PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39

PokerStars Regina
01.09.12, 21:23
Keegi teab kuna umbkaudu võib windows phonele pokerstarsi app ilmuda?

Hetkel infot pole selle kohta, sorry.

ranka
02.09.12, 00:13
kumb on sobivam zoomi mängimiseks hankida, kas holdemmanager või pokertracker? mu igivana HM1 enam sealt käsi ei impordi ja statte ei näita.

Hangi PT3 - vähem probleeme ja elu stressivabam.

hotcocacola
02.09.12, 02:46
ok2aa, tõmba HEM1-le update, siis peaks kõik töötama. Aga kui ei viitsi, siis 100% PT3!

isutuba
02.09.12, 05:18
Mul on seda korduvalt ette tulnud. Just siis kui ühendus endal ebastabiilne on. Näen ise, et timebank läheb käima, diiler juba seletab, et "tolmuahv, you need to act & shit" ja midagi teha ei saa. Endal on see selgelt kodus ühenduse viga, mida Elion ei suuda parandada. Pakun, et olen 0.5-1% ROI-st kaotanud sellepärast HT-des lifetime.

oleks aeg interneti ühendus ära vahetada?

gamblingFTW
02.09.12, 12:23
Mul WCOOP boonuskoodiga probleem, et kuhu seda sisestada saab. Proovisin reloadida aga kuskil pole boonuskoodi lahtrit.

ristijeesus
02.09.12, 13:11
Seal pole?
http://www.upload.ee/image/2647128/stars.jpg

gamblingFTW
02.09.12, 14:11
noup.

gamblingFTW
02.09.12, 14:23
Kas seal võib olla, et teatud aeg peale väljakannet kaob boonuskoodi lahter ära?

reggie
02.09.12, 15:33
Kas seal võib olla, et teatud aeg peale väljakannet kaob boonuskoodi lahter ära?
Kui sa kampaania ajal välja kannad siis jah, boonust ei saa.

Makuz
03.09.12, 12:18
Selline küsimus, et kunagi regasin läbi pokerstrategy.comi ja sain 50$ starsi, mille kiirelt õhku lasin. Nüüd plaan 600$ depoda ja tahaks teada, et kas welcome bonust saab ikka?

K2okfor_Mey
03.09.12, 20:27
Selline asi kas on võimalik lasta oma PS konto sulgeda ja võtta uus kasutajanimi või siis vana kasutajanimi ning konto taasavada läbi uue affiliate ja saada näiteks first deposit boonust?

muttaja
04.09.12, 00:33
Selline asi kas on võimalik lasta oma PS konto sulgeda ja võtta uus kasutajanimi või siis vana kasutajanimi ning konto taasavada läbi uue affiliate ja saada näiteks first deposit boonust?

On. Õpetad "ema" mängima.

Tarvi
05.09.12, 10:27
Selline asi kas on võimalik lasta oma PS konto sulgeda ja võtta uus kasutajanimi või siis vana kasutajanimi ning konto taasavada läbi uue affiliate ja saada näiteks first deposit boonust?

Ei ole võimalik. Kui "ema mängima õpetad" nagu siin soovitati, siis vahele jäämise korral riskid oma mõlemast kontost ilma jäämisega.


Selline küsimus, et kunagi regasin läbi pokerstrategy.comi ja sain 50$ starsi, mille kiirelt õhku lasin. Nüüd plaan 600$ depoda ja tahaks teada, et kas welcome bonust saab ikka?

Saab küll. Kui varem pole deposiiti teinud, siis kvalifitseeerud esimese deposiidi boonusele.

Pumper
05.09.12, 11:45
Ei ole võimalik. Kui "ema mängima õpetad" nagu siin soovitati, siis vahele jäämise korral riskid oma mõlemast kontost ilma jäämisega.


1 matkamees ei jäänud ju kontost ilma, kuigi tunnistas seda avalikult:)

Makuz
05.09.12, 17:37
Kas keegi teab veel põhjusi, miks HUDi ei kuva mul ? panin, et history märgiks inglise keeles. Folderisse ilusti tuleb kogu ajalugu ja hemis näitab ka, et impordib vahest, aga graafikust vaadates nime ei tuvasta

CeuZ^
05.09.12, 18:12
Kõige uuem versioon olemas?

Makuz
08.09.12, 13:47
Sain tööle, igatahes, mis krdi asi see nüüd veel on ?? tahtsin juba eile cashoutida, aga ütles et mul mingi uncleared deposits ja vaja on lahti mängida 39€, ehk siis mingi 177vppp vms. Mängisin 200 lahti, aga nüüd ikka ütleb, et mul mingi fking uncleare deposits??

Konso
11.09.12, 12:47
Kuna serveri restart tuleb? Saab siis ehk fishide godmode otsa.

estdonk
12.09.12, 08:56
Kuu alguseni pead vist ikka ära ootama. Tehakse suht kaootiliselt neid. Aga kuu esimene teisip-kolmap võiks see juhtuda.

Ints
13.09.12, 09:25
Sain tööle, igatahes, mis krdi asi see nüüd veel on ?? tahtsin juba eile cashoutida, aga ütles et mul mingi uncleared deposits ja vaja on lahti mängida 39€, ehk siis mingi 177vppp vms. Mängisin 200 lahti, aga nüüd ikka ütleb, et mul mingi fking uncleare deposits??

Support ?

Supsti
13.09.12, 11:23
Probleem, RSA token oli hommikul black out. Saatsin supporti kirja ka, milles probleem võiks olla.. Maha pole kukkund, display puruks ei ole. Kas kuidagi mingi reset/restart saab sellele teha?

ropka11
13.09.12, 11:39
Probleem, RSA token oli hommikul black out. Saatsin supporti kirja ka, milles probleem võiks olla.. Maha pole kukkund, display puruks ei ole. Kas kuidagi mingi reset/restart saab sellele teha?
Minu moneybookersi tokeni kohta öeldi kohe, et anna uus tellimus sisse.Tundub, et nendega nii kui katki siis tuleb uus tellida.
Mul hakkas lambist mingeid ime kujundeid numbrite asemel kuvama

leits
13.09.12, 12:22
Probleem, RSA token oli hommikul black out. Saatsin supporti kirja ka, milles probleem võiks olla.. Maha pole kukkund, display puruks ei ole. Kas kuidagi mingi reset/restart saab sellele teha?

ilmselt mitte.. nii kaua saad ju kasutada neid "ühekordseid koode", mis koos tokeniga saadeti

Inevitable
19.09.12, 11:17
Kuna pole kaua PSis aktiivselt mänginud, siis avastasin äärmiselt ebameeldiva momendi, kus .EE keskkonnas ei saa $T saate, ehk siis trade'misega neid cashiks muuta ei saa.

Kas saaksite jagada kuidas .EE keskkonnas üldse $T realiseerida (va. lihtsalt turniiridele registeerimise ja võita lootmisega) saab?

pikk28
19.09.12, 11:34
muudmoodi ei saagi ilmselt

hotcocacola
19.09.12, 12:17
Ei saa tradeda, sest buddytransferid on Pokerstars.ee-s keelatud

Foux
19.09.12, 20:25
Mingi kahtlane kala on Starsis. Mängisin eile 2el erineval laual mängijaga checkson1986. Kumbki kord HUD state lauda ei kuvanud (teiste laudadega oli kõik korras). Ja täna jälle kohtasin seda tüüpi enda lauas ja HUD magab. What kind of sorcery is this?

E: Ja kui lauast lahkub, siis statid nagu niuhti lauas

Vandalar
19.09.12, 20:56
Mingi kahtlane kala on Starsis. Mängisin eile 2el erineval laual mängijaga checkson1986. Kumbki kord HUD state lauda ei kuvanud (teiste laudadega oli kõik korras). Ja täna jälle kohtasin seda tüüpi enda lauas ja HUD magab. What kind of sorcery is this?

E: Ja kui lauast lahkub, siis statid nagu niuhti lauas
IMO peaksid HUD-i tootja supporti kirjutama sellest.

con
23.09.12, 20:00
jep, tõenäoliselt tüüp mingi bug'ise nicki endale luckinud.

Steven Murd
24.09.12, 20:42
http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/rafa-dream-day/

variatsioon
25.09.12, 18:43
kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?

Spewmonkey
25.09.12, 20:54
kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?

Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?

variatsioon
25.09.12, 22:59
Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?
huvitav mõte.. siis võtab stars 1% vahelt.



How are PokerStars’ exchange rates calculated?
PokerStars’ exchange rates are calculated using the current mid-market exchange rate provided by Reuters (http://www.reuters.com/), plus a margin of 1%. The rates are updated on a regular basis throughout the day.PokerStars will waive this margin, as long as the funds are used to play the games, not for currency speculation or any other purpose. Effectively, this means that currency conversions performed in the PokerStars client will use the Reuters mid-market rate without any adjustments.
PokerStars will use Reuters' mid-market rate without any adjustments for any deposits or cashouts that are performed in a supported account currency (US Dollars, Euro, British Pounds or Canadian Dollars). For deposits and cashouts in other currencies, PokerStars will waive half of the 1% margin, making the effective margin 0.5%.
Note that where PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate.
PokerStars reserves the right to change the way exchange rates are calculated without notice.


aga palju siis vahelt võetakse kui starsist saadan dollarid swedi?

Tarmonator
25.09.12, 23:48
no teed endale € konto ka starsi cashieri. Mängid mõned € lauad. Mängid veel natuke. Ja siis kannad €€€ välja €€€ kontolt. Ei ole seal mingit protsenti vahel imo.

pikk28
26.09.12, 06:47
Ma pole aru saanud, et üldse midagi kaotaks. Pideval daalad välja kandnud. Imo enne viimast kinnitavat klikki näed mitu euri need daalad väärt. Täpselt see summa ka mu kontole alati ka laekunud on.

lauri89
27.09.12, 09:57
Kunas tulevad ZOOMi MTT-d?

basiilik
28.09.12, 17:38
Krt ma ei saa aru persse vabandust aga ps lagib mul pidevalt,siis disconnectib ja kui ma HU mängib ajab see ikka rämedalt tilti.Net töötab kõik hästi paned mingi video youtubist laadima ja laeb kiirest.Proovisin ka tarkvara unistallida ja siis jälee peale võtta ikka krt yks sama jama.

basiilik
28.09.12, 17:49
Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?

bluetramm
28.09.12, 17:55
Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?

tee modemile restart (voolujuhe välja paariks minutiks) - mul aitas see lagi vastu

basiilik
28.09.12, 18:04
Point see et nett töötab mul laitmatult, mõtlen kui surfata või midagi allalaadida, ei saa pointile pihta kus võib olla kala?Aga mul muidu netipulk.Sõbral töötab jumala hästi tal ka netipulk.

donkament
28.09.12, 21:16
kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?

midagi ei võta vahelt imo. olen täpselt dollarites ümmargused eurosummad välja kalkuleerinud ja täpselt nii palju on ka kohale tulnud.

mislinn
29.09.12, 03:24
Krt ma ei saa aru persse vabandust aga ps lagib mul pidevalt,siis disconnectib ja kui ma HU mängib ajab see ikka rämedalt tilti.Net töötab kõik hästi paned mingi video youtubist laadima ja laeb kiirest.Proovisin ka tarkvara unistallida ja siis jälee peale võtta ikka krt yks sama jama.

Mul sama jama, ei ole netipulk ega midagi, elisa parim kodulahendus...ei ole lähiaja probleem, vaid juba kuid kestnud jama

ristijeesus
29.09.12, 07:03
Ehk siit saab abi: http://www.pokerstars.ee/en//poker/download/faq/#a15

basiilik
29.09.12, 18:41
Mul sama jama, ei ole netipulk ega midagi, elisa parim kodulahendus...ei ole lähiaja probleem, vaid juba kuid kestnud jama
Täna võtsin Emt pole siiani probleeme olnud, töötab ülihästi, aga eks aeg näitab, muidu olen katsetand Tele2 ja Elisa Minti.

Mrt1989
30.09.12, 10:52
Mis värk sellega on ,et kui tahad välja kanda nt 500$ siis osa summa tahab mb se ja osa Swedi saata ? Korraga swedi kõike ei saa.

vapsik
30.09.12, 10:58
MBst oled viimati sissemakse teinud

isutuba
30.09.12, 10:59
moneybookerisse tuleb algne deposit tagasi kanda ,ülejäänud kanna sinna kus tahad.

Loksutaja
30.09.12, 13:31
The presentation entailed what is to be a complete overhaul of the Pokerstars client for the first time ever, all lobbies and the overall design of the client will be changed with emphasis on making it as easy as possible for recreational players to go from clicking the 'Create account' button to getting pitched their first two cards. Also the 300~ players who attended the event will be the very first to get to test the new software (sick brag).


http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/pokerstars-vip-party-london-sept-29th-1234076/index7.html

lambitont
01.10.12, 07:52
Mis värk sellega on ,et kui tahad välja kanda nt 500$ siis osa summa tahab mb se ja osa Swedi saata ? Korraga swedi kõike ei saa.

ülifrusrteeriv asi. ainukene lahendus on saata supporti kiri ja nad eemaldavad moneybookersi jäädavalt

leits
01.10.12, 20:26
kellelegi veel cashoudiga jama? valin summa ei juhtu mitte midagi ning casheir freezib põhmst :S

korduvalt proovinud kuid tulemus sama :/

vapsik
01.10.12, 20:30
Busto oled raudselt ja raha otsas.

leits
01.10.12, 20:32
järelikult
anyway peale summa valimist ei paku isegi varianti ala kuhu kanda või kannab MBsse tagasi, lihtsalt viskab cashieri akna kinni

ristijeesus
01.10.12, 20:41
Katsetasin ja täpselt sama jama.

vapsik
01.10.12, 20:43
järelikult
anyway peale summa valimist ei paku isegi varianti ala kuhu kanda või kannab MBsse tagasi, lihtsalt viskab cashieri akna kinni

Proovisin ja sama jama. Nädalavahetusel veel kõik toimis.

pastilaa
01.10.12, 20:59
Proovisin ja sama jama. Nädalavahetusel veel kõik toimis.

seda ma räägin. paneb downeri graphe, aga ise cashoudib ja limpsib rammusat koort.

endal ka sama jama...

Strawberry
01.10.12, 20:59
sama probleem

Nozzu
01.10.12, 21:21
Väljamaksed on peatatud. Kogu Pokerstarsis ringlev rahh läks lihtsalt FullTilti ülesostmiseks ja sellega seotud kulude katteks.

estdonk
01.10.12, 21:25
homme restart, vast saab korda ikka, vähemalt peale seda.

Pumper
01.10.12, 21:41
Täna ei saanud mingi aeg ca 10 minti turkadele ka regada, ütles et registration is closed.

Pumper
02.10.12, 10:16
Mis kell restart tuleb?

hoss23
02.10.12, 12:29
Mis kell restart tuleb?

14.00

gamblingFTW
02.10.12, 13:18
kaua see kestab umbes ei tea keegi ?

estdonk
02.10.12, 13:30
kui just midagi väga fcked ei ole siis pakun et 35min

E: krt 38

Mrt1989
02.10.12, 13:44
Zoomi NL lauad on kadunud atm , ei tea kas tuleb veel restart ?

gamblingFTW
02.10.12, 13:44
sng'dega läheb vist kauem :/

E: Sng'd on tagasi wiii

rasmer
02.10.12, 19:28
Mul satelliitide kohta väike segadus. Oletame, et 3 piletit garanteeritud ja alguses osalebki ainult 3 mängijat. Lähevad kohe alguses esimeste kätega kiirelt all-in, 1-2-3 kohad jagatud ja piletid oleks nagu olemas. Sel juhul late reg lihtsalt pannakse kinni jah ? Kujutan peaks ette mingit stsenaariumi kus keegi langeb kohe kolmandana välja ja siis viis minutit hiljem näiteks regab uus mängija, kes justkui võiks ju uuesti kolmandana välja langeda, aga muidugi on kuidagi selle peale mõeldud ilmselt.

ranka
02.10.12, 19:31
Mul satelliitide kohta väike segadus. Oletame, et 3 piletit garanteeritud ja alguses osalebki ainult 3 mängijat. Lähevad kohe alguses esimeste kätega kiirelt all-in, 1-2-3 kohad jagatud ja piletid oleks nagu olemas. Sel juhul late reg lihtsalt pannakse kinni jah ? Kujutan peaks ette mingit stsenaariumi kus keegi langeb kohe kolmandana välja ja siis viis minutit hiljem näiteks regab uus mängija, kes justkui võiks ju uuesti kolmandana välja langeda, aga muidugi on kuidagi selle peale mõeldud ilmselt.

Siis saab turniir koheselt läbi ja kuna turniir läbi, siis lõppeb ka late regamine - sama ju rebuydega. Kui keegi teist rebuyd ei tee, siis ei saa miski uus vend tulla ja eismesel tunnil rebuy teha :)

Ecuador13
05.10.12, 15:27
Kellelgi Jelly Bean'iga on pokerstars mobilega kogemusi? Suppordist kindlat vastust nagu ei saanud...

Tere,

Kas Pokerstars mobile Android 4.1 Jelly Beani ka toetab? Nexus 7 tabletit pean täpsemalt silmas.


Tere xxx,

Täname, et võtsite ühendust PokerStarsiga.

Nexus 7 Tablet vastab rohkem kui miinimum nõuetele selleks et PokerStarsi jooksutada. Palun pange tähele, et seoses kiirelt areneva Android seadmete tõttu ei ole meil võimalik testida kõiki versioone. Soovitame Teil antud seadme ostmise korral konsulteerida poe töötajaga ning uurida tagastuse reegleid juhul kui antud seade ei peaks toimima PokerStarsi programmi kasutamiseks.

PokerStars Mobile Poker app on mõeldud mobiili seadmetele, mis töötavad Android 2.2 ja kõrgematel platvormidel, mille minimaalne resulutsioon on 800x480.

Kodu
06.10.12, 19:46
stars võiks lauda logimisel peamenüü eest ära hüppamise ära muuta või saab seda seadistada kuskilt?

ristijeesus
06.10.12, 19:55
Mõtled Options- advanced multi-table options-minimize main lobby?

Kodu
06.10.12, 20:19
jes tnx lammas on ikka lammas. Seda mõtlesin jah.

Inevitable
09.10.12, 00:50
Arvutiks on Mac ja telefoniks Iphone- Kummagi agregaadiga ei saa mängida . ee keskkonnas. Kui kaua neid asju seal arendatakse ma ei saa aru? Just arvuti kasutamise poole pealt. Maailm Õunastub igapäevaga aina rohkem ja selle jaoks, et saaks kõik oma meelt lahutada, mõnda turniiri mängida, raha teile sisse tuua jne, pean ma mingi PC käkiga mängima.
Korduvalt olen küsinud mingit asjalikku vastust Esindaja käest- Vastus on et pane enda Macile Wind peale ja ole õnnelik-täielik jaburus.
Iphonega kui lähen eesti lingile siis ütleb et IOS tuleb varsti.

Kas PokerStars'i esindajal oleks võimalik kommentaar anda. Ka ennast on virtualiseerimine ära väsitanud.

Rigged
09.10.12, 10:46
Mul satelliitide kohta väike segadus. Oletame, et 3 piletit garanteeritud ja alguses osalebki ainult 3 mängijat. Lähevad kohe alguses esimeste kätega kiirelt all-in, 1-2-3 kohad jagatud ja piletid oleks nagu olemas. Sel juhul late reg lihtsalt pannakse kinni jah ? Kujutan peaks ette mingit stsenaariumi kus keegi langeb kohe kolmandana välja ja siis viis minutit hiljem näiteks regab uus mängija, kes justkui võiks ju uuesti kolmandana välja langeda, aga muidugi on kuidagi selle peale mõeldud ilmselt.
Alles hiljuti oli mingile turkale satikas kus garanteeriti 4k piletit, regas 3,3k, turna algas...ja lõppes samaaegselt. Easy print.

variatsioon
11.10.12, 14:54
kuidas starsi zoomi käsi salvestab?

kas action mis toimub pärast minu fast-foldimist salvestadakse ka HHsse?

Godspeed_EJ
11.10.12, 15:18
kuidas starsi zoomi käsi salvestab?

kas action mis toimub pärast minu fast-foldimist salvestadakse ka HHsse?

Jah

PokerStars Regina
13.10.12, 10:21
Kas PokerStars'i esindajal oleks võimalik kommentaar anda. Ka ennast on virtualiseerimine ära väsitanud.

Tere,

Kahjuks hetkel informatsiooni hetkel pole, kuid kinnitan, et oleme korduvalt seda teemat tõstnud ja teeme seda jätkuvalt, me pole unustanud. Saatsin Teie idee/tagasiside meie Eesti Country Managerile.

NB! Mobiilne pokker on Eestis saadaval ka iOs seadmetele, kui Applei poest ei tööta, soovitan proovida alla laadida otse oma seadmele kasutades allolevat linki:

http://itunes.apple.com/ee/app/pokerstars-mobile-poker-estonian/id526072221?mt=8

gamblingFTW
13.10.12, 12:44
Mul mingi bug hyper turbo HUSNG'des, ei anna rematchi akent enam peale turkat ette. Valikutes pole "keeldu rematchist" ka peal. Pärast tänast uuendust on see jama. Kellelgi veel sama probleem ?

alaska
13.10.12, 13:09
Tahan raha kanda pokerstarsist oma pangakontole, pole seda varem teinud. Nüüd olen igasuguseid pangaväljavõtteid ja koopiaid ja screenshotte ja telefoniarveid saatnud nädal aega ja ikka leitakse mingi viga ja tahetakse midagi uut. Kas see oleks kõik olemata olnud, kui ma oleks lihtsalt oma pangakontolt mingi 5€ starsi kandnud? Ei teinud seda sellepärast, et siis on mingi ooteaeg sissekande ja väljakande vahel, nüüd see aeg kõvasti ületatud muidugi.

Provoker
13.10.12, 16:33
kui dokumente nõutakse, siis reeglina varasem sissekanne ei aita seda vältida. Mul tavaliselt on piisanud seebikarbiga tehtud fotodest ja asi ok. Võin ka eksida muidugi aga loogika ütleb et kontroll on nagunii vajalik sinu kui kliendi huvides juba.

alaska
13.10.12, 18:26
Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.

vapsik
13.10.12, 18:40
Mul SEB omaga mõned aastad tagasi polnud mingeid probleeme.

Potsataja
13.10.12, 20:06
Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.

Imo on sul suht nuts käsi. Kindlasti nõustus PS litsentsi saamisel teatud tingimustega ja kui sa pokerstars.ee-ga liitumisel sisestasid vähemalt isikukoodi ning saatsid hiljem ID-kaardi koopia, siis oleks antud hetkel isegi rumal leppida ainult väljamakse summaga.

Gang Starr
13.10.12, 20:10
Mul mingi bug hyper turbo HUSNG'des, ei anna rematchi akent enam peale turkat ette. Valikutes pole "keeldu rematchist" ka peal. Pärast tänast uuendust on see jama. Kellelgi veel sama probleem ?

remtachi aken tuleb aga kaks varianti olnud kas acceptin ja ika canceldab või siis insta canceldab :/

ranka
13.10.12, 20:18
Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.

Peaks €1 eest tegema teenuse, kus saadan bank-statemente välja. Asjad, mida nii lihne võltsida ja küsitakse ainult bürokraatia eesmärgil. Kui ei eksi siis litsentsi andja (regulaatori) nõue.

q_q
13.10.12, 20:35
miks te eesti.ee-st ei saada statementi?

alaska
14.10.12, 10:03
miks te eesti.ee-st ei saada statementi?

Räägi lähemalt?

-andres-
14.10.12, 10:30
Räägi lähemalt?

Elukoha päringu saad näiteks teha eesti.ee kaudu. Mul oli vaja Triobeti saata, nemad ise lausa ütlesid, et seda vaja.

q_q
14.10.12, 16:19
jah sealt saab e-mailile saata .pdf kus su nimi,aadress jne

ja hea asi veel et sealt saab otse panna pokerstarsi e-maili ehk siis mitte sina ei saada vaid @eesti.ee otse saadab starsile kirja ehk siis v6imatu petta vms, t2iesti safe v2rk

//

"Eluase" alt

niisama saad .pdf alla laadida ja saata "Elukohatõend PDF kujul"

v6i otse e-mailiga starsile saata "Enda ja oma alaealiste laste andmete päring (Rahvastikuregister)"

///

kui otse saadad siis pead obv enne r22kima et nad teaks toimetaja@eesti.ee-lt e-maili checkida

Priidix
14.10.12, 20:43
Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?

kardaanirist
14.10.12, 21:00
Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?

selline probleem on, et kui üritad lauda istuda ja keegi jõuab sinust ette (ehk istub sinu koha peale), siis lööb laua automaatselt kinni. vanasti tuli mingi eraldi pop up, et "this seat is taken" vms ja laud jäi ikka lahti ja lasi uue koha valida.

alaska
14.10.12, 21:56
jah sealt saab e-mailile saata .pdf kus su nimi,aadress jne

ja hea asi veel et sealt saab otse panna pokerstarsi e-maili ehk siis mitte sina ei saada vaid @eesti.ee otse saadab starsile kirja ehk siis v6imatu petta vms, t2iesti safe v2rk

//


"Eluase" alt

niisama saad .pdf alla laadida ja saata "Elukohatõend PDF kujul"

v6i otse e-mailiga starsile saata "Enda ja oma alaealiste laste andmete päring (Rahvastikuregister)"

///

kui otse saadad siis pead obv enne r22kima et nad teaks toimetaja@eesti.ee-lt e-maili checkida

tnx, ootan, mis nad vastavad, siis vajadusel saadan, praegu on kogu lugu mingi case manageri käes. Koguaeg bookersi kaudu toimetanud, pole probleemi olnud ja mitte midagi pole küsitud kunagi, nüüd selline kamm.

kardaanirist
14.10.12, 22:20
selline probleem on, et kui üritad lauda istuda ja keegi jõuab sinust ette (ehk istub sinu koha peale), siis lööb laua automaatselt kinni. vanasti tuli mingi eraldi pop up, et "this seat is taken" vms ja laud jäi ikka lahti ja lasi uue koha valida.

viimased kaks päeva see probleem olnud, aga nüüd viimane sess sarnast probleem ei esinenud. tuli ikka eraldi pop up ja lasi uue koha valida.

metsnik
15.10.12, 02:59
PokerStars Caribbean Adventure pole vist BI ning asukoha tõttu Bahamal Eesti pokkerisõpradele eriti populaarne turniir, aga praegu käimas $10 satikas sellele, kus saada 10 $15K paketti. 9 tundi mängitud ja Eesti mängija "hullpealuu" 1,8M nupuga 5. kohal. avg stack 0,8M ja 10. koha stack 1,25. Siiski 55 mängijat veel alles, seega tükk maad veel mängida.

hotcocacola
15.10.12, 04:27
Maru tuttav username. Hetkel 22 alles ja 1.kohal


edit: Vaatasin PCA satikakava - bljät, mul on tunne, et 2013nda aasta PCA-le (http://www.pokerstarscaribbeanadventure.com/) tuleb räme rahvamass.

metsnik
15.10.12, 04:29
jooks on olnud päris kuldne, siin mängida veel küllaga, aga tundub, et tahab tulla. jaanuaris abiks ikka bahamat väisata

hotcocacola
15.10.12, 04:43
tahaks ise kah minna, aga enne seda oleks vaja kuskil hittida :(

hotcocacola
15.10.12, 04:47
Btw, sellel 10$ Qualifieril oli 24655$-ne Overlay!!!

metsnik
15.10.12, 04:50
seal hitid

Heroiin
15.10.12, 09:51
Ilma ühtegi seadet näppimata ei hüppa enam laud kus on vaja otsus teha ette vaid peale laua ise taskbarilt valima vilgub
milles võiks kala olla?

Mrt1989
15.10.12, 11:27
Advance Multi-Table optionsi alt - Popup table whenever user action is requiered on linnuke ees ? Kui sul samal ajal ka Dont steal focus from chat and notes linnuke siis võib juhtuda , et kui kirjutad lauas või teed notesi siis ei tulegi lauda ette kus next to act vilgub.

Kotkas1000
15.10.12, 12:41
Iga kord, kui uue laua avan, kaob lobby stardiribale. Kuidas ma selle välja saan lülitada? Otsisin vigaseks, aga ei leidnud.

ristijeesus
15.10.12, 12:47
Options- advanced multi-table options-minimize main lobby... eest linnuke ära.

Hullapple
15.10.12, 12:50
Iga kord, kui uue laua avan, kaob lobby stardiribale. Kuidas ma selle välja saan lülitada? Otsisin vigaseks, aga ei leidnud.

Options>Advanced Multi table options>General> vota linnuke eest"Minimize main lobby when opening table"

Kotkas1000
15.10.12, 12:59
Kuidas ma seda ei näinud, ma aru ei saa. Tänan :)

Pumper
15.10.12, 14:22
Kõvad uuendused Starsil, kõigil probleeme hunnikus, nagu ei osata neid asju siis seal arenduses ette näha?

ristijeesus
17.10.12, 10:29
Optionsite all nüüd run it twice olemas.

ranka
17.10.12, 10:53
Optionsite all nüüd run it twice olemas.

Testisin Annesega aga ei töötanud. Linnuke oli küll always ees

tafka31
18.10.12, 17:09
Mul mingi bug hyper turbo HUSNG'des, ei anna rematchi akent enam peale turkat ette. Valikutes pole "keeldu rematchist" ka peal. Pärast tänast uuendust on see jama. Kellelgi veel sama probleem ?

kas see hakkabki nüüd nii olema või on selle probleemi kõrvaldamine nii raske et võtab mitu nädalat aega?

alaska
19.10.12, 12:06
Mis värk selle hyperturbode rematchiga on? Vahest hüppab aken ette, vahest mitte. Nagu mingi logaritm oleks töös, et järjest fishi ei saaks tühjendada.

Rage
20.10.12, 20:49
kas starsis pole miskit depo boonust hetkel? mõtlesin, et prooviks uuesti starsis mängima hakata

pikk28
20.10.12, 23:17
eips

rrrr
21.10.12, 00:19
Ma pole ka aru saanud. Vahel rematchib ja siis järgmine mäng ei anna isegi messaget, et teine vend auto-denys. Tuli see paar päeva tagasi Starsi updatega.

Jazzyl
25.10.12, 13:07
Kas ma olen ainuke kellel hetkel jääb Starsis see kiri ette pendeldama, et Connecting ?

Natuke aega tagasi oli normaalne, ja siis poole mängu pealt kadus ühendus ära, ja enam ei connectigi ära. Sai just enne seda ühele turniirile ka regatud. Ja enam Starsi ei saa.

bi0hazard
25.10.12, 13:08
serveri restart toimub

tafka31
25.10.12, 13:32
Mis värk selle hyperturbode rematchiga on? Vahest hüppab aken ette, vahest mitte. Nagu mingi logaritm oleks töös, et järjest fishi ei saaks tühjendada.

äkki nüüd, peale serveri restarti saab see sitanikerdis, mis paar nädalat ajusid on nussinud ja rematche pole saanud teha ka tööle

alaska
25.10.12, 13:36
Loodetavasti, täna saatsin veel logifailid neile, täitsa arvestatav kahju on selle jamaga, vana sõber "bigdog" sõimas kah koguaeg, et mida ma istun ta lauda, kui ise declinen koguaeg.

Vandalar
25.10.12, 16:09
Kas Run it twice ka töötab kuskil juba?

ristijeesus
25.10.12, 16:15
1 PLO100 laud on. Seisab tühjana.

Vandalar
25.10.12, 16:29
::)

alaska
25.10.12, 16:49
Kui nüüd oli serveri restart, siis rematch probleemi ei lahendanud.

Murdock
25.10.12, 17:09
Jah RIT isegi täitsa olemas

http://www.upload.ee/image/2773707/rit.png

PokerStars Marika
26.10.12, 02:48
Kui nüüd oli serveri restart, siis rematch probleemi ei lahendanud.

Tõepoolest. Kahjuks ei ole HU rematchi probleem veel lahendust leidnud, kuid meie programmeerijad uurivad antud probleemi siiski edasi. Anname endast parima, et teha parandus võimalikult kiiresti.

-KP-
28.10.12, 10:34
Tere,

mängisin pokerstarsis sit and go stepse ning minuga ühes lauas olid 2 Kanada tüüpi. Ja mulle tundus, et nad mängivad kokku. Kuhu peaksin pöörduma, on olemas antud turniiri ID.

Ehk keegi oskab aidata.

PokerStars Marika
28.10.12, 10:51
Tere,

mängisin pokerstarsis sit and go stepse ning minuga ühes lauas olid 2 Kanada tüüpi. Ja mulle tundus, et nad mängivad kokku. Kuhu peaksin pöörduma, on olemas antud turniiri ID.

Ehk keegi oskab aidata.

Kirjuta palun meile aadressil support@pokerstars.ee

tolmuahv
29.10.12, 10:49
Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?

ranka
29.10.12, 11:06
Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?

zoomerang.com on väga-väga suur survey veebileht ehk tegu on tõenäoliselt legit teemaga.

tolmuahv
29.10.12, 11:17
Naljakas teostus igatahes. Gmail on kõik pildid ära blockinud ja kogu e-mail näeb välja totaalne läbu seetõttu. Kui veel mingi kolmanda osapoole (minu jaoks tundmatu, aga vist olen vähe ebakompetentne ka) lehele juhatab, siis kokku õpikunäide sellest, mida ei tohiks ilma hea põhjuseta klikkida.

ranka
29.10.12, 11:23
Naljakas teostus igatahes. Gmail on kõik pildid ära blockinud ja kogu e-mail näeb välja totaalne läbu seetõttu. Kui veel mingi kolmanda osapoole (minu jaoks tundmatu, aga vist olen vähe ebakompetentne ka) lehele juhatab, siis kokku õpikunäide sellest, mida ei tohiks ilma hea põhjuseta klikkida.

Olen täpselt samat asja täheldanud nende surveyde puhul. Muideks - tegelt ei pruugigi olla ju email ise legit. S.t. et hackerid võivad vabalt kasutada ise zoomerang.com teenust, saadavad sulle emaili, koostavad küsimustiku ja küsimustiku lõppu lisavad. Thank You! Please insert your PokerStars username and password to get your free Sunday Million ticket!

PokerStars Regina
30.10.12, 12:27
Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?

Jah tegemist on meie ehtsa küsimustikuga :) Tavaliselt saadetakse peale seda kui oled meie klienditoele kirjutanud.

Kui on probleeme küsimustiku avamisega, kopeeri ja kleepi terve veebilink brauseri interneti aadressiribale ja vajuta Tagasi, et küsimustik avada, see peaks probleemi lahendama.

Zoomerangi küsimustiku täitmiseks soovitan kasutada ühte järgnevatest brauseritest:

•Internet Explorer 5.0 või uuem (Windows või Mac)
•Firefox 2.0.x või 3.0 (Windows või Mac)
•Netscape 4.72 või uuem (Windows)
•Netscape 7.1 või uuem (Mac)
•Safari 2.0 või uuem (Mac)

q_q
30.10.12, 14:11
firefox ver on praegu 16 ja netscape pole olemaski enam

soovitan copy-paste source uuendada

hotcocacola
31.10.12, 05:48
Kas on võimalik Pokerstarsi clientit niimoodi seadistada, et mind logitakse automaatselt mingi X aja pärast välja, kui ma pole aktiivne vms

variatsioon
31.10.12, 22:31
kui kauaks mul FTPst saadud supernova jääb kui ma pole kordagi see aasta üle 6500 punkti teeninud?

sinisebra
31.10.12, 23:58
Kui FTP Midyear bonuse ajal cashout teha, siis bonus kaob ära?

BuildUp
01.11.12, 00:07
Sain läbi ftp starsi veidi T$. Kas seda on võimalik rahaks ka vahetada?

kardaanirist
01.11.12, 03:15
kui kauaks mul FTPst saadud supernova jääb kui ma pole kordagi see aasta üle 6500 punkti teeninud?

ilmselt aasta lõpuni, sest kaks kuud võid "skippida" ja aasta lõpus läheb VPP count nagunii nulli.

PokerStars Regina
01.11.12, 08:09
Tere kõik,

Hetkel läheb meil väga kiireks, üritan foorumis hakata vastama nii pea kui võimalik, kuid palun ainult natuke kannatust, nagu teate on hetkel meie kirjad eeliseks ja neid voolab igalt poolt. Seega soovitan ikkagi supporti kirjutada, kust saame kohe asja uurida.

Ma luban,et PokerStarsi poolt üritame kõik probleemid/küsimused lahendada nii kiiresti kui võimalik. Väga vabandan ebamugavuste pärast mis see Teile tekitada võib, loodan Teie mõistmisele ja arusaamisele.

arx
01.11.12, 22:01
Tere!
Mul on nimelt selline probleem, et ma registreerisin pokerstarsi accounti kui olin Austraalias ja nüüd ma ei saa seda muuta eesti omaks.
Mul ei ole ette näidata viimase kuu arveid kuna elan üürikorteris mitme inimesega, aga saan ette näidata , teha pilti Eesti Passist ja Id kaardist.
Kas oleks võimalik muuta oma account Eesti omaks?
Mu kasutaja pokerstarsis on arx26.

Ettetänades,
Argo

SuusaKunn
02.11.12, 02:12
Hei,

Kas mõni asjatundja teab, kummas väärigus on kasulikum oma BR-i hoida, kas eurodes või dollarites?

estdonk
02.11.12, 07:18
Eesti pangakonto väljavõte peaks ka sobima aadressi tõendamiseks, samuti eesti.ee portaalist välja võetud elukohatõend.

Rigged
02.11.12, 08:09
Hei,

Kas mõni asjatundja teab, kummas väärigus on kasulikum oma BR-i hoida, kas eurodes või dollarites?
Kuna taal on viimasel ajal euro suhtes tugevnenud siis hoiaks taalas.

variatsioon
02.11.12, 09:53
sain 3x10$ boonust.
keegi oskab öelda mille eest? kas saan ka neid pärast cash outi?
http://i49.tinypic.com/i518vc.png

SuusaKunn
02.11.12, 17:21
euro to dollar oli pikka aega alla 1,2? Praegu näitab 1,28 seega vist oleks mõitslik kõik eurod dollariteks vahetada?
On mõni selline ka siin, kes kasutab seda kõikumist ära?

kollane
02.11.12, 17:39
sain 3x10$ boonust.
keegi oskab öelda mille eest? kas saan ka neid pärast cash outi?
http://i49.tinypic.com/i518vc.png

Arvan, et sul mingi FTi boonus jookeb lihtsalt. Vaata järgi My bonus status cashieris.

lenC
02.11.12, 18:35
Kuna taal on viimasel ajal euro suhtes tugevnenud siis hoiaks taalas.
expert analysis, miks sa pokkeriga aega raiskad, hakka forexit crushima

variatsioon
02.11.12, 19:42
Arvan, et sul mingi FTi boonus jookeb lihtsalt. Vaata järgi My bonus status cashieris.
thanks.
FT boonus oligi.

ristik
03.11.12, 13:46
Keegi oskab öelda kui kiiresti support vastab? Bronze star ei sobi mulle kohe üldse.. Vastust olen ka oodanud ca 12h

kollane
03.11.12, 13:53
Keegi oskab öelda kui kiiresti support vastab? Bronze star ei sobi mulle kohe üldse.. Vastust olen ka oodanud ca 12h

ma ootasin kaks päeva, kannata veel natuke.

0ttt
03.11.12, 17:00
On keegi teadlik ka kas see FTP midyear boonus vabaneb mingite osadena?

vMario
03.11.12, 19:23
10 taala kaupa

ristik
03.11.12, 22:32
Sellise kirja sain siis kui küsisin miks mind bronzeks jätsid

Hello,

Unfortunately, we cannot grant your request. Please note that
the VIP status was based on which status you would have earned at
Pokerstars if you'd played the same amount here instead of at
FTP. As such, you didn not play enough in the 12 months
preceding the shutdown of FTP to earn a higher VIP status.

If you have any further questions, please let us know, and thank
you for making PokerStars your choice for online poker.

Regards,

William
PokerStars VIP Team

Väga retsi nalja tehakse mu kulul, kohe kohe oli black card member saabumas..

0ttt
04.11.12, 20:43
Kui hetkel depo teha siis kas depo boonus läheb "ootele" seni kuni olen FTP midyeari vabastanud või hakkab aeg kohe jooksma kuid vabaneb alles siis kui Midyear vabastatud?

supernova66666
06.11.12, 13:21
Ón kellegil hetkel cashoudiga probleeme? Ma tegin üleeile u 48h tagasi cashoudi. Eile ärgates polnud see ikka üle. Tegin cancel ja sooritasin cashoudi uuesti. Täna ärkasin, ikka pole üle. Pole never nii kaua cashoudiga läinud. Tavaliselt MB-sse tulnud paari h-ga üle. Support ka ei vasta.

estdonk
06.11.12, 13:32
kirjuta paymentservices@pokerstars.com ja küsi kas on mingi jama.
Ise tegin reedel viimati ja oli 40 minutiga MB-s

Rigged
06.11.12, 13:33
Eile tegin cashoudi ja kohe kanti raha üle. Sellessuhtes on stars üle kõige.

mislinn
06.11.12, 14:00
Mulka cashout venis, saatsin suporti kirja ja peale seda oli insta kontol

pikk28
06.11.12, 14:36
mul insta ja seda juba mitu aastat. müts maha. ja panka ka veel mitte mb-sse.

supernova66666
06.11.12, 16:20
Endal pole ka mitme aasta jooksul probleeme cashoutidega olnud, kuni praeguseni. Naljakas, et ei vasta ei inglis. ega ka eesti keelne support.

Provoker
06.11.12, 16:27
Ma arvan, et stars on hetkel suppordi jõu tsipa teise suunda keeranud, ehk siis tegeletakse FT ühendamise küsimustega eelisjärjekorras. Õnneks peaks sellega juba valma olema vast.

estdonk
06.11.12, 19:05
Sellepärast kirjutagi paymentservice`le et support suunab selle nagunii sinna.

supernova66666
06.11.12, 19:22
Sellepärast kirjutagi paymentservice`le et support suunab selle nagunii sinna.

Saatsin nii paymentservice, eesti kui ka tavapärasesse supporti. Kuskilt pole vastust. Ja endiselt pole ka cashi tulnud üle.

Ei tea, tundub et kõik jõud on ühendatud hetkel FT peale ja PS enda omad hetkel tehku mis tahavad.

kollane
06.11.12, 19:46
Saatsin nii paymentservice, eesti kui ka tavapärasesse supporti. Kuskilt pole vastust. Ja endiselt pole ka cashi tulnud üle.

Ei tea, tundub et kõik jõud on ühendatud hetkel FT peale ja PS enda omad hetkel tehku mis tahavad.

Mul kolmas päeva jookseb, et FTst uus aadressi kinnitus korda saada. Kujutan ette palju kirju on.

lenC
06.11.12, 19:47
mul on sama jama, sain maili:


Hello Lennart,

Thank you for contacting us.

Please note that your cashout currently has been verified. The time frame for cashout processing in this case can take up to 72 hours. This is stated on the auto confirmation email you were sent at the time of the request. You should have it released within the next few hours.

Thank you for understanding and let us know if you have any further questions or concerns.

Regards,

Gabriel
PokerStars Payment Services
ehk siis praegu pole midagi tulnud, paar tundi ootamist väidetavalt

supernova66666
07.11.12, 02:01
Varsti saab 72h täis, eks näha ole, kas suudetakse selle aja jooksul cashout confirmida.

estdonk
07.11.12, 09:18
endal ka täna cashout tulekul, kas ikka saamata kõigil?

-andres-
07.11.12, 09:45
Mul eile tuli tavapärase tunni asemel neljaga, aga see oli ka kõik.

supernova66666
07.11.12, 11:07
Minul täna peale 05.00 üle tulnud, läks u 60h vist.

ranka
07.11.12, 11:34
Ma arvan, et stars on hetkel suppordi jõu tsipa teise suunda keeranud, ehk siis tegeletakse FT ühendamise küsimustega eelisjärjekorras. Õnneks peaks sellega juba valma olema vast.

Lisaks veel rahandusvennad, kes peavad cashoute protsessima, ning FTP cashieri bug jne.

-Siim-
07.11.12, 15:05
Kas väljakande korral kaob see FTP midyear eest saadud boonus ära?

Matu
07.11.12, 19:17
mul t2itsa alles boonus ja tuleb ka tykk haaval

estdonk
08.11.12, 08:56
17 minutit MB cashout, liigub ikka väga vingelt.

Rage
09.11.12, 10:26
esimese posti lõpus võiks olla ka vast erinevate suppordiemailide kokkuvõte, kuhu aadressile milliste muredega pöörduda.. mu cashout sai rejecti ja saatsin kirja support@pokerstars.ee ja eesti keeles oma mure, obv on neil hetkel FTP tõttu kiired ajad ehk pole veel eilsele kirjale vastust tulnud, samas äkki on cashoutide murede jaoks mõni teine suppordi email?

estdonk
09.11.12, 10:37
Eestikeelne support võtab suhteliselt kaua aega ikka. .com on palju kiirem.
Paymentservices@ on ka suhteliselt kiire, vastab tunniga, vahest ka kiiremini. Sinna kirjuta kenasti Inglise keeles. Nemad peaksidki cashoutidega tegelema.

mislinn
09.11.12, 12:56
Kas ma olen ainuke kellel lobbys ühtegi tühja lauda ei näita?

Dnbftw
09.11.12, 13:03
Kas ma olen ainuke kellel lobbys ühtegi tühja lauda ei näita?

Ega min.players seated filtris peal pole ?

mislinn
09.11.12, 13:04
nop

Dnbftw
09.11.12, 13:15
Lol, ülinaljakas. Enne oli mul olemas tühi laud, enam samuti ei näita :P Programmi sulgemine ja taaskäivitamine ei aidanud.

Maison
09.11.12, 14:16
sama jama, tulin just tsekkama, kas kellegil veel see probleem.

ranka
09.11.12, 14:27
Ju lauad said otsa.

BentleyMulsanne
09.11.12, 14:30
+1 200s on küll tühje ja kõrgemal, niiet kõik korras, fishide invasioon lihtsalt.

OldFish
09.11.12, 21:53
Pokerstarsi soft sassi läinud? Turniiride lobbyd näitavad aiateibaid. :S

Rage
10.11.12, 10:42
ega starsi cashoutidel pole sellist piirangut, et välja saab kanda sinna kust viimati sisse kanti?

OK seekord tuli miski automaatne email ka tagasi miks cashout declined.. aga see paterdab midagi ID kaardi koopiast jms.. tra ma ju tegin seda enne FTP üles tulekut.. panen siis uuesti security@pokerstars.ee poole teele..

leits
10.11.12, 10:50
ega starsi cashoutidel pole sellist piirangut, et välja saab kanda sinna kust viimati sisse kanti?


Otseselt ei ole, lihtsalt kui kandsid oletame 1k MBst siis 1k tuleb sinna saata tagasi ja ülejäänud juba omal valikul ..

cpkr
13.11.12, 15:16
küsin ühe dumb küsimuse ja vb juba eespool räägitud sellest aga kas pokerstarsi on nn buddy transfer, ei leia küll nagu cashieri alt

vapsik
13.11.12, 15:18
On, aga Eestis ei saa seda kasutada.

cpkr
13.11.12, 15:20
aa selge siis ,tänud

SuusaKunn
14.11.12, 11:50
Hei,

Kas keegi teab, kas Micro Millionsil tuleb mingi üldedetabel ka?
Kui jah, siis tuleb vaim valmis panna ja tuld anda:)

Dnbftw
14.11.12, 12:33
Hei,

Kas keegi teab, kas Micro Millionsil tuleb mingi üldedetabel ka?
Kui jah, siis tuleb vaim valmis panna ja tuld anda:)

http://www.pokerstars.ee/poker/tournaments/micro-millions/player-of-the-series/

SuusaKunn
14.11.12, 16:09
Loll küsimus, aga kas mingi sarnane turniiridesari on see aasta veel toimunud mis läheb samasse arvestusse või miks osadel härradel juba punktid kirjas on?

Mrt1989
14.11.12, 17:39
Kuidas teile see uus kaardi deck meeldib , minuarust suht meeldiv .

Vandalar
15.11.12, 17:19
Kellelgi veel selline jama, et Starsis table theme'i ei saa vahetada? Need nupud ei funka üldse, olenemata, millisest menüüst table themes valida.

tonis
16.11.12, 01:22
kas 6max PL laudu polegi starsis või lihtsalt mina ei leia neid?

mislinn
16.11.12, 02:58
kas 6max PL laudu polegi starsis või lihtsalt mina ei leia neid?

Ei tohiks olla

hotcocacola
16.11.12, 03:19
6max PL holdem laudu pole starsis, ainult FR

rahvavaenlane
16.11.12, 08:26
kas noted saab ühest arvutist teise?

ristijeesus
16.11.12, 08:35
Nõutsid on salvestatud faili notes.kasutajanimi.xml. Kui sa ei tea kus see asub, siis mine starsis options- player notes-file location.

mallikas
16.11.12, 18:11
Ei pääse enam oma pokerstarsi kontole ligi. Saatsin meili, vastasin kõik vajalikud küsimused ära ja nüüd on mitu päeva vaikust olnud, pole mingit vastust saanud?

Priidix
16.11.12, 20:35
Kes kannatab, see kaua elab.

Rage
16.11.12, 21:05
kas noted saab ühest arvutist teise?
saab ka teha läbi dropboxi nii, et kõikides arvutites kus mängid on samad noted koguaeg syncis...

kuulge rääkige sellest, deal it twice featurest, ma olen allinis käinud küll ja küll, aga kordagi pole veel kaks korda diilinud.. kus ja mis limiiitides ja laudades see on?

ESTPatrick
16.11.12, 21:10
saab ka teha läbi dropboxi nii, et kõikides arvutites kus mängid on samad noted koguaeg syncis...

kuulge rääkige sellest, deal it twice featurest, ma olen allinis käinud küll ja küll, aga kordagi pole veel kaks korda diilinud.. kus ja mis limiiitides ja laudades see on?

omahas ainult praegu

BentleyMulsanne
16.11.12, 21:17
$0.25/$0.50 PLO`s ja kõrgemal.

LordC
19.11.12, 01:24
Mis moodi saab olla, et sama IP alt on ennem registreeritud, ning nüüd nõuab support, pilti ning tõestust, et mina olen õige isik? Siiamaani pole midagi saatnud, ning mõtlesin, et küsin nõu...Ei tea ka kui palju ma seda foorumit kasutan, või külastan, kuid proovin ka vastata, kui mingeid küsimusi esineb.

hotcocacola
19.11.12, 01:25
Saada dokumendid ära, sest varem või hiljem on sul vaja enda ID confirmida :)


edit: tee telefoniga enda ID kaardist/passist pilti (peaasi et udune poleks)

LordC
19.11.12, 01:28
Ning starsi soft on üldse, väga imelikuks läinud pärast full-tilti avamist...Tähelepanu on kõik vist sinna paika pööratud? :biggrin:

LordC
19.11.12, 01:30
Peab vist saatma jah, präegult freerollidega bankrolli kasvatanud, mis pole just kõige lihtsam viis. Ning mis on ka paras ajurakkude kulutamine!

LordC
19.11.12, 01:42
Saada, supportile uus kiri, ning nõua vastust! Kindlasti aitavad.

lenC
19.11.12, 02:31
http://www.gifsforum.com/images/gif/okay/grand/okay-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-218.gif

Karlo
19.11.12, 03:14
Nii mul nüüd selline probleem et mängisin starsis 7 daalast sng ja käes QJ , flop 44Q, turn 10 ja river J, vastane näitab AA.
Ja pot läheb vastasele 2 paari AA 44, kuigi minul oli QQ JJ.. Kas ma olen lihtsalt loll ja ei ole teadlik mingisugusest paaride tugevuse järjestusest pokerstarsis või on lihtsalt nende poolne jama ja kuidas asi laheneda võiks?? supporti juba kirjutasin aga mõtlesin et viskan siia foorumisse ka ülesse sellise asja.

hotcocacola
19.11.12, 03:16
Nii mul nüüd selline probleem et mängisin starsis 7 daalast sng ja käes QJ , flop 44Q, turn 10 ja river J, vastane näitab AA.
Ja pot läheb vastasele 2 paari AA 44, kuigi minul oli QQ JJ.. Kas ma olen lihtsalt loll ja ei ole teadlik mingisugusest paaride tugevuse järjestusest pokerstarsis või on lihtsalt nende poolne jama ja kuidas asi laheneda võiks?? supporti juba kirjutasin aga mõtlesin et viskan siia foorumisse ka ülesse sellise asja.

Must be level


if not, then: Miks sa mängid pokkerit, kui sa reegleid ei tea :)?

hotcocacola
19.11.12, 03:19
http://en.wikipedia.org/wiki/Texas_hold_%27em

Card rank (highest to lowest) : A K Q J 10 9 8 7 6 5 4 3 2

kjmrc
19.11.12, 03:23
Nii mul nüüd selline probleem et mängisin starsis 7 daalast sng ja käes QJ , flop 44Q, turn 10 ja river J, vastane näitab AA.
Ja pot läheb vastasele 2 paari AA 44, kuigi minul oli QQ JJ.. Kas ma olen lihtsalt loll ja ei ole teadlik mingisugusest paaride tugevuse järjestusest pokerstarsis või on lihtsalt nende poolne jama ja kuidas asi laheneda võiks?? supporti juba kirjutasin aga mõtlesin et viskan siia foorumisse ka ülesse sellise asja.

Lolz, tee endale pokkeri basics selgeks. :)
Tõid kohe naeratuse näole, hea magama minna nüüd.

Karlo
19.11.12, 03:25
järelikult olen täielik lammas kui pidasin QQJJ tugevamaks kui AA44

Karlo
19.11.12, 03:26
vist ei tasu joomarluse ajal mängimist harrastada, vabandust kelle öörahu segasin lolli küsimusega :D

edit: häbi, häbi, loodan, et kunagi saab selle postituse üle veel naerda :D

vonkartoffel
19.11.12, 05:58
vist ei tasu joomarluse ajal mängimist harrastada, vabandust kelle öörahu segasin lolli küsimusega :D

edit: häbi, häbi, loodan, et kunagi saab selle postituse üle veel naerda :D
Kas sina oledki see Karlo K. nagu on meil sõber Aare O.?

Karlo
19.11.12, 10:17
Ma nii kõrget huumorit veel ei mõika hästi aga juhul kui nali polnud siis ei ole.

pikk28
19.11.12, 10:22
Karlo ole mees ja ära tee endale kohe trolli imaget. Muidu lõpetad nagu Bentley, kes saab nädalas paar korda bänni.

Free_Blinds
19.11.12, 15:42
Kas sina oledki see Karlo K. nagu on meil sõber Aare O.?

Need kaks ei ole samad isikud

MartinGarcia
19.11.12, 18:59
Tournament money saab ka kuidagi kantida ?

estdonk
20.11.12, 09:24
Ikka saab, turniiride sisseostudeks. Ja pärast saad võidud välja kanda.
Kui mõtled et tradeda, siis seda ei saa, kuna buddytransferit ei ole võimalik teha.

MartinGarcia
20.11.12, 09:37
Ikka saab, turniiride sisseostudeks. Ja pärast saad võidud välja kanda.
Kui mõtled et tradeda, siis seda ei saa, kuna buddytransferit ei ole võimalik teha.

Okei.tänud !

C-3PO
20.11.12, 13:07
Saan varsti 21, kas ma siis pokerstars.fr-is konnade vastu saan möngida ise eestis elades?

ristijeesus
20.11.12, 13:17
Ei saa. Tahad konnadega madistada ja kõvasti raket maksta mine winamaxi.

hotcocacola
20.11.12, 19:52
Ei saa. Tahad konnadega madistada ja kõvasti raket maksta mine winamaxi.

Winamaxis saavad kõik mängida, sh eestlased ?

ristijeesus
20.11.12, 20:04
Foreign players are welcome if they have a European Bank Account. You have to send your IBAN/SWIFT to the customer service (support@winamax.fr) and your account will be validated.

Jimmy Le Tissier, community manager for Winamax.

ranka
20.11.12, 22:24
Winamaxis saavad kõik mängida, sh eestlased ?

Anthony nii ütles, et saavad ja mängis ise ka Eesti territooriumilt. Ei ole proovinud ja ei oska väidet ümber lükata ega kinnitada.

Dnbftw
20.11.12, 22:52
Paar päeva tagasi juhtus NL5 laudades üks juhus, millest tegin ka pildid. Lauas olles üritasin ennast seatida kuid klikkisin lampi mitmes kohas ning siis see ka juhtus. Teisel pildil näha, et olen Ueta IV lauas istumas (lobby järgi) kuid reaalsuses ma ei olnud seda. Vajutades vik1908 peal parema hiirenupuga kuvati ette hoiatus NOSIT. Esimesel pildil siis näha, et nägin kasutaja kaartide tagumist poolt. Probleem siis selles, et kas oleks võimalik ka esimest poolt näha ?


http://www.upload.ee/image/2844800/wtf.png

http://www.upload.ee/image/2844802/wtf1.png

estdonk
21.11.12, 10:30
Teinekord selline asi juhtub, tee softile restart, siis peaks korda saama.

jasssass
23.11.12, 01:03
aa kuhu notesid kaovad, kui starsi uuesti avan, kõik läinud

variatsioon
23.11.12, 01:16
http://i48.tinypic.com/14mqp7r.png

küsin veel igaksjuhuks üle sest aasta arvud ei klapi.

sain FTPlt supernova ja kui ma nüüd lõpetan starsis mängimise siis kaob mul supernova alles 2013 märtsi lõpp ära jh?

Vandalar
23.11.12, 01:18
aa kuhu notesid kaovad, kui starsi uuesti avan, kõik läinud
win 7-l on mingi kamm kausta õigustega ka siis kui oled admin. Ei saa muuta neid õigusi ning kaust on read only. Ja kui sul juhtumisi peaks olema starsi install sellises kaustas, siis muutused ei salvestu. Aga vbl on ka starsi kamm, lihtsalt mainin.

alaska
23.11.12, 13:06
Kas on mingit vahet ka kui raha välja kanda dollarites swedbanki? Võrreldes sellega, kui kanda enne pokerstrsi euro kontole ja sealt eurodes välja.

pikk28
23.11.12, 13:10
ei tea, ise pole täheldanud mingisugust vahet. aga ilmselt miski vahe on sentides maybe. ma kannan Samposse.

lenC
23.11.12, 14:04
Minul on usd valitud preferred currencyks, ehk väljamakse soovil ma sisestan summa USD-s. Enne viimast confirmationit ta kuvab minu summat kui X USD(Y EUR) ja kohale saabub alati summa, mis on eurides. Ma ei usu, et on vahet, aga riista pakule ei pane.

alaska
23.11.12, 21:21
Praegu tundub, et läheb kauem, kui usd kanda.

ranka
23.11.12, 21:28
http://i48.tinypic.com/14mqp7r.png

küsin veel igaksjuhuks üle sest aasta arvud ei klapi.

sain FTPlt supernova ja kui ma nüüd lõpetan starsis mängimise siis kaob mul supernova alles 2013 märtsi lõpp ära jh?

30. november ehk selle kuu viimasel päeval kaob ära ju.

reggie
24.11.12, 02:01
Kui ma ennast cashilaudadest ära bännin siis tähendab see seda, et ma ei saa zoomi mängida aga turniire ja sng-sid saan?:redface:

Priidix
24.11.12, 03:06
jes

Kihog
24.11.12, 06:51
mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


variatsioonile see siis.

jannom
25.11.12, 00:01
Tere,
mul selline probleem, et tahaks teha deposiiti PokerStarsi ja vaja on sisestada bonus code "pokerschool1", mille sain www.pokerschoolonline.com -ist. Mingi SnG quizi teema. Igatahes see kood ei tööta.
Ja kui eelmine nädal tegin esimese deposiidi, siis kood EE100 ka ei töödanud. Pidin leppima EE100K-ga, millegipärast see töötas.

Teab keegi midagi tarka öelda?

Või äkki on olemas veel mingi kolmas boonus kood, teistkordsel deposiidil?

Tänud.

ristijeesus
25.11.12, 08:51
EE100 peab töötama esimese deposiidi puhul. EE100K on reload boonus ja saad 100k freerolle mängida, vist 4 tükki päevas oli neid.

variatsioon
25.11.12, 19:30
30. november ehk selle kuu viimasel päeval kaob ära ju.
kunagi kuskil räägiti et FTPs saadud supernovat on võimalik hoida ka järgmine aasta.
need aastarvud ja info seal pildil peaksid valed olema.

Murdock
25.11.12, 20:32
Kuidas unistallida pokerstars?

sadakrooni
25.11.12, 20:54
See suur, et mul on pandud maksimum turniiride sisseostuks miski 20 doltsi vist.
Ja chati pole, kas kuidagi on võimalik, et saaks täna õhtul veel seda limiiti tõsta, tahaks ME mängida?

Vandalar
25.11.12, 21:07
Kuidas unistallida pokerstars?

ControlPanel-Uninstall programs- pokerstars

rahvavaenlane
26.11.12, 02:25
Kuidas unistallida pokerstars?


ma einnäe muud varianti. sa oled ilmselt maakas, lähed ja lööd oma läpaka vallavanemale vasta pääd sodiks ja siisootad. mida ma ka ei ntia

PokerStars Regina
26.11.12, 11:51
Tere,
mul selline probleem, et tahaks teha deposiiti PokerStarsi ja vaja on sisestada bonus code "pokerschool1", mille sain www.pokerschoolonline.com -ist. Mingi SnG quizi teema. Igatahes see kood ei tööta.
Ja kui eelmine nädal tegin esimese deposiidi, siis kood EE100 ka ei töödanud. Pidin leppima EE100K-ga, millegipärast see töötas.

Teab keegi midagi tarka öelda?

Või äkki on olemas veel mingi kolmas boonus kood, teistkordsel deposiidil?

Tänud.

Kui tegid tesid ära ja lubati boonus, palun kirjuta peale uut deposiiti, lisame manuaalselt :)

variatsioon
26.11.12, 12:45
mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


variatsioonile see siis.
tänks.
väga hea.

PokerStars Regina
26.11.12, 14:14
tänks.
väga hea.

Sorry jäin vastamisega hiljaks, kuid Kihogil on õigus, just tahtsin sama kirjutada.

Murdock
26.11.12, 14:26
ControlPanel-Uninstall programs- pokerstars

Eitea ei saanud jagu,tegin formati nüüd

v@iko
26.11.12, 19:09
Ju ma olen loll aga, kuidas saan raha väljakandmisel eelmisel korral salvestunud krediitkaardi nr muuta?

pikk28
26.11.12, 21:01
kle kanna panka, tuleb kiiremini üle. ise kandsin ka kunagi koguaeg VISA-le üle. Nyyd juba üle aasta panka.