PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Karikakar
27.01.11, 10:24
see pühapäev ikka TT toimub?

Godspeed_EJ
27.01.11, 10:35
see pühapäev ikka TT toimub?

Turna on lobbys olemas.

Karikakar
27.01.11, 11:12
Tänud, mingid filtrid olid peal, olekski seda vist ootama muidu jäänud ;)

Fleg
27.01.11, 11:35
Kui starsist asju tellida siis kuidas see kättetoimetamine käib?Kas tuuakse koju ,või peab ise järgi kuhigi minema?
Mis firma neid koju toimetab muidu?

ziimukaz
27.01.11, 11:38
Eesti post toob koju

kjmrc
27.01.11, 11:55
Kui starsist asju tellida siis kuidas see kättetoimetamine käib?Kas tuuakse koju ,või peab ise järgi kuhigi minema?
Mis firma neid koju toimetab muidu?

Eesti postist tuleb teade, et teile on tulnud pakk ja siis lähed sellele järgi isikuttõendava dokumendiga ja voilaa.

Fleg
27.01.11, 12:19
Eesti postist tuleb teade, et teile on tulnud pakk ja siis lähed sellele järgi isikuttõendava dokumendiga ja voilaa.

Selge. Olen varem ub-st tellinud ja siis on starsis samamoodi.

lenC
27.01.11, 13:47
http://www.pokerstarsblog.com/2011/pokerstars-unveils-ring-game-changes-cap-077908.html
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-ring-game-changes-effective-january-27th-2011-a-967460/

Lühidalt:
NL2-NL25 saab ainult 40-100bb ja 100-250bb lauad
NL50+ saab 40-100bb, 100-250bb ja 20bb cap lauad, mis sildistatakse vastavalt(!)

fullstackeritele siis väga head uudised.

Tigrano
27.01.11, 14:09
Väga hea uudis.

ziimukaz
27.01.11, 14:19
Super!

sm112
27.01.11, 14:25
Sinna mu elite siis läheb, vähemalt ei pea enam ennast segaseks grindima ja saab lõpuks 100bb mängu selgeks.

Tigrano
27.01.11, 14:48
Sinna mu elite siis läheb, vähemalt ei pea enam ennast segaseks grindima ja saab lõpuks 100bb mängu selgeks.

Õige jah, sinule on see kindlasti halb uudis. Mis seis üldse on oled graafikus? Tegelikult võid ju 100bb laudades ka 50bb mängida kui sul strateegia toimib.

Rage
27.01.11, 14:51
kuskil mingid põhjendused ka on? ma saan aru et lihtsalt shallow lauad kaovad ära? et siis ongi probleemiks see, et kõik fishid kadusid shallow laudadesse ja 100bb mänge jäid ainult regid mängima ja nood ka lõpuks läksid minema ja stars hakkas raha kaotama ja kaotas nood fishipüünise lauad ära?


Õige jah, sinule on see kindlasti halb uudis. Mis seis üldse on oled graafikus? Tegelikult võid ju 100bb laudades ka 50bb mängida kui sul strateegia toimib.
shallow laua ja 100bb laua shortstackimine on ikak väga erinevad strateegiad.. estpatricku videosid oled vaadanud?

sm112
27.01.11, 14:55
Veidi graafikust maas tänu nädalasele pausile, aga mitte midagi lootusetut (kui oleks samaviisi jätkatud). Tahaks ikka oskuste pealt raha teha ja seega ei hakka üldse katsetama 50bb-ga mängimist, vaid lendan full stackiga peale. See kuu NL100-s winrate 1,5BB vaatamata sellele, et päris palju alla EV ning juba see pani mõtlema, kas on ikka mõtet rakebacki taga ajada ja vägisi lisaks NL200 BE lasta ning mitte midagi juurde õppida, selle asemel et areneda ja ükspäev võibolla 10 korda rohkem raha teha. Igaljuhul on nüüd pinged maas ja saan rahulikult päikest ja 20 kraadist ilma nautida :)

Edit: 100bb saab ka muidugi 24-tableda, aga vead on kallimad ja winrate võib nii liiga palju kannatada, mis muudaks kogu ürituse mõttetuks.

Tigrano
27.01.11, 14:55
kuskil mingid põhjendused ka on? ma saan aru et lihtsalt shallow lauad kaovad ära? et siis ongi probleemiks see, et kõik fishid kadusid shallow laudadesse ja 100bb mänge jäid ainult regid mängima ja nood ka lõpuks läksid minema ja stars hakkas raha kaotama ja kaotas nood fishipüünise lauad ära?


shallow laua ja 100bb laua shortstackimine on ikak väga erinevad strateegiad.. estpatricku videosid oled vaadanud?

Jah vaatasin videosi ja muidugi on erinev sest seal enamustel väiksed stackid jne, samas saab ka 100bb stackide vastu 50bb pokkerit mängida edukalt.

arvamusliideripoeg
27.01.11, 15:01
Kas nüüd peab starsis iga aasta uue mänguga kohanema? Olin eelmine kord püha viha täis, toona olin fullstäkker, nüüd kohanesin fishisele 20-50 laudadele. Loetud päevad tagasi sai ostetud 4k$ eest needbeeri charte ja coachi. EI usu, et CAP saab populaarseks ja pealegi oli suur osa kuni 20bb strateegia.

lenC
27.01.11, 15:06
Loetud päevad tagasi sai ostetud 4k$ eest needbeeri charte ja coachi.
PokerStarsi mängijad võiks 2p2-s PokerStars Steve postitustel silma peal hoida, kuu alguses ta ütles, et kuu lõpuks teavitatakse, kas mingid muudatused buy-in struktuurides tulevad.

Tigrano
27.01.11, 15:11
Päris võimas 4k$ eest coachingut osta :)

Oliverk
27.01.11, 15:33
Peab ikka viitsimist olema seda kasvõi nl100-s 20 bb stackiga tagasi teenida.

arvamusliideripoeg
27.01.11, 15:36
Milles probleem? 2,2 chartid + 333h. Jungelmanilt siis selle eest 4h coachingut. Nädala palga võib ju selle alla panna, sest ka tulevikus saan samade meestega suhelda UG kommuunis, selle asemel, et siin OT lugeda.

arvamusliideripoeg
27.01.11, 15:44
Samas saab näha, 20cap võib isegi olla kasumlikum, oleneb, kas fishid leiavad neel lauda üles või mitte. Saab näha. Ei mingit laudade vahetamist, rohkem käsi ja parem keskendumine. Võib olla ka sama effekt, mis 20-50 laudade tulemisel.

pastilaa
27.01.11, 20:14
Selline küsimus Starsile. Miks pole PS Live $11 satikal sisseostudest täiendavaid pääsmeid üritusele? 5 added piletit on tore muidugi, aga vaevalt keegi seda satikat auhinnaraha pärast mängib. Täna oleks 8+5 piletit parem võinud olla.

PokerStars Regina
29.01.11, 09:26
Selline küsimus Starsile. Miks pole PS Live $11 satikal sisseostudest täiendavaid pääsmeid üritusele? 5 added piletit on tore muidugi, aga vaevalt keegi seda satikat auhinnaraha pärast mängib. Täna oleks 8+5 piletit parem võinud olla.

Ok annan su ideed edasi :)

pastilaa
29.01.11, 09:32
Ok annan su ideed edasi :)

http://1.bp.blogspot.com/_6DpEiwWPjI8/TACrKnT3wAI/AAAAAAAAJlk/VfuHmHuQS6Q/s1600/chuck-norris-thumbs-up.jpghttp://www.kewlgraphics.com/myspace/graphics/i-hope-you-have-a-great-day-puppy-with-flowers/I-hope-you-have-a-great-day-Puppy-with-flowers.jpg

PokerStars Regina
29.01.11, 09:39
Tere kõigile, vaatasin et arutate seda teemat suht aktiivselt, et panen ametliku info ülesse mida veel ei ole meie veebil:

Üritan siis kursis hoida kõikide muudatustega.

Järgnev on võetud: http://www.pokerstars.com/poker/room/captablesannounced/

Kellel juurdepääs olemas saab kontrollida.

************************************************** **********

PokerStars Ring Game Changes: January 27, 2011

PokerStars will be making substantial changes to No-Limit Hold’em ring game offerings starting immediately. New types of No-Limit Omaha Hi/Lo tables will also be added. These changes are being made after careful consideration of all information available, including feedback provided by players on the poker forums. PokerStars would like to thank all players who made suggestions about ring game buy-ins this past year for their input.

Introducing CAP Tables

PokerStars has been testing ‘CAP tables’ at certain stakes and game types for the past several months. These tables will now be offered more widely as a part of the standard PokerStars offering.

CAP tables place a limit on how much each player can wager over the course of a single hand. When this amount has been wagered, the player is considered to be all-in for the remainder of the hand. The amount of the cap is indicated with a number of big blinds in the table name. PokerStars will initially deploy only 20 bb CAP tables that limit each player’s total betting to 20 big blinds in each hand. These tables will have the word ‘CAP; in the lobby.

The cap is always the same for each hand, and always the same for each player at the table.

CAP tables will initially be listed alongside other tables in the No-Limit and Pot Limit lobbies. PokerStars may move CAP tables to separate lobby tabs in the future. Games with caps larger than 20 bb may also be offered in the future.

6-handed and 9-handed tables

The following buy-in options will be offered at real money No-Limit Hold’em (NLHE) tables with 6 or more seats:

0.01/0.02 and 0.02/0.05 blinds

* 40-250 bb tables, unlabelled. This offering is unchanged.

0.05/0.10 and 0.10/0.25 blinds

* 40-100 bb, without lobby labels. This will include all Euro currency tables.
* 100-250 bb tables, labelled as ‘deep’.

0.25/0.50 blinds and above

* 20 bb CAP, allowing buy-ins of 20-50 bb, labelled ‘CAP’
* 40-100 bb, without lobby labels. This will include all Euro currency tables.
* 100-250 bb tables, labelled as ‘deep’.

Tables with 20-50 bb buy-in ranges will no longer be offered for 6-max and 9-max NLHE.

Tooltips explaining the exact minimum and maximum allowable buy-in at each table will still be displayed when the mouse pointer is hovered over a table name in the PokerStars lobby.
New Tables: 6-max No-Limit Omaha Hi/Lo

New 6-max tables will be offered for No-Limit Omaha Hi/Lo at stakes ranging from $0.10/$0.25 to $3/$6.

Implementation

These changes will be implemented in two steps.

The first step, the addition of new tables, will occur immediately. Real money NLHE CAP tables will be deployed at $0.25/0.50 blinds and above and No-Limit Omaha Hi/Lo 6-max tables will be deployed at all currently offered stakes.

Removal of NLHE 20-50 bb tables and changing of Euro NLHE tables from 35-100 bb to 40-100 bb will take place on February 10. Changes to table labels will also take place on this date. Tables of discontinued types will slowly be closed as they empty, but some may exist until the next server restart.

Heads-up NLHE and Omaha

PokerStars is still considering making changes to table buy-in minimums and maximums for heads-up NLHE and all Omaha games. Any changes to these tables will be announced and implemented in February.

akristjan
29.01.11, 20:20
Millal EPT grande finale aeg/koht selgub? :)

PokerStars Regina
30.01.11, 14:18
Millal EPT grande finale aeg/koht selgub? :)

Hetkel pole veel kindel. Niipea kui on teada, saad selle EPT veebilehelt http://www.europeanpokertour.com/tournaments/index.html

ok2aa
31.01.11, 03:13
20bb cap on ülimalt retarded.

kjmrc
01.02.11, 15:10
Kas PS'i pole plaanitud Rush Pokkerit tuua? Lihtsalt hakkasin mõtlema, et FTP's on ja äkki PS ka lisab selle endale..

Tarvi
01.02.11, 15:33
Kas PS'i pole plaanitud Rush Pokkerit tuua? Lihtsalt hakkasin mõtlema, et FTP's on ja äkki PS ka lisab selle endale..

Hetkel selle kohta informatsiooni pole... kui puudust tunned, siis ideas@pokerstars.com :)

ranka
01.02.11, 15:54
Hetkel selle kohta informatsiooni pole... kui puudust tunned, siis ideas@pokerstars.com :)

Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.

virukunn
01.02.11, 15:58
Eelmine kord saadeti siis vale raamat, seekord saadeti valed särgid. Nimelt siis 2 särki vale suurusega ja 1 särk pandi üldse juurde niisama :D Ei saa kurta tegelt, need vale suurusega särgid hakkavad ka ilusti selga. Aga siiski, huvitav kes teil seal pakkimisosakonnas töötab, et 2 korda järjest valesid asju saadetakse. Õnneks mina enam starsiga tegemist ei tee, kandsin rahad välja :heart:

Tarvi
01.02.11, 16:01
Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

Edastan.

individual88
01.02.11, 19:58
Macile pole stars.ee väljas ikka?

k2snakalle
01.02.11, 20:13
ma olen laisk ja ei viitsi kõrvaltuppa sm112 käest küsima minna,
aga mis kuupäeval täpsemalt need 50bb lauad ära kaotatakse?

edit: tnx pastilaale, 10-dal

pwndre
01.02.11, 21:08
miks starsis 350k inimesi? vut

ziimukaz
01.02.11, 21:14
miks starsis 350k inimesi? vut
Ei tea kas põhjuseks, aga Phil Galfond 6-tableb Isilduriga PLOd

ranka
01.02.11, 23:12
Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.

Täiendan oma esimest lõiku. Üks foorumi kasutaja ütles, et Stars ei lisanud RUSHi seetõttu, et kuna tegu ei ole enam "õige" pokkeriga. Nõustun täielikult sellise põhjusega.

pwndre
01.02.11, 23:40
LOL WHAT ?
imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.

ranka
01.02.11, 23:45
LOL WHAT ?
imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.

Asi ei ole laudades vaid selles, et kogu aeg mängijad vahelduvad, mis on teinud sellest mängust mõttetu nitiurka.

pwndre
01.02.11, 23:56
tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.

JaanusX
02.02.11, 00:05
Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

MÖH?

ranka
02.02.11, 00:15
tahad öelda et kui mängid 30t lauda korraga, siis sa pole sama mõttetu nit?
Ma ei väida, et need kes on n.ö robotid või lasevad mitmeid laudu korraga ei mängi pokkerit, vaid et see on imo täpselt sama mis rushi mängimine.
Ja kui ma neid rush rebuy turnasid vahest for fun mängin, siis lõpupoole on päris korralikult ikkagi mängu ja alguses nit toodab hästi.
Või rääkisid ainult cashist? Sest cashi kohta ei oska midagi öelda.

Jah rääkisin cashist, turniiride kohta ei oska midagi öelda. Ei ütle ka, et 30 tabling on pokker aga ma juhin pointidel, et kui näiteks üldse ei saaks multitableda ja oleks 1 table max. Siis rushi eripära on see, et mängijad vahelduvad aga pokkeris üks skill on see, et pead kohanduma vastavalt vastasele. Algul on tundmatu, siis arenevad readid, tekib gameflow jne. RUSH-is seda ei teki ja pigem readid tekivad ainult regularide vahel.

Miinuseks veel see, et isegi fish saab aru, et ta võib vabalt bottom paari foldida, sest foldides tuleb uus käsi. Ühesl auas istuv fish aga ei suuda oma distspliinist kinni hoida ja seetõttu mängibki võimalikult palju käsi.

Kui minu arvamust küsida siis ideaalne pokker või vähemalt ideaalsemaid oli Cake pokker, mis sarnases kõige rohkem live pokkeriga. Ei töötanud seal hudid, said oma nime vahetada, küll aga noted jäid ja seetõttu inimliku oskuste osakaal tõusis päris meeletult ja neid autopiloodil "botte" sai ikka mega vahvalt abusetud.

ranka
02.02.11, 00:16
Ei saa aru... Hand historyst kaovad käed ära...
algul panin salvestama max päevadeks ja siis lihtsalt kustusid käed ära kaustast... ok rääkisin supportiga.... saatsid mu viimase 24h mängitud kätest vaid 1k kätt (mis siis et oli kohe kindlasti rohkem... aga miskit on parem kui mitte midagi) ja andsid soovitused mida teha.... st kaust muuta jne... tegin ära ja täna päeval alles olid HH alles ja nüüd - siuviuhti ja kõik kadunud jälle

MÖH?

Kui kasutad HEM/PT3 siis too proge liigutab ise käed Starsi kaustast oma kausta. Seda seepärast, et pärast igat importi ei peaks ta uuesti hakkama üle lugema impordidtud faile, mis viib käte sisestamise kiiruse alla.

$$$
02.02.11, 00:47
RUSHis on sul "readid" olemas mängijate kohta, sest esiterks vähemalt PokerTracker kuvab ilusti statid lauda + sa saad note kirjutada.

Pahvak
02.02.11, 02:08
Statid != readid.

Tarvi
02.02.11, 11:38
Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

Finaal:
6. märtsil kell 19:00

Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)

$Lauri$
02.02.11, 12:58
Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.

pastilaa
02.02.11, 13:02
Stars pani pange jälle, liiga tihti juba.

serveri restart kõigest

$Lauri$
02.02.11, 13:03
Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.

pastilaa
02.02.11, 13:05
Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.

See kiri ilmselt pool päeva sul ees olnud. Lobbys paremal üleval teadetes jookseb alati enne restarti pikalt :).

janek174
02.02.11, 13:50
Oleks võinud siis kiri ees olla laudades vms, aga aitäh, ma ei teadnud.

No tund aega enne restarti pildus seda kirja ikka igasse lauda paari minuti tagant ette, lisaks veel chatis, lisaks veel üleval info nurgas. Infopuuduse üle nüüd küll kurta ei saa.

Aga pange on see stars peale restarti küll korralikult pannud...

ranka
02.02.11, 13:53
Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

Finaal:
6. märtsil kell 19:00

Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)

Nice. Padaril ka hea stiil 53/5/0.9 :)

ok2aa
02.02.11, 14:32
miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...

ranka
02.02.11, 16:26
miks on vaja kellegi mängu kommenteerida? eriti kui tegu on hobimängijaga? ühtedi plussi pole...

Kustutasin eelmise posti, et thread uueneks:

Eelmise posti sisu: ranka: Thats correct, my bad. Punastan (ei tee nalja!)

Samas üks point on. See, et ta hobimängija on fine ja minupoolt ikka väga alatu selline kommentaar panna. Aga mis mind häirib ja mis tegelt sundiski ehk seda kommentaari panema on see, et tahetakse kuulsustega tõsta pokkeri, pokkeritoa või mistahes turniiri populaarsust.

Reklaami mõttes on see täiesti hea aga veel toredam oleks leida keegi "kuulsus", kes ka tõesti midagi oskaks. Ei pea olema isegi võitev aga ei tohiks olla ka maailma suurim donk. Piltlikult öeldes pokkeris millegipärast pannakse pidevalt rooli vendi, kellel ei ole lube ega ei ole kunagi autoga sõitnud...

EDIT: meenutan üritust Eesti otsib superstaari, kus 90% oleksid võinud koju jääda.... samamoodi võiks sealgi öelda, et miks hobilaulja oskusi kommenteerida. See on juba nii, et kui asja ei oska siis ei ole mõtet kõrgele ronida või kukud ka kõrgelt.

variatsioon
02.02.11, 16:33
no aga delfi.ee teeb ju "business decisioni" et võimalikut odavalt saaks reklaami.
ja juu siis tanelil oli parim hinna/reklaami suhe.
neil täis poh kui hästi ta mängib vms.

ja samas nad võivad rohkem rakebacki saada kui mingid lambi jornid mõtlevad et kui juba tanel on pokkeripro siis saan ka mina hakkama jne.

ranka
02.02.11, 16:44
Minu jaoks kuulsuste haipimine, suurteturniiri võitude reklaamimine ja isegi viimane ESTPatricku intervjuu $100 tunnis on pikemas perspektiivis väga karm lõks. Esiteks meelitab see kohale "donke", kes tulevad kiirelt rikastuma. See on ajutiselt hea, sest mängud on fishisemad aga pikemas perspektiivis viib see probleemideni, mille ees me juba seisame.

Üheltpoolt hakkab riik tundma huvi suurte tulude vastu (mis tegelikkuses ei olegi nii suured tulud, sest reklaamitakse ainult ühekordseid võite maha lahutamata kaotusi ehk longrunnis ROI-d madalad) ja teisest küljest need lihtsat-raha jahtivad donkid võivad omandada sõltuvusvormi, mida kutsutakse hasartmängusõltuvuseks. Kuna ma ise viimasel ajal PTR-is liigagi tihti kolin (table-selecting) siis olen avastanud, et ikka väga suur osa mängijatest on väga suured kaotajad üpriski suurte samplede peale siis mina ei saaks seda nimetada enam hobi-mänguks. Eesti puhul tundub, et õnneks on asjad viimase koha pealt korras ja loodame, et see nii jääb.

Ühelt poolt püüame kõik suure hurraaga pokkerit promoda kui oskusmängu aga teiseltpoolt pooltõeste/mõtlematute uudistega seda hävitatakse.

Potsataja
02.02.11, 16:55
Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?

ranka
02.02.11, 17:38
Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?

See on tõsine küsimus? :) Jah olen ja tunnen seda igapäev :) Osade vastaselt raha ära võtmine on isegi selline, et see on sama kui ta raha otse sulle kannaks. Selle all pean silmas nit fishe - isegi kaardijooksu ei ole vaja ning need mu lemmik vastased.

lypsja
02.02.11, 23:56
ma kunagi üritasin sõna võtta teemal, et ei ole vaja pidevalt hoobelda oma tulemustega, aga tollal noored tõusvad tähed ei tahtnud miskit kuulda sellest (ranka sa üx neist patustest) :)... palju aega mööda ei läinud kui kena seadus välja mõeldi - kuigi burgetil oli pakkuda kordades paremaid variante kuidas Eesti riik võiks pokeri pealt raha teenida... saage aru, lõpuks hakkab kellegile silma (kadedus purema), et keegi kuskil teenib ja vaja hakata sealt % kuidagi oma kukrusse kiskuma... see pidev võrdlemine kellel on "pikem", mida te sellega saavutate? postitage oma graafikuid BB-des (vähemalt kuumkoola on õppust võtnud)

aga ranka deep analüüs mis liigse donkide massi puhul juhtuda võib, on minu arvates suht reaalne... ma ei imesta kui varsti kõiki võitvaid mängijaid hakatakse karuga ühte patta toppima

Spewmonkey
03.02.11, 03:34
Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.

albinar
03.02.11, 08:09
Kui juba OT-ks läks , siis lugesin delifist selle artikli komentaare. Ikka väga vaimukad inimesed seal koos.
mees42, 31.01.2011 14:27
minu arust on priit niiii seksikas.

Tarvi
03.02.11, 12:08
mees42, 31.01.2011 14:27
minu arust on priit niiii seksikas.

:D :D :D

kaval-ants
03.02.11, 17:37
Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

ranka
03.02.11, 17:38
Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

Mul on täpselt sama ja ju on tegu lihtsalt päringusaatmisest tuleneva väikese viivituse.

PokerStars Regina
04.02.11, 15:33
Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?


Kuna Home Games on alles väga uus ning beta versioonis veel, testime hetkel aeglasema päringu saatmise versiooniga, et saaksime tagada kõrged PokerStarsi standardid. Soovitame lihtsalt natuke oodata, ning vahetada tab-e.

JakoJ
04.02.11, 17:34
Kui pokerstarsis võtta see $600 deposit bonus, siis kui palju peab mängima, et saaks cashoudi teha ja kas siis jääb boonus pooleli kui see teha poole boonuse vabastamise aja pealt?

Relamz
04.02.11, 19:15
http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/bonus/first-time-deposit-100/

JakoJ
04.02.11, 19:37
If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.


Ühesõnaga kui ma cashoudi teen ennem kui boonus vabasatud siis canceldatakse see ära?

Relamz
04.02.11, 20:12
Minu arust on see nii, et kui sa kannad sisse 299$ siis saad 299$ boonust mida vabastad. Kui cashoudid siis ei saa enam seda 301$ boonust mis saaksid kui teeksid veel 301$ sissekande. Põhimõtteliselt soovitan teha alguses kohe 600$ sissekande, siis võid rahulikult cashouti teha.
Kunagi ma cashoutisin teiselt saidilt, et starsi kolida. Samas oli raha ka vaja õlu ja prääniku jaoks. Tegin ikkagi 600$ sissekande ja grindisin natuke ja kandsin enamus summa lõpuks välja.

Segane jutt, sest juhe endal suht koos. Äkki said jutust aru.

Head reedet inimesed.

JakoJ
04.02.11, 20:19
No ty sulle abiks ikka, aga ma mõtlengi, et kui ma teen 600-se, et millal ma saaksin esimese cashoudi teha kui vaja on ilma, et boonusest ilma jääks, ma tean kui pokerstars.com oli siis sai nii, et võtsid selle 600se depo boonuse ja siis sai buddy transferiga kanda teistele külll raha mingi 500 dollarit nii ei katkenud boonus ära. Endal hakkab ka juba jutt segaseks minema

viki
05.02.11, 06:20
Peaks nii olema,et mingi mõne päeva pärast võid välja kanda.Mingi hulk VPPsid peab vist ka täis mängitud olema.Vast mõni targem teab täpsemalt.

PokerStars Regina
05.02.11, 11:18
Kui pokerstarsis võtta see $600 deposit bonus, siis kui palju peab mängima, et saaks cashoudi teha ja kas siis jääb boonus pooleli kui see teha poole boonuse vabastamise aja pealt?

Kui teete boonuse perioodi ajal väljamakse, kaotavad kõik järgnevad deposiidid õiguse boonusele. Seega kui teete näiteks 2 deposiiti summas $200 ja $100 ning siis teete väljamakse, peale seda kolmas sissemakse $300 kaotab õiguse boonusele.

Mängides hakkad teenima punkte oma kahe esimese deposiidi ulatuses, 2 esimest deposiiti oma kehtivust ei kaota.

Selleks, et boonust välja teenida, pead koguma VPPsid, sul on selleks 183 päeva pärast deposiidi tegemist. Sul on 90 päeva, et teha 3 deposiiti.

Boonus kantakse kontole $10 dollari kaupa iga 170 VPP kohta.

Kohe peale deposiiti raha välja võtta, ei soovita. Pigem kanna nii palju kui saad. Proovi mõniaeg mängida - võita see raha tagasi ja alles siis välja võtta.

Lisa info:
http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/bonus/first-time-deposit-100/

Tigrano
05.02.11, 11:56
Segane tekst :) Ühesõnaga kandes 300$ sisse ja kohe välja kandes näiteks 200$, kaotab mängija edaspidi võimaluse uue 300$ boonuse soetamiseks, muud ei midagi? Esimest 300$ boonust saab ikka vabastada ei ole mingit probleemi, isegi kui kohe väljakande teeb, misiganes põhjusel (võitis raha juurde, läks raha vaja otsustas 100$ nl5 limiidis mängida jne)

Või mida see lause ütleb? Kuid siis teenid punkte oma kahe esimese deposiidi ulatuses, 2 esimest deposiiti oma kehtivust ei kaota.

Kas ikkagi peab mingis ulatuses punkte koguma, et olemasolev boonus kehtivust ei kaotaks kui ennem boonuse vabastamist välja kantakse?

Mis tähendab ei soovita raha välja võtta, et probleemid võivad tekkida, natuke naljaks soovitus tundub.

Jennifer
05.02.11, 13:16
Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

Finaal:
6. märtsil kell 19:00

Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)

Kas keegi teab salasõna? Ei suutnud seda leida :/

Cash87
05.02.11, 13:23
vara veel homme selgub alles :)

pastilaa
05.02.11, 13:56
Mis kl täna SN 1m turna on? Saab keegi vaadata?

soouni
05.02.11, 13:57
Kell 21.00 algab

pastilaa
05.02.11, 14:15
Kell 21.00 algab
Ty

Tarvi
05.02.11, 18:52
Ühesõnaga kandes 300$ sisse ja kohe välja kandes näiteks 200$, kaotab mängija edaspidi võimaluse uue 300$ boonuse soetamiseks, muud ei midagi? Esimest 300$ boonust saab ikka vabastada ei ole mingit probleemi, isegi kui kohe väljakande teeb, misiganes põhjusel (võitis raha juurde, läks raha vaja otsustas 100$ nl5 limiidis mängida jne)

Täpselt nii ongi. Lisatingimusi EI OLE ja raha väljavõtmine kontoga probleeme EI TEKITA. Vabandame ebatäpsuse eest.

JakoJ
06.02.11, 16:17
Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?


ja see leht mis sa tarvi andsid, seal on kerge matemaatiline rike ka vist sees

Näide - Sa teed $300 deposiidi 100% esimese deposiidi boonuse saamiseks. Nüüdsest on sul ootel olev $300 boonus 17x VPP nõudega. Sa vabastad $10 iga kord, kui teenid 170 VPP-d. Kui sa nüüd teeksid veel $400 suuruse deposiidi, siis oleks sul boonusena võimalik veel saada $300 (kuna maksimaalne boonus on $600) samade boonuse vabastamise nõuetega.

OuMaiGaad
06.02.11, 16:26
Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?

Jah.

PokerStars Regina
06.02.11, 16:31
Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?

jep, kui teed oma esimese deposiidi summas - $600 ja siis otsustad teha väljamakse, jääb boonus alles "tiksuma".

JakoJ
06.02.11, 16:36
ty seda oligi vaja tõestada

Foux
09.02.11, 12:26
Ei connecti ära mul praegu juba mingi üle 10ne min. Kuidas teistel?

OuMaiGaad
09.02.11, 12:27
sama jama...

PokerStars Regina
09.02.11, 15:10
Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?


ja see leht mis sa tarvi andsid, seal on kerge matemaatiline rike ka vist sees

Näide - Sa teed $300 deposiidi 100% esimese deposiidi boonuse saamiseks. Nüüdsest on sul ootel olev $300 boonus 17x VPP nõudega. Sa vabastad $10 iga kord, kui teenid 170 VPP-d. Kui sa nüüd teeksid veel $400 suuruse deposiidi, siis oleks sul boonusena võimalik veel saada $300 (kuna maksimaalne boonus on $600) samade boonuse vabastamise nõuetega.

Proovime uuesti, nii pea kui oled teinud deposiite täies $600 ulatuses (kas siis 1 või 3 deposiiti), saad teha oma väljamakse ilma et see tühistaks sinu boonuse - jätkad punkide (VPPde) kogumisega, et saada boonus rahad oma kontole.

EDIT: Ups, me olime sulle juba vastanud, eks äkki teeb veel selgemaks. :)

PokerStars Regina
09.02.11, 15:14
Ei connecti ära mul praegu juba mingi üle 10ne min. Kuidas teistel?

Meil on Server Restart, võtab natuke aega enne kui mängud taastuvad, kuid nüüd peaks OK olema. Juhul kui ikka probleeme, saada meile kiri support@pokerstars.ee

Trakko
09.02.11, 16:38
Kas eestlased ei saa enam T$ real moneyks vahetada?

Vandalar
09.02.11, 18:08
Eestlased on orjad, loomulikult ei saa.

ziimukaz
11.02.11, 01:00
Shallow stack lauad suremas praegu.. mmm

Fleg
12.02.11, 19:54
Kuidas sellesse suhtutakse kui teha enda starsi kontole kellegi teise pangakontolt depo.Kas see suur probleem?

Tigrano
12.02.11, 20:53
Selline asi pole võimalik ja tekitab alati probleeme, kes on siin teiste mb kontosi kasutanud jne.

Fleg
12.02.11, 20:56
Selline asi pole võimalik ja tekitab alati probleeme, kes on siin teiste mb kontosi kasutanud jne.

Kui mb kontot kasutada siis kuidas stars teab kellele see kuulub.Mb ei või andmeid ju kolmandatele isikutele avaldada. Igatahes kui teha makse kellegi teise pangakontolt siis sinna kohale see raha ju ka läheb.

Vandalar
12.02.11, 21:20
Kui mb kontot kasutada siis kuidas stars teab kellele see kuulub.Mb ei või andmeid ju kolmandatele isikutele avaldada. Igatahes kui teha makse kellegi teise pangakontolt siis sinna kohale see raha ju ka läheb.
Kui sa PokerStarsi kande MB kaudu teed, kas PokerStars on siis kolmas osapool? Sina MB-ga olete üks osapool ja PokerStars on teine osapool. Kas mu mõttekäik on enam vähem ok? Täitsa võhik muidu selles teemas ja tahaks ka teada.

taipupole
13.02.11, 10:26
Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.

Fleg
13.02.11, 11:40
Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.

Tegelt on küsimus ju selles,et kas pokkeri tuba teab kellele mb kuulub.Loogiline et päris suvalise inimese nimel ei tee ju kandeid.Mul nt mb pandi kinni ja kui ma teeks nt naise nimel mb ja pole varem mb-ga sissemaksu teinud ega seda nagu registreeninu pokkeritoas.Mb on ju emaili põhine.Põmst peale emaili ei tohiks ju mingeid muid andmeid mb avalikustada.

Tarvi
13.02.11, 11:58
Kui sa PokerStarsi kande MB kaudu teed, kas PokerStars on siis kolmas osapool? Sina MB-ga olete üks osapool ja PokerStars on teine osapool. Kas mu mõttekäik on enam vähem ok? Täitsa võhik muidu selles teemas ja tahaks ka teada.

Seal on kolm osapoolt jah, PokerStars üks neist. Meil pole mingit ligipääsu kellegi isiklikule informatsioonile MB kontol.


Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.

Üldiselt kui vähegi võimalik, siis tõesti ei soovita kellegi teise MB kontot/krediitkaarti jms kasutada. Pakume päris palju võimalusi isiklikult deposiidi tegemiseks ning kui küsimusi on, kirjutage supporti...

ok2aa
13.02.11, 15:29
Seal on kolm osapoolt jah, PokerStars üks neist. Meil pole mingit ligipääsu kellegi isiklikule informatsioonile MB kontol.



Üldiselt kui vähegi võimalik, siis tõesti ei soovita kellegi teise MB kontot/krediitkaarti jms kasutada. Pakume päris palju võimalusi isiklikult deposiidi tegemiseks ning kui küsimusi on, kirjutage supporti...

teie deposiidi limiidid ja nende tõstmine on solvav. ma enam ei viitsi kirjutada aga see 500 dollari kaupa limiidi suurendamine on paras nali.

Tarvi
13.02.11, 15:37
See on litsentsi nõue ning mängijate turvalisuse tagamiseks. Vabandame.

ok2aa
13.02.11, 16:48
See on litsentsi nõue ning mängijate turvalisuse tagamiseks. Vabandame.

tänud, pahameel ei olnudki sinule suunatud. lihtsalt natuke frustreeriv. klienditoega suhtlemine on siiamaani olnud väga meeldiv.

ment52
13.02.11, 18:45
Mis mb ja netelleri limiidid on ja kui tihti neid tõsta saab? 20k$ pealesaamiseks läheks mitu nädalat?

ok2aa
13.02.11, 20:26
Mis mb ja netelleri limiidid on ja kui tihti neid tõsta saab? 20k$ pealesaamiseks läheks mitu nädalat?

oleneb kui tihti viitsid kirjadega pommitada. esialgsed limiidid on imeväikesed, olen saanud nüüd limiidiks $5k nädalas...

k2snakalle
14.02.11, 01:46
20-50bb lauad kaovad siis ära?
praegu just vaatasin, et need ju täitsa alles...

lenC
14.02.11, 06:59
täitsa ära kaovad serveri restardiga, praegu lõpetati lihtsalt uute loomine ära, vaadates waitliste, siis tundub kahtlane, et fishid sinna ära eksivad, las maksavad rake'i.

Fleg
14.02.11, 08:14
Kas DU sitngod ka kadunud?

lenC
14.02.11, 08:30
kui mõtled double or nothinguid, siis jah, nendega oli palju jamasid ja neid enam pole.

k2snakalle
14.02.11, 09:06
jup, starsi 100bb lauad tunduvad ikka palju fishisemad nüüd :)

PokerStars Regina
14.02.11, 12:54
Kas DU sitngod ka kadunud?

Yep, Double or Nothing kaovad ära, kuid tutvustame uut tüüpi mänge ‘Fifty50’. Põhimõtteliselt väga sarnane DOBle samamoodi on 10 mängijat, 5 kes saavad rahalise auhinna ja 5 kes ei saa midagi. Erinevus seisneb auhinna jaotuses:

Võitjad jagavad võrdselt 50% auhinnafondist; sisuliselt saate tagasi oma esialgse Buy-ini. Ülejäänud 50% jaotatakse mängu lõpuks vastavalt sellele kui suur oli sinu stäkk - mida suurem stäkk seda suurem auhind.

Lisa info: http://www.pokerstars.ee/en/poker/tournaments/types/#fifty50

hoss23
14.02.11, 14:04
Kunas seda serveri restarti on oodata???

Fleg
14.02.11, 15:17
Yep, Double or Nothing kaovad ära, kuid tutvustame uut tüüpi mänge ‘Fifty50’. Põhimõtteliselt väga sarnane DOBle samamoodi on 10 mängijat, 5 kes saavad rahalise auhinna ja 5 kes ei saa midagi. Erinevus seisneb auhinna jaotuses:

Võitjad jagavad võrdselt 50% auhinnafondist; sisuliselt saate tagasi oma esialgse Buy-ini. Ülejäänud 50% jaotatakse mängu lõpuks vastavalt sellele kui suur oli sinu stäkk - mida suurem stäkk seda suurem auhind.

Lisa info: http://www.pokerstars.ee/en/poker/tournaments/types/#fifty50


Seda rohkem peab donkama ka,et midagi võita ja riskima.Mis teeb selle mängu suht loteriiks ikkagi. Lihtsam oli davalises DU oma duubel saada.

Cash87
14.02.11, 15:43
mida see segane hiinlane, kes sadu tuhandeid DoN-e mängis, nüüd tegema hakkab? :P

kuco
14.02.11, 15:49
mida see segane hiinlane, kes sadu tuhandeid DoN-e mängis, nüüd tegema hakkab? :P

Live DONe mängima

nomerlot
14.02.11, 17:32
mida see segane hiinlane, kes sadu tuhandeid DoN-e mängis, nüüd tegema hakkab? :P

Ta elas vist nagunii rakebackist, mänguga oli miinuses?

Pahvak
14.02.11, 17:33
Meil ju oma foorumlane (raaiiids vms?) mängis ka neid ja kasumiga 2-3k$ kuus. Ei tea, mis ta asjast arvab.

kollane
14.02.11, 19:13
kuidas 100NL lauad on?

raaids
14.02.11, 19:51
Meil ju oma foorumlane (raaiiids vms?) mängis ka neid ja kasumiga 2-3k$ kuus. Ei tea, mis ta asjast arvab.

ma praegu ei oska midagi arvata..teen neid fiftysi mingi 5k mängu ära siis vaatan mis saab. Kui kasulik pole siis peab teisi tubasi uurima ja kõrgemaid limiite hakkama mägnima või coachi võtma ja HU cashi hakata õppima:D

PokerStars Regina
15.02.11, 15:32
Kunas seda serveri restarti on oodata???

Hetkel pole ühtegi restarti oodata, kuid kui see peaks juhtuma antakse sellest kliendis enne ka teada. Selleks, et saaksite natuke planeerida. Tavaliselt kestab see kuni 30 min.

PokerStars Regina
15.02.11, 15:34
UUS: **NB! Double or Nothing mänge pikendati 28nda veebruarini.**

OuMaiGaad
19.02.11, 21:48
http://www.upload.ee/image/1137946/Untitled.png

Kellegil veel selline jama ? mõtleb tükk aega kui starsi lahti teen ja siis viskab selle akna ette. Lasin starsi uuesti peale kah.

E: korras võtsin viirusetõrje korraks maha ja sai sisse logida kohe.

PokerStars Regina
20.02.11, 14:03
http://www.upload.ee/image/1137946/Untitled.png

Kellegil veel selline jama ? mõtleb tükk aega kui starsi lahti teen ja siis viskab selle akna ette. Lasin starsi uuesti peale kah.

E: korras võtsin viirusetõrje korraks maha ja sai sisse logida kohe.

Jep - tegemist võis tõesti olla tulemüüri tõrkega.

Tulevikus soovitan kõigile, kellel probleeme serveri ühenduvusega - samamoodi kontrollida oma tulemüüri, siis oma arvuti restartida (koos modemi v ruuteriga), juhul kui see ei aita - saatke meie klienditoele veateade, mille saate, ning palun andke ka teada, mis tulemüüri või turvalisuse tarkvara on Teie arvutisse installeeritud.

Võite kohe lisada ka programmi log failid:

Leiate nad kui kasutate Windows XPd või vanemat (C:Program Files\PokerStars\):

1) Avage 'My Computer' töölaualt või Start-menüüst
2) Minge C: kettale
3) Sealt valige 'Program Files' kaust
4) Seejärel leidke sealt kaustast 'PokerStars' (või PokerStars.EE) ning avage see
5) Leidke järgnevad failid:

-PokerStars.log.0
-PokerStars.log.1
-PokerStarsUpdate.log.0
-PokerStarsUpdate.log.1

Lisage need failid e-kirja manusesse ning saatke: support@pokerstars.ee

vonkartoffel
21.02.11, 01:50
Kas pokerstars livele Riias on mingeid online satikaid ja kas sinna starsist saab sisse osta?

arvamusliideripoeg
21.02.11, 14:29
Tõstan siis teema uuesti üles, et palun taastage buddytransferid. Nagunii keegi sellega välismaa PS meeskonnast ei tegele ja kohalikkudele meeldetuletuseks, et asjaga on vaja tegeleda või õigemini tore oleks, kui liiguksime õiges suunas.

PokerStars Regina
22.02.11, 11:42
Kas pokerstars livele Riias on mingeid online satikaid ja kas sinna starsist saab sisse osta?

Hetkel satikaid veel kahjuks pole. Nii pea kui olemas leiad nad - 'Sündmused > Erilised' alt.

Kui soovid teha otse sisseostu kirjuta: rps@pokerstars.com

Lisa informatsioon:
http://www.russianpokerseries.net/en/ (http://http://www.russianpokerseries.net/en/)

PokerStars Regina
22.02.11, 11:44
Tõstan siis teema uuesti üles, et palun taastage buddytransferid. Nagunii keegi sellega välismaa PS meeskonnast ei tegele ja kohalikkudele meeldetuletuseks, et asjaga on vaja tegeleda või õigemini tore oleks, kui liiguksime õiges suunas.

Liigume koguaeg õiges suunas :) Saatsin ka sinu soovituse järjekordset edasi - Kindlasti pole unustanud, kuid hetkel muudatusi pole. Nii pea kui midagi muutub anname teada, Sorry :(

Cash87
22.02.11, 12:32
Kas ma saan Tallinna PS Livelile ka otse sisse osta?

teerajaja
22.02.11, 15:33
Küsimus samast teemast, et millal järgmise PS live sateliidid tulemas ? Kas nad on iga kuu samal kuupäeval või siis liikuvad ?

Cash87
22.02.11, 16:53
praegu on juba turniili lobbys olemas need satikad, toimuvad selle nädala lõpus.

bluelite
22.02.11, 21:25
Tahan PokerStarsi suporti kiita kiire ja asjaliku probleemi lahendamise eest.

Tänan!

lebovend
25.02.11, 07:24
mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?

Kotkas1000
25.02.11, 09:39
Kindlasti kordi olnud arutlusel, aga kuna otsibgumootorist paari otsinguga abi ei saanud, siis küsin ikkagi. Järgmised 3 nädalat viidan sõbralikus Rootsi kuningriigis. Kui tahan seal mängida, siis kas minu laptopis olev pokerstars.ee soft on piisav või ei lase .EE alt sisse logida Rootsis? Mis tegema peaksin?

rahvavaenlane
25.02.11, 14:55
Kindlasti kordi olnud arutlusel, aga kuna otsibgumootorist paari otsinguga abi ei saanud, siis küsin ikkagi. Järgmised 3 nädalat viidan sõbralikus Rootsi kuningriigis. Kui tahan seal mängida, siis kas minu laptopis olev pokerstars.ee soft on piisav või ei lase .EE alt sisse logida Rootsis? Mis tegema peaksin?
soomes sain täiesti vabalt mõlema alt oma kontole ligi.

hoss23
25.02.11, 16:16
soomes sain täiesti vabalt mõlema alt oma kontole ligi.

Ise saan ka soomes, saksas pokerstars.EE-sse sisse ilma probleemideta. Aga neti ühendus mul läbi sateliidi, vb see muudab ka miskit.

taipupole
25.02.11, 17:04
miks peaks miljoni juubel olema nii halval kuupäeval. eiiiiiiiiiiiiiiiiiii. tra.

pastilaa
25.02.11, 18:24
miks peaks miljoni juubel olema nii halval kuupäeval. eiiiiiiiiiiiiiiiiiii. tra.

sama siin. lustin küll palmi all sel ajal, aga see $1m tuleks siiski ära võtta.

PokerStars Regina
25.02.11, 18:48
Kindlasti kordi olnud arutlusel, aga kuna otsibgumootorist paari otsinguga abi ei saanud, siis küsin ikkagi. Järgmised 3 nädalat viidan sõbralikus Rootsi kuningriigis. Kui tahan seal mängida, siis kas minu laptopis olev pokerstars.ee soft on piisav või ei lase .EE alt sisse logida Rootsis? Mis tegema peaksin?

Pääsete oma PokerStars.EE kontole kõikidest riikidest (ka Rootsi), mida külastate (välja arvatud Prantsusmaa ning Itaalia, seoses kohalike mängurluse seadustega).

Rohkem informatsiooni Eesti litsensi kohta:
http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/launch/faq/

PokerStars Regina
25.02.11, 19:22
mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?

Selleks, et saaksime Teie probleemi ülevaadata, on vajalik, et saadaksite meile "User.ini" faili, mille leiate PokerStarsi seadistuste kausta alt.

Selleks lähtuge järgnevast:

Windows:


Leidke "User.ini" (või "User") fail avades PokerStarsi lobby. Seejärel vajutage 'Abi' menüüst > 'Ava minu seadete kaust'.Avaneb kaust, kus on nähtaval Teie kasutaja fail.


Lisage see fail kirjale, selgitage oma probleemi ning saatke support@pokerstars.ee ülevaatamiseks.

PokerStars Regina
25.02.11, 19:26
Tahan PokerStarsi suporti kiita kiire ja asjaliku probleemi lahendamise eest.

Tänan!

Oi kui meeldiv, Aitähh, teeme oma parima. Hetkel on see eriti positiivne meid nüüd natuke vähem, nii et vastame Teie kirjadele nii kiiresti kui saame :)

taipupole
25.02.11, 22:35
sama siin. lustin küll palmi all sel ajal, aga see $1m tuleks siiski ära võtta.

Ma peaaegu sama - Keskerakonna valimiste võidupeol keerutan jalga. Väga tobe aeg ikka nii heaks turniiriks.

PokerStars Regina
26.02.11, 09:48
Kas ma saan Tallinna PS Livelile ka otse sisse osta?

PS Liveile saab otse sisseostu teha Olympic Casino kassast enne turniiri algust.

Sateliidid ja freerollid PS Live-ile - iga kuu 26ndal 'Turniir > Piirkondlik' lisa turniiri filtrisse 'Tallinn'

Online finaali freeroll $3,000 jaoks otse sisseotsu teha pole võimalik ainult TOP 10 live turniirist pääsevad sellele freerollile (iga kuu 25ndal 'Turniir > Privaat')

makz
27.02.11, 21:38
So much of da sunday grind...enamik turkadest on täiesti koomas viimased pool tundi.

Madis Very
27.02.11, 22:06
WP, 30min turnad ei liigu. Ja lõpuks hakates on levelid obv suuremad ja kõigil starting stacks. Rofl

Tarvi
28.02.11, 08:36
Tegemist oli serveri probleemidega. Kompensatsiooni saamiseks võtke palun klienditoega ühendust. Vabandame.

QKulgur
28.02.11, 10:48
Mul on jälle selline probleem, et mängijatele lisatud colorcoding kaob ära lamppi. Mida teha?

siga
28.02.11, 15:28
Kas peale kuu lõppemist (eesti aja järgi) on veel 7h aega grindida kuni PS lööb uue kuu ette?

kondor
28.02.11, 16:25
jah

Rage
28.02.11, 16:34
Mul on jälle selline probleem, et mängijatele lisatud colorcoding kaob ära lamppi. Mida teha?
Vaata et su HEM impordiks ainult Hand History kataloogist mitte tervest starsi cliendi kataloogist.

Tigrano
28.02.11, 16:40
Mul on jälle selline probleem, et mängijatele lisatud colorcoding kaob ära lamppi. Mida teha?

Vahepeal kadusid paljudel peale update tegemist, kõik noted ja color koodid, see probleem peaks parandatud olema. Paljudel kindlasti on PokerStars.exe asemel ikooniks pokerstarsupdate.exe aga see ei muuda vägapalju, sest ära ei tohiks ise midagi kaduda.

hoss23
28.02.11, 18:34
Mul on jälle selline probleem, et mängijatele lisatud colorcoding kaob ära lamppi. Mida teha?

Endal kaob ka ära pidevalt. Aga saan selle alati kätte C:HMarchive:ja viimase tehtud sessi HH kaustast.


Edit: Kas kasutad ka ''häkitud'' starsi versiooni??Mõtlen seda, et laua themsi oled muutnud, kaarte oled muutnud ja chipse?

peete82
01.03.11, 08:52
mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?

sa lebovend anna teada, kas said lahenduse. Mul täpselt sama jama.

PokerStars Regina
01.03.11, 16:45
sa lebovend anna teada, kas said lahenduse. Mul täpselt sama jama.

Saada meile support@pokerstars.ee oma Note failid koos selgitusega mis täpselt toimub. Kirjelduse kuidas note file leida saad minu vastuses lebovennale. Nii saame aidata ja leida isiklik lahendus su probleemile :)

PokerStars Regina
01.03.11, 21:21
Kas peale kuu lõppemist (eesti aja järgi) on veel 7h aega grindida kuni PS lööb uue kuu ette?

Jah meie Server töötab Eastern Standard Time (EST) aja järgi, seega kõik tabelid lähevad lukku USA aja järgi, kui USAs on 00.00 on Eestis +7 h ehk 7.00 hommik.

peete82
02.03.11, 11:59
Mis toimub, mitte ainsamalegi sng-le pole võimalik regada?

ziimukaz
02.03.11, 12:01
Mis toimub, mitte ainsamalegi sng-le pole võimalik regada?
Serveri restart obv

Priidix
02.03.11, 13:38
http://img848.imageshack.us/img848/6244/gahahaaaa.jpg enne restarti olin platinum star.

Kas kellegil veel selline jama?

eluvaatleja
02.03.11, 14:01
http://img848.imageshack.us/img848/6244/gahahaaaa.jpg enne restarti olin platinum star.

Kas kellegil veel selline jama?

jah.

superkuul
02.03.11, 14:34
jah.

Owner85
02.03.11, 14:34
jep ka bronze

Priidix
02.03.11, 15:28
hea huumor ikka:D õnneks saab korda , i hope.

nomerlot
02.03.11, 15:53
mul on küll platinum alles, hea seegi:)

superkuul
02.03.11, 16:32
nüüd korras kõik, näitab nii nagu peaks

PokerStars Regina
02.03.11, 16:33
Tegemist oli erakorralise serveri restardiga. Kõik mängud peaksid nüüd taastuma ja VIP staatused ka parandatud. abandame ebameeldivuste pärast.

Marks111
02.03.11, 16:48
täna hommikul mingi 6 aeg kadus mul connection ära pokerstarsiga mingi 10 minutiks aga internet oli olemas ja netis sain olla, kas see probleem oli minu arvutis või mingi jama pokerstarsiga? mängisin sellelajal hypertubo tornat kus jõudsime rahadesse just ja sel hetkel oli korralik stack ja kui tagasi pokerstarsi sain oli alles natuke üle big blindi.

Romka
02.03.11, 20:56
Saada kiri supporti, kui oli tõesti nende viga saad kompensatsiooni arvatavasti.

leits
03.03.11, 11:54
Kas moneybookersi mail ja PS mail peavad samad olema, kui rahasid kanda starsi?

samuti kas PTR trackib starsi?

Cypher0
03.03.11, 12:08
samuti kas PTR trackib starsi?


Trackib küll, nii palju kui oskab.

Tigrano
03.03.11, 12:10
Täpselt ei tea aga MB saad panna teise meili lisaks, kui on erinevad. PTR trackib jah enamus käsi Starsis.

lenC
03.03.11, 12:31
samuti kas PTR trackib starsi?
jaanuari alguses jälgisin mingi 50k käe ulatuses ja trackis mul nl25 käsi ~95% ulatuses

Rahapada
03.03.11, 15:06
kas pokerstarstist on shallow micro ja low stakes lauad kadunud?

ziimukaz
03.03.11, 16:10
kas pokerstarstist on shallow micro ja low stakes lauad kadunud?
Jap, kuni eilse restardini veel mõned olid, enam mitte.

Rahapada
03.03.11, 17:27
krdi kahju, nad oleks võind veel nädal aega oodata

PokerStars Regina
03.03.11, 17:41
täna hommikul mingi 6 aeg kadus mul connection ära pokerstarsiga mingi 10 minutiks aga internet oli olemas ja netis sain olla, kas see probleem oli minu arvutis või mingi jama pokerstarsiga? mängisin sellelajal hypertubo tornat kus jõudsime rahadesse just ja sel hetkel oli korralik stack ja kui tagasi pokerstarsi sain oli alles natuke üle big blindi.


Saada kiri kogu informatsiooniga support@pokerstars.ee. Kasulik oleks lisada turniiri ID ja kõik info mis olemas. Vaatama üle.

PokerStars Regina
03.03.11, 18:09
Kas moneybookersi mail ja PS mail peavad samad olema, kui rahasid kanda starsi?

samuti kas PTR trackib starsi?

- MoneyBookersi deposiidi puhul pole tähtis millist emaili kasutad. Võib olla sama mis PoketrStarsis, kuid kui ei ole, probleeme ei peaks tekkima.

Lisa info MB kohta: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/moneybookers/index.html

- PokerTableRatings.com on rangelt keelatud, ning PokerStars ei luba kasutada seda tarkvara.

Lisa info: http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/

taipupole
03.03.11, 21:15
Kuulge, aitab. Euro HU lauad? Nagu tõesti!

Priidix
04.03.11, 23:15
Kas kellegil on olnud selline jama? Kui kiiresti te selle korda saite? :confused:

http://img534.imageshack.us/img534/8122/keissh.jpg

Saatsin dokumendi pildid "security@pokerstars.ee"sse. Mängida õnneks saan aga cashout/buy chips ei saa :azn:

kjmrc
04.03.11, 23:23
Secutity@pokerstars.ee on küll vale e-mail .. :)

Priidix
04.03.11, 23:25
ooh, im sorry. saatsin ikkagist õigesse kohta.

kjmrc
04.03.11, 23:44
Jea, usun.. ma niisama :D:D

leits
05.03.11, 11:10
Deposiidi limiitide tõstmine võtab vist terve nädala seal ...

variatsioon
05.03.11, 11:12
miks on üldse depo limiidid nii väiksed?

Tigrano
05.03.11, 11:14
Keegi kirjutas, et nii oli nõutud seadusega.

VisaHing
05.03.11, 11:41
Strasis see buddy värk ikka veel küsimärgi all right?

Tigrano
05.03.11, 11:48
Strasis see buddy värk ikka veel küsimärgi all right?

Jah, seda korduvalt soovitud, edastatud supporti jne

hxee
06.03.11, 10:13
Kas on lootust, et ka OSX jaoks tehakse pokerstars.ee klient valmis?

kristo23
06.03.11, 11:38
Sooviks ka seda teada. Ise kasutan selle leevendamiseks parallel desktopi.

leits
06.03.11, 14:03
Any idea mis värk on et HEM ei kuva HUDi ante deep laudadesse? Muude laudadega kõik tip top, samuti kõige värskem official HEM update peal?

overbet
06.03.11, 15:19
On mingit võimalust, et VIP poest saab kunagi Cardrunnersi või DeucesCrackedi membershippe osta?

lenC
06.03.11, 15:20
^ palun ei

Vandalar
06.03.11, 15:35
+1 väga paha mõte

Karelkorm
06.03.11, 20:24
- MoneyBookersi deposiidi puhul pole tähtis millist emaili kasutad. Võib olla sama mis PoketrStarsis, kuid kui ei ole, probleeme ei peaks tekkima.

Lisa info MB kohta: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/moneybookers/index.html

- PokerTableRatings.com on rangelt keelatud, ning PokerStars ei luba kasutada seda tarkvara.

Lisa info: http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/

w000t, peeter on keelatud vee. Mismoodi see järelvalve toimub?

KristjanLaas
06.03.11, 21:13
nice timing, buy chips aken lihtsalt ei avane, kunagi varem pole sellist probleemi olnud, suppordist vastust ei saa...

jaagup17
06.03.11, 21:13
sama siin

lenC
06.03.11, 21:17
330k mängijat sees ja mingid lagi probleemid? Üllatav!

ppo
06.03.11, 21:21
cashier jah venib hetkel

KristjanLaas
06.03.11, 21:27
okei lag jah, aga tegin krediitkaardiga ülekande ja tavaliselt snapüle, seekord pole juba 10min üle, paanitsen üle ilmselt, aga kui tunni jooksul ei tule üle saadan supproti kirja, et nad on mu väga õnnetuks teinud ja et nad lehtesi loeks, et starsi tõttu on üks nooruk elu lõpetanud.

edit: heh gg, ise tegin valesti ilmselt midagi, kandsin ueusti ja snapüle.

alaska
06.03.11, 21:58
Ära sellise teemaga suppordis naljata, üks HUSNG reg sai eluaegse banni sellise jutu eest. Võis olla ka FTP.
Ma kustutaks isegi siit ära selle.

kardaanirist
06.03.11, 23:56
tellides Starsi kaudu mingisugust kallimat träna (monitor nt), siis kas peab maksma ka mingisuguseid makse (tollimaks vms) selle kauba pealt?

Cypher0
07.03.11, 13:24
tellides Starsi kaudu mingisugust kallimat träna (monitor nt), siis kas peab maksma ka mingisuguseid makse (tollimaks vms) selle kauba pealt?

Kui on märge juures, et EU, siis peaks asi tulema Euroopas asuvast laost, nii et ei pea ilmselt.

siga
07.03.11, 14:25
Reload boonus on saabunud.

Oliverk
07.03.11, 15:23
hau meni

lenC
07.03.11, 15:24
Väga lahe uudis! Huvitav, kas ma olen ise retard või milles on asi, deposin just $1k läbi MB, mingit koodi justkui kuskilt ei küsitud ja sellist kohta nagu bonus status üldse pole. Tülitan supporti ka loomulikult, andsin lihtsalt teada, et teised siia paanitsema ei tuleks, võibolla ei tasu üldse depoda, kuniks see jama klaaritud.


hau meni
$600+ pead depoma, et saada $150 boonust, mis vabaneb 3k VPP-ga.

lenC
07.03.11, 15:47
Tere Lennart,

Täname kirja eest.

Oleme nüüd lisanud 'Home Games Reload' boonuse Teie kontole.

Boonuse vabastamiseks peate 30 päeva jooksul deposiidi tegemisest koguma teatud arvu VIP mängija punkte (VPPsid). Boonus lisatakse Teie kontole osamaksetena niipea, kui olete kogunud vajaliku arvu VPPsid.

Boonuse staatust ning nõutud VPPde arvu näete Kassas 'Boonuse staatus' alt.

Teie kontole on lisatud ka tasuta $5.50 Home Games pilet, mis annab Teile võimaluse osaleda kõikidel Home Games turniiridel, mille sisse-pst on $5.50.

Kontol olevaid turniiri pileteid näete Lobby ekraanilt:

'Valikud' → 'Turniiri piletid'

Pilet on mõeldud kasutamiseks vaid Home Games raames. Kui Te pole veel osalenud Home Games mängudes, võite avada oma isikliku pokkeriklubi või mõnega ühineda. Õpetus on saadaval Home Games kodulehel.

Täpsemat informatsiooni Home Games Reload boonuse kohta leiate järgnevalt veebilehelt:

http://www.pokerstars.ee/poker/home-games/promotions/reload/

Palun andke julgelt märku, kui saame Teile veel kuidagi abiks olla.

Lugupidamisega,

Liis
PokerStarsi klienditugi

tundub, et nad peavad manuaalselt selle lisama, seega depoge ja saatke mail

edit: see "teatud arv vpp-sid" koht on nii naljakas

kuco
07.03.11, 16:00
Reload boonus on saabunud.

yay ... peab nüüd ootama kuni swed->seb raha liigub

siga
07.03.11, 16:25
BTW PS logo ei tööta foorumil. http://foorum.pokkeriprod.com/images/icons/stars.gif

Cypher0
07.03.11, 16:27
Ma tegin hommikul just cashoudi, ja nüüd lugesin siukest asja:

If you cash out before you have made a deposit with the code ‘HOMEGAMES’, you will become ineligible for this reload bonus.

Depo tegin ära ja koodi ka ei küsitud, kas on mõtet supporti kiri saata, et tahan boonust?

ranka
07.03.11, 16:59
BTW PS logo ei tööta foorumil. http://foorum.pokkeriprod.com/images/icons/stars.gif

Töötab ju. Võib-olla oli miski ajutine tõrge vms.

PokerStars Regina
07.03.11, 17:11
Ma tegin hommikul just cashoudi, ja nüüd lugesin siukest asja:

If you cash out before you have made a deposit with the code ‘HOMEGAMES’, you will become ineligible for this reload bonus.

Depo tegin ära ja koodi ka ei küsitud, kas on mõtet supporti kiri saata, et tahan boonust?

Jep saada kiri vaatame üle!

NB !Tundub, et boonuskoodi ala puudub mõningatel mängijatel. Seega kui teete deposiiti ja koodi ala pole, saatke kiri, lisame boonuse manuaaalselt.

KristjanLaas
07.03.11, 17:15
Ega ma tõsiselt midagi sellist ei postitaks küll jah, selline ebameeldiv huumor kohati.
Endalgi tuttav sai hiljuti FTP-st lifebanni kui kirjutas, et nad ta mingi elu ära rikuvad kui nende turnad kokku freezyvad (peale seda korda kui BLT kõik kokku jooksutas)

PokerStars Regina
07.03.11, 17:16
tellides Starsi kaudu mingisugust kallimat träna (monitor nt), siis kas peab maksma ka mingisuguseid makse (tollimaks vms) selle kauba pealt?

Kõik tooted mida näed meie VIP poe leheküljel on saadetavad Eestisse. Tooted saabuvad 4-6 nädala jooksul. FPP hinna sisse kuulub ka toodete kohaletoimtaemise tasu, lisatasusi ei ole. FPP summa on lõplik summa kogu toote eest, seega tollimaksu pole.

Cash87
07.03.11, 17:19
NB !Tundub, et boonuskoodi ala puudub mõningatel mängijatel. Seega kui teete deposiiti ja koodi ala pole, saatke kiri, lisame boonuse manuaaalselt.

ma saatsin kirja cashier@pokerstars.ee

Kas sinna sobib või oli muu mail?

E: Sain korda tänud :)

taipupole
07.03.11, 17:28
Kas supernova ei võiks seda boonust ilma depota saada? Auka nagu, tüütu lihtsalt minna kuskile raha otsima, et see siis kaks minutit hiljem välja kanda.

viki
07.03.11, 21:29
Suured tänud klienditeenindusele!Tunniga probleem lahendatud!

poro
07.03.11, 22:56
Any idea mis värk on et HEM ei kuva HUDi ante deep laudadesse? Muude laudadega kõik tip top, samuti kõige värskem official HEM update peal?


Table managerist table finder aitab.

taipupole
08.03.11, 08:39
Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?

lenC
08.03.11, 09:21
Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?
Minu mäletamist mööda sa saad deponeerimisel valida valuuta, ent USD-s on sinu valitud summa koguaeg näha, praeguse seisuga on tõepoolest selleks numbriks 429€ ja olen 95% kindel, et selle deponeerimisel antakse sulle ikka täies ulatuses boonus. Eks keegi targem confirmib.

FreakyJason
08.03.11, 10:42
Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?

mina panin 430

peete82
08.03.11, 13:05
Huvitav, kas nii saab, et kannan raha välja ja siis boonuse saamiseks kohe uuesti sisse. Saan aru, et see oleks natuke halb käitumine, aga raha on ju minu oma ja peaks olema oma asi, kuidas ma seda liigutan.

Tigrano
08.03.11, 13:07
Huvitav, kas nii saab, et kannan raha välja ja siis boonuse saamiseks kohe uuesti sisse. Saan aru, et see oleks natuke halb käitumine, aga raha on ju minu oma ja peaks olema oma asi, kuidas ma seda liigutan.

Ei saa, sest seal koheselt hoiatab, et raha välja kandes kaob boonuse võimalus.

peete82
08.03.11, 13:14
Ei saa, sest seal koheselt hoiatab, et raha välja kandes kaob boonuse võimalus.

Ei näe absoluutselt kuskil sellist hoiatust. (tegin cashout ja sinu jutu peale praegu tühistasin)
mis see siis tähendab, kui ma täna kannan raha välja, saan selle kätte ja nädala pärast tahan deponeerida, et siis mul pole enam õigust reload boonusele? Üldse ei tohi raha välja kanda?

Tigrano
08.03.11, 13:20
Alati on boonuste ajal selline reegel olnud, ma preagu ei mängi Starsis aga arvan, et cashout reegel on ikka ehk Starsi tydrukud annavad kohe täpsema vastuse.

PokerStars Regina
08.03.11, 17:05
Alati on boonuste ajal selline reegel olnud, ma preagu ei mängi Starsis aga arvan, et cashout reegel on ikka ehk Starsi tydrukud annavad kohe täpsema vastuse.

Täiesti õige, kui Teete väljamakse enne kvalifitseeruvat deposiiti - kaotate oma Reload boonuse.

PokerStars Regina
08.03.11, 17:09
Ja kui palju ma eurodes kandma pean, et seda boonust saada? 429?

Selleks, et olla kindel et panid õige summa soovitan külastada http://uk.reuters.com/business/currencies/, seal saad välja arvutada palju Eurosi vaja selleks, et saada boonus täies ulatuses.

Hetkeseisuga konventeerimise summa on €431.5

vapsik
08.03.11, 17:43
Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.

Tigrano
08.03.11, 17:45
Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.

20 märts lõppeb.

raaids
08.03.11, 18:18
12.märtsil on eesti Supernovadele mõeldud freerolli satikas Pokerstars.ee Eesti Pokkerikarikale. Paljud siit foorumist seda mägnimas on?

superkuul
08.03.11, 18:34
et panen buy chips valin moneybookers deposit ja siis panen valitud summa ja all peaks olema boonuse kood?? mul ei ole vähemalt kui asi peaks nii olema

PokerStars Regina
08.03.11, 19:17
et panen buy chips valin moneybookers deposit ja siis panen valitud summa ja all peaks olema boonuse kood?? mul ei ole vähemalt kui asi peaks nii olema

Viimaste andmete kohaselt oleme Boonus koodi lahtri puudumise vea parandanud.

Juhul kui sul seda ikka ei ole, palun proovi sisse ja välja logida ja kontrolli uuesti kas on olemas.

Kui ei ole, tee soovikorral deposiit ning nii pea kui raha kontol saada meile kiri koos screenshotiga ( see oleks meile väga suureks abiks) kus näitab et koodi pole, ning lisame selle sulle manuaalselt.

Et teha ekraanist pilt: võite vaadata alljärgnevalt veebilehelt illustreeritud juhendit:

http://www.take-a-screenshot.org/

PokerStars Regina
08.03.11, 19:24
Kaua see pakkumine kestab? Taipohh kui reedel seda enam ei saa.

Deposiiti saate teha 7 - 20 Märts

Täpsemat informatsiooni Home Games Reload boonuse kohta leiate järgnevalt veebilehelt:

http://www.pokerstars.ee/poker/home-games/promotions/reload/

Soovitan külastada, peaks vastama kõikidele küsimustele, juhul kui veel midagi ebaselge küsige foorumis või saatke meile kiri support@pokerstars.ee

peete82
09.03.11, 11:27
mul remember table positioning peal, koguaeg olnud peal, aga ikka randomiga viskab mingi iga kaheksanda laua nt maksiumsuurusega ette. s2tin ilusti 2ra ja j2rgmine kord j2lle. krdi massmultides ajab jube n2rvi see, mis tegema peaks?


Saada meile support@pokerstars.ee oma Note failid koos selgitusega mis täpselt toimub. Kirjelduse kuidas note file leida saad minu vastuses lebovennale. Nii saame aidata ja leida isiklik lahendus su probleemile :)

Pole probleemile lahendust saanud.
Saatsin logid jne.
Eile veel saatsin uue meili supporti.
2 korda olen lobbys saanud teate, kus palutakse kontrollida e-maili õigsust, ja ega mu meilboks täis ei ole.
Olen vastanud nuppu vajutades "on küll õige jah", kõik muu suhtlus toimub sama meili pealt, ka sinuga, Regina, näiteks selle boonuse asjus eile.
Meilboksis on vaba 5 MB.
Keegi võiks inimkeeli vastata, mis toimub, mitte saata lobby-sse mingeid aknaid mulle.

Kodu
09.03.11, 14:20
Ei ole peale litsentsi saamist PSi depot teinud. Varem kasutasin monybookersit. Nüüd kui raha välja tahan võta tahab, et saadaksin ID-kaarti koopia jne. Samas on võimalus kanda arvele raha teiste pankade kaudu. Et kui ma nüüd kannan läbi swedi selle boonuse tarvis raha , kas siis selle kande põjal saan raha ilma ID-koopia saatmiset välja võtta. Pole raske seda koopiat teha aga mul lihtsalt pole ID-kaarti.

Cypher0
09.03.11, 14:42
Ei ole peale litsentsi saamist PSi depot teinud. Varem kasutasin monybookersit. Nüüd kui raha välja tahan võta tahab, et saadaksin ID-kaarti koopia jne. Samas on võimalus kanda arvele raha teiste pankade kaudu. Et kui ma nüüd kannan läbi swedi selle boonuse tarvis raha , kas siis selle kande põjal saan raha ilma ID-koopia saatmiset välja võtta. Pole raske seda koopiat teha aga mul lihtsalt pole ID-kaarti.

Kui mäletan õigesti, oli nii et peale kanna, palju tahad, aga kui välja võtma hakkad, pead ikkagi selle koopia ära tegema (või ID-kaardi lugejaga asja korda ajama). Kui pole ID-kaarti, äkki sobib mõnest muust isikut tõendavast dokumendist koopia ka, kindel ei ole.

lenC
09.03.11, 14:58
Hello 2+2,

There will be a new client update over the next few days, which mostly concerns various performance optimizations. Below is list of the major changes directly visible to players:

Changes in Update Rules to the Lobby Lists of Games

The biggest change in this update is that we have improved the update logic for the list of games in the lobby to provide for a much smoother experience. “Jumps” in the list of games has been a common complaint by many players, experienced and new players alike.

The new update logic eliminates to a large degree the feeling of “jumps”. As a result finding the games that you want should be easier even in the incredibly busy and constantly updating PokerStars lobby.

Please do let us know how you find the new lobby experience!

Daily Option to the VIP Club Customization Bar

Based on popular demand, we have now added a daily VPPs goal option to the customization of the VIP Club Progress Bar. To choose this option go to “Options” > “Customize VIP Club Progress Bar” and choose “Daily” from the drop-down for “VIP Player Point (VPP) Goal”.

Note that the VPP update frequency is optimized for server performance reasons. You therefore might notice that the bar may not always update immediately while you are playing, but you are still getting every single VPP that you have earned. There are several events which periodically trigger VPPs to be updated to the account (and the VPP Progress Bar), the easiest of which is to open the Cashier.

Home Games

Home Games is now out of the Beta stage – thanks a lot for all the feedback and the ideas for future improvements. Please do keep them coming through the usual channels! This update has many small Home Games fixes and adjustments.

Other Fixes and Changes


We have made the check boxes on tables in the lower left corner (above the chat window) more consistent in their location. As a result, some of the boxes now might have a different position.
Windows 7 now pins the PokerStarsUpdate.exe by default.
Various bug fixes – including fixing some disconnection issues, and not seeing hole cards should be resolved or severely minimized.


Note: As usual, the above changes would only take effect once your gaming client has been updated, which could happen at different times for different players. Please ensure you are running PokerStarsUpdate.exe to get the update.
.

Ballahollic
09.03.11, 16:34
Kas kellegi teise SEB kontolt saab starsi raha kanda?

Rage
09.03.11, 16:35
Hei, see Delfi snowfesti turna oli jms.. finaalturnal vist pidid esimesed 9 saama Sunday milli pileti? kas ja millal on need piletid tulemas, mis variandid mul veel on selle piletiga teha peale turna mängimise? saan ma rahaks vahetada vms?

Madis_89
09.03.11, 17:28
Nii, client näitab asukohta kuhu käed salvestatakse, aga handhistory kausta tolles kohas ei ole ja seetõttu hem ei funka? Ideid? Installin uuesti?

k2snakalle
09.03.11, 17:42
kas oled mõne käe ikka mänginud ka? kaust tekib kui tal on mõni käsi olnud mida salvestada ja kindlasti ära unusta linnukest (save my handhistory) panemata sinna kus ta sul asukohta näitab.

Madis_89
09.03.11, 17:55
Jah, ikka. probleem on lahenemas

levis
09.03.11, 21:46
Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.
http://img84.imageshack.us/img84/3280/98638176.png

Cypher0
09.03.11, 22:29
Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.
http://img84.imageshack.us/img84/3280/98638176.png

Pead kuskilt .com clienti sebima ja .ee-sse kolima. Kui muidu ei saa, otsi mingi torrent kuskilt tavalise installikaga.

levis
09.03.11, 23:36
Pead kuskilt .com clienti sebima ja .ee-sse kolima. Kui muidu ei saa, otsi mingi torrent kuskilt tavalise installikaga.
Noh jah... küll ma ikka otsisin, lõpuks siis leidsin õige installika ja sain asja tööle.
Tänud!

siga
10.03.11, 08:56
Kas peale boonuse saamist võib kohe cashoudi teha ja boonus jääb alles?

Cash87
10.03.11, 08:58
kui mõtled depo boonust siis jah, reloadi puhul ei ole kindel aga vist ei jää.

Tigrano
10.03.11, 09:18
Arvan, et ka reloadi puhul võib vabalt cashoutida, ainult peab 48h ootama peale sissemakset.

siga
10.03.11, 10:12
Reloadist räägin. Kus see 48h kirjas on? Lihtsalt vaja tellida kaupa ja mb-s nati on puudu.

Tigrano
10.03.11, 10:38
Kirjas on PS lehel.

Please allow 48 hours from your last deposit before requesting to cash out.

PokerStars Regina
10.03.11, 19:40
Ei ole peale litsentsi saamist PSi depot teinud. Varem kasutasin monybookersit. Nüüd kui raha välja tahan võta tahab, et saadaksin ID-kaarti koopia jne. Samas on võimalus kanda arvele raha teiste pankade kaudu. Et kui ma nüüd kannan läbi swedi selle boonuse tarvis raha , kas siis selle kande põjal saan raha ilma ID-koopia saatmiset välja võtta. Pole raske seda koopiat teha aga mul lihtsalt pole ID-kaarti.

Kahjuks selleks, et täielikult migreeruda ja väljavõtet teha pead saatma meile oma dokumendi. Juhul kui oled konto juba isikukoodiga valideerinud ID- kaardi ja lugejaga verifitseerimine pole enam võimalik. Võtame vastu järgmisi identifitseerimise dokumente:
*Pass
*Juhiluba
*ID kaart

PokerStars Regina
10.03.11, 19:41
Kas kellegi teise SEB kontolt saab starsi raha kanda?

Ei, soovitame oma kontot kasutada.

PokerStars Regina
10.03.11, 21:05
Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.
http://img84.imageshack.us/img84/3280/98638176.png

Tundib, et su probleem sai lahendatud. Ma vaatan mõned on siin päris targad, saaksid lausa minu eest vastata :) Polegi mind enam vaja :D

OK, Tulevikus kõigile - error viitab et oled allalaadinud PokerStars.NET versiooni - Selleks et migreeruda peab olema installitud PokerStars.COM versioon, selle saab allalaadida järgneval lehelt:

http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe

Peale seda logige sisse ning vali menüüribalt:

'Konto' > 'Liigu saidile PokerStars.EE'

Peale ümberasumist, saate alla laadida PokerStars.EE tarkvara:

http://www.pokerstars.ee/poker/download/

PokerStars Regina
10.03.11, 21:13
Kas peale boonuse saamist võib kohe cashoudi teha ja boonus jääb alles?

Niipea kui olete teinud oma boonus koodiga deposiidi, võite esitada oma raha väljamakse ilma boonust mõjutamata.
Peale deposiiti kohe väljamakset teha ei saa pead ootama, meil on 48 tunnine ooteperiood viimase deposiidi ja väljamakse vahel.

Rohkem informatsiooni meie väljamaksete reeglite kohta leiate järgmiselt veebilehelt:

http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/cashouts/

PokerStars Regina
10.03.11, 22:17
Hei, see Delfi snowfesti turna oli jms.. finaalturnal vist pidid esimesed 9 saama Sunday milli pileti? kas ja millal on need piletid tulemas, mis variandid mul veel on selle piletiga teha peale turna mängimise? saan ma rahaks vahetada vms?

Kuna enamus piletid kantakse manuaalselt, võib piletite jõudmine kontole oodatust natuke kauem aega võtta - minimaalselt 72 tundi pärast turniiri. Üldiselt pileteid rahaks vahetamine pole võimalik, seda enam saata sõbadele või maha müüa. Soovitame turniiridest osa mitte võtta, kui pole plaanis võidetud turniire mängida. Sorry :(