PDA

View Full Version : NL10 grinderite nurgake



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tigrano
22.10.08, 20:56
See nurk on mõeldud kõigile NL10 mängijatele, kes tahavad üheskoos alustada võiduajamist kuni võiduka lõpuni ;D

Kui oleme, siia mingi pundi kokku saanud, siis paneme paika plaanid ja alustame grindimist, kurja Tigrano valvsa pilgu all >:(

broadcast
22.10.08, 21:21
Oh väga hea nurgake! Kuna ei söanda oma blogi avada (veel!) siis võtan endale väikse kohustuse, kas nädalas korra või mingi muu X-ajafaktori jooksul oma postitusse lisada ka bankrolli seisu. See kohustuseke vähemalt sunnib mind liikuma edasi, õppima, tegelema, asja mitte unarusse jätma (nagu varem mitmeid kordi on juhtunud), et teiste ees mitte päris häbisse vajuda. :)

Mängin pacificus ja tänane kontojääk on 138$. Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm. Eks homme tuleb lauas harjutama hakata.

Tigrano
22.10.08, 21:33
Oh väga hea nurgake! Kuna ei söanda oma blogi avada (veel!) siis võtan endale väikse kohustuse, kas nädalas korra või mingi muu X-ajafaktori jooksul oma postitusse lisada ka bankrolli seisu. See kohustuseke vähemalt sunnib mind liikuma edasi, õppima, tegelema, asja mitte unarusse jätma (nagu varem mitmeid kordi on juhtunud), et teiste ees mitte päris häbisse vajuda. :)

Mängin pacificus ja tänane kontojääk on 138$. Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm. Eks homme tuleb lauas harjutama hakata.


Väga hea, katsun teha esimesel võimalusel väiksed plaanid ehk NL10 projekti, kuidas minu vaatevinklist võiks asi toimima hakata. Ehk selle aja jooksul on ka huvilisi rohkem tulnud ;)

alaska
22.10.08, 21:51
Mina olen kindel huviline, hetkel bankroll 45€ trios, nov alguses panen 40 juurde, siis veits rahulikum. Mängin 3 lauda korraga, 1 tund päevas. Tegelen rohkem analüüsi ja õppimisega. Oleks väga huvitatud NL10 videotest, just 2barrelist, millal ja millise flopi puhul.

Tigrano
22.10.08, 21:53
Võtan arvesse kõik

Timpz
22.10.08, 23:03
Nii mina sis Toweris NL10 pelaja.

Hetkel BR:110$ täna tuli 15 miinust.

Mängin korraga tavaliselt FR 4 lauda , olen ka kuute proovind.

Varsti muretsen HEM-i sis saan ka enda statse näidata.
Hetkel plaan saada täis 200$ ja sis hakata juba rohkem laudu proovima korraga mängida.
Limitites ülesse veel ei liigu nii pea.



Tigrano ise harrastad ka NL10-et :D:D?

Aristotep
22.10.08, 23:07
Hetkel Trios NL10 6-max. Korraga mängin 4 laual.

Kuu lõpul vahetan tuba. Kuhu edasi liigun, hetkel veel ei tea.

Tigrano
23.10.08, 00:26
Hetkel Trios NL10 6-max. Korraga mängin 4 laual.

Kuu lõpul vahetan tuba. Kuhu edasi liigun, hetkel veel ei tea.


Tulevikus võiksid, Toweri peale mõelda, mida rohkem meid on ühes toas, seda parem on aidata ;)

Metsapull
23.10.08, 00:50
Ma ka oleks sellest huvitatud. Hetkel mängin trios, aga tundub et fullring laudu seal sellel tasemel eriti ei ole, 6 max osas tundub valik suurem olevat.

ranka
23.10.08, 00:54
Ma ka oleks sellest huvitatud. Hetkel mängin trios, aga tundub et fullring laudu seal sellel tasemel eriti ei ole, 6 max osas tundub valik suurem olevat.

Ma ei tea, mis on primas juhtunud aga millegipärast on Prima Võrgu micro limiit full-ring tasemel välja suremas :(:(

Kui mina mängima hakkasin NL10, siis oli NL20, NL10 ja väiksemaid laudu KÕIGE rohkem. NL50 laudu tiksus seal 2-4 tükki ja paar NL100 lauda. NL200 nägi haruharva ja siis ka olid NL200 lauad poolikud.

Nüüd on asi vastupidi. NL20 pole enam üldse, mõned NL10 lauad, 4-6 NL50 lauda ja siis kümmekond NL100 lauda ning mõned NL200+ lauda.

masterpuppet
23.10.08, 01:54
Ütleks isegi sõna sekka. Suurema osa ajast grindin Trios NL20, kuid kuna seal FR laudu ikka metsikult vähe, siis tuleb sekka ka kõvasti NL10. Hakkan ka ise siia teemasse siis oma seisu kirja panema, kui tohib? On ka nagu kohustus suurem, et A-klassi mängu teha. Hetkel panen siia oma bankrolli ning hiljem ehk ka graafikuid jne ning ehk ka väikse jutu endast.

243.15€

AshrakWhite
23.10.08, 10:32
kõik selle foorumi inimesed saavad punase tickeri mult trios :P

aga ma läksin oopis NL20 omaha peale, teenib päris kiiresti päris palju :)

antnx
23.10.08, 11:09
Jap. Mul vaja seda väga. 2x juba oma 60$-80$ vahel tiksunud. Ainuke mis ma saanud olen punkte.
Mängin siis PartyPoker.com FR-i.

BuildUp
23.10.08, 14:27
Väga tore. Ma liitun ka NL10 nurgakesega. Hetkel bankroll 247$. Oli küll plaan alustada NL10 siis kui 300$ täis, aga noh kui Tigrano silma peal hoiab, siis võib proovida ka juba praegu.





Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm.


Kurat, annan siin nõu ja linke küll, aga ma ise polegi tegelt üldse uurind seda. ;D TÖÖLE TÖÖLE!!!

Tigrano
23.10.08, 14:35
Väga hea rahvast koguneb, ootan rohkem rohkem ;D

Marek K.
23.10.08, 14:49
Olen ka huvitatud, olenevalt sellest kuidas asi välja nägema hakkab, ma rankaga diilis hetkel tegelikult ja m2ngin hetkel nn tema k2e all, aga lisa6petused alati teretulnud ;)

Rahapada
23.10.08, 15:25
Olen käpake :)

trios olematu 25€+ vms ... eile õnnestus midagi juurde saada ja siis lõpus tehti suckout msi viis 7 € minema ...

stars 150$+

mõlemas mängin nl10 6max , trio 4 lauda, stars 6 lauda... ahjaa, starsis on mingi projekt ka pooleli... double or nothing... aga see on algstaadiumis, seega ei oska midagi tulemuste kohta öelda :)

pea-asi oleks kuidaig edasi liikuda, et õpetaja Tigrano suudaks oma valvsa pilguga märgata ehk kunagi , kui see jutuks tuleb, mu lekkeid ja muid toredaid asju :)

toredat päevajätku :)

masterpuppet
23.10.08, 16:35
Nii, esimene sess täna tehtud. Kokku mängisin 94 minutit ja 356 kätt. +22.14$, tegin segamini NL20 ja NL10 - 2 ja 2 lauda. Kuid küsimus nüüd strateegiline. Statsid tulid sellised. 12.9/12.1/12 ... on need väga jubedad või lihtsalt minu eriline mängustiil?

Davy
23.10.08, 17:11
Nii, esimene sess täna tehtud. Kokku mängisin 94 minutit ja 356 kätt. +22.14$, tegin segamini NL20 ja NL10 - 2 ja 2 lauda. Kuid küsimus nüüd strateegiline. Statsid tulid sellised. 12.9/12.1/12 ... on need väga jubedad või lihtsalt minu eriline mängustiil?


Täiesti standard TAG, proovi leida kohtasid mikrolimiitidel , kus mitte agressor olla on +EV(SC ja SPP). Sa mängid nagu NL200 limiiti, no cold calling :) 12 af mikros... Cbet 100%?, kindlasti pole mõtet mikrodes 100% cbettida...tunne oma vastaseid ! Kuna eriti väike sample siis ei ütle see ka suurt midagi, kui sellise agresiooniga muidugi kõrgematel limiitidel jändaksid, siis hakkaksid sind vastased trappama, aga ilmselgelt on siin vast tegu väikse samplega.

Agression factor arvutusest tulenevalt see kipubki madalate sample kohta imetulemusi andma.

masterpuppet
23.10.08, 17:45
Asi sellest jah, et suht 100% cbetin, kuna selline mäng meeldib.* Aga usun, et see ei ole+EV kindlasti mitte ja peaks seda leaki natuke parandama hakkama. Muidu 4k käe kohta sellised statsid 15/12.9/4,89. Maybe ka selline agresiivsus seetõttu, et suht mängin ainult lateposition'ilt ja bb kaitse on micros olematu ning vastased viskavad cbetile tavaliselt kusagil 70% maha. Muidu samas võin välja tuua ka sellised statsid: overall steal success 50.6..ilmselgelt vähe, kuid samas micros callitakse igast pasaga??
flop cbet 84,6% :D:D..see siis minu mängustiil...parajalt -EV???
flop cbet success 44,9% ..võiks rohkem olla??


Mis sa muidu sellega mõtlesid? ei tunne eriti neid lühendeid +EV(SC ja SPP)??

Keiss
23.10.08, 18:05
Mina ainult trapingi neid agrosid. NL10 lauad trios on selliseid loose vanasid täis. Cbetida õhuga NL10 mina ei oska, sest sec pairid a la K9 ck-callivad nagunii lõpuni välja. Aga hirmsalt tahaks teada küll, mida ma valesti teen, et tihti päevad break-even lõpevad ja tuleb sekka ka väikseid miinuspäevi ning kui vahepeal oli 15 päeva jutti korralikult kasumit järjest siis kahjuks enam pole suutnud sama taset saavutada. Mängin siis trios ja sekka käin ka ülevamal pool ära, aga kuna ikka veel ei ole suutnud oma pokkeriõpikuid läbi hekseldada ja teadmisi pole siis ma lihtsalt ei ole julgenud minna oma olematute teadmistega kuskile starsi NL50 laudadesse. Lähiajal plaanin osta HEM-i ja liikuda Towerisse ja hakata normaalse pokkerimängija kombel boonuseid hoorama ja rolli ehitama ning loomulikult võttes appi siis oma uue sõbra HEM-i. Tore oleks teada saada ranka käte rangesid ja vastavalt siis ka positsioonidele. Ja nii palju ka veel, et alustasin raha peale mängimist triobetis mais (Cardplayery 100EEK-ise kaardiga, millega käisin 100$ peal ära ja siis bustoks kiskusin) ning esimene kuu midagi välja ei õnnestunud kanda. Alates juunist olen iga kuu selles limiidis grindides mitu tuhat krooni lihtsalt cash outi teinud. Ei midagi erilist, ise olen ja ei ole kah rahul, sest alati saaks paremini. Minu hinnangul kui teeksin ideaalset mängu oleks võimalik rahulikult 10-15k kotti pista iga kuu selles limiidis tegutsedes. Väga sooviks näha kas ranka või Tigrano käterangesid preflop mängus vastavalt positsioonile ning seejärel ka postflopi actionit ning siis mida teha kui vastane callib :P

Muuseas võin siin nurgakeses sellega ise ka alustada:
RAISEN: AK-AQ; AJs, AA-1010 ja igalt positsioonilt! KJ, KQ, (vahest ka QJ, J10, A10s) 77-99 RAISEN cut-button.
LIMBIN väikeste paaridega igal pos ja Axs ja connectoritega pos.

Tihti varieerin oma mängu, sest näiteks trios on NL5-10 regulare palju. Limbin ka AA, AK jne, eriti kui pos on mingid superagrod, et neid siis trappida. Tihti tahangi, et flopile jõuaksid superagro fishid oma K9 ja A8o-ga, kes hitivad oma 8 või 9 flopis ära ning see on ühtlasi ka top pair flopis siis nendega saab alati nalja. Samuti on madalas limiidis mõistlik limpida paaridega ja loota, et bb saab 27o-ga oma 2 paari kätte ning siis lolliks läheb oma kahe paariga (näide on siin foorumis offtopicu teema all). Seetõttu ei raise alati pos olles paaridega. Kõige raskem on minul selliste meestega, kes buttonil või siis bb-l oma AA-ga mu raise ainult callivad ning ma hitin flopis oma TPTK ning vunts ise tulistama hakkab ning flopimuster näitab rea-ja masti tõmmet siis on mul suur oht, et lähen kiirelt broke`i. Samuti olen kohanud viimasel ajal metsikult palju oversete ning tasub kaaluda, kas loobuda 22-66 seti üritamisest???!

Tegelikult on küsimusi palju rohkem. Mida teha, kui saad JJ BB-l ja re-raised buttoni raise ning flopi vaatab ikkagi 3 vuntsi ja tuleb üks ülekaart. Mida teha, kui teed UTG raise`i KK-ga ning tuleb mingilt vuntsilt min re-raise ja teed veel korraliku re-raise ning ta ei pane all-ini vaid teeb veel omakorda raise`i. Kuidas ära tunda seti?? Kas reaostuga tasub semibluffida, kui flopis on sulle ebasoodne mastiost? Kas K6s on alahinnatud käsi nagu ütles Kenna James Kalev Spordis ??? :D Kas QQ prefl all-in on -EV? Ja erinevaid küsimusi on nii palju, et neile ei jõua keegi ära vastata vist.

Tahaks nüüd vastukaja ja rangesid jms :)

Davy
23.10.08, 18:32
Asi sellest jah, et suht 100% cbetin, kuna selline mäng meeldib. Aga usun, et see ei ole+EV kindlasti mitte ja peaks seda leaki natuke parandama hakkama. Muidu 4k käe kohta sellised statsid 15/12.9/4,89. Maybe ka selline agresiivsus seetõttu, et suht mängin ainult lateposition'ilt ja bb kaitse on micros olematu ning vastased viskavad cbetile tavaliselt kusagil 70% maha. Muidu samas võin välja tuua ka sellised statsid: overall steal success 50.6..ilmselgelt vähe, kuid samas micros callitakse igast pasaga??
flop cbet 84,6% :D:D..see siis minu mängustiil...parajalt -EV???
flop cbet success 44,9% ..võiks rohkem olla??


Mis sa muidu sellega mõtlesid? ei tunne eriti neid lühendeid +EV(SC ja SPP)??


SC: suited connector
SPP- small pocket pair

see 84.6 pole niiväga hull, aga palju siiski.
Võta nüüd oma tracker ja HEM lahti ja ytle cbet success % vs 2 opponents ja vs 3 opponents.

masterpuppet
23.10.08, 18:37
Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.


Nii, sain vist. Muidu c-bet success vs 2 players 51,9% ja vs 3 players 42,9%

Davy
23.10.08, 18:40
keiss sa jõuad rohkem küsida kui 10 tarka vastata ;)

Davy
23.10.08, 18:42
Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.


cash games tab, siis reports, klikka seda + märki ja otsi sealt.

Keiss
23.10.08, 18:42
Suht easy jah, aga proovi ;) Ja nagu ütlesin varieerin kõvasti, tavaline on see, et sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...

masterpuppet
23.10.08, 18:58
Uhh, aga 4k kätt on ilmselgelt liiga vähe, et antud protsendid tõele vastaksid, kuid NL20 ja NL10 on tõesti väga palju regulare ja kõige huvitavam on see, et on regulare, kes mängivad tõsiselt halvasti ja kaotavad suuri summasid, kuid stabiilselt mängivad.

Tigrano
23.10.08, 19:41
Te mehed olete vägevalt teemat käima lükanud, pole viga arutage, mässake arvan, et järgmise nädala alguses tulen oma ideedega lagedale, siis on meil piisavalt rahvast ;)

broadcast
23.10.08, 21:15
sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...

Nagu mul täna sessi algul juhtus. Trehvas kätte AA co-lt ja raisin 5BB ja limper (80%PF-view) enne mind kah lõpuks callib. Turni tuli K+numbrid maha ja ta chekkis, ma bet vist 80% pot ja ta raises ma call. (korraks pani mõtlema, et äkki sai setile pihta) Turn tuli ka number ja ta bettis vist 3/4 botti mispeale ma otsustasin mitte all-ini minna ja tegin raise ta panusele. Tema seepeale foldis. Ja nüüd chatis läks arutelu lahti, et see oli bluff vs bluff. Mulle kui tightile oli see ideaalne imidž sessiooniks. :)

Muide täne sessioon 1,5h, pacificus, 4 lauda 410 kätt ja kasum +20$, bankroll hetkel 158$.

Keiss
23.10.08, 21:54
Sa loed chati ka? :P

broadcast
23.10.08, 22:20
Vahest olen silma peale visand aga reeglina ei suhtle. Segab keskendumist.

Tigrano
23.10.08, 22:51
Sa loed chati ka? :P


Loen niipalju, kui jaksan, kui mind silmas pead. Kahjuks viimased päevad hull tamp taga olnud ei ole saanud kõikidele personaalset vastada >:( aga kindlasti, kui aega saan vastan kõigile, samuti teen alles plaane kuidas mingu nägemise järgi võiks kõik välja nägema hakata.

Samuti tahaks teada arvamust, kas Teiearust oleks mõeldav alustada projekti kõikidel näiteks x kokkulepitud summa pealt, et tekiks võrdlus moment ;D

jep18
23.10.08, 22:59
No egas ma ka siis sellest valdkonnast kavatse maha jääda. Nii, et ikka osalen.
Hetkel tegutsen töö kõrvalt miksituna NL5+NL10 + viimasel ajal testin sippa ka NL20. Kokku laudasi 6-8. Küsimusele miks mängin pokkerit leiab ka vastuse miks mängib jalgpallur jalgpalli. Minu puhul ikka kisub sinna mängu võlu ja see ala meeldib väga. Sõltuvust õnneks või kahjuks pole tekkind aastaga. Tihti pean lausa sundima end vägisi arvuti taha istuma. Tekkitab mõnusa vahelduse üksluises elus eriti miinus sessioonid. Sellel kuul oli plaanis 10 000 kätt mängida ja see on juba täidetud, seisuga +125$. Huvi teadmisi ammutada on, kuid välismaa saidid seda eriti palju kahjuks ei aita kuna inglis keel suht nõrk. See foorum igastehes väga tere tulnud asi minu vaate väljas;) Ah jaa muidu mängin Triobetis ja BR: sinna üle 200$ kanti kuulub hetkel(Muideks see ka elurekord :) erilised tänud Ranka videole ja Davy blogile, peale neid nagu raha vägisi voolas kontole).
Igasthes edukõigile pokkeris ja selles valdkonnas.

BuildUp
23.10.08, 23:19
Samuti tahaks teada arvamust, kas Teiearust oleks mõeldav alustada projekti kõikidel näiteks x kokkulepitud summa pealt, et tekiks võrdlus moment



Ma arvan, et see ei ole võimalik, sest bankrollid on siin päris erinevad. Mul 250$, mõnel teisel 150$ jne.

Ja kui tegelt mõelda, ega see vist ei olegi eriti oluline. Statid oleksid toredad.

Metsapull
24.10.08, 00:31
Täna, praeguse seisuga juba eile sai siis togitud üksjagu (minu jaoks palju, tegelikult tuli kokku 671 kätt) triobeti NL10 6 maxi. Tänu HEM-i trial versioonile on mul olemas ka mõned andmed. Et siis tahaks teada, kas mõni asi tundub väga paigast ära olevat: VPIP: 18.0 PFR 12.1 WTSD 22.9 Agg 2.68 Agg% 35,2 Flop Agg 3.11 Turn Agg% 36.3 River Agg% 24,6.

Eriti hämarad asjad on minu jaoks need kõik Agg näitajad.

PS: Loodetavasti ei läinud väga valesse teemasse see post.
Ja kaardijooks tundus olevat ülihea ning kokkuvõttes sai tublisti plussi jäädud.

Aristotep
24.10.08, 00:53
Üle hulga aja jättis Trio mu lõpuks rahule ja sain taas plusspoolel lõpetatud. :)

Statsid tulid siis järgmised (6-max)
716 kätt, VPIP: 14.4, PFR: 9.9, AF: 2.9

Suhteliselt tight 6-maxi kohta. Ei hakanud muid statse hetkel postitama, kuid vajaduse korral otsin puuduvad andmed välja. Endal veel täpsem ettekujutus puudub, et millised on olulisemad ja millised mitte.

Ma arvan, et ei ole eriti tähtis, et kõik alustaksid mingist kindlast br. Eesmärk on ikka A-mängutaseme saavutamine. Pigem tõesti panna rohkem rõhku statsidele. Kuigi, väike võistlusmoment ei teeks ka paha.

alaska
24.10.08, 01:11
Keiss, ma panen sulle väikse vastuse siia. Ma olen su blogi lugenud ja sinu vastu trios mänginud, mitte küll väga palju, paar tuhat kätt. Esiteks tundub mulle, et sa mängid cashi ja turnasid samamoodi. Minuarvates peaks see olema ikka erinev strateegia.
Harrington ütleb nii: suurte kätega mängi suuri potte, väikestega väikseid. Sina ei järgi seda alati. Mul on arvutis mitu näidet, kus sul on set peale floppi ja potis 0.50. Siis sa slowplayd seda, ja vastane veab masti kokku. Proovi mängida kõiki paare ükspäev nii; raise preflop ja contbet, olenemata kas hitid või ei.
Sinu tellid:
Suure paariga limp ja väga suur reraise.
AK, AQ check peale floppi, kui A on maas.( mitte küll alati)
Draw puhul sa callid, mitte ei beti.
Samuti mängid sa shortstackiga, aga kolmikute ja mastidrawdega sa ei saa piisavalt valuet niimoodi. Mina jätaks ka Axs seljuhul rangest välja.
JA ÄRA KARDA C-BETTIDA!!! Proovi ükspäev ja sa üllatud, kuidas käed maha lendavad. Pane kohe korralikult 4/5.
Samas oled sa minu tabelis esikohal plussis mängija. Võibolla sul oli hea upswing, aga minu tähelepanu see äratas igatahes.
Midagi ma jätsin omateada kah hetkel, niiet ole ettevaatlik... ;)

Tigrano
24.10.08, 01:45
Täna, praeguse seisuga juba eile sai siis togitud üksjagu (minu jaoks palju, tegelikult tuli kokku 671 kätt) triobeti NL10 6 maxi. Tänu HEM-i trial versioonile on mul olemas ka mõned andmed. Et siis tahaks teada, kas mõni asi tundub väga paigast ära olevat: VPIP: 18.0 PFR 12.1 WTSD 22.9 Agg 2.68 Agg% 35,2 Flop Agg 3.11 Turn Agg% 36.3 River Agg% 24,6.

Eriti hämarad asjad on minu jaoks need kõik Agg näitajad.

PS: Loodetavasti ei läinud väga valesse teemasse see post.
Ja kaardijooks tundus olevat ülihea ning kokkuvõttes sai tublisti plussi jäädud.


Väga hea, et HEM soetasid ;), Natuke vähe käsi, et midagi analüüsida aga praeguse kohta võiks öelda, et VPIP18 - ok 6max, PFR 12.1 -võiks olla 16 kandis ehk võiksid olla preflop natuke agressiivsem, üldine Agg - võiks olla üle 3, Flop Agg - peaks olema suurem, seega sa ei tee jätkupanust tihti, võiksid c-bettida rohkem, Turn (tavaliselt on see kõige väiksem näitaja ehk turnis chekitakse palju) ja River Agg näitajad samuti suht ühte auku, see tähendab seda, et kui sul käsi, siis sa panustad flopist kuni lõpuni.
,

Keiss
24.10.08, 02:51
Tigrano see chati jutt ei olnud sinu kohta vaid cash laudade melu kohta (isiklikult 99% ei loe seda)!

alaska sul on väga head tellid minu kohta ja kahju, et ma ei tea mis nime all sa trios mängid. Mul on hea meel, et seal esikohal olen A :spade: A:club:
Palju sul seal rahaedetabelis mängijaid on ka?? Upswingist nii palju, et iga kuu on mul olnud teenistus umbes sama st. viimasel ajal on areng seiskunud. Kusjuures ma olen proovinud mängida korduvalt nii nagu soovitasid, samuti üks mu sõber on proovinud sama, kelle mängima panin ning kes nüüd samuti ilusasti raha primast välja veab(sisse pole midagi pannud). Meil kummalgi pole õnnestunud plussis nii mängida ::)

Aga ükskord ma proovin veel su soovituste kohaselt mängida. See saab olema ilmselt üks hirmus päev...ja turnade kohta nii, et seal kaitsen blinde enda arvates rohkem, samuti teen igast muuve rohkem ja minu mäng muutub kõvasti alates sellest hetkest kui olen ntx jäänud sinna 10bb kanti. Muidu küll jah suht identne.

Towerisse ma vist enda nime all ei lähe ;)

alaska
24.10.08, 03:24
Mul on kah see trio hetkel rohkem treenigsait.
Samas ma ei imesta, et trios selline rahulik mäng raha sisse toob, flopi vaatamine on üldjuhul odav ja kui flopile pihta ei saanud ja oskad maha visata, siis tuleb raha küll, kui hitid. samuti lastakse drawd kokku vedada odavalt. Ma ise lisasin seda agressiivsust juurde just suuremaid limiite silmas pidades, kus limpida üldjuhul ei lasta ja slowplay hammustatakse kah läbi. Eks selle agressiivse mängu puhul ongi rohkem bankrolli kõikumist, swingid on suuremad.

Tabelis mul palju mängijaid ei olnud, enamuse kohta ainult mõnisada kätt. Ma rohkem õppimise mõttes uurin kõiki, kõige rohkem ikka enda mängu. Selle rahateenimisega esialgu kiiret ei ole, kül jõuab.

Keiss
24.10.08, 03:34
Samas ma ei imesta, et trios selline rahulik mäng raha sisse toob, flopi vaatamine on üldjuhul odav ja kui flopile pihta ei saanud ja oskad maha visata, siis tuleb raha küll, kui hitid. samuti lastakse drawd kokku vedada odavalt.

Kuldsed sõnad. Väga paljud lähevad broke`i limbitud potis ning kui tehakse nutsiga min bet siis ma callin, et saada oma flush või str kokku ja nad ei suuda seda maha visata ;) Kui betiks ise siis lähevad VÄGA agroks...lihtsalt trio nl10 on täiesti erinev mäng nl50-st.

Tigrano
25.10.08, 01:22
Kus on kõik need NL10 mängijad kadunud ;D

Klamber®
25.10.08, 01:36
siin

vaikimine kuld
rääkimine hõbe :D

Tigrano
25.10.08, 01:38
siin

vaikimine kuld
rääkimine hõbe :D


Klamber ka välja ilmunud pole ammu kuulnud ega näinud ;D

Klamber®
25.10.08, 01:55
koguaeg siin olnud, aga jälgin vaikselt.

ma ei mängi juba pea 2 nädalat - kohustuslikud OPEMV-d olen ära teinud ainult

Aristotep
25.10.08, 02:08
Mina ka jälgin vaikides. Vahepalaks pelasin ka natuke pogerit.

1267 kätt, VPIP: 16.5, PFR: 12.2, AGG: 3.5, flop cbet%: 69.2, steal pct 27.2

Sihuke päev siis oli.

Davy
25.10.08, 02:29
Mina ka jälgin vaikides. Vahepalaks pelasin ka natuke pogerit.

1267 kätt, VPIP: 16.5, PFR: 12.2, AGG: 3.5, flop cbet%: 69.2, steal pct 27.2

Sihuke päev siis oli.


Kui FR statid, siis nad meeldivad mulle ;)

ranka
25.10.08, 08:19
Kui FR statid, siis nad meeldivad mulle ;)


+1

Aristotep
25.10.08, 09:02
Pean pettumuse valmistama, tegu on siiski 6-maxiga. ;)

ranka
25.10.08, 18:29
siis natsa liiga tight IMO.

jrgn hell
25.10.08, 18:54
ma ka käpp selles projectis

BuildUp
25.10.08, 20:37
Millal see muidu üldse algab? Ning kuidas see välja hakkab nägema?

Metsapull
25.10.08, 21:20
Väga hea, et HEM soetasid ;), Natuke vähe käsi, et midagi analüüsida aga praeguse kohta võiks öelda, et VPIP18 - ok 6max, PFR 12.1 -võiks olla 16 kandis ehk võiksid olla preflop natuke agressiivsem, üldine Agg - võiks olla üle 3, Flop Agg - peaks olema suurem, seega sa ei tee jätkupanust tihti, võiksid c-bettida rohkem, Turn (tavaliselt on see kõige väiksem näitaja ehk turnis chekitakse palju) ja River Agg näitajad samuti suht ühte auku, see tähendab seda, et kui sul käsi, siis sa panustad flopist kuni lõpuni.
,


Aitäh vastuse eest ja kui suur bb/100 oleks hea näitaja? Jutt siis endiselt triobeti 6 max NL-10st.

Davy
25.10.08, 21:45
Aitäh vastuse eest ja kui suur bb/100 oleks hea näitaja? Jutt siis endiselt triobeti 6 max NL-10st.


Kui 5bb kätte saad, siis on standard pokker enamvähem ääri veeri selge, kui juba käe readingut arendad ja ainult oma kaarte ei vahi, siis see hüppab kohe 10-20 peale.

Mängisin trio NL10 eile. 40 bb/100le käele, ei tohiks trios väga ulme olla.

Tigrano
25.10.08, 22:09
Millal see muidu üldse algab? Ning kuidas see välja hakkab nägema?


Järmine nädal, annan oma poolse visiooni kõigile, kuidas asi minu nägemise järgi võiks toimida. Praegu ootan rahvast veel siia.

Metsapull
25.10.08, 23:01
Kui 5bb kätte saad, siis on standard pokker enamvähem ääri veeri selge, kui juba käe readingut arendad ja ainult oma kaarte ei vahi, siis see hüppab kohe 10-20 peale.

Mängisin trio NL10 eile. 40 bb/100le käele, ei tohiks trios väga ulme olla.


Tänud vastuse eest. Tundub, et oma viimaste päevade tulemusega võib sellisel juhul igati rahule jääda :)

Aristotep
26.10.08, 21:26
Kuna kindel ei ole, et täna veel mängin, siis postitan statsid igaks juhuks ära

Sai mängitud 578 kätt 6-maxis. VPIP%: 18.7, PFR%: 15.4, AF: 3.56, flop cbet%: 72.2, steal pct: 34.6.

Lõppkokkuvõttes väike miinus. 3 suuremat miinuskätt, millest kahes võin süüdistada ainult ennast (ei visanud kaarte õigel ajal käest) + 1 pf all-in QQ-ga shortstack hyperloose vastu.

Kas on veel mõni stats, mida võiks eraldi välja tuua?

Hetkel kõik. Järgmisest kuust peaks kolima päevnikute sekka, saab rahulikult edasi spämmida.

Tigrano
26.10.08, 21:34
Kuna kindel ei ole, et täna veel mängin, siis postitan statsid igaks juhuks ära

Sai mängitud 578 kätt 6-maxis. VPIP%: 18.7, PFR%: 15.4, AF: 3.56, flop cbet%: 72.2, steal pct: 34.6.

Lõppkokkuvõttes väike miinus. 3 suuremat miinuskätt, millest kahes võin süüdistada ainult ennast (ei visanud kaarte õigel ajal käest) + 1 pf all-in QQ-ga shortstack hyperloose vastu.

Kas on veel mõni stats, mida võiks eraldi välja tuua?

Hetkel kõik. Järgmisest kuust peaks kolima päevnikute sekka, saab rahulikult edasi spämmida.




Päeviku pidamine oleks mõistlik, preagu stattidest ei näe ka midagi hullu. Ma ise tegin ka täna kohati kehvat mängu aga siiski plussis.

Tigrano
27.10.08, 23:05
Kirjutan praegu plaane, sellele NL10 nurgale.

Küsin praegu, kas oleks huvilisi sellisele projektile, et koos Toweris alustada näiteks esimesest novembrist 100$ (või x summast kokkuleppel) ja koos üles liikuda, et oleks võistlus ja võrdlus moment olemas. Samuti saaksite omavahel ühendada jõud ja arutada vastaste kohta, kes regularid, millised fishid jne mõne kohta mõni tell jne. Teiega saaksin eraldi veel rohkem tegelda, kuna oleksite ühes toas ning lihtsam jälgida.

Andke teada.

Metsapull
27.10.08, 23:10
Kui ma suudan deposiidi sinna ära teha, siis oleksin nõus. Kindlasti oleks huvitam kui omaette kuskil mujal toas toksida.

Tigrano
27.10.08, 23:13
Kui ma suudan deposiidi sinna ära teha, siis oleksin nõus. Kindlasti oleks huvitam kui omaette kuskil mujal toas toksida.


Arvan, et 2 inimest olen juba saanud, kes oleks huvitatud koos üles liikumisest.

Lutzky
27.10.08, 23:42
Krt, ühineks. Aga november on kiire kuu ülikoolis, et pean natsa vaiksemalt võtma.

Aga hoian sellel grinderite nurgal silma peal ja varsti liitun aktiivsemalt...

Edu,
Triobeti NL10 Grinder L.

Tigrano
27.10.08, 23:45
Krt, ühineks. Aga november on kiire kuu ülikoolis, et pean natsa vaiksemalt võtma.

Aga hoian sellel grinderite nurgal silma peal ja varsti liitun aktiivsemalt...

Edu,
Triobeti NL10 Grinder L.


Tere Lutzky,

Hoia silma peal, kui võimalus tekib hüppa klubisse ;D

Edu õppetöös ja grindimisel,

Tigrano

BuildUp
28.10.08, 00:09
Ma olen käpp. :)
Ainult et 300$ bankrolliga.

Keiss
28.10.08, 03:39
Mina olen kindlasti käpp. Ei tea, kas Visaga Hansapangast deposiiti saaks teha?

marguzz22
28.10.08, 08:39
krdi toweris ei tööta hem ju? või töötab?Liituksin ka kindlasti, 100 dollarine bankroll nl10 vbl isegi natuke vähe... ise mängisin ka kunagi nl10 väga palju siis liikusin nl20 ja pendeldasin seal kuni br oli 600 a nüüd tõmbasin selle välja, mõeldes, et hakkan ülikoolis rohkem õppima, aga paistab, et selle 2 tundi mänguaega päevas ikka leiab 2x 6laudax100h/H = 1200 kätt päevas-umbes, ütleme kuus kui igapäev mängida tuleks 20k-30k kätt.

ranka
28.10.08, 08:58
krdi toweris ei tööta hem ju? või töötab?


töötab

masterpuppet
28.10.08, 09:05
Ainult ongame võrgustikus ju handgrabberit vaja, mis omakorda maksab?
Liituks isegi, kuid kardan, et ei suudaks piisavalt palju käsi päevas mängida, et teistel kannul olla.

Timpz
28.10.08, 09:15
Tigrano ma ka valmis osalema!

gamblin oma 20$ maha sis ongi 100 järgi :P

marguzz22
28.10.08, 09:18
jah see handgrabber täiesti mõttetu- 50dollarit selleks, et saada ongame handgrabberit, siis veel teiste võrkude omad jne.... Samas toweri soft väga ressursinõudlik ka, kui teha seda teemat- näiteks kõik alustavad võrdselt pulgalt 100 dollarit ja valiks võrguks mõne vähemnõudliku, prima võrk? ja võistlus auhindadega ikka see, kes suudab kuu ajaga cashis rolli kõige rohkem kasvatada saab mingi auhinna, samas igapäev ka updated jne ;D krt mul see jama ainult, et pean tööjuurde kuidagi hem siis orgunnima kuna migni paar tundi päevas saab ka siin toksitud :-\



igaüks , kes võistlusest osa võtab annaks nt auhinnafondi 100eek, see raha võiks minna erapooletu isiku kätte - näiteks rankale, kes siis selle võistluse lõppedes välja annab...

ranka
28.10.08, 10:04
Ainult ongame võrgustikus ju handgrabberit vaja, mis omakorda maksab?
Liituks isegi, kuid kardan, et ei suudaks piisavalt palju käsi päevas mängida, et teistel kannul olla.


Ammu ei lähe enam vaja.

Davy
28.10.08, 11:23
Ammu ei lähe enam vaja.


HEM-ga ei lähe vaja enam?

ranka
28.10.08, 11:35
HEM-ga ei lähe vaja enam?


minu teada mitte!

Tigrano
28.10.08, 11:41
Ma olen käpp. :)
Ainult et 300$ bankrolliga.


Väga hea BuildUp, et oled pundis nagu näha saaksime novembrist väikese rühmaga alustada.

Alati on hea, kui on suurem bankroll aga katsun veel mõelda, et see võistlus momenti ei rikuks ehk leiab mingi hea lahenduse.

Davy
28.10.08, 11:46
minu teada mitte!


tigrano kinnitad? Arvuti jõudlusele aitaks see kindalsti kaasa, kui handgrabberit ei pea kasutama.

Tigrano
28.10.08, 11:48
Ainult ongame võrgustikus ju handgrabberit vaja, mis omakorda maksab?
Liituks isegi, kuid kardan, et ei suudaks piisavalt palju käsi päevas mängida, et teistel kannul olla.


Tere masterpupept,

Enam ei ole handgrabberit vaja nagu ranka juba mainis, mõtlen ka sellepeale, et kõik ei mängi ühepalju jne kuidas kõike arvestada.
30 okt. teen plaani valmis, 31 vaataksime koos üle, siis hakkaks kohe 1 mängima.

Kindlasti tahaks teada paljud Teist mängivad 6-maxi, Toweris on 5-max.

Parimat soovides,

Tigrano

Metsapull
28.10.08, 11:52
Kindlasti tahaks teada paljud Teist mängivad 6-maxi, Toweris on 5-max.




Trios mängin küll hetkel 6 max-i, aga seda rohkem laudade puudusel ehk siis fullring sobib mulle igati.

Tigrano
28.10.08, 11:53
jah see handgrabber täiesti mõttetu- 50dollarit selleks, et saada ongame handgrabberit, siis veel teiste võrkude omad jne.... Samas toweri soft väga ressursinõudlik ka, kui teha seda teemat- näiteks kõik alustavad võrdselt pulgalt 100 dollarit ja valiks võrguks mõne vähemnõudliku, prima võrk? ja võistlus auhindadega ikka see, kes suudab kuu ajaga cashis rolli kõige rohkem kasvatada saab mingi auhinna, samas igapäev ka updated jne ;D krt mul see jama ainult, et pean tööjuurde kuidagi hem siis orgunnima kuna migni paar tundi päevas saab ka siin toksitud :-\



igaüks , kes võistlusest osa võtab annaks nt auhinnafondi 100eek, see raha võiks minna erapooletu isiku kätte - näiteks rankale, kes siis selle võistluse lõppedes välja annab...


Tere marguzz22,

Auhindade peale mõtlen kindlasti ise, muidugi võte ju alati üksteisega kokku leppida ja mõne motivatsiooni deali teha, sest meil kõik ei mängi ühepalju käsi jne sellest olen juba aru saanud.

Toweri mõte on tohutud, boonused, mis isegi NL10 garanteerivad meie projekti kiirema arengu ;)

Edu laudades,

Tigrano

Tigrano
28.10.08, 11:54
Trios mängin küll hetkel 6 max-i, aga seda rohkem laudade puudusel ehk siis fullring sobib mulle igati.


Vinge, Toweris laudadest puudus ei tule.

Tigrano
28.10.08, 11:58
tigrano kinnitad? Arvuti jõudlusele aitaks see kindalsti kaasa, kui handgrabberit ei pea kasutama.


Ei kinnita, olen meelega ise katsetanud handgrabber vs xxx.db fail, vahet silmaga ei märganud. Kõige rohkem, mis aitab on ramdisc, mis on tohutult mugav ja tänu sellele, et andmed ei jõua kõvakettale on kõik tohutult kiire, sest arvutiarendajad ju ei suuda kõvaketta vahelist andmeside kiirust kuidagi normaalseks muuta, kivipead sellised ;D

ranka
28.10.08, 12:01
Ei kinnita, olen meelega ise katsetanud handgrabber vs xxx.db fail, vahet silmaga ei märganud. Kõige rohkem, mis aitab on ramdisc, mis on tohutult mugav ja tänu sellele, et andmed ei jõua kõvakettale on kõik tohutult kiire, sest arvutiarendajad ju ei suuda kõvaketta vahelist andmeside kiirust kuidagi normaalseks muuta, kivipead sellised ;D


LOL. Ta küsis seda, et kas sa kinnitad, et mu väidet, et ongames enam handgrabberit vaja ei lähe! :)

Tigrano
28.10.08, 12:04
LOL. Ta küsis seda, et kas sa kinnitad, et mu väidet, et ongames enam handgrabberit vaja ei lähe! :)


tigrano kinnitad? Arvuti jõudlusele aitaks see kindalsti kaasa, kui handgrabberit ei pea kasutama.

No lugesin lihtsalt, ma lugesin konkreetselt seda ja sain aru, et jõudlusele aitaks kaasa ei aita midagi ;)

Tigrano
28.10.08, 12:05
Unine alles viimane lause on mõeldud nendele, kes alles tõusid, nemad saavad aru ;D

Davy
28.10.08, 12:19
Krdi IT GURUD, nii selge tekst ;)

Ok saan aru tigrano jutust, et handgrabberit läheb siiski vaja. Ja veel loen välja, et handgrabberit ei lähe vaja.
Igatahes saan aru , et mul lähend handgrabberit vaja ja ma hakkan seda kasutama.


teie kord mõistatada...

Tigrano
28.10.08, 12:24
Krdi IT GURUD, nii selge tekst ;)

Ok saan aru tigrano jutust, et handgrabberit läheb siiski vaja. Ja veel loen välja, et handgrabberit ei lähe vaja.
Igatahes saan aru , et mul lähend handgrabberit vaja ja ma hakkan seda kasutama.


teie kord mõistatada...


Oh tule taevas appi ;D ei lähe vaja HEMga handgrabberit. Sain küsimusest valesti aru, et handgrabberiga on kõik aeglasem, tahtsin öelda, et ei ole ;D

Davy
28.10.08, 12:26
Ja sain su eelmisest postitusest juba aru, kuigi sa sellest sõnagi ei rääkinud(peale mitmekordset lugemist :) )

Ise hakkan siis seda sinu imeasjandus värki kasutama, hangrabber + mingi proge või mis ta oli, küll ma piinama tulen sind selle teemaga, kui ma kunagi ongame rahad saan.

Kiirust on vaja selleks , et HEM HUD hand historit kasutada, ma lähen tilti kui ma pean vastase käe nägemiseks 30 sekki ootama, niikaua kui see autoimport sinnamaale ükskord jõuab.

Rahapada
28.10.08, 12:43
nl10 6max 10k+ kätt
vpip 23,93, pfr 13,95, af 3,67, at steal 24,02

1. hea
2. halb
3. jube
4. kärab kah
5. fail donk, go home
---
koos põhjendusega palun;D

Davy
28.10.08, 13:07
nl10 6max 10k+ kätt
vpip 23,93, pfr 13,95, af 3,67, at steal 24,02

1. hea
2. halb
3. jube
4. kärab kah
5. fail donk, go home
---
koos põhjendusega palun;D


NL10-s natuke liiga passiivne preflop(standard TAG mõttes), preflop raise on hea, aga cold callid/limbid natuke liiga palju, kasuta HEM filtreid, kuna sa üldjuhul kindlasti tead , mis käsi sa limbid mis käsi cold callid(callid raise). Olen enamvähem kindel , et päris palju käsi on sul limpides/cold callides tugevasti miinuses. Reportsi alt edit ...määra kaardid, siis action pane did cold call = true ja lase oma andebaas nii kõikide selliste käte kohta üle ja siis postita tulemused siia. Saame palju spetsiifiliselmalt aidata.

Ntx 23s-9Ts 200 kätt +23$ 50bb/100
......24s-8-10s 200 kät -10s -27bb/100

10k+ sample on natukene väike, aga väikse aimduse võib saada( 10k käe jooksul saad ainult 30x kätte 56s ja seal on variatsioon meeletu)

marguzz22
28.10.08, 13:21
5max, hmm väga imelik -huvitav millest selline lahendus sinna tulnud siis?

Tigrano
28.10.08, 13:27
5max, hmm väga imelik -huvitav millest selline lahendus sinna tulnud siis?


Ei tea põhjust aga terves Ongame võrgus on ainult 5-max ::)

Tigrano
28.10.08, 13:31
Sooviks saada, kõikide huviliste Poker Trackeri või HEM statte, et saada ülevaade Teie oskustest (kindlasti soovin ka positsiooni statte). Kes ei taha, siia postitada saatku mulle privaatne sõnum ;)

Metsapull
28.10.08, 13:56
Sooviks saada, kõikide huviliste Poker Trackeri või HEM statte, et saada ülevaade Teie oskustest (kindlasti soovin ka positsiooni statte). Kes ei taha, siia postitada saatku mulle privaatne sõnum ;)


Fullringi olen mänginud peamiselt NL-5s, kokku kuskil 7000 kätt, NL-10s on ainult paarsada kätt. Kas siis toon välja ainult need NL-5e käed?

Tigrano
28.10.08, 13:59
Fullringi olen mänginud peamiselt NL-5s, kokku kuskil 7000 kätt, NL-10s on ainult paarsada kätt. Kas siis toon välja ainult need NL-5e käed?


Jah, kõik mis Sul on pakkuda, mida rohkem seda parem.

Aristotep
28.10.08, 14:02
Ma pean Toweri jaoks kuskilt br kokku ajama. 5-max tundub kuidagi kummaline variant.
Aga muidu oleks huviline küll. Isegi kui Towerisse ei jõua.

Minu statsid on kuskil eespool kirjas.

Tigrano
28.10.08, 14:15
Ma pean Toweri jaoks kuskilt br kokku ajama. 5-max tundub kuidagi kummaline variant.
Aga muidu oleks huviline küll. Isegi kui Towerisse ei jõua.

Minu statsid on kuskil eespool kirjas.




Selge, katsun statid üle vaadata aga positsiooni state oleks ka vaja ;)

masterpuppet
28.10.08, 14:41
Nii. Hakkas vaikselt ennast siis huvitama ja peaks asja ikka ära tegema. Kuidas sinna towerisse raha kõige parem saata on? PEaks vist softi ära tirima ning natuke testima, siis annan 100% vastuse, kas osalen või mitte? Ja miskine boonuskood jne ka on? Ei hakak veel uisapäisa accounti tegema.

Ja Tigrano, kuidas ma need statsid kõige paremini Hemist kätte saan? Pole eriti taiplik veel HEM koha pealt.

Tigrano
28.10.08, 14:48
Nii. Hakkas vaikselt ennast siis huvitama ja peaks asja ikka ära tegema. Kuidas sinna towerisse raha kõige parem saata on? PEaks vist softi ära tirima ning natuke testima, siis annan 100% vastuse, kas osalen või mitte?

Ja Tigrano, kuidas ma need statsid kõige paremini Hemist kätte saan? Pole eriti taiplik veel HEM koha pealt.


Kui regad, siis kasuta Toweri artikli lõpus välja toodud linki, siis on võimalik Sul osaleda foorumi poolt Toweris korraldatud üritustest.

Läbi lingi lähed kohe esilehele, kus ülal paremas ääres on registeerimise koht, täidad nõutud andmed ja siis tõmbad softi.

Positsiooni kohta saad andmed, kui valid select raport from list -ning valid sealt -position.

pendula
28.10.08, 15:04
Re: Step By Step Pokah
« Reply #120 on: Today at 12:15:34 PM »

--------------------------------------------------------------------------------
Quote from: pendula on Today at 10:09:17 AM
Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.

Tere pendula,

Ära sinna NL20 kiirusta, see mäng ei ole Sul veel NL20 jaoks korras, olen täiesti kindel. Ole hea tule NL10 nurka, teema leiad strateegia alt.

Ilusat päeva,

Tigrano


Ühesõnaga löön ka huviga projektis kaasa. Aitab ehk distsipliini kasvatada, sest peale raha on mängus ka võistlusmoment projektis osalejate vahel ja see sunnib täiendavalt takka. Nagu öeldud, siis korralikku statistikat veel taga ei ole ja kui nüüd programmid peale saab, siis see siin hea võimalus ka natuke regulaarsemaks ning süsteemsemaks oma mängu muuta. Njah, mingi süsteem ehk mängujoon on igaühel, aga analüüsida seda pole ma veel jõudnud.
See u in tower!

marguzz22
28.10.08, 15:32
palun ärme tee seda toweris a) soft on väga ressursinõudlik, ma mängin 6laual ja arvuti ei suuda seda jooksutada b) 5max lauad(Wtf mis asi see üldse on, adjustimiseks läheks aega,) c) sarnaseid boonuseid on ju ka mujal prima 30% rakeback minuarust vägagi normaalne, või kuskil mujal kus ressurs hea !

Tigrano
28.10.08, 15:34
palun ärme tee seda toweris a) soft on väga ressursinõudlik, ma mängin 6laual ja arvuti ei suuda seda jooksutada b) 5max lauad(Wtf mis asi see üldse on, adjustimiseks läheks aega,) c) sarnaseid boonuseid on ju ka mujal prima 30% rakeback minuarust vägagi normaalne, või kuskil mujal kus ressurs hea !


Toweri full ring tähendab umkaudu 50% rakeback, pluss veel muud hüved ning 6 lauda peaks küll iga masin välja vedama isegi 512MB RAM võib, siis olla.

Tigrano
28.10.08, 15:40
Samuti tahan näha, et kõik need mehed järmine aasta mängivad NL100+ ja kuna paljud tahavad alati rollist osa välja kanda, siis antud juhul on see põhimõtteliselt võimalik, kui boonused on suured, siis võtval mängijal saame ehk lubada kõik boonused vajaduse korral välja kanda ;D Sest mingi motivatsioon peab ka olema, raha maitse peab suhu saama ;)

masterpuppet
28.10.08, 15:57
Okei, tigrano, regasin lingi kaudu ära ja olen nüüd asjas käpp. Nick mastapupa. Aga millist võimalust kasutada, et raha sisse panna? Õhtu poole vaatan asja korralikumalt üle.

Panin statsid PM teele ka.

Tigrano
28.10.08, 16:01
Okei, tigrano, regasin lingi kaudu ära ja olen nüüd asjas käpp. Nick mastapupa. Aga millist võimalust kasutada, et raha sisse panna? Õhtu poole vaatan asja korralikumalt üle.


Väga hea, ise kasutan MB seega soovitan Moneybookersit kasutada, kui võimalik. Näiteks raha kandsin täna öösel välja juba on olemas arvel ;D

broadcast
28.10.08, 16:12
Tigrano, millal on viimane tärmin rolli kandmiseks Towerisse? Tahaks võimalikult suure ja ümmarguse deposiidi teha, senikaua mängiks veel pacificus.

Statid panen õhtupoole sulle PS-i, kui screenid saan tehtud. Ei julge oma hulle state avalikult esitleda. ;D Kuigi statid on Office omad ja ainult 7000 kätt (peamiselt viimane kuu) aga mingi aimduse peaks vast saama. ::) Muidu HEM-i soetan uue kuu alguspäevadel, trial saab 3 päeva pärast läbi.

Ahjaa, peamiselt mängin 6-maxi. 5-max pole ka probl. kuna tihti on lauas 1 short. Kui alustasin partys, sobis mulle fullring, nüüd istub rohkem 6-max.

masterpuppet
28.10.08, 16:19
Samas Pokernewsis MB nagu kõvasti maha tehtud ja hetkel Netteller ka eestlastele võimalik.

Johaidii, üritasin MB konto teha, kuid karjub, et minu mobiilinumber on juba kasutusel. Kuradi rskküll.

marguzz22
28.10.08, 16:27
okei usaldan siis tigranto, et koos hemiga mul hanguma ei hakka see tower ja tulen ka sinna...:) sa kirjutasid oma tutvustavas loos, et oleks vaja core 2 protsessorit 9 laua jaoks , see ainult 3lauda rohkem--- kui ma koos hem ja oma 512 ramiga need 6lauda avan, kas mul võib probleeme tulla?

Timpz
28.10.08, 17:07
Võin omast kogemusest öelda et MB väga hea viis raha kandmiseks towerisse!

masterpuppet
28.10.08, 17:19
Nii, kandsin 100$ peale ja ootan stardipauku!

Timpz
28.10.08, 17:22
mul vaja täna veel 29$ grindida :D sis saab HEMi ja sis olen valmis 1.novembriks

Tigrano
28.10.08, 17:31
Tigrano, millal on viimane tärmin rolli kandmiseks Towerisse? Tahaks võimalikult suure ja ümmarguse deposiidi teha, senikaua mängiks veel pacificus.

Statid panen õhtupoole sulle PS-i, kui screenid saan tehtud. Ei julge oma hulle state avalikult esitleda. ;D Kuigi statid on Office omad ja ainult 7000 kätt (peamiselt viimane kuu) aga mingi aimduse peaks vast saama. ::) Muidu HEM-i soetan uue kuu alguspäevadel, trial saab 3 päeva pärast läbi.

Ahjaa, peamiselt mängin 6-maxi. 5-max pole ka probl. kuna tihti on lauas 1 short. Kui alustasin partys, sobis mulle fullring, nüüd istub rohkem 6-max.


Oleks tore, kui saaks alustada kohe 1 november aga siin võib veel probleeme tulla pead ei anna.

Kõik võimalikud statid oleks head, mida rohkem seda parem.

5-maxi ja 6-maxi vahe ei ole nii suur, natuke harjumist kõik peaks laabuma.

Tigrano
28.10.08, 17:33
okei usaldan siis tigranto, et koos hemiga mul hanguma ei hakka see tower ja tulen ka sinna...:) sa kirjutasid oma tutvustavas loos, et oleks vaja core 2 protsessorit 9 laua jaoks , see ainult 3lauda rohkem--- kui ma koos hem ja oma 512 ramiga need 6lauda avan, kas mul võib probleeme tulla?


Mis protsessor Sul on muidu, loodan, et celeron pole ;D Ma pead päris ei anna aga arvan, et kõik toimib, sest minu vana arvuti 512MB mälu, P3 jooksis küll.

Keiss
28.10.08, 17:33
Nii, kandsin 100$ peale ja ootan stardipauku!


Kuidas sa deposiidi tegid?

masterpuppet
28.10.08, 17:35
Tra, seal netelleris on ka ahvid. Jõudsin oma accoundiga 10 minutit jännata ja juba panid Blocki epale ja vajavad lisatõendust. Tra ja asi ei läinud üle ka. Blee, kõik Ida-Euroopa inimesed on vist kriminaalid,rsk.

Tra ja livesupport on ka megaaeglane, pean miskine pool tundi ootama, enne kui sõimama saan hakata. Selline asi ajab tilti.

Keiss
28.10.08, 18:10
Blee, kõik Ida-Euroopa inimesed on vist kriminaalid,rsk.


Ütle neile, et me saime USA-ga viisavabaduse :D

masterpuppet
28.10.08, 18:16
Ok, sain teada, et jobud helistavad mulle 1-3 tunni jooksul.

Tigrano
28.10.08, 18:23
Ok, sain teada, et jobud helistavad mulle 1-3 tunni jooksul.


Pean ka netelleri konto ära tegema, et kui kunagi vaja, siis poleks sellist jändamist ja närvitsemist >:(

Metsapull
28.10.08, 18:31
Selline rumal küsimus: Mismoodi ma neid statse HEM-ist kopeerida saaksin, et neid näiteks siia postitada?

masterpuppet
28.10.08, 18:33
Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.

Tigrano
28.10.08, 18:35
Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.


Lahe, peab ka accoundi kinni laskma siis, kui teen ;D

ranka
28.10.08, 19:23
Aga kõne tuli hoopis 5 minutiga ja mingi megahappy tsikk küsis mõned küsimused ja account lahti ning raha ka üle kantud. Seega kõik tip-top.


tsiki pilti (orkut/rate/facebook jne) ei küsinud?

Davy
28.10.08, 19:35
Lahe, peab ka accoundi kinni laskma siis, kui teen ;D

Tore et mõnedel inimestel asjad töötavad.

3s nädal clickandbuyga(kõik dokud saadetud ikka tahavad uuesti. Sent mailides attachemendid ilusasti olemas ja loomulikult ei ole nad üle ühe mega) .

Dear DAVY,

Thank you for contacting ClickandBuy and for your message.


Please be advised that, though your email has been received, no files were
attached. This can occur if the overall data storage space of your email
exceeded 1MB. This can also occur if you have forgotten to attach the files to
your email. Therefore, please send the requested attachments once again and
please accept our apologies for any inconvenience caused.




Nüüd raha pstarsi tagasi saadan ja siis saadan clickandbuyle järgneva kirja



Dear Sir/madam

F u.

Yours SINCERELY!
Davy

Tigrano
28.10.08, 20:18
Mina nende ClickandBuy jne peale närve raiskama ei hakkaks üldse ;)

Metsapull
28.10.08, 20:37
Kas Hansapangast (Swedbank) või siis SEB-st saab Netellerisse otse raha kanda? Otse selles mõttes, et ei kasuta mitme päevast bank transferit. Ma Netelleri kodulehelt uurisin, aga see asi jäi mulle segaseks.

Tigrano
28.10.08, 21:30
Kas Hansapangast (Swedbank) või siis SEB-st saab Netellerisse otse raha kanda? Otse selles mõttes, et ei kasuta mitme päevast bank transferit. Ma Netelleri kodulehelt uurisin, aga see asi jäi mulle segaseks.


Ei ole Netelleri omanik kuida pangast peaks kindlasti saama peale kanda, see peaks standart olema. Ei usu, et ainult Visaga.

masterpuppet
28.10.08, 21:59
International Bank Transfers (2-3 Business Days)

Netelleris siuke asi täitsa olemas.

zyxxx
28.10.08, 23:05
Tegin just Netellerisse accoundi, et Towerisse raha kanda. Tegin Hansapanga deebetkaardi pealt minimaalse (12eur) deposiidi, mis momentaalselt ka üle tuli. Peale seda läks minu account lukku, mõtlesin et nagu !allright! paari kuu jooksul saab ikka lahti (kogemused Moneybookersiga olemas) ;D Jõudsin just helpdeski akna lahti teha kui telefon helises ja Netellerist helistati, küsiti paar küsimust ja kombes. Positiivne :)

Keiss
28.10.08, 23:17
Nii, et netelleriga said päevaga towerisse deposiidi teha?

zyxxx
28.10.08, 23:26
Nii, et netelleriga said päevaga towerisse deposiidi teha?


Ma arvan, et deposiidi tegemine käib suht hetkega. Towerisse ei ole veel proovinud, aga Partysse tuli küll 2 sekundiga Netellerist raha üle.

Rahapada
28.10.08, 23:53
NL10-s natuke liiga passiivne preflop(standard TAG mõttes), preflop raise on hea, aga cold callid/limbid natuke liiga palju, kasuta HEM filtreid, kuna sa üldjuhul kindlasti tead , mis käsi sa limbid mis käsi cold callid(callid raise). Olen enamvähem kindel , et päris palju käsi on sul limpides/cold callides tugevasti miinuses. Reportsi alt edit ...määra kaardid, siis action pane did cold call = true ja lase oma andebaas nii kõikide selliste käte kohta üle ja siis postita tulemused siia. Saame palju spetsiifiliselmalt aidata.

Ntx 23s-9Ts 200 kätt +23$ 50bb/100
......24s-8-10s 200 kät -10s -27bb/100

10k+ sample on natukene väike, aga väikse aimduse võib saada( 10k käe jooksul saad ainult 30x kätte 56s ja seal on variatsioon meeletu)


kuidas sama asja pt3mega teha saab?

ps mul on evaluate perioodi nö demo versioon pt3mest

ja kas ma sain õigesti aru , et selleks et saada paremini osa võtta nl10ne nurgakesest võiks teha ja asuda mängima toweris?
kas reedel ja esmaspäeval pokkerit toksiv mehike ka seda saama?
ja palju võiks deposiit olla?

Tigrano
29.10.08, 00:16
kuidas sama asja pt3mega teha saab?

ps mul on evaluate perioodi nö demo versioon pt3mest

ja kas ma sain õigesti aru , et selleks et saada paremini osa võtta nl10ne nurgakesest võiks teha ja asuda mängima toweris?
kas reedel ja esmaspäeval pokkerit toksiv mehike ka seda saama?
ja palju võiks deposiit olla?


PT3 töötab ka, Toweris, muidugi demo versiooni kohta ei oska öelda midagi.

Parme on jah, kui saad tulla Towerisse mängima, nii on lihtsam tööd teha ja boonused on ka head, mis annab teatud garantii meie projektile.

100$ plaanisime deposiidiks, kui on võimalik.

Rahapada
29.10.08, 00:23
aga kui ma mingi esmaspäeviti päeval ja reedeti päeval mängida saan, on see siis väga pärssiv?

-andres-
29.10.08, 01:47
Tervist.

Olen nüüd sellest projektist natuke maha jäämas, sest avastasin foorumi alles mõned päevad tagasi. 3-4 päeva tagasi kandsin Trio arvele 300.-, vähe teda oli, aga mõtsin omaviisi, et seekord jätan rolli näppimata ja vaatan kas oleks võimalik seda lõpuks ka vaikselt kasvatama hakata, ilma et toimuks ridamisi väljamakseid, mis laseksid mul reede õhtuti end täis juua. Seda kas see õnnestub, on kahjuks raske ennustada, kuid üritan sel korral endast parima anda.

Motivatsiooni sain just siit samast foorumist, kuid eelkõige oma sõbralt, kellega üle aasta tagasi netimaastiku kompama hakkasime. Kui esimesed päevad ta teatas, et stabiilselt 2-3 buyinni päevas plussis, siis mõtsin, mis siin ikkagi, siiamaani ta pole cashi biitinud ja ei usknud ka seda, et nüüd äkitselt see juhtuks. Hot run or smth. Samas tuli neid päevi ca 2 nädala jagu, seega tekkis põhiline iva, kuidas tema suudab ja mina ei suuda. Eestlase kadedus või miski. Pean ka suutma ja nüüd ma üritangi, ammutada niipalju teadmisi kui suudan.

Intallisin siis paar päeva tagasi HEM'i, sain selle ilusti installitud ja trial versioon tuksub joosta. Alles nüüd mõistan neid algseid state teiste mängijate kohta vaadates, et kui kuradi fishimeri see micro limiit ikka on. Vähemalt tunnen, et suudan biitida, eks peale 10-15k kätt ole seda ka juba natuke näha, mis olukord on.

Igatahes mõtlen siin, et esmasteks eesmärkides on br kasvatamine, alustuseks koguda ka lisa 60$, mille eest saaks osta HEM'i täisversiooni. Ning siis kas ehk oleks ka hiljem liituda Towerisse? Kui bankroll ilusti kasvanud on ja oma vajalikud rahad NL10-20 jaoks saaksin üle kanda?

Btw. Kui kellegil Tallinna inimesel oleks võimalus mõnda raamatut cash game kohta laenutada, siis oleksin väga tänulik. Ise veel ühtegi raamatut tellinud pole ning arvuti ekraanilt lugemine ei meeldi kohe üldse.

Viskan mingid algsed statid ka, tänase päeva kohta. Tuleb tõdeda, et kaart on jooksnud hästi. Päev algas küll miinusega, kuid lõppes ilusti.

http://img227.imageshack.us/my.php?image=statsth2.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/6120/statsth2.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/statsth2.jpg/1/w721.png (http://g.imageshack.us/img227/statsth2.jpg/1/)

Nii vähese käte arvu alt midagi erilist küll öelda ei saa, kuid ka 100 käe sample pealt näeb ära, kas mängija on puht loll või midagigi jagab, nii et mõni sõnagi kommeteerimaks on teretulnud.

Kasutaja on Trio laudades --andres--.

Davy
29.10.08, 01:58
Samad statid enamvähem mis mul endalgi full ringis mikrolimiitidel, nendega peaksid vägagi edukalt fr biitima. Ainult cold call on kuidagi väike, mikrolimiidides cold call paljude kätega on + ev. Minul endal cold call kuskil 9% juures, kindlasti on seal käsi , mis ei peaks olema, aga enamsti callin fishide raise, kuna nad tihti kipuvad igasuguse käe välja maksma. Mida limiit edasi seda halvemaks see cc muutub muidugi.

Minu enda laptopi sample (20k kätt) selle kuu kohta näitab cold calli võidumarginaaliks NL25 122bbs/100le käele

Aa sa mängid NL5te, huhh pole nii ammu mänginud seal, ei oska seda cold calli seal täpselt hinnata. NL5 on muidu jah lausa kohutav fishimeri, kuna vähegi asisemad mängijad, saavad seal nii kiirelt rolli kokku, et liiguvad ülikiirelt kõrgemale limiidile.

alaska
29.10.08, 02:17
Ma oleks ka selles toweri projektis in, aga arvuti on vana ront, isegi trios ei jookse hästi koos stattidega. Aga alguses saab vist ilma kah, niikuinii plaan uus arvuti osta.

antnx
29.10.08, 10:53
Nl10 FR
Partypoker
2,300 kätt


Kuna teil toweri mäng plaanis korraldada? Ise vist üritaks kah järgmine kuu kuskilt tonna kokku ajada ja sinna kanda.
5 on palgapäev

Edit:

Kas mingit boonuskoodi peab kah kasutama?

sokimeez
29.10.08, 19:24
Olen käsi, õhtuti saaks mängida peale tööd. Statte pole anda kahjuks :( Kuid eks selle aktiivsema osalemisega hakkavad need ka tulema.

Tigrano
29.10.08, 19:33
Uurin vaikselt juba Teie poolt saadetud state ;) Homme paneme koos plaanid paika ning kui jõuame, siis hakkaks esimesest mängima.

Kas soovite ühte lühikest NL10 videot sissejuhatuseks, mis arvate?

broadcast
29.10.08, 19:43
Ma vist ka päris 1. nov kohale ei jõua... võtab aega cachout pacificust MB-sse ja sealt Towerisse. Aga noh, paar-kolm päeva delayd vast ei tähenda midagi.

Kui viitsid, võid video ikka teha. Ega möödakülge maha ei jookse! ;D

Timpz
29.10.08, 19:46
Jee VIDEOVIDEOVIDEO :D:D:D

Keiss
29.10.08, 20:20
Videot vaataks kindlasti ja väga loodaks ka raskemaid olukordi!!

BuildUp
29.10.08, 20:30
Videost oleks huvitatud küll. :)

Tigrano
29.10.08, 20:35
Ok teen video ära, ning katsume, siis analüüsida replayeriga. Loodan, et saan hea sessi.

jrgn hell
29.10.08, 23:11
mis selle koos mängimisega hakkab olema, ei saanud pihta?

irw, vaatasi oma statte nl10 ja potlimit 10, mingi 33 bi minust, aga seisin lõpuks stabiilselt tänu boonusele ja rakebackile. Toweris ilmselt olukord paraneb. ei saa blogi lahti jälle, seega ei saa statte visata. Hommme tegelen

jrgn hell
29.10.08, 23:26
ma ka käpp ikka tähendab

Klamber®
29.10.08, 23:32
special freeroll 3 koht.
sai eilse cashi miinuse tagasi vähemalt .. :D

Keiss
30.10.08, 00:06
Kus? Mis? Palju?

Klamber®
30.10.08, 00:20
50 eur

Tigrano
30.10.08, 00:39
Kas kedagi ei ole siin huvilistest, teen exeli tabelit praegu.

1 buildup
2 Timpz
3 masterpupept
4 aristotep
5 broadcast
6 metsapull
7 rahapada
8 keiss
9 jrgn hell
10 sokimeez
11 antnx
12 alaska
13 andres
14 pendula
15 marguzz22
16 jep18
17 dahype

Rahapada
30.10.08, 00:48
mis, siin oleb

Tigrano
30.10.08, 00:53
mis, siin oleb


Tahan teada kas keegi on puudu, kes tahaks ka alustada NL10 grindimist.

dahype
30.10.08, 02:23
Keegi on puudu küll ;)

Tigrano
30.10.08, 02:27
Teen praegu NL10 videot Toweris tulge lauda 8)

masterpuppet
30.10.08, 03:17
Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?

Tigrano
30.10.08, 03:31
Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?


Uskumatu, mõtlesin, et kõik korras juba, et Sa pole kisa teinud. Imelik miks ei ole parandatud veel, seda probleemi. Ootame homme lõunani, siis teeme kõva kisa.

Ööd,

Tigrano

Tigrano
30.10.08, 03:36
Tegin video Teile ja lõpus avastan, et olen tõmmanud vahepal mikri pesast välja ning NO SOUND >:( Tilt praegu, lähen magama ;D

Keiss
30.10.08, 03:59
Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.

marguzz22
30.10.08, 09:04
oot, et kogu teema hakkab 1mesest peale? Mul see hanza tudengikaart(nagu visa krediitkaart) kui ma moneybrookersisse sellega depositi teen ja siis sealt towerisse, kaua see aega võtab umbes? click2buy account on ka olemas,

Rahapada
30.10.08, 09:11
see kollane, et mul jäi arusaamatuks kust ma selle toweri boonuskoodi saan, kas pokernews ? või milline link? ja asjad

Klamber®
30.10.08, 09:13
Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.


10 mintsa levelid, väga tervist ei tapnud, närvidele hakkab käima alates 6 mintsa

marguzz22
30.10.08, 09:17
Paar küsimust toweri kohta -

Tahaks saada küsimusi neile : Mu arvutil ainult 512 ram, 6lauda tahaks avada ikka....




1) peab ikka sit outima, et reloadida?
2) Kas laudade suurust saab muuta
4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
5) kas timebank on olemas

Rahapada
30.10.08, 09:40
nii palju kui tigrano videot vaatasin

1) peab ikka sit outima, et reloadida?
ei enam ei pea

2) Kas laudade suurust saab muuta
saab

4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
võib ja tundub et seiskub kohati

5) kas timebank on olemas
mansionis red kingsis ... ja krt teab milles veel, seal oli, juu's on toweris ka

pendula
30.10.08, 11:35
Moneybookers testib mu kannatust. Tahtsin withdraw teha, aga polnud oma pangakonto andmeid veel sinna sisestanud. Peale mitmeid kordi proovimist saatsin kirja. No lõpuks saatsin neile oma konto andmed jne. Esmaspäeval tuli viimaks vastus, et teevad 1-2 päevaga ära (Add'ivad konto andmed minu profiili). Täna neljapäev ja ei midagi. Võibolla olen liiga kannatamatu, aga kuidagi venivad need asjad seal. Näis kui ükskord väljakande sealt ära saan teha, kaua see aega võtab.

Tigrano
30.10.08, 11:45
1) peab ikka sit outima, et reloadida?
ei enam ei pea (ei pea jah, see on värske uuendus)

2) Kas laudade suurust saab muuta
saab (saab valida ainult, miniview ja standarti vahel, ise suurust ei saa määrata lauale)

4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
võib ja tundub et seiskub kohati (video tegemine nõuab suht palju ressurssi, seega hangumine on puhtalt selle põhjus)

5) kas timebank on olemas
mansionis red kingsis ... ja krt teab milles veel, seal oli, juu's on toweris ka (ei ole võimalik, lisaaega võtta otsustamiseks)
[/quote]

Tigrano
30.10.08, 12:01
Täiesti aru saamatu on mulle, kuidas NL10 full ringi saate mängida VPIP 18+ isegi üle 20+(nagu Teil osadel statid, siin on). Eile tegin video, mis läks tuksi kuna heli ei jäänud peale. Taset ei olegi seal, nägin 4 laua peale 3 mängijat, kellel oli VPIP väiksem, kui 20% ;D

Limpareid oli alati umbes 3-6, raise peale callisid alati pooled jne jube, jube.

Timpz
30.10.08, 12:02
Kuidas mina nendesse laudadesse ei satu :D:D??

Tigrano
30.10.08, 12:06
Kuidas mina nendesse laudadesse ei satu :D:D??


Arvan, et enamus lauad ongi sellised, siis kohtasin ühte mängijat, kes on seal plussis 315$ ning on püsinud seal limiidis arvatavasti üle aasta, sest see on täielik kulla auk ;D

Timpz
30.10.08, 12:08
ootan väga seda videot, tahaks näha mis rahva vastu mängid

Tigrano
30.10.08, 12:09
Nii mehed exelit, siin teen ning tahan teada paljud Teist, siis ei hakka mängima full ringi ja ei hakka mängima Toweris

Tigrano
30.10.08, 12:10
ootan väga seda videot, tahaks näha mis rahva vastu mängid


Video on täitsa igav, sest minu stiil sellises lauas on ülimalt tight, seega pole palju vaadata, kuigi jäin pea 20$ plussi ;D

Tigrano
30.10.08, 12:13
Samuti saatke privas mulle oma MSN-id, et saaksin suhelda, kui vaja, panen Teid eraldi grupi alla 8)

marguzz22
30.10.08, 12:31
ma mängin 6max

Rahapada
30.10.08, 12:32
see kollane, et mul jäi arusaamatuks kust ma selle toweri boonuskoodi saan, kas pokernews ? või milline link? ja asjad


bump my question

Tigrano
30.10.08, 12:42
bump my question


Läbi meie foorumi lingi:

http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60.

Aristotep
30.10.08, 14:20
Mina mängin 6-max, kuid mitte Toweris.

broadcast
30.10.08, 15:34
Täiesti aru saamatu on mulle, kuidas NL10 full ringi saate mängida VPIP 18+ isegi üle 20+(nagu Teil osadel statid, siin on). Eile tegin video, mis läks tuksi kuna heli ei jäänud peale. Taset ei olegi seal, nägin 4 laua peale 3 mängijat, kellel oli VPIP väiksem, kui 20% ;D

Limpareid oli alati umbes 3-6, raise peale callisid alati pooled jne jube, jube.

Kuidas keskmised potid on?

Aga su küsimuse vastuseks:
Ma veel kindel pole, alguses proovin kindlasti 5-maxi Toweris aga kui ei sobi (mängijaid tihti short 1-2) siis muud üle ei jää kui FR. Vähemalt ühe boonuse mängiks kindlasti seal lahti, siis vaatab edasi kas jään Towerisse.

Tigrano
30.10.08, 15:40
NL10 grinderid, lood on sellised.

Alaska - 1) Toweris 2) Full ring 3) statid on mul minimaalsed, 4)positsiooni kohta puuduvad üldse

-andres- 1) Mujal 2) Full ring 3) pole statte

antnx 1) Mujal 2) Full ring 3) on statid (ei ole mingid niti statid nagu ise arvasid) 4) pos ok

aristotep 1) Mujal 2) Short handed 3) on vähe stete 4) puuduvad ka pos statid

broadcast 1) Mujal 2) Short handed 3) kõik statid olemas

buildup 1) Tower 2) Full ring 3) kõik statid olemas

dahype 1) Mujal 2) Full ring 3) kõik statid on olemas

Jep18 1) Mujal 2) ei teagi ;D

Jrgn hell 1) Tower 2) Full ring 3) kõik statid on olemas

Keiss 1) Mujal 2) Full ring 3) ei ole statte

Marguzz22 1) Mujal 2) 6-max 3) ei ole statte

masterpupept 1) Toweris aga probleemid veel >:( 2) mingit infot ei ole


metsapull 1) 2) Full ring 3) staid on aga puuduvad pos statid.

pendula 1) Toweris 2) full ring 3) kõik statid olemas


rahapada 1) 2) short handed 3)kõik statid olemas

sokimeez 1) Mujal 2) short handed 3) ei ole statte, puudub soft

timpz 1) Toweris 2) full ring 3) statid olemas


Nii nüüd tahaks lõplikult infot, kes tuleb veel Toweri (kui tuleb, siis millal umbes), kes ei hakka mängima Teist full ringi ning kellel ei ole veel HEM või Poker Trackerit, et mulle stattide kohta infot anda.


Enamus Teist mängib jube loosilt, ma ei tea millest see tulnud on aga kui exeli korda saan, siis saan täpsemalt öelda ;)


Täiendan järjest seda, postisin igaks juhuks juba ;D

BuildUp
30.10.08, 16:36
Täiesti aru saamatu on mulle, kuidas NL10 full ringi saate mängida VPIP 18+ isegi üle 20+(nagu Teil osadel statid, siin on). Eile tegin video, mis läks tuksi kuna heli ei jäänud peale. Taset ei olegi seal, nägin 4 laua peale 3 mängijat, kellel oli VPIP väiksem, kui 20% ;D

Limpareid oli alati umbes 3-6, raise peale callisid alati pooled jne jube, jube.




Täna mängisin NL10 Pokerstarsis. Seal on enamustel vendadel VPIP 12 ja alla selle.
Ootan juba seda Towerit. ;D

antnx
30.10.08, 17:11
Minu pos Statid on siin:

alaska
30.10.08, 17:52
Kuidas ma saan kõik statid HEM-ist kätte?

ranka
30.10.08, 17:54
Kuidas ma saan kõik statid HEM-ist kätte?


mis statte silmas pead?

broadcast
30.10.08, 18:02
No mina tulen towerisse, kindlalt. Aga BR liigutamine on tülikas ja võtab aega. Esmasp saan vast pacificust rolli kätte, kuim ingeid delaysid ei teki ja siis kuna veel towerisse üle läheb.
Ahjaa, selleks ajaks kui BR-i sinna saan on vast juba HEM ka olemas. :P

Rahapada
30.10.08, 18:34
ma ei saa aru kudias kõik nii raske on ?
raha oli starsis, vaja saada towerisse, võttis aega 4 minutit, sest ise uimerdasin...

moneybookers on tore asi

alaska
30.10.08, 19:13
NL10 grinderid, lood on sellised.

Alaska - 1) Toweris 2) Full ring 3) statid on mul minimaalsed, 4)positsiooni kohta puuduvad üldse

-

Kas on kuskil lehel mingi suur tabel kogu infoga? Üks leht kus kõik kirjas?

kas saab kuidagi otse pildifail teha või tuleb printscreen teha?

sokimeez
30.10.08, 19:16
Mängida võin ka toweris, kuigi seni toksinud trios. 6max oleks hea, sest meeldib mulle rohkem kuna aktsionit on ka rohkem. Mitme lauaga korraga muidugi läheks kiireks. Statte pole miskit anda, kuid nüüd panen endale miskise proge kindlasti peale. Eks siis hakkab ka statte tulema. Esialgu proovikski ABC põhitõed, kätte saada, ühe-kahe laua peal mängides. Siis õpin vastaste statte kasutama, ja võib rohkemaid laudu korraga mängida.

Tigrano
30.10.08, 19:45
Mängida võin ka toweris, kuigi seni toksinud trios. 6max oleks hea, sest meeldib mulle rohkem kuna aktsionit on ka rohkem. Mitme lauaga korraga muidugi läheks kiireks. Statte pole miskit anda, kuid nüüd panen endale miskise proge kindlasti peale. Eks siis hakkab ka statte tulema. Esialgu proovikski ABC põhitõed, kätte saada, ühe-kahe laua peal mängides. Siis õpin vastaste statte kasutama, ja võib rohkemaid laudu korraga mängida.


Tere sokimeez,

Muretse kindlasti endale soft, see on häda vajalik. Esialgu ABC põhitõed on kindlasti vaja selgeks õppida, samuti oleks vaja kõvasti praktikat.

Kui vaadata neid state, mis Teie kõigi käest sain, siis need on kohutavad ausalt, eriti NL10 jaoks minuarvates. Minu arvates on ka pokkerit õppida lihtsam FULL RINGIS, sest algusest, kui oskused puuduvad on Teile lihtsam seal Tight stiili ära kasutada. 6-max olete te sunnitud, nii või naa rohkem mängima ja rohkem otsuseid tegema, seega alguses palju valesi otsuseid läheb Teile lihtsalt kulukamaks. Samuti võib Teile tekkida selline väike loosi pisik sisse, kus hiljem võite full ringis jne hätta jääda.

Parimat soovides,

Tigrano

Tigrano
30.10.08, 19:55
Kas on kuskil lehel mingi suur tabel kogu infoga? Üks leht kus kõik kirjas?

kas saab kuidagi otse pildifail teha või tuleb printscreen teha?


Valid select Raport name from list, by stakes ja position mulle ;D

Ning alt stats selectioni alt valide + märgiga juurde endale flopp agg, turn agg, river agg ;D

Lõpus vajautad premat hiire klahvi ja salvestad CSV faili ja saadad mulle.

Tigrano
30.10.08, 20:16
No mina tulen towerisse, kindlalt. Aga BR liigutamine on tülikas ja võtab aega. Esmasp saan vast pacificust rolli kätte, kuim ingeid delaysid ei teki ja siis kuna veel towerisse üle läheb.
Ahjaa, selleks ajaks kui BR-i sinna saan on vast juba HEM ka olemas. :P


Väga hea broadcast,

Arvatavasti, meil natuke veel hilineb start ehk mängima asumine, sest osad veel tulevad Towerisse ning ennem on vaja natuke õppida ja arutada ;)

broadcast
30.10.08, 20:50
ma ei saa aru kudias kõik nii raske on ?
raha oli starsis, vaja saada towerisse, võttis aega 4 minutit, sest ise uimerdasin...

moneybookers on tore asi

Kuna mängin pacificus, siis juba see awaiting process on 3 business days +veel mignid päevad kuna nad veel üle kannavad ja nüüd nädalavahetus jääb sisse. Eks seepärast seal tase ongi nii nõrk, et cashoutid võtavad MEELETU aja ja normaalsed võitvad, regulaarseid cashoute tegevad mängijad lihtsalt ei viitsi möllata nii palju.
Ja nüüd vaadates nende mingit üldist cashouti tabelit, on keskmine kuluv aeg umbes 5-6 päeva kuni nädal. :-\ Vahet pole kuhu kannad.

Metsapull
30.10.08, 23:09
International Bank Transfers (2-3 Business Days)

Netelleris siuke asi täitsa olemas.


Kas keegi on seda teed pidi raha sisse kandnud? Kui palju kohalikud pangad selle pealt tasu võtavad(SEB või siis Swedbank)?

jrgn hell
31.10.08, 01:16
http://arion.pri.ee/pildid/pildid/ongamestart.JPG


need siis ainult toweri käed praegu mõne päeva omad. Pole eriti mänginud ja täna olin vähe tightim, aga ei kujuta ette kui palju

Tigrano
31.10.08, 01:16
Tere,

Selline hakkab olema exeli tabel kuidas ma hakkan, Teie mängu jälgima ;) Exeldis ei ole veel päris valmis, tuleb ühtteist lisa veel, seega mehed võimalikult palju infot mulle veel ja kõigi msn, et ma ei pea ootama kellegi järgi ;D


http://arion.pri.ee/tigrano/exel.swf

Timpz
31.10.08, 01:30
Statsid olid mul jubedad küll :D

Aga exceli tabel töötab vägevalt!

-andres-
31.10.08, 01:52
See bb/100 kohta vale ei olnud :?. 0.2 õige igatahes olla ei saa ju :O?

Tigrano
31.10.08, 02:02
See bb/100 kohta vale ei olnud :?. 0.2 õige igatahes olla ei saa ju :O?


HEM näitas Timpzil täpselt 0.2 bb/100 ;)

Tigrano
31.10.08, 02:04
Kohe panen siia Timpzi osad käed läbi replayeri, siva tegin aega polnud, midagi ikka saate ;D

Ei mingit sügavamat teooriat, käed lahti ja esimene mõte, mis pähe kargas ;)

http://arion.pri.ee/tigrano/timpz10.swf

pendula
31.10.08, 09:29
HEM näitas Timpzil täpselt 0.2 bb/100 ;)


Kas ma olen bb/100 mõistest valesti aru saanud?
Näite põhjal, kui käte arv 6587,kasum 55$ ja limiit 0,1. Siis mina arvutaks 8,35bb/100.

Jah osad käed on, trackerist puudu, kui ma ei eksi võitis Timpz ka turniiri ;)

Timpz võitis 1$ millegiga, 6587 käega ;D

antnx
31.10.08, 10:29
Küsimused:

1) Kas kunagi saame ise kah selle exceli enda kätte. Päris hea oleks näppida ja mängida nende statsidega
2) Kas peaks kasutama Towerisse regamisel kasutama mingisugust boonuskoodi?
3) Kui kannan 100$ siis kui palju ma pean mängima, et mingisugune boonus mulle avaneks - (PartyPoker.com pole mingit boonus, saab ainult mingeid punkte ja seeongi kõik ja nendega pole midagi eriti teha)

Aitäh ;)


Timps ei saand ju C-betti teha kuna Villain läks PRF All-in

Jah, saate ka exeli enda kätte, siis ehk mul isegi kergem natuke ;D

Jah, soovitavalt olek hea, kui kasutate liitumisel, meie foorumi linki: http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60

Boonus koodi ei ole vaja, sisestada, kui liitute läbi selle lingi.

Sõltub kõik, kui palju mängid. Võid arvestada jah 9 lauda full ringis annab ubmkaudu 15 punkti tunnis. Kui annad täpsema info palju mängid kuus käsi jne võin aidata boonust soovitada.

Tegin selle timpzi video kähku võisin kiiruga ka kuskil eksida või juba rääkida mõnest eelmisest olukorrast jne ;)

Rahapada
31.10.08, 10:47
aitähh herr tigrano

tänud video eest, ja ma võin sulle kunagi , enne kui mu pt evaluate periood läbi saab, ka stat faili , v andmebaasi faili saata...
näed veel paremini kui sitasti ma mängin

aga limp ässadega... õigustatud karistuse saamine

ps. ma mängin nüüd toweris, ja fullringi, sest br on shordi jaoks liiga väike

Rahapada
31.10.08, 10:48
Küsimused:

1) Kas kunagi saame ise kah selle exceli enda kätte. Päris hea oleks näppida ja mängida nende statsidega
2) Kas peaks kasutama Towerisse regamisel kasutama mingisugust boonuskoodi?
3) Kui kannan 100$ siis kui palju ma pean mängima, et mingisugune boonus mulle avaneks - (PartyPoker.com pole mingit boonus, saab ainult mingeid punkte ja seeongi kõik ja nendega pole midagi eriti teha)

Aitäh ;)


2) siin kuskil üalpoolgi on foorumi link, boonuskoodi pole vaja sealt ise arvutad
3) boonuse lahtisaamiseks vaja pp'si... tigrano väide: nl10 fr (vist) 9 lauda ~15pp'd/h

Tigrano
31.10.08, 11:59
aitähh herr tigrano

tänud video eest, ja ma võin sulle kunagi , enne kui mu pt evaluate periood läbi saab, ka stat faili , v andmebaasi faili saata...
näed veel paremini kui sitasti ma mängin

aga limp ässadega... õigustatud karistuse saamine

ps. ma mängin nüüd toweris, ja fullringi, sest br on shordi jaoks liiga väike




Jah käte läbivaatamine ei võta kaua aega, tulevikus kavatsen kindlasti analüüsida käsi jne, süveneda rohkem mängu, järgmisena miks mitte võiksin võtta Sinu käed kasutusse ;)

Igasugune limp unustage ära ja eriti veel NL10, kus keegi ei mõtle eriti midagi.

Full ringis mängimine on minumeelest mõistlik, eriti alguses, kui arendate oma mängu (see on minu arvamus)

antnx
31.10.08, 12:38
Ise arvan ka, et FR esialgu parem. Olen mängin Nl2 6Maxi ja seal on see päris kohutav. FR -is on vähem variatsiooni ja mitme laua peal oma häid käsi oodates saab kah piisavalt nalja

Edit:
Ja kellel on kogemusi party pokeriga ja sealt raha välja kandmisega. Milline on parim eelistus?

Tigrano
31.10.08, 12:47
Ise arvan ka, et FR esialgu parem. Olen mängin Nl2 6Maxi ja seal on see päris kohutav. FR -is on vähem variatsiooni ja mitme laua peal oma häid käsi oodates saab kah piisavalt nalja


Loomulikult on alguses full ring mõistlik, sest alguses tuleks ikka tight stiili mängima õppida, 5-max see on ikka raske ;)

ranka
31.10.08, 12:47
Loomulikult on alguses full ring mõistlik, sest alguses tuleks ikka tight stiili mängima õppida, 5-max see on ikka raske ;)


+million

Lutzky
31.10.08, 13:37
puhas kuld on see video...

KQ asjast saan aru. Rohkem out of position ei mängi. AA slowplayd jne ka ei tee. Aga....ülebettida ning mõistust kaotada ka ei saa monsteritega.

Omast kogemusest: KK vs 85. Ma mingi 4 bb bet preflop. I call (regularilt, teadsin, et otsib jälle mitte millestki mitte midagi). Flopis sai raibe 8 pihta, ülejäänud praht. Ma cbet (mingi 70% potist või võis isegi pot olla), obvious. Turn. Ma bet pot. Ta call. River 5. Ma all in, ta call. Ja siis lendas midagi kuhugi... ;D

Loo moraal: NL10 leiab igasuguseid...katastroof:)

L.

BuildUp
31.10.08, 14:15
puhas kuld on see video...

KQ asjast saan aru. Rohkem out of position ei mängi. AA slowplayd jne ka ei tee. Aga....ülebettida ning mõistust kaotada ka ei saa monsteritega.

Omast kogemusest: KK vs 85. Ma mingi 4 bb bet preflop. I call (regularilt, teadsin, et otsib jälle mitte millestki mitte midagi). Flopis sai raibe 8 pihta, ülejäänud praht. Ma cbet (mingi 70% potist või võis isegi pot olla), obvious. Turn. Ma bet pot. Ta call. River 5. Ma all in, ta call. Ja siis lendas midagi kuhugi... ;D

Loo moraal: NL10 leiab igasuguseid...katastroof:)

L.


No, aga kui suur on tõenäosus, et iga sinu premium käe peale selline asi juhtub. Väga väike. Unusta see- see on bad beat ja mine edasi!

Tigrano
31.10.08, 14:19
No, aga kui suur on tõenäosus, et iga sinu premium käe peale selline asi juhtub. Väga väike. Unusta see- see on bad beat ja mine edasi!


Just nimelt need beadid ei loe midagi pikas perspektiivis ;) Tuleb anda väärtust headele kätele ja ongi kogu lugu, need käed teenivad kasumit võib isegi öelda, et ise enesest. Ainuke asi, mis on vajalik on õige bankroll ja selle majandamise oskus ;)

Rahapada
31.10.08, 14:42
kuidas ma sulle oma õnnetud käed annan?

miks õnnetud? sest hetkest kui tower sai mult 100$ on old katastrofaalne tulemusteta mäng, küll olen pihta saand flopile ja pärast on keegi otsustand ikka kaasa tulla ja paremini pihta saanud jne jne ... no igatahes esimene kogemus toweriga - katastroof... msi ei tähenda, et ma alla annaks... aga ikkagi

br kahjumis

broadcast
31.10.08, 14:46
Edit:
Ja kellel on kogemusi party pokeriga ja sealt raha välja kandmisega. Milline on parim eelistus?

Tehingud tegin suht ammu, kuskil 2 a tagasi aga kandsin Moneybookersisse, nõudsid passi või juhiloa koopiat, sai scannitud see neile ja mailile saadetud, teistkordselt käis asi kiiremini. Raha tuli suht kiirelt arvele. Praeguse policy kohta ei oska öelda.

antnx
31.10.08, 15:33
Praegu on seal valik BANK TRANSFER - Fee on 3$ ei tea kas tasub?

PokerDevil
31.10.08, 15:46
God damn, kui selline kontroll prode poolt siis väga kahju, et ise seal olla ei saa. NL10 ajad küll ammu möödas aga mehed ärge seda võimalust käest laske. :)

Fcking greate job Tigrano :)

Aristotep
31.10.08, 16:09
Tigrano, saatsin enda andmed sulle meili peale.

Tigrano
31.10.08, 16:12
God damn, kui selline kontroll prode poolt siis väga kahju, et ise seal olla ei saa. NL10 ajad küll ammu möödas aga mehed ärge seda võimalust käest laske. :)

Fcking greate job Tigrano :)


Tänud PokerDevil, loodan, et mehed hakkavad järmine aasta juba NL100 regulare hirmutama ;D

Rahapada
31.10.08, 16:26
8)

BuildUp
31.10.08, 16:33
Tänud PokerDevil, loodan, et mehed hakkavad järmine aasta juba NL100 regulare hirmutama ;D






Arvata on ju. ;D 8)

Tigrano
31.10.08, 16:49
Kui kõik andmed kokku saan, ilusti exelisse, siis hakkame mängima.

Näen veel, et peame natuke õppima, ennem kui mängima hakkame, seega igaüks võib mängida, kui
vajadus on .

Tõsisemaks mängimiseks läheb järgmisel nädalal. NV õpime, teeme exeli korda, räägin Teile auku pähe, et mängida Tight mängu, vaatame mõned videod veel jne

;)

Rahapada
31.10.08, 16:55
väga hea... i'm in, all in

jrgn hell
31.10.08, 17:07
ma ei tea, teen täna ilged sessid ja annan öösel ongamei statid, ei hakka ennast vana sitaga traumeerima ja roll oli 350$

saat siis teemast ka kätte, või tahad läbi msni või maili?

Tigrano
31.10.08, 17:13
ma ei tea, teen täna ilged sessid ja annan öösel ongamei statid, ei hakka ennast vana sitaga traumeerima ja roll oli 350$

saat siis teemast ka kätte, või tahad läbi msni või maili?


Nädalavahetustel on mõnus pikki sesse teha, täielik FUN ;D
Pärast MSNis võtan ühendust, kui aega.

Yokker
31.10.08, 18:53
Vaatasin videot kus näitati võidu käsi ja kuidas neid mängiti...ise soovitaksin üldse suruda pet pot iga tänaval kui oled kindel ,et võidad...nii mängides teeb inimesed suht kiiresti tühjaks kui veel kaart ka juhtub jooksma siis täis laks...vahel isegi rohkem kui bot poleks paha,sest küll nad ühelt maalt callima hakkavad,sest neile tundub selline asi bluffina...tavaline ju ,et kui inimsel käsi siis ta checib ja kui sitt käes annab tuld sellises lemiidis..tähendabki ,et inimesed panevad su bluffile kui surud poti aaval või rohkemgi :D

Lutzky
31.10.08, 19:11
tänx build ja Tigrano. Sain asjale pihta. :-* :)


L.

Tigrano
31.10.08, 19:14
tänx build ja Tigrano. Sain asjale pihta. :-* :)


L.


See on alles algus, me pole veel projekti käima saanud ;D

Realist
31.10.08, 20:26
Võimalik veel liituda projektiga ?
Ise mängin bodogis NL10-t ja roll on 120$. Mis siia veel lisama peaks ? Full ring siis, ja kasutan PT2 + PAHUDit. Oma stati saadan Tigranole siis ?
(Loodan, et pole hiljkas jäänud :( )

* Saatsin andmed PM-iga.

zyxxx
31.10.08, 21:04
Nii, mina ka siin jälgin seda teemat ja tahaks ka osa võtta, nagu kusagil ka juba avaldasin oma soovi...

Mis ma nüüd edasi tegema pean? See teema on kuidagi väga laiali valgunud, ehk võiks info kokku panna kuhugi eraldi, pluss need analüüsivideod, sest need on suht kullafond ja aegumatu väärtusega ka tulevastele huvilistele.

Ise mängin Toweris (NL10, alustasin 44 taalaga) juba mõned päevad ja täna jäin ette nii karmile downswingile, et mänguisu kadus ära... Käsi mängitud alles 1400 nii et analüüsi vist ka mõtet eriti teha pole või on?

HELP!

masterpuppet
01.11.08, 00:46
Tigrano, ma saatsin sulle PM oma statsid suht ammu juba ning sa lubasid läbi vaadata, aga sulle vist kahe silma vahele jäänud, sest tabelis kirjas, et mult statse pole??

Jah, katsun exeli tabeli korda saada, praegu ei olnud aega, siis uuendan kõikjal andmed ära.

Tigrano
01.11.08, 01:01
Nii, mina ka siin jälgin seda teemat ja tahaks ka osa võtta, nagu kusagil ka juba avaldasin oma soovi...

Mis ma nüüd edasi tegema pean? See teema on kuidagi väga laiali valgunud, ehk võiks info kokku panna kuhugi eraldi, pluss need analüüsivideod, sest need on suht kullafond ja aegumatu väärtusega ka tulevastele huvilistele.

Ise mängin Toweris (NL10, alustasin 44 taalaga) juba mõned päevad ja täna jäin ette nii karmile downswingile, et mänguisu kadus ära... Käsi mängitud alles 1400 nii et analüüsi vist ka mõtet eriti teha pole või on?

HELP!




Tere zyxxx,

Kõik on veel oodatud, esmaspäevaks tahaks asjad paika saada.

Analüüsi saab teha küll, midagi näeb kindlasti.

Parimat,

Tigrano

oben
01.11.08, 01:32
projekt on huvitav võtaks ise ka osa aga towerisse raha ilmselt ennem järgmist nädalalt panna ei jõua kuna tööd palju.
togin bodos, ft ja veel mitmes toas nl10 enamasti vahel ka nl20 ja nl25.
Stats läks pea kõik kaduma kui kõvaketas maha suri.
Olen huvitatud

jep18
01.11.08, 13:55
Saatsin ka maili peale sulle Tigrano oma andmed.

jrgn hell
01.11.08, 15:32
kobista msnis, kui tahad, hakkan prageu mängima, nagunii tahan nõu saada, kuidas scv-ks teha, või mis ta nimi oligi :)

farik666
01.11.08, 18:22
täielik ikaldus ikka... 3 päeva NL10 ja alati lõppeb päev -20$... AA KK actionit ei saa never ja siis kui isegi midagi hitin.. kõik all inid kaotan... krt vbl siin peabki looselt mängima et võita..

Timpz
01.11.08, 18:58
tänased sessionid NL10-nes

-andres-
01.11.08, 19:32
Mitu lauda korraga mängid, kui küsida tohib :)?

Timpz
01.11.08, 19:40
3-4 korraga, tavaliselt 4, mõnikord 3 ka

BuildUp
01.11.08, 19:56
Ma päris vähe vihkan selliseid tonte, kes ostavad ennast 2$ NL10 sisse. Callivad mu 5xbb oma A9o-ga hitivad oma A ja kohe allinni. >:(

zyxxx
01.11.08, 20:10
Ma päris vähe vihkan selliseid tonte, kes ostavad ennast 2$ NL10 sisse. Callivad mu 5xbb oma A9o-ga hitivad oma A ja kohe allinni. >:(




täielik ikaldus ikka... 3 päeva NL10 ja alati lõppeb päev -20$... AA KK actionit ei saa never ja siis kui isegi midagi hitin.. kõik all inid kaotan... krt vbl siin peabki looselt mängima et võita..


Tundub, et ma ei ole ainuke, kelle pihta viimased päevad ainult &%¤#! kaarte ja floppe pillutakse :(

antnx
01.11.08, 20:11
Endal sama lugu. Callivad TT-ga Axx boardi ära minu AJ C-beti vastu ja siis riveril hitivad T ja ütlevad chatis et i got lucky. Igatahes ma jumala tiltis. Sain vahepeal partys 90$ peale nüüd 60$ peal. Krt võimatu C-bet ei tööta absoluudselt, beti palju tahad callitakse tuimalt järgi oma Ax-ga

RaitS
02.11.08, 04:05
Kohe panen siia Timpzi osad käed läbi replayeri, siva tegin aega polnud, midagi ikka saate ;D

Ei mingit sügavamat teooriat, käed lahti ja esimene mõte, mis pähe kargas ;)

http://arion.pri.ee/tigrano/timpz10.swf



Vaatasin selle Timpzi analüüsi ja kuulasin kuidas Tigrano kommenteeris, nagu rääkisid, siis kiirelt ja floppasid käed läbi.
Sain sealt mõned oma käe vead välja nopitud ja parandatud ja sinu süsteemi järgi proovitud trios üht hilist 3,3 $ 6-handed No-rebuy turnat. Ja näe, su süsteem töötab, tulin esimeseks. (DonAlonso wins 414 $)


Tänud õpetliku "kiire" video eest.:)

Rahapada
02.11.08, 11:12
Vaatasin selle Timpzi analüüsi ja kuulasin kuidas Tigrano kommenteeris, nagu rääkisid, siis kiirelt ja floppasid käed läbi.
Sain sealt mõned oma käe vead välja nopitud ja parandatud ja sinu süsteemi järgi proovitud trios üht hilist 3,3 $ 6-handed No-rebuy turnat. Ja näe, su süsteem töötab, tulin esimeseks. (DonAlonso wins 414 $)


Tänud õpetliku "kiire" video eest.:)





gratz

tonis
03.11.08, 00:01
Kas on veel võimalik liituda või olen lootusetult hiljaks jäänud? Hetkel mängin partys full ringi ning praegu ei oleks võimalik towerisse üle tulla, kuid paari nädala pärast koliks sinna üle kui võimalik veel liituda.

broadcast
03.11.08, 15:09
Hetkel mängin partys full ringi ning praegu ei oleks võimalik towerisse üle tulla, kuid paari nädala pärast koliks sinna üle kui võimalik veel liituda.

No nii palju kui mina olen aru saand, siis ei pea ilmtingimata Towerisse kolima... Võib ka mujal. Aga lihtsalt Toweris saad lihtsalt lisahüvesid, mis seotus projektiga. Ja minu puhul mängib suurt rolli ka tulevased boonused mida mul teises pokkeriruumis lihtsalt polnud.

ranka
03.11.08, 15:35
Kui Te olete 10NL grinderid, siis BOONUSED peavad olema, sest Teie roll ja skill on nii väike ja iga boonus on väga suureks boostiks Teie rollile ja jõudmaks kiiremini kõrgemale limiidile.

Kui Te Ilma boonusteta mässate, siis see areng on nii aeglane ja võib kaduda motivatsioon ja siis ei tule enam mängust mitte midagi välja.

antnx
03.11.08, 15:49
Jah, nagu minuga juhtus Partypokkeris. Pmts 2 kuud olen Nl10 0 ringi mees. Rake olen maksnud miski 200$ eest aga sittagi pole ise saanud. Miski näkased 300 punkti - aga mis partys nende eest saab - mitte essugi. Ühesõnaga mõttetu üritus ja see mõjub ja tekitab tilti/loobumistunnet...

Timpz
03.11.08, 15:50
Valisin ise Toweris 75$ boonuse ja sellest pool tehtud :P

antnx
03.11.08, 15:53
Saaksid seletada kuidassee täpselt käib?

Timpz
03.11.08, 16:21
valisin selle boonuse kui deposiidi tegin. panin 90$ sisse.
Nüüd vaja koguda 600 punkti 60 päeva jooksul. . Hetkel 250 kogutud. Päevas 10 vaja koguda sis saab kätte

BuildUp
03.11.08, 16:30
valisin selle boonuse kui deposiidi tegin. panin 90$ sisse.
Nüüd vaja koguda 600 punkti 60 päeva jooksul. . Hetkel 250 kogutud. Päevas 10 vaja koguda sis saab kätte


Mitu päeva mänginud oled?

Timpz
03.11.08, 16:38
Mitu päeva mänginud oled?


umbes 15-16

jrgn hell
03.11.08, 16:53
ise võtsin 200 getting ahead bonuse tigrano soovitusel ja kuna nädala alguse poole olen sitaks hõivatud, siis kartsin, et ei tea, kas nädalavahetsuel järgi mängin. See nädalavahetus mängisin suht tagasihoidlikult aga 7l laual. Graafikust olen nats ees ja kasum ka sümboolne 8 BI-d
see inspireeris päris kõvasti, et tundub, et saan hakkama
ptüi ptüi ptüi

Keiss
03.11.08, 17:17
Boonused oleksid suureks abiks tõesti. Eelmine kuu sain triost 1500 eeku rakebacki ja see oli suureks abiks ikkagi. Ise kavatsen ilmselt valida selle 1000$ boonuse seetõttu, et 200$ peaks jääma minu mängimise juures liiga väikeseks ning kui 1000$ ära ei täida siis on võimalik 1/2 või 3/4 boonusest samuti saada kui teed selle osa ära. Täna õhtul üritan asjad toimima saada, triost vedasin eile enamus bankrolli ära ning loodetavasti saame asjad liikuma. November juba täies hoos. Pole lihtsalt koju veel jõudnud, reede õhtul sai mindud küla peale ja ikka veel lennus :)

-andres-
03.11.08, 19:33
Jep, isegi hetkel tegutsen vaid niikaua Trios, kuni esimese rakebacki kuu keskel tagasi saan. Kahe päevaga maksnud 40$, seega poole kuuga mingi 50$ rakebackist saada oleks okei.

broadcast
03.11.08, 19:53
Kui Te olete 10NL grinderid, siis BOONUSED peavad olema, sest Teie roll ja skill on nii väike ja iga boonus on väga suureks boostiks Teie rollile ja jõudmaks kiiremini kõrgemale limiidile.
Kui Te Ilma boonusteta mässate, siis see areng on nii aeglane ja võib kaduda motivatsioon ja siis ei tule enam mängust mitte midagi välja.

Täpselt! Been there, done that! Ja kusjuures ongi motivatsioon kiire kaduma, eriti veel kui rakebacki ja boonuseid pole! Toweris olekski mu eesmärk BR koos boonuste ja muuga NL25 jaoks kokku grindida (30-35+ BI) ja sealt edasi kõrgemale juba asja väääääägagi rahulikult ja kaalutlevalt võtta. :P

Towerisse on regatud, roll on MB-sse kantud ja HEM on ka tulekul! Ülehomseks loodan vast juba joonel olla! ;) Tuleb hakata 200$-boonust hoorama! ;D