PDA

View Full Version : NL10 grinderite nurgake



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Aristotep
11.02.09, 08:55
Ise kasutan seda ramdiski

http://www.mydigitallife.info/2007/05/27/free-ramdisk-for-windows-vista-xp-2000-and-2003-server/

ranka
11.02.09, 09:19
Minu jaoks ei ole vahet. Ma ei tea miks eestlased oma palka ja rahasid nii kiivalt varjavad. Tegelikult oled sa ranka ise ju ka suht avameelne rahadest rääkides olnud ja see on kindlasti paljusid motiveerinud.


Palju mu bankroll on? :)

See selleks aga kas oskate ära põhjendada, et miks ma peaks ütlema oma bankrolli, kui tahan ka punti lüüa? Arvan, et siin foorumis on piisavalt rõhutatud bankrolli tähtsusest ja kui mängija sellest aru ei saa, siis ei aita püssi - ega ussirohi. Samuti on mu enda asi, kas ma mängin 5 buy-ini või 500 buy-iniga, majandan oma mängu ju ise.

Teiseks graafikutest rääkimine on üksasi ja see on ainult killuke mosaiigist. Need, kes regulaarselt jälgivad, need suudavad mosaiigi kokku panna ja reeglina on nad isegi head mängivad või mängijad, kes saavad aru pokkerist, kui oskusmängust. Aga kui postitada bankrolle summaliselt, et mul see ja see ja see summa, siis see juba võib tekitada huvi inimestes, kes pokkeriga ei tegele. Ning samuti minu arvates on bankrolli summarne postitamine avalikku foorumisse väga halb harjumus ja seda harjumust ei tohiks sisse harjutada. Samamoodi nagu sa ei lehvita oma panagakontot või palgalehte, mis siis, et kõik teavad, palju sa palka said.

On ju nii?

zyxxx
11.02.09, 10:27
Palju mu bankroll on? :)

Mina tean suurusjärku ja mind rohkem ei huvitagi. Vanasti sa postitasid ikka suht konkreetseid kokkuvõtteid oma kuusissetulekutest nii, et isegi siil metsast oleks aru saanud. Samas tõesti kui minu br oleks 10x suurem praegusest, siis ma ei viitsiks seda siin enam eriti reklaamida ja siis ei oleks asjal ka seda pointi mis praegu.

Rahapada
11.02.09, 10:30
ei noh...

nimi: Rahapada
limit: 10nl
br: 492$ (vist, net kadus eile ära ja täna pole vaadand, koolis on serverisüsteem ja ma ei taha sinna liiga palju andmei jätta, et nende üks õpetajatest on pokkerimängija)
tuba: TowerGaming

probleem? kohatine motivatsiooni puudus, mis on tingitud üsna kobedast paigaltammumisest (~15-20k kätt)
Lahendus: edasi grindida, perspektiivi oodata, ja käpp olla ;)

UdusOlevSiil
11.02.09, 11:38
Hetkel olen mõneks ajaks pausil, raske öelda, kuidas ja millal tagasi tulen.


Andmed siis ka:

nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
limiit: puudub
br: 0
tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)

alaska
11.02.09, 11:46
Andmed siis ka:

nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
limiit: puudub
br: 0
tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)


Welcome back! :)

Rahapada
11.02.09, 13:24
Andmed siis ka:

nimi: UdusOlevSiil siin foorumis, metsapull ps-is ja pullmetsat toweris
limiit: puudub
br: 0
tuba: ps põhimõtteliselt (sealt sai paar asja tellitud: 2 raamatut + mingi vidin) ja tower ka (ehk õnnestub foorumi freekatel skoorida)


tere taas

tahanvaadata
11.02.09, 14:24
Millegi pärast oled minu nime kahe silma vahele jätnud. Aga jätkan kindlasti ja andmed siis:
Karupoja, NL20, BR: 800$, ja ikka Toweris.

muhkLionu
11.02.09, 14:48
Panen kirja ennast igaksjuhuks:

muhkLionu, NL10, BR: 230$, PS

Eks hiljem uurin, milles point siin.

BuildUp
11.02.09, 15:37
CashDream @ Tower
Limiit: NL30 ja NL50
BR: 1598$
Tuba: Tower hetkel, kuid peale boonust lähen FTPsse.

Edit: BR:1760$ 8)

Oliverk
11.02.09, 15:44
Tseburek@Pokerstars 325$ NL10

rohelinekonn
11.02.09, 16:25
Julian77 @trio BR 150$

panen kah kirja. Pärast uurin terve teema läbi, sest ma ei tea esimesest korrast midagi.

broadcast
11.02.09, 16:59
Nüüd olge head, kes on huvitatud jätkama projektis, andke teada järgmiselt: nimi IN, limiit, bankroll, tuba.

Ikka huvitatud. Ongi õppimine juba unarusse jäänd, kipun kõike ikka läbi praktika tegema.
broadcast, NL10, BR 526$, Tower.

k2snakalle
11.02.09, 18:07
oleks ka sellest grindimisest huvitatud kui veel võimalik kuidagigi,
limiit: 10NL
tuba: triobet, see nädal plaan kolida towerisse ja boonust avama hakata.
bankroll: ~200$

taavi19
11.02.09, 22:41
oleks ka sellest grindimisest huvitatud kui veel võimalik kuidagigi,

+1
Hetkel Toweris NL10 toksimas

Tigrano
12.02.09, 20:28
Võtsin tänase seisuga vana pundi kokku:

Vanadest tegijatest on olemas meil veel:

Andres nl50 1760 FULL TILT tänasest
Antnx nl20 1010 Tower
Broadcast nl10 526 Tower
Buildup nl50 1760 Tower
Masterpupept nl10 280 Tower
UdusOlevSiil ;D 0 0 0 0 0 0 0 0
Pendula nl10 420$ Tower
Tahanvaadata nl20 800 Tower
Zyxxx nl20 1055$ Tower
Rahapada nl10 492 Tower
Virx747 nl10 180 Tower
Aristotep nl10 730$ Tower
kollane nl10 120$ Tower
dayhape nl20 800$ Tower

Nüüd aga vanad olijad teeme nii, et bankrolli järjekorras teeme mikogo sessid ;D ja paneme kiirelt uued plaanid paika sessi ajal. Kollane, Virx747 jne järjekorras. Sessidele määrame kindlad ajad igaühega, mille panen kalendreisse kirja ja katsun alati olemas olla, kui on ettenähtud sessi aeg. Kui on kõigiga sessid kokku lepitud, siis alustan esimeste sessidega.

Pokkeri tarvis tegin eraldi msn ja skype, seega paljun lisage end uuesti, kes on olemas, kustutan vanast msn ära.

msn: tigrano@pokkeriprod.com
skype: tigrano.pokkeriprod.com


Uute soovijate kohta teen otsuse homseks, sest pean mõtlema kuidas Teiega toimida.

BuildUp
12.02.09, 20:32
Oijah, mul läheb mingi pool sajandit aega enne kui sinuga sessi saan teha. :-\ ;D Täielik jama.

Tigrano
12.02.09, 20:45
Oijah, mul läheb mingi pool sajandit aega enne kui sinuga sessi saan teha. :-\ ;D Täielik jama.


Sinuga saan ehk midagi välja mõelda, oli siin lubatud üks asi irw.

tonis
12.02.09, 21:11
Uute soovijate kohta teen otsuse homseks, sest pean mõtlema kuidas Teiega toimida.

Oleks ka soovi liituda, kui uusi soovijaid vastu võetakse.

virx747
12.02.09, 22:29
Nüüd aga vanad olijad teeme nii, et bankrolli järjekorras teeme mikogo sessid ;D ja paneme kiirelt uued plaanid paika sessi ajal. Kollane, Virx747 jne järjekorras. Sessidele määrame kindlad ajad igaühega, mille panen kalendreisse kirja ja katsun alati olemas olla, kui on ettenähtud sessi aeg. Kui on kõigiga sessid kokku lepitud, siis alustan esimeste sessidega.


Tigranoga sessi võin teha 24/7, ootan järgmisi juhiseid :D

dahype
12.02.09, 22:44
Tahaks ka põhimõtteliselt jätkata :)

nasty hand, 20NL, $800, Tower

Ja peale viimast boonust lähen ka Tilti tagasi või siis Starsi, aga see ei ole siinkohal oluline ;D

Tigrano
12.02.09, 23:44
Tigranoga sessi võin teha 24/7, ootan järgmisi juhiseid :D


Homme on kirjas juba kollane, ning Sina oled järgminesena ja nagu aru saan 24/7h oled olemas, siis võtan ise ühendust.

Tigrano
12.02.09, 23:45
Tahaks ka põhimõtteliselt jätkata :)

nasty hand, 20NL, $800, Tower

Ja peale viimast boonust lähen ka Tilti tagasi või siis Starsi, aga see ei ole siinkohal oluline ;D


Väga hea ;)

QKulgur
13.02.09, 06:57
kellel on olnud juhust et 2300 käe juures on seti floppamise protsent 0?:D

Provoker
13.02.09, 07:42
kellel on olnud juhust et 2300 käe juures on seti floppamise protsent 0?:D


Päris nii palju ei ole olnud käsi aga toweri esimesel päeval oli huvitav periood mingi 10-15 min. kus neljal laual oli pea iga kolmas käsi poket või AQ. AQ-ma enam põhimõtte pärast ei mängi kuna absull ei hiti midagi niing naq teada ei ole mõtete NL10 peal ka bluffima hakata. Poketitest oli seti lõhna alles siis kui ma raise peale käe maha panin ning ängistuses vaatasin viimaseid kaarte mis oleks hittinud.

UdusOlevSiil
13.02.09, 11:35
Uuendus: NL-5 166$ ja Stars, kui jalad alla saan siis tagasi NL-10.

Täna proovisin alustuseks NL-10, aga mitu buyini kadus kiiruga. Ise mängisin natuke liiga agressivselt ning + 1 flip läks vastasele ning üks suur pot tõmmati ka ära. Suuremalt jaolt siiski läks asi metsa oma rumaluste tõttu.

Tigrano
13.02.09, 13:32
Uuendus: NL-5 166$ ja Stars, kui jalad alla saan siis tagasi NL-10.

Täna proovisin alustuseks NL-10, aga mitu buyini kadus kiiruga. Ise mängisin natuke liiga agressivselt ning + 1 flip läks vastasele ning üks suur pot tõmmati ka ära. Suuremalt jaolt siiski läks asi metsa oma rumaluste tõttu.


Väga hea, et rolli said ;)

Swicheroo
13.02.09, 17:31
Sooviks ka liituda grinderite nurga. Hetkel BR 82 FTPs.

Tigrano
13.02.09, 22:53
Tegin kollasega sessi ära ja nägin, et mees teab, mis meest teeb. Kuigi range on veel kitsas, siis oma range sees mängib väga edukalt. Seega näen, et kollasel on ainul ainult bankrolli küsimus, millal saab järgmise leveli ette võtta.

kollane
14.02.09, 00:14
Tegin kollasega sessi ära ja nägin, et mees teab, mis meest teeb. Kuigi range on veel kitsas, siis oma range sees mängib väga edukalt. Seega näen, et kollasel on ainul ainult bankrolli küsimus, millal saab järgmise leveli ette võtta.



tänud , et viitsisite vaadata.
enesekindlus tõusis märgatavalt :)

Tigrano
14.02.09, 01:26
tänud , et viitsisite vaadata.
enesekindlus tõusis märgatavalt :)


Kahju, et neti kiirus ei ole kõige parem >:(

masterpuppet
14.02.09, 10:02
Kle, tigrano, ei saa sind kudiagi msn kätte, kuid sooviks samuti järgmine nädal sessi ära teha vms. :)

oben
14.02.09, 10:05
Mina grindiks hea meelega edasi nl10nes. Bankroll on toweris 160.
Hetkel on tööd palju pole just palju aega jäänd pokkeri mängimiseks.
Üritan ikka 20k kätt kuuga täis saada kuigi see kuu läheb sellega veidi raskeks.

Tigrano
14.02.09, 10:23
Kle, tigrano, ei saa sind kudiagi msn kätte, kuid sooviks samuti järgmine nädal sessi ära teha vms. :)


Eile kui pommitasid, oli jube kiire pärast unustasin vastata. Kindlasti sessi teeme ka sinuga, paneme pärast aja kirja.

Tigrano
14.02.09, 10:25
Mina grindiks hea meelega edasi nl10nes. Bankroll on toweris 160.
Hetkel on tööd palju pole just palju aega jäänd pokkeri mängimiseks.
Üritan ikka 20k kätt kuuga täis saada kuigi see kuu läheb sellega veidi raskeks.




Hakkab tulema, panen nimekirja tagasi ;)

Täna, siis kindlasti sessid virxi-ga ja arvatavasti, kui kokkuleppele saan, siis veel paari grinderiga.

virx747
14.02.09, 23:57
Lõpetasime Tigranoga veidi aega tagasi sessi. Olen igatahes hetkel arvamusel, et suutsin tabada mõttemudelit, millega meister mängib. Isegi stattidest oli seda näha. Igaljuhul minu jaoks üliõnnestunud üritus ja loodan, et ka teised oskavad enda jaoks vajaliku välja noppida.

Suured tänud veelkord Tigranole!

UdusOlevSiil
15.02.09, 00:01
Mul juba vahe peal tekkis tunne, et ma ei biidi isegi enam NL-5te. Rohkem kui 5 buyini oli miinust, aga täna kolm keskmist sessi ning ilusti plussis tagasi. Käed olid head ning vaikselt hakkab juba tekkima pilt, kuidas NL-5 asjad käivad. Märtsis saab ehk taas NL-10s käppa proovida.

Tigrano
15.02.09, 02:24
Mul juba vahe peal tekkis tunne, et ma ei biidi isegi enam NL-5te. Rohkem kui 5 buyini oli miinust, aga täna kolm keskmist sessi ning ilusti plussis tagasi. Käed olid head ning vaikselt hakkab juba tekkima pilt, kuidas NL-5 asjad käivad. Märtsis saab ehk taas NL-10s käppa proovida.


Homme võiks sinuga sessi teha, kui on aega?

Tuul
15.02.09, 02:41
Tigrano, sa minuga ka sessi teed?

BuildUp
15.02.09, 10:26
Mul juba vahe peal tekkis tunne, et ma ei biidi isegi enam NL-5te. Rohkem kui 5 buyini oli miinust, aga täna kolm keskmist sessi ning ilusti plussis tagasi. Käed olid head ning vaikselt hakkab juba tekkima pilt, kuidas NL-5 asjad käivad. Märtsis saab ehk taas NL-10s käppa proovida.


Tuleb meelde sama pilt, kui PSis suvel madistasin. Ühest hetkest, aga võtsin kätte ning grindisin endale NL2 24 table peal 300$ rolli ning enam tagasi ei vaadanud.

UdusOlevSiil
15.02.09, 10:43
Homme võiks sinuga sessi teha, kui on aega?


Homse all mõtled esmaspäeva? See sobiks mulle küll, aga Skype kasutamine võib probleem olla.

Tigrano
15.02.09, 13:29
Sessid on tehtud:

Andres nl50 1760 FT
Antnx nl20 1010 Tower
Broadcast nl10 526 Tower
Buildup nl50 1760 Tower -sess tehtud
Masterpupept nl10 280 Tower -sess tehtud
UdusOlevSiil ;D 0 0 0 0 0 0 0 0 -esimesel võimalusel
Pendula nl10 420$ Tower
Tahanvaadata nl20 800 Tower
Zyxxx nl20 1055$ Tower
Rahapada nl10 492 Tower
Virx747 nl10 180 Tower -sess tehtud
Aristotep nl10 730$ Tower
kollane nl10 120$ Tower -sess tehtud
dayhape nl20 800$ Tower

Järgmised bankrollide järgi peaks, siis olema: UdusOlevSiil, masterpupept, pendula, rahapada, broadcast...

Nende mikogo sesside käigus, kui sai jälgitud Teie mängu oli üks ühine suur viga. Te tahate võita igat potti ja eriti kipute vigu tegema just suurte pottide puhul, mis valesti mängimise korral mõjutavad tulemusi just kõige rohkem. Kindlasti on hea võita võimalikult palju potte aga te peate tõesti aru saama, et tegelikult on tähtis võita rohkem raha, mitte rohkem potte ;D Seega olge eriti tähelepanelikud just suurte pottide mängimisel, et kas Teie cbet flopis, turnis on õigustatud või mis siis teete, kui saate re-raise või calli jne, sest oli näha, et kui läheb mängi preflopist postflopi peale on pea suht paks otsas tihti, eriti, kui tehakse re-raise või saate calli. Seda rääkisin sellepärast, et teil käib ainult üks bet, bet, bet ja re-raise tihti mõtlematult, kui ei oleks vaja seda teha ja potti suureks ajada.


Kes pole veel lisanud uut skype ja msn.

msn: tigrano@pokkeriprod.com
skype: tigrano.pokkeriprod.com

Marek
16.02.09, 17:22
Osaleks ka hea meelega, kui lubatakse.

ranka
16.02.09, 17:24
Kuidas Te seda sessi teete? Mikogo + Skype? Või ainult Mikogo?

kollane
16.02.09, 17:27
Kuidas Te seda sessi teete? Mikogo + Skype? Või ainult Mikogo?


mõlemad ikka.

ranka
16.02.09, 17:28
Ja kui pikad?

kollane
16.02.09, 17:30
Ja kui pikad?


mul oli vist ca 2 tundi, ei mäleta täpselt

ranka
16.02.09, 17:32
kas aitab ka?

kollane
16.02.09, 17:36
kas aitab ka?



aitab ikka.

ranka
16.02.09, 17:42
Cool.

TIGRANO peaks tegema oma tasulise 24h pokkerililiini - 900XXXx :D

Oliverk
16.02.09, 17:44
Cool.

TIGRANO peaks tegema oma tasulise 24h pokkerililiini - 900XXXx :D


Helista mulle, mõtlen vaid sulle.

Tigrano
16.02.09, 17:55
just 24h tuleb sesse teha, ise lõpetan praegu seda starsi boonust, siis korra uisutama ja kohe masterpupeptiga sessi tegema.

ranka
16.02.09, 18:03
Helista mulle, mõtlen vaid sulle.


Samuti avame uue kiirlaenu keskuse - Bankroll24.ee. Piiks, piiks ja blind tuleb.

Rahapada
17.02.09, 14:31
Sessid on tehtud:

Andres nl50 1760 FT
Antnx nl20 1010 Tower
Broadcast nl10 526 Tower
Buildup nl50 1760 Tower -sess tehtud
Masterpupept nl10 280 Tower -esmaspäeva õhtul
UdusOlevSiil ;D 0 0 0 0 0 0 0 0 -täna või esmaspäev
Pendula nl10 420$ Tower
Tahanvaadata nl20 800 Tower
Zyxxx nl20 1055$ Tower
Rahapada nl10 492 Tower
Virx747 nl10 180 Tower -sess tehtud
Aristotep nl10 730$ Tower
kollane nl10 120$ Tower -sess tehtud
dayhape nl20 800$ Tower

Järgmised bankrollide järgi peaks, siis olema: UdusOlevSiil, masterpupept, pendula, rahapada, broadcast...

Nende mikogo sesside käigus, kui sai jälgitud Teie mängu oli üks ühine suur viga. Te tahate võita igat potti ja eriti kipute vigu tegema just suurte pottide puhul, mis valesti mängimise korral mõjutavad tulemusi just kõige rohkem. Kindlasti on hea võita võimalikult palju potte aga te peate tõesti aru saama, et tegelikult on tähtis võita rohkem raha, mitte rohkem potte ;D Seega olge eriti tähelepanelikud just suurte pottide mängimisel, et kas Teie cbet flopis, turnis on õigustatud või mis siis teete, kui saate re-raise või calli jne, sest oli näha, et kui läheb mängi preflopist postflopi peale on pea suht paks otsas tihti, eriti, kui tehakse re-raise või saate calli. Seda rääkisin sellepärast, et teil käib ainult üks bet, bet, bet ja re-raise tihti mõtlematult, kui ei oleks vaja seda teha ja potti suureks ajada.


Kes pole veel lisanud uut skype ja msn.

msn: tigrano@pokkeriprod.com
skype: tigrano.pokkeriprod.com




herr tigrano, kas täna õhtul või reede päeval/õhtul/öösel ... oleks väga tänulik...

ahjaa, aga pank kasvab, jälle, vaikselt, eile proovisi mingit turnat ka... aga katkise luckboxi tõttu põrusin alguses...

Tigrano
18.02.09, 09:42
Võiksime nüüd sesse teha UdusOlevSiili, Rahapada ja Broadcasti-ga.

Saaksime ringi peale, siis paneme Teid omavahel sesse tegema ;D

Nufik
18.02.09, 10:53
Paneks end ka siis järjekorda, NL10 starsis ja br 286$ tänase seisuga.

Rahapada
18.02.09, 15:04
Võiksime nüüd sesse teha UdusOlevSiili, Rahapada ja Broadcasti-ga.

Saaksime ringi peale, siis paneme Teid omavahel sesse tegema ;D




vaatan, kuidas aega leian täna, hetkel on 26 kontrolltööd üle vaadata, suht nummi (sest õpilaste käekirjad on jubedad)... pluss muidugi terve homne päev ette valmistada...

ps spoiled brats mothers are b**ches

kollane
18.02.09, 15:05
vaatan, kuidas aega leian täna, hetkel on 26 kontrolltööd üle vaadata, suht nummi (sest õpilaste käekirjad on jubedad)... pluss muidugi terve homne päev ette valmistada...

ps spoiled brats mothers are b**ches



õpetaja ? norm ;D

Fortune
18.02.09, 15:08
vaatan, kuidas aega leian täna, hetkel on 26 kontrolltööd üle vaadata, suht nummi (sest õpilaste käekirjad on jubedad)... pluss muidugi terve homne päev ette valmistada...

ps spoiled brats mothers are b**ches


Mitmes klass on ;D?

UdusOlevSiil
18.02.09, 15:21
Võiksime nüüd sesse teha UdusOlevSiili, Rahapada ja Broadcasti-ga.

Saaksime ringi peale, siis paneme Teid omavahel sesse tegema ;D




Hetkel olen haigusega kimbus, aga väga hull enam ei ole. Aga ma usun, et vähemalt paar päeva läheb aega, enne kui ma jalad täiesti alla saan.

kollane
18.02.09, 15:23
see omavahel sessi tegemine võib päris huvitav olla,
jagad tigrano ise paaridesse või lepime ise kokku ?

masterpuppet
18.02.09, 15:25
Pigem võiks mingi kindla graafiku panna ja kõik panevad sinna siis omad nimed kirja. Siis ka kindel, et asi toimub. :)

Tigrano
18.02.09, 16:44
vaatan, kuidas aega leian täna, hetkel on 26 kontrolltööd üle vaadata, suht nummi (sest õpilaste käekirjad on jubedad)... pluss muidugi terve homne päev ette valmistada...

ps spoiled brats mothers are b**ches


Ladusid kahtesi jälle või? ;D Eks andke teada msn, kui aega on.

UdusOlevSiil ka ravigu ennast terveks ;)

Tigrano
18.02.09, 16:45
see omavahel sessi tegemine võib päris huvitav olla,
jagad tigrano ise paaridesse või lepime ise kokku ?


Omavahel peab kindlalt asja nii paika panema, et asjad ikka toimuksid. Mitte nii, et ühed teevad sessi ja teised mitte jne.

virx747
18.02.09, 19:30
Suht off topik, aga tagusin täna päeval vahelduseks NL10 Heads Uppe. Soovitan vahelduseks, see on väga hea treening postflop mänguks, mõte hakkab uut moodi liikuma, pealegi on seal limiidis päris huvitavaid mängijaid, keda võimalik tühjendada.

Rahapada
18.02.09, 21:28
jup õpetaja, ja eem ei üks visati välja ja ta muud asjad... see pole oluline, tigrano vahest reede päeval, on aega?

Tigrano
18.02.09, 21:30
jup õpetaja, ja eem ei üks visati välja ja ta muud asjad... see pole oluline, tigrano vahest reede päeval, on aega?


Ju ikka saab, panen kirja reedeks.

pendula
19.02.09, 08:56
Olen ka puhkuselt tagasi ja valmis edasi õppima. Eile tegin kiiiruga esimese sessi ja päris metsa läks. Ma ei tea, nii kui mingi vahe sisse tuleb, siis alguses teen mingeid väga rumalaid liigutusi, mida ei oska kuidagi seletada.
Tahaks ka sessi ära teha sel nädalal. Tigrano, kui sobib, siis pühapäeva õhtul? Ütle kellaaeg.
Tundub, et sain nüüd HEMi ka korralikult tööle, peale seda kui ramdiski ära tegin. Tänud! Saab lõpuks tõesed statid mängule taha.

Tigrano
19.02.09, 09:45
Olen ka puhkuselt tagasi ja valmis edasi õppima. Eile tegin kiiiruga esimese sessi ja päris metsa läks. Ma ei tea, nii kui mingi vahe sisse tuleb, siis alguses teen mingeid väga rumalaid liigutusi, mida ei oska kuidagi seletada.
Tahaks ka sessi ära teha sel nädalal. Tigrano, kui sobib, siis pühapäeva õhtul? Ütle kellaaeg.
Tundub, et sain nüüd HEMi ka korralikult tööle, peale seda kui ramdiski ära tegin. Tänud! Saab lõpuks tõesed statid mängule taha.


Panen pühapäevaks aja, samas täna saaks ka teha kellegiga, sest kõik haiged või hõivatud ::)

UdusOlevSiil
19.02.09, 11:19
Mul tervis enam-vähem juba. Seega võiks isegi täna õhtul ehk teha.

Tigrano
19.02.09, 11:49
Mul tervis enam-vähem juba. Seega võiks isegi täna õhtul ehk teha.


Väga hea, teeks kindlasti täna sessi ära, kui sul on võimalik.

UdusOlevSiil
19.02.09, 11:51
Väga hea, teeks kindlasti täna sessi ära, kui sul on võimalik.


Üks probleem on ka. Ma ei saa kahjuks Skype'i kasutada.

Tigrano
19.02.09, 11:59
Üks probleem on ka. Ma ei saa kahjuks Skype'i kasutada.


Miks ;D

UdusOlevSiil
19.02.09, 12:01
Miks ;D


Toanaaber...

masterpuppet
19.02.09, 15:00
Sul toas wifi on? Kui ma ei eksi, siis elad minuga ühes majas ja seal ideaalne köögilaud, lööd sinna pokkerilaua püsti ja mölised, palju tahad. :) Kui wifit ei ole, siis sa vist elasid 3 korrusel ja ehk levib sinna ka minu wifi. Või sul PC??

UdusOlevSiil
19.02.09, 15:09
Sul toas wifi on? Kui ma ei eksi, siis elad minuga ühes majas ja seal ideaalne köögilaud, lööd sinna pokkerilaua püsti ja mölised, palju tahad. :) Kui wifit ei ole, siis sa vist elasid 3 korrusel ja ehk levib sinna ka minu wifi. Või sul PC??


3. korrus jah ning läpakas on mul, aga olen proovinud ning wifiga on lood kehvad.

masterpuppet
19.02.09, 15:23
Aga sellenimeline wifi nagu KGB allosakond jõuab sinuni?

Tigrano
19.02.09, 15:29
Aga sellenimeline wifi nagu KGB allosakond jõuab sinuni?


Irw, KGB network ;D

BuildUp
19.02.09, 17:12
Jah, ei tasu minu meelest ka seda KGB värki proovida. Pärast lendavadki härrad venemaalt kohale ning saad hasartmängude eest molli nagu: http://www.youtube.com/watch?v=9zAcxAXPLZY
;D ;D

Tigrano
19.02.09, 18:31
Jah, ei tasu minu meelest ka seda KGB värki proovida. Pärast lendavadki härrad venemaalt kohale ning saad hasartmängude eest molli nagu: http://www.youtube.com/watch?v=9zAcxAXPLZY
;D ;D


Kapo on uksetaga koguaeg ;D Hea turvaline elada.

Rahapada
23.02.09, 10:41
Ju ikka saab, panen kirja reedeks.


tehtud, igav jooks, aga vähemalt pold mängul midagi viga :)

aijah, ja nv'sel tuld -11nest bi'st on 2,6 tagasi saadud, täna hommikul

pagan swongid on jubedad, eriti kui neid graafikul täpselt ära näeb, näeb kuidas winnings läheb ühest hetkest jõnksuga alla, kuigi all in EV läheb jõnksuga üles... õudsalt kole :D

aga noh, ma ei põe ;D see ongi pokker, tegelikult loeb perspektiiv, mitte... hetked ja asjad

Tigrano
23.02.09, 15:41
tehtud, igav jooks, aga vähemalt pold mängul midagi viga :)

aijah, ja nv'sel tuld -11nest bi'st on 2,6 tagasi saadud, täna hommikul

pagan swongid on jubedad, eriti kui neid graafikul täpselt ära näeb, näeb kuidas winnings läheb ühest hetkest jõnksuga alla, kuigi all in EV läheb jõnksuga üles... õudsalt kole :D

aga noh, ma ei põe ;D see ongi pokker, tegelikult loeb perspektiiv, mitte... hetked ja asjad


Jah, kindlasti ei olnud kõige parem sess, sest olin ise ka pikali jne suht sitt olla ikka veel. Samas kui üldiselt vaadata, siis esmamulje on vinge enamustel aga eks need miinused kipuvad tulema ikka sessi jooksul mõndadest üksikutest vigadest, mis on väga kallid.

Kõik te saate aru, millal iseoleerida, millal preflopis tõsta, milliste kätega, mis positsioonis mängida jne, millal võiks 3 või 4bettida ja kohandate oma mängu vastavalt vastasele kõvasti. Kust, siis tulevad need kaotused, eks ikka nendest üksikutest lohakus vigadest, näiteks peale beati jne.Teine asi, et mängite liiga tabeli järgi, positsioonis näiteks te ei võta üldse valuet sellistelt kätelt, mis on pos mängides ikka väga kasumlikud 7 9s, 8 10s jne, eriti kui donk on mängus, kes maksab hoolega välja, kui te hitite.

Seega tehke lühemad sessid ja tehke neid rohkem ja keskenduge 101% ehk tõstke mängu kvaliteeti.

Tigrano
23.02.09, 15:45
Sessid tehtud:

Andres nl50 1760 FT
Antnx nl20 1010 Tower -pole võimalusi praegu
Broadcast nl10 526 Tower -sess tehtud
Buildup nl50 1760 Tower -sess tehtud
Masterpupept nl10 280 Tower -sess tehtud
UdusOlevSiil ;D 0 0 0 0 0 0 0 0 -esimesel võimalusel
Pendula nl10 420$ Tower -sess tehtud
Tahanvaadata nl20 800 Tower
Zyxxx nl20 1055$ Tower -sess tehtud
Rahapada nl10 492 Tower- sess tehtud
Virx747 nl10 180 Tower -sess tehtud
Aristotep nl10 730$ Tower -sess tehtud
kollane nl10 120$ Tower -sess tehtud
dayhape nl20 800$ Tower

Katsun vaikselt järgmistega tegeleda, kui kannatab arvutis olla, andke teada millal aega ;)

BuildUp
23.02.09, 16:17
Seega tehke lühemad sessid ja tehke neid rohkem ja keskenduge 101% ehk tõstke mängu kvaliteeti.


Kusjuures eile mõistsin sama. Esimene sess jäi mingi -70$. Teine sess sain vahepeal üle 100$, kuid lõpuks langesin ikkagi 0$ tagasi. Seda sellepärast, et sess läks nii pikaks ja hakkas jama tulema. Tagant järele mõeldes oleks võinud ju 100$ ära lõpetada ning hiljem uuesti alustada. ;)

Nufik
23.02.09, 16:56
Ma kuidagi tabelist välja kukkunud. Äkki õnnestuks lisada :o

UdusOlevSiil
23.02.09, 17:32
Sai siis Tigranoga sess tehtud. Skype küll kahjuks polnud, aga üht-teist olulist sai ikka teada.

Jooks oli ka viimase aja kohta väga hea. Kenad 4,5 buyini umbes 1000 käe kohta :)

Tigrano
23.02.09, 17:42
Sai siis Tigranoga sess tehtud. Skype küll kahjuks polnud, aga üht-teist olulist sai ikka teada.

Jooks oli ka viimase aja kohta väga hea. Kenad 4,5 buyini umbes 1000 käe kohta :)


Jah kahju, et skype polnud. Jooks oli ilus ja kindlasti väga hästi ka mängitud sess. Ilus agressiivne mäng, nagu Staris ikka kombeks. Mõnikord kindlasti peaks rohkem foldima ja mitte reraisema või panustama aga ennem on targem olla agressiivne, kui passiivne. Võib mänguga rahule jääda.

Ja tahan kõikidele grinderitele veel meelde tuletada, et sellised passiivsed fishid 40/0, 70/0, 25/0 jne, kui nemad tõstavad, siis peate otsima põhjust foldimiseks, mitte tegema A x kõrgega nende raise peale veel omakorda reraise või midagi sellist. Kui nemad tõstavad, siis naad midagi ka üldjuhul hittisid ja igasugu bluffimine kaotab mõtte. Nemad callivad Teid julmalt maha ka mingi madala paari ja halva kikkeriga ja kui tõstavad, siis on neil midagi paremat, ning bluffida ja drawsi agressiivselt mängida nende vastu on suur, suur viga.

Nende vastu reegel, kui on käsi, siis panusta ja panusta suurelt, nad callivad nii või naa, kui isegi mingi keskmise paari hittisid. Kindlasti ei tohi drawsi agrolt nende vastu mängida, sest naad ei foldi nii või naa.

50CandyJoe
24.02.09, 09:38
Tere-tere, ühinen ka siis NL10 grinderite nurgakesega. Kandsin Triokas 200$ välja ja edasi läheb see läbi Moneybrookersi Toweri kontole, kus hakkan jõudsalt (loodetavasti ;D) BR-i kasvatama ja 200$ boonust vabastama 8)

BR:

Triobet 166€
Tower 200$ (soon)
Stars 106$

Lähim eesmärk - toweris grindida korralik roll, et edasi liikuda limiidis.

Tigrano
24.02.09, 21:12
Vanade grinderid kellega sessid tegemata, määraks sessi ajad ära. See kuu tahaks kõigiga sessid ära teha, et kuu alguses saab uued plaanid võtta ja siis annan samuti teada, mis saab uutest soovijatest.

zyxxx
25.02.09, 00:17
Vanade grinderid kellega sessid tegemata, määraks sessi ajad ära. See kuu tahaks kõigiga sessid ära teha, et kuu alguses saab uued plaanid võtta ja siis annan samuti teada, mis saab uutest soovijatest.


Annan mingi päev märku, hetkel ei oska veel täpset aega öelda.

Tigrano
25.02.09, 00:44
Annan mingi päev märku, hetkel ei oska veel täpset aega öelda.


Okei, homme on kirjas aristotep, kas keegi saab veel?

Rahapada
25.02.09, 15:33
noniih...

tegelikult oli Tigranol siin ju mõte, et kõigepealt tema kõigiga, ja siis me (grinderid) omavahel...

ma pakuks välja, et igal suvalisel esmaspäeval ja reedel, päeval, või siis nv mingil ajahetkel (aga siis peaks ette aja kokku leppima) oleksin avatud, kellega tahes koos sessi tegema, kas siis mina mängin tema vaatab ja vingub minu kallal ;D või vastupidi ;D

soovi muljeid mõtteid saab siia avaldada, pm'i saata või messengeri toppida zwennu@hotmail.com või skaipi aizwen on kasutaja seal... kui ma ei eksi
muhedat mängu, head biiti...

ps. mitte nii "head" nagu mul ... swong on endiselt sees, õnneks on pidur peale tulnud... aga swongi on veel tunda

Tigrano
25.02.09, 16:47
noniih...

tegelikult oli Tigranol siin ju mõte, et kõigepealt tema kõigiga, ja siis me (grinderid) omavahel...

ma pakuks välja, et igal suvalisel esmaspäeval ja reedel, päeval, või siis nv mingil ajahetkel (aga siis peaks ette aja kokku leppima) oleksin avatud, kellega tahes koos sessi tegema, kas siis mina mängin tema vaatab ja vingub minu kallal ;D või vastupidi ;D

soovi muljeid mõtteid saab siia avaldada, pm'i saata või messengeri toppida zwennu@hotmail.com või skaipi aizwen on kasutaja seal... kui ma ei eksi
muhedat mängu, head biiti...

ps. mitte nii "head" nagu mul ... swong on endiselt sees, õnneks on pidur peale tulnud... aga swongi on veel tunda


Jah see kuu tahan kõikidega sessid ära teha, siis uue kuu alguses paneme uued plaanid, ja määrame ära ka teie omavahelised sessid, samuti ehk andres astub kampa ja teeb nii mõnegi sessi teiega. Eriti tähtis on praegu aidata madala bankrolli mehed kriitilisest piirist välja.

Homme tuleb, siis sess Broadcastiga ning täna aristotepi-ga. Siis jäävad veel mõned grinderid.

Mihkel785
26.02.09, 00:17
Sooviks kh siis teiega kampa lyya ::)

zyxxx
26.02.09, 16:34
Ma võiks ka täna sessi ära teha kui on aega. Õhtu poole siis.

Tigrano
26.02.09, 18:27
Ma võiks ka täna sessi ära teha kui on aega. Õhtu poole siis.


Okei, teen broadcastiga ära, siis annan teada ja kui sobib teeme ära.

Tigrano
27.02.09, 19:51
zyxxx-iga tegime just sessi, täiesti masendav jooks oli ja netiühendus ka kehvavõitu mikogo jaoks. Ei saanud kõige paremat sessi seega >:(

zyxxx
27.02.09, 19:55
zyxxx-iga tegime just sessi, täiesti masendav jooks oli


welcome to my life ;D

Tigrano
27.02.09, 19:56
welcome to my life ;D


Yeah, järgmine kord peab run olema selline, et ei loe mis käega mängime ainult raha tuleb ;)

Tigrano
27.02.09, 23:59
Kas on veel mõni vana grinder, kes homme või ülehomme sessi tahaks teha, siis saaks uue kuu plaanid ära teha.

dahype
28.02.09, 12:59
Mina oleks tahtnud aga mul ütles arvuti töölepingu üles. Ehk saab järgmisel nädalal korda ja siis teeks esimesel võimalusel kohe ära.

Nufik
28.02.09, 13:14
Mulle sobiks homme any time või täna õhtul alates ca 20-21.00.

-andres-
28.02.09, 14:06
Mul viimased nädala aega olnud ühendusega katastroof. Pole mängida saanudki. Üritan järgmisel nädalal kuhugi parem netti taha saada vahelduseks ja siis ehk leiab mingi aja.

Tigrano
28.02.09, 14:28
Okei võtan arvesse ja ise hakkan kohe mängima ja ennem hommikut ei kavatse lõpetada, sest pean boonuse ära lõpetama, siis saab selle lühikese kuu lukku panna ;D

50CandyJoe
01.03.09, 10:33
rääkige mulle ka mis see sessi tegemine endast kujutab? Tigrano teeb coachingut vms? :)

Tigrano
01.03.09, 12:46
rääkige mulle ka mis see sessi tegemine endast kujutab? Tigrano teeb coachingut vms? :)


Foorumi alguse aegadest moodustasime väikese pundi, kes grindisid nl10-nes. Projekti raames oleme teinud mikogo sesse ja analüüsinud statte jne, et kiiremini edasi liikuda.

UdusOlevSiil
02.03.09, 16:59
Kuu algus on ikka kuldne jooks jällegi, starsi boonusel hakkab lõpusirge ka juba paistma vaikselt.


Kuda sesside tegemine muidu Tigranol edeneb, kas hakkad nendega ühele poole saama?

Tigrano
02.03.09, 17:11
Kuu algus on ikka kuldne jooks jällegi, starsi boonusel hakkab lõpusirge ka juba paistma vaikselt.


Kuda sesside tegemine muidu Tigranol edeneb, kas hakkad nendega ühele poole saama?


No mõnega on sessid veel tegemata aga neil pole ka võimalusi. Täna on mul veel kiire grindimine, sest üks boonus vajab lõpetamist >:(

Homme käin saunas värgid mõllud ja potsatan arvutisse pärast ja hakkan foorumi asjadega tegelema, siis teeme ka selle kuu grinderite nurga plaanid kindlalt ;)

Rage
03.03.09, 10:52
selline küsimus postflopi kohta...

miski tightim mees pfis raiseb.. mina callin.. ja flopis ma väga ei usu et ta hittis, aga mul on kas openended reatõmme või nutsflushitõmme... kas ma peaksin ta cbeti callima või 3betima?

BuildUp
03.03.09, 12:43
selline küsimus postflopi kohta...

miski tightim mees pfis raiseb.. mina callin.. ja flopis ma väga ei usu et ta hittis, aga mul on kas openended reatõmme või nutsflushitõmme... kas ma peaksin ta cbeti callima või 3betima?


See oleneb paljudest faktoritest, et kas sa peaksid callima või 3bettima.

1) Mis on stackid?
2) Palju on veel mängijaid potis?
3) Kui palju ta betib flopis?
4) Mis ta cbet% on?
5) Mis ta turn cbet% on?

Mõtle nende asjade peale.

Rage
03.03.09, 16:39
full stackid, potis kahekesi, cbeti% on kõrge 70+, kõik betid on standard - pfis 4xBB ja flopis 60-70%

btw.. üldiselt.. mida tähendab kui tavaliselt 60% potsize cbeti tegija flopis teeb 100%+ potsize cbeti, tähendab see pigem nõrkust või pigem tugevust?
jutt ikka sellest kui flopis kahekesi, äärmisel juhul kolmekesi.

alaska
03.03.09, 17:08
Kui teeb järsku suurema cbeti, võib see tähendada, et kaitseb end just tõmmete vastu ja tahab kiirelt potti maha võtta. Näit JJ mehel käes ja 56T board, kaks suited kaarti. Samuti ei taha ülekaarte näha.

lauriiii
03.03.09, 22:11
Eeldan, et on õige teema kus küsida. Mis pokkerituppa soovitate raha kanda ja alustada nl10-nega?
Võiks toetada HEM-i ja tore oleks, kui saaks raha kanda ilma moneybookersi vahenduseta :)

-andres-
03.03.09, 22:21
full stackid, potis kahekesi, cbeti% on kõrge 70+, kõik betid on standard - pfis 4xBB ja flopis 60-70%


Kui cbetib palju, teeb nagu alati 60%, siis mina 3betin, et poti ehitada, sest HU-s me flushi/straighti hittimisel stacki kätte ei saa. Samuti tuleb mängu fold equity ja ta võib hetkel sinu drawist parema käe foldida, kui näeb sinu tugevust ja agressiivsust.

-andres-
03.03.09, 22:30
Eeldan, et on õige teema kus küsida. Mis pokkerituppa soovitate raha kanda ja alustada nl10-nega?
Võiks toetada HEM-i ja tore oleks, kui saaks raha kanda ilma moneybookersi vahenduseta :)


Soovitaks kas kodust Triobeti või ka Unibeti. Alustada peaks ok olema, ei ole samas viimase infoga küll kursis, kas nüüd kui Prima teise võrguga (Ladbrokersiga?) ühines, ka FR nl10 laudu juurde tekkis, sest viimasel ajal olevat suht põud olnud nende laudadega. 6max lauda esineb samas ilusti.

Kui tahad suurematesse võrgustikesse, siis ilma Moneybookersita saab kanda nii Starsi kui ka FullTilti, ning viimane langetas ka pikalt esinenud tapvat nl10 rake'i, seega ei tohiks see enam segav faktor olla.

Kui Moneybookersit siiski võimalik kuidagi kasutada, siis foorumi ühe juhi Tigrano tiiva all on Towergamingus palju grindereid (kuulub Ongame networki). Starting boonuse saab korraliku ning palju muud huvitavat Toweris toimuva kohta + läbi foorumilingi liitudes ka spetsiaalseid turniire ja freerolle, samuti Tigrano vahendusel.


Lisamärkusena soovitaksin kindlasti tulevikule mõeldes ka Monebookersi konto ära verifyda, kui seda seni teinud pole. Küllaltki lihtne ja hea raha tubade ning panga vahel liigutada.

lauriiii
03.03.09, 22:57
Tänud soovitamast. Kuidas muidu trios see nl10 tase on?
Ise ainult seal vahest nl4 mängind.
Samas trio lehelt ei leidnud enam, et saaks ka 30% rakebacki, see ei kehti enam siis?

-andres-
03.03.09, 23:08
Tänud soovitamast. Kuidas muidu trios see nl10 tase on?
Ise ainult seal vahest nl4 mängind.
Samas trio lehelt ei leidnud enam, et saaks ka 30% rakebacki, see ei kehti enam siis?

Trios saab rakebacki. Rakebacki makstakse kuus 2 korda. Poole kuuga tuleb maksta 100$ rake'i, et rakebacki saaks.
Tase on kindlasti fishine, aga seda on ta igalpool nl10, ma hetkel ei oska öelda, palju seal vaid aktiivseid laudu on. Ava ise Trio klient ja uuri, kui Fullringi mängid, palju mängijaid teatud kellaaegadel on. Kindlasti teavad seda paljud ka siit foorumist, uuri mõnda teemat ehk on räägitud :).

Purz
04.03.09, 00:43
Keegi siin hõiskas, et kusagil pakutakse 50% rakebacki uutele liikmetele.
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1020.0.html

Aga mõtle ennem, kas sa oled üldse võimeline nii palju rake'i tootma, et sensationis 100EURi kuus teha või trios 100$ poole kuuga...

Kui ei ole, siis pole vist eriti vahet mis toaga liitud. Pigem tee algus seal kus meeldib ja siis vaata edasi...

UdusOlevSiil
04.03.09, 00:46
No mõnega on sessid veel tegemata aga neil pole ka võimalusi. Täna on mul veel kiire grindimine, sest üks boonus vajab lõpetamist >:(

Homme käin saunas värgid mõllud ja potsatan arvutisse pärast ja hakkan foorumi asjadega tegelema, siis teeme ka selle kuu grinderite nurga plaanid kindlalt ;)



Väga tore, ma katsun ka midagi välja mõelda, et oma Skype'i probleemile lahendus leida kuidagi.

Rage
04.03.09, 14:03
mhm... squeeze.. tähendab siis hiliselt positsioonilt limperite armee raisemist preflopis?

vaatasin Estpatricku NL25 videot.. ja seal kühveldas küll tõsiselt pappi kokku.. aga krt NL10s callitakse igasugu sitaga ära.. ei julge sellist mängu teha.

masterpuppet
04.03.09, 14:25
Surud siis ainult söödavate kaartidega, millega oelks lihtne preflopis tegutseda, nagu patrickigi rääkis, suited kaardid, gapperid jne.

virx747
04.03.09, 14:30
mhm... squeeze.. tähendab siis hiliselt positsioonilt limperite armee raisemist preflopis?
vaatasin Estpatricku NL25 videot.. ja seal kühveldas küll tõsiselt pappi kokku.. aga krt NL10s callitakse igasugu sitaga ära.. ei julge sellist mängu teha.


Kui täpne olla, siis squeesimine on tegelikult põhimõtteliselt 3bettimine, ainult olukorras, kus eespool on üks openraise ja vähemalt 1 callija.
Limpijate raisemine on lihtsalt raisemine.

Rahapada
04.03.09, 16:46
Kui cbetib palju, teeb nagu alati 60%, siis mina 3betin, et poti ehitada, sest HU-s me flushi/straighti hittimisel stacki kätte ei saa. Samuti tuleb mängu fold equity ja ta võib hetkel sinu drawist parema käe foldida, kui näeb sinu tugevust ja agressiivsust.


rõhuausetusega, enamasti ei kehti 10nl'is, sest sal enamasti ei taheta foldida... ükskõik mis käes on, iga paar tundub juba piisavalt hea

Tigrano
08.03.09, 16:30
Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.

virx747
08.03.09, 22:49
Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.


See analüüs oleks küll huvitav! Mina olen käpp igasugustel üritustel, ka sesse teha kellegiga.

Tigrano
09.03.09, 09:28
See analüüs oleks küll huvitav! Mina olen käpp igasugustel üritustel, ka sesse teha kellegiga.


Arvan, et kõvasti abiks, sest vaevalt, et viitsite ise eriti midagi analüüsida, peale stattide jälgimise ;)

Rahapada
09.03.09, 09:34
Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.


kokku +2 igati nõus, eriti see osa, et edasijõudnu mahajäänumaga, usun, et mõlemal oleks kasu

päikest

Nufik
09.03.09, 22:57
+3 sajaga poolt.
Aga mind ei ole 14.-24.03, et siis enne ehk siis kuni selle nädala reedeni või pärast saaks plaani võtta. Parem muidugi enne ::)

kollane
10.03.09, 10:11
Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.



mul väike bad run hetkel, aga muidu kõik tiptop. ning analüüsi poolt olen minagi.
ma lasen siis enda käed ka mingipäev hemi, et lihtsamalt saaks.

pm. kui keegi sessi viitsib teha siis võiks juba see nädal, mul vaba aega küllaga. mingi 2h sessi ?

Rage
10.03.09, 10:30
mhm.. kui pf mäng on standard.. standardraise ja callerid.. ja flopis hitin top seti või kaks paari või TPTK.. kuid flopis on kaks samast mastist kaarti ja kahtlustan vastast/vastaseid flushi tõmbamas.. kas mu eesmärk on nad postflopis välja peksta potist.. või kasutada nende tõmmet ära ja betida rahulikult, et maksimaalne papp kätte saada?

flopis seega cbet 60-70% potist, kui turniks ka mast kokku ei tule, kui suur võiks bet olla? potsize bet enamasti hirmutab vastased minema.

mis siis teen, kui tõmme kokku tuleb?

imo oli flopist tõmbe saamisel 37% tõenäosus, et flush riveriks koos on.

Tigrano
10.03.09, 10:45
mhm.. kui pf mäng on standard.. standardraise ja callerid.. ja flopis hitin top seti või kaks paari või TPTK.. kuid flopis on kaks samast mastist kaarti ja kahtlustan vastast/vastaseid flushi tõmbamas.. kas mu eesmärk on nad postflopis välja peksta potist.. või kasutada nende tõmmet ära ja betida rahulikult, et maksimaalne papp kätte saada?

flopis seega cbet 60-70% potist, kui turniks ka mast kokku ei tule, kui suur võiks bet olla? potsize bet enamasti hirmutab vastased minema.

mis siis teen, kui tõmme kokku tuleb?

imo oli flopist tõmbe saamisel 37% tõenäosus, et flush riveriks koos on.


Kui kahtlustad, et vastasel on masti tõmme, siis kindlasti panusta suurelt, 70%- pot size, sest vaja mastiost võimalikult kalliks vastasele teha. Parem panustada suurelt ja las foldib, odavalt draw andmine on jama ja siis võibolla veel teha miski loll call, kui vastane sai oma masti kätte.

pikk28
10.03.09, 10:49
mhm.. kui pf mäng on standard.. standardraise ja callerid.. ja flopis hitin top seti või kaks paari või TPTK.. kuid flopis on kaks samast mastist kaarti ja kahtlustan vastast/vastaseid flushi tõmbamas.. kas mu eesmärk on nad postflopis välja peksta potist.. või kasutada nende tõmmet ära ja betida rahulikult, et maksimaalne papp kätte saada?

flopis seega cbet 60-70% potist, kui turniks ka mast kokku ei tule, kui suur võiks bet olla? potsize bet enamasti hirmutab vastased minema.

mis siis teen, kui tõmme kokku tuleb?

imo oli flopist tõmbe saamisel 37% tõenäosus, et flush riveriks koos on.

kui kahtlustad masti tõmbamas, siis ma paneks flopil 60-70% ja turnil kuskil 50-55%. Põhiline on see, et sa ei annaks talle oddse callimiseks. Pane täpselt niipalju, et ta teeks callimisega vea.
kui tõmme kokku tuleb, siis juba situatsioonis asi kinni.

Rage
10.03.09, 12:44
njahh.. ma vist paneks turnil ka sellise 70% laksu sisse.. või võtaks üldse poti maha.. ei taha kuidagi riveril näha seda flushi kaarti nende jaoks kui juba korralik papp on sisse lükatud..

Rahapada
10.03.09, 14:56
ma teeks ka sessi, ja kui see nädal keegi ei viitsi, siis järgmine nädal teeks ikkagi... oleks põnev, õpetajatele antud puhkus, kasumlikult kasutada...

see puhkus on ausalt öeldes väljateenitud, v noh, te andke ise 7-9 kl tunde... ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D

BuildUp
10.03.09, 14:57
ma teeks ka sessi, ja kui see nädal keegi ei viitsi, siis järgmine nädal teeks ikkagi... oleks põnev, õpetajatele antud puhkus, kasumlikult kasutada...

see puhkus on ausalt öeldes väljateenitud, v noh, te andke ise 7-9 kl tunde... ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D


Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?

Tigrano
10.03.09, 15:40
Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?


Peab meeldima ;D

Rage
10.03.09, 15:53
ilma, et te klassi kõige suurematele paskaakidele vastu pead virutate ;D
vot see on skill.. et mitte virutada...

mul oleks insta tilt.. ja võtaks mingi jämedama kaardikepi ja raiuks kahele poole pikki päid nii et vähe pole...

selle iva peale mõeldes olen ma alati arvanud, et need inimesed kes on õpetaja ameti valinud põhikooli või keskkooli.. peavad veidi peast kiiksuga olema ;D ;)

Rahapada
10.03.09, 17:11
Meeldib muidu põhikooli õpetaja amet?


vahest ikka

Peab meeldima ;D


indeed ;D

vot see on skill.. et mitte virutada...

mul oleks insta tilt.. ja võtaks mingi jämedama kaardikepi ja raiuks kahele poole pikki päid nii et vähe pole...

selle iva peale mõeldes olen ma alati arvanud, et need inimesed kes on õpetaja ameti valinud põhikooli või keskkooli.. peavad veidi peast kiiksuga olema ;D ;)


eem, jup, kiiks on olemas... parea jala potases...

virx747
10.03.09, 19:10
7-9 klass vist kõige hullem. Andnud kunagi ka kehalist kasvatust sellistele, minu taktika oli selline, et esimeses tunnis kohe pealikule kogu rivi ees piki kõrvu, siis oli tükk aega kord majas. Aga see oli veel aeg, mil õpilased õpetajaid kohtusse ei kaevanud :)

masterpuppet
10.03.09, 19:35
Omast ajast mäletan ka, et kord oli seal tundides, kus õpetaja hääl oli kõige valjem ning iga mittevajaliku teo eest järgnes karistus ning alati olid ka nende tundide tase kõige parem. :)
Aga jah, sai isegi oldud 7-9 klassis paras rüblik, seega tunnen sulle kaasa. :) Pikka meelt ning palju karistusülesanded. :)

Rahapada
11.03.09, 06:57
nonäedsa hea treening pokkeriks... mingis mõttes...

karistada pea-aegu et ei saa... seadused, lastekaitseliit, hoolekogu, lapsevanemad... ja kurat teab, mis veel... ei luba

Tigrano
11.03.09, 09:47
Kuidas paarid määrame, kas määran mina ja siis pärast paarid lepivad kokku sobiva aja, millal sessi teete?

virx747
11.03.09, 09:53
Kuidas paarid määrame, kas määran mina ja siis pärast paarid lepivad kokku sobiva aja, millal sessi teete?


Oleks hea, kui Sa kordineerid seda asja! Sa oled suhelnud kõigiga ja tead enamvähem kes kuidas mängib jne. Määra paarid ja siis on igaühel oma teha, millal kokku lepitakse jne.

Tigrano
11.03.09, 09:57
Oleks hea, kui Sa kordineerid seda asja! Sa oled suhelnud kõigiga ja tead enamvähem kes kuidas mängib jne. Määra paarid ja siis on igaühel oma teha, millal kokku lepitakse jne.


Tegelen sellega, sest uurin mõnede kohta, kas neil on üldse võimalus teha sessi, ka minuga jäi tegemata. Ning kuidas on lood andresega, tal oli ka soov ühtteist üle vaadata.

BuildUp
13.03.09, 15:46
Nonii, tundub, et see grinderite nurgake on täie hoo sisse saanud, mis on väga positiivne!:)
Plaanis ka hakata proovima cashi ja algul madalamatel tasemetel, eks siis elu näitab, kuhu jõuab, proovin anda endast maximumi :)
Üritan ka vahepeal anda natukene inffi tulemuste ja kogemuste kohta pikemas perspektiivis.
Igatahes, Tigrano ja Ranka, supper lehekülje olete valmis sepistanud, müts maha selle ees. Oma eesti 2+2 on välja arenemas....
Ja eks pokkerilaudades kohtub!!

Uus Uudistaja


Grinderite nurgas on koguaeg kõvasti puid alla laotud. ;) 8)

Ega need 47lk niisama ei ole siis. ;D

Tigrano
13.03.09, 16:03
Grinderite nurgas on koguaeg kõvasti puid alla laotud. ;) 8)

Ega need 47lk niisama ei ole siis. ;D


Mees teab, mis mees räägib ;D

Rage
14.03.09, 10:44
SB või BB pealt limpides.. flopis kahepoolne reatõmme või nutsmasti tõmme... kas peaksin multi-way potis välja leadima? kui suur võiks sel juhul panus olla?

BuildUp
14.03.09, 12:47
SB või BB pealt limpides.. flopis kahepoolne reatõmme või nutsmasti tõmme... kas peaksin multi-way potis välja leadima? kui suur võiks sel juhul panus olla?


I like to lead. Ma panen tavaliselt vist mingid 3/5.

farik666
14.03.09, 14:34
endale meeldib ntks nuts mastitõmbega multiway pottides mängijaid see hoida.. pannes 1-2/5 potist.. kui kokku ei saa nutsi sis vähemalt ei läind kalliks.. kui aga saan, makstakse enamustel juhtudel välja see...

aga kas neid sessioone mida te siin teete... keegi minuga ka viitsiks ühte teha?? Kuna viimane kuu on mäng leake täis... vbl liiga palju laudu vms.. aga arvan et keegi trargem võiks kommenteerida..

Rage
14.03.09, 17:35
fold to cbet ja fold to 3bet..

mis piirides peaks neid kahte näitajat endal hoidma NL10s mängides?

antnx
17.03.09, 20:17
Otsest kindlat numbrit ei saa öelda aga eks see number loksub sinna 80 kandi esimesel juhul. Kindlasti peab vaatama palju vastane cbetib, kui 100% siis võib callida. Teisel juhul peab vaatama stacki suurusi positsiooni jne aga kindlat numbrit on väga väga raske öelda.

Endal mõlemad 72 kandis.

pohmakas
22.03.09, 21:31
No tervitus!
Liitun ka siis grinderite nurgaga, aga kuna bankroll on hetkel $200 kandis (veidi üle tänase seisuga), siis grindin NL4jas hetkel. Kohe kui saan BR $300 peale, lendal NL10nesse. Põksun PartyPokeris NL Holdem fullringis, 9 lauda korraga lahti.
Alustasin pokkeriga mingi aasta tagasi, tegin igasuguseid debiilseid lükkeid, ei jaganud oddse ega midagi. Ühesõnaga 100% pure donk. Kasutasin pokertrackeri trialit, graafik nägi välja nagu muhu seeliku muster.
Praeguseks olen muretsenud full versiooni (pokerlistings.com-i kingitusena signupi eest full tilti).
Tõsisemalt grindima hakkasin selle aasta alguses. Eesmärgiks muidugi jõuda limiitides järjest üles.
Grindimisaja jooksul olen näinud nii häid kui halbu päevi ja tunnen, et õpin pidevalt (eelkõige õigel ajal foldima).
PokerTrackeri stattidest on sitaks abi, eelkõige teiste vastaste jälgimisel, aga ka enda käte analüüsil.
Olen tk aega seda foorumit lugenud ja teiste blogisid (eelkõige ranka, sven21 ,svenza ja teised) ja otsustasin nüüd siis lõpuks liituda, et saaks ka sõna sekka öelda. Pean ka blogi (pohmakablog.blogspot.com).
Edu kõigile grindimisel!

Rahapada
23.03.09, 13:13
ma ütlen tere

...

muidu ütlen niipalju, et tühja kõhuga on jama, mängida. minge sööma

ps. head isu

Rahapada
01.04.09, 09:15
ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?

Tigrano
01.04.09, 09:38
ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?


Praegu Sa kindlasti veel ainuke ei ole ;D aga praegu on kõik hakanud edasi liikuma jubeda kiirusega. Loodan, et mõni liiga ei kiirusta ja pärast halvad tagajärjed on.

Need omavahelised sessid on ära jäänud tänu minu blockile, sest ei suutnud välja loosida paare. Paljudega on ka raske suhelda ja seda algusest peale ;D

Nii ja loosin esimese paari, kes peab Sinuga sessi tegema ja selleks on üks kiiremini edasi liikunud grinderi BuildUp-ga. Kindlasti ära väga südamesse võta sessi käigus, kui ta liiga lihtsalt all in läheb või maha liiga lihtsalt callib ja vastast ei respecti ;D aga agressiivsus on tal hea ;D ja õppida on kindlasti temalt palju.

BUILDUP VS RAHAPADA Ma ei saa teda msn kätte praegu, sest ta mind vist ära blokkinud ;D

Samuti praegu nokitsen siin saja video kallal, millest saate kindlasti tohutult kasu. Videod ei ole ainult laudadest ainult, vaid on konkreetsed lühikesed videod: kuidas mängida preflop, kuidas planeerida käe mängimist, kuias mängida flop, turn, river, kuidas mängida niti, tagi, lagi, fishi, tight-weak mängijte vastu ;)

Purz
01.04.09, 09:49
Kas videod paned kõigile vaatamiseks välja või on see ainult "esimese grupi" liikmetele?

pikk28
01.04.09, 10:00
Samuti praegu nokitsen siin saja video kallal, millest saate kindlasti tohutult kasu. Videod ei ole ainult laudadest ainult, vaid on konkreetsed lühikesed videod: kuidas mängida preflop, kuidas planeerida käe mängimist, kuias mängida flop, turn, river, kuidas mängida niti, tagi, lagi, fishi, tight-weak mängijte vastu ;)

wow! ootan suure huviga :)

Tigrano
01.04.09, 10:11
Kas videod paned kõigile vaatamiseks välja või on see ainult "esimese grupi" liikmetele?


Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D

Rage
01.04.09, 10:20
yeahh.. peale selle foorumi tekkimist muutus vähemalt Triobeti NL4 ja NL10 küll parajalt tightimaks:-D aga püüdke kuidagi mingi asjalik kriteerium leida, mille alusel saab vaadata ja milel alusel mitte.. kui panete postcounti selleks kriteeriumiks.. siis hakkab varsti räige tyhjade postide tekkimine aktuaalseks muutuma.. ja kõik uued tulijad hakkavad igas teemas oma arvamust või mõtteid avaldama... läheb läbuks ära

pikk28
01.04.09, 10:25
Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D



ise ma NL10 grinderitega perekondlikel põhustel ei liitunud :)
1 postituse mees ei ole
suhteliselt aktiivne
loodan, et näen ka ikke seda videut :)

Purz
01.04.09, 11:14
Natuke läheb veel aega, kui esimesed videod ilmuvad, aga olen Rankaga rääkinud ja on võimalik, et tõesti videodel on mingi piirang peal. Eriti sellepärast juba, et tahaks anda midagi rohkemat läbi foorumi liitunud Ongame mängijatele või siis ustavatele foorumi liikmetele.

Sest arvan, et paljud videod tulevad liiga head ja liiga õpetlikud, et keegi on 2 kuud questina surfanud ja nüüd regab ennast ja siis kohe 0 postitusega vaatama, kindlasti teen ka nende jaoks midagi, aga paljud on liiga head ja neid ei ole nad välja teeninud, sest ka mina näen kõvasti vaeva ja teen seda koostöös oma sõbraga, kes on ka palju vaeva näinud ;D Seega juba südamest tahaks anda rohkem nendele ühtteist, kellel ka foorum on olnud tähtsal kohal ;D



Ma usun, et selle foorumi väärust ei ole võimalik hinnata neil, kes asja on tõsiselt võtnud ja endale mingid eesmärgid seadnud pokkeriga tegelemises. Ma olen kindel, et 10ned ja 10ned mängijad, kellel oma päevikut siin ei ole on ranka tabeli endale selgeks teinud ning üritavad erinevates pokkeri tubades seda kasumlikult tööle panna. Kui neil see õnnestub, liiguvad limiidis üles jne. Ehk aasta pärast saame lugeda, kuidas antnx, rage, kollane jpm tegeleased rankaga samas limiidis madistavad. Kes teab. Hetkel majanudslikult raskel ajal annab pokker mõnele selle natukesegi raha mida hädasti vaja on jms. Ja seda suuresti tänu sellele foorumile.

Ma tahaks ka neid videosid näha, kuid kui ei näe, pole ka hullu. Ma olen omad õpetused kätte saanud ning eks ise peab ka vaeva nägema. Ei saagi oodata, et kõik kandikul kätte tuuakse. NL10 grinderitega oleks tahtnud liituda küll, kuid mul ei ole aega, et pokkerit nii palju mängida. Seega pusin oma 5k kätt kuus edasi, loen foorumit ja saan targemaks. Iga päev.

UdusOlevSiil
01.04.09, 11:44
ma olen vist ainuke, kes 10nl'is istub... mjah... a mis sellest teineteisega sessist sai?


Ma olen ka veel NL-10-sse stoppama jäänud.

Tigrano
01.04.09, 12:06
Ma usun, et selle foorumi väärust ei ole võimalik hinnata neil, kes asja on tõsiselt võtnud ja endale mingid eesmärgid seadnud pokkeriga tegelemises. Ma olen kindel, et 10ned ja 10ned mängijad, kellel oma päevikut siin ei ole on ranka tabeli endale selgeks teinud ning üritavad erinevates pokkeri tubades seda kasumlikult tööle panna. Kui neil see õnnestub, liiguvad limiidis üles jne. Ehk aasta pärast saame lugeda, kuidas antnx, rage, kollane jpm tegeleased rankaga samas limiidis madistavad. Kes teab. Hetkel majanudslikult raskel ajal annab pokker mõnele selle natukesegi raha mida hädasti vaja on jms. Ja seda suuresti tänu sellele foorumile.

Ma tahaks ka neid videosid näha, kuid kui ei näe, pole ka hullu. Ma olen omad õpetused kätte saanud ning eks ise peab ka vaeva nägema. Ei saagi oodata, et kõik kandikul kätte tuuakse. NL10 grinderitega oleks tahtnud liituda küll, kuid mul ei ole aega, et pokkerit nii palju mängida. Seega pusin oma 5k kätt kuus edasi, loen foorumit ja saan targemaks. Iga päev.


Kindlasti on foorum hindamatu, eriti neile kes viitsivad asjaga tegeleda. Ise olen arenenud, oh jah ei oskagi hinnata, kui palju ja praegu täna tehes neid videosi, ma tunnen kuidas korrates palju vanat, leian endajaoks palju uut ja huvitavat.

Samuti on mul hea meel, sest foorum on näidanud juba ka tulemusi, mis ei ole ühepoolne saavutus, sest ilma kõikide toredate liikmeteta ei oleks see kuidagi võimalik olnud. Näiteks võib tuua nl10 grinderid, kes on olnud kõik tublid vastavalt võimalustele ja tahtmisele, ning põhitöö kõrvalt, nl10 liikunud üles nl50 ja sinna uksele koputavad juba enamus.

Nüüd olengi mõelnud, et õige oleks nl100 jõudnud grinderitega lõpetada põhitöö, sest ei saa peale suruda enda stiili jne, iga inimene on erinev ja stiil on erinev, sinna limiiti jõudnud peab juba ise aru saama, mida ta tahab ja millised on tema eesmärgid. Sealt edasi peab juba kõvasti iseseisvalt tööd tegema, sest põhitõed on selged ja üksikasju on raske ja ei jõuaks nii või naa kõigile lahti seletada. Videod, mis tulekul peaks siinkohal kõvasti abiks olema. Kindlasti esimene nl10 grinderite punt on erand ja me teeme koostööd ja suhtleme nii kuidas saame ja katsun alati aidata, kindlasti mängime kõik koos varsti suuremates limiitides ;D


Samuti on mul hea meel, kui keegi leiab sellisel raskel ajal, kus tööd jne ei ole endale pokkeriga lisaraha teenimise võimaluse ja saab abi siit foorumist. See on minumeelest veel kõige vingem, olgu selleks kes iganes, üliõpilased, mõni vana ehitaja jne Ei ole palju vaja, et nl10 alustades ja lugeda foorumit ja grinderite nõuandeid või minu näpunäiteid jälgides teenida endale lisaraha.

Seega mõtlen tõsiselt kuidas panna nl10 mängima uusi võhivõõraid või kes on tõeliselt jännis, võttes kokku nl10 grinderite projekti raames kogutud kogemused jne. Lihtsalt kahju hakkab inimestest, ehk varsti saab ka uue nl10 grinderid projekti käsile võtta, kui vanad samas vaimus jätkavad ;DA

Aga ärge veel videode pärast muretsege, kõik te näete neid varem või hiljem, me pole midagi paika pannud, eks näis. Videod polegi veel valmis ;D

Rage
01.04.09, 13:06
Ma olen ka veel NL-10-sse stoppama jäänud.
tegelt olen ma ka veel/alles NL10 grinder.. põhikäed tulevad NL10st, vahepeal natukene NL20 või NL25 laudu juurde võtnud, kui on häid laudu..

Rahapada
01.04.09, 13:22
triobeti nl4 ja nl10 on donkament, v.a ehk eestlased... aga see selleks

tegelt pani mu edasiliikumisele veebruari suur miinus (minu jaoks), suht põntsu

mis muidu asjadesse puutub, siis jõudu... polegi midagi öelda, juhe koos, ja palju teha, ehk saab buildupile teregi öelda, kunagi, 22ne ajal , vms

Tigrano
01.04.09, 14:49
Rage vs Andres sess paluks järgminsena ;D

Rage
01.04.09, 15:02
Rage vs Andres sess paluks järgminsena ;D
wow.. mis teema on? keegi pühendab mind asjasse? ma siiani käinud aegajalt siit mingeid küsimusi ainult küsimas ja aegajalt loen tarku õpetusi, aga igasugu tunradest ja kuu kokkuvõtetest jms pole osa võtnud.. ehk mul pole aimugi mis sess mulle nüüd külge kleebiti...

Tigrano
01.04.09, 15:09
wow.. mis teema on? keegi pühendab mind asjasse? ma siiani käinud aegajalt siit mingeid küsimusi ainult küsimas ja aegajalt loen tarku õpetusi, aga igasugu tunradest ja kuu kokkuvõtetest jms pole osa võtnud.. ehk mul pole aimugi mis sess mulle nüüd külge kleebiti...


Jah sa pole käinud, aga andres oli abivalmis ka mikogoga sesse tegema, loodan, et ta on veel nõus sessi tegema ::) ja saad ehk palju õpetlikku temalt õppida.

Kui ta nõus ei ole, siis teen mina Sinuga ühe live sessi ja katsun natuke juhendada ;)

antnx
01.04.09, 15:25
Ma siin mõtisklesin ja tulin mõttele. Et võiks ka kellelegi uuemale grinderile sessi teha. Kui huvilisi vaatame koos üle.

Rage
01.04.09, 15:27
ma kasutaksin seda lahket võimalust ära mõni teine kord.. hetkel mul siis eelmise kuu 17bb/100 kohta ja mulle meeldib mu üliagrotight stiil mida te kindlasti jahutada püüaksite... leakide osas ma arvan olevat hetkel liiga väikese foldimise 3betidele + siis kohati bluffimine madalatel limiitidel donkide vastu... kui nüüd Aprillis midgai hakkab viltu vedama või NL25 osutub üle jõu käivaks.. eks ma siis tulen ja nutan siin topicus:-)

asju mida veel arendada enda puhul tahan.. oleks vastaste cbetide 3bettimine, et kuidas ära tunda see õige hetk mil saaks varastada... ja squeeze.. mis hetkel mul juba kenasti 4% peal.. pean HEMist järgi uurima kuidas mul selle kasumiga lood on...

Jam
01.04.09, 16:12
Alates tänasest olen ka jõudnud NL10 maailma ja seda Club 4 Aces pokkeritoas, mis on Entraction võrgustiskus, endine B2B vms, seal samas on ka Pokerium. Siit ka üks küsimus, et mis programmi ma saaks kasutada Entraction võrgustikus, PT3 ja HEM ei kõlba küll kuhugi nagu olen aru saanud, ei toeta seda vms.


Tänan.

ActionJackson
01.04.09, 16:32
Uusim PT3 beta pidada ju toetama Entractionit ...

ranka
01.04.09, 21:20
Uusim PT3 beta pidada ju toetama Entractionit ...


Täpselt.

Jam
02.04.09, 00:15
Suured tänud teile :)

Rahapada
02.04.09, 09:47
Hm, Buildupi mängu sai vaadatud. Märkasin, et seal , kus tema mängib on donke ja fishe endiselt, vaat, et isegi samapalju, kui allpool. Samas märkasin, et inimesed teavad tiba rohkem, mida nad teevad, mäng muutub mitmekesisemaks, ja olulisemaks muutub 3bet, squeeze jms... asjad, mida 10nl'is ei ole üldiselt eriti mõtet kasutada, kuna inimesed tihtilugu ei leia foldi üles. tegelt, ei, 3bet'ile siiski leiavad. Vahest ehk reede õhtupoole saab vastupidise sessi ka ära teha...

edu laudades

PS. aprilli eesmärk, rünnak 20nl'ile, ja sinna jäämine, kui hea on, siis on mai juba parem ;D

EDIT: kõlab naljakalt, ehk? a võib-olla ka mitte, samas ma ise tean, et liigun oma plaani kohaselt ja mängin nii palju kui töö kõrvalt on võimalik... ja mõistlik

Tigrano
02.04.09, 12:09
Jah praegu on Ongame läinud üli fishiseks, ainult korja raha kokku ;D Kindlasti mäng läheb agressiivsemaks ja seda tänu paljudele kehvadele regularidele, kes tegelikult ei tooda 3bet või 4bettidega, mingit kasumit, pigem kahjumit ;D

Kindlasti peab jälgima vastaseid, kes on sinu seljataga, kui on tohutult agrosi, siis squeez on sealt suht kindel tulema ja neid saab ka ilusti trappida ;D

Väga hea, et saite juba asja käima.

Jam
02.04.09, 16:09
Täpselt.


Toetab, aga sellest mul hetkel vähe kasu, tiral period on läbi >:(
Tuleb cracki oodata või osta...

antnx
02.04.09, 16:26
Osta endale kindlasti. Hem või Pt3. Tulevikus tasub see kuhjaga tagasi

Jam
02.04.09, 17:42
Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D

tonis
02.04.09, 17:53
Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D
Crackide ja muu jamaga võid omale viiruseid ja keyloggereid ka saada. Ning siis kogu br läinud.

Tigrano
02.04.09, 17:53
Nende programmide kasulikkusest tean ammu juba:P
Aga võimalik ka crack alati leida ja säästa see 90$ ;D


Tihti on selliste programmidega kaasas mõni kena sõbralik troja või muu viirus, mis saadab Sinu pokkerikliendi paroolid ilusti cracki valmistajale, ning siis ei säästnud 90$ vaid kaotasid näiteks halvimal juhul terve bankrolli.

Teiseks koguaeg tulevad uuenused ja siis on vaja jälle hakata uut cracki otsima jne, närvi ja aja kulu, ületab selle proge eest küstatava summa.

Jam
04.04.09, 18:05
Ei vaidle vastu, nii see on, et võib alati saada niiöelda hackitud.
Eks tuleb see raha rakebackist investeerida PT'sse.

antnx
04.04.09, 18:31
Crackitud ei tööta. Olen üritanud ja proovinud ja ei tööta. Põhjus on lihtne - kuna pokkeritoad uuendavad oma softi siis ei HEM lihtsalt ei impordi käsi.

no_limit
05.04.09, 14:46
sooviksin ka nl10 grinderite uue pundiga liituda. HEM olemas hetkel fulltildis varsti lähen towerisse.
fulltildis palju väga tight mängijaid kelle preflopraise on 4-8, suure poti võitmiseks vaja pikalt oodata, ootan toweris loossemat keskkonda :D

Rahapada
06.04.09, 09:20
leiad, usu mind...

laup katsetasin esimest korda üle hulga aja 20nl'i... (kunagi ammu trios sai ka proovitud)... ei saandki peksa, päris noh natuke jäi miinust, aga see oli ka sellest, et KK leidis vastase AA näol, ja mu flopatud set sai riveris lõhutud

qbj0hn
07.04.09, 09:57
Olen ka obv siin pundis nyyd siis.Üleile sai NL5 starsi seiklused l2bi kuna saavutasin 200$ bankrolli.
Väike tabel ka NL5-st.
http://img19.imageshack.us/img19/7203/pokerstarsnl5.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=pokerstarsnl5.jpg)



Ja siis esimesestest päevadest ka tabel.seal on kyll 4 p2eva kirjas,aga see ei vasta t6ele olen mingi 1.5 p2eva m2ngind alles (see 4 p2eva kuna v6tsin yhe shoti vahepeal,aga failisin ja l2xin tagasi NL5).
Suht sick tabel algus oli seis kusine kuna polnud harjunud nii suurte pottide raisede ja muu sellisega yhes6naga k6ik oli suurem,aga nyydseks ei ole enam scared money effekti vms ja k6ik hakkas ülesmäge minema.
http://img19.imageshack.us/img19/8240/72638420.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=72638420.jpg)

Rage
08.04.09, 11:06
NL10.. viimasel ajan saan pidevalt mingeid pervosid 3bete preflopis... nt 0.7 tõstetakse 1.20 peale või 0.4 tõstetakse 0.9 peale.. kas oleks mõtet neid bete 4betida mingi korralikult.. samas... kui teeksin õige beti ehk 4x reraise on juba pool stacki sees ja sisuliselt allin.. ehk neelan alla donkide pervobetid ja foldin edaspidi?

Tigrano
08.04.09, 11:15
NL10.. viimasel ajan saan pidevalt mingeid pervosid 3bete preflopis... nt 0.7 tõstetakse 1.20 peale või 0.4 tõstetakse 0.9 peale.. kas oleks mõtet neid bete 4betida mingi korralikult.. samas... kui teeksin õige beti ehk 4x reraise on juba pool stacki sees ja sisuliselt allin.. ehk neelan alla donkide pervobetid ja foldin edaspidi?


Sõltub ju käest, kui hea käsi on siis preflopis dongi vastu ikka tuleb võtta võimalikult palju valuet, ehk katsu alati re-raisida kui võimalik. Samas, kui sul on mingi sitt käsi, aga hittides võimalik dongid tühjaks teha, siis calli see väike 3 bet ära, kuna implied oddsid on laes selliste vastu, isegi HU olles.

Olvi36
12.04.09, 09:30
kaks kuud tagasi panin triosse 50 eeku sisse et kahe turna jaoks raketud käsi saada. sain käed kokku, paar euri plussi, mõlemalt turnalt 10 euri ja hakkasin oma 25-st bankrolli kõige madalamas lauas kasvatama. Kolisin unibeti üle, jõudsin kuu ajaga 120 euro peale, läksin nl10-sse üle ja tasapisi kerkis bankroll 180 peale. siis hakkas peale - kõige hullem downswing mida ma elus näinud. Ässad lüüakse, vahetpole, preflopallinist või korralikult tõstetust avatud flopist, kuningad hävivad, emandad, sõdurid - kõik. kukkusin tagasi 120 peale, läksin levelis alla, kraapisin ennast suure vaevaga 160 peale üles. Hakkasin mängima nagu idioot, kuna AK sai flopile pihta korra neljast jne, alustasin positsioonist limpimist, otsisin kolmikuid, kahte paari, suited connectoritega ridasid. Ettevaatusest hoolimata kukkusin nl10-s kohe 120 peale tagasi. oli kaks ilusat päeva mille jooksul hävisid mitu korda kolmikud kolmikutele, vastastel samuti paar käes ja leht tuli kummagile ära. Minu ettevaatlikkusest ei ole kasu olnud, kui käes on KK ja flopis K77, siis vastasel on AA ja ta saab riveriga 3-nda ässa. Kõige margantsem näide muidugi. Mängisin vahepeal 8-t lauda, nüüd olen 4-peale tagasi kolinud.

kusjuures, naljakas, kõige närusemal päeval, ei saanud kübetki actionit oma elu 2-se royali ja paarkümmend kätt hiljem straitflushiga.

Tegin plaani ümber, taon madalamas lauas 5 euri 120-le otsa ja siis mängin selle eest 6.6 taalast satelliiti 150000 garanteeritule. Kolm tükki olen nüüd tagunud, esimene läks KK-ga vastu täielikku kakarida, tüüp sai kingituseks auku ostuga rea, teise sain kottepidi Q 10-ga flopist all-in minnes, kusjuures flopis olin suuresti kindel, et vastase käsi on minu vastu maa. Oligi Q5, mis ei seganud turnil talle 5-t juurde andmast ja kolmas läks kunniga flushi slowplaydes. Miskipärast tuli riverisse neljas poti ja loomulikult oli vastasel varrukas madal potiäss.

mängin nüüd pärast seda kõike väga halba mängu, statsid on jubedad, täielik donk. umbes nii, et alla JJ ei raise ja kui ma vahepeal vastu hakkan, oman tõenäoliselt kolmikut või AA-d, mis teile tähendaks, ükskõik mis kaart te ka ei hoiaks - olete suure tõenäolisusega must ikka mõnevõrra ees. See oli nüüd selge nutt ja hala, aga kas see ongi nüüd normaalne kaardijooks, millest Ranka rääkis?

Keegi rääkis et downswing võib kesta aasta. Aga sööstlaskumine?

marguzz22
13.04.09, 16:44
kaks kuud tagasi panin triosse 50 eeku sisse et kahe turna jaoks raketud käsi saada. sain käed kokku, paar euri plussi, mõlemalt turnalt 10 euri ja hakkasin oma 25-st bankrolli kõige madalamas lauas kasvatama. Kolisin unibeti üle, jõudsin kuu ajaga 120 euro peale, läksin nl10-sse üle ja tasapisi kerkis bankroll 180 peale. siis hakkas peale - kõige hullem downswing mida ma elus näinud. Ässad lüüakse, vahetpole, preflopallinist või korralikult tõstetust avatud flopist, kuningad hävivad, emandad, sõdurid - kõik. kukkusin tagasi 120 peale, läksin levelis alla, kraapisin ennast suure vaevaga 160 peale üles. Hakkasin mängima nagu idioot, kuna AK sai flopile pihta korra neljast jne, alustasin positsioonist limpimist, otsisin kolmikuid, kahte paari, suited connectoritega ridasid. Ettevaatusest hoolimata kukkusin nl10-s kohe 120 peale tagasi. oli kaks ilusat päeva mille jooksul hävisid mitu korda kolmikud kolmikutele, vastastel samuti paar käes ja leht tuli kummagile ära. Minu ettevaatlikkusest ei ole kasu olnud, kui käes on KK ja flopis K77, siis vastasel on AA ja ta saab riveriga 3-nda ässa. Kõige margantsem näide muidugi. Mängisin vahepeal 8-t lauda, nüüd olen 4-peale tagasi kolinud.

kusjuures, naljakas, kõige närusemal päeval, ei saanud kübetki actionit oma elu 2-se royali ja paarkümmend kätt hiljem straitflushiga.

Tegin plaani ümber, taon madalamas lauas 5 euri 120-le otsa ja siis mängin selle eest 6.6 taalast satelliiti 150000 garanteeritule. Kolm tükki olen nüüd tagunud, esimene läks KK-ga vastu täielikku kakarida, tüüp sai kingituseks auku ostuga rea, teise sain kottepidi Q 10-ga flopist all-in minnes, kusjuures flopis olin suuresti kindel, et vastase käsi on minu vastu maa. Oligi Q5, mis ei seganud turnil talle 5-t juurde andmast ja kolmas läks kunniga flushi slowplaydes. Miskipärast tuli riverisse neljas poti ja loomulikult oli vastasel varrukas madal potiäss.

mängin nüüd pärast seda kõike väga halba mängu, statsid on jubedad, täielik donk. umbes nii, et alla JJ ei raise ja kui ma vahepeal vastu hakkan, oman tõenäoliselt kolmikut või AA-d, mis teile tähendaks, ükskõik mis kaart te ka ei hoiaks - olete suure tõenäolisusega must ikka mõnevõrra ees. See oli nüüd selge nutt ja hala, aga kas see ongi nüüd normaalne kaardijooks, millest Ranka rääkis?

Keegi rääkis et downswing võib kesta aasta. Aga sööstlaskumine?


asi pole downswingis vaid selles, et sa ei oska möngida, su jutt näitab seda isegi kui ma pole kordagi näinud kuidas sa mängid

Tigrano
13.04.09, 18:38
Väga madalas limiidis, eriti Triobetis tase jube, seega tõesti oskustega või vähemalt ranka preflop tabelit järgides ja kannatust varudes ei tohiks downswingidest juttu olla, sest tõesti kõik makstakse kinni ja veel mitme kordselt.

Veelkord rõhutan, et kannatus on sellistes fishide ja donkide meres ainuke õige lahendus. Oota kaarti ja panusta, alati võimalikult suurelt ja beadid seda mängu seal.

Olvi36
13.04.09, 23:18
downswing oli tegeld veidi palju öeldud, olen unibeti sessioonil mänginud aind miski 25k kätt, mis on virisemiseks suht väike arv, viga oli oma väikese bankrolliga üldse NL10-sse ronida, see lõi korraks tilti, kobisin kõige madalamatesse laudadesse tagasi, vaatasin Tigrano video uuesti läbi, kobisin positsiooni tagasi ning tõmbasin käteranget kõvasti koomale. praegu tundub, et aitas, 2 päeva ja 2 kilo kätega tõusin väga kenasti ja selle käigus saadud mõned bäädid nüüd läbi analüüsitud ja igati arusaadavad. Hem näitab, et minu probleem on selles, et lasen rahva liiga odavalt floppi ja kui ei lasegi, siis jätkupanusega koonerdades kisun endale ikka hädad kaela. Eks ma siis nüüd tegelen sellega.

vapsik
17.04.09, 11:47
Kuidas grinderid elavad? Kuidas uuel kuul läinud on? Ma sellel kuul olen natuke arvutis istunud ja HEMi analüüsiga tegelenud, teen selle suht põhjaliku ja kui valmis saan, siis teeme kõik koos selle läbi.

Samas võiks paarid ka loosida, kes millal sesse tegema hakkaksid omavahel. Samas mulle meediks, kui paarid oleks jaotatud, kaugemale jõudnud mängija ja vähem edasi jõudnud mängija vahel, siis on kasu kindlasti rohkem.


Mis sellest sesside tegemise paaride asjast on saanud?

Mina isiklikult oleks sellest küll veel huvitatud ning jälgiks hea meelega millalgi, kuidas mõni kõrgema liimidi mees mängib.

Tigrano
17.04.09, 12:03
Mis sellest sesside tegemise paaride asjast on saanud?

Mina isiklikult oleks sellest küll veel huvitatud ning jälgiks hea meelega millalgi, kuidas mõni kõrgema liimidi mees mängib.


Nl10 grinderid, kes alustasid on enamus üles liikunud ja kellega pidevalt suhtlen, katsun msn ehk nõu anda või midagi sellist. Enamus mängijad on väga tublid ja teevad iseseisvalt kõvasti tööd. Paljud on saanud ka foorumist endale pokkerisõpru kellega koos arutavad probleeme, olukordi jne ja teevad ühiseid sesse.

Kuna ise endal on tervis nr1 momendil, siis ei ole ka väga palju arvutis, ning momendil ka ei saa paljude soovijatega sesse teha >:(

Lähiajal on tulemas palju uut ja huvitavat videodena, kust peaksite saama juba suht palju õpetlikku.

Supsti
18.04.09, 22:33
Hakkasin ka siis mängima. Vahepeal on saanud tugevat tööd tehtud ja tundub, et õige pokkerimäng hakkab pihta kui vanus ka juba vastav. Kuu aega tagasi leidsin, et FTP kontole oli jäänud 1.90$. Sai sellega alustatud tasapisi nl2 grindimist. Peale seda shortstack nl10, et avada ka kergemini boonust. Nüüd olen jõudnud 115$ peale ja mängin nl10 deep laude shortstack. Programmidest kasutan tasuta olevat realtime hudi.

http://www.upload.ee/image/60648/statsid.png Siin on näha siis viimase kuu aja käed. BB ja SB passiivsus oli tingitud sellest, et ei kasutanud mitte ühtegi programmi ja olin shortstack.

Pisult sellest, et miks just shortstack. Aasta alguses üritasin kanda kinnitada nl10, mis aga ei tulnud välja kuna kaardid ei pidanud vastu ja tegin liiga kergeid calle- tulemuseks busto. Nüüd olude sunnil alustades shortstackina leidsin, et see sobib mulle ja kavatsen sellega veel edasi minna.

Tigrano
18.04.09, 23:13
Shortsakkimine ei ole fun, ega mingi õige pokker, pigem mängi full stackiga ja kaota ;D , siis puurid ja uurid miks kaotad ning paari kuupärast võidad ja 100x rohkem, kui shortina mängides.

Loomulikult on aru saadav, kui pole rolli ega raha, et tõesti shortstackisid rolli üles, aga nüüd on roll olemas ja siis võiks juba tõsiselt pokkeri peale üle minna.

Supsti
18.04.09, 23:26
Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.

kollane
18.04.09, 23:33
Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.


mul sama asi, jube raske on callida shorti KK+ , ägisen ka vist samamoodi

Supsti
18.04.09, 23:38
Tegelikult oli seal keskel ka tekst, mis oli millegi pärast ära kustunud. Et pärast floppi kui shortil on 2 võimalust pm kas tugev raise/AI või fold, siis selle KKga on jube raske foldida kui floppi tuli AJQ või taoline flop.

Pahvak
19.04.09, 09:36
Äärmuslik näide, aga kui sa AAga preflop saad piisava osa shorty stackist sisse, siis ta võib flopil hittida mida ta tahab, aga vea on ta juba teinud ja sina teenisid raha.

Ega see shortstackimine ka mingi võitmatu strateegia ei ole.

rohelinekonn
19.04.09, 10:16
Ma ei näe FTP full stack mängimises erilist mõttet, sest tavaliselt on seal lauas max 3 full stacki ja ülejäänud shortstackid. Ja siis ongi, istud enda full stacki otsas Short kütab all in, ägised ja callid maha enda AA või KK vms ja 2 paari on jälle vastus.

Seda ka, et ma ei ole päris shortstack ma mängin nl 10 4$ buy iniga, aga deepi 5$ ehk min.


Ja siis kui saad nutsi full stacki vastu siis saad hädised pool BI kui õnnelik oled? Ma arvan et see mõttekäik pole sul kõige õigem. ja kes sul käsib shorti callida kui on näha et boardil oled löödud. kui ise mingeid ime calle ei tee ja ootad oma hetke siis saavad shortidelt kah rahad välja imetud.

Pluss vali laudu kuhu istud, kindalsti on laudu kus on rohkem kui 3 full stacki istumas. Ei ole vaja minna 5 shortiga bingotama. Ning kõigelõpuks tahaks küsida siis kui sul on 4$ lauas kas siis ei ägise enam ja ei calli vaid koguaeg suudad foldida shortide all ine?

Supsti
19.04.09, 12:48
Ja siis kui saad nutsi full stacki vastu siis saad hädised pool BI kui õnnelik oled? Ma arvan et see mõttekäik pole sul kõige õigem. ja kes sul käsib shorti callida kui on näha et boardil oled löödud. kui ise mingeid ime calle ei tee ja ootad oma hetke siis saavad shortidelt kah rahad välja imetud.

Pluss vali laudu kuhu istud, kindalsti on laudu kus on rohkem kui 3 full stacki istumas. Ei ole vaja minna 5 shortiga bingotama. Ning kõigelõpuks tahaks küsida siis kui sul on 4$ lauas kas siis ei ägise enam ja ei calli vaid koguaeg suudad foldida shortide all ine?

Ma suudan teha õigeid otsuseid olles shortstack.. lihtsalt on nii, raske on seletada, aga on. Ja ma valin laudu, ftps lihtsalt ei ole full stacke ja isegi kui ka on nii 5 tükki lauas siis nad nii tight, et võidki ootama jääda kuni saad nendelt actioni. Aga ma olen koguaeg suurendanud enda buy ine vastavalt bankrollile. Alustasin nl10 2$ buy iniga, nüüd olen 5$. Üritan järgida korralikku bankroll managmenti.

muhkLionu
19.04.09, 12:58
Tahaks siin shortstäkkerite kaitseks paar SSS-i plusspoolt välja tuua:
Ma eeldan, et ollakse kursis ja peetakse kinni SSS-i põhireeglitest. Mitte ainult seda, et shorstäkk strateegia tähendab minimaalse buy-in-iga rahalauda sisseostu.

- SSS sobib äsja pokkeri mängimist alustanule:
--- väikese riskiga oma bankrollile saab ülevaate, mida üldse tähendab cashi peale mäng pokkeri rahalaudades
--- saab koguda infot vastaste kohta (vastavate progede oelmasolul)
--- SSS-i mängimine ei tee üleöö rikkaks, kuid ei vii ka bankrotti
--- SSS-i on lihtne mängida, otsuseid mida vastu võtta on vähe, postflop mäng praktiliselt automaatne.
--- kogenud bigstäkki mängijad lauas saavad üsna vähe SSS-i mängija vastu midagi ettevõtta (seepärast enamus neist ka ei salli shortstäkkereid)
--- SSS õpetab olema tight ja ootama oma võimalust. Distsipliin. Hiljem, kui ollakse valmis liikuma bigstäkki strateegiale, ei tee see paha. Olles kohanenud tight stiiliga on hiljem lihtsam oma mängu korrigeerida lahtisemaks, kui vastupidi.


- SSS lubab vastavalt bankrolli reeglitele mängida levelitel, kuhu muidu asja ei oleks.
--- annab parema võimaluse teenida erinevaid punkte boonuse lahtimängimiseks või turniiriraha teenimiseks (a'la Pokerstars)
--- jällegi, et otsuste tegemine on tihti poolautomaatne, siis on võimalik üheaegselt mängida enamatel laudadel, mis punktide kogumiseks omakorda hea on.

- Shortstäkkeri buy-in makstakse donkide poolt meelsamini kinni.

Kui bankroll management lubab lauda siseneda mitte enama kui 5$-eest, siis on valida kas NL5 lauda bigstäkiga või NL25 lauda shortstäkina. Mina eelistaks igaljuhul teist. Ehitades NL25-es oma bankrolli shortstäkkina, on sul selleks ajaks, kui tunned ennast valmis olevat bigstäkkina jätkama, olemas korralik andmebaas sellel levelil mängijate kohta.

Nõus, et heal mängijal on Bigstack mängijana paremad teenimise võimalused, aga kusagilt peab ju alustama. Ole siis päris algaja või liigud kõrgemale tundmatule levelile, siis on SSS mõistlik valik.

alaska
19.04.09, 13:15
Liikugu need shortstackerid oma strateegiatega limiitides kui ülesse tahes, kui nad päris pokkerit mängima tahavad õppida, siis tuleb uuesti algusest alustada. Kui inimesele meeldib koguaeg foldida ja kaarti oodata ja siis pushida hea kaardiga, siis selleks on palju paremaid võimalusi, näiteks SNG või DON.

Tigrano
19.04.09, 13:50
Liikugu need shortstackerid oma strateegiatega limiitides kui ülesse tahes, kui nad päris pokkerit mängima tahavad õppida, siis tuleb uuesti algusest alustada. Kui inimesele meeldib koguaeg foldida ja kaarti oodata ja siis pushida hea kaardiga, siis selleks on palju paremaid võimalusi, näiteks SNG või DON.


+1 Ma ka ei usu, et push and fold mänguga normaalselt pokkerit mängima õpib, sest puuduvad ju kogemused postflop mängus. Ainult oma shortstackki sisse lükanud preflop.

Kindlasti saab teenida, kui osata jne ei vaidle vastu, aga rohkem ei oskagi kommentaarida, igal ühel omad huvid ;D

Supsti
19.04.09, 19:13
Sai täna jälle üks 1000 käeline sess tehtud, algus oli kuidagi tuim. Üsna nitine oli, tegin väikese pausi ja vehtasin lauad uuesti välja. Sattusin just kui kulla soone otsa, raha tuli ja jõudsin bankrolliga 140$ peale. Hakkasin laudu sulgema ja viimane laud oli veel alles, olin UTG+1 ja sain AKs.
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($20)
UTG ($10.10)
Hero (UTG+1) ($9.36)
MP1 ($16.25)
MP2 ($11.95)
MP3 ($27.27)
CO ($15.08)
Button ($15.09)
SB ($29.05)

Preflop: Hero is UTG+1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, Hero bets $0.40, MP1 raises to $0.80, 6 folds, Hero calls $0.40

Flop: ($1.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $1.30, MP1 raises to $15.45 (All-In), Hero calls $7.26 (All-In)

Turn: ($18.87) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($18.87) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $18.87 | Rake: $1.25


Tüüp oli täielik donk, vp$ip oli 150 käe peale 70 juures, aga suht standard.

Lõpetasin päeva siis 130$ peal.

Rahapada
19.04.09, 21:17
imo imepisikese br'i juuresst enese ülesehitamine shordina, miks ka mitte...

kui mul br toweris 26 peale kukkus, mängisin ka 4$ korraga lauda, thou ei pidand suurt midagi sss'ist... ma lihtslt mängisin 4$'ga .. mjah ju siis jopppas.sss'ist kuulsin alles hiljem

no_limit
20.04.09, 02:12
Shortstackerist bigstacki minek on jube raske.Olin paar kuud SSS mänginud( nl 25), hakkasin mängima 100 bb ka nl25 (allapoole ei tahtnud minna, seal olid liiga igavad summad).Mõni päev hiljem hiljem busto :P
Praeguski on postflopis raskusi. Igatahes mina ei soovita SSS üldse mängida üleminek pärast liiga jõhker.

Rahapada
20.04.09, 10:07
Shortstackerist bigstacki minek on jube raske.Olin paar kuud SSS mänginud( nl 25), hakkasin mängima 100 bb ka nl25 (allapoole ei tahtnud minna, seal olid liiga igavad summad).Mõni päev hiljem hiljem busto :P
Praeguski on postflopis raskusi. Igatahes mina ei soovita SSS üldse mängida üleminek pärast liiga jõhker.



oleneb mängijast ja tema võimest oma mängu arendada

Lahekutt
22.04.09, 00:52
Tervist, esimene postitus siin foorumis!

Olen lahekutt ja olen väikestviisi pokkerit toksinud umbes aasta. Põhiliselt triobetis odavaid turniire ning muud jama. Ühel kenal päeval sattusin siia foorumisse, tutvusin veidi lähemalt pokkerialaste materjalidega ning otsustasin osta HEMi ning teha depo towerisse, kus vaikselt siis alustada NL10 grindimist ja boonuse vabastamist.

Selline on algus siis üle kivide ja kändude:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/Graf.jpg

Ja vastavad statid ka:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/stats1.jpg

Et kas peaks kohe pokkerimängimise maha jätma ning ülejäänud raha välja võtma või on veel lootust areneda? ;D
Tegelikult oleksin väga tänulik, kui keegi kogenum oskaks anda näpunäiteid või isegi oleks nõus tegema sessiooni, et saaksin oma mängu parandada, sest kui niimoodi jätkan, siis sellest asjast küll midagi välja ei tule. Vot. Tänan tähelepanu eest.

Jam
22.04.09, 01:06
Endalgi sai ühepäevaga -5 Buy-In. Lihtsalt kohutav oli vaadata kuidas AA preflop Allinist crackitakse 44 poolt ära ja K9 jne.
Kõik käed mis olin ees, kaotasin, ja kõik käed kus oli tõmme, ei tulnud ära. Vahel paneb imestama. Kuid selline see pokker on.
NL4 nüüd mõneks ajaks...

Rahapada
22.04.09, 09:58
kui ma nl10 grinderitega liitusin ja towerisse ronisin, siis esimese kahe päevaga kadus mänguisu ära, sest 100$'sest depost jäi järele 24$

praegu mängin nl20nes :)

ehk, et kohaned, harjud, ja tõuseb... ahjaa, tower ei pruugi tahta supperagressiivsust mängu nl10nes, st mitte tower, aga sealsed mängijad, lähevad ise lolliks ja annavad raha niisama ära...

Tigrano
22.04.09, 10:38
Tervist, esimene postitus siin foorumis!

Olen lahekutt ja olen väikestviisi pokkerit toksinud umbes aasta. Põhiliselt triobetis odavaid turniire ning muud jama. Ühel kenal päeval sattusin siia foorumisse, tutvusin veidi lähemalt pokkerialaste materjalidega ning otsustasin osta HEMi ning teha depo towerisse, kus vaikselt siis alustada NL10 grindimist ja boonuse vabastamist.

Selline on algus siis üle kivide ja kändude:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/Graf.jpg

Ja vastavad statid ka:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/stats1.jpg

Et kas peaks kohe pokkerimängimise maha jätma ning ülejäänud raha välja võtma või on veel lootust areneda? ;D
Tegelikult oleksin väga tänulik, kui keegi kogenum oskaks anda näpunäiteid või isegi oleks nõus tegema sessiooni, et saaksin oma mängu parandada, sest kui niimoodi jätkan, siis sellest asjast küll midagi välja ei tule. Vot. Tänan tähelepanu eest.



Tere tulemast foorumisse Lahekutt,

Nagu näha ei ole kõige paremini läinud esimesed 9k kätt >:( Lootust areneda on lõputult, ainult peab tahtmist olema. Ise olen mänginud mitu aastat juba ja tunnen ikka, et palju on vaja veel õppida ja areneda, tuleb ainult kõvasti vaeva näha.

Kahjuks endal ei ole praegu aega sesse teha, aga stattidest võib järeldada, et ehk oled liiga agressiivne ja see agressiivsus ei ole tihti õigustatud seal limiidis, kus callitakse nii või naa Sind maha ja bluffimine või tihti drawde agressiivselt mängimine kaotab mõtte. Ma arvan, et ka cbet % on sul laes, et katsu vaadata kas see bet ongi kõige parem flopis ehk saab chekkides rohkem valuet või teed bettimisega oma elu liiga raskeks ja foldid parema käe või veel hullem, et ajad oma marginaalse käega raha sisse ja siis ei suuda enam foldida.

Samas 9k käsi ei näita midagi võib ka halb jooks olla. Katsu bankrolli korralikult majandada ja kindlasti uuri ranka preflop tabelit pokah nurgast, kui Sa seda veel teinud ei ole.

Edu laudades,

Tigrano

virx747
22.04.09, 10:40
Tervist, esimene postitus siin foorumis!

Olen lahekutt ja olen väikestviisi pokkerit toksinud umbes aasta. Põhiliselt triobetis odavaid turniire ning muud jama. Ühel kenal päeval sattusin siia foorumisse, tutvusin veidi lähemalt pokkerialaste materjalidega ning otsustasin osta HEMi ning teha depo towerisse, kus vaikselt siis alustada NL10 grindimist ja boonuse vabastamist.

Selline on algus siis üle kivide ja kändude:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/Graf.jpg

Ja vastavad statid ka:

http://i564.photobucket.com/albums/ss85/Lahekutt/stats1.jpg

Et kas peaks kohe pokkerimängimise maha jätma ning ülejäänud raha välja võtma või on veel lootust areneda? ;D
Tegelikult oleksin väga tänulik, kui keegi kogenum oskaks anda näpunäiteid või isegi oleks nõus tegema sessiooni, et saaksin oma mängu parandada, sest kui niimoodi jätkan, siis sellest asjast küll midagi välja ei tule. Vot. Tänan tähelepanu eest.



Need statid on suht korralikud. Võibolla jah oled veidi liiga agressiivne, eriti flopil. Seal kus mängid peaks piisama flopil Agg 2-3. Paistab, et pole ka kõige parem run olnud - showdowni võiduprotsent on madal, samas showdowni oled vaadanud pigem isegi vähem, ehk siis ilmselt ikka õigete kätega. Ära AA, KK mänguga üle pinguta ja tiksu vaikselt edasi kui kannatab, küll hakkab paremini minema. Kui järgmised 5k kätt kisub ka miinuse poole, siis võiks tõsisemalt vaadata mis lahti.

Edit
Tigrano jõudis enne mind postitada kui mul tekst valmis oli :)

Tigrano
22.04.09, 10:49
Need statid on suht korralikud. Võibolla jah oled veidi liiga agressiivne, eriti flopil. Seal kus mängid peaks piisama flopil Agg 2-3. Paistab, et pole ka kõige parem run olnud - showdowni võiduprotsent on madal, samas showdowni oled vaadanud pigem isegi vähem, ehk siis ilmselt ikka õigete kätega. Ära AA, KK mänguga üle pinguta ja tiksu vaikselt edasi kui kannatab, küll hakkab paremini minema. Kui järgmised 5k kätt kisub ka miinuse poole, siis võiks tõsisemalt vaadata mis lahti.

Edit
Tigrano jõudis enne mind postitada kui mul tekst valmis oli :)


Ei ole hullu, topelt ei kärise ja vanemate grinderite mõte töötab samas suunas, mis mulle väga meeldib, et poisid jagavad matsu ;D

pendula
22.04.09, 15:37
Sama soovitus, et ehk on Flop cbet liialt kõrge. Mul oli (ja kohati ka praegu on) see probleem. Olgugi, et oled preflop raisenud, siis kehva flopiga pole cbet alati mõistlik, eriti veel siis kui on rohkem kui üks vastane. Tihtipeale callitakse see sul külmalt ära ja siis turni otsus võib väga keeruliseks osutuda.
Leian end ise teinekord sama probleemi ees kui peale kehva sessi statte vaatan ja siis katsun järgmine kord naaatukene tagasi tõmmata selle näitaja.
VPIP 13 / PFR 10 peaks aga alguse kohta üsna hea olema. Hiljem tuleb ehk natuke laiendada oma ranget.
Hea oleks ka su positsioonid üle vaadata. Mul endal olid need alguspäevil päris paigast ära. See üks tähtsamaid asju üldse, et neid õigesti kasutaksid.

broadcast
22.04.09, 18:34
kui ma nl10 grinderitega liitusin ja towerisse ronisin, siis esimese kahe päevaga kadus mänguisu ära, sest 100$'sest depost jäi järele 24$

praegu mängin nl20nes :)

ehk, et kohaned, harjud, ja tõuseb... ahjaa, tower ei pruugi tahta supperagressiivsust mängu nl10nes, st mitte tower, aga sealsed mängijad, lähevad ise lolliks ja annavad raha niisama ära...

Ei tea kas see on mingi kuldreegel Toweris NL10 grinderitel? ;D
Mul jäi ka 200$ depost 3-4k käega ja 3-4 päevaga alles natuke alla 100. Nüüd krõbistan ka julgelt NL20, kuigi viimasel ajal on meeletult vähe aega mängida. :-\

virx747
22.04.09, 19:29
See on vist jah üsna standard.
Siin minu NL10 karjääri algus kuni aastavahetuseni, mil $400 bankrolli oli järel mingi hetk $34.

http://i44.tinypic.com/2pq3tlf.jpg

Ja siin minu viimased 5000 kätt NL50.
OK, ma veidi liialdan (upswing hetkel, aga loodan, et saad mõttest aru Lahekutt) ;D

http://i40.tinypic.com/10ynvo9.jpg

vennike
22.04.09, 19:30
Mille kuradi pärast ma ei suuda maha panna sellist asja ? Ma panen ta täpselt selle käe peale, (solid vastane, korda kolm mind niimoodi ära tõmmand see nädal) aga ikka callin ? Palun õpetage, kuidas sellisest värdjalikust kombest vabaneda ! päevast päeva panen iseendale näkku... masendav..


No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($1.85)
SB ($10.35)
BB ($8.30)
UTG ($9.90)
Hero (UTG+1) ($15.21)
MP1 ($2)
MP2 ($27.27)
CO ($9.80)

Preflop: Hero is UTG+1 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.10, Hero bets $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, 1 fold, UTG calls $0.30

Flop: ($1.30) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
SB checks, UTG checks, Hero bets $0.65, SB calls $0.65, 1 fold

Turn: ($2.60) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $1.30, SB raises $2.60, Hero calls $1.30

River: ($7.80) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $5, Hero calls $5

Total pot: $17.80

Results:
SB had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, fours).
Hero didn't show Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (nothing).
Outcome: SB won $16.91

Rahapada
22.04.09, 19:35
Ei tea kas see on mingi kuldreegel Toweris NL10 grinderitel? ;D
Mul jäi ka 200$ depost 3-4k käega ja 3-4 päevaga alles natuke alla 100. Nüüd krõbistan ka julgelt NL20, kuigi viimasel ajal on meeletult vähe aega mängida. :-\


lol, see vähe aega mängida on ka vist standard :D

mis puudutab küsija kohta... maru aggressiivne, toweris on nad hirm passiivsed tegelased, ja siis lõpus näitavad oma hero superslowroll-oi-küll-ma-olen-nii-äge-et-olen-high-stakes-poker'it-näind-kätt ja kraabivad raha enda ette... seega tühi cbet, vastavalt lauale ja vastas(t)ele... enamasti nl10nes pole isegi mitte midagi hittimata vaja panustada, mis ei tähenda seda, et agressiivsusest tuleb täiesti loobuda... (kuigi nl10ne lõpusirgel jäi agg stabiiselt 2-2,5 vahele, kui ma ei eksi)... pm nl10 stright forward, kui on, value value, value, kui pole, adjust, bet, if possible, but don't overestimate your opponents, they don't know what folding is.

vennikese käsi, ütlesid, et panid ta sellele, ja ikka läksid kaasa??? turni minraise peaks mõtlema panema, kui read on olemas, siis... võta õppust sellest kuldsest lausest... "you can't win every pot, it's not a shame to fold" :) (ma ei mäleta, kes seda ütles)

ps. bingo loto on -EV

vennike
22.04.09, 19:42
vennikese käsi, ütlesid, et panid ta sellele, ja ikka läksid kaasa??? turni minraise peaks mõtlema panema, kui read on olemas, siis... võta õppust sellest kuldsest lausest... "you can't win every pot, it's not a shame to fold" :) (ma ei mäleta, kes seda ütles)

ps. bingo loto on -EV


jah, ma olen kuradi fish.. nagu ma ytlesin, vastas oli solid vana, kes idiootsustega eriti ei tegele. mai tea... lähen ostan omale kärbselapatsi ja hakkan omale vasta vahtimist uhama iga kord kui sellise debiilsusega jälle hakkama saan.

Rahapada
22.04.09, 19:45
jah, ma olen kuradi fish.. nagu ma ytlesin, vastas oli solid vana, kes idiootsustega eriti ei tegele. mai tea... lähen ostan omale kärbselapatsi ja hakkan omale vasta vahtimist uhama iga kord kui sellise debiilsusega jälle hakkama saan.


eksimine on inimlik, vigadest õppimine taevalik, vms... ei mäleta jälle... pea on kapsas otsas, ma koostan ajaloo eksamit 12ndale klassile

virx747
22.04.09, 19:54
Mille kuradi pärast ma ei suuda maha panna sellist asja ? Ma panen ta täpselt selle käe peale, (solid vastane, korda kolm mind niimoodi ära tõmmand see nädal) aga ikka callin ? Palun õpetage, kuidas sellisest värdjalikust kombest vabaneda ! päevast päeva panen iseendale näkku... masendav..


Taod peaga vastu kiviseina, kuni seinas on auk, siis pole enam mõtet lüüa.
Näen mitu limiiti kõrgemal iga päev, kuidas inimesed ei suuda selliseid käsi maha panna.

Kirjuta endale mingiks ajaks suurelt ja punaselt paberile ja pane kuhugile nähtavale kohale:

Kui AA, KK ja reraise, siis FOLD!

Pane maha ja lohuta ennast sellega, et ~120 käe pärast tuleb järgmine.
Edaspidi, kui hakkad mängu ja mängijaid paremini tunnetama, võid teha erandeid, aga mingi aja võib sellest karmilt kinni pidada. Võib endale mingi karistuse ka välja mõelda :)

alaska
22.04.09, 20:25
Mille kuradi pärast ma ei suuda maha panna sellist asja ? Ma panen ta täpselt selle käe peale, (solid vastane, korda kolm mind niimoodi ära tõmmand see nädal) aga ikka callin ? Palun õpetage, kuidas sellisest värdjalikust kombest vabaneda ! päevast päeva panen iseendale näkku... masendav..


No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($1.85)
SB ($10.35)
BB ($8.30)
UTG ($9.90)
Hero (UTG+1) ($15.21)
MP1 ($2)
MP2 ($27.27)
CO ($9.80)

Preflop: Hero is UTG+1 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.10, Hero bets $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, 1 fold, UTG calls $0.30

Flop: ($1.30) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
SB checks, UTG checks, Hero bets $0.65, SB calls $0.65, 1 fold

Turn: ($2.60) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $1.30, SB raises $2.60, Hero calls $1.30

River: ($7.80) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $5, Hero calls $5

Total pot: $17.80

Results:
SB had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, fours).
Hero didn't show Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (nothing).
Outcome: SB won $16.91



Kõigepealt vaatad flopis, mis sind callib, mida sa võidad, ehk kellelt sa valuet saad. Antud juhul tõmbeid pole, sind callib ainult Qx, või mõni paar, näiteks 88. Kui turnis nendelt uuesti valuet võtad, siis ei hakka sind elusees mingi QJ reraisema, see kardab samamoodi AQ või KK ja tahab odavalt showdowni näha. 88 ei tee reraiset ammugi. Järelikult on mingi julge bluffer või kolmik või slowplaytud KK,AA. Blufferi otsa satud sa 10% olukordadest ja kui just väga agrod statid vastasel pole, siis selle võid välistada. Niiet otsi foldi.

Aga küsimusele vastuseks niipalju, et sa callid sellepärast, et sa olid kindel, et sul oli preflop nuts käes ja sa tahad näha, kuidas donk jälle sind üle floppas. Sa tahad näha, kuidas su si**ne KK jälle ära crakitakse mingi eludongi poolt, kes mingi pa**ga sind callib jne. Lõpeb see siis ,kui sa seda juba piisavalt näinud oled. ;D

Rahapada
22.04.09, 20:32
lol

Rage
22.04.09, 21:23
Aga küsimusele vastuseks niipalju, et sa callid sellepärast, et sa olid kindel, et sul oli preflop nuts käes ja sa tahad näha, kuidas donk jälle sind üle floppas. Sa tahad näha, kuidas su si**ne KK jälle ära crakitakse mingi eludongi poolt, kes mingi pa**ga sind callib jne. Lõpeb see siis ,kui sa seda juba piisavalt näinud oled. ;D
täiesti pe**es.. ma nagu oleks enda nime sellest tekstist lugenud



bla bla RageRageRage blabla sest Rage ja Rage jälle Rage.. blablbla RageRage

pikk28
22.04.09, 21:37
Kõigepealt vaatad flopis, mis sind callib, mida sa võidad, ehk kellelt sa valuet saad. Antud juhul tõmbeid pole, sind callib ainult Qx, või mõni paar, näiteks 88. Kui turnis nendelt uuesti valuet võtad, siis ei hakka sind elusees mingi QJ reraisema, see kardab samamoodi AQ või KK ja tahab odavalt showdowni näha. 88 ei tee reraiset ammugi. Järelikult on mingi julge bluffer või kolmik või slowplaytud KK,AA. Blufferi otsa satud sa 10% olukordadest ja kui just väga agrod statid vastasel pole, siis selle võid välistada. Niiet otsi foldi.

Aga küsimusele vastuseks niipalju, et sa callid sellepärast, et sa olid kindel, et sul oli preflop nuts käes ja sa tahad näha, kuidas donk jälle sind üle floppas. Sa tahad näha, kuidas su si**ne KK jälle ära crakitakse mingi eludongi poolt, kes mingi pa**ga sind callib jne. Lõpeb see siis ,kui sa seda juba piisavalt näinud oled. ;D

väga hästi seletatud!
ma teen ka aina päevast päeva neid samu vigu nagu sa vennike. no tra juba sellepärast, et näha mis tal on callan vahel fishi maha.
ja lõpuks saan aru, et ma ise ka ikka fish, mis fish. hakkan endale lõugsi panema kui TPTK või overpairiga bustosse tõmban. eriti veel sellise vana vastu kes turnis mind gayraiseb.

bounce
24.04.09, 10:49
Kõigepealt vaatad flopis, mis sind callib, mida sa võidad, ehk kellelt sa valuet saad. Antud juhul tõmbeid pole, sind callib ainult Qx, või mõni paar, näiteks 88. Kui turnis nendelt uuesti valuet võtad, siis ei hakka sind elusees mingi QJ reraisema, see kardab samamoodi AQ või KK ja tahab odavalt showdowni näha.


justnimelt, turni raise peaks selles olukorras foldi tähendama.
tilti ajavad need mehed, kes check callivad sind setiga lõpuni, viimasel ajal olenevalt poti suurusest olen hakanud suuri pocketpaare riveril järele checkima, ei tea kui suur leak see olla võib, aga selline slowplay on siin madalal liigagi tavaline.

Supsti
30.04.09, 22:27
Kandsin tildist rahad välja ja üleeile sai 90$ hollywoodpokerisse kantud. Hetkel 66$ plussis ja mingi 30 punkti..320 punkti siis HEMini. Muidu on soft päris okei, aga üks häiriv asi on see, et laudades ei ole üks ja sama paiknemine, et mõnes lauas istud ülal nurgas, teises samas aga all keskel. Tase on ka ikka väga jube, tildiga ei anna elusees võrrelda.

lauriiii
01.05.09, 20:19
Kui suur võiks winrate vähemalt olla nl10-nes?

kivisaba
01.05.09, 20:37
nii palju et ise rahul oled

Tigrano
01.05.09, 20:39
Mida suurem seda parem ;D

alaska
01.05.09, 21:33
Kui suur võiks winrate vähemalt olla nl10-nes?


11bb/100.

Rahapada
03.05.09, 19:47
11bb 100'le on suhteline, halb jooks võib sisse tulla ja siis pärast vaadata, et võidad küll, aga nää... bb 100'le on väike ja mõtled, et oled kehv mängija, on ka vale

alaska
03.05.09, 20:03
Mulle meeldib anda konkreetsele küsimusele konkreetne vastus. Üleüldiselt võib öelda, et alates 3bb/100 on ok.

Jam
04.05.09, 18:15
Pokker ikka oskab üllatada vahel. Eile suutsin päevase sessiga saada +4BI
Täna aga see eest kõik hoopis vastupidi ja tuli -5BI. Müstika täiesti.
KK'ga kaotasin 2 korda väiksema pocketpair vastu jne.
Statse ja graafikut pole anda, kuna PT3 ei ole ostnud ja trial ka läbi:P
Mängin Entractionis, seega betat veel ei taha, suht vigane on.

Rahapada
04.05.09, 22:32
Mulle meeldib anda konkreetsele küsimusele konkreetne vastus. Üleüldiselt võib öelda, et alates 3bb/100 on ok.


point taken

pendula
05.05.09, 08:10
Pokker ikka oskab üllatada vahel. Eile suutsin päevase sessiga saada +4BI
Täna aga see eest kõik hoopis vastupidi ja tuli -5BI. Müstika täiesti.
KK'ga kaotasin 2 korda väiksema pocketpair vastu jne.
Statse ja graafikut pole anda, kuna PT3 ei ole ostnud ja trial ka läbi:P
Mängin Entractionis, seega betat veel ei taha, suht vigane on.



KK-ga kaotustest me ei pääse.
Üks päev on plussis, teine miinuses - see on ka täiesti normaalne.
Kui nüüd kuu lõpus päevad kokku võtad ja selliselt vaadates miinuspäevi liialt palju näha, siis küll midagi lahti.
Soovitan päevade kaupa omal ka lihtsat exeli tabelit pidada. Kasum/kahjum cashlaudadest, turnadelt, boonused, cashout. Mina teen seda ja väga hea ülevaade oma bankrollist. Kui päeva laudades lõpetad, update-id exelis oma seisu, mis võtab max 5min. Kuigi mul HEM ka olemas, siis bankrolli seisu loen jooksvalt kõige paremini ikkagi oma exeli tabelist. Kui HEM jätab mõned suuremad käed importimata (mida mul viimasel ajal on juhtunud), siis seis pole enam õige. Samuti ei jookse sinna turnadelt saadud/kaotatud raha ja boonused (vähemalt minu teada mitte).
Ühesõnaga nii on hea omale eesmärke seada ja nende täitumist jooksvalt ühest kohast lihtne jälgida. Kuu on ka selline paras ajaühik eesmärgi püstitamiseks. Siis need mõned paratamatud miinuspäevad kergem üle elada.

Olvi36
05.05.09, 08:28
hehe, mul se nö 1k- käeline downswing möödas, hetkel lausa lust, viimased 10 sessiooni ei ole miinusmärki näinud, võita ma oskan väga hästi, õpin siin kaotamist, et kui, siis katsuda vähem, et kui käsi ikka väga "haisema" hakkab, suudaks maha panna, tegemist veel 02/04NL eurolauaga, alustasin 50 eegiga, vahepeal oli bankroll 180 euri, käisin nl10-s ja kukkusin 90 euri peale nagu kivi, nüüd jälle 02/04NL bankroll 160 ja enne ei lähe kõrgemale kui 400 euri koos

bb/100-le on 19000 käe jooksul 21,31
Vpip 16,9
preflopraise 4,2
3bet 1,2
wtsd 25,5
w%sd 48,4
agg 2,84
agg% 29,9

Mida siin kiiresti parandama peaks? Veidi palju vast ikkagi veel callin, aga sellel tasemel ei austa su raisi nagunii keegi, sestab callin paarid kuni 88-ni sisse. eks nl10-s tuleb hiljem oludega ümber kohanduda,

pendula
05.05.09, 08:43
hehe, mul se nö 1k- käeline downswing möödas, hetkel lausa lust, viimased 10 sessiooni ei ole miinusmärki näinud, võita ma oskan väga hästi, õpin siin kaotamist, et kui, siis katsuda vähem, et kui käsi ikka väga "haisema" hakkab, suudaks maha panna, tegemist veel 02/04NL eurolauaga, alustasin 50 eegiga, vahepeal oli bankroll 180 euri, käisin nl10-s ja kukkusin 90 euri peale nagu kivi, nüüd jälle 02/04NL bankroll 160 ja enne ei lähe kõrgemale kui 400 euri koos

bb/100-le on 19000 käe jooksul 21,31
Vpip 16,9
preflopraise 4,2
3bet 1,2
wtsd 25,5
w%sd 48,4
agg 2,84
agg% 29,9

Mida siin kiiresti parandama peaks? Veidi palju vast ikkagi veel callin, aga sellel tasemel ei austa su raisi nagunii keegi, sestab callin paarid kuni 88-ni sisse. eks nl10-s tuleb hiljem oludega ümber kohanduda,


Winrate on muidugi tubli number. Eriti selliste stattide kohta. Aga kui asi nii toimib, siis võibolla väga palju polegi praegu muuta oma mängus. Nagu ka ise ütled, siis keegi su raise ei austa nagunii. Kuigi need, kellel seal on sinu kohta statid olemas ja sa näiteks JJ+ preflop raised, siis huvitav oleks teada, kui paljud nendest selle preflop ära callivad.
Kindel aga see, et NL10-s peavad VPIP ja PFR üksteisele tublisti lähenema. VPIP-d pead arvatavasti esialgu seal allapoole tõmbama ja PFR ülespoole. Mingi 13/10 ehk oleks alguseks hea. Agg 3,5 kanti.

Olvi36
05.05.09, 09:10
einoh isegi sellel levelil oma pisiregularid, kes asja tõsiselt võtavad. nende käest on poketiga raske väga palju kätte saada, aga on kogunenud terve hulk pidevalt mängivaid äramärgistatud donke, kes ei pane iial oma A10-t maha, kui äss flopis ja nendega on väga lihtne. Veel, naljakas asi. Sellel levelil tasub AA, KK-ga agressiivsemates laudades varasemast positsioonist ilma jamata kohe all-in minna. Eeldavad millegipärast, et sa AA-ga või kunnidega slowpleiks ja allini nähes panevad su automaatselt mingi väikse paari peale, et sa ei taha floppi näidata ja call on väga sageli kindlustatud. Samas kui mängid aeglasemalt, hakatakse sind kohe kahtlustama, kui vastase statsid lubavad, siis aegajalt callin turniraise külmalt ära ja kui pisu nõrkust näitab, riveris nägu täis raiseda ja paneb enamasti käe ilusasti maha.

Tigrano
05.05.09, 10:16
Ongames nl10s on kõik mängijatüübid esindatut ja me ei saa rääkida üldiselt, et keegi ei respecti. Seal on mängijad, kes respectivad ja harjutamiseks väga hea koht, võrreldes näiteks prima madala limiidiga, kus tõesti enamus on fishid.

Rahapada
05.05.09, 23:16
ja kus on prima river :D:P

ei tegelikult madalamas nl10 ja alla selle makstakse ka väiksema agressiooniga kinni, ülevalpool... maksab agressiivsus rohkem

dener89
06.05.09, 01:39
mängin nl10 pokerstarsis
biiditav,kuid väga kaua võtab aega,sest kk AA QQ ga pole võimalik võita,mängin ka neid väga agrolt,kui tegemist overpairiga
aga toon siis näited reraise callitakse 63 ga mul KK saab 2 paari,AA callitakse 82 ga saab 8 kolmiku,QQ kuni turnini overpair lähen all in K9 callib,tõmbeid pole,lihtsalt puhas K kõrge ja tal veel korralik stack ka river K,need on lihtsalt tänased näited.
Jamad,et sess kasumsise saada ja siis AA KK QQ ,kumbki neist tõmbab nulli tagasi.
ma ei tea enam mida teha,suhteliselt tilti ajab,sest see pole normaalne pokker,inimesed callivad täieliku saastaga ja hitivad ebareaalselt.
tahan veel mainida,et starsi monoflopid on ikka väga tihe nähtus ja see river ka väga rigged.praeguse rolliga saaks ka vabalt nl25 minna nii,et 30 BI oleks umbes aga ei tea kas on veel mõtet.
ehk mingeid nõuandeid kellelgil?
:)

Tigrano
06.05.09, 04:04
No see, et callivad täieliku saastaga on standart madalates limiitides, aga võivad ju need halvad calling stationid hittida 3x sinu vastu jne. lõpmatult ei hiti. Samuti, kui ikka väga calling stationid on, siis võiks preflop näiteks 5x big blindi tõsta ja tightimalt mängida, rohkem positsioonile rõhku panna, et oleks mängu üle kontroll.

Rahapada
06.05.09, 07:34
ja ükskord lõppeb päikese paiste ka nende õuel ning kogud nööbid kokku, tänad ja liigud limiidis kõrgemale...

5x tõstega ei saa calli, mida AA'ga tegelikult tahaks... imo päris hea on see teema seal...
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1097.0.html

st lihtsalt AA ja KK tuleb muckida... see kui all innis saad riverbiidid, no mis seal ikka, ma sain eile 40$se poti kaotuse kui QQ'ga saadud seti surusin AA vastu all in ja tont sai runner runner rea... (mõni aeg hiljem oli samamoodi aga runner runner mast võttis riveril)... mis seal ikka, sa tegid ju kõik õigesti... pea püsti ja saba rõngasse ;D

Tigrano
06.05.09, 07:37
5x tõstega ei saa calli, mida AA'ga tegelikult tahaks... imo päris hea on see teema seal...



Ehk mõni kord tõesti, aga calling stationil ei ole vahet, kas sa tõstad 3x, 4x või 8x, kui ta tahab vaadata floppi, siis ta seda ka teeb, olenemata palju Sa preflopis tõstad ja neid mängijaid on väga palju.

Rahapada
06.05.09, 09:19
Ehk mõni kord tõesti, aga calling stationil ei ole vahet, kas sa tõstad 3x, 4x või 8x, kui ta tahab vaadata floppi, siis ta seda ka teeb, olenemata palju Sa preflopis tõstad ja neid mängijaid on väga palju.


Novot ja siis tuleb fold üles leida, kui ta hakkab ebaortodokseid liigutusi tegema.. ma panin eile ässad maha... tuli välja, et õigesti.

QKulgur
07.05.09, 00:38
http://img21.imageshack.us/img21/5481/lololskc.jpg

Vend callib riveril mu 7 daalase beti Ässa 9-ga, ei tea kas ta mõtles, et 1 tänav tuleb veel ;D

virx747
07.05.09, 08:40
Seda nimetatakse bluff call.
Tal oli ju 2 paarile top kicker!