PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

leits
20.09.11, 08:43
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/09/pokerstarsi-tuleb-valja-oma-rush-poker-versiooniga-4977.htm

kollane
20.09.11, 08:46
rushi sõpradele
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28799033&postcount=12051

lenC
20.09.11, 09:57
palun eiiiiiiiiiiiiiiiii

Pahvak
20.09.11, 09:59
palun eiiiiiiiiiiiiiiiii

+1. :(

lambitont
20.09.11, 10:21
kui stars juba full tildistub, siis palun tooge mu raha ka üle

leits
20.09.11, 10:22
palun eiiiiiiiiiiiiiiiii

arvate et fr lauast j22b selle võrra TUNDUVALT fishe v2hemaks? dont think so ..

vapsik
20.09.11, 10:29
Jama

Vandalar
20.09.11, 10:51
+1 to rakeback mill.

KristjanLaas
20.09.11, 11:02
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/09/pokerstarsi-tuleb-valja-oma-rush-poker-versiooniga-4977.htm

Omfg jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Tõsiselt, kui see on midagi ligilähedastki ftp-ga, siis võtan kõik halva tagasi ja enam kordagi ei vingu starsi üle ja võitegi jätta oma RNG nii näpituks kui ise soovite. Hakkan chatis isegi inglise keeles rääkima.
Imeline uudis.

kardaanirist
20.09.11, 15:38
+1. :(
+1 mirrion.

hotcocacola
20.09.11, 15:42
+1 to rakeback mill.

hahaa

Potsataja
20.09.11, 16:13
Omfg jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Tõsiselt, kui see on midagi ligilähedastki ftp-ga, siis võtan kõik halva tagasi ja enam kordagi ei vingu starsi üle ja võitegi jätta oma RNG nii näpituks kui ise soovite. Hakkan chatis isegi inglise keeles rääkima.
Imeline uudis.

Pokerstarsil ei ole RNG-d, neil on hoopis RRG (random rake generator) ja peale rushi on tegu juba DRRG-ga. ;)

KristjanLaas
20.09.11, 16:19
haha:D

hotcocacola
20.09.11, 17:17
lol

KraindOnMaind
20.09.11, 17:37
random rigged generator

virukunn
20.09.11, 17:51
Kas starsis on võimalik kuidagi HUSNG-le registreerida, ilma et ma näeks oma bankrolli ?

alaska
20.09.11, 19:02
on mingi hotkey, mis regab insta kui oled "register" barile vajutanud, 2+2 alles nägin linki.

Peedu
21.09.11, 14:23
Mis kuradi asi on bank statement? Tehke keegi lollile selgeks..

fyte
21.09.11, 14:30
Mis kuradi asi on bank statement? Tehke keegi lollile selgeks..
Oli ka äsja seda tarvis (mitte PS jaoks) ja piisas sellest kui küsisin tellerilt saldo väljavõtet, summad sodisin pastakaga maha obv.

Peedu
21.09.11, 14:33
Ehk siis teoorias peab mul olema väljavõte, kus on nähtav starsi depo?

Spewmonkey
21.09.11, 14:36
Ehk siis teoorias peab mul olema väljavõte, kus on nähtav starsi depo?

Teoorias peab sul olema väljavõte, kus on nähtav su nimi + aadress.

Unfinished
21.09.11, 15:34
Foorumi kaudu ei saa sellisele küsimusele vastata. Esimene küsimus on, kas PokerStarsi kontol registreeritud nimi on sama, mis pangakontol?

Lühidalt, probleem seisneb selles. Tegin ettevõtte kaardiga (Swedbanki Mastercard) sissemakse. Kuna Mastercardile ei saa tagasimakset teha, siis valisin direct bank transferi.
Ja PokerStarsi account on eraisiku nimeline, obv..

Kahjuks ei ole mul teatud põhjustel võimalik kasutada eraisiku kontot. Samas on ettevõtte kaart minu nimeline ja raha liiguks tagasi sama konto peale, kust see ka laekus.

Kas oleks mõeldav (erandkorras) kande tagasi tegemine direct bank transferiga ettevõtte kontole?

tonis
21.09.11, 16:50
Ehk siis teoorias peab mul olema väljavõte, kus on nähtav starsi depo?
Lähed panka ning küsid ntks viimase 2 nädala konto väljavõtet. Teller laseb arvutis konto väljavõtte välja, kus nimi ja aadress peal ning pärast saadad selle starsi. Maksab kuskil 1.60€

hoss23
22.09.11, 10:27
Täiesti pees.

Hello Runo,

Your PokerStars account has been frozen as part of a routine review.

An initial review of your account has revealed that you appear to be using PokerStars real money services from the United States.

As a result we must ask you now to address the following:

- Where are you currently located?

- On what date did you arrive in the USA?

- Have you used PokerStars' real money services from the USA since 15 April, 2011?

- Please provide details about how you connect to PokerStars, including the name of your internet service provider and the connection type (cable/DSL/etc).

Your account privileges have been suspended pending the outcome of our review. Playing on PokerStars during this time will cause any such account to be closed and the funds therein confiscated. Please respond fully and completely within 48 hours. Your cooperation will help to bring the matter to a close promptly.

Best Regards,

Andy
PokerStars Verification Services

vapsik
22.09.11, 10:36
Mingil Kanada vennal oli sama teema hiljuti olnud, kuigi polnud USAs käinud ega midagi.

E: Seoses tööga Sa vist käid palju välismaal? Kas peale Eesti oled ka kuskil mänginud?

pikk28
22.09.11, 11:45
ma kirjutaks .ee supporti eesti keeles
jah hoss ju meremees, mängib vahel nii soomes, rootsis, saksas jne...

Tarvi
22.09.11, 11:58
Lühidalt, probleem seisneb selles. Tegin ettevõtte kaardiga (Swedbanki Mastercard) sissemakse. Kuna Mastercardile ei saa tagasimakset teha, siis valisin direct bank transferi.
Ja PokerStarsi account on eraisiku nimeline, obv..

Kahjuks ei ole mul teatud põhjustel võimalik kasutada eraisiku kontot. Samas on ettevõtte kaart minu nimeline ja raha liiguks tagasi sama konto peale, kust see ka laekus.

Kas oleks mõeldav (erandkorras) kande tagasi tegemine direct bank transferiga ettevõtte kontole?

See pole kahjuks võimalik. Palun võta klienditoega ühendust ning nad selgitavad & pakuvad alternatiivseid võimalusi.

leits
22.09.11, 16:59
ja j2lle mingi kebeniit cashoutida .. no tyrademaa tüsiselt .. mis teil toimub seal

estdonk
22.09.11, 18:40
Mis keberniit ja millise processoriga? Tegin ka just cashoudi. Kaua Processib juba?

20 minutit Moneybookersisse ei tundu küll eriline keberniit olema.

FreakyJason
22.09.11, 21:11
Täiesti pees.

Hello Runo,

Your PokerStars account has been frozen as part of a routine review.

An initial review of your account has revealed that you appear to be using PokerStars real money services from the United States.

As a result we must ask you now to address the following:

- Where are you currently located?

- On what date did you arrive in the USA?

- Have you used PokerStars' real money services from the USA since 15 April, 2011?

- Please provide details about how you connect to PokerStars, including the name of your internet service provider and the connection type (cable/DSL/etc).

Your account privileges have been suspended pending the outcome of our review. Playing on PokerStars during this time will cause any such account to be closed and the funds therein confiscated. Please respond fully and completely within 48 hours. Your cooperation will help to bring the matter to a close promptly.

Best Regards,

Andy
PokerStars Verification Services

WTF?????

timz0333
24.09.11, 12:47
Kuidas sharkscope opt ini maha saab?

virukunn
24.09.11, 12:49
Kuidas sharkscope opt ini maha saab?

Huvitaks ka.

Cash87
24.09.11, 13:16
Pead sharkscope member olema siis saad!

ranka
24.09.11, 13:49
Kuidas sharkscope opt ini maha saab?

Saadad Sharkscope klienditoele kirja ja ütled, et soovid end sisse/välja lülitada. Kirjas kindlasti ütle, et sa ei saa neile kolme senti saata kuna PokerStars.ee kliendis on kõik ülekanded keelatud. Samuti kirja lisa oma kasutajanimi.

PokerStars Regina
24.09.11, 18:40
Kuidas sharkscope opt ini maha saab?

Võite kirja ka support saata, saame seda manuaalselt ka teha. Kuid protsess võtab kuni 14 päeva aega.

nikitheone
24.09.11, 19:29
ma sain sharkscopi meili kaudu mingi 1-2 päevaga opt-in'i maha

hotcocacola
25.09.11, 10:47
Hand description - seda võiks saada menüüst sisse/välja lülitada

adam_q
25.09.11, 17:06
Pokerstarsi uued table themed annavad märku, et lõpuks on 21. sajand jõudnud ka pokkeritubade interfeissidesse:cool:

playmoney laudades näitas mu arust hand rankingut, a raha peale mängides pead juba piisavalt proff olema :)

TaTk
27.09.11, 08:42
Tere Pokerstarsi support.
Küsimus järgmine:
Kui mul on eestis registreeritud pokerstarsi konto, millega mängin regulaarselt Eesti IP alt. Ja kui mängin näteiks 1 kuu Türgi IP alt, teine kuu egiptuse IP alt ja kolmas näiteks Soome? Siis kas kas on ohtu, et ka külmutatakse konto ära? Või ei juhtu midagi?
Lugupidamisega,
Taavi.

ment52
27.09.11, 08:48
14ndast saati ootan bank transferit swedi, standard?

kjmrc
27.09.11, 08:49
Pokerstarsi uued table themed annavad märku, et lõpuks on 21. sajand jõudnud ka pokkeritubade interfeissidesse:cool:

playmoney laudades näitas mu arust hand rankingut, a raha peale mängides pead juba piisavalt proff olema :)

Lugesin ka HCC posti, ja mõtlesin, et mul küll ei näita hand descriptioni & uurisin ka menüüd, ei olnud seal ka kusagil sellist optioni :D

pikk28
27.09.11, 08:50
Tere Pokerstarsi support.
Küsimus järgmine:
Kui mul on eestis registreeritud pokerstarsi konto, millega mängin regulaarselt Eesti IP alt. Ja kui mängin näteiks 1 kuu Türgi IP alt, teine kuu egiptuse IP alt ja kolmas näiteks Soome? Siis kas kas on ohtu, et ka külmutatakse konto ära? Või ei juhtu midagi?
Lugupidamisega,
Taavi.
no mu vennal pandi konto kinni, kuna läänemerel olles sai endale satelliidi kaudu kuidagi USA IP külge korraks :) Hetkel konto freezetud, aga eks ta annab teada, millal lahti tehakse. miski 4 päeva on küll juba kinni olnud

TaTk
27.09.11, 08:56
Loomulikult on see meie enda kaitseks, aga et vältida selliseid "üllatusi" peaks support head nõu andma.
Aga on tal teada ka antud, et kas lahti ikka tehakse?

pikk28
27.09.11, 09:03
miskid küsimused saadeti emaili peale, vastas need ära ja 4 päeva ei kippu ega kõppu. nyyd saatis eesti supporti paar päeva tagasi kirja. hetkel jään vastuse võlgu, kas on vastatud või mitte

Tarvi
27.09.11, 09:51
14ndast saati ootan bank transferit swedi, standard?

support@pokerstars.ee

Tarvi
27.09.11, 09:56
Tere Pokerstarsi support.
Küsimus järgmine:
Kui mul on eestis registreeritud pokerstarsi konto, millega mängin regulaarselt Eesti IP alt. Ja kui mängin näteiks 1 kuu Türgi IP alt, teine kuu egiptuse IP alt ja kolmas näiteks Soome? Siis kas kas on ohtu, et ka külmutatakse konto ära? Või ei juhtu midagi?
Lugupidamisega,
Taavi.

Võib küll juhtuda, et külmutatakse. Kui see juhtuma peaks, siis enne reisile minekut klienditoele teada andmine kiirendab taasavamise protsessi.

teerajaja
27.09.11, 10:35
Siiani kiireim rahade liigutamis aeg Swedbanka:

PS cashout to MB 26.09.2011 13:54
Rahad Moneybookersis 26.09.2011 14:58
Moneybookers to Swedbank olid rahad kohal sama päeva õhtul 26.09.2011

Ainult, et kui Moneybookersis USD konto läks USD to EUR tasu ~9-10 EUR

KristjanLaas
27.09.11, 11:00
no mu vennal pandi konto kinni, kuna läänemerel olles sai endale satelliidi kaudu kuidagi USA IP külge korraks :) Hetkel konto freezetud, aga eks ta annab teada, millal lahti tehakse. miski 4 päeva on küll juba kinni olnud

hoss on su vend?:O

no_limit
27.09.11, 12:08
Stars võiks väljastada deebetkaardi sarnaselt nagu tegi MB. (nt iga kuu 1 $ teenustasu vms). Võiks välja näha umbes selliselt, et cashieris eraldi konto, mille pealt saab kaardiga kulutada. See teeks kaardi veits turvalisemaks. Sama teema piires lisage oma mõtted juurde. Ootan teiste poolset vastukaja.
Asja mõte siis, et kui foorumi arutelu tulemusena leiab idee laia toetuspinna siis starsi support võtab arutelu üle ja võibolla teeb selle reaalsuseks. Oleks nice minu arust, kui selline võimalus oleks olemas.

rahvavaenlane
27.09.11, 12:18
see nõuab juba teisi litsentse ja ei kuulu üldse nende valdkonda mu meelest. sama ei saa ka pangad pakkuda gämblemist, et lähed atm juurde ja seal on nupp, et double or not. ja minu meelest mb ajab selle asja ära küll. või jäi mulle midagi arusaamata su ettepanekus?

no_limit
27.09.11, 12:36
Minu mõte selles, et saaks starsi deebetkaardiga maksta poes ja ATM-ist raha välja võtta. Jätta MB välja ahelast, kes võtab vahelt konvertimistasu, ja muuta rahale ligipääs kiiremaks ja mugavamaks.

Pahvak
27.09.11, 12:41
Minu mõte selles, et saaks starsi deebetkaardiga maksta poes ja ATM-ist raha välja võtta. Jätta MB välja ahelast, kes võtab vahelt konvertimistasu, ja muuta rahale ligipääs kiiremaks ja mugavamaks.

MB võtab siis tasu kui sul pole EUR konto või võtad raha välja. Pealegi olen kindel, et Stars võtaks ka teenustasu ATMst raha võtmisel.

pikk28
27.09.11, 12:44
hoss jah mu noorem vend

Cypher0
27.09.11, 13:25
Minu mõte selles, et saaks starsi deebetkaardiga maksta poes ja ATM-ist raha välja võtta. Jätta MB välja ahelast, kes võtab vahelt konvertimistasu, ja muuta rahale ligipääs kiiremaks ja mugavamaks.

Kunagi ammu vist FT teemas ka arutati taolist varianti. Mina oleks igatahes kategooriliselt sellise asja vastu. Lähed reede õhtul välja, paarist õllest saab mäluauk ja hommikul cashieri avades vaatab korraliku NL100 rolli asemel vastu 3 buy-ini NL5 jaoks (suvaline näide).

ok2aa
27.09.11, 14:56
fishidele ei tohi teha liiga lihtsaks raha väljavõtmist.

ment52
27.09.11, 15:48
Tere kallis,

Täname kirjutamast.

Soovime Teid informeerida, et kuna olete teinud viimase 30 päeva jooksul märkimisväärse arvu väljamakseid, on Teie praegune taotlus tagasi lükatud.

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/m2rkimisv22rne.png

:redface:

leits
27.09.11, 15:54
Lol, out of cash :D?

Tigrano
27.09.11, 18:23
Tõesti palju väljamakseid teinud :) Sellepeale tekib kohe küsimus, mikse selline vale on PS poolt vajalik.

peete82
27.09.11, 20:54
Siia võiks ilmuda Starsi esindaja seletus, mis BS see selline on. Kas mu rahad on ohus? Võtan kõik välja, raisk :)

hotcocacola
28.09.11, 02:45
Tere kallis,

Täname kirjutamast.

Soovime Teid informeerida, et kuna olete teinud viimase 30 päeva jooksul märkimisväärse arvu väljamakseid, on Teie praegune taotlus tagasi lükatud.

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/m2rkimisv22rne.png

:redface:

mul oli varem täpselt sama teema (kui tilti läxin ja PS-Regiinal lasin koibi sipsutada..lol).
Aga maybe tõesti ala 2000$sest cashoudist lükatakse see esimene kord tagasi, et ikka kontrollida mängija andmeid/dokumente.

hotcocacola
28.09.11, 02:48
Btw, tegelikult on vist asi hoopis selles.



Currently Moneybookers purchase limits are:

US $10 - minimum purchase
US $600 - maximum amount to purchase within 24 hours
US $1,500 - maximum amount to purchase within 7 days
US $2,000 - maximum amount to purchase within 30 days - ebareaalselt väike imo.

http://www.pokerstars.ee/en/poker/real-money/moneybookers/

teised: http://www.pokerstars.ee/en/poker/real-money/cashouts/

lenC
28.09.11, 02:53
need numbrid on deposiitide kohta

Tarvi
28.09.11, 09:59
Need on turvalisuse kontrollid, mida viime läbi vastavalt reeglistikule, mis on alati kehtinud ning mis kehtib ka edaspidi kõikidele mängijatele. Lisaks meie sisepoliitikale on need nõutud ka litsentsi tingimustes.

PokerStars ei valeta oma mängijatele. Kui teil on küsimusi, millele soovite vastuseid, kirjutage klienditukke ning olukorda selgitatakse.

Me ei tee neid kontrolle oma lõbuks, vaid et tagada turvaline mängukeskkond kõikidele mängijatele.

Godspeed_EJ
28.09.11, 10:12
Tarvi, see on ju otsene vale, kui väidetakse, et viimase 30 päeva jooksul on tehtud märkimisväärne arv väljamakseid ja reaalne seis tehingutega on 0. Miks ei võiks kohe kirjutada, et tegemist on turvalisuse kontrolliga?

Arvestades viimase aja sündmusi netipokkeriga üldiselt, siis paneb natuke muretsema küll.

Tarvi
28.09.11, 10:14
Tarvi, see on ju otsene vale, kui väidetakse, et viimase 30 päeva jooksul on tehtud märkimisväärne arv väljamakseid ja reaalne seis tehingutega on 0. Miks ei võiks kohe kirjutada, et tegemist on turvalisuse kontrolliga?

Arvestades viimase aja sündmusi netipokkeriga üldiselt, siis paneb natuke muretsema küll.

Tegemist võib olla algatatud kuid mitte lõpule viidud (tühistatud) väljamaksetega või siis faktiga, et arvesse võetakse kumulatiivset väljamaksete väärtust. Selle limiidini võib jõuda ka ühe väljamaksega.

jasssass
28.09.11, 13:50
KUMULATIIVNE VÄLJAMAKSETE VÄÄRTUS :D :D Maalt ja hobusega tahaks ka aru saada

Dzuu
28.09.11, 14:02
KUMULATIIVNE VÄLJAMAKSETE VÄÄRTUS :D :D Maalt ja hobusega tahaks ka aru saada

+1, meenus see kohe
http://www.youtube.com/watch?v=Cy22vcVwifg&feature=related

ment52
28.09.11, 14:41
Saadetud dokumendid kiideti 10 minutiga heaks igatahes. Aga huvitab miks neid ei küsita mult kohe vajadusel mitte 2 nädalat pärast väljamakset minu enda uurimise peale.

ranka
29.09.11, 18:29
Hand description - seda võiks saada menüüst sisse/välja lülitada

Nõu faking vei!

Hand descriptionit näeb mingitel freerollidel ja play moneys. Kui ei oska oma kätt lugeda, siis saad karistatud. Samamoodi softid, kus lähed allin, avatakse kaardid ja hakkavad protsendid jooksma. No milleks? Et kõige jubedam donk saaks ka aru, et bottom paariga on tal ainult 5% equitit?

ranka
29.09.11, 18:33
Stars võiks väljastada deebetkaardi sarnaselt nagu tegi MB. (nt iga kuu 1 $ teenustasu vms). Võiks välja näha umbes selliselt, et cashieris eraldi konto, mille pealt saab kaardiga kulutada. See teeks kaardi veits turvalisemaks. Sama teema piires lisage oma mõtted juurde. Ootan teiste poolset vastukaja.
Asja mõte siis, et kui foorumi arutelu tulemusena leiab idee laia toetuspinna siis starsi support võtab arutelu üle ja võibolla teeb selle reaalsuseks. Oleks nice minu arust, kui selline võimalus oleks olemas.

Are u serious? Juba turvalisuse kaalutlustel on see räige risk Starsile. Häkitakse ära Y konto, dumbitakse raha veryfied kontole, kellel kaart. Tehakse kiire cashout. Kopeeritakse/varastatakse su kaart ja tehakse su bankrollile harakiri. Muidugi limiidid aitaksid aga kui nad on liiga väikesed muutub kaart mõttetuks, kui liiga suureks siis tekib risk.

Praegusel süsteemil ei ole mitte midagi viga. Õpi oma rahasid majandama maximaalselt 5 päeva ette (tegelt piisab päevast) ja ongi mure murtud.

kollane
04.10.11, 12:57
Lampi SN staatus ära võetud, kuigi oli spetsiaalne diil. Mina täitsin kõiki punte.
Saatsin kirja, eks paistab, mis õeldakse. Väga imelik igatahes

raaids
04.10.11, 13:47
Lampi SN staatus ära võetud, kuigi oli spetsiaalne diil. Mina täitsin kõiki punte.
Saatsin kirja, eks paistab, mis õeldakse. Väga imelik igatahes

on see aasta ka 100k tehtud ikka?

kollane
04.10.11, 13:52
on see aasta ka 100k tehtud ikka?

Ei ole. Mul oli spetsiaalne diil, et selle aasta lõpuni kehtib SN. SNi on 12k jäänud. Loodan, et mingi apsakas lihtsalt.

nikitheone
04.10.11, 20:17
Kiidan starsi: tegin täna mängu, aken avanes, aga ei saanud midagi teha - vastane varastas chippe (husng). samal ajal olin netis/skypes sees. tõmbasin neti välja ja sisse, oli läinud mingi osa chippe. Lõpuks kaotasin mängu. Saatsin starsile kirja, saatsid raha tagasi. Mainisid, et enam nii ei tee ka.

Respect!

e: viie mintsaga vastasid ka, kell 9 õhtul eesti aja järgi

PokerStars Regina
05.10.11, 13:20
Annan infot:

Hetkel käimas Server Restart kuni kella 15.00 Eesti ajajärgi, palume kannatust :) Võib tekkida ka probleeme piltide ilmumisega lauas.

Tänan !

Madis Very
09.10.11, 08:40
[ ] Peale 21. saamist uuesti oma kontosse logides taastatakse automaatsel vana VIP tase ja saate tagasi oma teenitud VPPd.


right

Niisama mainin, et süsteem vigane hetkel suva ka sellest :)

Cash87
09.10.11, 11:38
Ega nad automaatselt ei tee midagi. Pead ilusti küsima ja saad insta :)

hotcocacola
09.10.11, 14:00
Kes oskab öelda, kui palju raket on 30 000 VPPd ?

Spewmonkey
09.10.11, 14:09
Kes oskab öelda, kui palju raket on 30 000 VPPd ?

$5-5.5k'ish vist.

ranka
10.10.11, 22:14
Kes oskab öelda, kui palju raket on 30 000 VPPd ?

Turniiridel 5454.54 dollarit.

jasssass
12.10.11, 21:10
Sattusin tilti
http://www.youtube.com/watch?v=qkZM6osRxYQ&feature=related

kuco
13.10.11, 09:58
Sattusin tilti
http://www.youtube.com/watch?v=qkZM6osRxYQ&feature=related

Ole siis tildis edasi. 1 käsi oli veidi fishine aga ka mitte väga hullu
6x tõmbad 30:70 ära, standard ju :)

mazterplazter
13.10.11, 20:10
Kas sellest võib tekkida probleeme , kui lasen kellegil teisel enda PS kontole raha saata , samas kui ta pole veel 21aastane ?

Fabulous
13.10.11, 20:21
Kas sellest võib tekkida probleeme , kui lasen kellegil teisel enda PS kontole raha saata , samas kui ta pole veel 21aastane ?
Kuna buddy transfer ei tööta ja chipdumping on ebaseaduslik, siis on vastus vist jah?

mazterplazter
13.10.11, 20:45
Kuna buddy transfer ei tööta ja chipdumping on ebaseaduslik, siis on vastus vist jah?

ma mõtlen just seda , et kui ma kasutan raha laadimiseks kellegi teise pangakontot , kes pole 21..

Fabulous
13.10.11, 20:49
ma mõtlen just seda , et kui ma kasutan raha laadimiseks kellegi teise pangakontot , kes pole 21..
Swedist vms pangast depomisel ei ole isikukoodi vaja sisestada/ID kaardiga audentida?

kjmrc
13.10.11, 21:34
Swedist vms pangast depomisel ei ole isikukoodi vaja sisestada/ID kaardiga audentida?

Ei.

Cash87
13.10.11, 21:42
ma mõtlen just seda , et kui ma kasutan raha laadimiseks kellegi teise pangakontot , kes pole 21..

Siis tekib probleem väljakandmisel jällegi!

rahvavaenlane
14.10.11, 00:23
TYRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR üks selline river veel starsi poolt, lendan ise londonisse ja saate kõik seal harjavarrega sellised anaalsed noomitused et vähe pole. fkng rigggggggggged

MTTSNG
14.10.11, 07:52
Tegin esimest korda deposiidi krediitkaartipealt. Nüüd kandsin välja raha MB-sse nagu ikka. Võtab kuidaski tavapärasemalt kaua see cashout aega. Kuigi möödas on vaid 10h, olen harjunud 1-2 tunniga. Muretsen ilmaasjata või ... ?

Priidix
14.10.11, 08:02
Tegin esimest korda deposiidi krediitkaartipealt. Nüüd kandsin välja raha MB-sse nagu ikka. Võtab kuidaski tavapärasemalt kaua see cashout aega. Kuigi möödas on vaid 10h, olen harjunud 1-2 tunniga. Muretsen ilmaasjata või ... ?

Ja, kui juba pendib siis on asi ok.

Tarvi
14.10.11, 11:23
Tegin esimest korda deposiidi krediitkaartipealt. Nüüd kandsin välja raha MB-sse nagu ikka. Võtab kuidaski tavapärasemalt kaua see cashout aega. Kuigi möödas on vaid 10h, olen harjunud 1-2 tunniga. Muretsen ilmaasjata või ... ?

Kui raha ei lähe samasse kohta, kust deposiit on tulnud, siis vaatab turvalisuse osakond väljamakse üle... Muretsemiseks pole põhjust, aga võid alati Supporti kirja saata, et oma närve rahustada :-)

valustyng
14.10.11, 19:09
kas täna psi või mb-ga mingi jama, et jube kaua venib?


edit: tundub nii, enam support ka ei vasta. läheb ilmselt sama teed pidi mis ftp

edit2: 3 tundi hiljem jõudis papp kohale..uus rekord :)

Tigrano
14.10.11, 21:09
kas täna psi või mb-ga mingi jama, et jube kaua venib?


edit: tundub nii, enam support ka ei vasta. läheb ilmselt sama teed pidi mis ftp

Ei tule enam tunni või kahega, vaid üldjuhul 12h kanti.

Tigrano
15.10.11, 18:03
Kas kellegil veel soft kõvasti freezib?

pikk28
15.10.11, 18:22
mul ka vahel jah miskiks 10 sekiks umbes

FreakyJason
15.10.11, 19:08
tra. see soft võib ***** käia

eluvaatleja
15.10.11, 19:37
Kas kellegil veel soft kõvasti freezib?

hetkel küll paistab töötavat.

Priidix
15.10.11, 20:20
Kui freezib, läägib vms, proovige - Lobby -> options -> table disp.. -> animation -> full(beta).

rahvavaenlane
15.10.11, 23:14
okei ma olen nüüd suures osas maha rahunenud, aga kullakallid pokerstarsi reginad,tarvid ja muud maarikad, tunnisrage ausalt üles, et teil seal töötavad 1miljonit neegrit(saia ja öömaja ja 8 penni eest) kes jälgivad kõike laudu ja võtavad vajalikul hetkel kappide ja lampide otsast ebareaalseid rivereid välja. või kuidas teie põhjendate neid täiesti EBAREAALSEID rivereid mida ma sain terve eelmise nädala jooksul.?

jasssass
16.10.11, 02:09
okei ma olen nüüd suures osas maha rahunenud, aga kullakallid pokerstarsi reginad,tarvid ja muud maarikad, tunnisrage ausalt üles, et teil seal töötavad 1miljonit neegrit(saia ja öömaja ja 8 penni eest) kes jälgivad kõike laudu ja võtavad vajalikul hetkel kappide ja lampide otsast ebareaalseid rivereid välja. või kuidas teie põhjendate neid täiesti EBAREAALSEID rivereid mida ma sain terve eelmise nädala jooksul.?

kolmas kuu juba läheb 125 buy in alla ev ja lõbusatel riveritel ei paista lõppu tulevat.....ootame heaterit :)

suitsutihane
16.10.11, 08:12
kolmas kuu juba läheb 125 buy in alla ev ja lõbusatel riveritel ei paista lõppu tulevat.....ootame heaterit :)
muudke location (Country) ära, proovitud, töötab 100%
PS, osadel permanent pandud, näpitud ja ei saagi muuta, asukohta

leits
16.10.11, 09:03
näita seda 125bi alla ev graphi plz

jasssass
16.10.11, 11:24
Kuidas ma selle graafiku siia saan? pole kunagi postitanud graafi pmst võin panna küll üles

nikitheone
16.10.11, 11:30
upload.ee - pane sinna pilt ning siis vajuta nuppu (go advanced) all, "insert image" ja pane sinna see link

jasssass
16.10.11, 13:31
näita seda 125bi alla ev graphi plzhttp://www.upload.ee/image/1735561/upload1.bmp

ment52
16.10.11, 13:35
nl10s nii lühikese ajaga 3k kaotamine teeb sinust sisuliselt legendi

leits
16.10.11, 13:41
nl10s nii lühikese ajaga 3k kaotamine teeb sinust sisuliselt legendi

mauahhahaha :D:D:D

jasssass
16.10.11, 15:25
mauahhahaha :D:D:D

:D graafiku print screen on tehtud mõni nädal tagasi ja selleks ajaks oli -ev kusagil 80 buy in, tegemist on nl 100cap-iga mille buy in on 20 taala

pastilaa
16.10.11, 16:00
:D graafiku print screen on tehtud mõni nädal tagasi ja selleks ajaks oli -ev kusagil 80 buy in, tegemist on nl 100cap-iga mille buy in on 20 taala

Nahavärv valge?

Fabulous
16.10.11, 19:57
:D graafiku print screen on tehtud mõni nädal tagasi ja selleks ajaks oli -ev kusagil 80 buy in, tegemist on nl 100cap-iga mille miinimum buy in on 20 taala
FYP

ziiga
17.10.11, 11:31
FYP
Nagu näha mõnel pole targemat teha kui foorumis targutada ja tähti närida..
Mis vahet sellel on kui palju sa sinna CAP i raha saad kaasa võtta. Max saad ainult 20$ sisse lükata ja imo seda võibki buy in lugeda.

Cash87
17.10.11, 17:10
Selles osas, et kõik SS jooksevad kindlasti alla EV ja ei jõua sellele iial järgi. Flip after flip, asi on strateegias mitte Starsis!

E-Kunn
18.10.11, 22:57
Kas ja kuidas saaks laudades need turniiri teadaanded ära kaotada?

OuMaiGaad
18.10.11, 23:04
Kas ja kuidas saaks laudades need turniiri teadaanded ära kaotada?

Options>Tournament Announcements>Block Pop-Up and Chat announcements

E-Kunn
18.10.11, 23:09
Tänan!!!
Huvitav et ise seda üless ei leidnud.

teppand
19.10.11, 20:41
kas starsis on mingeid boonuseid ka selliste jaoks, kes pole seal ammu mänginud ja nüüd tahaks depo teha?

Tigrano
19.10.11, 21:03
Praegu just saaksid 5$ turnapileti tasuta, deposiit peab olema vähemalt 30$ ja kood EETIME , muud väga ei pakuta.

ranka
20.10.11, 00:16
Kas keegi pani tähele, et Starsis nüüd shortcutid. PokerStars->Options->Hotkey Settings (Beta)

kuco
20.10.11, 08:34
Kas keegi pani tähele, et Starsis nüüd shortcutid. PokerStars->Options->Hotkey Settings (Beta)

Yeah aga nad ei tööta nii hästi kui sooviks. Üks kindel näide on, et kui mul on defineeritud mingi klahv "Bet/Raise Allini" siis sellega ei ole võimalik ennast callida allini.

Sulgpallur
20.10.11, 09:02
Yeah aga nad ei tööta nii hästi kui sooviks. Üks kindel näide on, et kui mul on defineeritud mingi klahv "Bet/Raise Allini" siis sellega ei ole võimalik ennast callida allini.
Defineeri siis 'Call' shortcut, ei näe siin probleemi

peete82
20.10.11, 09:34
Yeah aga nad ei tööta nii hästi kui sooviks. Üks kindel näide on, et kui mul on defineeritud mingi klahv "Bet/Raise Allini" siis sellega ei ole võimalik ennast callida allini.

StarsHotkey on ju ammu juba olemas, kus see töötab.

ropka11
20.10.11, 10:01
Keegi siin kunagi kirjutas, et pokerstars võiks teha oma pangakaardid.
Eile nägin TV-s PokerItalia pealt reklaami kus reklaamis pokerstars visaelectron kaarti.
Pokerstarsi esindajatest keegi võiks kommenteerida kas tõesti pokerstars itaalias selline variant olemas.
Või oli tegemist mingi naljareklaamiga-itaalia keelt ei valda.

rahvavaenlane
20.10.11, 20:02
sain hea tünga täna. regasin ennast turnale ja ei jõudnud tingimusi läbi vaadata. mul oli veel mitmeid turnasid lahti. järsku lõppeb mäng ära ja teade tuleb et võitsite 70c. mismõttesnagu????? alla sisseostu??? vaatan siis lobby ja tuli välja, et uus formaat on tekkinud. aja peale turnad. 15,30,60 ja 120 min. oleks enne tähele pannud oleks teistmoodi mänginud. aga ok. tuleb strateegia peale veidi mõelda ja proovida neid.

no_limit
21.10.11, 22:36
Tere.
Oskab keegi kiirelt seletada kuidas eksportida starsi noted (märgid roheline, punane jne) ning importida need teise arvuti starsi
Tänud.

bluelite
21.10.11, 22:48
Ehk on sellest abi.

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/how-export-notes-about-players-pokerstars-711563/

alaska
21.10.11, 22:50
Copyd notside faili pokerstars.ee kaustast teise arvutisse, avad starsi seal, valid options-player notes-import notes.

Tarvi
23.10.11, 10:27
Keegi siin kunagi kirjutas, et pokerstars võiks teha oma pangakaardid.
Eile nägin TV-s PokerItalia pealt reklaami kus reklaamis pokerstars visaelectron kaarti.
Pokerstarsi esindajatest keegi võiks kommenteerida kas tõesti pokerstars itaalias selline variant olemas.
Või oli tegemist mingi naljareklaamiga-itaalia keelt ei valda.

Selline kontsept on Itaalias tõesti olemas.

Tegemist on pre-paid kaardiga, millele saab erinevate meetoditega raha peale laadida (ka ATMides kasutades sularaha sissemakset) ning seda saab kasutada väljamakseteks.

Kaarti ei saa kasutada kulutamiseks otse PokerStarsi kontolt, vaid enne peab tegema väljamakse kontolt kaardile (nagu ikka) ning seejärel saab kaarti kasutada nagu tavaliselt (ostud, ATM, etc)

http://www.italiapokerclub.com/wp-content/uploads/2011/04/stars-card.jpg

http://www.pokerstars.it/starscard/

Vandalar
23.10.11, 12:01
Millal on lootust starsi versiooni rush pokerist näha?

virukunn
24.10.11, 13:28
Selline kontsept on Itaalias tõesti olemas.

Tegemist on pre-paid kaardiga, millele saab erinevate meetoditega raha peale laadida (ka ATMides kasutades sularaha sissemakset) ning seda saab kasutada väljamakseteks.

Kaarti ei saa kasutada kulutamiseks otse PokerStarsi kontolt, vaid enne peab tegema väljamakse kontolt kaardile (nagu ikka) ning seejärel saab kaarti kasutada nagu tavaliselt (ostud, ATM, etc)

http://www.italiapokerclub.com/wp-content/uploads/2011/04/stars-card.jpg

http://www.pokerstars.it/starscard/


Väga kena. Paneme nüüd Eestis ka sellise asja püsti.

estdonk
24.10.11, 13:53
Pakun puusalt et sellise kaarti puhul peaks olema väljamaksed insta? Kuigi samas on vist tegu ikkagi VISA-le withdrawimisega, seega mingi paar päeva?
Kui jah, siis MB Mastercard ikka kasulikum?
Tõenäoliselt on ka tegemist mingi Itaalia Panga/Firma välja antud kaartiga, kuna seda sai ka sissemakse automaadist laadida. Siin nõuaks see vist täiesti nullist aretamist hakkamist? Aga jah päris ülbe asi oleks.

bi0hazard
26.10.11, 12:53
Stars läks maha ?

jasssass
26.10.11, 12:53
Serveri restart jälle?

Tigrano
26.10.11, 12:54
Tundub, et midagi jooksis kokku jah.

Potsataja
26.10.11, 12:56
Isle of man connection on good aga pokkerstarsis vist keegi loksutas kohvi serveri peale.

Svenza
26.10.11, 12:57
Tra, mul buttonil QQ ja häving...

Vandalar
26.10.11, 13:03
Keegi teab kui kaugel PokerStarsi oma rush projekt on?

Firzen
26.10.11, 13:13
Keegi teab kui kaugel PokerStarsi oma rush projekt on?

Ei tea, aga ilmselgelt minu oma on ka kaugemal.

bi0hazard
26.10.11, 13:20
Kaua võib...

darvvidaz
26.10.11, 13:38
Tagastavad raha SNG - del ?

bi0hazard
26.10.11, 13:43
Sooviks ka teada, perse läind üritus nagunii, 4 45man ftd oli olemas juba...

Potsataja
26.10.11, 13:44
LOL

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/stars-down-possibly-australia-only-1118009/index6.html#post29481532

darvvidaz
26.10.11, 13:46
Peale nii pikaperioodilist blackouti vist peaksid tegelema juba rahade tagastamisega, FullTilt anyway sellist vastutulelikust näitas omal ajal.

darvvidaz
26.10.11, 13:48
<---- Kahju multitableritest

Tarvi
26.10.11, 14:06
Palun kirjutage klienditukke, kes probleemide ajal turniiris olid.

Potsataja
26.10.11, 14:09
Probleemid pole ju veel möödas ?

Muidu tõesti imelik, et "Network Status" on Manx Telecom, Isle of Man 100% ja Pokerstars Website, Isle of Man 0%.

Fabulous
26.10.11, 14:23
Kaugel järgmine milestone hand on?

xdannpannx
26.10.11, 14:24
Päev perses :(

jasssass
26.10.11, 14:26
Käisin metsas seenel ära juba, no tra kaua võib

Cypher0
26.10.11, 14:28
Just sain sisse.

Supsti
26.10.11, 14:36
Ärge kasutage shortcuti, minge pokerstars.exega. Mul hakkas tööle igastahes

PokerStars Regina
26.10.11, 15:31
NB! Oleme saanud mitmeid teateid ühenduse katkemise kohta. Probleem on tingitud Euroopa ISP-st, mitte PokerStarsist.

Kui mängisite turniiril ja tunnete, et olite ISP probleemidest negatiivselt mõjutatud, saatke meile palun e-kiri pealkirjaga:

Näiteks, kui Teie kasutajatunnus on 'PokerMagic' ja mängisite turniiril #300030551 sisseostuga $50+5, peaks pealkiri välja nägema selline:

REFUND: Tourney #300030551, $50+5, PokerMagic

bi0hazard
26.10.11, 16:45
Kuidas ma kirja saadan, kui mängisin sngsid ja mitte ühte, vaid lausa mitut.

Foux
26.10.11, 23:30
Mul Stars jube aeglane täna. Nett jookseb kenasti ja midagi ei tõmba aga connection näitab kõikumist 50% ja 100% vahel. Kõik lauad jooksevad korraga kokku ja siis järsku igal pool korraga action, kui tööle hakkab. Mäletan, et Trios oli kunagi mingi teema, et pidi mingi faili ära kustutama kaustas mingi aja tagant... äkki PSil ka miskit sellist?

Tigrano
27.10.11, 08:33
Mul on sama asi, tegin isegi arvuti puhastuse alates win7, nüüd ikka vahel viskab sisse. Ei usu, et arvutis midagi põhjustab hangumist, peab uurima veel.

Tarvi
27.10.11, 09:41
Minge PokerStarsis "Help" menüüsse ning valige "Network Status..." (sel ajal, kui näete ühenduse langemist 50% peale jne), seal vajutage "Report", mis salvestatakse PokerStarsi kausta. Saatke see fail klientitukke ja meie tehnilised spetsialistid saavad üle vaadata & nõu anda.

Kui probleem esines ainult eile, siis on tegemist ühe suure euroopa ISP probleemiga, mis põhjustas ühenduse katkemisi mitmetes Euroopa riikides...

pikk28
27.10.11, 10:32
mul sama asi nagu Tigranol. Vahel kui pf actionil hangub, siis connectioni taastumisel näen flopis ainult ühte kaarti :).

qbj0hn
28.10.11, 13:08
mul sama asi nagu Tigranol. Vahel kui pf actionil hangub, siis connectioni taastumisel näen flopis ainult ühte kaarti :).

Sama asi :).

Nozzu
28.10.11, 16:55
Kaalun rolli pokerstarsi kandmist aga ma ei hammustanud Pokerstars.ee lehel lahti seda raha väljakandmise süsteemi ja limiite.
Konkreetselt huvitab, mis on see miinimum summa mida saab kanda Swedbanki kontole juhul kui ma kannan sisse 100 eurot (väljamakse suurus ja deposiidi suurus on kuidagi omavahel seotud, nagu ma välja lugesin)

Lehelt sain aru, et väljamakse suurus peab jääma vahemikku 100 kuni 6500 USD. Kui miinimum on tõesti 100 daala, siis nii mina ei mängi :). Alustan tasemest NL4 ja vahest tahaks ju end premeerida ning näiteks 15 või 25 eurtsi välja kanda. 100 daala aga ei kannata veel ju ka NL10 välja kanda kuna see moodustab suht suure osa bankrollist.

viki
28.10.11, 17:51
Kaalun rolli pokerstarsi kandmist aga ma ei hammustanud Pokerstars.ee lehel lahti seda raha väljakandmise süsteemi ja limiite.
Konkreetselt huvitab, mis on see miinimum summa mida saab kanda Swedbanki kontole juhul kui ma kannan sisse 100 eurot (väljamakse suurus ja deposiidi suurus on kuidagi omavahel seotud, nagu ma välja lugesin)

Lehelt sain aru, et väljamakse suurus peab jääma vahemikku 100 kuni 6500 USD. Kui miinimum on tõesti 100 daala, siis nii mina ei mängi :). Alustan tasemest NL4 ja vahest tahaks ju end premeerida ning näiteks 15 või 25 eurtsi välja kanda. 100 daala aga ei kannata veel ju ka NL10 välja kanda kuna see moodustab suht suure osa bankrollist.Krediitkaardiga on miinimum 100$.Otse pangaarvele kandes peaks miinimum 10$ olema.

Nozzu
28.10.11, 18:40
Tänud! Igaks juhuks: oskab keegi seda 10 daala kinnitada?

Ja veel, kuidas kõige kasulikum lehega liituda oleks? Pokerstars ise pakub first depo boonust. Aga kas pokkeriprod pakub mingieid alternatiivseid variante?

leits
28.10.11, 18:49
swedist on 8€ min .. peaks piisav olema

Nozzu
28.10.11, 18:50
Ei, küsimus pole mitte swedist vaid swedi :)


Ja....hmm, tundub, et kui pokkeriprod midagi ei paku, siis mul on mõtekas regada läbi pokerstrategy. Saan sama, kuni 600 daalase deposiidi boonuse pluss kogun pokerstrategy punkte...

Tigrano
28.10.11, 19:07
Starsi meil ei ole kahjuks midagi pakkuda, ainult liitumise linki :)

reggie
28.10.11, 19:29
Ära läbi stradegy kyll liitu, ma olen sealt saand 1 s***e freerolli miljoni mängijaga... 3 aastat, aitähh.

Nozzu
28.10.11, 19:34
Aga läbi mille siis liituda?

KristjanLaas
28.10.11, 19:35
Aga läbi mille siis liituda?

pokerlistings imo.

vapsik
28.10.11, 19:37
pokerlistings imo.

imo mitte, viimased 3 kuud või rohkem ehk pmst peale black Friday'd pole sealt mitte mingeid pakkumisi tulnud. Pokernewsil vist peaks aeg-ajalt midagi toimuma, aga pead ei anna.

KristjanLaas
28.10.11, 19:39
imo mitte, viimased 3 kuud või rohkem ehk pmst peale black Friday'd pole sealt mitte mingeid pakkumisi tulnud. Pokernewsil vist peaks aeg-ajalt midagi toimuma, aga pead ei anna.

Tõsi, pole jälginud viimasel ajal, üldiselt vähemalt olid neil parimad boonused algajale.
Enam siis ilmselt mitte, praegu ei oskagi pakkuda siis välja midagi. Ise olen ka 0 affilatega.

Nozzu
28.10.11, 19:43
Priwas tuli kah pakkumine liituda läbi pokkernewsi. Kas kolleegium kiidab heaks? :)
Ma ise mõtlen siin, et äkki on mulle pokerstrategy punktide eest avanevad artiklid ikkagi kasulikumad kui pokernewsi freerollid.

EDIT: Samas ma vaatasin praegu pokernewsi lehelt, et tõepoolest, neid freerolle ja muid turniire korraldatakse seal ikka suht usinalt. Samas kui pokerstrategy ei paku pokerstarsiga liitumisel tõepoolest mitte ühtegi hüve.

Cypher0
28.10.11, 20:10
Priwas tuli kah pakkumine liituda läbi pokkernewsi. Kas kolleegium kiidab heaks? :)
Ma ise mõtlen siin, et äkki on mulle pokerstrategy punktide eest avanevad artiklid ikkagi kasulikumad kui pokernewsi freerollid.

EDIT: Samas ma vaatasin praegu pokernewsi lehelt, et tõepoolest, neid freerolle ja muid turniire korraldatakse seal ikka suht usinalt. Samas kui pokerstrategy ei paku pokerstarsiga liitumisel tõepoolest mitte ühtegi hüve.

Teistest affiliatedest tegelt vist väga kõva häälega rääkida ei tohi, aga mu arust ka oleks NokerPews sulle parem kui pokerstrategy. Edu!

Nozzu
28.10.11, 20:16
Nojah, ise kaldun kah sinnapoole. Pealegi on mul need artiklid nagunii vajaliku levelini arvutisse salvestatud. Nii, et asi vist otsustatud. Tänud.

alaska
28.10.11, 23:38
Liitusin kunagi pokernewsi kaudu starsiga, sain ühe korra mingi freerolli promo peale silverstari tegemist, pärast enam mitte, saatsin korduvalt maile aga vastust ei tulnud mitte kunagi. ÄRA LIITU POKERNEWSI KAUDU!!!

MTTSNG
29.10.11, 18:34
Mina kiidan küll heaks läbi Pokernewsi liitumist, päris häid pakkumisi sealt vahepeal tulnud, näiteks paar kuud tagasi olid Sunday Million freerollid, kuhu ei tulnud sittagi palju mängijaid.
Pakkumisi tuleb päris tihti läbi Pokernewsi liitudes.

Priidix
30.10.11, 18:09
Mul reklaamid maas, aga milestone sildid tulevad ikka ette. Neid kuidagi maha ei saa?

Tyler Durden
30.10.11, 21:59
Peab vist nendega leppima jah.

jasssass
30.10.11, 23:05
Kas mõnel kaasmaalasel supernova elite staatus ka kätte on saadud?

MTTSNG
30.10.11, 23:08
Ei ole
Ei ole
Ei ole

KristjanLaas
30.10.11, 23:38
williamil

camu
30.10.11, 23:41
Tal hetkel pole.

kardaanirist
30.10.11, 23:44
ja ta ei ole ju eestlane?

MTTSNG
31.10.11, 03:39
Keegi eestlane juhib hetkel sunday milli, stäkk 3.1 mil, teisel kohal 2.6mil
76 mängijat alles
bukkwildh on user
GOGOOGOGOGOGO
E: 2 of 41. Tuleb :))
Võõras inimene, aga kihvt siiski vaadata kui eestlasel lubab väga suurt summat tulevat :)

Sunday stormis sick.. ft käimas.. 99 lükkab nuppe.. AA call.. floppi 9..
Käsi2: 8Q lükkab nuppe sb pealt, kq call bb flop 88x
käsi3: sb lükkab A3.. bb instacall 99 .. flop 3xx, turn blank, river 3.
pole just eriti mõttetu turna ft.. ei taha teada mistilti siuksed suckoudid tähendavad sellises ft-s


E2: out kahjuks eestlane
miski 30s koht ja 3k $
kõigepealt QQ KK.. kaotas pool stäkki.. ja edasi ak v qk pf all in.. flop q, turn q

estdonk
31.10.11, 09:34
Mati312 jälle hittis HU lauas milestone käe.

jasssass
31.10.11, 10:27
milestone Mati tegutseb jälle....

hotcocacola
31.10.11, 19:43
Keegi eestlane juhib hetkel sunday milli, stäkk 3.1 mil, teisel kohal 2.6mil
76 mängijat alles
bukkwildh on user
GOGOOGOGOGOGO
E: 2 of 41. Tuleb :))
Võõras inimene, aga kihvt siiski vaadata kui eestlasel lubab väga suurt summat tulevat :)

Sunday stormis sick.. ft käimas.. 99 lükkab nuppe.. AA call.. floppi 9..
Käsi2: 8Q lükkab nuppe sb pealt, kq call bb flop 88x
käsi3: sb lükkab A3.. bb instacall 99 .. flop 3xx, turn blank, river 3.
pole just eriti mõttetu turna ft.. ei taha teada mistilti siuksed suckoudid tähendavad sellises ft-s


E2: out kahjuks eestlane
miski 30s koht ja 3k $
kõigepealt QQ KK.. kaotas pool stäkki.. ja edasi ak v qk pf all in.. flop q, turn q

tegemist tunnet taimlaga :)

hotcocacola
31.10.11, 19:49
hah, panin starsi käima ja nägin et just jagatakse milestone kätt. Obv NL4 lauas ning lauas istub mingi vend, kellel stack 0.07$!!!!
Ta oli mingi teise shortiga just uue laua teinud :D (mängisid HU-d)
Käe võitja sai 103 ja see shortie 55$

ROFL...nice

Fabulous
31.10.11, 20:54
Mati312 jälle hittis HU lauas milestone käe.
Ta vist milestonede ajal ainult mängibki. 6k kätt PTR järgi lifetime mänginud.

E-Kunn
01.11.11, 10:40
Kuidas nende FPP-dega on. Olen tähele pannud et öeldakse nt et teenisin see kuu nii palju stellaredi ja X väärtuses FPP-si. Kas siis saab võrdusmärgi tõmmata 1FPP= X$? Pigem oleneb ju millele kulutada? Võibolla eespool mainitud ka aga loodan et ei võta tükki küljest kellelgi uuesti vastata.

altzie
01.11.11, 11:07
Tavaliselt arvutatakse 4000$ VIP boonuse järgi, mis maksab 250k FPP ehk 1FPP = 0.016$.

KristjanLaas
01.11.11, 13:27
Seriously, mis on Mati fenomen? Eelmine kord sai mingi 6-7 milestonei vms.

Relamz
01.11.11, 13:33
Seriously, mis on Mati fenomen? Eelmine kord sai mingi 6-7 milestonei vms.

Minu arust passis ta alati sitoutis kui milestone händ toimus. Ehk siis ootas kuni pokerstars ütles laua nime kus milestone hand toimub. Toimus nobetate näppude voor ja jõudis lauda istuda.

SR1337
01.11.11, 19:47
Options -> advanced multi table options -> ask to post blinds when a new game starts

Kas kellegi veel stars lagib praegu?

Nozzu
01.11.11, 19:53
Oh pagan. Tegin Pokerstarsi konto ja nüüd tahan deposiitida. Soft ütleb mulle, et enne deponeerimist tuleb mu vanus kindlaks teha vms. ja hoiatab, et ID kaart ja ID kaardi lugeja oleks käepärast. A mul ei ole ID kaardi lugejat ja ID kaardi koodid on kah juba aastaid unustatud. Kas ilma ID kaardita ei saagi end autentida?

EDIT: Ok, juba nägin, et ka isikukoodiga saab regada. Ainult et pärast, näiteks raha väljavõtmisel, on vaja neile oma dokumendist pilt saata.

saugakarel
01.11.11, 20:01
tee pilti id kaardist mõlemalt poolt ja saada starsi ning poole päeva kui mitte kiiremini on asi korras

Nozzu
01.11.11, 20:10
Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.

nikitheone
01.11.11, 20:22
mh, ei logi starsi sisse :/

Priidix
01.11.11, 20:22
Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.

Saada supporti kiri, kui midagi läks "pekki" : support@pokerstars.ee ; saad korda!

Nozzu
01.11.11, 20:26
Saada supporti kiri, kui midagi läks "pekki" : support@pokerstars.ee ; saad korda!

Peab vist kirjutama jah. Teine katse juba. Nii kui vajutan "Saada" nuppu deponeerimisel. Tuleb kõigepalt teade boonusest ja seejärel viskab aknad valgeks ja task manager teatab, et "program not responding"

Esmamuljed pokerstarsist on igatahes võimsad :)

taipupole
01.11.11, 20:57
võibolla oleks aeg oma 286 välja vahetada

Nozzu
01.11.11, 21:01
Mis 286, See starsi softinikats ei suuda lihtsalt ühtki veebilehte avada. Proovisin praegu näiteks abi menüüst mingi, ah ma ei mäleta, reeglid või midagi avada, mille tarvis peaks avanema veebiaken. Jälle sama teema. Vahetasin Firefoxi korraks IE vastu. Ikka sama kamm.

Mõnus. krrr...

Mõni asjalikum idee, kui arvuti väljavahetamine?

Cash87
01.11.11, 22:27
Mingi popup teema sul.

Nozzu
01.11.11, 22:33
Mingi popup teema sul.

Mnjah, see tundus võimaliku lahendusena. Aga panin praegu menüüst "taasta pop-up teavitamine" a ikka täpselt sama jama. Kohene crash kui üritas veebilehele suunata.

Aga äkki tuleks interneti seadetes midagi ära muuta....hmm, turvalisust vähemaks vms. Omateada mingit popup blockerit peal ei ole. Vähemalt mitte eraldi installitud.

Ja teiste pokkeriklientidega nagu Full Tilt ja Triobet, pole sellist jama juhtunud.

tolmuahv
02.11.11, 08:52
Kas ma olen ainus, kellele PS hakkas eilsest alates hispaania keelseid reklaame ette viskama? Ja see .EE on Pokerstarsi logo tagant kadunud. Muidu kõik nagu toimib.

nikitheone
02.11.11, 08:57
Ma vaatasin ka, et mingi imelik keel. Aga ma arvasin, et portugali :(

karookas
02.11.11, 17:25
portugali ja hispaania keel ju suht sarnased .ülla ülla

aga ei ole mul ette tulnud miskit sellist.!

Vandalar
02.11.11, 17:37
Siin ka mingi võõras keel.

karookas
02.11.11, 17:42
Mnjah, see tundus võimaliku lahendusena. Aga panin praegu menüüst "taasta pop-up teavitamine" a ikka täpselt sama jama. Kohene crash kui üritas veebilehele suunata.

Aga äkki tuleks interneti seadetes midagi ära muuta....hmm, turvalisust vähemaks vms. Omateada mingit popup blockerit peal ei ole. Vähemalt mitte eraldi installitud.

Ja teiste pokkeriklientidega nagu Full Tilt ja Triobet, pole sellist jama juhtunud.

vaata siia ehk on abi : http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_programs/poker-stars-not-loading/c28dcf23-2b1d-4189-99d7-d00c332dc4ff

Mrt1989
02.11.11, 17:51
Kellelgi veel Stars lagib räigelt hetkel ? Räige delay nupude vajutamisel .

karookas
02.11.11, 17:59
Kellelgi veel Stars lagib räigelt hetkel ? Räige delay nupude vajutamisel .

palju sa laudu korraga mängid? mul sama jama vahepeal?

samas kõik korras.
enne pole juhtund kui viimastel päevadel

usu või ära usu aga videokaardi update aitab selle vastu

Mrt1989
02.11.11, 18:01
Ei see pole hetkel probleemiks , ennem mängitud 15+ lauda probleemideta . Hetkel , aga pelasin 1 table HUSNG , ju siis mingi elioni kala hetkel siin kandis.

karookas
02.11.11, 18:06
Ei see pole hetkel probleemiks , ennem mängitud 15+ lauda probleemideta . Hetkel , aga pelasin 1 table HUSNG , ju siis mingi elioni kala hetkel siin kandis.

aa netis asi rohkem siis. mul hakkas läägima kui uue hemi updatesin ja siis saab ainult mängida kui lauad on stackis. muidu ei saa aru mida foldid mida tõstad

eluvaatleja
02.11.11, 20:33
Mhmh, sain end audentitud. Aga pagana starsi soft on juba kolm korda kokku jooksnud. :( Ja nüüd siis hetkel, kui ma vajutasin linki, mis oleks pidanud avama Swedpanki veebilehe deponeerimise lõpule viimiseks.
Huvitav, kas sellega lendas pekki mu ka esmase deponeerimise boonus.

proovi nii, et enne kui starsis midagi weebiga seotlult näpid, avad enne seda ühe ie lehe (n google) ja siis ürita starsis toimetada.

veel võid proovida oma ie- d uuendada ja viimased updated peale kui sa seda teinud juba ei ole.

MTTSNG
03.11.11, 00:04
Võtsin lampi stars millestone handi lahti.. hu laud .. eestlane ToskaV istub sees ja 1.5k $ tuli :)

karookas
03.11.11, 01:57
proovi nii, et enne kui starsis midagi weebiga seotlult näpid, avad enne seda ühe ie lehe (n google) ja siis ürita starsis toimetada.

veel võid proovida oma ie- d uuendada ja viimased updated peale kui sa seda teinud juba ei ole.


seal tundub miskit küpsistega olevat. puudu vms

Nozzu
03.11.11, 11:42
seal tundub miskit küpsistega olevat. puudu vms

Tegelt mul default browseriks Firefox, mitte IE. Aga proovisin mõlemaga ja isegi google chromiga. Ikka sama jama. Aga küpsiste teema - vot see võib küll olla. Sest nagu Pokerstrategy soovitas, kustutasin enne Pokerstarsi alla sikutamist kõik küpsised ära. Hmm...aga mis nüüd saab - kust ma vajalikud küpsised tagasi saan. Ja millised on üldse vajalikud?

Pokerstarsi tehniline tugi pakkus, et asi võib olla ka Eseti tulemüüris ja õpetas tulemüüri auku tegema starsi jaoks. Ok, seda saan õhtul proovida. Aga eriti usku ei ole kuna proovisin juba nii, et lülitasin tulemüüri välja.

Samas, eile oli tõesti nii, et kui ma olin arvuti alles käima pannud ja pokerstarsi kliendi lahti teinud, siis esimesel katsetusel õnnestus kliendil avada KKK lehekülg. Mõtsin juba, et korras aga ei. Teine katse lõppes proge kokkujooksmisega. Ja nii õhtu läbi.

Samas teised pokkerikliendid ja ka emalis olevad kirjad, milles lingid veebilehtedele avavad veebilehitsejat ilma mingi probleemita. Nii, et hmm....see ei saa olla üldine, kogu arvutit hõlmav probleem vaid ikkagi kuidagi konkreetselt Pokerstarsi kliendiga seotud.

Ise siin mõtlesin, et äkki mingi NET frameworki teema - aga noh, see on täiesti lampi mõte, kuna ma tegelt ei teagi, mis asju see NET framework seal arvutis toimetab.

eluvaatleja
03.11.11, 18:31
Tegelt mul default browseriks Firefox, mitte IE. Aga proovisin mõlemaga ja isegi google chromiga. Ikka sama jama. see on täiesti lampi mõte, kuna ma tegelt ei teagi, mis asju see NET framework seal arvutis toimetab.

veel võid proovida, et installid windowsi patchid peale. loodevasti jääb arvuti peale seda tööle...:biggrin:

tee testiks uus windowsi kasutaja ja käivita pokerstars uue kasutaja alt. saad puhta profiili ja siis oleks näha, kas jama on seotud windowsiga või on sinu kasutaja profiilga mingi jama.

küpsised on kräpp... neid pole vajagi...

kui kasutad näiteks windowsi tulemüüri (vb mõni veel), siis sellega kipubki nii olema, et natukene aega peale arvuti "käima jookmist" aktiveeritakse tulemüüri teenus, korraks nagu laseb kõike teha ja siis keerab tulemüür mingid asjad kinni.

flipmachine
03.11.11, 19:20
never mind

Nozzu
03.11.11, 21:01
veel võid proovida, et installid windowsi patchid peale. loodevasti jääb arvuti peale seda tööle...:biggrin:

tee testiks uus windowsi kasutaja ja käivita pokerstars uue kasutaja alt. saad puhta profiili ja siis oleks näha, kas jama on seotud windowsiga või on sinu kasutaja profiilga mingi jama.

küpsised on kräpp... neid pole vajagi...

kui kasutad näiteks windowsi tulemüüri (vb mõni veel), siis sellega kipubki nii olema, et natukene aega peale arvuti "käima jookmist" aktiveeritakse tulemüüri teenus, korraks nagu laseb kõike teha ja siis keerab tulemüür mingid asjad kinni.

Suur tänu kaasamõtlemise ja nõuannete eest. Tegin windowsi alla teise kasutaja ja proovisin sellelt kontolt läbi pokerstarsi veebilehte avada - tulemus kahjuks ikka sama.

Samuti ei andnud effekti Pokerstarsi suppordi poolt saadud juhendid kuidas Eseti tulemüüri auku teha pokerstarsi jaoks Tegin küll aga tolku sest polnud. Ok, siis installisin Eseti üldse maha ja tegin arvutile restardi. Windowsi tulemüür oli samuti maas nagu Windows mulle paaniliselt teatas. Lasin pokerstarsi käima, vajutasin abi menüü alt "korduma kippuvad küsimused" ja jälle, selle asemel, et veebilehte avada, jooksis proge kokku.


Mis windowsi updatedesse puutub, siis sellega on küll mingi kamm. Nimelt ta ei tee neid ära. St. need on alla sikutatud, lasen need ära installeerida, teatab et kõik on installeeritud. Annan restardi käsu ja
nüüd imelik osa: juba jupp aega ei suuda mul arvuti end ise välja lülitada vaid jääbki jaurama sealmaal kus see "shutting down". Et siis lülitan nupust välja.
Jama on aga selles, et kui ma nüüd uuesti windowsisse sisse login teatab ta mulle jälle, et näe rida uuendusi vaja ära installida, needsamad, mis ma just installinud olin. Enamus neist seotud mingi net frameworkiga, sealt mul ka see kahtlus tuli, et äkki see kudiagi asjaga seotud.

Mõni idee mida teha võiks?

SR1337
03.11.11, 22:38
Mul vistaga on nii, et ta teeb neid update alati siis, kui shutdowni paned arvuti. Ära teda nupust välja lülita, las ta võtab oma aja... äkki teebki neid uuendusi.

kjmrc
03.11.11, 22:51
Mul vistaga on nii, et ta teeb neid update alati siis, kui shutdowni paned arvuti. Ära teda nupust välja lülita, las ta võtab oma aja... äkki teebki neid uuendusi.

Siis ta peaks sellest ka teavitama, et Windows is installing blabla... Mitte lihtsalt Shutting down imo.

Nozzu
03.11.11, 23:07
Siis ta peaks sellest ka teavitama, et Windows is installing blabla... Mitte lihtsalt Shutting down imo.

Mhmh, just. AGA PROBLEEM LAHENDATUD! :)

Nimelt, leidis Revo uninstaller, et mu arvuti käivitades käivitatakse ka Comodo firewall mida ma kunagi ammu-ammu kasutasin ja siis maha installeerisin. Mingil kujul oli see siiski registrisse ja startuppi alles jäänud. Ka käivitas arvuti ilma, et ma ise seda teadnud oleks mingi McAffe viiruse. Need kaks arvutist välja rookinud, oligi probleem lahendatud.
Nüüdseks on juba ka deposiit edukalt tehtud.

Uhh, neli õhut lammutasin ja jaurasin arvutiga aga lõpuks, kui ma juba alla olin andmas ja Windowsi uuesti installimist plaanisin, viis visadus ja õige programmi otsa komistamine sihile.

Minu vabandused ka Starsi ees, nemad polnud süüdi :)

kjmrc
04.11.11, 09:24
Hehe, nii lihtlabane asi oligi põhjuseks :) Aga edu!

Madis Very
05.11.11, 10:07
PCA100 reload kood vist ei funka eestlastel ? Või mis tingimused/miinimum depo sellel on ?

PokerStars Regina
05.11.11, 11:42
PCA100 reload kood vist ei funka eestlastel ? Või mis tingimused/miinimum depo sellel on ?

Töötab ikka, lihtsalt Eestlasel on oma kood, proovi 'EEPCA100', deposiidi puhul miinimum on vastavalt meetodile mida kasutad. Näiteks SwedBank/Uneti puhul miinimum on €8. Kampaania tingimusi saad lugeda:

http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/10th-anniversary/giveaway/

Kui ei õnnestu leida boonuskoodi ala või ilmneb veateade, võid jätkata deposiidi tegemist ilma boonuskoodita ja pärast edukat deposiiti saada kiri klienditeenindusse lisame boonuse manuaalselt.

Edu! :)

PokerStars Regina
05.11.11, 11:46
Kas ma olen ainus, kellele PS hakkas eilsest alates hispaania keelseid reklaame ette viskama? Ja see .EE on Pokerstarsi logo tagant kadunud. Muidu kõik nagu toimib.

Jah esines probleeme automaatsete pop-upidega - olime sellest teadlikud ja nüüdseks peaks probleem lahendatud olema.

leits
05.11.11, 12:24
oot palju depoma peab et 100$ boonus saada? Kaua aega vabastada on?

hotcocacola
05.11.11, 14:53
Saan aru et see reload boonus pole rahaline?

Madis Very
05.11.11, 14:54
IMO pole ja, vaid mingi piletikese saad. Woohoo

masterpuppet
06.11.11, 11:49
Ja ma veel mõtlen, miks inimesi on nii lihtne petta...

Engels
08.11.11, 11:47
Kas kellegil veel SNG-s ei leia ühtegi lauda?

alaska
08.11.11, 11:52
serveri restart.

Foux
08.11.11, 19:32
Mis värk sellega on, et kõik mu notes'id kaovad ära peale igat update'i?

Cash87
08.11.11, 19:49
See on igivana kala juba. Ma hoian eraldi kaustas ning impordin iga päev uuesti.

Tigrano
08.11.11, 19:52
Ei ole mõtet update.exe-ga käima tõmmata klienti vaid lihtsalt klent, update tehke siis kui juba küsib või mingi suurem muudatus tulnud.

Foux
09.11.11, 22:18
See on igivana kala juba. Ma hoian eraldi kaustas ning impordin iga päev uuesti.

Miks nad seda igivana kala juba ära parandanud pole siis? :/

nikitheone
09.11.11, 22:21
sest see on sinu, mitte starsi kala

Foux
09.11.11, 22:33
Kuidas see minu kala saab olla? .exe failiga PSi minnes ei tööta mul ctrl+0 (igast teised nupud ka) ja ülemine menüüriba on kadund. Ja mis fail Starsi kaustas üldse notes'e hoiab?

nikitheone
09.11.11, 22:37
Ei ole mõtet update.exe-ga käima tõmmata klienti vaid lihtsalt klent, update tehke siis kui juba küsib või mingi suurem muudatus tulnud.

.

ropka11
09.11.11, 22:46
Hõissa praegu panin 10sendise 1laua sng kinni sain pileti world record turnale.Here we go

Foux
09.11.11, 22:46
Paningi kliendiga käima. Selle sitaga ongi see nupujama. Kui keegi mulle nüüd ütleks, et mis failis notes'id asuvad, siis ma saaks reinstallida vms.

siga
10.11.11, 05:01
LÕPUKS OMET. 1-18 detsember mahlane reload boonus pokerstarsis.
Boonuskood: 10


http://img715.imageshack.us/img715/118/10reload.jpg

Priidix
10.11.11, 06:03
Peab meeldima!

pastilaa
10.11.11, 07:05
mahlane reload boonus pokerstarsis

Umbes kuus pakki mahla saab selle eest isegi!

RudiTurbo
10.11.11, 07:51
Seal vasakul, alt teine link Ring Game leaderboards??
Mis seal all on, ma ise lähen saidile, siis ei näe sellist linki.

hotcocacola
10.11.11, 17:49
Nii Starsi rexid, vajan teie abi. Mul paar väga fishyst küsimust:

http://www.upload.ee/image/1801301/4444444.png

Kas keegi selgitaks mulle seda, Supernova, valid until Feb 29, 2012 ?? Mis 01. märtsist saab?





Mul ümmarguselt 88 000 VPPd teha, et jõuda 200 000 VPP milestoneni.
Kas pean 200 000 tegema täis selle aasta jooksul, et saada 2600$ boonus või mul aega 29. veebruarini?


http://www.upload.ee/image/1801309/5555.png

pastilaa
10.11.11, 18:20
Supernova, valid until Feb 29, 2012 ?? Mis 01. märtsist saab?

Pead SN säilitamiseks järgmine aasta iga kuu 7,5k VPPd tegema. Ühe kuu võid vahele jätta. Kui tuleb teine kuu, kus teed alla 7,5k oled SN ilma.

RudiTurbo
11.11.11, 00:07
Boonust on Sul kätte saada aasta lõpuni

PokerStars Regina
11.11.11, 10:38
Mis värk sellega on, et kõik mu notes'id kaovad ära peale igat update'i?

Saada kiri klienditeenindusse saame ülevaadata, võimalusel aidata :)

Madis Very
14.11.11, 17:17
No 10$ boonus on ikka räige mõnitamine, lol wtf

leits
14.11.11, 17:25
No 10$ boonus on ikka räige mõnitamine, lol wtf

10 sobib h2sti 10 billioniga :D