PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

peete82
11.03.11, 10:00
Pole probleemile lahendust saanud.
Saatsin logid jne.
Eile veel saatsin uue meili supporti.


Pean vajalikuks märkida, et viga oli mail.ee meiliserveris, mis osasid kirju vastu ei võtnud.
Sain lõpuks korda ja tänud Pokerstarsi suppordile kannatlikkuse ja abi eest!

lenC
11.03.11, 10:34
tahaks teid kiita uuenduse kiirelt toomise eest .ee klientidele. Vastutasuks saate iga päev mõned dollarid minult juurde tänu daily VPP goal ribale :)

PokerStars Regina
12.03.11, 20:20
Pean vajalikuks märkida, et viga oli mail.ee meiliserveris, mis osasid kirju vastu ei võtnud.
Sain lõpuks korda ja tänud Pokerstarsi suppordile kannatlikkuse ja abi eest!

Supper lõpuks saime probleemi lahendatud! :)

leits
12.03.11, 20:43
stars võiks crazy pinapple m2ngu sisse tuua ..kellelgi muul pole ju .. normal rake allikas

siga
12.03.11, 23:09
Küsitlused supporti taseme kohta saatis ikka PS? 2+2 ei ole kedagi sõna võtmas täheldanud.

PokerStars Regina
12.03.11, 23:55
Küsitlused supporti taseme kohta saatis ikka PS? 2+2 ei ole kedagi sõna võtmas täheldanud.

Jah, meil hiljuti hakati saatma küsitlusi klientidele meie klienditeeninduse kohta. Mis nendes on ma kahjuks ei tea. Eeldan, kui küsivad 2+2 kohta ma usun et mõtlevad selle all foorumeid üldiselt. Kindlasti annan kommentaarid edasi.

siga
13.03.11, 00:17
Ei 2+2 ei ole kuidagi seotud küsitlusega, lihtsalt uurin, kas ohutu asi. Ikkagi saadetakse kuhugile x lehele küsitlust täitma + lisama kasutajanime (mis on hea, kui kõik legaalne, sest ilmselt saadetakse mõni fpp vaeva eest).

PokerStars Regina
13.03.11, 00:25
stars võiks crazy pinapple m2ngu sisse tuua ..kellelgi muul pole ju .. normal rake allikas

Saada oma idee meile :) Kindlasti vaatame üle ideas@pokerstars.com

kardaanirist
13.03.11, 00:39
stars võiks crazy pinapple m2ngu sisse tuua ..kellelgi muul pole ju .. normal rake allikas

suht kahtlane ja, et nii populaarne live mäng pole netiavarustesse jõudnud. sealt tuleks mitu korda rohkem rake laua pealt kui tavalise holdemi pealt ma usun. pluss see ka muidugi, et üheski toas ei saa mängida ja kui keegi tuleks sellega välja, siis oleks ilmselt traffic laksust mitukümmend protsenti+ suurem.

PokerStars Regina
13.03.11, 00:49
Ei 2+2 ei ole kuidagi seotud küsitlusega, lihtsalt uurin, kas ohutu asi. Ikkagi saadetakse kuhugile x lehele küsitlust täitma + lisama kasutajanime (mis on hea, kui kõik legaalne, sest ilmselt saadetakse mõni fpp vaeva eest).

Aa ok selge :) Kõik korras .. jah küsitlused on legaalsed, kuid kas FPPsi ka saab pole kindel. Igaljuhul täida ära, igaksjuhuks kunagi ei tea :)

Kotkas1000
13.03.11, 08:23
Mure selline, et installeerisin yhte laptoppi pokerstars.ee tarkvara ja importisin oma PC-st ka noted. Kahjuks ei taha pokerstars neid endale kylge pookida ja peale igat käivitamist on noted kadunud. Milles voib asi olla?

Tarvi
13.03.11, 15:40
Aa ok selge :) Kõik korras .. jah küsitlused on legaalsed, kuid kas FPPsi ka saab pole kindel. Igaljuhul täida ära, igaksjuhuks kunagi ei tea :)

Kui küsitluse täitmine annab FPPsid, siis on see kutses kirjas.

alaska
13.03.11, 16:54
Mure selline, et installeerisin yhte laptoppi pokerstars.ee tarkvara ja importisin oma PC-st ka noted. Kahjuks ei taha pokerstars neid endale kylge pookida ja peale igat käivitamist on noted kadunud. Milles voib asi olla?

Kuidas sa neid külge poogid?

albinar
13.03.11, 19:38
mida teha kui kasutaja on pokerstars.com ja soft on pokerstars.ee , .ee softi ei lase sisse .com kasutajaga.

Spewmonkey
13.03.11, 19:42
Tundib, et su probleem sai lahendatud. Ma vaatan mõned on siin päris targad, saaksid lausa minu eest vastata :) Polegi mind enam vaja :D

OK, Tulevikus kõigile - error viitab et oled allalaadinud PokerStars.NET versiooni - Selleks et migreeruda peab olema installitud PokerStars.COM versioon, selle saab allalaadida järgneval lehelt:

http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe

Peale seda logige sisse ning vali menüüribalt:

'Konto' > 'Liigu saidile PokerStars.EE'

Peale ümberasumist, saate alla laadida PokerStars.EE tarkvara:

http://www.pokerstars.ee/poker/download/

This.

adam_q
13.03.11, 22:52
probleem selline, et mingist 3000-4000 pealisest massist läbi raiuda (isegi kui buy-in on min. 10$) on ikka megatöö, sestap peaks PS-iga hüvasti jätma.

Kotkas1000
14.03.11, 01:39
Kuidas sa neid külge poogid?

Impordin noted faili kujul sisse kuid need kaovad mingil pohjusel mone tunni jooksul ära. Vahest sessi lopus tahan teha failist igaks juhuk koopia, et sessi ajal tehtud noted kaduma ei läheks, aga fail (notes.xml) on tihti selleks ajaks juba kadunud. Huvitav on see, et samal ajal notesid mängijate juures veel näitab. Järgmise sisselogimse ajaks on plats igal juhul puhas. Ei ole notesid ega ka faili selles kaustas, kus ta olema peaks.

lennuk
17.03.11, 00:35
hmmm ,esimest korda kadusid starsis mul käe jooksul fold/check/bet nupud ära aga ainult ühes lauas. Ja kogu tegevus ma instacheckisin koguaeg. Vaatasin handhistoryt ja seal kirjas et ma checkisin kõik tänavad. Ja prnt scr ei jõudnud teha sest ma "instachekisin" koguaeg. Et kas on mõtet seda starsile teatada ja kas nad saavad oma andmebaasist vaadata ,et kas mul olid need fold/check/nupud laual või mitte ?
veider olukord...kellegil kogemusi ?

masterpuppet
17.03.11, 18:05
Kaua võtab aega, et vastatataks limiidi tõstmise soovi kirjale? Tõesti oldakse tänapäeval raha peale nii kurjad, et üldse kohe ei taheta vastu võtta?

ment52
17.03.11, 18:40
14 tundi 2 viimast korda.

5lehte
18.03.11, 10:14
Milline maili aadress on kiireim starsiga suhtlemisel? security@pokerstars.com ja security@pokerstars.ee pole vastanud 4 päevaga või lihtsalt ei jõua mu meilid kohale millegipärast.

masterpuppet
18.03.11, 12:13
Mnjah, mul tiksub kerge 5 päev juba. Huvitav.

5lehte
18.03.11, 15:02
Puhkusele läinud? :)

$Lauri$
19.03.11, 02:20
Mulle tuleb pidevalt starsist e-maile turniiride tulemustega. Kust seda muuta saab, et enam kirju ei tuleks?

lenC
19.03.11, 02:24
lobbyst options, alt teine rida on "receive congratulatory emails" võta linnuke ära sealt.

kardaanirist
20.03.11, 03:39
keegi laptop coolerit oskab kommenteerida? vip stores "new" all. 2,2k punkte ehk siis ~30$. tundub väga odav sellise asjanduse jaoks. keegi on tellinud? milline on kvaliteet?

Tarvi
20.03.11, 14:00
Mnjah, mul tiksub kerge 5 päev juba. Huvitav.

Kuhu saatsid? kui support@pokerstars.ee, kas vähemalt kinnituse said, et kiri kätte saadud & edastatud?
Kui 5 päeva möödas, siis tasuks igaks juhuks follow-up saata kindlasti.

Fleg
20.03.11, 15:29
keegi laptop coolerit oskab kommenteerida? vip stores "new" all. 2,2k punkte ehk siis ~30$. tundub väga odav sellise asjanduse jaoks. keegi on tellinud? milline on kvaliteet?

Minu arvamus et seda ei tasuks võtta sellise hinna eest.Kvaliteeti ei tea,aga osta.ee-s müüdi neid vahepeal väga odava hinnaga.ala 10 euri tk.Muiduigi need olid mingi hiinakas ja kuidas toimivad ei tea.

5lehte
20.03.11, 20:41
Ma saatsin nädal tagasi aga pole midagi vastu saanud ja sama eile saadetud support@pokerstars.ee

masterpuppet
21.03.11, 06:09
Mnjah, saatsin edasi probleemi cashier@pokerstars.com (ennem . ee lõpuga) ja vastus tuli suht kiiresti. Ei teagi, kas ennem ei läinud kohale või jäi kahe silma vahele.

k2snakalle
21.03.11, 14:31
Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!

ranka
21.03.11, 16:36
Selline küsimus, et miks NL50 lauas nagu Ernad ei toimi hud?
See on juba tükimat aega laud kuhu HUDi ei kuva....teiste laudadega on kõik okidoki!

See küsimus peaks kindlasti käima PT3/HEMI teemasse või isegi alafoorumisse. PokerStars ei paku HUD-ile supporti vaid ikka HEM/PT3. Tõenäoliselt viga uuendamata HEM/PT3 tarkvaras.

k2snakalle
21.03.11, 17:31
sry, mõtlesin et see äkki mingi PS kala.

rpringi
21.03.11, 21:57
Tere!

Küsimus siis depo kohta.

Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...

kjmrc
21.03.11, 22:01
Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?

rpringi
21.03.11, 22:31
mugavam ja odavam(konverteerimistasude tõttu) oleks otse SEBi kanda..

Priidix
21.03.11, 22:35
Tere!

Küsimus siis depo kohta.

Nimelt kui kannan MB-st raha Starsi kontole ning hiljem välja võtta SEB kaudu, kas siis pean sama suure summa kandma MB-sse tagasi kindlasti ja juurde tulnud osa saan kanda SEBi? Kehtib see ainult esimene kord või kõik ülekanded?

Olen püüdnud kasutajatelt uurida selle kohta, aga kõigil on segane see teema...

Ei. Miks nii keeruliseks asja ajad? Suht standard ... teed MB_st depo starsi ja pärast seda saad ju ükskõik kuidas cashoutida (kas siis mb_sse, seb-i , swedi jne).



Aga miks Sa ei tee nii, et kannad tagasi MB'sse ja sealt panka?

Milleks? Läheks palju kauem aega ju. Stars - SEB = 72h max. :)

Kui eksin, parandage.

k2snakalle
21.03.11, 22:40
eksid küll jah, sest kui sa teed depo MB-st siis saad ka MB-sse välja kanda. Esimene kord pead vähemalt sisse kantud osa tagasi kandma MB-sse.
Ma olen mitu transferi teinud mb ja starsi vahel ja just proovisin cashoutida. Ei lasknud kuhugi mujale kui MB-sse. Panin veel suurema summa ka kui viimane sissekanne, mis oli tehtud selle reload boonuse pärast.

Tigrano
22.03.11, 09:29
Alati peab MB-st sisse kantud summad välja kandma MB-sse, seda tehakse muidugi automaatselt. Ainuke võimalus vist on kui Starsi suppordist lasete MB kõrvaldada maksevahendite hulgast kunagi vähemalt oli selline asi võimalik aga see väga tylikas.

rpringi
22.03.11, 09:43
Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...:biggrin::biggrin:

Tigrano
22.03.11, 10:06
Ei oska öelda kuidas asjad käivad kui oled eelnevalt seb-st deposiidi teinud ja pärast mb peale deposiidi teinud. Millalgi ta selle MB raha tahab ikka tagasi aga mis järjekorras siis asjad käivad ei oska öelda.

raudtee(EST)
22.03.11, 10:53
Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 30$.
Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

First depo tegin SEB-st, hiljem reload boonuse jaoks kandnud ka MB-st. Nüüd kui hiljem olen cashouti teinud, siis peale summa määramist annab valiku kuhu kanda tahan (otse enda SEB kontole või MB-sse. Mingeid piirangud ja järjekorrad pole takistuseks olnud sinna kuhu valiku teinud olen on minu määratud summa kohale läinud.

Edit: tegelt selle MB-ga vist I kord oli nii, et kui algul nt kandisd sada ja nüüd tahad sinna 300 kanda, siis 100 kannab kõigepealt ära ja ülejäänud 200 läheb järgi mingi viivitusega.

PokerStars Regina
22.03.11, 17:29
Kannan SEB-st 100$. Peale seda kannan MB-st 100$. Mängin ja teenin juurde 100$. Kontol on nüüd kokku 300$.

Nüüd tahan välja kanda. Kuhu ma seda välja kanda saan ja mis ulatuses?

Sry, kui liiga keeruliseks ajan asja - tahaks lihtsalt aru saada, mismoodi tulevikus raha liigutama peab hakkama...:biggrin::biggrin:

Väljamaksed saadetakse tagasi eelisjärjekorras, mida olete eelnevalt deposiitideks kasutanud. Vanimast deposiidi summast uusimani.

Kui olete deposiidi tegemiseks kasutanud Moneybookersit, kantakse tagasimaksed summani, mille ulatuses selle meetodiga deposiite tegite.

Seega, kui tegite $100 deposiidi MoneyBookersiga, läheb see summa automaatselt tagasi Teie MB kontole. Sealt juba saate valida Teile sobivameetoti või jätkata MBga.

Rohkem informatsiooni väljamakse poliitika kohta:

http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/cashouts/

Kui soovite individuaalset informatsiooni oma konto kohta, kirjutage: support@pokerstars.ee

Edit: Juhul kui ei soovi oma MB (või mõnda muud meetotid) kasutada, saame selle süsteemist blokeerida, kuid sellisel juhul pole seda antud kontot enam võimalik kasutada. Kuid peale seda saate valida Teile sobiva meetodi.

JakoJ
22.03.11, 18:44
sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

support@pokerstars.ee ma eeldan

g00000se
23.03.11, 12:14
Kas Stars praegu maas vm?

Ints
23.03.11, 12:14
Tulin just vaatama, mul sama.
2+2 on ka maas mul, pokkeri maailma rünnatakse vist :D

kaval-ants
23.03.11, 12:17
restart Starsis....

Oliverk
23.03.11, 12:19
nagu iga jumala kolmapäev.

Madis Very
23.03.11, 12:31
Lol. Enne mõtlesin juba, et wow keegi ei küsinudki mis starsil viga. Aga jah.. obv ei jää kõigile restardid meelde :)

g00000se
23.03.11, 12:37
No ma sain alles Starsi ealiseks, ei tea neid asju :P

Cypher0
23.03.11, 14:16
sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

support@pokerstars.ee ma eeldan

verification@pokerstars.com

Võid vist sinna eesti supporti ka saata, aga sealt pidavat nad nagunii sinnasamale aadressile ise edasi saatma.

PokerStars Regina
23.03.11, 16:11
sõber tahaks teada kuhu see id kaardi koopia tuleb saata et cashouti saaks teha

support@pokerstars.ee ma eeldan

Dokumendid võid saatasupport@pokerstars.ee või verifications@pokerstars.ee

Mõlemad on OK. Kui saatad support@ vaatame dokumendid ja konto üle, saadame edasi ja kindlasti anname kinnituse.

PokerStars Regina
23.03.11, 16:18
Kas Stars praegu maas vm?

Yep, korra oli maas, meil oli serveri restart. Kõik OK nüüd.

hoss23
23.03.11, 16:21
Selline küsimus, et kui tihti võib oma avatari vahetada? Tänud.

PokerStars Regina
23.03.11, 19:05
Selline küsimus, et kui tihti võib oma avatari vahetada? Tänud.

Peaaegu alati lubame vahetada aga kui küsid igapäev siis võime ka soovile vastu mitte tulla. Ühesõnaga mõistuse piirides :p

hoss23
23.03.11, 19:08
Peaaegu alati lubame vahetada aga kui küsid igapäev siis võime ka soovile vastu mitte tulla. Ühesõnaga mõistuse piirides :p

Okei, siis püüan seda teha mitte tihedamini kui üle päeva:p

Fleg
23.03.11, 21:08
Yep, korra oli maas, meil oli serveri restart. Kõik OK nüüd.


Restart igatahes aitas,leht hakkas kohe paremini jooksma.Aitäh :))

kardaanirist
24.03.11, 16:48
kas kellelgi on veel Stars üli aeglane? nagu lobbys refreshib laudu hullult aeglaselt jne?

pastilaa
24.03.11, 17:59
kas kellelgi on veel Stars üli aeglane? nagu lobbys refreshib laudu hullult aeglaselt jne?

kõik ok mul.

Jinxers
25.03.11, 06:19
Mul ka stars ulme aeglane eilsest saati. Sisse logib juba pool minutit. Arvasin, et starmani kala, aga vist mitte siis.

levis
25.03.11, 07:10
Mul ka stars ulme aeglane eilsest saati. Sisse logib juba pool minutit. Arvasin, et starmani kala, aga vist mitte siis.
Ega sa pole muutnud avamist PokerStars.exe" peale, sest siis ta ei tee update, aga viimati oli see vägagi vajalik. Mul oli sarnane jama ja viga oli just update puudumises.
Vaikimisi avab ta softi PokerStarsUpdate.exe" kaudu ja siis kontrollib alati update ära.

ranka
25.03.11, 14:26
Ega sa pole muutnud avamist PokerStars.exe" peale, sest siis ta ei tee update, aga viimati oli see vägagi vajalik. Mul oli sarnane jama ja viga oli just update puudumises.
Vaikimisi avab ta softi PokerStarsUpdate.exe" kaudu ja siis kontrollib alati update ära.

Milleks üldse kasutada PokerStars.exe-t PokerStarsUpdate.exe asemel? Isegi kui PokerStarsis toimuvad kardinaalsed muutused hand-history failide osas, siis PT3/HEM viivad sisse vastavad parandused mõne tunniga.

Tigrano
25.03.11, 14:40
Vahepeal update rikkus alati noted ja muud seaded ära.

lenC
25.03.11, 14:44
Milleks üldse kasutada PokerStars.exe-t PokerStarsUpdate.exe asemel? Isegi kui PokerStarsis toimuvad kardinaalsed muutused hand-history failide osas, siis PT3/HEM viivad sisse vastavad parandused mõne tunniga.
kui sul custom modid on(kaardid, chipid, whatever), siis pokerstarsupdate.exe kirjutab need igal avamisel originaalfailidega üle, jube tüütu.

janek174
25.03.11, 14:54
Mina rääkisin seda juba sellest ajast peale, kui eesti soft tuli, et asi on aeglane. Kui 15+ lauda multitableda ja tableselectionit teha, siis on ikka üsna nõme, kui lobby laeb mitu seki ja siis refreshib veel teist sama kaua otsa ja kui siis mõne laua leiad, siis see ka nagunii täis juba. Aga noh, harjumise asi...

Tarvi
26.03.11, 20:35
Asi ei ole kindlasti PokerStars.ee tarkvaras. Kui probleem esineb, siis tuleks klienditoega ühendust võtta, NetworkStatusReport ning logifailid saata.

teerajaja
27.03.11, 19:18
Täna siis tulemas 1MIL turbo ja 11 doltsi Sunday strom 1MIL Guaranteed tavalise veerandi asemel.

Konso
29.03.11, 01:20
PokerStars on teel 100 miljardi jagatud käeni ning esimene peatus on 60 miljardit. Selle sündmuse tähistamiseks, võid lihtsalt rahamängudes mängimise eest võita suuri auhindu. Kui Milestone käsi tabad sinu lauda, võidad suure rahalise auhinna ning Mega Milestone 60 miljardi juures, saad isegi rohkem!

Ei tea kas sellepärast aga lauad on päris head praegu.

Eelmine kord läks mul sellega nii:http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/384-***Official-quot-asdais-da8usPjSaks-quot-thread***?p=253894#post253894

VisaHing
29.03.11, 12:56
aa irw eile pani vist PokerStars pange selle milestoniga. Lambist viskas updatesed alla kirja, et 60miljardis käsi on jagatud ja palju õnne kõigile n shit :D
Vaatasin juba ise, et okei ongi kõik sellega. Aga siis tuli kohe otsa uus countdown. :D
6 miljonit 60 billini jäänud. Varsti võtan ise ka laudu sitaks lahti, ehk joppab.

Ints
29.03.11, 14:51
Praegu oli kiri, et tunni jooksul läheb v2lja alla 3 milli j22nd

Ebareaalne mis kiirusel lauad t2ituvad praegu :D

Priidix
29.03.11, 15:04
? need summad on kuidagi eriti väikseks läinud. 2BI 200NL(SH) võitjale.

valustyng
29.03.11, 15:07
nad polnud ilmselt vppsid saanud veel..

Relamz
29.03.11, 15:20
? need summad on kuidagi eriti väikseks läinud. 2BI 200NL(SH) võitjale.

Enne huvi pärast uurisin starsi ja nägin kuidas NL10 mängija sai 160BI.

tonis
29.03.11, 15:37
haige luckboximine käib donkyde poolt

Relamz
29.03.11, 15:45
FOLD 60B käes :D

Madis Very
29.03.11, 15:48
Venelane obv,
aga Q3 võitis 2k369 boardil vs 4 players ... päris lahe milestone käsi :D

Ja sai kokku 102k nice

peete82
29.03.11, 15:48
102090$ - pole paha.
Krt tegin ka 10 NL10 lauda lahti, aga ei kottigi.
Üks idikas foldis, loobus sellega vähemalt 11k dollarist.

Relamz
29.03.11, 15:49
Mida see venelane ütles lauas?

Madis Very
29.03.11, 15:51
hahahaha päris lahe võitja, lifetime 100k kätt(-2k) millest 23k kätt nl2s ja nl1k ainult 115 kätt teinud.. ja hittis milestone kohe 100+BI hahaha .. see vend ikka teadis millal tuleb :D

Ints
29.03.11, 15:54
obv ema mustalne tal, kristallkuul teab :D

VisaHing
29.03.11, 15:54
paistab jah.
Väga sicko. Vend sai endale kena rolli. Litsusin ka erinevaid laudu lahti sitaks ja nii kui see mega billion hittis , kõik kadusid laudadest, irwww :D

kardaanirist
29.03.11, 16:03
meanwhile in soviet russia..

vend lasi ühe lauaga ka. no kas ei näe, et mäng jääb kümneks minutiks seisma ja lauas sireen käib.

subtiiter
29.03.11, 16:16
Üks idikas foldis, loobus sellega vähemalt 11k dollarist.
Kas ta VPP-de eest ei saanud raha? Pre foldimisega loobus ta lihtsalt doubleupist ja 60k-st ma sain aru. Aga kuna ta kätte jagati siis see tavaline boonus kehtis ikka talle või mis?

Ehk sain ise valesti aru

kardaanirist
29.03.11, 16:18
käsi peab showdownile minema, et selle eest midagi teenida imo. seal chatis ütles ka üks host, et kui käe foldite, siis ei saa võita vms.

subtiiter
29.03.11, 16:20
Dealt into Mega Milestone: (# of VPPs in previous 50 hands x $500) + $500 = Cash Prize

Win Mega Milestone: (# of VPPs in previous 50 hands x $500 + $500) x 2 + $60,000 = Cash Prize

diiliti ikka talle ju

kardaanirist
29.03.11, 16:25
võimalik, et siis sai oma punktide eest ikkagi midagi.

overbet
29.03.11, 16:41
Venelane sai 21k

Konso
29.03.11, 16:48
krt, nati jäin hiljaks, kuldsed lauad olid NL25-s vähemalt.

VisaHing
30.03.11, 09:32
Keegi teab ( ehk pokerstarsi esindaja ).
Kui täna hommikul tegin direct bank transfi, kas on lootust, et see raha jõuab reedeks?
Kui pole, siis ofc pole ka probleemi, lihtsalt sooviks teada :)

Aa ja pangad võtavad ikka seda 90 eeki vahelt? Pole ammu enam direct bank transfi teinud :D

raaids
30.03.11, 10:30
arvatavasti tuleb esmaspäeval

Cash87
30.03.11, 11:53
oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?

Madis Very
30.03.11, 12:05
oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?

nl1k

kardaanirist
30.03.11, 12:14
oot aga mis lauda see milestone tuli siis, et summad päris korralikud, mingi nl50 või nl100?

NL1k Limit holdem. aga summad olid suured ka juba selle pärast, et iga teenitud VPP pealt viimase 50 käe jooksul anti tavalise 50$ asemel 500$. ja no obv sai võitja ka 60k$ lihtsalt võidu eest.

emmimees
30.03.11, 13:02
Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?

Fleg
30.03.11, 13:49
Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?

Seb võtab 5 euri midagi.Swedi ei tea aga umbes sama arvan.Muid tasusid pole.Enne peab vist swediga sisse maksma ,et see võimalus sinna tekiks.Sebiga läheb aega keskmiselt 2-3 tööpäeva.Aga esimenekord pidi kauem minema.Esmaspäev teha siis kolmapäeval peaks käes olema.

emmimees
30.03.11, 14:52
5€ ??? Pokerstars.ee´l siis Eestis polegi swedi vai?? OOs kenasti järgmiseks päevaks üle ja ilma ühegi tasuta.

PokerStars Regina
30.03.11, 18:39
Keegi teab ( ehk pokerstarsi esindaja ).
Kui täna hommikul tegin direct bank transfi, kas on lootust, et see raha jõuab reedeks?
Kui pole, siis ofc pole ka probleemi, lihtsalt sooviks teada :)

Aa ja pangad võtavad ikka seda 90 eeki vahelt? Pole ammu enam direct bank transfi teinud :D

Eeldan et räägid Local Bank Transferist. Direct Bank Transferiga deposiiti teha ei saa. Ülekanne lisatakse sinu kontole hiljemalt 4 tööpäeva jooksul. Vahest võib jõuda ka natuke varem olevalt trafficust. Niipea, kui raha on sinu kontol, saadetakse sulle kinnitusega e-kiri.

Lisainfo kõikidest deposiidi ja väljamakse võimalustest saadaval: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/

PokerStars Regina
30.03.11, 19:05
Kas Starsist saab otse Swedi pappi välja kanda(kas peab eelnevalt depo ka tegema Swedist?), kui kaua aega võtab ja kas on mingid teenustasud?

Direct Bank Transferiga oma Swedbanki saad välja kanda ilma deposiiti tegemata. Kuid pea meeles väljamaksed saadetakse tagasi eelisjärjekorras meetoditele, mida olete eelnevalt deposiitideks kasutanud ja alles siis saad seda meetotid kasutada.
Lisaks väljamakse taotluse töötlemisse saatmine võtab aega kuni 72 tundi. Peale töötlemist kajastub summa sinu panga väljavõttel 2-5 tööpäeva jooksul.

Kuna sinu kontot hetkel ei näe ei oska sulle täpset vastust anda. Kui kahtled anna teada support@pokerstars.ee, vaatame su konto üle.

Väljamakse tingimused leiad:
http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/cashouts/

markok6iv
30.03.11, 19:25
Tahaks buddy transferit teha, aga ei leia kuskilt menüüst "Transfer Funds" valikut. Requests all ei ole seda. Palun abi!

Tänan ette!

Priidix
30.03.11, 19:40
Tahaks buddy transferit teha, aga ei leia kuskilt menüüst "Transfer Funds" valikut. Requests all ei ole seda. Palun abi!

Tänan ette!

Seda polegi

hotcocacola
30.03.11, 21:22
kui Pokerstars Eestis litsentsi sai, siis buddy transferi teenus kadus...

Fleg
30.03.11, 21:23
Eeldan et räägid Local Bank Transferist. Direct Bank Transferiga deposiiti teha ei saa. Ülekanne lisatakse sinu kontole hiljemalt 4 tööpäeva jooksul. Vahest võib jõuda ka natuke varem olevalt trafficust. Niipea, kui raha on sinu kontol, saadetakse sulle kinnitusega e-kiri.

Lisainfo kõikidest deposiidi ja väljamakse võimalustest saadaval: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/

Local Bank Transfer peaks ju olema kohalik panga ülekanne? Seb võtab ikka 5 euri selle kande eest nagu välismakse. Kohalikud laekumised peaks olema tasuta. Starsil siis endal sebi kontot pole või?

Asi siis nii,et välja kandes peab ikka pangale midagi maksma.Või mis varianti kasutada oleks mõistlik,et võimalikult vähe teenustasu maksta?

ment52
30.03.11, 22:38
Kas on mingi viis ümber sellest, et ettehüppav laud teeb notekasti eelmisel laual mitteaktiivseks? 24tabledes läheb mul isegi värvi panekuks 10 klikki ja ohtralt tilti.

Provoker
31.03.11, 07:41
Kui leiad vastuse, siis anna siia ka kindlasti teada. :)

oohoh
31.03.11, 12:13
kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?

Tigrano
31.03.11, 12:15
kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?

PokerStarsi Tarvi midagi kuskil rääkis, et support teeb ära.

PokerStars Regina
31.03.11, 13:14
Local Bank Transfer peaks ju olema kohalik panga ülekanne? Seb võtab ikka 5 euri selle kande eest nagu välismakse. Kohalikud laekumised peaks olema tasuta. Starsil siis endal sebi kontot pole või?

Asi siis nii,et välja kandes peab ikka pangale midagi maksma.Või mis varianti kasutada oleks mõistlik,et võimalikult vähe teenustasu maksta?

Vabandan, unustasin selle lisada. PokerStars ei võta mingeid lisatasusi Otsese pangaülekande kasutamisega (Direct Bank Transfer), kuid Teie enda pank võib seda teha. Soovitan võtta ühendust oma pangaga ja küsida võimalike tasude kohta.

* Äkki rahvas oskab siin kommenteerida, iga pank on vast erinev? Proovin ise ka pangaga ühendust saada ja uurida, oleks kasulik tulevikus teada.

Olen kuulnud, et rahvas kasutab MoneyBookersit, seal on tasud vist väiksemad ja tehingud kiiremad.

emmimees
31.03.11, 13:20
No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!

PokerStars Regina
31.03.11, 13:26
kuidas sharkscopes optinnida saab peale transferite kadumist?

Saada oma soov: support@pokerstars.ee - saadame su palve edasi. See võtab 10-14 päeva.

PokerStars Regina
31.03.11, 13:31
Kas on mingi viis ümber sellest, et ettehüppav laud teeb notekasti eelmisel laual mitteaktiivseks? 24tabledes läheb mul isegi värvi panekuks 10 klikki ja ohtralt tilti.

Sorry natuke segane jutt, kas sa saaksid meile kirja saata koos screenshotiga ja selgitustega, vaataks parima meelega ise üle. Kas sa kasutad Vestluse kasti eraldatult või see mis on all ühendatult?

PokerStars Regina
31.03.11, 13:50
No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!


- Local Bank Transferiga saab teha ainult Deposiite ja teenustasu ei kaasne.

- Direct Bank Transfer on teine meetod ja seda saab kasutada ainult väljamakseteks. Tegemist on kohaliku maksega, kuid me ei saa kindlustada, et teenustasu pole. Palun kontrolli oma pangaga, kui oled mures teenustasu pärast.

Potsataja
31.03.11, 14:34
No siin küsiks kohe, et kas Direct bank Trasferi teete EESTI pangast või mõnelt välismaa kontolt? Kui välismaa kontolt, siis obv teenustasu(krooniajal SEB küsis 90eek), aga nt Olympic Onlinel ja Triobetil Eestis konto ja rahad tulevad üle kiirlt ja ilma ühegi tasuta!

E: ülal mainisite ka LOCAL bank trasferit, mis peaks olema kohalik riigisisene ja ilma ühegi teenustasuta!

Loogiline, et kui teed väljamakse $, siis võtab konverteerimine oma ?

Konso
31.03.11, 14:54
Miks on vaja väljamakse taalades teha? Konverdid ise eurodeks ümber ja feed ka minu teada ei ole.

Cypher0
31.03.11, 14:59
Sorry natuke segane jutt, kas sa saaksid meile kirja saata koos screenshotiga ja selgitustega, vaataks parima meelega ise üle. Kas sa kasutad Vestluse kasti eraldatult või see mis on all ühendatult?

Saan aru küll, mida ta mõtleb. Kui hakkad kedagi märgistama, topeltklõpsad ta nime peal ja hakkad näiteks värvi valima, kargab teine laud ette. Siis pead uuesti eelmise laua peale klikkima, värvi valima, siis actioniga lauda klikkima ja actioni tegema. Ja kui nii peab palju tegema, ajab närvi küll.

emmimees
31.03.11, 16:08
Loogiline, et kui teed väljamakse $, siis võtab konverteerimine oma ?

ma ei mõelnud üldse konvertimistasusid, neid minu teada pank ei võta, konverdib oma ostu vms kursi järgi. Küll aga nt võtab MB 1,8% summast konvert feed.

Fleg
31.03.11, 21:54
- Local Bank Transferiga saab teha ainult Deposiite ja teenustasu ei kaasne.

- Direct Bank Transfer on teine meetod ja seda saab kasutada ainult väljamakseteks. Tegemist on kohaliku maksega, kuid me ei saa kindlustada, et teenustasu pole. Palun kontrolli oma pangaga, kui oled mures teenustasu pärast.



Kohaliku makse eest ei võta pank teenustasu.Välismakse laekumise eest aga küll.Kui pokerstarsil oleks SEB pangas konto siis ei oleks teenustasu.Aga mulle laekub küll väljamakse mingilt x kontolt ja SEB võtab selle eest tasu. Nii,et ikkagi see pole riigisisene makse.Kui teen väljamakse siis pakub mulle kohe ,et otse pangakontole ,mingist siseriiklikust kohalikust kandmisest on küll asi kaugel.Ei tea miks see makse siis 4 päeva laekub kui on kohalik?

Peedu
31.03.11, 23:12
Vb olnud, vb loll küsimus, aga mis ajal päev vahetub starsis meie kella järgi?

lenC
31.03.11, 23:16
07:00 hommikul

ment52
01.04.11, 17:24
Poes on 1. aprilli puhul 1000fpp eest 16$ instant cash boonsued saadaval. VIP store->April 1st special. Suht humoorikad on pealekauba :)

Oliverk
01.04.11, 17:35
Kiitos her fish

numnuts
01.04.11, 19:24
Kaua teil võtab aega PS>MB kanne? See peaks suht kiirelt käima? Mul läheb mingi 24h , kas nii ongi või kuidagi annab protsessi kiirendada?

Priidix
01.04.11, 19:33
Kaua teil võtab aega PS>MB kanne? See peaks suht kiirelt käima? Mul läheb mingi 24h , kas nii ongi või kuidagi annab protsessi kiirendada?

1sec läheb...ei oska kahjuks kuidagi aidata:(

numnuts
01.04.11, 19:36
No mul tuttav ka ütles et see peaks olema sekundite teema. Vb sellest et ma alles tegin MB?

Priidix
01.04.11, 19:46
No mul tuttav ka ütles et see peaks olema sekundite teema. Vb sellest et ma alles tegin MB?

mkm, see on starsi blokk ma arvan.

Provoker
02.04.11, 09:05
ainult 1 aprill mingid boonused olidki? või oli level? hetkel igatahes ei leia midagi sellist.

Madis Very
02.04.11, 10:14
Jah, 1000fpp eest said 16$ ja selliseid bonuseid x 5, woodstari mõte oli kõige naljakam xD

Oliverk
02.04.11, 11:20
ainult 1 aprill mingid boonused olidki? või oli level? hetkel igatahes ei leia midagi sellist.

1 aprilli boonused ikka ainult eile olid jah.

Fleg
02.04.11, 13:42
Jah, 1000fpp eest said 16$ ja selliseid bonuseid x 5, woodstari mõte oli kõige naljakam xD

Eila ma ka korra vaatasin,olid igast asju 1 april special all,aga fpp-sid dollariteks vahetada küll ei leidnud.Või siis muudeti päeva jooksul neid asju?

alaska
02.04.11, 16:01
See oli aprillinali.

PokerStars Regina
02.04.11, 16:25
Saan aru küll, mida ta mõtleb. Kui hakkad kedagi märgistama, topeltklõpsad ta nime peal ja hakkad näiteks värvi valima, kargab teine laud ette. Siis pead uuesti eelmise laua peale klikkima, värvi valima, siis actioniga lauda klikkima ja actioni tegema. Ja kui nii peab palju tegema, ajab närvi küll.

Hetkel kirjelduste kohaselt soovitaksin proovida meie kliendi funktsiooni, mis lubab kontrollida mängulaudasid, kui on Teie käik. Funktsioon võimaldab valida kas viskab laua automaatselt ette või mitte. Saate selle aktiveerida või maha võtta minnes PokerStarsi lobbysse valige:

'Valikud' -> 'Lisavalikud mitmel laual mängimiseks'

Kui ei soovi et aktiivne laud kohe ette tuleks tee kindlaks, et 'Viska laud alati ette, kui vajalik on kasutajapoolne tegevus' *ei oleks* linnuke ees.

Proovige järgi ja anke teada kas see töötab :rolleyes:

ment52
02.04.11, 16:59
Hetkel kirjelduste kohaselt soovitaksin proovida meie kliendi funktsiooni, mis lubab kontrollida mängulaudasid, kui on Teie käik. Funktsioon võimaldab valida kas viskab laua automaatselt ette või mitte. Saate selle aktiveerida või maha võtta minnes PokerStarsi lobbysse valige:

'Valikud' -> 'Lisavalikud mitmel laual mängimiseks'

Kui ei soovi et aktiivne laud kohe ette tuleks tee kindlaks, et 'Viska laud alati ette, kui vajalik on kasutajapoolne tegevus' *ei oleks* linnuke ees.

Proovige järgi ja anke teada kas see töötab :rolleyes:

see töötaks ainult siis kui lauad oleks tiletud ja siis tooks ka teised ebamugavused kaasa endaga ma kujutan ette.

Madis Very
02.04.11, 17:01
Eila ma ka korra vaatasin,olid igast asju 1 april special all,aga fpp-sid dollariteks vahetada küll ei leidnud.Või siis muudeti päeva jooksul neid asju?

..

lisainfos ei olnud lihtsalt kirjas, ostad ära ja siis said 16$ tüki eest ei olnud see mingi aprillinali

:

Dear sdfgsdgdfshs

Thank you for your order from our VIP Store. This confirms that you have ordered the following:

1,000 FPPs
April 1st 2011 $16 Cash credit

Your VIP Reward has been credited to your account.

ja kõigi eest sai nii, got it ?


See oli aprillinali.

:rolleyes:

alaska
02.04.11, 18:33
ah fokk pole seal ammu mänginud ja järelikult bronzestaridele ei antud.

peete82
02.04.11, 18:41
Täheldasin, et väljamaksega Swedpanga kontole ei kaasne mingeid kulusid. See summa, mille välja kannad, ka arvele jõuab.

ment52
04.04.11, 01:49
Miks poes stressipalle pole enam???

Jennifer
04.04.11, 09:26
Miks poes stressipalle pole enam???

Svenza ostis kõik ära.

Jinxers
04.04.11, 10:07
Täheldasin, et väljamaksega Swedpanga kontole ei kaasne mingeid kulusid. See summa, mille välja kannad, ka arvele jõuab.

Sama siin. Hüvasti MB!

variatsioon
04.04.11, 10:23
Täheldasin, et väljamaksega Swedpanga kontole ei kaasne mingeid kulusid. See summa, mille välja kannad, ka arvele jõuab.
aga MGRi hitti ka pole?

PokerStars Regina
04.04.11, 10:28
Miks poes stressipalle pole enam???

Minu teada pole neid hetkel laos, peaksid tulema 4-6 nädala pärast

ranka
08.04.11, 17:01
Kes veel ei tea siis:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/RPS_RIGA.jpg

Lisainfo: http://www.russianpokerseries.net/en/

5lehte
10.04.11, 11:49
Täna lõppeb Home Games 5,50$ ticket ära, kui kellegil veel alles võiks õhtul midagi teha.

k2snakalle
10.04.11, 16:45
mul peaks täitsa alles olema ja nõus midagi tegema

Cash87
10.04.11, 17:07
Imelik kuhu võis minu ticket kaduda? või lõpes see mul varem? :D

ment52
12.04.11, 03:23
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=25964771&postcount=10136


Easier Note Taking for Detached Chat
If you are using Detached Chat and are in “Merge All Detached Chat Windows” mode (we strongly advise you try it, especially if you stack your tables), tables stealing focus will not interrupt your chat and note taking. If you are taking a note on one table and another requires action, the table will come to the front but the detached chat window will still retain the information about the previous table so you can finish your chat or note.

:redface:

VisaHing
12.04.11, 20:07
Kas keegi oskab vastada siuksele küsimusele, et:

Tegin hiljuti 2 depot starsi. Ei kasutanud ühtegi boonuskoodi ( kuna millegipärast ei olnud seda välja kuhu kirjutada ). Saatsin PokerStarsi kirja ja nad lahkelt andsid mulle First Depo bonuse vastavalt siis depo järgi + selle sunday ticketi ka 11$.

Siis tegin ühe suurema väljakande otse pangakontole ja edasi hiljem paar väikest depot ilma boonuskoodita.
Nüüd tahaks depoda suurema summa, kuid millegipärast see EE100 ei tööta mul. Et minuteada peaks olema 3 first deposit bonust up to 600$. Aga, kas ma olen need põhimõtteliselt ära kasutanud?? :D
Väga segane jutt aga loodetavasti keegi aitab.

Cypher0
12.04.11, 20:23
Kas keegi oskab vastada siuksele küsimusele, et:

Tegin hiljuti 2 depot starsi. Ei kasutanud ühtegi boonuskoodi ( kuna millegipärast ei olnud seda välja kuhu kirjutada ). Saatsin PokerStarsi kirja ja nad lahkelt andsid mulle First Depo bonuse vastavalt siis depo järgi + selle sunday ticketi ka 11$.

Siis tegin ühe suurema väljakande otse pangakontole ja edasi hiljem paar väikest depot ilma boonuskoodita.
Nüüd tahaks depoda suurema summa, kuid millegipärast see EE100 ei tööta mul. Et minuteada peaks olema 3 first deposit bonust up to 600$. Aga, kas ma olen need põhimõtteliselt ära kasutanud?? :D
Väga segane jutt aga loodetavasti keegi aitab.

3 depot kokku võivad olla kuni $600, siis kvalifitseerub depo boonusele. Ja minu teada, kui välja cashid ntx peale esimest depot, siis järgmistele enam boonus ei kehti.

Cash87
12.04.11, 21:43
Mida stars tegi update ajal aga nüüd, kui laud ette pop-upip siis jääb vilkuma, mitte ei ole kohe aktiivne. Jube tüütu on, kas teistel ka sama teema või ma ainuke? :D Vaatasin advanced multi-table optionsite alt, et seal on single click table activation, sealt võtsin linnukese ära aga ei aidanud.

Tahaks ikka nii kui laud ette hüppab siis kohe tegutsema, muidu on tableninjaga keeruline opereerida.

kaval-ants
12.04.11, 22:06
mul sama jama

PokerStars Regina
12.04.11, 23:10
Mida stars tegi update ajal aga nüüd, kui laud ette pop-upip siis jääb vilkuma, mitte ei ole kohe aktiivne. Jube tüütu on, kas teistel ka sama teema või ma ainuke? :D Vaatasin advanced multi-table optionsite alt, et seal on single click table activation, sealt võtsin linnukese ära aga ei aidanud.

Tahaks ikka nii kui laud ette hüppab siis kohe tegutsema, muidu on tableninjaga keeruline opereerida.

Palun saada meile kiri koos kirjelduse, screenshotiga (kui saab) ja log failidega, vaatame üle. :)

PokerStars Regina
12.04.11, 23:10
mul sama jama

Sama siin võta ühendust PokerStarsiga :)

PokerStars Regina
12.04.11, 23:14
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=25964771&postcount=10136


:redface:

hehe, ma eeldasin, et kõik juba kasuavad Detached chati:redface:

PokerStars Regina
12.04.11, 23:35
Kas keegi oskab vastada siuksele küsimusele, et:

Tegin hiljuti 2 depot starsi. Ei kasutanud ühtegi boonuskoodi ( kuna millegipärast ei olnud seda välja kuhu kirjutada ). Saatsin PokerStarsi kirja ja nad lahkelt andsid mulle First Depo bonuse vastavalt siis depo järgi + selle sunday ticketi ka 11$.

Siis tegin ühe suurema väljakande otse pangakontole ja edasi hiljem paar väikest depot ilma boonuskoodita.
Nüüd tahaks depoda suurema summa, kuid millegipärast see EE100 ei tööta mul. Et minuteada peaks olema 3 first deposit bonust up to 600$. Aga, kas ma olen need põhimõtteliselt ära kasutanud?? :D
Väga segane jutt aga loodetavasti keegi aitab.

Haha, lahe pilt mulle hullult meeldib!

Kahjuks, kui oled juba väljamakse teinud, enam deposiite oma esimesele boonusele teha ei saa. Kui hakkad väljamakset tegema tuleb ka hoiatav kiri.

Lisa info: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/bonus/first-time-deposit-100/

Kui tekkib ikka veel küsimusi ja asi on ebaselge küsi julgelt kas foorumis või kirjuta meile.

Minu teada oleme sellel teemal ka eelnevalt vestelnud foorumis, võid seda ka chekkata :)

ment52
12.04.11, 23:46
hehe, ma eeldasin, et kõik juba kasuavad Detached chati:redface:

hehe, point on hoopis mujal :redface:

ranka
13.04.11, 01:58
Hiline aprill w, et enam oma kaarte ei näe?

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/STARS.JPG

Siis kui hiirega üle lohistad, siis näeb.

Vandalar
13.04.11, 02:36
See on see uus update...

Relamz
13.04.11, 02:37
Hiline aprill w, et enam oma kaarte ei näe?

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/STARS.JPG

Siis kui hiirega üle lohistad, siis näeb.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=25998397&postcount=10194
:redface:

Vandalar
13.04.11, 02:40
Ma lohistasin küll hiirega üle... ei näe...Vanad harjumused

Relamz
13.04.11, 03:00
Hiline aprill w, et enam oma kaarte ei näe?

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/STARS.JPG

Siis kui hiirega üle lohistad, siis näeb.

Hide Hole Cards (Ctrl+H)
If you want to only peek at your cards and see them face down otherwise, now you can. This feature is mostly aimed at players in Home Games playing in the same room as their opponents, but you can use it outside of Home Games as well. If this feature is enabled, simply move your mouse cursor over your hand to see your cards.

ranka
13.04.11, 13:51
Hide Hole Cards (Ctrl+H)
If you want to only peek at your cards and see them face down otherwise, now you can. This feature is mostly aimed at players in Home Games playing in the same room as their opponents, but you can use it outside of Home Games as well. If this feature is enabled, simply move your mouse cursor over your hand to see your cards.


THANKS☺ :)

OuMaiGaad
13.04.11, 15:25
Mida stars tegi update ajal aga nüüd, kui laud ette pop-upip siis jääb vilkuma, mitte ei ole kohe aktiivne. Jube tüütu on, kas teistel ka sama teema või ma ainuke? :D Vaatasin advanced multi-table optionsite alt, et seal on single click table activation, sealt võtsin linnukese ära aga ei aidanud.

Tahaks ikka nii kui laud ette hüppab siis kohe tegutsema, muidu on tableninjaga keeruline opereerida.

Said korda ? Mis teha tuli ? Endal sama jama peab vist supportiga ühendust võtma siis. Kust need log failid vms saab?

Cash87
13.04.11, 17:30
Said korda ? Mis teha tuli ? Endal sama jama peab vist supportiga ühendust võtma siis. Kust need log failid vms saab?

Ei saanud, saatsin log failid starsi ja nüüd ootan. Samas ma proovisin teisest arvutist ning seal oli asi ok.

Mõtlesin, et äkki on võimalik kuidagi kõik setingud defaulti peale või nulli resettida. Äkki saaks korda, sest ei viitsi oodata kaua ja mängida ka ei saa kuna jube tilti ajab peale 1min mängu :D

Või ma ei tea kustutaks mingi faili ära PS kaustast, et kõik oleks uus ja värske? :D

Relamz
13.04.11, 18:46
Tõstsin noted teise kausta ja lasin kogu teema maha. Tõmbasin kodukalt uuesti installi ja nüüd töötab kõik ilusti. Mul oli probleem mutliteiblimisega ja hand history vaatamisega( viskas ette "Low System Resources").

Cash87
13.04.11, 19:45
Lasin kogu kupatuse maha ja uuesti peale ning ikka jama. Miks oh miks just siis kui on isu mängida. Ma ütlen ausalt, et kui ma seda jama nüüd mõne päevaga korda ei saa, siis kolin minema ka starsist. Muidugi keda see huvitab aga ikkagist, kaotate väikese reigimasina :D

Ma ei taha olla kuri aga miks üldse pidi midagi muutma? Nagu näha pole ma ainuke ehk see pole minu viga, vaid stars ikkagist tegi mingi muudatuse.

Relamz
13.04.11, 19:51
Ma eitea kas see aitab aga mine multitabling optionisse ja märgi generali all ära "Popup table whe.." ja "Single click tab..". Peale uuendust oli mul valitud ainult generali all esimene värk. Ei tulnud selle peale, et neid mõlemad ära märkida. Nüüd kui uuesti installisin siis kaks esimest boxi generali all on ära märgitud. Äkki aitab, äkki oled juba proovinud...lihtsalt üritan kuidagi aidata :).

Cash87
13.04.11, 20:01
Selle vaatasin kohe üle jah, ning ta oli juba märgitud ka. point ongi ju selles, et ta popupib laua ette küll ja kõik on chill aga ta jääb vilkuma nagu poleks aktiivne. Ma nagu ei saa aru kui ta juba popupib ja ootab actionit siis miks kuradi pärast ta vilgub ja pole aktiivne? :D

Kui ma ei kasutaks tableninjat siis oleks jumala savi, sest bet nuppu ei pea vajutama 2 korda see mõjub kohe aga mul on hotkeyd valmis tehtud ja tänu sellele pean ennem vilkuvale lauale peale vajutama ning siis alles saan 3/4p beti alles panna.

Tänu muidugi, et viitsid kaasa mõelda :)

Relamz
13.04.11, 21:02
Tekkis väike mõte jälle. Peale uninstallimist kustutasid kogu kaustas oleva staffi ära mis sinna järgi jäi?

Cash87
13.04.11, 21:23
Jep, jätsin ainult noted eraldi alles.

Nüüd sain katsetuste meetodil asja korda nii, et kasutan detached chati ja enam ei vilgu ja kõik ok. Proovisin nii, et panin chati tagasi hakkas jälle vilkuma :D. Niiet nüüd kasutan seda detached chati asja ning tundub, et nii ongi vast mugavam note teha jne.

kellel oli sama jama proovige ning andke teada. samuti proovige table theme vahetada, et äkki aitab.

Ja veel, support saatis kirja, et ma Uinstalliksin kogu softi ning alles jätaksin vaid User.ini ja Note faili.

Murdock
16.04.11, 05:38
Tarvi,teil pokerstarsis selline värk,et peale depot peab ootama 48h et saada cashoutida,kas kuidagi seda kiiredada ei saa?
"tahax nagu vahel Mb-st depoda,natuke plussi $$ teha ja kohe cashoutida ja depo summa jõuaks kohe mb-sse ja elu oleks ilus"
sorry ma natu võtnud ka

kjmrc
16.04.11, 15:23
IRW murdock.. näpust läts v:P

Tigrano
16.04.11, 15:25
Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.

janek174
16.04.11, 16:15
Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.

Tulin siia teemasse täpselt sellesama mõttega.

Kotkas1000
16.04.11, 16:20
Paluks pokerstarsi esindajate kommentaari kuulujuttudele, et kõik pokerstarsi kontod on külmutatud ja väljamakseid ei toimu ka väljaspool ühendriike.

Helmps
16.04.11, 16:22
Tarvi, Regina, anyone?

masterpuppet
16.04.11, 18:35
Ei usu, et külmutatud. Minu raha jõudis eile ilusasti üle.
Tooks siis välja pokerstars.ee jalusest oleva kirja "REEL Estonia Ltd, 33-37 Athol Street, Douglas, IM1 1LB, Eesti litsents nr. HKL000065, välja antud september 2010."

Nagu ma aru saan, siis Eesti jaoks lõi Pokerstars täiesti omaette ettevõtte, seega suure tõenäosusega on eestlaste rahad teistes pankades, mida tõendab ka asjaolu, et eile tulid kõik minu cashoudid üle.


Ja siis kasutajatingimustest selline rida: "REEL Estonia Ltd pakub teenuseid koostöös äriühinguga Rational Entertainment Enterprises Limited (kui ei ole teisiti märgitud, nimetatakse mõlemat ühingut käesolevas tekstis „PokerStars“ või „meie“)."

Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted.

Vandalar
16.04.11, 18:37
Tea kas Player transfer oli juba etteplaanitult eestlastele blokitud...

Priidix
16.04.11, 19:07
Mis teema sul selle buddytransferiga koguaeg on? Jumala po**ui ju..hea ,et üldse mängida lastakse.

Platinum
16.04.11, 19:19
Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted .

Nagu ka rootsi pank SEB ja eesti seb. Eraldi olevad asjad, kui Rootsi SEB kotti läheb, siis meil pole vaja muretseda, meil ju Eesti oma SEB

http://www.upload.ee/image/1276729/borntotroll.jpg

masterpuppet
16.04.11, 20:53
Kindlasti läheb pokerstars.ee koos pokerstars.com koos põhja, see on loogiline ju. Aga oluline on just see, kas meie raha ei oleks külmutatud. Mida kindlasti hasartmänguseadus ei luba (ei viitsi hetkel uurida) ning loodetavasti väljamaksed eestlastele toimivad.

Firzen
16.04.11, 22:55
Tarvi, Regina, anyone?

Ega neilt vastust ei tule enne, kui tuleb üldine "official statement".

Võin julgelt väita, et eestlaste rahad ei jää kuskile kinni ega kao ära. Eesti kaughasartmänguseadus juba nõuab seda, et tuba annaks raha n.ö. "reservi" taoliste lollide juhtumite puhuks. Seega, kui tõesti kotivad (milles ma väga kahtlen) saab pöörduda riigi poole ja rahad makstakse ära.

low-flow
17.04.11, 03:30
Siin on muidug see huvitav asjaolu, et kuidas riigile (või kellele iganes tarvis) tõestada, mis summa sul konto peal oli. Selles mõttes, et kui nüüd kujutada ette kõige mustemat stsenaariumit ja üks hetk enam keegi üle maailma pokkeritubadele ligi ei saa (lähevad maha teadmata ajaks, a la kuni USA-s mingid juurdlused ja kohtuasjad käivad - see pole nii ettekujutamatu olukord praegu, vaadates seda kuidas fedekad siiani omavolitsenud on). See postitus pole mõeldud paanika külvamiseks, vaid arutelu loomiseks, et kuidas see kaughasartmängu seaduse sõnastatud on - mille alusel külmutatud kontodel olev raha taastakse, kui mingist hetkest puudub võimalus kontodele ligi pääseda.

levis
17.04.11, 03:52
Siin on muidug see huvitav asjaolu, et kuidas riigile (või kellele iganes tarvis) tõestada, mis summa sul konto peal oli. Selles mõttes, et kui nüüd kujutada ette kõige mustemat stsenaariumit ja üks hetk enam keegi üle maailma pokkeritubadele ligi ei saa (lähevad maha teadmata ajaks, a la kuni USA-s mingid juurdlused ja kohtuasjad käivad - see pole nii ettekujutamatu olukord praegu, vaadates seda kuidas fedekad siiani omavolitsenud on). See postitus pole mõeldud paanika külvamiseks, vaid arutelu loomiseks, et kuidas see kaughasartmängu seaduse sõnastatud on - mille alusel külmutatud kontodel olev raha taastakse, kui mingist hetkest puudub võimalus kontodele ligi pääseda.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7432-FTP-stars-jt-bännitud-USAs
http://img839.imageshack.us/img839/8346/panicbutton.jpg

Vandalar
17.04.11, 03:53
:D kindlasti on selle peale mõeldud.

masterpuppet
17.04.11, 10:03
Esiteks peab mänguserver olema Eestis ning kõike peab logima ning MTA on sellele 24h juurdepääs.

g00000se
18.04.11, 16:33
Kas turbo takedown huvitav see kuu toimub ? :D

raaids
18.04.11, 17:00
Kas turbo takedown huvitav see kuu toimub ? :D

eks ikka toimub kui regamine juba ammu käib

Pahvak
18.04.11, 17:17
Miks auto rebuy ei tööta kuigi seadistatud on?

levis
18.04.11, 19:17
Esmalt lõppeb sessioon ja hem näitab 10$+ kasumit, aga pokerstarsis sain 1$ kasumit. Osad lauad on eurodes ja osad dollarites ning kontol kah rahad enam vähem pooleks $ ja €, eks sealt ka see vahe või siis HEM ei lugenud mõnda kätt.
Nüüd paar tundi hiljem login kontole ja total, mis näitab $, siis see on 2$ vähemaks kukkunud. Ma ei tea, kas euro dollari suhe muutus vahepeal või? Ja sel hetkel kui vaatan kontot, just sellel hetkel kukub veel mingid sendid konto number väiksemaks... c'mon... not funny.

Kas peale igat sessi tuleb raha kiirelt $-iteks või €-deks konvertida, et võimalikult vähe igasugu muutuste läbi raha kaotada?

Tarvi
18.04.11, 20:18
Soovitan Real Money Auditit küsida klienditoest... sealt peaks selguma, mis kust tuli... ja siis HHga võrdlema.

pastilaa
18.04.11, 20:28
Soovitan Real Money Auditit küsida klienditoest... sealt peaks selguma, mis kust tuli... ja siis HHga võrdlema.

Tere Tarvi! Millal on oodata rahustavat/selgitavat teadet Eesti mängijatele? Ei eeldagi, et sa midagi põhjapanevalt uut ütled - pigem ootaks täpsustavaid kommentaare.

levis
18.04.11, 20:56
Soovitan Real Money Auditit küsida klienditoest... sealt peaks selguma, mis kust tuli... ja siis HHga võrdlema.
Ma lihtsalt olin harjunud vaatama kontol seda grand total $ numbrit, aga paistab, et see on siis pidevas muutuses kui konto on tegelikult mitmes erinevas valuutas. Milline valuuta valida ja kas pidevalt sessi lõppedes konvertida kogu raha kindlasse valuutasse, see on vist rohkem mängija enda uurida, millises suunas üks või teine valuuta maailmas põrutab :)

kuco
18.04.11, 21:14
Ma lihtsalt olin harjunud vaatama kontol seda grand total $ numbrit, aga paistab, et see on siis pidevas muutuses kui konto on tegelikult mitmes erinevas valuutas. Milline valuuta valida ja kas pidevalt sessi lõppedes konvertida kogu raha kindlasse valuutasse, see on vist rohkem mängija enda uurida, millises suunas üks või teine valuuta maailmas põrutab :)

Automaatset konverteerimist ei ole tahtnud kasutada. Hoiad kogu raha ühes valuutas ja lauda istudes convertib kohe ümber ja siis püsti tõustes tagasi.

Tarvi
18.04.11, 21:35
Tere Tarvi! Millal on oodata rahustavat/selgitavat teadet Eesti mängijatele? Ei eeldagi, et sa midagi põhjapanevalt uut ütled - pigem ootaks täpsustavaid kommentaare.

Saate ilmselt aru, et tegemist on väga tundliku teemaga. Hetkel ei saa muud öelda, kui seda sama, mis tarkvara uudistes:


Euroopa mängijate jaoks läheb kõik vanaviisi edasi ning kontoseisud on turvalises kohas & väljamakseteks saadaval.

Update: klienditoe ametlik vastus:


Palun pange tähele, et antud olukord on kehtib vaid mängijatele Ameerika Ühendriikidest. PokerStarsi tegevus ülejäänud maailmas pole sellest mõjutatud.

PokerStars.EE on iseseisvalt litsentseeritud ja juhitud pokkerituba, mis erineb teisest rahvusvahelistest pokkerisaitidest ning allub Eesti seadusandluste ja määrustele. Järgime kõiki Eesti Vabariigis kehtivaid seadusi ja määrusi. PokerStars pakub jätkuvalt kõiki oma tavapäraseid teenuseid Eestis ning hiljutine olukord ei mõjuta Teid mingil moel. Lisaks garanteerime, et Teie rahalised vahendid on PokerStars.EE saidil kindlas kohas ja võite jätkata mängimist täiesti ohutus ja turvalises keskkonnas.

Oleme siiralt tänulikud Teie mõistvale suhtumisele ja huvile. Täname, et valisite PokerStarsi.

pastilaa
19.04.11, 00:09
Tänud vastamast, Tarvi!

Tarvi
19.04.11, 10:10
Tänud vastamast, Tarvi!

No problem. Vabandan, et see aega võttis...

PokerStars Regina
19.04.11, 11:37
Tere kõigile,
Täname Teie kannatlikuse eest, sooviksin mainida kui Teil on küsimusi palun saatke julgelt oma kirjad support@pokerstars.ee, klienditugi on täiesti olemas ja aitame Teid nii palju kui saame.

Ints
19.04.11, 13:39
Automaatset konverteerimist ei ole tahtnud kasutada. Hoiad kogu raha ühes valuutas ja lauda istudes convertib kohe ümber ja siis püsti tõustes tagasi.

Aga mis valuutas sa enda raha hoiad ? Mul endal oli ka pidevalt jama, et hem näitab tesitmoodi kui asi tegelikult on, see vist oleneb sellest kah, kuidas hem ise valuutat converteerib.

viki
20.04.11, 08:24
Kuidas see olukord meid siis ei mõjuta,kui ma pole üle nelja päeva raha väljavõtule kinnitust saanud?

Tarvi
20.04.11, 11:34
Kuidas see olukord meid siis ei mõjuta,kui ma pole üle nelja päeva raha väljavõtule kinnitust saanud?

Ootamatult suure arvu väljamaksete tõttu võib Teie tehingu töötlemine võtta tavapärasest pisut kauem. Kinnitame, et Teie rahalised vahendid on PokerStarsis kindlas kohas ning anname endast parima, et tagada väljamaksete kiire töötlemine.

Vabandame siiralt võimalike ebameeldivuste pärast.

viki
20.04.11, 12:52
Tänud vastamast.Ootan siis edasi.

janek174
20.04.11, 13:31
Ootamatult suure arvu väljamaksete tõttu võib Teie tehingu töötlemine võtta tavapärasest pisut kauem. Kinnitame, et Teie rahalised vahendid on PokerStarsis kindlas kohas ning anname endast parima, et tagada väljamaksete kiire töötlemine.

Vabandame siiralt võimalike ebameeldivuste pärast.

Sain supportilt oma arupärimise peale sõnasõnalt samasuguse copy/paste vastuse. Iseasi kas juba viiendat päeva ootamine kvalifitseerub ''pisut kauem'' alla. Tegelikult võiks selle aja peale ikka mingisugunegi ettekujutus juba olla, kas oodata tuleks veel paar päeva või paar nädalat.

PokerStars Regina
20.04.11, 19:16
:spade::heart::diamond::club:SCOOP Reload boonus 50% kuni $200:club::diamond::heart::spade:

Tänutäheks ustavuse eest, tähistab PokerStars selle aastast Spring Championship of Online Poker (SCOOP) sündmusi 50% reload boonusega kuni $200 (või vastav summa €, £ või CAD $)! See on suurepärane võimalus suurendada kontoseisu ning panna seejärel oma oskused proovile SCOOP laudades. Osaledes turniiridel teenid ka punkte boonuse vabastamiseks.

Lihtsalt tee alates tänasest kuni 8. maini (kell 23:59 ET) oma PokerStarsi kontole sissemakse kasutades koodi ‘SCOOP’. Seejärel on Sul vajaliku arvu VPPde ja boonuse vabastamisega aega kuni 31.mai südaööni (23:59 ET).

Boonus vabastatakse $1 iga 20 VPP kohta ning see lisatakse Sinu PokerStarsi kontole $10 (või €10, £10, CAD $10) suuruste osamaksetena. See tähendab, et iga $10 vabastamiseks on Sul vaja koguda 200 VPPd.

Lisa informatsioon peagi saadaval ka meie veebilehel aadressil:
http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/reload-bonus/

ment52
20.04.11, 19:21
Seadke oma prioriteedid korda, stressipalle endiselt pole poes.

pastilaa
20.04.11, 19:29
:spade::heart::diamond::club:SCOOP Reload boonus 50% kuni $200:club::diamond::heart::spade:

Tänutäheks ustavuse eest, tähistab PokerStars selle aastast Spring Championship of Online Poker (SCOOP) sündmusi 50% reload boonusega kuni $200 (või vastav summa €, £ või CAD $)! See on suurepärane võimalus suurendada kontoseisu ning panna seejärel oma oskused proovile SCOOP laudades. Osaledes turniiridel teenid ka punkte boonuse vabastamiseks.

Lihtsalt tee alates tänasest kuni 8. maini (kell 23:59 ET) oma PokerStarsi kontole sissemakse kasutades koodi ‘SCOOP’. Seejärel on Sul vajaliku arvu VPPde ja boonuse vabastamisega aega kuni 31.mai südaööni (23:59 ET).

Boonus vabastatakse $1 iga 20 VPP kohta ning see lisatakse Sinu PokerStarsi kontole $10 (või €10, £10, CAD $10) suuruste osamaksetena. See tähendab, et iga $10 vabastamiseks on Sul vaja koguda 200 VPPd.

Lisa informatsioon peagi saadaval ka meie veebilehel aadressil:
http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/reload-bonus/

Sellised tähelepanekud:

1. kui mul on hetkel 4ndat päeva pendiv cashout, siis kas see mõjutab boonuse saamist kui peaks kinnitatama?

2. link ei tööta kahjuks

janek174
20.04.11, 19:38
Eks see promo olegi selle jaoks mõeldud, et kõik kes oma rolli välja kandsid, selle kindlasti tagasi deponeeriks.

tonis
20.04.11, 19:54
1. kui mul on hetkel 4ndat päeva pendiv cashout, siis kas see mõjutab boonuse saamist kui peaks kinnitatama?
Saab ka nii, et tühistad cashouti ning lisad boonuskoodi seal lahtrisse.

PokerStars Regina
20.04.11, 20:04
Sellised tähelepanekud:

1. kui mul on hetkel 4ndat päeva pendiv cashout, siis kas see mõjutab boonuse saamist kui peaks kinnitatama?

2. link ei tööta kahjuks

1. Jah link pole veel saadaval, lihtsalt info on nii värske veel. Loodame homseks veebika ülesse saada :) Sorry

2. Väljamakse on süsteemis kuupäevaga millal sa selle tegid, seega see ei mõjuta sinu reload boonust, juhul kui deposiidi ajal boonuskoodi ala puudub või ei anna sisestada seda, peale raha kontole saabumist palun kirjuta meile ja lisame selle sulle manuaalselt :)

Potsataja
20.04.11, 20:25
Sain supportilt oma arupärimise peale sõnasõnalt samasuguse copy/paste vastuse. Iseasi kas juba viiendat päeva ootamine kvalifitseerub ''pisut kauem'' alla. Tegelikult võiks selle aja peale ikka mingisugunegi ettekujutus juba olla, kas oodata tuleks veel paar päeva või paar nädalat.

Pisut kauem on minu arust 10% enam senisest ajakulust, natuke kauem 25%, palju kauem 50% ning üle mõistuse kauem 100%+ senisest perioodist. Eks arvesta ise oma senine keskmine ajakulu välja :p

kilu6
20.04.11, 20:41
:spade::heart::diamond::club:SCOOP Reload boonus 50% kuni $200:club::diamond::heart::spade:

Tänutäheks ustavuse eest

May 2011, 50% up to $200, 20xVPP, 24 days clearance



Jul 2008, 20% up to $150 ??, 20xVPP
Oct 2008, 20% up to $200, 20xVPP
Mar 2009, 20% up to $120, 20xVPP
Aug 2009, 50% up to $300, 25xVPP, 60+90 days clearance, in 3 parts
Jan 2010, 25% up to $150, 20xVPP, 90 days clearance
May 2010, 20% up to $100, 20xVPP, 20 days clearance
Sept 2010, 20% up to $100, 20xVPP, 20 days clearance
May 2011, 50% up to $200, 20xVPP, 24 days clearance

Kui võtta et 5VPP=$1 raket, siis
25xVPP bonus -> 20% lisaRB
20xVPP bonus -> 25% lisaRB

PokerStars Regina
20.04.11, 22:43
Seadke oma prioriteedid korda, stressipalle endiselt pole poes.

Kle kontrollisin meie VIP poega üle, sain järgneva vastuse, hetkel pole plaanis stressipalle üldse enam tellida. Seega kahjuks pean teatama, et jääd oma stressipallidest ilma, pead leidma midagi muud mida mudida ja oma stressi alandada :biggrin:

Tigrano
20.04.11, 22:47
Niisuurele kliendile nagu ment52 peaks kasvõi eraldi tellima, kehva teenindus mängijale, kes maksab miljoneid raket :)

JakoJ
21.04.11, 01:29
:spade::heart::diamond::club:SCOOP Reload boonus 50% kuni $200:club::diamond::heart::spade:

Tänutäheks ustavuse eest,
Ustavaks peaksite neid pidama kes ei teinud cashouti, ja pmst nüüd kui neil ple seda 200 panna siis gg, mitte neid kes esimesel võimalusel raha välja kandsid vms, ei tundu loogiline?

ranka
21.04.11, 03:15
Niisuurele kliendile nagu ment52 peaks kasvõi eraldi tellima, kehva teenindus mängijale, kes maksab miljoneid raket :)

lol. mendi stressipallid on kindlasti suur level. mängija, kes teenib MILJONEID ei ole mitte mingi probleem tellida stressiball helikopteriga lätist :)

ment52
21.04.11, 07:03
lol. mendi stressipallid on kindlasti suur level. mängija, kes teenib MILJONEID ei ole mitte mingi probleem tellida stressiball helikopteriga lätist :)

Ole nüüd mõistlik, ma olen üks suurimaid donaatoreid starsis.

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/stressiapllivaja.jpg

Tarvi
21.04.11, 08:34
Seadke oma prioriteedid korda, stressipalle endiselt pole poes.

OK, mul mitu neid. Kui Eestisse tulen suvel, võin ühe kaasa tuua sulle :) :P

PokerStars Regina
21.04.11, 14:57
:club::diamond::heart::spade:SCOOP Reload boonus 50% kuni $200:spade::heart::diamond::club:


Kui Teie kontodel on veel 'Pending Cashout' ja kui soovite meie boonuse kampaaniast osavõtta - võite väljamakse tühistada - sisestades 'SCOOP' boonus alale läheb see süsteemi kirja kui reload boonus.


Lisaks nagu ka eelnevalt mainisin, juhul kui Teil on 'Pending Cashout' võite teha deposiidi ilma et see mõjutaks Teie boonust.

VisaHing
21.04.11, 22:09
Oot saan ma õigestu aru, et kui mul pending cashouts ütleme ntx 200$, siis ma saan selle nagu pmst muuta ümber hoopis sissemakseks ja sellega bonuse teenida?


// A siuke küss Regina, et need kasutajad, mis läksid kinni, sest vanus oli >21, kas võib kindel olla, et need tehakse lahti siis kui 21 saad ? või, et pead kirja saatma or somt?

tonis
21.04.11, 22:21
Oot saan ma õigestu aru, et kui mul pending cashouts ütleme ntx 200$, siis ma saan selle nagu pmst muuta ümber hoopis sissemakseks ja sellega bonuse teenida?

Jah, ennem kui ära tühistad, pead pending cashouts aknas boonuskoodi sisestama sinna alla lahtrisse.

Tarvi
21.04.11, 23:40
// A siuke küss Regina, et need kasutajad, mis läksid kinni, sest vanus oli >21, kas võib kindel olla, et need tehakse lahti siis kui 21 saad ? või, et pead kirja saatma or somt?

Sünnipäeval peaksid need kasutajad saama kirja informatsiooniga. Lühidalt peab:
1) Sisse logima .EU tarkvarasse (lingi saab klienditoelt)
2) Valima "Move to PokerStars.EE"
3) Alla laadima PokerStars.EE
4) Sisse logima
5) Konto kinnitama

Kui konto sulgemisel oli BronzeStarist kõrgem VIP Staatus, peaks kirjutama klienditukke ning seejärel staatus taastatakse.

taipupole
22.04.11, 10:07
Võiks korda teha: http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/reload-bonus/

Aga küsimus, kas boonus on dollarites või suva mis valuutas ehk kannana 400 euro ja saan 200 euro boonust, kannana 400 jeeni ja saan 200 jeeni jne..?

Madis Very
22.04.11, 10:54
Obv not, 200$ või siis ca 140€ jne

virukunn
22.04.11, 11:33
Jah, ennem kui ära tühistad, pead pending cashouts aknas boonuskoodi sisestama sinna alla lahtrisse.

Seega võin ma praegu 200$ cashoutima panna ja siis selle tühistada ja 200$ boonuse saada ?

Cypher0
22.04.11, 14:26
Seega võin ma praegu 200$ cashoutima panna ja siis selle tühistada ja 200$ boonuse saada ?

1. See peaks kehtima ainult siis kui cashout on pendima pandud enne promo algust
2. Reload Bonus viiskümmend protsenti ehk $200 eest saad soti boonust.

Ints
22.04.11, 15:56
200 on lagi ka jah ?

Cypher0
22.04.11, 16:19
Kui depod $400, saad $200 boonust, mis on jah lagi.

siga
22.04.11, 18:18
1. See peaks kehtima ainult siis kui cashout on pendima pandud enne promo algust
2. Reload Bonus viiskümmend protsenti ehk $200 eest saad soti boonust.

Stars, miks te peedistate lojaalseid kliente. Ma ei ole raha paanikahoos mitte kuhugile kandnud, aga jälle oleme meie need, kellele näkku sülitatakse. Mõelge viisakam süsteem välja.

Iseenesest on muidugi igasugune boonus hea, aga siiski. Kurat jaa pangajuhid koksivad mune ei tea mis ajani.

janek174
22.04.11, 18:27
Stars, miks te peedistate lojaalseid kliente.

Mis see stars valesti teinud on? Lojaalsed kliendid, kes raha kuhugi kandnud pole ja rahulikult rake edasi genereerivad, ei huvita starsi karvavõrdki. Nemad teevad oma töö nagunii ära. Promo on siiski mõeldud igasugu fishidele ja muule kampaaniale, kes kuhugi ripakile jäänud on. Kes sind peedistanud on? Millest sa ilma oled jäänud?

siga
22.04.11, 20:31
Mis see stars valesti teinud on? Lojaalsed kliendid, kes raha kuhugi kandnud pole ja rahulikult rake edasi genereerivad, ei huvita starsi karvavõrdki. Nemad teevad oma töö nagunii ära. Promo on siiski mõeldud igasugu fishidele ja muule kampaaniale, kes kuhugi ripakile jäänud on. Kes sind peedistanud on? Millest sa ilma oled jäänud?

Tigrano muutis postitust: Ära solva teisi siga, viimane hoiatus.

Tarvi
22.04.11, 20:47
:eek:

Kampaaniaid on igasuguseid... Antud situatsioonis pidas meie turunduse osakond seda mõistlikuks. Võimalus on teha deposiit ja pärast 48 tundi väljamakse, kui selleks soov on. Väljamakseid pärast boonust ei piirata, sest selle kätte saamiseks peab koguma VPPsid nagunii.

andero14
23.04.11, 08:36
Final turbo takedown?
Et homme nagu viimane w

PokerStars Regina
23.04.11, 14:45
Final turbo takedown?
Et homme nagu viimane w

Jah 24ndal Aprillil on viimane Turbo Takedown, kuid lähtuvalt hiljutistele turu muudatustele olid need vältimatud muudatused. Vabandame mängijate ees, kes ei ole rahul selle otsusega.

Firzen
24.04.11, 17:47
Turniirid turniirideks, eks neid kaotatakse kindlasti veel või vähendatakse auhinnafonde jõudsalt vähemalt. Huvitav oleks teada, mis turgudelt Stars nüüd ennast välja tõmbab või kus kulutusi vähendama hakatakse? Enam nii palju priisata ei saa ju.

alaska
24.04.11, 18:35
No usa turg nüüd lõplikult suletuks kindlasti ei jää.

Romka
24.04.11, 20:07
Turniirid turniirideks, eks neid kaotatakse kindlasti veel või vähendatakse auhinnafonde jõudsalt vähemalt. Huvitav oleks teada, mis turgudelt Stars nüüd ennast välja tõmbab või kus kulutusi vähendama hakatakse? Enam nii palju priisata ei saa ju.

Daily 40k nüüd 50k grtd + päevastel aegadel suuremad garanteeritud fondid kui ma ei eksi? Win imo.

Firzen
24.04.11, 21:06
Daily 40k nüüd 50k grtd + päevastel aegadel suuremad garanteeritud fondid kui ma ei eksi? Win imo.

See on ka ju täiesti loogiline käik? Võetakse hilisematelt turnadelt fondi vähemaks/kaotatakse ära ja suunatakse Euroopale mõeldud turniiridesse (kindlasti küll mitte kõike).

andero14
25.04.11, 20:19
Kas viimase turbo takedowniga consequtive cash boonust ei olegi w

g00000se
25.04.11, 20:47
Kui tahan kontot ära verifitseerida, sisi saadan passipildi verification@pokerstars.co.uk või .ee'l ka selline elukas olemas juba?

Cash87
25.04.11, 20:50
jep verification@pokerstars.ee

g00000se
25.04.11, 20:51
tänks

bluetramm
26.04.11, 00:05
Kas viimase turbo takedowniga consequtive cash boonust ei olegi w

mul tuli see hilinemisega, arvatavasti peaks sul ka nüüd olema

leits
27.04.11, 11:15
Kust seda muuta saab, et kui hiirerullikuga tahan beti suurust panna, siis ei pane mitte poole blindi kaupa vaid terve blindi?

e: panin kyll et sealt options-betslider options - adjust with big blind .. blabla aga ei tööta nagu :/
e2: samas hiirega klikkides betslideris paneb 1bb kaupa :/

raunsz
28.04.11, 19:46
brag küsimus, aga jah:D
STars -> swedbank ka toimib?

Ints
28.04.11, 23:11
Kust seda muuta saab, et kui hiirerullikuga tahan beti suurust panna, siis ei pane mitte poole blindi kaupa vaid terve blindi?

e: panin kyll et sealt options-betslider options - adjust with big blind .. blabla aga ei tööta nagu :/
e2: samas hiirega klikkides betslideris paneb 1bb kaupa :/

Sul ninja ka töötab ?

PokerStars Regina
29.04.11, 16:31
brag küsimus, aga jah:D
STars -> swedbank ka toimib?

Jep ikka saab :)

Vali kassast - Local Bank Transfer (ehk Kohalik pangaülekanne) > Sealt saad valida mis summa soovid sissemaksta > Saada > ning vali 'Minu Pank ei ole selles nimekirjas'

hxee
02.05.11, 07:25
Tere.
http://www.pokerstars.ee/poker/download/mac/

Kuidagi ei hakka mul .dmg faili alla kiskuma vaid pakub ainult .exe-t. Kas asi minus?

Tigrano
02.05.11, 07:58
Mac-i soft vist ei tööta kahjuks eestlastele veel.

jasssass
02.05.11, 09:53
Ega starsist rakebacki pole võimalik saada juba? läbi mõne affi?

Tigrano
02.05.11, 10:01
Pole kuulnud, et kuskilt saaks.

kuco
02.05.11, 10:23
Ega starsist rakebacki pole võimalik saada juba? läbi mõne affi?

Kõik saavad rakebacki aga see pole otseselt.
Olenevalt palju mängid saad alates 10% kuni 70%

jasssass
02.05.11, 11:34
njah ...70% selleks peaks vist olema supernova elite vms. Kui keegi starsis 6 max mängib nl 50 regulaarselt siis võiks kirjutada kui palju on reaalselt võimalik boonuste näol raha vabastada 0 kasumiga kuu lõikes ja töötunde arvestades. Starsis mingi kalkulaator ka millega seda arvutada saab?

kuco
02.05.11, 12:31
njah ...70% selleks peaks vist olema supernova elite vms. Kui keegi starsis 6 max mängib nl 50 regulaarselt siis võiks kirjutada kui palju on reaalselt võimalik boonuste näol raha vabastada 0 kasumiga kuu lõikes ja töötunde arvestades. Starsis mingi kalkulaator ka millega seda arvutada saab?

http://www.fpppro.com/vpp-per-hand.php