PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39

OuMaiGaad
10.04.13, 13:30
Kui kaua, any ideas?

Tavaliselt kuni 15:00 olnud.

variatsioon
10.04.13, 13:48
Tavaliselt kuni 15:00 olnud.
nõme et starsis admin ütleb et hooldus lõppeb 14.15 kuid tegelt kestab tavaliselt 4x kauem.

muttaja
10.04.13, 13:53
Mhmh, ma ka ootan ja ootan, millal see 15 minti täis saab...

Vandalar
10.04.13, 13:58
Tavaliselt peaks nagu 15.00-ks olemas olema. Tunniga võib arvestada IMO

PokerStars Regina
11.04.13, 11:44
Tavaliselt peaks nagu 15.00-ks olemas olema. Tunniga võib arvestada IMO

Jah, restart kestab tavaliselt kuskil 30 minutit, kõik mängud taastuvad kuskil 45 minuti pärast, kuid seekord oli kauem, vabandame.

PokerStars Regina
11.04.13, 13:27
Sellest postist võib välja lugeda, et FT taotleb eesti lisentsi. Suurepärane uudis.

Kirjeldus on natuke pahasti tehtud sellekoha pealt, vabandan.

Veelkord, me ei plaani taotleda FTP litsensi Eestis. Töö asub Dublinis, kuna oleme nüüd 1 firma, siis pakume oma teenuseid mõlemal platvormil, nii PSis kui FTPs. Töö ei koosne ainult Eesti keelest, vaid ka Inglise keeles :rolleyes: Loodan, et see selgitab nüüd.

WeThePeople
11.04.13, 13:34
palju raha saab?


anyways ei kandideeriks aga umbkaudne summa?

valustyng
11.04.13, 13:47
fpp-des saad palka ja pead läbi mängima, et cashout teha

PokerStars Regina
11.04.13, 16:18
fpp-des saad palka ja pead läbi mängima, et cashout teha

Haha ;) Jah täpselt!

PokerStars Regina
11.04.13, 16:19
palju raha saab?


anyways ei kandideeriks aga umbkaudne summa?

Ma kahjuks ei tea palka.

Palun saatke oma küsimused - careers@rfts.com.

Tegemist on tõsise pakkumisega, seega kui pole tegelikult huvitatud, palun selline jutt ära jätta.

WeThePeople
11.04.13, 18:44
Ma kahjuks ei tea palka.

Palun saatke oma küsimused - careers@rfts.com.

Tegemist on tõsise pakkumisega, seega kui pole tegelikult huvitatud, palun selline jutt ära jätta.

Jah sest minu küsimus polnud ju tõsine.

VisaHing
11.04.13, 20:01
Terv Regina,

Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?

Maxi
11.04.13, 21:41
Pilte eksnaisest?

supernova66666
11.04.13, 22:45
Terv Regina,

Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?


Kirjuta supporti kiri ja sulle võimaldatakse avatari vahetus.

leits
11.04.13, 22:47
lol wtf kes paneb naise pildi avatariks .. ? magad ka naisepilt padja all v

supernova66666
11.04.13, 22:48
lol wtf kes paneb naise pildi avatariks .. ? magad ka naisepilt padja all v


15 aastased panevad.

Konso
12.04.13, 00:55
Terv Regina,

Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?

Elulõpuni pead vahtima teda nüüd :D

Strawberry
12.04.13, 09:26
cheap life lesson imo

VisaHing
12.04.13, 11:16
lol wtf kes paneb naise pildi avatariks .. ? magad ka naisepilt padja all v

lol. Naise pilti küll nüüd padja alla ei pane, selleks on emmmme pilt musi.
http://img208.imageshack.us/img208/9863/piciw.png

ranka
12.04.13, 11:35
Ma kahjuks ei tea palka.

Palun saatke oma küsimused - careers@rfts.com.

Tegemist on tõsise pakkumisega, seega kui pole tegelikult huvitatud, palun selline jutt ära jätta.

Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.

VisaHing
12.04.13, 11:38
Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.

Egas tema tööd ei paku, ta vahendab ju kuulutust. Ilusti e-mail ka olemas kuhu küsimused saata :).

estdonk
12.04.13, 12:02
Arvan et reaalne on pigem 2k ja üle selle EUR. Miinimumpalk Iirimaal on 8.65 EUR/h aga niipalju kui kuulnud olen siis Stars väärtustab oma palgalisi töötajaid ja palgad on väga head.

Ints
12.04.13, 12:42
Loogiline ju oleks ka et normaalne palk, stars otsib ju ikkagi spetsialisti.
9 euri eest tunnis võib ju ahv mandariine kasti pakkida.

Vandalar
12.04.13, 13:50
Ma olengi ahv sisuliselt.

WeThePeople
12.04.13, 17:01
Võid igast emaile siia panna aga kui kuskilt ei vastata siis pole asjal ju pointi..

jrgn hell
14.04.13, 01:38
Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.

PokerStars Marika
14.04.13, 08:54
Miks ei saa öelda kasvõi kaudset summat ning lisainfot. Kas €1000 on reaalne? Kas ja kuidas elamine jne. jne.

Kahjuks ei ole meil võimalik sellist informatsiooni anda kuna isegi meil puudub see. Teame pakkumisest sama palju kui antud kuulutuses mainitud oli. Seega soovitan kindlalt kirjutada otse careers@rfts.com. Tänud.

PokerStars Marika
14.04.13, 08:58
Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.

Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.

Võimalik, et sul ei ole konto täielikult kinnitatud. Ole hea ja saada dokumendikoopiad meile klienditoele või verification@pokerstars.ee.

VisaHing
14.04.13, 10:14
Terv Regina,

Tahaks Starsis muuta profiili pilti aga viskab errori: Sa oled juba korra pilti vahetanud, teist korda seda teha ei saa.
Mul on eksnaise pilt avatariks ja nüüd vaikselt hakkab häirima juba :D. Ehk tulete vastu ikka?

Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.

farik666
14.04.13, 10:24
Miks see pokersars nii RIGGED on?

PokerStars Marika
14.04.13, 10:48
Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.

Ja, kindlasti saada meile kiri aadressil support@pokerstars.ee. Aitame hea meelega. :)

supernova66666
14.04.13, 21:09
Marika kommenteeri palun. Siis tean, kas hakkan teile e-maili saatma või ei.

Kui sulle teiste inimeste vastused ei kõlba, siis mis kuradi mõttega sa üldse siia oma küsimuse postitad, pane otse pokerstars supporti või mairikale ps

TrvP
14.04.13, 21:58
Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus? :cool:
http://www.pokerstars.ee/en//about/careers/#CustomerServiceRepresentativeCR

(Tuleb kõige alla kerida)

PokerStars Regina
15.04.13, 13:53
Seoses selle eesti keelse supporti pakkumisega, kas Costa Rica Office's töötamine on ka jõus? :cool:
http://www.pokerstars.ee/en//about/careers/#CustomerServiceRepresentativeCR

(Tuleb kõige alla kerida)

See on kahjuks aegunud informatsioon. Link parandatakse peatselt.

lambitont
15.04.13, 15:44
massiivne lagg täna. kas minu elion conn probleem või starsi enda oma?

TrvP
15.04.13, 15:49
Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.

lambitont
15.04.13, 15:51
Mul ei lagginud, just lõpetasin 2h sessi, connection oli normal.

k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme

supernova66666
17.04.13, 04:22
k, thanks. proovin mingeid restarte süsteeme

mul töötab ilusti, sõber väitis et lagib..

supernova66666
18.04.13, 00:10
Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

Läksin meili lugema ja kiri järgmine
Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?

ranka
18.04.13, 00:16
Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

Läksin meili lugema ja kiri järgmine
Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.

Teiseks küsimus supernova elite kohta. Avastasin mängija kes sai Detsembri lõpus supernova eliteks (dhilton12) aga enam ta elite hetkeseisuga ei ole. Mismoodi? Kas supernova elite ei kehti siis aasta aega, et kui aastalõpuks vajalikku arve punkte täis ei saa, siis enam elite ei ole?

Esimesel juhul tõenäoliselt oled selle mängijaga mänginud mõned käed koos, mida kahtlustatakse pettuses vms. See rutiine kontroll. Kui sul seotust ei ole, siis ära karda midagi ja saada aus kiri neile.

Teisel juhul: SNE hoidmiseks pead koguma vähemalt 50 000 kuus ja ei tohi jätta vahele rohkem kui kaks kuud. Seega sinu nimetatud mängija ei täitnud nõudeid: S.t. jättis kogumata 50 000 kuus ja seda kaks kuud järjest.

supernova66666
18.04.13, 00:35
Selge tänks. Seda punkti supernova elite taseme hoidmiseks ma ei teadnudki

Mis puutub mängijasse K300C > antud mängijat minu andmebaasis ei leidugi. Seega ei ole ma temaga isegi samas lauas istunud. Ega midagi karta ei olegi, lihtsalt huvitav juhtum. Proovisin ka sharkest ja OPR seda kasutajat leida > ka need andmebaasid ei näita mittemidagi.

ranka
18.04.13, 01:00
Selge tänks. Seda punkti supernova elite taseme hoidmiseks ma ei teadnudki

Mis puutub mängijasse K300C > antud mängijat minu andmebaasis ei leidugi. Seega ei ole ma temaga isegi samas lauas istunud. Ega midagi karta ei olegi, lihtsalt huvitav juhtum. Proovisin ka sharkest ja OPR seda kasutajat leida > ka need andmebaasid ei näita mittemidagi.

Ka supernoval on samasugune nõue. Kuni 28. veebruarini oled supernova ja seda laiendatakse kuu kaupa, kui kogud 6500 punni kuus ning ei jäta vahele rohkem kui kahte kuud.

Provoker
18.04.13, 07:02
siis kehtib aasta otsa kui jaanuaris nolifed ühe kuuga SNE ära.

supernova66666
19.04.13, 15:00
Proovides teha cashouti, sain errori, et mind seostatakse mingi kontoga " 'K300C' ning meilipeal ootab mind teade.

Läksin meili lugema ja kiri järgmine
Deposiidi ja raha väljavõtu tehingud on hetkel Teie kontol peatatud, sest panime tähele, et Teie konto on seotud mängijaga, kellega meil on lahendamata küsimusi.

Selleks, et olukord lahendada, palume Teil selgitada enda seotust PokerStarsi mängijaga 'K300C'.

Täielik WTF. Minu arvutist kust ma mängin, ei ole elusees mitte keegi peale minu enda Starsi sisse loginud. Antud kasutajanimi on mulle täiesti võõras. Üpris müstika. Ei midagi hullu ma loodan, küll see asi kiirelt korda aetakse, aga lihtsalt kirjutan.



Olen alati Starsi supporti kiitnud kiire tegutsemise ja asjalike vastuste eest. Seekord olen väga pettunud. Endiselt pole mu kontol sisse ja väljamaksed avatud ja rahasi liigutada ei saa. Kui uurisin Starsist kaugel asi on, öeldi et asja uuritakse ning ei oska öelda kaua läheb.

Ma olen 100% kindel, et mul ei ole antud kasutajaga seost.
Endiselt ma ei karda, et mingi seos leitakse, aga lihtsalt nõme et juba pool nädalat on väljamaksed külmutatud.

Vandalar
19.04.13, 17:23
Kindel, et Stars mingit segregatsiooni ei kasuta või ongi laudu nii väheks jäänud lihtsalt?

VisaHing
20.04.13, 02:30
Kindel, et Stars mingit segregatsiooni ei kasuta või ongi laudu nii väheks jäänud lihtsalt?

Kindlasti kasutab. Kuna Starsis on 99% regulare, kes omavahel break even lasevad, siis ma kardan, et sa jäid sinna 1% ehk siis kaotavte fishde groupi. Ametlikku uudist veel pole aga jutud käivad, et enne sinna 99% sisse ei saa kui break-even mängikajs ei saa, seda tuleb siis tõestada 10000 handi jooksul fixed-limit 5 cardis 1 tabeldads.

Järgmise raundi popsutame sinu eest.

Vandalar
20.04.13, 02:48
Ma biidin sind ja enamusi teisi "regulare" nii, et sitta pritsib.

estdonk
20.04.13, 13:30
Tundub et mängijaid on vähemaks küll jäänud. Varem oli 100 000 ikka meie aja järgi lõunaks online, nüüd kuu-kaks on umbes 70 000 kandis. Samas pole ühtegi turniirisarja või promo ka jooksmas. Mine sa võta kinni...

Strawberry
20.04.13, 17:24
http://www.pokerscout.com/SiteDetail.aspx?site=PokerStars

Hetkel on üldtrafficus lowtime, aga see vist on igal aasta suvel niimoodi.

supernova66666
22.04.13, 00:00
Olen alati Starsi supporti kiitnud kiire tegutsemise ja asjalike vastuste eest. Seekord olen väga pettunud. Endiselt pole mu kontol sisse ja väljamaksed avatud ja rahasi liigutada ei saa. Kui uurisin Starsist kaugel asi on, öeldi et asja uuritakse ning ei oska öelda kaua läheb.

Ma olen 100% kindel, et mul ei ole antud kasutajaga seost.
Endiselt ma ei karda, et mingi seos leitakse, aga lihtsalt nõme et juba pool nädalat on väljamaksed külmutatud.

Endiselt pole asja korda aetud! Minu kirjadele kus küsin wtf teil toimub, vastatakse palun kannatust, tegeleme situatsiooniga võimalikult kiiresti.

Murdock
23.04.13, 11:26
Kas võõrakonto pealt starsi depomine on lubatud? ntx sõbra,ema,vanaema?
(cashoudid peavad tulema isiklikule kontole,seda tean)

supernova66666
23.04.13, 16:46
Kas võõrakonto pealt starsi depomine on lubatud? ntx sõbra,ema,vanaema?
(cashoudid peavad tulema isiklikule kontole,seda tean)

Tegelikult ei ole lubatud, aga töötavad siiski ja raha saab kätte ka. Vähemalt väiksemate summade puhul pole trianglit korraldama hakkatud.

variatsioon
24.04.13, 08:15
ei connecti starsi ära.
mis jama on?
e: töötab

Viiidrik
25.04.13, 10:10
Keegi on ka tähelepannud, et zoomis kui näitab et ntx mängijaid on hetkel 250, siis reaalselt kõrval nimekirjas on pmt poolevähem inimesi?

valgelendur
25.04.13, 10:24
Keegi on ka tähelepannud, et zoomis kui näitab et ntx mängijaid on hetkel 250, siis reaalselt kõrval nimekirjas on pmt poolevähem inimesi?

250 loeb ka neid kellel mitu entryt, saad kuni 4 lauda, loeb siis ka et neli inimest

Spewmonkey
25.04.13, 13:46
Kas pokerstars.ee'st saab tagasi .com'i kolida kui püsivalt välismaal elada?

udikaz
26.04.13, 03:25
Kas pokerstars.ee'st saab tagasi .com'i kolida kui püsivalt välismaal elada?

ikka, aga siis pead esitama elukohatõendi vms. oleneb kus elad. hispaanias pead esitama näiteks NIE(eestis võrduks see isikukoodiga) numbri ja tõendama et elad seal :)

variatsioon
30.04.13, 16:59
reload bonus 20% upto 100$

http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/reload-bonus/

kjmrc
30.04.13, 17:04
reload bonus 20% upto 100$

http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/reload-bonus/



Tegin täna väljamakse (mitte seoses selle promoga, vaid oli endal vaja), kas see tähendab, et ma ei saagi seda boonust kasutada siis? :D

E: Nvm, ilmselt kehtib boonus, kuna my bonus statuse all see vähemalt olemas oli ja kui üritasin väljamakset teha uuesti, sis ütles, et kaotan boonuse kui selle teostan.

Anyway, peale depomist võib selle rahulikult välja kanda, ilma, et boonus kaoks?

Owner85
30.04.13, 18:52
sama küsimus,kuna oli plaan cashoutida ja kui depon boonuse jaoks ja samas kohe võtan **** summa välja kas siis boonus jääb alles?

Pumper
30.04.13, 19:03
nii väike boonus vabaneb ju kiirelt, st paar päeva volli ja korras

viki
30.04.13, 19:05
sama küsimus,kuna oli plaan cashoutida ja kui depon boonuse jaoks ja samas kohe võtan **** summa välja kas siis boonus jääb alles?Kui õieti mäletan,siis 48 tundi pärast depomist võib välja kanda.

bluetramm
30.04.13, 19:17
Kui õieti mäletan,siis 48 tundi pärast depomist võib välja kanda.

Jep, kannad raha sisse, paned boonuse jooksma, siis võid depo raha välja kanda 48h pärast ja boonuse vabastamisega edasi tegeleda

juuretis
02.05.13, 01:11
Kas run it twice mitte olnud NL25 ja kõrgemates limiitides ? Täna nägin NL10s run it twice

Strawberry
02.05.13, 12:45
Kas eurodes on ka 500€ depo puhul 100€ bonust ? Või toimib nagu vanasti on bonused toiminud, st. max bonuse saab 400€ depoga (80€).

pikk28
02.05.13, 12:53
kle jep 400 eest 80. Mul juab depo raha tagasi kontol :)

privador
02.05.13, 22:02
Loll küsimus,kas keegi oskab öelda, kudias pokerstarsi app-i laadida? androidi app stores on otsinguga saades vaid pokerstars.tv...app..

nikitheone
02.05.13, 22:14
Pokerstars.com

VisaHing
03.05.13, 13:55
Tänud Regina,

Oli scoop bonuse saamisega probleeme aga tuldi vastu ja tehti manuaalselt ära. Peale selle tehti veel minu kasuks väike viga ka :D..

Lisaks soovin teatada, et täna on Teil õnnerikas päev! Meie vea tõttu, lisasime Teile kogemata, et teenisite juba 273 VPPd oma boonusest, mis tähendab, et Esimene 10EUR summa on juba Teie kontol.

Kuradi netisisenemakse max200eur, tahtsin maksimumi välja pigistada aga mobil-id netu, id-netu. :(

Nozzu
03.05.13, 14:12
Regina, mul vajuvad püksid rebadele. Millal rihmad uuesti müüki tulevad?

ranka
03.05.13, 14:32
Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.

Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)

Turniir, millest räägin

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/action-hour.jpg

VisaHing
03.05.13, 14:36
Ranka see mingi non-GTD turka?

// oih 6K GTD.

umm päris imelik turka struktuur muidu jah.

ranka
03.05.13, 14:41
Ranka see mingi non-GTD turka?

// oih 6K GTD.

umm päris imelik turka struktuur muidu jah.

See on Action Hour turniir ja saan aru, et selle struktuur peabki olema selline, aga muutke siis vähemalt nii pikk hiline registreerumine ära. Esimene level ehk 10 minutit oleks täiesti normaalne ning täidaks oma eesmärki.

Antud turniiril ei ole ju mõtet mängidagi enne 59. minutit. Kõik, kes teevad kaotavad valuet - teisisõnu on see mingil määral kliendi eksitamine või petmine või vähemalt klienti ei ole teavitatud - registreerimisel seda teavitust ei tule.

Rigged
03.05.13, 16:58
Fishid ei oska push/foldi, OBV peab algusest mängima, max WIN :)

rasmer
03.05.13, 17:42
See on Action Hour turniir ja saan aru, et selle struktuur peabki olema selline, aga muutke siis vähemalt nii pikk hiline registreerumine ära.

Paljudele regidele meeldivad action hour turniirid väga nii nagu nad on ja enamasti mängitakse seda ikka algusest. Selgelt on ju välja toodud, et tegemist action hour turniiriga, registreerides ei ole küll kedagi teist süüdistada. Kellele meeldib, see mängib.

privador
03.05.13, 17:46
See on kindel formaat action hour... iseenesest ma vihkan sellist formaati-turniir venitatakse jube pikaks. Et rahasse saada sitsid 5 tundi...
See pole normaalne kui peale rebuy aja lõppu on mingi 10000BB stakk

Vandalar
03.05.13, 18:48
See on kindel formaat action hour... iseenesest ma vihkan sellist formaati-turniir venitatakse jube pikaks. Et rahasse saada sitsid 5 tundi...
See pole normaalne kui peale rebuy aja lõppu on mingi 10000BB stakk

Sounds like something for me.

Viiidrik
04.05.13, 19:40
On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.

IsandJoberst
05.05.13, 02:37
On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.

Mul läks vähem kui 15min, pool h tagasi.

leits
05.05.13, 14:04
On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.

narko raha ilmselt

Viiidrik
05.05.13, 15:18
narko raha ilmselt

Jap, kõik raha võeti ära sellepärast nüüd

SANGPOMM
07.05.13, 09:07
On kellegil veel väljamakse hilinenud. tavaliselt pühapäeval tehtud, tuleb teisipäeval kl 9 ajal üle hommikul. preagu vaikus ja busto :(

mislinn
07.05.13, 09:15
Mul ka venis, saatsin kirja, vastuseks tuli et nad kontrollisid mu mängude ajalugu. Samal päeval sain ka raha kätte

Kotkas1000
07.05.13, 10:30
Nädalavahetusel ülekantud rahad confermitakse tihti alles teisipäeval ja raha arvele jõuab siis kolmapäeval. Nädala sees vahest jälle nii, et kui teha cashout vara hommikul, siis järgmisel päeval juba raha arvel. Soovitan vaadata ka pending cashout sektsiooni - seal vahest märge, et cashout on külmutatud ja võta securityga ühendust. See viimane äärmiselt tilti tekitav. Ainuke koht, kust sa seda näed, ongi pending casouhts. Võiks ju mailile ka mingi asja saata, et on probleem. Ma olen paar korda mitu päeva oodanud ja siis alles olen avastanud selle.

variatsioon
08.05.13, 13:13
pange mu viimasele postile +1 :) siis ehk stars muudab server restart aja normaalsemaks.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-software-improvement-thread-119016/index1209.html

VisaHing
08.05.13, 13:51
Pole varem overlayga turnat Starsis näinud. Täna tehti ajalugu:
http://img854.imageshack.us/img854/4656/overlayxf.png

// Btw praegu võib Stars buggine olla. Turkade mängijatel ei pruugi avaneda lauad. Tuleb Take your seat vajutada. :S 2

Karelkorm
08.05.13, 15:02
Aga millal mängida saab!?

ropka11
08.05.13, 15:08
Hmm ei saa peale restarti sisse.Vajutad kasutajanime ja parooliga sisse aga tokeni parooli ei küsi.
Ja all lobis ikka Logi Sisse.Kui uuesti vajutad ei mõju midagi.
Käivitad kliendi uuesti ja hakkab sama trall jälle

SuusaKunn
08.05.13, 15:09
Hmm ei saa peale restarti sisse.Vajutad kasutajanime ja parooliga sisse aga tokeni parooli ei küsi.
Ja all lobis ikka Logi Sisse.Kui uuesti vajutad ei mõju midagi.
Käivitad kliendi uuesti ja hakkab sama trall jälle

Täpselt sama

elrosmeero
08.05.13, 15:20
Jube kahtlane jah, ~15.30 logisin sisse, tegin natuke Zoomi aga lobby jooksis kokku ja tegin restardi, aga enam ei saa sisse logida.

SuusaKunn
08.05.13, 15:22
Jube kahtlane jah, ~15.30 logisin sisse, tegin natuke Zoomi aga lobby jooksis kokku ja tegin restardi, aga enam ei saa sisse logida.

Huvitav, mul samal ajal viskas bluescreen-i ja edasi sama teema..


E:Nüüd korras

Emma
08.05.13, 17:04
Ja mul näiteks ei näita lobbys lauas olijate nimesid.

E: ähh nevermind, üks nupp vajas vajutamist :)

supernova66666
08.05.13, 23:47
Yesss Stars maas, mu 77 aasta opel ei sure kah nii tihti ära kui see urgas

kjmrc
08.05.13, 23:51
Yesss Stars maas, mu 77 aasta opel ei sure kah nii tihti ära kui see urgas

Irff, MTTd crashisid jah.. kauaks? Ei viitsi passida pool ööd üleval ja suht deep ka turnas :D

Owner85
08.05.13, 23:51
kelle poole pöörduma pean et kompenseeritakse see tänane jama?

Afinaf
08.05.13, 23:52
Võiks no disconnecti teha vms. Mul lihtsalt juba pikemat aega lauad ja poolikud käed lihtsalt ära freezinud.

qbj0hn
08.05.13, 23:52
Kõigil sama teema hetkel.
Aliens imo.

supernova66666
08.05.13, 23:53
kelle poole pöörduma pean et kompenseeritakse see tänane jama?

Ei kompenseerita viimasel ajal midagi.
Nüüd on uus standart vastus kui kompi nõuad, et nende poolt oli kõik okei, palun kontrolli oma teenusepakkuja seadeid jms ning lisaks küsitakse arvuti andmeid, et ehk on see otsi andmas.
Täispask. Stars ei ole enam see kes oli. Palju raha on läinud kaotsi tänu nende jukerdusele, aga kompi ei tule.

supernova66666
09.05.13, 00:37
Tra. Võiks tulla ju lauda kasvõi mingi vabandusteade ja umbkaudne aeg kaua probleemi lahendamisega aega läheb. Aga mitte midagi.

kjmrc
09.05.13, 00:42
Tra. Võiks tulla ju lauda kasvõi mingi vabandusteade ja umbkaudne aeg kaua probleemi lahendamisega aega läheb. Aga mitte midagi.

Muu vist toimib, aga MTT jms on pausi peal?
Ei viitsi väga oodata enam oma ühte turniiri aga deep olen rsk :D

supernova66666
09.05.13, 00:46
Muu vist toimib, aga MTT jms on pausi peal?
Ei viitsi väga oodata enam oma ühte turniiri aga deep olen rsk :D

MTT ja SNG ei liigu kindlasti.
Cashi kohta ei oska midagi öelda.

qbj0hn
09.05.13, 00:55
Nüüd korras, aga ühel turnal just enne disconnecti võitsin päris solid poti, kui nüüd korda tagasi läks oli olukord nagu tagasi keritud ja veel vähem stacki käes kui enne antud kätt.

kjmrc
09.05.13, 01:20
Nüüd korras, aga ühel turnal just enne disconnecti võitsin päris solid poti, kui nüüd korda tagasi läks oli olukord nagu tagasi keritud ja veel vähem stacki käes kui enne antud kätt.

Mul oli sama, viimane jaotus oli tagasi keritud, mul oli rohkem chippe kui muidu :D

VisaHing
09.05.13, 07:01
Mis juhtus nendega, kes viimane käsi välja kukkusid? Toodi sisse tagasi :D ?

Peale restarti toimusid erinevad anomaaliad üleüldse Starsis. Võtsin 3 15$ hyperit. Kõik vastased olid sit out ja blindisin nad 1-miniga 0 ( shame on me ). Ilmselgelt ei avanenud vastastel lauad mingil x põhjusel. Sama oli turnadel.

Lisaks sellele ei töötanud ka cashier mul xd

The_Meer
09.05.13, 09:15
kuhu ma selle scoopi boonuskoodi kirjutada saan, kui ma depon, see koht tuleb alles siis, kui mind juba panga lehele viskab?

ranka
09.05.13, 09:23
kuhu ma selle scoopi boonuskoodi kirjutada saan, kui ma depon, see koht tuleb alles siis, kui mind juba panga lehele viskab?

Cashierisse. Seal kuhu trükid summa, seal all on ka boonuskoodi lahter.

The_Meer
09.05.13, 09:27
rääksin jah live suppordiga ka, millegi pärast mul seda lahtrit pole:S

Strawberry
09.05.13, 11:27
rääksin jah live suppordiga ka, millegi pärast mul seda lahtrit pole:S

Kõlab nagu tegid cashouti enne depoma hakkamist.

Viiidrik
10.05.13, 10:54
Kellelgi veel probleem, et ei lase cashouti teha?

PokerStars Regina
10.05.13, 13:34
Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.

Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)

Turniir, millest räägin

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/action-hour.jpg

Ranka ma saadan su kommentaarid edasi.

PokerStars Regina
10.05.13, 13:38
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! :heart:

kjmrc
10.05.13, 13:39
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! :heart:

Said ametikõrgendust? :P
Edu!

Vandalar
10.05.13, 15:22
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! :heart:
Ma armastan sind ka.

vsiu100
10.05.13, 15:55
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! :heart:

:heart:

VisaHing
10.05.13, 17:44
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! :heart:

Kõike toredat aga ehk tuleb viimaks ikka pilt ka ära?

privador
10.05.13, 19:30
Täna on mu viimane päev klienditoes! Lähen üle uuele positsioonile, kuid jään PokerStarsi! Seega täitsa ära ei kao, vahest lippan foorumitest läbi, kuid ametlikult võtab üle Marika, kes on juba Teile siin ka vastanud, seega kui Teil on küsimusi, on ta Teile meeleldi nõus vastama, nii tihti kui võimalik.

Mul oli heameel Teiega suhelda ja kohtumiseni peatselt! palju nüüd palk tõusis?

Bassleader
11.05.13, 14:08
Terv,
Kas keegi oskab öelda kas starsi support nädalavahetusel ka kirjadele vastab? Saatsin hommikul veits enne kella 9 kirja, pole veel vastatud

supernova66666
11.05.13, 14:15
Terv,
Kas keegi oskab öelda kas starsi support nädalavahetusel ka kirjadele vastab? Saatsin hommikul veits enne kella 9 kirja, pole veel vastatud

Eesti oma vist ei tööta @ nv, saada ingliskeelsesse, too töötab kindlalt

Bassleader
11.05.13, 14:27
Eesti oma vist ei tööta @ nv, saada ingliskeelsesse, too töötab kindlalt

Tänud!

PokerStars Marika
13.05.13, 12:18
Terv,
Kas keegi oskab öelda kas starsi support nädalavahetusel ka kirjadele vastab? Saatsin hommikul veits enne kella 9 kirja, pole veel vastatud

Töötan nädalavahetustel ikka. Kuna olen nüüd ainuke Eesti supportis, võib vastus viibida kuid annan endast parima, et kõikidele kirjadele vastata. Vabandan viivituse pärast!

kjmrc
13.05.13, 12:19
Töötan nädalavahetustel ikka. Kuna olen nüüd ainuke Eesti supportis, võib vastus viibida kuid annan endast parima, et kõikidele kirjadele vastata. Vabandan viivituse pärast!

Saatsin ka laupäeval kirja läbi PS keskkonna. Vb läheb sellega kauem?

supernova66666
13.05.13, 16:28
Minusilmis on Stars jubedalt alla käinud.
Kui teie poolt on põhjustatud mingi rike (ma ei ütle et keegi on seda nimelt teinud), siis te ajate süü mängija ning tema ühenduse ja arvuti peale.

Ma ise saatsin viimase meili eestikeelsessse supporti Reedel. Vastust pole siiani tulnud. Kirja sisuks oli teiepoolt põhjustatud probleemi lahendamine. Nahhui see eestikeelne support üldse eksisteerib, kui seal vaid 1 inimene on, kes (arusaadavalt) ei jõua kõikide probleemidega tegeleda.

lauri89
13.05.13, 16:38
Supernova mis ettevõtte yhendus sul on?

supernova66666
13.05.13, 16:42
Supernova mis ettevõtte yhendus sul on?

mul on elion ja nüüd võetud igaksjuhuks tele2 netipulkh kah.

See viimane probleem millest ma räägin ja mida pole suudetud lahendada on pärit 09.05 kuupäevast. Siis karjus nii mõnigi inimene siin, et stars maas.

qbj0hn
13.05.13, 16:47
Mulle saadeti turna buyin tagasi kui see disconnection oli ja pooled chipisd olid kadunud kui ühendust tagasi tuli.

VisaHing
13.05.13, 17:21
Minusilmis on Stars jubedalt alla käinud.
Kui teie poolt on põhjustatud mingi rike (ma ei ütle et keegi on seda nimelt teinud), siis te ajate süü mängija ning tema ühenduse ja arvuti peale.

Ma ise saatsin viimase meili eestikeelsessse supporti Reedel. Vastust pole siiani tulnud. Kirja sisuks oli teiepoolt põhjustatud probleemi lahendamine. Nahhui see eestikeelne support üldse eksisteerib, kui seal vaid 1 inimene on, kes (arusaadavalt) ei jõua kõikide probleemidega tegeleda.

Selle ühe intsidendi pärast on PokerStars kohe allakäinud? Kuule kamoon.

supernova66666
13.05.13, 17:23
Selle ühe intsidendi pärast on PokerStars kohe allakäinud? Kuule kamoon.

Ma ei räägi sulle ühest loost. Ma olen eespool ka kirjeldanud, milles probleem seisneb. Loe enne kui millegile vastad.

lauri89
13.05.13, 17:40
see yle stariline dc ajal, lkati blindid algusesse tagasi, ainult viimane käsi ennem jama ei lugenud. Sul äkki endal mingi jama, mul varem pole kyll miskit ette tulnud..ja endal ka elion

supernova66666
13.05.13, 18:28
Saite endale uue töölise??

Palun pange ka tähele, et Teie tagasimakse taotluse töötlemine võib võtta paar päeva aega.

Täname Teid mõistmise ja kannatlikuse eest.

Lugupidamisega,

Timo I
PokerStarsi klienditugi
---
Meie oleme pokker!

redddman10
13.05.13, 18:44
Meie oleme pokker:D

VisaHing
13.05.13, 18:46
Meie oleme pokker:D

...ja mina olen Pokerstarsi 0%rakebackpro.

Vandalar
13.05.13, 18:54
Kui teie olete pokker ja mina olen mängija, kas see tähendab, et ma mängin teiega või mängite teie minuga või kurat seda teab, äkki keegi mängib meie mõlemiga?

Pumper
13.05.13, 19:11
Või äkki mängid iseendaga?

Vandalar
13.05.13, 20:02
Või äkki mängid iseendaga?
Ei.

ranka
13.05.13, 21:37
Kas Stars on midagi muutnud? Nüüd on misclick kiired tulema, kui näiteks veebi surfan ja hiire scrolli kerin. Päevas teen 2-3 tükki seepärast. Varasemalt ei olnud nii.

Settingutest on kõik kinni pandud. Aga ikka teeb bettingslideri koheselt aktiivseks.

Codecci
13.05.13, 22:41
Kuna Starsil anyway litsents olemas, siis kas EMTA-lt ei ole võimalik taotleda PokerStars.com bloki mahavõtmist ja lõpetada see automaatne suunamine PokerStars.EE 'le? Vahest vaja mõnele PokerStars.com lingile klikkida ja kunagi ei näe seda mis väljamaalased, sest suunab PokerStars.EE ja seal ilmselgelt heal juhul mingi 10% lehti on, mis .com 'is olemas.

ranka
13.05.13, 22:45
Kuna Starsil anyway litsents olemas, siis kas EMTA-lt ei ole võimalik taotleda PokerStars.com bloki mahavõtmist ja lõpetada see automaatne suunamine PokerStars.EE 'le? Vahest vaja mõnele PokerStars.com lingile klikkida ja kunagi ei näe seda mis väljamaalased, sest suunab PokerStars.EE ja seal ilmselgelt heal juhul mingi 10% lehti on, mis .com 'is olemas.

http://www.hidemyass.com/

Üks kllõps rohkem, natuke aeglasem, aga täidab eesmärgi. Palju sul ikka .COM domeeni vaja külastada.

marxx762
14.05.13, 11:15
Kui reaalne on saada NL5-te mängides cold stari tasemele? Selle kuu esimene pool on olnud suhteliselt lahja käte arvult aga viimase viie päevaga on tulnud ca 15K kätt. Arvutasin ka starsi kalkulaatoriga, aga sealseid numbreid väga uskuda ei tahaks.

Cypher0
14.05.13, 12:38
Kui reaalne on saada NL5-te mängides cold stari tasemele? Selle kuu esimene pool on olnud suhteliselt lahja käte arvult aga viimase viie päevaga on tulnud ca 15K kätt. Arvutasin ka starsi kalkulaatoriga, aga sealseid numbreid väga uskuda ei tahaks.

Kui teed Silverstarina vajalikud 2500 VPP-d, saad sa kokku 3750 FPP, mis Silverstari boonustena oleks väärt ~$42. Goldstarina sama palju VPP-sid tehes saad sa 5000 FPP, mis Goldstari boonustena on väärt $60. Nüüd mõtle, kas see $18 kuus on seda väärt, et NL5s Goldstari punnitada, või on äkki mõistlikum volüümi asemel mängule keskenduda ja kiiremini üles liikuda.:)

marxx762
14.05.13, 13:25
Kui teed Silverstarina vajalikud 2500 VPP-d, saad sa kokku 3750 FPP, mis Silverstari boonustena oleks väärt ~$42. Goldstarina sama palju VPP-sid tehes saad sa 5000 FPP, mis Goldstari boonustena on väärt $60. Nüüd mõtle, kas see $18 kuus on seda väärt, et NL5s Goldstari punnitada, või on äkki mõistlikum volüümi asemel mängule keskenduda ja kiiremini üles liikuda.:)
Ei loomulikult pole väärt, aga samas pole mul pointi hakata ronima hetkel NL10, kui BR ei võimalda seda, Ei näe nagu hetkel sellel asjal jumet kui ma lähen NL10-sse ja istun seal kuskil 50-70BB-ga sees ja esimene laks mis vastu mune tuleb, moodustab üsnagi märkimisväärse protsentuaalse osa BR-ist. Ühesõnaga, ma ei tahtnudki ei vaidle su jutule vastu, vaid lihtsald sundeerisin maad. Aga ei, loomulikult tahaks ma nl10-t mängida. Aga kui ruumi vähe, siis ei ole just kõige mugavam mängida.

pikk28
14.05.13, 13:46
nu vaata palju sa saad vpp-sid ntx 1000 käe peale.
see oleneb stiilist ja kas Fr või 6max. Aga noh eriti ei usu et igapäev sa 15k oled võimeline laskma.

Cypher0
14.05.13, 13:53
Ei loomulikult pole väärt, aga samas pole mul pointi hakata ronima hetkel NL10, kui BR ei võimalda seda, Ei näe nagu hetkel sellel asjal jumet kui ma lähen NL10-sse ja istun seal kuskil 50-70BB-ga sees ja esimene laks mis vastu mune tuleb, moodustab üsnagi märkimisväärse protsentuaalse osa BR-ist. Ühesõnaga, ma ei tahtnudki ei vaidle su jutule vastu, vaid lihtsald sundeerisin maad. Aga ei, loomulikult tahaks ma nl10-t mängida. Aga kui ruumi vähe, siis ei ole just kõige mugavam mängida.

Tahtsin seda öelda, et Goldstari eesmärgiks seadmisel pole mingit mõtet, kuna kui mängid vähem laudu ja teed selle võrra paremat mängu, kasvab roll kordades kiiremini.

marxx762
14.05.13, 13:56
nu vaata palju sa saad vpp-sid ntx 1000 käe peale.
see oleneb stiilist ja kas Fr või 6max. Aga noh eriti ei usu et igapäev sa 15k oled võimeline laskma.

FR. Sa lugesid valesti, ma ütlesin et viimase viie päevaga ca, 15K.

pikk28
14.05.13, 14:01
sry. pmst, mis cypher0 ütles. soovitan kuulda võtta.

VisaHing
14.05.13, 14:01
Ma see kuu maksnud 380$ rake ja almost goldstar koidab..Aga samas on volüümi ka ikka antud 15$ hyperites...Raske on see VIP levelil tõusmine :( Platnium on suht võimatu vist 15$ hyperites ära teha. About 4300 mängu..sicksicksick

supernova66666
14.05.13, 15:37
15 hyperites peaks platinium olema üpriski easy ära teha

15se hyperi rake on 0.59 senti 6max oma. 4300 mängu teeb rakeks 2537$
Kui mängid hu-si, siis rake 0.31 ja see teeb 4300mängu peale 1333 $ rake. Kustkohast see 380 $ tuleb?

VisaHing
14.05.13, 16:10
15 hyperites peaks platinium olema üpriski easy ära teha

15se hyperi rake on 0.59 senti 6max oma. 4300 mängu teeb rakeks 2537$
Kui mängid hu-si, siis rake 0.31 ja see teeb 4300mängu peale 1333 $ rake. Kustkohast see 380 $ tuleb?

380$ rake ei tulegi kuskilt. Ma kirjutasin, et olen maksnud see kuu 380$ rake ja kohe goldstar koidab. ( about 200 mängu pärast )

Kust otast see Platnium Star MEGA EASY on teha 15$ hyperites? 4385 mängu kuu jooksul on tegelt suht nolife. Keskeltläbi 150 mängu päevas.

Karelkorm
14.05.13, 16:30
20 päeva kuus, 7h päevas, kahel laual, väikese varuga. Pole norm töötunnidki.

supernova66666
15.05.13, 03:59
150 mängu päevas on pisike sessioon :)

Cash87
15.05.13, 14:07
NL2 ja NL5 on ju mingi VPP võimendusega?

variatsioon
15.05.13, 16:31
tegin kiired arvutused ja pakun et milestone käsi jagatakse kuu pärast - 15 juuni

supernova66666
15.05.13, 19:50
Kas ainult minul esinesid ca 20 min tagasi sellised probleemid 10 minuti vältel ?

http://www.upload.ee/image/3313649/stars_errrror_ja_raha_kaob.JPG

Romka
16.05.13, 01:00
tegin kiired arvutused ja pakun et milestone käsi jagatakse kuu pärast - 15 juuni

Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?

ranka
16.05.13, 03:50
Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?

Hetkel on väga rakse ennustada täpset kuupäeva ja kellaaega, aga sinna kanti (juuni keskpaik) see käsi kukub.

supernova66666
16.05.13, 14:16
Krt pole kunagi sellist asja olnud, aga nüüd juhtub tihti nii. Viimase 3-4 päeva jooksul ma ei tea mitu korda, kui palju laudasi lahti ja Starsi pealobby (pole kindel kas seda kutsutakse nii, sellepärast lisan ka pildi) http://www.upload.ee/image/3315139/stars_lobby.JPG
peale vajutan, siis see ei avane. Valin ükskõik mis laua, see avaneb, aga lobby mitte. Aitab vaid kui panen cntr+alt+deleta ja sealt lobby avan. Teiseks aitab kui panen starsi korra kinni ja teen uuesti lahti, aga see on väga tüütu .

variatsioon
17.05.13, 09:47
Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?
viimast mõtlesin

palokas
17.05.13, 10:34
Mul sama jama .

Pumper
17.05.13, 11:45
Mul peale viimast updatet lobby hyppab peale iga regamist automaatselt all taskbarile, varem ta seda ei teinud. Settinguid pole samuti muutnud.
Suht tüütu, et pokerstars.ee-le tehakse palju updatesid ja mingid bugid tihti kaasnevad sellega. Sõber kasutab .com ja ütles, et seal ikka updated väga harvad.

Godspeed_EJ
17.05.13, 12:10
Mul peale viimast updatet lobby hyppab peale iga regamist automaatselt all taskbarile, varem ta seda ei teinud. Settinguid pole samuti muutnud.
Suht tüütu, et pokerstars.ee-le tehakse palju updatesid ja mingid bugid tihti kaasnevad sellega. Sõber kasutab .com ja ütles, et seal ikka updated väga harvad.

Sama jama. Kui ravi leiad, siis anna märku palun.

kjmrc
17.05.13, 12:13
Mul ka sama jama, peale viimast update tuli jep. Suht tüütu :D

VisaHing
17.05.13, 12:41
S A M A J A M A :(

noname
17.05.13, 16:51
Kas kellegil veel cashout venib?
PS-MB ja hetkel üle 12h möödas,tavaliselt ca 1h ja asi olemas.

e:
olemas,piisas maili saatmisest.

ranka
17.05.13, 17:49
Mul peale viimast updatet lobby hyppab peale iga regamist automaatselt all taskbarile, varem ta seda ei teinud. Settinguid pole samuti muutnud.
Suht tüütu, et pokerstars.ee-le tehakse palju updatesid ja mingid bugid tihti kaasnevad sellega. Sõber kasutab .com ja ütles, et seal ikka updated väga harvad.

Pokerstars > Options > Advanced Multi-Table Options ja veendu, et ei oleks linnukest «Mimize main lobby when opening table»

Mul kõige uuem soft ja seda jama ei ole

reggie
17.05.13, 21:58
Lolz, ma avasin turniiri ja nüüd ei saagi main lobi lahti, sest well,, ei saa kuna see taskbarilt ette ei ilmu, ärge krt testige oma updeite mängijate peal.

Godspeed_EJ
17.05.13, 22:03
Pokerstars > Options > Advanced Multi-Table Options ja veendu, et ei oleks linnukest «Mimize main lobby when opening table»

Mul kõige uuem soft ja seda jama ei ole

ty :heart:

huvitav, et support ei suunanud selleni

bluelite
17.05.13, 22:05
Lolz, ma avasin turniiri ja nüüd ei saagi main lobi lahti, sest well,, ei saa kuna see taskbarilt ette ei ilmu, ärge krt testige oma updeite mängijate peal.

Proovi Ctrl + Alt + Tab, äkki toimib.

reggie
17.05.13, 22:07
Ty, sain korda, see polnudki eriti tore turniir.

Pumper
17.05.13, 22:45
ty :heart:

huvitav, et support ei suunanud selleni

Eriti debiilne et updated muudavad minu settinguid ja firma ei vaevugi teavitama, mõni muudatus võib päris palju maksma minna.

Vandalar
17.05.13, 23:45
Tegelikult oleks igati viisakas, kui iga updatega tuleks ka väike list, mis näitab ära, mida updateti ja mis muudatused ja uuendused tehti, kui oli selliseid muudatusi, mis kasutajaid otseselt puudutavad.

Romka
18.05.13, 01:06
Jep, patch notes vms.

ranka
18.05.13, 04:41
Eriti debiilne et updated muudavad minu settinguid ja firma ei vaevugi teavitama, mõni muudatus võib päris palju maksma minna.

Millegi pärast ma arvan, et tegu oli bugfixiga.

Aga jah - peale uuendust võiks stars SCOOP ja muu pasa spämmamise asemel visata teavituse tehtud uuendustest.

ranka
18.05.13, 16:08
Paljudel võib ununenda, aga tuletan meelde ,et täna $30 000 Weekly VIP turniir - 100 FPP-d sisseost.

kjmrc
18.05.13, 16:29
Paljudel võib ununenda, aga tuletan meelde ,et täna $30 000 Weekly VIP turniir - 100 FPP-d sisseost.

FT näeme :P

SuusaKunn
18.05.13, 20:10
Paljudel võib ununenda, aga tuletan meelde ,et täna $30 000 Weekly VIP turniir - 100 FPP-d sisseost.

Tänud meelde tuletamast;)

elrosmeero
18.05.13, 20:35
Pro tiimi acoimbra mängib ka seda 100 FPP oma, ta teeb 100$ to 100K challengit.

$Lauri$
20.05.13, 00:21
Kas find player funktsioon on jäädavalt läinud või hetkel ainult?

elrosmeero
20.05.13, 00:37
Mul töötab.

$Lauri$
20.05.13, 00:40
Hmm, imelik... Mul isegi menüüs ei ole seda valikut enam. Valik on olemas, aga vajutada ei saa. Lauas vajutades ei avane midagi. Selline veider küsimus veel, et kui sitoudin ja panen x-st kinni PS clienti, kas lauad jäävad alles või mitte? Ei tahaks praeguseid kuldseid laudu kaotada. Tore oleks, kui see funktsioon ikka töötaks.
http://www.upload.ee/image/3322688/findplayer.png

LordC
20.05.13, 05:37
Eriti debiilne et updated muudavad minu settinguid ja firma ei vaevugi teavitama, mõni muudatus võib päris palju maksma minna.

Aga mille pärast uldse neid Update endale alla tirida, kui nad nii palju probleeme tekitavad. Minu arvutist, c ketta alt program filesidest/ pokerstarsi kaustast mõni asi ära kustutada, ja olemas. :biggrin:

Pumper
20.05.13, 09:35
Mingi hetk peab updatesiga nõustuma, muidu ei saa klienti enam avada. Muidu kasutan ka vanemaid versioone.

Vandalar
20.05.13, 20:47
Please hävitage see waitlisti süsteem praegusel kujul ära. Miks peab mingi 10-20 inimest waitlistis istuma? Tehke mingi reegel, et kui on üle 3 mängija waitlistis, siis tehakse neist uus laud automaatselt.

VisaHing
20.05.13, 20:50
Please hävitage see waitlisti süsteem praegusel kujul ära. Miks peab mingi 10-20 inimest waitlistis istuma? Tehke mingi reegel, et kui on üle 3 mängija waitlistis, siis tehakse neist uus laud automaatselt.

Täitsa huvitav idee iseenest.

supernova66666
20.05.13, 23:47
Täitsa huvitav idee iseenest.
:heart::D



Automaatne lauasulgemine kui turniir läbi saab ei tööta enam peale viimast update. Mõni läheb kinni, mõni mitte.

SuusaKunn
21.05.13, 01:02
:heart::D



Automaatne lauasulgemine kui turniir läbi saab ei tööta enam peale viimast update. Mõni läheb kinni, mõni mitte.

Täpselt sama nuss:S

VisaHing
21.05.13, 08:57
:heart::D



Automaatne lauasulgemine kui turniir läbi saab ei tööta enam peale viimast update. Mõni läheb kinni, mõni mitte.

Kust seda üldse aktiveerida saaks? Tuhanasin natuke optionites aga ei leidnud midagi :(

supernova66666
21.05.13, 09:15
Kust seda üldse aktiveerida saaks? Tuhanasin natuke optionites aga ei leidnud midagi :(

Options>advanced multi table options
http://www.upload.ee/image/3325390/visa.JPG

VisaHing
21.05.13, 09:36
whops. tänud!!!

variatsioon
21.05.13, 10:44
Aga mille pärast uldse neid Update endale alla tirida, kui nad nii palju probleeme tekitavad. Minu arvutist, c ketta alt program filesidest/ pokerstarsi kaustast mõni asi ära kustutada, ja olemas. :biggrin:
mis sealt täpsemalt kustutama peab?

LordC
21.05.13, 12:36
Program filesides jäta alles kaustad mis on

gx

ImgCache

snd

themes

i18n.msg_cli

install

Pokerstars (2)

ei saanud pilti lisada :/ ulejäänud failid kustuta kõik ära, pead vist korraks starsi maha ka laskma, (revo uninstalleriga) et registrist kõik läinud oleks, ning uuesti alla laadima. Kuid mul on niimodi, et, mingid logi kaustad, ja useri kaustad on ka tekkinud. :D (user, PokerStars.log, notes)

ranka
21.05.13, 17:32
Täna Nikiga väljas olles tekkis küsimus, et miks ei ole Dealer Choice mänge?

Netis saaks pakkuda väga laia mängude valikut näiteks: Hold'em (NL, PL, FL), Omaha (5-card, Hi-Low jne), Studid, Drawd jne. Muidugi seadetest saab mängija valida, et milliseid mänge tema buttonil kuvatakse või hoopis seadistada mäng, mis valitakse alati (näiteks PLO, NLHE).

MartinGarcia
27.05.13, 11:08
Starsi app'is mängides kusagile käed ka alles jäävad, et neid hemi importida ?

ranka
27.05.13, 13:01
Starsi app'is mängides kusagile käed ka alles jäävad, et neid hemi importida ?

Ei oska öelda.

Kui mängid 100 kätt või vähem, siis pärast sessiooni lõppu logi arvutiga Pokerstarsi ja sealt Requests > Hand History > My last 100 hands.

nikitheone
27.05.13, 13:47
Starsi app'is mängides kusagile käed ka alles jäävad, et neid hemi importida ?
Olen otsinud, pole ka leidnud. Anna teada, kui peaksid leidma

VisaHing
27.05.13, 14:44
Ei oska öelda.

Kui mängid 100 kätt või vähem, siis pärast sessiooni lõppu logi arvutiga Pokerstarsi ja sealt Requests > Hand History > My last 100 hands.

Kui üle läheb, siis on võimalus kirjutada Supporti oma soov. Rahuldavad selle 100%.

BlueSavage
28.05.13, 14:39
Hakkasin täna Starsist natuke rolli välja kandma ja tuli kiri, et "Hetkel on deposiidi ja raha väljavõtu ülekanded su kontol peatatud sinu seotuse tõttu mängijaga 'Clyde2111', kellega meil on lahendamata probleem". Meilile tuli ka kiri, et selgitada oma seotust selle mängijaga.. Kuna pole sellisest mängijast kuulnudki, otsisin HEMi databaasist ja olen mänginud ta vastu 3 kätt ning võitnud 2,46$. Saatsin neile kirja ka selle kohta. Oleks kiiresti raha vaja ja nüüd selline n*ss. On kellegil veel midagi sellist ette tulnud?

supernova66666
28.05.13, 15:08
Hakkasin täna Starsist natuke rolli välja kandma ja tuli kiri, et "Hetkel on deposiidi ja raha väljavõtu ülekanded su kontol peatatud sinu seotuse tõttu mängijaga 'Clyde2111', kellega meil on lahendamata probleem". Meilile tuli ka kiri, et selgitada oma seotust selle mängijaga.. Kuna pole sellisest mängijast kuulnudki, otsisin HEMi databaasist ja olen mänginud ta vastu 3 kätt ning võitnud 2,46$. Saatsin neile kirja ka selle kohta. Oleks kiiresti raha vaja ja nüüd selline n*ss. On kellegil veel midagi sellist ette tulnud?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1021-***-PokerStars-ee-K%C3%BCsimused-probleemid-siia-vastamas-ka-klienditeenindus-***?p=519255&viewfull=1#post519255

Läks ligi 4 ööpäeva enne kui asi korda aeti ja taas rahasi sai liigutada.

BlueSavage
28.05.13, 15:13
Tänud. Siis on küll asi jamasti, kui pean ka sama kaua ootama. :/

BlueSavage
29.05.13, 10:49
Mul lahendati asi õnneks kiiresti ära ja sain nüüd juba jälle tehinguid teha. :)

VisaHing
29.05.13, 19:51
Vaatan, et MTT nimekirjas on 1M$ Ultimate Freeroll, kus payouts kuni 35 000 kohani välja.
Kirjeldus: Win up to 50k$ for free as part of the 100 Billion Hand Celebration.

On ka mingisugune informatsioon, et kuidas sinna turnale ticket-it saada? Hetkel 200 reganud juba.

// Algab June, 30.

kjmrc
29.05.13, 20:17
Vaatan, et MTT nimekirjas on 1M$ Ultimate Freeroll, kus payouts kuni 35 000 kohani välja.
Kirjeldus: Win up to 50k$ for free as part of the 100 Billion Hand Celebration.

On ka mingisugune informatsioon, et kuidas sinna turnale ticket-it saada? Hetkel 200 reganud juba.

// Algab June, 30.

http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/100-billion-celebration/ultimate-freeroll/#utm_medium=CRM&utm_source=Email&utm_campaign=E68336

VisaHing
29.05.13, 21:08
Trivia Freerollid

Kas oled PokerStarsis toimuvaga kursis? Tulekul on sada Trivia freerolli ning pileti Ultimate freerollile saavad iga turniiri 50 parimat. Trivia freerollid on kaitstud salasõnaga, milleks on vastus mõnele PokerStarsiga seotud küsimusele.

Kõik sada Trivia freerolli asuvad PokerStarsi lobbys ‘Turniir’ > ‘Freeroll all. Mängud toimuvad 5.-29. juunil iga päev kell 16:00, 19:00, 22:00 ja 01:00 Eesti aja järgi.

Deposiidiboonus

Kui otsustad teha deposiidi, on tasuta Ultimate Freerolli pileti saamiseks kaks võimalust:

Kui lisad kontole $50 või rohkem (boonuskood 'ULTIMATE'), anname sulle koheselt Ultimate Freerolli pileti (üks pääse mängija kohta).
Kui teed aga $10 kuni $49.99 suuruse sissemakse kasutades boonuskoodi ‘SNG’, oled sa oodatud tasuta 6-Max Sit & Go Ultimate Freeroll satelliidile. Iga kvalifitseeruva mängu võitja saab auhinnaks Ultimate Freerolli pääsme. Võimaluste suurendamiseks võid soovi korral teha nädalas mitu deposiiti (esmaspäevast pühapäevani).


Siit nagu loeks välja, et SNG mängijatele mõeldud bonus ongi, siis depo 10-49,99$ ja saad ticketi, kust omakorda pead ticketi väljapigistma.

Jutt, siis sellest, et hiljuti lubati nagu mingisugust boonust SNG playeritele. Kui nii, siis: Father, Im dissapointed


------------
Uus world-record attempt tuleb ka June 16.

Esimene suuremat sorti overlay-ga turna tulekul.
Be hold.
300k$ gtd 1$ bi 225K player cap. xD

Please Note: The tournament will be capped at 225,000 players, so be sure to secure your place early. There will be no late registration for this tournament.

http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/100-billion-celebration/world-record/

elrosmeero
29.05.13, 21:40
Jutt, siis sellest, et hiljuti lubati nagu mingisugust boonust SNG playeritele. Kui nii, siis: Father, Im dissapointed



See on tõenäoliselt, mida nad lubasid. Imo väga hea promo. Kasu saavad kõik, nii fishid kui prod, ja pole mingit kokkumängu võimalust ka.
http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/100-billion-celebration/golden/

VisaHing
29.05.13, 21:54
See on tõenäoliselt, mida nad lubasid. Imo väga hea promo. Kasu saavad kõik, nii fishid kui prod, ja pole mingit kokkumängu võimalust ka.
http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/100-billion-celebration/golden/

Aa.. No see midagi uut. Ei pannud tähele :)

privador
29.05.13, 22:34
huvitav palju syarsi sng promo võiks rakebackile juurde anda?nn palju neid kuldseid laudu tekib?

BuildUp
30.05.13, 10:18
Find a player option nüüd kinni keeratud?!

leits
30.05.13, 10:20
Find a player option nüüd kinni keeratud?!

mul küll töötab

hoss23
30.05.13, 10:27
mul küll töötab

+1

VisaHing
30.05.13, 15:20
Need, kes see pühapäev mängivad Sunday Stormi 10$ + 1$ saavad ka tasuta ticketi World Record-ile ehk rake tagasi :P.

Asi seegi

BuildUp
30.05.13, 15:29
mul küll töötab
Mingi bug vist ilmselt. Saatsin supporti kirja ja sain ka korda.

Supsti
30.05.13, 17:31
Mingi bug vist ilmselt. Saatsin supporti kirja ja sain ka korda.

See on bug jah, aga selle saab korda, kui vajutada search starsi pro vms ja klõpsad suvalise online oleva pro nime peal. Pärast seda saad tavalist searchi uuesti kasutada.

bJako
31.05.13, 13:31
Zoom turniirid - pole ammu mänginud aga leidsin artiklid, et nüüd on lõpuks olemas Zoom turniirid ka Pokerstarsis (FullTiltis neid mängisingi kuni selle sulgemiseni)

Ja et Tourney all peaks olema Zoom (nagu on VIP, Regular jne).

No ei ole. Miks?

Ei suuda viimast 100 lk siin ka läbi lugeda. Ja otsing ei tööta ühe postituse piireis vaid otsib üle kogu foorumi (?)

Märtsis: http://www.pokernews.com/news/2013/03/pokerstars-tournaments-can-zoom-now-14481.htm

VisaHing
31.05.13, 13:40
Vaata, et filtrites oleks ZOOMi ees linnuke. Zoom turnasid üsna vähe ja tunned ära sellega, et punane Z on ees :)

ZOOM polegi eraldi nagu on Regular, VIP jne. Jäta ALL peale.

bJako
31.05.13, 14:06
Vaata, et filtrites oleks ZOOMi ees linnuke. Zoom turnasid üsna vähe ja tunned ära sellega, et punane Z on ees :)

ZOOM polegi eraldi nagu on Regular, VIP jne. Jäta ALL peale.

Tx!
Leidsin ÜHE.

SNG MTT polegi või?
FullTiltis olid ju tohutu traffik rush MTT SNG-des...

Mis toimub?

tafka31
31.05.13, 14:19
Kui ma iga kuu teen ära platinumstari punktid siis mis on minu rakeback %?

Viiidrik
31.05.13, 14:25
Kui ma iga kuu teen ära platinumstari punktid siis mis on minu rakeback %?

http://www.pokerstars.ee/vip/tiers/

privador
31.05.13, 14:32
Ise ka imestasin, et plaatina annab pea 30% rb aravsin, et ca low 20%

reggie
31.05.13, 18:08
Kas see sng promo kehtib f50 mängudele ka?

VisaHing
31.05.13, 21:47
Kas see sng promo kehtib f50 mängudele ka?

Ikka. Ükskõik, mis SNG peasi, et pärisraha peale.

Romka
01.06.13, 12:51
Viimasel ajal päris mitu korda juhtunud selline asi, et sessi ajal järsku ei lase enam laudu kinni panna, Sessions options ka ei tööta enam ja viskab hoopis pokerstarsi mainlobby ette, kellegil veel?
http://www.upload.ee/image/3352769/PSkoos.png

CheckRaise
04.06.13, 23:14
Lobbydes ring gamedel on "seat me" nupp. Seda vajutades avab laua, aga vahel on seat juba reserveeritud enne mind ja annab "seat has been occupied" teate. Pärast selle sulgumist jääb aga laud lahti. Kuidas ma saaks seadistada nii, et laud sulgeks iseenesest.

minbetmillionaire
05.06.13, 20:52
Tellisin security tokeni aga alles hiljem hakkasin vaatama et sellega koos on mingi password sheet ka 25 parooliga. Kuidas see toimib ja kas need 25 passi ongi 25 logimiskorra jaoks v? See oleks küll retarded. Mõtlesin et nagu tavaline panga pin kalkulaator.

altzie
05.06.13, 20:59
Need 25 peaks olema nö varukoodid, kui kalkulaator peaks ära kaduma vms. Seni kuni kalkulaator töötab, pole nendega asja.

pastilaa
05.06.13, 20:59
Tellisin security tokeni aga alles hiljem hakkasin vaatama et sellega koos on mingi password sheet ka 25 parooliga. Kuidas see toimib ja kas need 25 passi ongi 25 logimiskorra jaoks v? See oleks küll retarded. Mõtlesin et nagu tavaline panga pin kalkulaator.


need ainult hädajuhuks, kui tokeniga midagi juhtub näiteks ja pead uue tellima - siis tuleb nendele valu anda

e: altzie kiirem

rollkopter
07.06.13, 21:01
uuuuuuuuuuuhuhuuuuuuuuuuu kui fishised praegu starsi lauad on tänu sellele milestone kampaaniale

Romka
08.06.13, 18:14
Kas kui milestone sinu lauda hitib siis seda on näha ka multitabledes?

bluelite
08.06.13, 18:25
On ikka, laua värv läheb teistsuguseks ja suur infoga tekst tuleb laua peale.

ranka
08.06.13, 19:42
On ikka, laua värv läheb teistsuguseks ja suur infoga tekst tuleb laua peale.

Lisaks käsi läheb pausile, ja laud hakkab vilkuma ning pinisema.

rollkopter
08.06.13, 21:54
huvitav kui tõenäoline on milestone käsi hittida?
endal õnnestus täna nl16 6max lauas 260 dollarit hittida, päris nice

nüüd jahin teist saaki :D

ranka
08.06.13, 22:09
huvitav kui tõenäoline on milestone käsi hittida?
endal õnnestus täna nl16 6max lauas 260 dollarit hittida, päris nice

nüüd jahin teist saaki :D

Tubli!

rollkopter
08.06.13, 22:14
Tubli!

tyty, aparaadi rexi kampaania

RudiTurbo
09.06.13, 18:20
huvitav kui tõenäoline on milestone käsi hittida?
endal õnnestus täna nl16 6max lauas 260 dollarit hittida, päris nice

nüüd jahin teist saaki :D

Võta kogu PS'i cashilaudade arv ja jaga enda lahtiolevate cashilaudade arvuga ja enamvähem +- mõned variatsioonid ongi tõenäosus teada.

VisaHing
11.06.13, 12:23
Kas Stars on midagi muutnud Cashout süsteemis?

Viimase kahe CashOuti puhul olen märganud, et Pending Cashout-sis on võimalik tühistada payout isegi siis, kui on tulnud viimane e-mail, mis annab kinnituse, et raha on teele pandud.

Kui nad on raha teele pannud ja ma ära tühistan selle payouti, mis siis saab? Või on neil võimalik omakorda väljamakse tagasikutsuda vms.

estdonk
11.06.13, 12:57
Viimast korda panka kandes nägin sama asja. Jube kiirelt kadus ära see, mingi 10-15 minutiga. Usun et kui ära katkestad siis sa seda raha ikka kontole ei saa ka. Moneybookersi oma kaob kohe ära kui raha arvel on.

andero14
12.06.13, 14:33
Kas see milestone hand'i Stake Share teeb vahet ka full ringi ja 6-maxi laudadel?

VisaHing
12.06.13, 16:31
Kas see milestone hand'i Stake Share teeb vahet ka full ringi ja 6-maxi laudadel?

Ikka. Kõik peab sama olema minu teada. Sama limiit, sama tüüpi laud, pl/nl jne.

Ehk võimalikult palju erinevaid kombinatsioone tuleks võtta.

ropka11
12.06.13, 20:32
Tegin väikesed arvestused 1 000 000 kätt 20 mintiga.3tunnis.Aega läheb veel18,333333 tundi.
Võisin ka puusse panna.
Võttes arvesse öise trafficu ja enne pauku siis see tasandab enamvähem aga siiski vist plussmärgiga

edit Arvestuse ajal oli lõpuni 55 000 000 kätt

WeThePeople
12.06.13, 20:50
kuradi. olen rootsis hotellis, starsi ei hakka connectima ja brauseris ka ei lase pokerstarsi minna - google dns ei aidanud. kuidas saaks?

hotcocacola
12.06.13, 21:41
Kas peale google dnsi sisselülitamist tegid arvutile restardi?

WeThePeople
12.06.13, 22:08
Kas peale google dnsi sisselülitamist tegid arvutile restardi?

jah ikka, mingi neti viga vist - mõned korrad ei lase, siis järsku laseb, kui sulgeda siis sama nuss.

Romka
13.06.13, 08:22
Kurat tööl täna sel ajal kui milestone jagatakse.

Cash87
13.06.13, 08:38
Mitu kätt veel milestone käeni? Mis kell umbes jagatakse?

hoss23
13.06.13, 08:45
Mitu kätt veel milestone käeni? Mis kell umbes jagatakse?

Kuule 30milli to go. Arvatavasti kella 22.00 ja 02.00 vahel jagatakse.

Cash87
13.06.13, 08:53
Siis saavad tööinimesed ka osa :)

ropka11
13.06.13, 09:35
Ikka. Kõik peab sama olema minu teada. Sama limiit, sama tüüpi laud, pl/nl jne.

Ehk võimalikult palju erinevaid kombinatsioone tuleks võtta.
Ei tea kas USD ja EUR laudadel ka vahet tehakse.

Owner85
13.06.13, 12:17
Küsimus:et kuidas on võimalik et milestoni potentsiaalne summa väheneda saab?samas lauas koguaeg istudes kukkus lühikese ajaga 2x see number!

ranka
13.06.13, 12:22
Kuule 30milli to go. Arvatavasti kella 22.00 ja 02.00 vahel jagatakse.

Mina sain tulemuseks 22.00, aga see võtab keskmise. Õhtuti on rohkem mängijaid ja viimased käed tulevad kiiremini siis arvaks, et 20.00 paiku. Aga ju viskan 10 kätt varem foorumi päisesse teavituse estimated ajaga, kui aeg sealmaal.

ranka
13.06.13, 12:24
Küsimus:et kuidas on võimalik et milestoni potentsiaalne summa väheneda saab?samas lauas koguaeg istudes kukkus lühikese ajaga 2x see number!

Eelneva 50 käe punktid. Kui sa said kohe alguses suured pangad - näiteks AA vs KK, set vs overset siis said hunniku punne - näiteks esimese 50 käe jooksul 30 punkti.

Nüüd suuri panku ei ole olnud ning viimase 50 käe jooksul oled teeninud 15 punkti.

ropka11
13.06.13, 16:32
Ei tea kas USD ja EUR laudadel ka vahet tehakse.

Keegi teab seda siis.Väljavõte pokerstarsi mailist-$1 miljoni suurusest auhinnafondist üle jäänud summa jagatakse kõikide teiste pokkerisõprade vahel, kes osalesid samade panustega mänguformaadis, mis Mega Milestone mängus, kuid mõnes teises lauas (näiteks $0.50/$1, No Limit Hold’em).
Peaks nagu eraldi olema ikka.Ja kui nii siis kasulikum mängida eurolaudu, et saada suuremat osa limiidi-formaadi potist.Mitte, et keegi seda püüdma läheks.

VisaHing
13.06.13, 17:26
Keegi teab seda siis.Väljavõte pokerstarsi mailist-$1 miljoni suurusest auhinnafondist üle jäänud summa jagatakse kõikide teiste pokkerisõprade vahel, kes osalesid samade panustega mänguformaadis, mis Mega Milestone mängus, kuid mõnes teises lauas (näiteks $0.50/$1, No Limit Hold’em).
Peaks nagu eraldi olema ikka.Ja kui nii siis kasulikum mängida eurolaudu, et saada suuremat osa limiidi-formaadi potist.Mitte, et keegi seda püüdma läheks.

Ma arvan, et kõik peab sama olema. Ka valuuta.

Romka
13.06.13, 20:28
Kurat lauda ei saa istuma enam ju :D