt tower kiiremaks läheb. lihtsaslt see et tema kasutas on uus tühi file?


Alati, kui teed uue db faili, siis läheb kiiremaks kõik, sest näha on, et mida suurem on fail, seda aeglasemalt toimub käte salvestamine, mille tõttu hakkab ka soft uimama.

Tigrano
22.11.08, 22:42
Tigrano, I'm in or not?


IN ;)

broadcast
22.11.08, 23:15
Ööd! Tigrano, lihtsalt saadan sulle selle xxx.db faili mis seal Toweri kaustas? Aga kuidas sulle saata faili 84 MB? ramDisci ei kasuta ja pole veel midagi kunagi kuskilt kustutand :) kuna pole softiga probleeme olnud isegi 9 FR lauaga mitte (no va mõned üksikud korrad algul kui laud iseeneslikult sulgus).

Upin kuhugi üles? BR seisu uuendan pühap õhtul.

antnx
23.11.08, 11:25
Kas PT3 tõmbab toweri käed kuidagi oma andmebaasi?

Tigrano
23.11.08, 11:29
Kas PT3 tõmbab toweri käed kuidagi oma andmebaasi?


Alati lähevad kõik käed SQL andmebaasi ehk kaduma ei lähe midagi, vahest tee ainult postqre SQL andmebaasist koopia, sest kui see hävineb, siis on kõik läinud ;)

Tigrano
23.11.08, 12:15
Võtaks tänase seisuga Teie bankrollid ja panen nädala lukku, saatke bankroll privas või msn, panen homseks võrdluse üles, kes ei saada või andmeid ei saa, järeldan, et ei soovi avalikustada ja võrdlust Teie kohta homme ei ilmu ;D

broadcast
23.11.08, 12:33
Huh, tegin ka SQL andmebaasist koopia. Igaks juhuks. Kes ei oska teha siis mina sain õpetuse HEM-i Helpist, trükkides otsingusse "backup".

ranka
23.11.08, 12:45
Huh, tegin ka SQL andmebaasist koopia. Igaks juhuks. Kes ei oska teha siis mina sain õpetuse HEM-i Helpist, trükkides otsingusse "backup".


Kui Te ei mängi PokerStars'is siis backupi ehk varukoopia tegemine oma andmebaasist on iga pokkerimängija kohustuslik töö ja seda tuleks teha kuus korra! Näiteks iga kuu viimasel päeval ja valmistehtud backup ei tohiks jääda vedelema sama arvuti kõvakettale, kus asub orignaal andmebaas. Vaid backup tuleks panna eraldi, soovitatavalt teise arvutisse, CD-le või uploadida mõnda serverisse. Seda sellepärast, et kui teete backupi ja jätate ta sama arvuti kõvakale, kus asub originaal backup ning arvuti kõvaketas peaks kuidagi riknema, siis ei juhtu seda, et backup osutus kasutuks.

Starsi meestel on asi natuke lihtsam, sest PokerStarsist, kui küsida siis saad igal ajal oma lifetime käed.

Tigrano
23.11.08, 13:15
Mehed arvestage sellega, et kes kõige suurem kukkuja on, teeb ranka preflop pokah loengust, korraliku tabeli ;D

Timpz
23.11.08, 13:23
Ja mida kõige suurem võitja (loe:Timpz) saab :D :D :D?

Tigrano
23.11.08, 13:24
Ja mida kõige suurem võitja (loe:Timpz) saab :D :D :D?


Seda ma vaatan, kindlasti edaspidi korraldan midagi huvitavat ja seda juba uuest kuust. Selle kuu värk veel väga segane aga küll midagi välja mõtlen.

Ja Timpz pead kõvasti kuu lõpuni punnitama, et kõige suurem võitja olla ;)

broadcast
23.11.08, 13:35
Ma vist pean ka silmad punnis pingutama ,et VIST suurima kaotaja seisust välja tulla! Kandsin ju 200$ towerisse. Ning "tänu" kohanemisprobleemidele, downswingile ja vähese skillile langes BR ju 84$-ni. Praegu küll 131$ tänu ranka ja tigrano tabelitele. :)

Tigrano
23.11.08, 13:54
Praegu töö käigus tekkis väike probleem.

Kõik Toweri mängijad, pidid tegema kausta (mäletate), nüüd tehke sinna alla databaasi kaust, kuhu hakkate salvestama iga nädala xxx.db faili eraldi, et oleks nädala kaupa failid seal olemas. Siis on fail või failid väiksemad ja saame ilusti msn need iga pühapäev edastada.

BuildUp
23.11.08, 14:06
Praegu töö käigus tekkis väike probleem.

Kõik Toweri mängijad, pidid tegema kausta (mäletate), nüüd tehke sinna alla databaasi kaust, kuhu hakkate salvestama iga nädala xxx.db faili eraldi, et oleks nädala kaupa failid seal olemas. Siis on fail või failid väiksemad ja saame ilusti msn need iga pühapäev edastada.



Ma olen vist sellest teemast hetkel kuidagi kõrvale jäänud. ???

Mis kaust on vaja teha?
Kus kohast ma xxx.db failid üldse saan?

mcbethk
23.11.08, 14:14
Tigrano, kui viitsid tšekka ma saatsin sulle kirja.

Tigrano
23.11.08, 16:12
Tigrano, kui viitsid tšekka ma saatsin sulle kirja.


Nägin, vastan varsti ;D

mcbethk
23.11.08, 17:01
Nägin, vastan varsti ;D


:)

Tigrano
23.11.08, 21:34
Panen üles Teie nädala tulemused, kellelt veel ei saanud andmeid ning samuti uute mängijate kohta lisan andmed homme.

Samuti unustasin, käte arvu võtta, siis on võrdlus veelgi huvitavam ;) Paljude oma saan, andmebaasidest homme, kelle oma ei saa, siis andku teada palju see nädal mängis.

Kogu bankrolli ülevaade, täiendan oma kommentaaridega homme.


http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/kogu.jpg

Nädala kokkuvõte, kes millega hakkama sai ;D


http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/bank.jpg

Homme täiendan seda artiklit ning katsun graafikud ka paremad teha.

zyxxx
23.11.08, 21:49
See esimene tabel võiks olla ilma algse bankrollita (deposiidita). Hetkel ei saa sealt mitte mingit adekvaatset infot... ja samuti oleks huvitav info bb/100!

Tigrano
23.11.08, 22:09
See esimene tabel võiks olla ilma algse bankrollita (deposiidita). Hetkel ei saa sealt mitte mingit adekvaatset infot... ja samuti oleks huvitav info bb/100!


Kõige tähtsam ju ongi bankroll ja see seal kajastub. Teine tabel näiab teie vahelist seisu, alates eelmisest pühapäevast.

jrgn hell
23.11.08, 22:28
19731 kätt on mul ongamei ja täna tuli kõvasti mõttetuid käsi, kui peale oma elureadi ;D sain ikka riveris mööda kotte ja siis läksin nii tilit, et panin 600 käega 2,5 bi hakkama. Obenz sai mult ka nii raha, et callisn AKga postflop suht airiga riverisse välja ja siis tagusin endale vastu nägu, et nüüd lõpp tiltil ja ise tundsin, et alles steamin, aga hoidisn ennast jõhkralt keerulise ülesandega ikkagi ohjes ja läks mingi 500 kätt, et tagsi 1/5 bi kasumisse saada ja lõetasin ära.

eluread oli muidu ming niti vastu selline, et peale seda, kui ta flopis ei shovenud ( lihtsalt otsustasin nii, ilmselt loll mõte ), olin kindel, et AK või AQs aga tahtsin hakata alla andma, aga sis tuli see meelde, et, mees hakka oma readi või feeli usaldama, muidu ei õpi ja siis otsustasin, et prageu olen ees ja kui turn tuli blank, siis otsustasin, et riskin ja vaatan ära, kas oli õigus ja kui nägin tal AK-d olin ma ikka sitaks rõõmus ja kui riverisse võluti K, siis seda ma ei suutnud alla neelata ja läksin lolliks. Ise lollisti mängitud ka ikkagi vast ja mindset ikka nõrk veel. Selle üle olin uhke, et distsipliin säilis niikaua, kuni tagasi mängisin ja siuliselt ei olnud mingit head jooksu ka.
http://www.pokerhand.org/?3490550

selle nädala käed tabelis on kuskil 5,5k kui õigetsi lugesin välja + täna see tildatud 1,7k

bb/100 on nädal jooksul 21.07 ja üldse 16.55

antnx
23.11.08, 23:04
Kuidas siis ikkagi on? Kui vastane raiseb ja sa 3betid - kas flopil peab C-bettima või mitte? Ise oleks vast flopil 3bettind ja turnil AI läinud. Kui river K siis bad beat ja ikka juhtub. Kui oli solid read siis oleks pidanud agromalt mängima. Sa andsid vastasele sitaks oddse teda check- callides.

Mis teised arvavad - on mul õigus või panin mööda?

lenC
23.11.08, 23:17
Kuidas siis ikkagi on? Kui vastane raiseb ja sa 3betid - kas flopil peab C-bettima või mitte? Ise oleks vast flopil 3bettind ja turnil AI läinud. Kui river K siis bad beat ja ikka juhtub. Kui oli solid read siis oleks pidanud agromalt mängima. Sa andsid vastasele sitaks oddse teda check- callides.

Mis teised arvavad - on mul õigus või panin mööda?

Esiteks vastane 4-bettis ja läks floppi agressorina("c-bettijana"). Mulle ~100bb stackidega OOP 4-beti callimine üldse ei meeldi, 5-bet shove või fold peaks seal olema. As played, ma teeks flopil CRAI(check/raise allin), siin enam foldida nagunii ei saa, ise agressor olles saab vähemalt veidi fold equityt. Kui tal AK, AQ on, siis ta checkib turni lihtsalt taga(antud juhtum on erand minu meelest).

alaska
24.11.08, 13:07
Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.

BuildUp
24.11.08, 13:11
Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.


Downswing ja tilt käisid. ;D

antnx
24.11.08, 14:37
Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

Palju peab mängima, et punkte saada?

pendula
24.11.08, 15:04
Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

Palju peab mängima, et punkte saada?


http://www.towergaming.com/player-support/poker-help/players.html#earning

tonis
24.11.08, 17:51
Viskan ka oma statid siia. On küll nl5 omad, sest roll oli vahepeal nii väike ja ei hakanud nl10'sse ronima. Käsi on ka hetkel vähe, sest alles panin PT peale ning pole saanud palju mängida.
Tigrano võiks mind ka grinderite listi lisada ja teised võiksid natuke state kommenteerida

broadcast
24.11.08, 18:47
Downswing ja tilt käisid. ;D

Word on that! Lol ;D Oleks endal ka vool ära old, oleks hulga rahulikum nädalavahetus! :D

-andres-
24.11.08, 18:59
Endal oli ka vool ära, eks täna näeb, kas pisikesest puhkusest oli kasu või mitte.

Tigrano
24.11.08, 21:05
Mulle võib panna bankroll 167$. Mängisin ainult 1500 kätt, terve nädalavahetuse oli elekter ära, niiet sellest peost ma osa ei saanud võtta, mis teistel rahalaudades nädalavahetuseti käis.


Jube lumi, oli ka terve päev tegemist, käisin onu lumevangist päästmas jne. Enda auto samuit on tee ääres maja lähedal, kaugemale ilma jeebita ei saanud ;)

Katsun nüüd täna Teiega tegeleda, kes pole veel magama läinud, kõik käed on HEMi inporditud võime analüüsida ;)

-Myst3rious-
24.11.08, 21:07
Soovin ka siis ühineda,alustasin trio mängimisega aga proovisin starsi ja tundub parem,tna oli onu tilt külas ja võtis tugevalt käega veel tugevamaga palju kordi!Mängin peamiselt 2hes lauas!

BR-50$

Tigrano
24.11.08, 21:09
Nii raha toweris. Sai juba mõned käed mängitud

Palju peab mängima, et punkte saada?


Ühe makstud $ rake eest saad ligikaudu 8 punkti ;)

Tigrano
24.11.08, 21:15
Soovin ka siis ühineda,alustasin trio mängimisega aga proovisin starsi ja tundub parem,tna oli onu tilt külas ja võtis tugevalt käega veel tugevamaga palju kordi!Mängin peamiselt 2hes lauas!

BR-50$


Tere Myst3rious,

Kuna huvliste grupp on väga suur juba, siis annan teada esimesel võimalusel, kuidas uute huvilistega on võimalik tegeleda. Kindlasti nuputan midagi välja, et uued huvilised saaksid, selle nurga projektis osaleda. Kindlasti ei taha, et tulevikus kvaliteet hakkab kannatama, seega preagu jään vastuse võlgu.

Parimat soovides,

Tigrano

jrgn hell
24.11.08, 21:27
ma ei teagi, aks mängida, või analüüsida
mu buttonit võiks küll, see miinuses
sama stuleks boonuse pool ruttukätte saada, siis jääb teisele poolele sama kaua aega

Tigrano
24.11.08, 21:37
Praegu oleks vinge kõikiga koos arutada, selle mikoga ja skaybiga. Saaksite topelt õpet ;D Tegelt peaks ka iga ühega seda mikogaga ülevaadet tegema näete ka statte ja on silme ees, kui räägin ;D

Tigrano
24.11.08, 22:55
Lisage mind enda skype tigrano.pokah ning kellel täna veel und pole vaatame statid üle ;)

saast
25.11.08, 03:12
Tere,
sain ka oma rahad lõpuks liigutatud towerisse, kuigi liitutud sai enne selle foorumi tekkimist ja mitte teie lingi kaudu. kui ruumi veel ühele liitujale on, siis oleks ka huvitatud NL10 grinderite grupiga liitumisekst, paari päevaga käsi eriti kogunenud ei ole (1200+) Pokerstarsis olemas 10000+ kätt, triobetis mängitud kindlasti kordades rohkem, aga träkkeris pole infot nende kohta, poker tracker 3 ei ühildu ja hem liiga uus veel, pole seal paar kuud mänginud. Käsi veel vähe, aga arvan, et olen 10NL võitev mängija, viimased pool aastat cashis ja pokerstarsi kuni $5.50 stt-des plussis. kasutajanimi igalpool kolmteist.
Rohkem ei oska väga midagi öelda, ajaloost, et +- piirimail kakerdasin umbes kaks aastat, rohkem miinuspoolel vast, nüüd tunnen, et olen veidi võitev nl10 mängus ja kuni $5.5 stt-des, nagu öeldud. kuna pikemad jutud kuidas jõuti pokkeri juurde, on mu jaoks veidi igavad olnud, siis ei hakka kedagi rohkem tüütama :) loodetavasti on veel ruumi grupis natuke

antnx
25.11.08, 08:36
Pendulaga sai eile ühes lauas mängitud. Igatahes nüüd mängitud ~500 kätt ja seis on -5$