PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

nalg
10.07.10, 09:18
sng-de puhul on see täiesti tavaline, mõni päev ainult suckoute saadki. push/fold mängus callitakse iga ässaga suhteliselt mõtematult maha

kuid, kui starsist rahasid välja kanda ja valida see "...direct bank transfer"
kas mingid piirangud ka on? nt eelnev depo
ning kaua sellega aega võib minna?

donkament
10.07.10, 11:30
starsist swedi saab ikka kanda seoses emta-ga?

Madis Very
10.07.10, 11:32
starsist swedi saab ikka kanda seoses emta-ga?

yeah

donkament
10.07.10, 11:32
yeah

ty sir

Tarvi
10.07.10, 12:10
sng-de puhul on see täiesti tavaline, mõni päev ainult suckoute saadki. push/fold mängus callitakse iga ässaga suhteliselt mõtematult maha

kuid, kui starsist rahasid välja kanda ja valida see "...direct bank transfer"
kas mingid piirangud ka on? nt eelnev depo
ning kaua sellega aega võib minna?

Ei ole mingeid piiranguid Direct Bank Transferile, kui sul just mingi teise meetodi peale rollbacki pole (NETeller vms). Nagu ikka, v6tab kuni 72 tundi, et taotlus yle vaadata ja seej2rel kolm kuni viis t88p2eva, enne kui raha kohale j6uab.

nalg
10.07.10, 21:31
Ei ole mingeid piiranguid Direct Bank Transferile, kui sul just mingi teise meetodi peale rollbacki pole (NETeller vms). Nagu ikka, v6tab kuni 72 tundi, et taotlus yle vaadata ja seej2rel kolm kuni viis t88p2eva, enne kui raha kohale j6uab.

tänud, kuid kas teenustase vms ka on?

pikk28
10.07.10, 21:32
ma tegin SEB-sse väljamakse. teenustasu oli 10k pealt 90 krooni

Tarvi
11.07.10, 15:06
PokerStars ei v6ta teenustasu, pangad v6ivad v6tta kyll, aga nende kohta peaks neilt otse kysima...

pikk28
11.07.10, 15:06
yep, panga fee oligi

fikuuu
12.07.10, 05:38
Kas starsis ei saagi oma avatari vahetada ? Ütleb nii :you have already changed your image once - a second change is not allowed

rohelinekonn
12.07.10, 06:29
Kas starsis ei saagi oma avatari vahetada ? Ütleb nii :you have already changed your image once - a second change is not allowed

saada supporti kiri et tahad vahetad siis saad

fikuuu
12.07.10, 07:28
alright,tänud

Rage
12.07.10, 12:05
kas keegi on starsist kuvari tellinud? kui kiirelt kohale jõuab, kas ja millises pakendis tuuakse, kas tolliga ei ole jamasid olnud?

Tarvi
12.07.10, 12:15
Tolliga jamasid ei tohiks tulla, sest saadetis tuleb EU majandusruumist. Tavaline kättetoimetamise tähtaeg on 4-6 nädalat.

pastilaa
13.07.10, 20:15
Ega keegi ole kuskilt kuulnud (2+2 ntx) instacash boonuste kohta? Kas augustis miskit oodata - paus päris pikk nendest? See micro kampaania on küll õnnetuke...

heido24
13.07.10, 22:00
resa tulekul j2lle starsis ?? ei leia neid 1.10$ MicroMania 50man sitngosid enam

SALSABOY
13.07.10, 22:45
Enne resa tulekuid peaks alati starsis üleval paremal kiri olema, et resa on tulemas. Minul on need sngd olemas täiesti.

lauri89
14.07.10, 01:20
Tahaks väljamakset teha, aga moneybookersiga väike jama, kuna on kaks kontot ei saa ma kasutada teise konto peal oma kontonumbrit (esimesel on emaili parool ära kadunud). Nii aga kui tahan välja kanda annab yhe võimaluse ka "kannan otse oma pangakontole" vms. Kas see toimib? Millega veel saab välja kanda?

/ Paar posti tagasi oli jutt sellest, seega saab

k2snakalle
22.07.10, 11:40
kui first deposit boonus jookseb kas siis on võimalik samal ajal vabastada ka VIP reward boonust(need mis saad FPP eest osta 50,300,650$ jne) või peab ühe ennem ära vabastama?

või on hoopis mingi aeg tulekul insta cash bonus?

pikk28
22.07.10, 12:11
enne pead ühe ära vabastama, siis saad uue kallale minna. Kaua sa seda depo boonust vabastad? :d

k2snakalle
22.07.10, 12:47
sõber tahtis teada, mul endal seda boonust ei ole enam..kuigi võiks :D

ennast huvitavad insta cash boonused, võiks mõne VIP boonuse võtta...samas insta cash oleks palju parem.

Tarvi
22.07.10, 21:47
Kui on mitu aktiivset boonust, siis neid korraga lahti mängida ei saa. PokerStars loeb VPPsid boonuste vabastamiseks järgmises järjekorras:

1) Boonused, mille täitmisele on kõige rohkem punkte veel vaja
2) Boonused, mis kõige enne aeguvad
3) Boonused, mis on kõige vanemad

Nii et on parem idee VIP boonuse ostmisega oodata, kuni FDB on lahti mängitud...

EestiMats
22.07.10, 22:46
Nii, küsin siis siit uuesti, äkki keegi teab või on kuulnud sellisest jamast , et noted kaovad ära. Mõnikord on kohe peale starsi sulgemist kadunud, teinekord jälle on olemas mingi päev-kaks . Starsi supportiga sai ka suheldud, aga kuna nad ajasid mind nii tilti ning millestki aru ei saanud, siis jätsin selle pooleli.
Soovitasid reinstalli , tegin, aga sama jama. Nii tilti ajab lihtsalt, elutähtsad asjad kaovad lihtsalt ära.
http://img249.imageshack.us/img249/5483/fffuuuuuuh.png (http://img249.imageshack.us/i/fffuuuuuuh.png/)

Tarvi
23.07.10, 12:00
Nii, küsin siis siit uuesti, äkki keegi teab või on kuulnud sellisest jamast , et noted kaovad ära. Mõnikord on kohe peale starsi sulgemist kadunud, teinekord jälle on olemas mingi päev-kaks . Starsi supportiga sai ka suheldud, aga kuna nad ajasid mind nii tilti ning millestki aru ei saanud, siis jätsin selle pooleli.
Soovitasid reinstalli , tegin, aga sama jama. Nii tilti ajab lihtsalt, elutähtsad asjad kaovad lihtsalt ära.


Note'ide mittesalvestamist võib põhjustada päris mitu asja. Esiteks on kõige tõenäolisem, et su user.ini fail on korrupeerunud ning sinna pole salvestamise folder korralikult salvestatud. Selle parandaks faili kustutamine, kuid seda tehes kaovad arvutist ka kõik Teie isiklikud PokerStarsi sätted.

Tehke ka kindlaks, et kaust, kuhu Te neid salvestate, pole 'Read Only' ning PokerStarsi kliendil on õigus sinna faile kirjutada.

Võib olla ka, et su notes file ise on korrupeerunud, st seal on mingi vigane sissekanne. Sel juhul peaks selle sealt kustutama (lisan ekraanipildi näitega - seda saab tegelikult kustutada ka notepadis).

http://company.pri.ee/stuff/notesedit.JPG

Kui jamad jätkuvad, siis palun paki oma notes fail winzipi või mingi muu sarnase kompressoriga kokku ja saada support@pokerstars.com.

privador
24.07.10, 18:47
tahaks direct bank transferi kauda cashouti teha.
Mis on swedi BIC code?

$$$
24.07.10, 18:54
Swedbanki BIC-kood on HABAEE2X.

Googlest leiab väga ruttu ;) .

ingu
24.07.10, 19:10
Kas starsis enam pokernews 2k freerolle ei toimu ?

Tarvi
25.07.10, 00:09
Kas starsis enam pokernews 2k freerolle ei toimu ?

Ei, PokerNews lõpetas need ära...

mislinn
25.07.10, 01:50
tahaks direct bank transferi kauda cashouti teha.
Mis on swedi BIC code?

Starsist saab swedi cashouti teha vä? :eek:

pikk28
25.07.10, 05:14
miks ei peaks saama?

kjmrc
26.07.10, 12:27
Kas ma olen õigesti aru saanud, et PS'is pole eriti võimalik rb saada?

Rage
26.07.10, 12:32
Kas ma olen õigesti aru saanud, et PS'is pole eriti võimalik rb saada?
rakeback on FPP'de ja boonuste näol, tavaline RB nagu FTP's vms ei ole jah starsi puhul teemaks.

Svenza
26.07.10, 12:47
Mul jõudis custom Supernova shirt kohale.Vahepeal oli täitsa meelest läinud. Tellisin 19.aprill, seega kolm kuud ja 1 nädal... Mai lõpus saatsin kunagi järelepärimise, öeldi et tegemisel. Väikesed hiina lapsed õmblesid kokku lõpuks, yay

mislinn
26.07.10, 15:55
Kas starsist on Eestisse võimalik tellida ainult see 24" monitori v? Tahaks ilgelt seda, 27" tellida...Äkki on kasu kirja saatmisest neile? kellegil kogemusi?

Kotkas1000
26.07.10, 17:57
Kas starsist on Eestisse võimalik tellida ainult see 24" monitori v? Tahaks ilgelt seda, 27" tellida...Äkki on kasu kirja saatmisest neile? kellegil kogemusi?


Endal on sama plaan ja sama mure. Ei ole küsida jõudnud veel...

Kusjuures Pokerstarsi kodulehel näitab, et euroopasse saab täitsa tellida. Hind 40000fpp.

kip
26.07.10, 18:27
Mul jõudis custom Supernova shirt kohale.Vahepeal oli täitsa meelest läinud. Tellisin 19.aprill, seega kolm kuud ja 1 nädal... Mai lõpus saatsin kunagi järelepärimise, öeldi et tegemisel. Väikesed hiina lapsed õmblesid kokku lõpuks, yaycool story bro

mislinn
27.07.10, 01:54
Endal on sama plaan ja sama mure. Ei ole küsida jõudnud veel...

Kusjuures Pokerstarsi kodulehel näitab, et euroopasse saab täitsa tellida. Hind 40000fpp.

Sellest ka see küsimus.

9-pokah
27.07.10, 13:16
jõudu! kui kellelgi on olnud sarnaseid küsimusi, siis kuulaksin heameelega nõu.
nimelt kolisin korraks prantsusmaale. konnadel on FTP blokitud (kah lihtsentsiprobleemid, muidu oleksin seal). Starsist on prantsuse variant, mis toimib ainult pransusesiseselt.

mu põhiküsimus on selles, et depo-cashoudi kohta viska sellise bänneri:

"Väljavõtteid saab saata vaid Euroopa Liidu/Maj piirkonna alale pärast kinnitust..."
(kaks korda vahedega klikkides saab loetava pildi.)

http://i230.photobucket.com/albums/ee269/mcs_zzz/mida.jpg?t=1280229149

1. mis asja nad sellega mõtlevad ja kas üldse tasub seal pokerstar.FR -is plönniga jändama hakata kui väljavõtet ühepoolse soovi korral pidurdatakse?
2. kas Moneybookersi kaudu ei saagi asju ajada?!

tänud, kes viitsib ja teab.

EDIT. ftp.fr sai ka avatud.

Rando
28.07.10, 22:45
Mingi probleem on hand history savemisega, võib see tulendeda sellest, et mul on win7 ?

Oliverk
28.07.10, 22:49
Ei. Puhas sinu viga on.

milkyblue
29.07.10, 00:25
rahavahetused on keelatud meie foorumis

Tarvi
29.07.10, 00:51
jõudu! kui kellelgi on olnud sarnaseid küsimusi, siis kuulaksin heameelega nõu.
nimelt kolisin korraks prantsusmaale. konnadel on FTP blokitud (kah lihtsentsiprobleemid, muidu oleksin seal). Starsist on prantsuse variant, mis toimib ainult pransusesiseselt.

mu põhiküsimus on selles, et depo-cashoudi kohta viska sellise bänneri:

"Väljavõtteid saab saata vaid Euroopa Liidu/Maj piirkonna alale pärast kinnitust..."

1. mis asja nad sellega mõtlevad ja kas üldse tasub seal pokerstar.FR -is plönniga jändama hakata kui väljavõtet ühepoolse soovi korral pidurdatakse?
2. kas Moneybookersi kaudu ei saagi asju ajada?!

tänud, kes viitsib ja teab.

PokerStars.FR on suhteliselt spetsiifiline teema, kui inglise keelt oskad, siis palun võta ühendust support@pokerstars.fr ... kui ei oska, anna teada ja ma uurin välja.


Mingi probleem on hand history savemisega, võib see tulendeda sellest, et mul on win7 ?

Sul on ilmselt Win 7 permissions probleem seal...

Jooksuta PokerStarsi klient administraatorina... või teise võimalusena võid salvestada need kausta, kus on vastavad õigused... näiteks tee kaust järgmisesse directorisse: C:\Users\Public\PokerStars Hand Histories

Kui jamad jätkuvad, anna teada.

lenC
29.07.10, 03:45
rahavahetused on keelatud meie foorumis
.

9-pokah
29.07.10, 11:54
oh, okei... tõenäoliselt tuleb sealt jutt stiilis, et mul on Eesti kodakondsus ja pangakonto ja ma ei maksa neile makse (millest kõik ju algas) ja peaksin netis mängimise kiiresti ära unustama...

ps, fulltilt.FR avati eile. esimese asjana küsis regamisel sünniriigi ja pangakonto kohta. millega see regamise jutt ka lõppes.

ärge siis prantsusmaale minge, lootusega netis mängida!!



PokerStars.FR on suhteliselt spetsiifiline teema, kui inglise keelt oskad, siis palun võta ühendust support@pokerstars.fr ... kui ei oska, anna teada ja ma uurin välja.

Oliverk
29.07.10, 12:03
Rendi vpn omale ja mängi kus konnasööjate koloonias tahes.

Tarvi
29.07.10, 12:23
oh, okei... tõenäoliselt tuleb sealt jutt stiilis, et mul on Eesti kodakondsus ja pangakonto ja ma ei maksa neile makse (millest kõik ju algas) ja peaksin netis mängimise kiiresti ära unustama...

ps, fulltilt.FR avati eile. esimese asjana küsis regamisel sünniriigi ja pangakonto kohta. millega see regamise jutt ka lõppes.

ärge siis prantsusmaale minge, lootusega netis mängida!!

Selleks, et FR kontot omada, peab tõepoolest olema Prantsuse pangakonto jms, seda legaalsetel põhjustel verifikatsiooni protsessiks. Kodakondsus ei mängi rolli.

Samuti peab olema tõestus aadressist (näiteks mingi kommunaalarve vms). Kui seal riigis alaliselt oled, siis peaks need mõlemad olemas olema...

9-pokah
29.07.10, 12:24
@Tarvi
Starsis sain konto valmis, freerollide ja mängurahaga pole probleeme, aga mitte sellepärast ma seal ei viibi : ) ma lihtsalt olen konnade juures külas, seega pole ka millegiga midagi verifitseerida. tahaks vältida olukorda, kus kantakse mulle heal juhul plussist hoolimata depo summa tagasi ja au revoir!

@Oliverk
vabandust, mis on vpn? 2+2-st ei leidnud vastet.

Rage
30.07.10, 10:24
kas pokerstars.fr saidi pole mitte rake 7%.. ma nagu kuskilt uudistest lugesin, et riik on nii kõvad maksud peale pannud, et stars pidi 7% peale rake tõstma ja mängijad kõik protestivad.

SANGPOMM
30.07.10, 17:26
nonii, kes räägiks lähemalt gold stari ja platium stari erinevustest. 1300 punkti puudu, homseni aega põhimõtteliselt, Mis on asja eelised?

Provoker
30.07.10, 20:23
teenid fpp-si kiiremini. Uuri täpsemalt kodukalt.

Tarvi
30.07.10, 23:43
nonii, kes räägiks lähemalt gold stari ja platium stari erinevustest. 1300 punkti puudu, homseni aega põhimõtteliselt, Mis on asja eelised?

Teenid 2.5 FPPd iga VPP eest (GoldStar = 2 FPP)

Saad VIP poest PlatinumStari tooteid osta, kaasa arvatud $650 boonus

Saad FPPde eest osta end sisse live üritustele nagu EPT, WSOP, etc.

EestiMats
31.07.10, 12:39
Kuulge, kui cashoutida PS-ist otse Swedi, kas siis rahast ilma ei jää kuidagi?
Selle mingi hasartmänguseaduse tõttu?

Vandalar
31.07.10, 12:51
Kuulge, kui cashoutida PS-ist otse Swedi, kas siis rahast ilma ei jää kuidagi?
Selle mingi hasartmänguseaduse tõttu?
Kui ära kulutad- jääd ilma.

Rahapada
31.07.10, 13:09
keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?

mislinn
31.07.10, 13:13
keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?

Peaks sinna kanti jääma jh, vbl oli veidi vähem.

Aga kui ma tahan PS-ist swedi cashouti teha, kas siis pean enne swedist sinna sissekande tegema v? Mul hetkel ainuke cashouti variant on neteller...

Rahapada
31.07.10, 13:22
Peaks sinna kanti jääma jh, vbl oli veidi vähem.

Aga kui ma tahan PS-ist swedi cashouti teha, kas siis pean enne swedist sinna sissekande tegema v? Mul hetkel ainuke cashouti variant on neteller...

peaks nii olema jah

pikk28
31.07.10, 13:26
kui mängid eurolaudasid ka, siis max 60k käsi läheks vaja. ma olen vahel isegi 55k käega hakkama saanud

kardpleier
31.07.10, 13:29
keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?

täna tegin ära platinumi nl25-s aint $$$ lauad , läks 51 000 kätt

Rahapada
31.07.10, 14:13
ma räägin fr mängust...

ja mul jääb siis täpselt üks nädal puudu :D

mislinn
31.07.10, 14:13
Nii väike fish küsimus, aga selleks, et swedist sissekannet/väljakannet teha, peab seda local bank transferi kasutama jh? Tundub, et kergem oleks teha SEB konto, kui mingite koodide ja asjadega mässata.

OuMaiGaad
31.07.10, 15:36
Vip freerollid täna;)

kardpleier
31.07.10, 18:40
ma räägin fr mängust...

ja mul jääb siis täpselt üks nädal puudu :D

ma ka FR-st.

Rahapada
31.07.10, 18:54
no siis on olnud hea lahtine mäng

macroTilt
31.07.10, 19:15
oh shit. kell on 19.15, teil juba 20.15 ja mul ikka veel 600vpp puudu :(
millal starsis paev vahetub eesti aja jargi?

Lahekutt
31.07.10, 19:16
7.00 hommikul

Ermii
31.07.10, 19:16
Peaks sinna kanti jääma jh, vbl oli veidi vähem.

Aga kui ma tahan PS-ist swedi cashouti teha, kas siis pean enne swedist sinna sissekande tegema v? Mul hetkel ainuke cashouti variant on neteller...

Ei pea tegema ennem sissekannet, direct bank transfer-iga saab ilusti välja kanda

macroTilt
31.07.10, 19:17
7.00 hommikul

tx a lot kiire vastuse eest!
oled taiesti kindel jah?

Lahekutt
31.07.10, 19:22
jep, see küsimus on siin threadis mitmeid kordi olnud

Tarvi
01.08.10, 00:25
Kinnitan siis veel kord, et Swedi väljamakse tegemiseks ei pea sealt enne sissemakset tegema. 'Direct Bank Transfer'i kaudu saab teha väljamakset alates $10. Selleks tuleb lihtsalt sisestada pangakonto info. Nagu ikka, kulub kuni 72 tundi PokerStarsi sisesele protsessile ning seejärel 3-5 äripäeva, enne kui raha kontole jõuab.

Eesti leglislatsiooni olukord sisse- ega väljamakseid ei mõjuta.

Deposiidi tegemine Local Bank Transferiga võtab kuni 4 päeva (pärast ülekande tegemist), eeldades, et see unikaalne viitenumber on korrektselt selgitusse lisatud.

SEBist on Online Bank Transfer'i kaudu on sissemakse muidugi momentaalne, nii et kellel SEB konto olemas, eelistab ilmselt seda.


Ning jep, PokerStars opereerib Eastern Time (ET) järgi - ehk siis New Yorgi aeg, mis on 7 tundi Eestist maas (23.59 ET = 6.59 hommikul Eestis).


...seda ka, et kui hommikuks mõni VPP järgmisest VIP tasemest puudu, siis tasub meiega ühendust võtta... kui see 'mõni' eesmärgile liiga kaugeks ei jää, siis tohime erandeid ka teha ;)


PS! Kas keegi Teist PCAle (PokerStars Caribbean Adventure - jaanuaris 2011) ka sihib?

Rahapada
01.08.10, 00:45
nüüd kus mainid, siis hakkan sihtima, ept satikas võttis hamba nii valussalt verele, seda enam, et nii natuke jäi puudu :(

Tarvi
01.08.10, 00:58
nüüd kus mainid, siis hakkan sihtima, ept satikas võttis hamba nii valussalt verele, seda enam, et nii natuke jäi puudu :(

Äkki teed Delfi Freerollidega veel ilma? :rolleyes:

Rahapada
01.08.10, 01:07
Äkki teed Delfi Freerollidega veel ilma? :rolleyes:

mjah, ega vist teistmoodi enam ei saa kah ::) nagu ... pagan, 5s koht... 1ne oleks edasi saand, laua luckbox tõmbas lõpuks ära... ka pileti (ja minuga splittis, staar peaks riveriga mdiagi peale hakkama :cool:)

Tarvi
01.08.10, 20:51
stars on litsentsi saamas varsti vms? pole ammu kursis selle teemaga aga näen et ametlik esindaja juba foorumis jne.

Töötame selles suunas.

taipupole
01.08.10, 21:40
Töötame selles suunas.

Miks mind PSi Proks ei valitud? Miks eestlasi niimoodi ignoreeritakse?

Tarvi
01.08.10, 22:06
Miks mind PSi Proks ei valitud? Miks eestlasi niimoodi ignoreeritakse?

:biggrin:

pastilaa
01.08.10, 22:29
Miks mind PSi Proks ei valitud? Miks eestlasi niimoodi ignoreeritakse?

Kuni selle Milestone handi jamani olid ju esimene valik...

Rage
01.08.10, 22:32
reinstallisin starsi softyi seoses selle notede jamaga...

enivei.. maitea kas mulle tundub, aga peale reinstalli ilmuvad kaardid lauda palju aeglasemalt/uimasemalt.. optionitest vaatasinringi, ei leidnud nagu mingit kohta kust tuunida kiiremaks..

sm112
01.08.10, 22:58
Kas seoses litsentsiga rake tõuseb või jääb samaks ja kas peale seda on võidud maksuvabad?

Rage
01.08.10, 23:21
kas peale seda on võidud maksuvabad?jah, mängija jaoks on võidud maksuvabad Eestis litsenseeritud hasartmängupakkujate juures..

taipupole
01.08.10, 23:42
:biggrin:

Näedsa, minu arvates peaks ka pro esimene oskus olema hea huumorimeel ning siis võiks osata ka süüa teha, mida ma juba tõestanud olen.

Edasi võiks olla vormistamise küsimus.

Räägid ära?

mislinn
02.08.10, 13:41
Tarvi, kas oskad öelda millal umbes seda Eesti litsentsi oodata on? Asi selles, et mul tulevikuks väiksed plaanid, aga see litsents võib asja ära rikkuda.

nomerlot
02.08.10, 13:45
pokkeritoa litsentsi olemasolu rikub sinu tulevikuplaanid ära? ma tahaks sellest kohe lähemalt kuulda:)

$$$
02.08.10, 13:48
Alla 21 ;D .

nomerlot
02.08.10, 13:50
aaaaaa:)

no siis tuleb kiiremini 21. saada mis muud, libista onu Tik-Takile mõned jakobsonid, keerab kellale mõned lisatiirud peale.

mislinn
02.08.10, 13:51
Alla 21 ;D .

jep.

pikk28
02.08.10, 13:54
aga räägi mis plaanid siis oleksid, kui ei tehtaks litsentsi?

mislinn
02.08.10, 14:00
aga räägi mis plaanid siis oleksid, kui ei tehtaks litsentsi?

Supernovaks oli plaan teha, aga kardan, et jääb ära, kuna sain alles 20 ja kui litsents peaks nüüd aasta jooksul tulema, siis kõik failib.

Madis Very
02.08.10, 14:01
Just saatsin eile Tarvile sõnumi, et mis saab kui alla 21 ja supernova lähedal/tehtud. Kas saab peale 21 saamist jätkata või peab nullist alustama.
Lubas täna vastata.

nomerlot
02.08.10, 14:01
äh, koli siis full tilti, saad kohe otsese rakebacki, ei pea fpp-dega nii palju jamama. Sellepärast ei pea kohe siis ojja minema.

mislinn
02.08.10, 14:04
äh, koli siis full tilti, saad kohe otsese rakebacki, ei pea fpp-dega nii palju jamama. Sellepärast ei pea kohe siis ojja minema.

Ojja minema? Igatahes ei meeldi FTs mängida ja sinna ilmselt miski tagasi ei tõmba enam.

//Madis, kui sa vastuse teada, saad siis võid mulle ka teada anda.

Tarvi
02.08.10, 15:00
Tarvi, kas oskad öelda millal umbes seda Eesti litsentsi oodata on? Asi selles, et mul tulevikuks väiksed plaanid, aga see litsents võib asja ära rikkuda.

Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(

EDIT: Ilmselt siiski täna ei j6ua vastata, aga olen vastava päringu teinud. Ausalt8eldes usun, et VIP staatus taastatakse, kui mängija 21 saab.

mislinn
02.08.10, 15:22
Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(
Mis muret valmistab?

Vanus ilmselt sunnib mõnele teisele saidile kolima :frown:

taavo
02.08.10, 19:29
Miks ma ei näe lobbys Delfi EPT freerolli??? tilt

KristjanRawk
02.08.10, 19:48
Regional all see.
Tahaks muidugi seda ka küsida et kui inimene võidab mingi satika nagu näiteks see ept freerolli ning saab selle ticketi sinna üritusele kuid pole 21, mis siis, lihtsalt kõigest ilma?

taavo
02.08.10, 19:53
Peaks olema jah aga ei ole. Sain delfist turniiri id. Lobbys ikka ei näita, vaja eestikeelne pläuststars peale installida?

Ahangama
02.08.10, 19:56
Vali filtrist valuutaks eurod.

macroTilt
02.08.10, 20:10
teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.

http://a.imageshack.us/img196/4875/micromaniapromo.jpg (http://img196.imageshack.us/i/micromaniapromo.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

peace.

Tarvi
02.08.10, 20:31
teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.

samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

peace.

Tänan meeldiva tagasiside eest :)

MicroMania auhindade kandmine mängijate kontodele käib hetkel. Samuti peaksid saama õnnitleva e-maili. Kassa ajaloost peaks see nätama kui 'Admin Credit' (pole 100% kindel). Kui su kasutajatunnuses on mingeid erilisi sümboleid, siis võib juhtuda, et see automaatne süsteem ei tundnud seda ära... kui päeva lõpuks oma osa kätte pole saanud, siis saada klienditukke e-kiri ja probleem lahendatakse ;)

Edastan promo juhile su tagasiside, et mitu korda share'i võita oleks parem. Nõustun ka sellega ning usun, et see motiveeriks rohkem inimesi korduvalt osalema. 150 turniiri on samas päris muljetavaldav ;)

taavo
02.08.10, 21:06
Vali filtrist valuutaks eurod.


Tänud, loll pea on ihu nuhtlus! :biggrin:

k2snakalle
03.08.10, 01:38
selle litsensi tulekuga peaks vist ka ruttu ruttu fpp boonused ära ostma ja ära vabastama ning raha välja kandma. Ei taha küll, et roll jääks lihtsalt üks hetk kinni (eriti just hunnik fpp-sid) ja jama kui palju, et see kätte saada

air343
03.08.10, 14:07
Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?

nomerlot
03.08.10, 14:39
Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?

Suhtle suppordiga, ma unustasin teist depot tehes koodi ära (FDB-st saab teatavasti kolmes osas teha) ja saatsin meili suppordile, pandi käsitsi boonus jooksma.

Karikakar
03.08.10, 15:07
Kas ainult mulle tundub või on NL10 seoses selle MicroMania lõppemisega fishisemaks läinud?

g00000se
03.08.10, 15:11
Millal see litsents tuleb siis? Peab hakkama rolli välja kandma

Oliverk
03.08.10, 15:40
UUe ringiga jälle see rolli väljakandmise teema tagasi. GG

Tarvi
03.08.10, 16:25
Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?

Kolme esimese deposiidi pealt saab boonuse. Kui koodi ei kasuta, siis kvalifitseeruvad ikka vaid kolm esimest deposiiti.

Manuaalselt saame boonuse lisada kuni kolm kuud pärast deposiidi tegemist. Juba teenitud VPPsid ei arvesta me boonuse kasuks, kui võtad meiega ühendust rohkem kui nädala pärast esimese deposiidi tegemist.


Kes olid oma VIP staatuse pärast mures, kui litsensi saame - pole siiani veel kindlat vastust saanud, puhkused ja värgid... pole küsimust ära unustanud ja vabandan, et vastusega viivitan, aga ma ei taha oletada, vaid enne 100% kindlaks teha.

antnx
04.08.10, 10:42
Loogiline järeldus, et oma deposiitide arvu peab suppordi käest küsima?

Tarvi
04.08.10, 13:24
Loogiline järeldus, et oma deposiitide arvu peab suppordi käest küsima?

Hiljuti tehtud deposiite näeb Kassas 'Ajaloo' alt, kui aga soovida selget ülevaadet kõikidest deposiitidest (+väljamaksetest) jms, siis peab klienditoest küsima tõepoolest.

ingu
04.08.10, 14:25
Kui ma teen Pokerstarsi lahti, sorteerin lauad flopi vaatamis % järgi ära, siis kust need andmed tulevad, kui mul on Stars senini kinni olnud? Igastahes need on ju üpriski valed.

Cypher0
04.08.10, 14:27
Need protsendid on lauas viimati mängitud x arvu käte järgi. Ega see, et sul Stars kinni on, ei tähenda, et keegi sel ajal pelada ei või.:)

variatsioon
04.08.10, 14:29
Need protsendid on lauas viimati mängitud x arvu käte järgi. Ega see, et sul Stars kinni on, ei tähenda, et keegi sel ajal pelada ei või.:)

ehk Tarvi oskab öelda kui palju X on?

Cypher0
04.08.10, 14:43
FT-s oli vist 32, eks ta sinnakanti ole.

bJako
04.08.10, 15:00
Kas ainult minul on mure, et PokerStars'is peab mängu ajal igat nuppu 2-5 korda vajutama, ei piisa ühekordsest hiireklikist?

Eriti hull on nende checkboxidega, nagu Check/Fold to raise. Neid tuleb taguda 3-5 korda vahel. No min 2 korda (esimene nagu aktiveeriks laua ja teine vahel toimib kohe, enamasti mitte).
Suured Check, Fold jne nupud (kui sinu kord on juba) toimivad paremini, enamasti esimesel vajutusel, aga mitte alati.

Jutt siis Tile ekraanipildist 4 lauaga. Cascade puhul probleeme nagu polegi eriti.

Ja eriti hull on muiudgi siis, kui internetiühendus kehva on (=KÕU)

Ühegi teise saidiga sellist jama pole, närvid läbi juba.

Karikakar
04.08.10, 15:02
Ma arvan, et see ongi internetiühenduse viga, sest mul on ka mõnikord olnud vaja mitu korda vajutada kui nett sitt.

g00000se
04.08.10, 15:03
Endal oli Starsis sama probla ja tile laudadega. Ühendus on mul hea, nii et selle taha asi ei saanud jääda

Maheaatom
04.08.10, 15:06
vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

Keda sa mõtled? Nii Erplander (varem) kui Kalev (nüüd) on olnud Eesti pokkerifoorumites minu arvates vägagi aktiivsed ja aidanud enam-vähem kõigega, mis nende pädevuses, korraldanud eestlastele huvitavaid promosid, väljakutseid ning turniire. Ja klientide kontode haldamine ja nende vahetu teenindamine ei ole imo üldsegi kumbagi otsene tööülesanne.

Kui sa tõesti mõtlesid neid kahte, siis on tegemist väga halvamaigulise kommentaariga, millega on raske respekti koguda. Veelgi enam - mina isiklikult usun, et Kalev saab olema üks nominentidest 2010. "Aasta pokkeritöötaja" auhinnale.

lenC
04.08.10, 15:07
Kas ainult minul on mure, et PokerStars'is peab mängu ajal igat nuppu 2-5 korda vajutama, ei piisa ühekordsest hiireklikist?

Eriti hull on nende checkboxidega, nagu Check/Fold to raise. Neid tuleb taguda 3-5 korda vahel. No min 2 korda (esimene nagu aktiveeriks laua ja teine vahel toimib kohe, enamasti mitte).
Suured Check, Fold jne nupud (kui sinu kord on juba) toimivad paremini, enamasti esimesel vajutusel, aga mitte alati.

Jutt siis Tile ekraanipildist 4 lauaga. Cascade puhul probleeme nagu polegi eriti.

Ja eriti hull on muiudgi siis, kui internetiühendus kehva on (=KÕU)

Ühegi teise saidiga sellist jama pole, närvid läbi juba.
options-advanced multi-table options-single click table activation

ticki see ära

Murdock
04.08.10, 15:35
Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.

Karikakar
04.08.10, 15:37
:D:D:D:D:D

Helmps
04.08.10, 16:01
Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.

kalamaja olympicus mängitakse seda. kõigi mängijate nõusolekul saab riverisse jokkeri ka panna

Tarvi
04.08.10, 16:12
ehk Tarvi oskab öelda kui palju X on?

Viimased 20 kätt.


options-advanced multi-table options-single click table activation

ticki see ära

Jeps, see on õige soovitus. Kui see tehtud, siis on asi ikkagi netiühenduses. Isegi kui ühendus kiire ja hea ning kõik muud applicationid töötavad hästi, võib probleem selles olla, mingi port-specific jama vms. Alati tuleb kasuks jamade ajal supporti NetworkStatusReport saata ja meie tehniline tiim teeb siis täpselt selgeks, mis jamasid põhjustab.


Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.

Saada ideas@pokerstars.com :)

macroTilt
04.08.10, 16:57
Keda sa mõtled? Nii Erplander (varem) kui Kalev (nüüd) on olnud Eesti pokkerifoorumites minu arvates vägagi aktiivsed ja aidanud enam-vähem kõigega, mis nende pädevuses, korraldanud eestlastele huvitavaid promosid, väljakutseid ning turniire. Ja klientide kontode haldamine ja nende vahetu teenindamine ei ole imo üldsegi kumbagi otsene tööülesanne.

Kui sa tõesti mõtlesid neid kahte, siis on tegemist väga halvamaigulise kommentaariga, millega on raske respekti koguda. Veelgi enam - mina isiklikult usun, et Kalev saab olema üks nominentidest 2010. "Aasta pokkeritöötaja" auhinnale.

Hannes, see, et "Teie" ta "aasta 2010 pokkerit66taja" nominendiks pakute ei muuda mu eelpool ara toodud arvamust.

***

/Ranka sul september aga unibeti logides on..

Kuidas võita?
Võitmiseks ei pea sa tegema muud kui mängima ajavahemikul 1.-15. juuli Unibeti pokkeritoas ning iga päev anname punkte kümnele enim reiki maksnud mängijale. Kahe nädala jooksul kõige rohkem punkte teeninud mängija sõidab 5.-8. augustini toimuvale Praha Unibet Openile.
Ja kodukal on veel: Kampaania kestab 5.-18. juulini 2010.

lol wtf

UBET - Minu viga - ära Rankat selles süüdista :). Ei teagi, kust selline asi sisse tuli.

***

Originally Posted by ranka
Kumb õige siis on? Viiks parandused sisse :)

UBET - August on õige :). Ja 9.-18. juulini.

Peab vist kiiremas korras ikka puhkusele minema. ??????????? :confused:


***

Originally Posted by Madis Very
Lihtsalt huvitab.. et kui tihedalt edetabelit uuendama hakatakse umbes ?

UBET - Ma päris 100% kindlusega ei oska öelda, aga peaks olema kord päevas näitab eelmise päeva tulemusi. Seega esimene tabel peaks kõigi eelduste kohaselt üles tulema laupäeva hommikul. Kui kontorisse jõuan, võin täpsemalt IT meeste käest järgi uurida. (R U JOKING, seriously :biggrin:)

***

Originally Posted by pikk28
ja visake keegi, siis tabel ka siia.

MADIS - Oleks vaid juba mida postitada :I !

UBET - Katsun välja uurida, miks süsteem edetabelile uuendust pole teinud.

MASSID MUIGAVAD - Originally Posted by Svenza
standard unibet. esmpaspäevaks tuleb heal juhul

KILU - Higistage higistage:)

***

(UBET saab aru, et asi on tiba liiale lainud? :biggrin:)

UBET - Lisaksin vahepeal, et töö endiselt käib selle nimel, et selle üles saaks.

Väga vabandan tekkinud ebameeldivuste pärast. Luban, et lohutuseks tuleb auhinnafondile lisaboonus. (:biggrin: boonus 100$, lmao)
***

sealt edasi otsustab Madis ise esindaja t66d teha ning uuendab regulaarselt tabelit ise. tundub, et UBET lakski puhkusele. rofl.



Yldiselt on lugu nii, et sellist suhtumist om raske kommenteerida. Tundub, et naerdakse pihku, m6ledakse, et siinse foorumi enamjaolt 20ringis kasutajad on lambaajud kuubis, kes ei vaari ei kohtlemist, ei suhtumist.
Kuna olen siin foorumis DEVILI rollis, siis m6nuga viitan postitustele/olukordadele mis vajaksid kriitilisema pilguga lahenemist. Olen veendunud, et nii m6nigi m6tleb yks yhele minuga, kuid nimme vaikib, kas siis kartuses t6de nakku 6elda v6i lihtsalt soovist hoida madalat profiili.
K6ike seda olen kirjutanud/kirjutan eesmargiga, et sitast saaks saia ja asi areneks.

Tervitan!

ja Hannes, saan aru, et siinkohal on sul ypris raske head vastust kirjutada :)
tean, et lugesid seda, seega, ole hea ja nooruse s6pruse nimel vasta k6igest hoolimata.
peace.

LOL, meie punkrit, kuhu ronisime m66da 3meetrist kiviseina ei unusta ma eales ;)

Maheaatom
04.08.10, 18:31
Ma ei väida, et eeltoodud info põhjal rahuolematuseks põhjust ei võiks olla; kuid arvesta, et Unibetil on tegelikult ju ainult üks mees, kes peab tegelema kõigega alates spordiennustusest kuni skllimängude ning pokkeriliigade korraldamiseni, artiklite kirjutamise ja administreerimiseni välja ning kõik asjad ei sõltu ka ainult temast. PokerStars'i ressursid on suuremad - PN's ajavad Starsi asju Henri ja Heiki, siin siis nüüd Tarvi, vahest kuskil veel keegi; rääkimata Triobetist, kus töötas vahepeal Eestis ligi sada inimest. Ja bläkke on teinud nemadki, keegi pole eksimatu.

Anyway ei usu mina, et Unibet ühtegi oma klienti tahtlikult ignoreeriks ning Kalev teeb oma tööd pühendumusega. Teisiti oleks ambitsioonikal ning hästitasustatud tegevusalal kinga saamine üsna kiire olema, usu mind ;). Seega on tema kohta sõna "kloun" kasutamine ikka selge liialdus.

Maheaatom
04.08.10, 18:35
LOL, meie punkrit, kuhu ronisime m66da 3meetrist kiviseina ei unusta ma eales ;)
Kisub huvitavaks :biggrin:
Noh ambitsioonikaid kaardimängijaid oli meie kambas juba tollal, ei saa eitada...

macroTilt
04.08.10, 18:37
Profilt vastad :)
Las ta jaab siinkohal nii. Loodetavasti satub Kalev ka ise siia millalgi ja teeb vastavad korrektuurid kui peab vajalikuks.

Samas, "kloun" antud kontekstis oli parim s6navalik, eh?

Ole tubli!

Rage
05.08.10, 09:41
Tarvi ae, miks Tourney -> Regional all endiselt baltic festi jms aegunud turniirid vedelevad? vaikselt hakkab juba pilti segama:-)

ingu
05.08.10, 09:45
Kui Starsist särk tellida, mis number peaks olema hea 175 cm pikale?

Ermii
05.08.10, 11:56
Kui Starsist särk tellida, mis number peaks olema hea 175 cm pikale?

võta sizing chart lahti ja hakka aga mõõtma.

mass
05.08.10, 12:08
Keegi oskab öelda, umbes palju Eestis supernovasid võiks olla? Ja kas keegi supernova elite ka on? :P

IamAllin
05.08.10, 12:09
no ma mingi 179 ja võtsin S suuruse. Ja sobib.

Maheaatom
05.08.10, 12:31
Ja kas keegi supernova elite ka on? :P
Ei ole

Murdock
05.08.10, 14:33
nanonoko vms minuarust on :)

Tigrano
05.08.10, 14:44
nanonoko vms minuarust on :)

eestlastest oli mõeldud.

Tarvi
05.08.10, 18:39
Tarvi ae, miks Tourney -> Regional all endiselt baltic festi jms aegunud turniirid vedelevad? vaikselt hakkab juba pilti segama:-)

Ma lähen õiendan poker room managemendiga nüüd :D

EDIT: Saadetud request need ära korjata sealt. Vabandatakse ebameeldivuste pärast...

EDIT: Nende eemaldamisega võib veel aega minna..., sest WCOOPi tõttu on kiired ajad... vabandused :(

Rage
05.08.10, 21:43
ehhehh.. tänud, ega see nüüd nii pakiline probleem ka ei olnud...

Tarvi
05.08.10, 21:54
ehhehh.. tänud, ega see nüüd nii pakiline probleem ka ei olnud...

:)

seep
05.08.10, 23:38
Hmm, kas ainult minul on selline probleem, või on ka kellegil teisel, et find players ei taha töötada korralikult?

Svenza
06.08.10, 00:10
Inimestel on <Options < Hide from Search Feature linnuke peal

Tarvi
06.08.10, 00:13
Hmm, kas ainult minul on selline probleem, või on ka kellegil teisel, et find players ei taha töötada korralikult?

Tundub, et tehnilist jama ei ole. Kuidas jamad probleemid väljenduvad?

rohelinekonn
06.08.10, 09:11
Hmm, kas ainult minul on selline probleem, või on ka kellegil teisel, et find players ei taha töötada korralikult?

seep kõik saavad panna hide from search ja siis sa ei leiagi kedagi. Ehk võib see su mureks olla miks vahest ei tööta korralikult?

bJako
06.08.10, 09:55
options-advanced multi-table options-single click table activation

ticki see ära

Suured tänud! Hoopis teine tera!

raaids
06.08.10, 14:01
keegi oskab öelda kui palju sinna supernova freerollile osalejaid tuleb umbes?

macroTilt
06.08.10, 14:58
usun, et c 6000 kanti

ingu
06.08.10, 15:02
Aga PokerNews $10,000 Sunday Million Freerollile ?

mislinn
07.08.10, 23:00
Kas need vip reward bonused vabastatakse ühe laksuga v?

Tarvi
07.08.10, 23:14
Kas need vip reward bonused vabastatakse ühe laksuga v?

7 VPPd / $

mislinn
07.08.10, 23:26
Väljendasin ennast halvasti, ostin selle 650$ 50k fpp eest ja mõtlesin, et kas see vabaneb ühe korraga, ehk siis kui mul kõik 4450 vpp-d tehtud on?

Tarvi
07.08.10, 23:28
Väljendasin ennast halvasti, ostin selle 650$ 50k fpp eest ja mõtlesin, et kas see vabaneb ühe korraga, ehk siis kui mul kõik 4450 vpp-d tehtud on?

Ai, sorry. Korraga jah.

Karelkorm
08.08.10, 00:43
Väljendasin ennast halvasti, ostin selle 650$ 50k fpp eest ja mõtlesin, et kas see vabaneb ühe korraga, ehk siis kui mul kõik 4450 vpp-d tehtud on?

Ma usun, et sunday mil 5400FPP satelliitidega saad parema reidiga 50k fppsi rahaks teha. Hyper turbo, 6-max, 2tk saavad pileti, kolmas punktid tagasi. Olen vist üle poolte nendest võitnud, mänginud 10-15tk. Samas õnne faktor on suur. Tasub uurida igatahes

mislinn
08.08.10, 00:48
Ma usun, et sunday mil 5400FPP satelliitidega saad parema reidiga 50k fppsi rahaks teha. Hyper turbo, 6-max, 2tk saavad pileti, kolmas punktid tagasi. Olen vist üle poolte nendest võitnud, mänginud 10-15tk. Samas õnne faktor on suur. Tasub uurida igatahes

Kardan, et närvid ei peaks vastu seal.

pastilaa
08.08.10, 08:03
Ma usun, et sunday mil 5400FPP satelliitidega saad parema reidiga 50k fppsi rahaks teha. Hyper turbo, 6-max, 2tk saavad pileti, kolmas punktid tagasi. Olen vist üle poolte nendest võitnud, mänginud 10-15tk. Samas õnne faktor on suur. Tasub uurida igatahes

Sry aga suht rumal soovitus. 99% flippamine.

kuco
08.08.10, 09:01
Sry aga suht rumal soovitus. 99% flippamine.

yeah
right
http://jorj95.blogspot.com/

Potsataja
08.08.10, 09:23
yeah
right
http://jorj95.blogspot.com/

Mees, kes mängis ennast hyperturbodega 3 kuuga SNE´ks ?

leits
08.08.10, 09:46
Sry aga suht rumal soovitus. 99% flippamine.

aga see on ka ju skill :(?

Madis Very
08.08.10, 10:11
Obv, kui sa oled mänginud tervelt 10 - 15tk ja tuled rääkima, et oled pooled võitnud ja soovitad teistele 4 easy money.
Siis on suht arusaadav, kus viga on.

Rahapada
09.08.10, 01:16
miks pca mega pathi round 4-8 on turbod, aga 1-3 ja 9 on rahuliku struktuuriga? mingi leveldamine vahepeal?

kivisaba
09.08.10, 13:05
kas starsist on vajadusel võimalik lifetime käed kätte saada ?

lenC
09.08.10, 13:22
jah, saada mail

kjmrc
09.08.10, 13:57
Kas keegi saaks aidata, tahaks Pokerstarsis lauda ära modida, mis failid ma peaksin asendama, tahan ära vahetada laua värvi, kaarte ja diileri nuppu. Et kus need failid asuvad.

Vandalar
09.08.10, 18:42
Kõige parem oleks teha omaenda kaust oma modide jaoks. Muidu peaks laua graafika asuma
x:\Program Files\PokerStars\themes kus 'x' on see ketas kus PS installitud.
E: Kaardid ja diileri nupp on chips&deck kausta all

kjmrc
09.08.10, 18:50
Kõige parem oleks teha omaenda kaust oma modide jaoks. Muidu peaks laua graafika asuma
x:\Program Files\PokerStars\themes kus 'x' on see ketas kus PS installitud.
E: Kaardid ja diileri nupp on chips&deck kausta all

Hmm, aga ei tea, mis faile ma peaksin ümber muutma, et asi tööle hakkaks :p
Kuna seal pole ainult üks fail :p

Vandalar
09.08.10, 19:20
See teema peaks üks asjalikumaid olema starsi laudade modimise kohta http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/pokerstars-theme-free-main-poker-stars-mods-thread-1384/
BTW, milliseks sa oma lauda teha tahad?

pastilaa
09.08.10, 19:45
Kes veel ei tea, siis toredad uuendused. Info 2+2-st:

Notes Improvements – By default the notes icon is larger now and we have added a nice coloring of the player circle/rectangle that will match the color of the note. Both options can be controlled through “Options” -> “Player Notes...”

VPIP Column in Ring Game Lobby – The “Plrs/Flop” column can now be replaced with “VPIP” through “Options” -> “Lobby Display Options” -> “Show VPIP instead of Players/Flop column”. We are considering making VPIP the default column, but are concerned that many recreational players simply do not know what VPIP is.

Karelkorm
09.08.10, 21:55
Obv, kui sa oled mänginud tervelt 10 - 15tk ja tuled rääkima, et oled pooled võitnud ja soovitad teistele 4 easy money.
Siis on suht arusaadav, kus viga on.

Ongi flippamine, ei öelnud, et easy money, aga arvan, et saab parema reidiga lahti mängida kui $650 boonus 50k eest, inimesed ei teeks seda kui see halb oleks. Ei arva, et tasuks neid flipata kui punkte on paari satika jagu, aga kui punkte palju ja sn ka ple, on hea.

lenC
09.08.10, 23:51
http://images.kipin.net/images_files/1281379675.jpg

Rahapada
10.08.10, 00:08
i wonder, kui plrs/flop on 20 käe põhjal, mitme põhjal vpip tuleb?

lenC
10.08.10, 00:12
Ma ei näe mingit põhjust, miks see peaks nüüd mingi teine number olema, aga eks Tarvi täpsustab.

ranka
10.08.10, 05:22
i wonder, kui plrs/flop on 20 käe põhjal, mitme põhjal vpip tuleb?

Starsis on laudade juures nüüd VPIP?

mislinn
10.08.10, 05:45
Starsis on laudade juures nüüd VPIP?

Võimalus ise valida kas players per flop või VPIP

The “Plrs/Flop” column can now be replaced with “VPIP” through “Options” -> “Lobby Display Options” -> “Show VPIP instead of Players/Flop column”.

lenC
10.08.10, 05:49
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/kusonvpip.jpg

macroTilt
10.08.10, 06:14
haha, uuendused on k6vad. mul oli ena.mvahem sama effekt mil lsdd teha.
mangin turniiri ja mingil hetkel naen, et vasakul olev tyyp lilla ringiga. no mida? lol
hiljem sain aru, et mangijal note kyljes ja lillat varvi tahistab miskit sellist et mangib regulary mid/high MTTsid. Nagu pariselu lillad, parem eemale hoida :)
k6va, lased tableninjaga, palju ei erine kui nooruses sai telekal mangitud supermariot.
seal korjasid mingeid punne, pokker pmst sama. $$$ lihtsalt erutuseks vahele pandud.

rigged on aga kyll ja mul on sellest siuke kopp ees, et v6tan vastu ysna radikaalse otsuse. vist jah, pean veel endaga paeva/paar n6u. good stuff.

hetkel siis viimane turniir kasil. 22 rebuy. oleme 90 alles, 45 rahades ja juhtub see kasi. no tra, kai *****, kaua v6ib??? lihtsalt ei ole tra lucky. fck haige. lol, mida jama.


Poker Stars $20+$2 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t75 - 9 players - View hand 850932 (http://www.thehandconverter.com/hands/850932)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Inigknokt (MP1): t10539 M = 5.62
crisakasa (MP2): t20841 M = 11.12
jasken (CO): t40060 M = 21.37
Hero (BTN): t15955 M = 8.51
bEatNicK"OG" (SB): t21164 M = 11.29
dridrixs (BB): t14242 M = 7.60
hunkasouras (UTG): t11693 M = 6.24
vvirtue (UTG+1): t23955 M = 12.78
Hood_Ace (UTG+2): t27411 M = 14.62

Pre Flop: (t1875) Hero is BTN with A :heart: K :heart:
hunkasouras calls t800, 5 folds, Hero raises to t3280, 2 folds, hunkasouras calls t2480

Flop: (t8435) 7 :club: K :diamond: 4 :club: (2 players)
hunkasouras bets t2400, Hero raises to t9600, hunkasouras calls t5938 all in

Turn: (t25111) Q :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t25111) 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t25111
Hero shows A :heart: K :heart: (a pair of Kings)
hunkasouras shows K :club: T :club: (a flush, King high)
hunkasouras wins t25111



haha, ma olen selles businessis liiga pikki aastaid sees olnud. ya, 20a. long time.
pean t6sist plaani, et sellest jamast nyyd ehk yldse valja astuda. miks mitte :)

lol, see on nii haige trip, too pokker. eks me k6ik tea. vahest naerad ja vahest nutad.

siin ma siis tulen oma 4blindi pealt mangu tagasi ja pretendeerin endiselt auhindadele.
solid turna, v6itja saab miski c6k$ ja viimasele kohale antakse ka 175$. lol, haige 6rritamine
softi poolt. lahen peaaegu bustoks jalle ja siis saab taas miski seemne. igatahes, olen elus,
chipsidelt 26/66. driimin, lol.

driim sai ruttu omale otsa. 66 vs AA ja kohaks 34 ehk good for 192$. lol.
laheb veel paar paeva vist aega, ennem kui endstory kirjutab. oh well.

ranka
10.08.10, 07:10
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/kusonvpip.jpg

VPIP ju tunduvalt täpsem kui plr/flop.

Tarvi
10.08.10, 07:54
Kas keegi saaks aidata, tahaks Pokerstarsis lauda ära modida, mis failid ma peaksin asendama, tahan ära vahetada laua värvi, kaarte ja diileri nuppu. Et kus need failid asuvad.

Juhendid on ingliskeelselt olemas järgmises failis:
http://www.pokerstars.com/poker/download/themes-dist-0%5B1%5D.9.3.5.zip


Ma ei näe mingit põhjust, miks see peaks nüüd mingi teine number olema, aga eks Tarvi täpsustab.

20 kätt jah :)

Sorry, olen ilmselt selle/järgmise nädala jooksul suht aeglane siin vastama, kuna olen Tallinnas EPTl... suht kiired ajad

kjmrc
10.08.10, 11:59
Juhendid on ingliskeelselt olemas järgmises failis:
http://www.pokerstars.com/poker/download/themes-dist-0%5B1%5D.9.3.5.zip

Tänud, Tarvi.

Relamz
10.08.10, 17:25
Nüüd kui kõik checkivad ja vajutad fold nuppu siis ei tule enam ette check/fold. Minule kui multiteiblerile väga hea asi :).

Karikakar
10.08.10, 17:32
Nüüd kui kõik checkivad ja vajutad fold nuppu siis ei tule enam ette fold/cancel. Minule kui multiteiblerile väga hea asi :).

+1

Tahtsin ka just tulla pasundama, et see on ikka väga kõva uuendus.

sm112
13.08.10, 13:43
Kui varem panid linnukese "sit out next BB vms" ette ja sitoutimise hetkel lõi selle laua ette, siis enam ei löö. Nüüd pean iga natukese aja tagant korra lauad läbi kammima, et sitoutitud lauad kinni panna. Kuidas saaks endise olukorra tagasi?

QKulgur
13.08.10, 14:11
kuidas võimalik starsi klient vpip näitama panna?

Keldrimees
13.08.10, 15:24
Kes veel ei tea, siis toredad uuendused. Info 2+2-st:

Notes Improvements – By default the notes icon is larger now and we have added a nice coloring of the player circle/rectangle that will match the color of the note. Both options can be controlled through “Options” -> “Player Notes...”

VPIP Column in Ring Game Lobby – The “Plrs/Flop” column can now be replaced with “VPIP” through “Options” -> “Lobby Display Options” -> “Show VPIP instead of Players/Flop column”. We are considering making VPIP the default column, but are concerned that many recreational players simply do not know what VPIP is.

this.

donkament
13.08.10, 18:48
Jubedalt häirib see, et stud/razz/stud8 ei ole bring in automaatselt potti pandud nagu holdemis ja omahas blindid. Kuna tegemist on kohustusliku panusega, siis võiks see olla ka kohe automaatselt potis, mitte et mängijal on õigus 10sekki ägiseda enne oma bring ini, tempo läheks kiiremaks.

kalkaan
13.08.10, 22:14
Jubedalt häirib see, et stud/razz/stud8 ei ole bring in automaatselt potti pandud nagu holdemis ja omahas blindid. Kuna tegemist on kohustusliku panusega, siis võiks see olla ka kohe automaatselt potis, mitte et mängijal on õigus 10sekki ägiseda enne oma bring ini, tempo läheks kiiremaks.

Vaata, sa võid valida kas teed bring-in või complete'd kohe. Stud8 esimesena complete'mine küll eriti harv juhus pole. Studis juhtub seda muidugi harva ning Razzis veel vähem. Mida vähem mängijaid, seda tihedamini tuleb ette olukordi, kus vaja bring-in asemel kohe esimesena completeda. Auto bring-in rikuks mitu head asja ära. Samas käib see närvidele küll, kui mingi vana uimerdab iga kord. Mõni paneb antesid ka ise ja siis venib ka asi nagu täi mööda märga emmi.

donkament
13.08.10, 22:22
Vaata, sa võid valida kas teed bring-in või complete'd kohe. Stud8 esimesena complete'mine küll eriti harv juhus pole. Studis juhtub seda muidugi harva ning Razzis veel vähem. Mida vähem mängijaid, seda tihedamini tuleb ette olukordi, kus vaja bring-in asemel kohe esimesena completeda. Auto bring-in rikuks mitu head asja ära. Samas käib see närvidele küll, kui mingi vana uimerdab iga kord. Mõni paneb antesid ka ise ja siis venib ka asi nagu täi mööda märga emmi.

sul on täiesti õigus. Lihtsalt sattusin ühel razz turkal elutilti kuidas üks short stallis oma bring ini pannes seal, see completemise värk ei tulnudki meelde jep. Kuigi razzis seda ei tehta pea mitte kunagi.

k2snakalle
14.08.10, 16:46
kas kuidagi on võimalik Staris mängides teada saada, et palju sa raket oled maksnud ntx Augustis, selle aasta jooksul? Saatsin supporti kirja ja ütlesid et: this report is currently unavailable..
Tahaks teada saada oma umbkaudse rakebacki ikkagi

Provoker
14.08.10, 18:59
kas kuidagi on võimalik Staris mängides teada saada, et palju sa raket oled maksnud ntx Augustis, selle aasta jooksul? Saatsin supporti kirja ja ütlesid et: this report is currently unavailable..
Tahaks teada saada oma umbkaudse rakebacki ikkagi

Vaata Hemist. :) Standardina seda ei ole aga lisada saab + märgi alt.

k2snakalle
14.08.10, 21:36
aga kas Rake või MGR?

leits
14.08.10, 22:16
HEM rake eksib väga palju .. eksis nii staris, eksib ka ftps

g00000se
14.08.10, 22:40
kuhu poole ta eksib? Näitab vähem või rohkem?

seep
14.08.10, 23:33
Arvesta oma VPPga ligikaudne...

ziimukaz
15.08.10, 00:19
kuhu poole ta eksib? Näitab vähem või rohkem?

Vähem näitab HEM.

Tegija
17.08.10, 12:21
kui ma teen raha väljavõtu seb pangakontole kui kaua aega läheb?

Cypher0
17.08.10, 13:20
U. 3 tööpäeva äkki.

Relamz
17.08.10, 19:59
Jäin mõtlema ühe värgi peale.

Stellar rewards...kas uuel aastal saab neid jälle algusest peale vabastada?

Karikakar
17.08.10, 20:51
seda ju ei tea kas nad järgmine aasta alles ongi.. aga kui on siis peaks küll saama jh

Priidix
17.08.10, 21:33
loodan , et järgmine aasta on supernova need boonused alles( 1000$ jne) + stellarid. väga bueno värk igaljuhul.

Tarvi
18.08.10, 21:51
kui ma teen raha väljavõtu seb pangakontole kui kaua aega läheb?

Kuni 72 tundi töötlemiseks ja siis 3-5 tööpäeva.

leits
18.08.10, 22:10
Ehk seletad miks selle töötlemisega kuni 72h voib minna? Kui ma m2nginud olend, rake teile tampind siis 1 min vaadatakse ja good ju?

Tarvi
19.08.10, 09:19
Ehk seletad miks selle töötlemisega kuni 72h voib minna? Kui ma m2nginud olend, rake teile tampind siis 1 min vaadatakse ja good ju?

Tavaliselt ei lähegi 72 tundi, aga teeme vahel pistelisi sügavamaid kontrolle jne.

kjmrc
19.08.10, 12:04
Tra, mis toimub praegu Pokerstarsiga? Kõigil connection alla 100% ja mul hangub ka sodiks, suht tilti ajab, 100x peab istme peale klikkima, et koha võtaks.. ????????????????????+ WTFffwgt Cashieri võtab ka 3 kuud lahti

ranka
19.08.10, 13:48
PokerStars sai litsentsi: http://www.pokkeriprod.com/2010/08/19/pokerstars-sai-eesti-hasartmangu-korraldamise-tegevusloa/

EDIT: my bad või ma ei saa asjadest aru. suht keeruline, nagu leits ütles - keda kotib.

olavike
19.08.10, 13:52
Kas see tähendab nüüd seda, et ka PokerStarsis ei saa eWalletitega arveldada?

Tarvi
19.08.10, 14:30
See ei muuda veel mängijate jaoks midagi, kuna kahest vajaminevast litsensist on olemas üks.

olavike
19.08.10, 14:32
Aga kas teine litsents toob siiski kaasa selle, et Moneybookers ja Neteller kaovad eestlaste jaoks ära? Nii igatahes juhtus Triobetis litsentsite saamise järel ja nende selgitus oli just see, et seadus nõudis.

ment52
19.08.10, 14:38
Millal teine litsents tuleb? Alaealistel gambloritel viimane aeg põgeneda?

kjmrc
19.08.10, 14:45
Millal teine litsents tuleb? Alaealistel gambloritel viimane aeg põgeneda?

Mind kaa huvitaks see :D Kurat, 6 kuud mul veel aega 21. aastaseks saamiseni :\ Algul mängisin Triobetis, siis tuli sinna litsents, nüüd mängin Pokerstarsis ja varsti vist enam mitte, tuleb jälle tuba vahetada :D

Marek K.
19.08.10, 14:46
mõttetu pask, starsis ikka dongid küll

Marek K.
19.08.10, 14:47
btw ma ei olegi sellest trio ewalleti huinjaast aru saanud, sest näiteks olympicus saab küll läbi mobo, netelleri jms depoda?

tolmuahv
19.08.10, 14:47
Tavaliselt ei lähegi 72 tundi, aga teeme vahel pistelisi sügavamaid kontrolle jne.

Poliitiliselt korrektne, aga sisuliselt bs vastus. Täpsem vastus oleks lihtne - me hoiame makseid kinni, sest see on meile kasulik. Nagu pankadelgi. Klient ei saa selle raha eest mingit intressi ja kui vastaspool seda kauema hoida saab, siis on sellel reaalne rahaline võit.

Kui keegi makset kontrollida tahab, siis süsteemifiltrid võtavad välja kahtlasemad ja inimene kontrollib selle tunniga ära. 72h ei lähe mitte kuidagi. Aga vanasti oli pankadel nii kombeks ja seda traditsiooni on kasumlik elus hoida kui inimesed ei kurda.

Kusjuures, mind täiesti huvitaks kui palju teenivad suuremad toad intressitulu aastas. Kogu see rahamass, mida mängijad kontol hoiavad, teenib kusagil korralikku intressi. Kui ma enda näitel mõtlen, siis ilmselt on minu pealt PS sel aastal rohkem intressitulu kui rake teeninud.

Sorry for offtopic.

sm112
19.08.10, 14:49
Mu cashout töödeldi viimati 8 minutiga. Jubedalt ikka viivitavad..

Codecci
19.08.10, 14:53
Poliitiliselt korrektne, aga sisuliselt bs vastus. Täpsem vastus oleks lihtne - me hoiame makseid kinni, sest see on meile kasulik. Nagu pankadelgi. Klient ei saa selle raha eest mingit intressi ja kui vastaspool seda kauema hoida saab, siis on sellel reaalne rahaline võit.

Kui keegi makset kontrollida tahab, siis süsteemifiltrid võtavad välja kahtlasemad ja inimene kontrollib selle tunniga ära. 72h ei lähe mitte kuidagi. Aga vanasti oli pankadel nii kombeks ja seda traditsiooni on kasumlik elus hoida kui inimesed ei kurda.

Kusjuures, mind täiesti huvitaks kui palju teenivad suuremad toad intressitulu aastas. Kogu see rahamass, mida mängijad kontol hoiavad, teenib kusagil korralikku intressi. Kui ma enda näitel mõtlen, siis ilmselt on minu pealt PS sel aastal rohkem intressitulu kui rake teeninud.

Sorry for offtopic.
Ega Tarvi kaela pole sellepärast mõtet hüpata, tema on lihtsalt tavaline suppordi töötaja ja talle obviously selline vastus öeldud antud küsimuse peale.

Aga litsentsist... Starsist hakkab siis otse panka kindlasti tulumaksuvaba cashout olema nagu ma aru saan, kas Stars hakkab EMTA-le mingeid andmeid ka edastama, kes kui palju teeninud või tõenäoliselt ei ole ka probleem buddy transferiga saadud raha cashoutida?

tolmuahv
19.08.10, 14:57
Ega Tarvi kaela pole sellepärast mõtet hüpata, tema on lihtsalt tavaline suppordi töötaja ja talle obviously selline vastus öeldud antud küsimuse peale.
Ma ei hüpanudki talle peale. Ütlesin lihtsalt oma arvamuse. Ma saan väga hästi aru, et Tarvi 'süü' sellise (eduka) ärimudeli pidamisel on olematu. PS ja teised on lihtsalt ühe asja katki hammustanud, mis võimaldab raha teenida ilma, et klient aru saaks või kaebaks.

Uniquest
19.08.10, 14:58
Hea uudis igal juhul.

ment52
19.08.10, 15:05
Ma ei hüpanudki talle peale. Ütlesin lihtsalt oma arvamuse. Ma saan väga hästi aru, et Tarvi 'süü' sellise (eduka) ärimudeli pidamisel on olematu. PS ja teised on lihtsalt ühe asja katki hammustanud, mis võimaldab raha teenida ilma, et klient aru saaks või kaebaks.

72 tundi ei lähe peaaegu kunagi, peksad väga lampi oma vandenõuteooriaga. See 72h on seal ikka selleks, et inimesed ei süüdistaks neid pettuses vms kui tekivad venitused.

olavike
19.08.10, 15:07
Hea uudis igal juhul.
Miks?

Madis Very
19.08.10, 15:13
Millal alla 21 välja visatakse, ty

tolmuahv
19.08.10, 15:14
72 tundi ei lähe peaaegu kunagi, peksad väga lampi oma vandenõuteooriaga. See 72h on seal ikka selleks, et inimesed ei süüdistaks neid pettuses vms kui tekivad venitused.

Pankadel ka ei lähe alati või enamasti 72h. Starsist tuli mulle endale ca. 1.5 päevaga ära. Aga point on sama, internetis toimuvad asjad hetkega, aga kasulik on neid natuke venitada kui klient ei nurise. Oled tähele pannud, et depoga läheb alati paar sekundit, aga teistpidi miskipärast on kõik liinid oluliselt aeglasemad. Reeglid rahapesu jms osas on mõlemat pidi samad.

ment52
19.08.10, 15:14
supernovagrind oleks mõtekam pooleli jätta juba imo.

s1990n
19.08.10, 15:18
Mul selline küsimus, et ma pole veel 21 ja mul starsis boonus vabastamisel.Kuidas nad selle mulle kompenseerida kavatsevad, kui nad minu jaoks mängimise ära keelavad :(?

Tigrano
19.08.10, 15:18
supernovagrind oleks mõtekam pooleli jätta juba imo.

Nendel oleks jah karm, kes mingit levelti või boonust üritavad saavutada.

leits
19.08.10, 15:20
Mul selline küsimus, et ma pole veel 21 ja mul starsis boonus vabastamisel.Kuidas nad selle mulle kompenseerida kavatsevad, kui nad minu jaoks mängimise ära keelavad :(?

ilmselt teevad sulle 600 daalase reisi v2lja tyrki

s1990n
19.08.10, 15:24
no krt mul 1500$ boonus vabastamisel ikkagi ja alles paar päeva tagasi võtsin selle :(

$$$
19.08.10, 15:27
Palveta, et support freezeb bonuse/levelid jne ja saad edasi mängida, kui 21 täis.

kivisaba
19.08.10, 15:40
Millal alla 21 välja visatakse, ty

THIS

Blackbirds
19.08.10, 16:41
miks kõik kardavad, et alla 21 ei saa enam mängida?

olavike
19.08.10, 16:42
miks kõik kardavad, et alla 21 ei saa enam mängida?
Sest muidu poleks Stars litsentsi saanud, kui nad poleks välja pakkunud kindlat süsteemi, kuidas seda takistada.

variatsioon
19.08.10, 16:42
kui juba alla 18a mängivad siis küll need 20a ka midagi välja mõtlevad.

Tarvi
19.08.10, 16:47
Kinnitan, et 21. aastaseks saamisel taastatakse endine VIP staatus.

Pooleliolevad boonused makstakse välja ulatuses, mille jõudsite antud ajahetkeni juba vabastada.

$$$
19.08.10, 16:47
kui juba alla 18a mängivad siis küll need 20a ka midagi välja mõtlevad.

ofc, et ema saab mängida, aga uuel kasutajal pole vanu VIP leveleid jne ...

Blackbirds
19.08.10, 16:50
eee...ma ei saagi 200k milestone kätte siis?
sick beat.
või see kaughasardi litsents tuleb uuel aastal näiteks alles?

Codecci
19.08.10, 16:59
Kinnitan, et 21. aastaseks saamisel taastatakse endine VIP staatus.

Pooleliolevad boonused makstakse välja ulatuses, mille jõudsite antud ajahetkeni juba vabastada.

Kas Stars viib asja täide 23. augustil? Loodan, et minu puhul pigistavad silma kinni siis, 21 sünnipäev päev hiljem :)

onuark
19.08.10, 17:02
Kas Stars viib asja täide 23. augustil? Loodan, et minu puhul pigistavad silma kinni siis, 21 sünnipäev päev hiljem :)

esimene litsents alles käes ju, neil teist ka vaja.
ma ei usu, et augustis kinni pannakse.

rasmer
19.08.10, 17:13
Miks?

Üldpildis on ikka parem eesti pokkerile kui on rohkem ametlikke pokkeritubasid. Konkurents toob loodetavasti paremaid pakkumisi mängijatele.

Murdock
19.08.10, 18:40
Mis värk on tegin väljamakse MB-sse sain sellest aind pool kätte,history all näitab mingi CREDITBACK ? :D

Tigrano
19.08.10, 18:42
Mis värk on tegin väljamakse MB-sse sain sellest aind pool kätte,history all näitab mingi CREDITBACK ? :D
Millega sissemakseid oled teinud tavaliselt?

Murdock
19.08.10, 18:44
MB kaudu sisse ja mb kaudu välja.
Olen ligi 10x cashout teinud varem pole seda olnud.

Tigrano
19.08.10, 18:50
MB kaudu sisse ja mb kaudu välja.
Olen ligi 10x cashout teinud varem pole seda olnud.

Siis ei oska aidata, tavaliselt kui oled nä mb sisse kandud 1000$ ja siis panka või netelleri 2500$ kanda tahtnud, siis ennem peab 1000$mb minema tagasi ja siis mujale.

aga antud juhul ei ole seda probleemi.

Murdock
19.08.10, 18:52
nja ootan natuke.
Muidu seal "oote olevad raha väljavõtud" all näitab küll seda raha mis puudu. :)

taasver
19.08.10, 19:30
MBsse kannab mingi summa insta, ylejäänd osa tuleb hiljem

lenC
19.08.10, 19:35
MBsse kannab mingi summa insta, ylejäänd osa tuleb hiljem
See, mis sa MB-st Starsi deponeerisid tuleb insta, ülejäänud mitte.

Firzen
20.08.10, 11:23
Kas pokerstarsi affiliatesi puudutab ka see 21. a piir?

Ikka jah

Ämmapets
20.08.10, 17:09
Vabandan ette, kui seda on juba varem küsitud, aga ei ole silma hakanud. Kui ma määran Starsis oma asukoha lauas, siis kuidas Hem-i HUD ka sellele järgi tuleks, mul millegipärast Hud jääb sinna, kus ma by default istuksin?

Tigrano
20.08.10, 17:10
Vabandan ette, kui seda on juba varem küsitud, aga ei ole silma hakanud. Kui ma määran Starsis oma asukoha lauas, siis kuidas Hem-i HUD ka sellele järgi tuleks, mul millegipärast Hud jääb sinna, kus ma by default istuksin?

Hud options>seatin preferences ja sealt määrad oma istekoha vastavalt 6max või fr lauas

Ämmapets
20.08.10, 17:24
Hud options>seatin preferences ja sealt määrad oma istekoha vastavalt 6max või fr lauas

Töötab, tänud!

elixs
20.08.10, 20:15
Question: Kas alla 21 aastastele antakse nö. "ära kadumis aega" ka? Või kohe kui saavad teise litsensi, blokeerivad alla 21 aastastele oma teenused(sealhulgas külmutavad ka konto ning sellel oleva raha)?

lenC
20.08.10, 21:10
Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/

Sa saad piisavalt ette teatatud ja mingit raha sul kohe kindlasti ei külmutata.

Tarvi
20.08.10, 22:24
Raha ei külmutata kellelgi - kõikidel jääb võimalus kontoseisud, pooleliolevad boonused (vastavalt sellele, palju lahti on jõutud mängida) ja FPPde väärtus kätte saada. Täpsem informatsioon tuleb natuke hiljem.

-andres-
20.08.10, 22:30
Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/

+1 lol.

k2snakalle
21.08.10, 05:10
Raha ei külmutata kellelgi - kõikidel jääb võimalus kontoseisud, pooleliolevad boonused (vastavalt sellele, palju lahti on jõutud mängida) ja FPPde väärtus kätte saada. Täpsem informatsioon tuleb natuke hiljem.

Loodan, et FPP-d maksavad hea kursiga, aga vaevalt :biggrin:

elixs
21.08.10, 16:58
Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/

Sa saad piisavalt ette teatatud ja mingit raha sul kohe kindlasti ei külmutata.



Olen tõesti imelik, et selline asi muret teeb.

ziimukaz
23.08.10, 19:04
waitinglist jupsib hetkel starsis. jube isu grindida, aga no mis sa teed...

5gww
23.08.10, 19:05
miks hetkel pokerstarisis on enamus isekohad reserveeritud, kuigi playereid waitinglistis pole. osades aludades mingi 4 venda mängib, teised istekohad on reserveeritud lihtsalt?