PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39

estdonk
19.11.14, 17:55
Sa mängid eeldatavasti .com softiga? Endal on sama asi .com softiga Eestis, annab sama errorit. Lubati ASAP korda teha, tundub et peale eilset crashi pani midagi pange.

SANGPOMM
19.11.14, 19:08
Mul oli algselt hull kamm sellega. konto külmutati koos cashiga ära ja siis 12 päeva jaurasin nedega, saatsin osasi dokumente 3 korda. Üllatavalt halvaks on klienditeenindus üldse muutunud. Konto külmutati kuna öeldi et on kokkumäng "X" kasutajaga. Kui uurisin et ennast ka huvitab et mis kes ja kuidas siis sellele polegi lõpp kokkuvõtes vastatud. kui oli puudulik dokumentsioon saadeti auto replayga ühtesi ja samu kirju. Siis kui vahetasin .com'i .ee'ks palusin ka ühtlasi riigi ära vahetada, seda pole tehtud ja otsest vajadust ka polnd sest konto läks uuesti lahti. Nüüd siis nagu sinul. Teadmata ajaks konto lukus. Kokkuvõttes täis lamp ja suvaline lesbi sitt

E: sõbral oli sama keiss eile õhtul. võttis suppordiga ühendust ja sai sellise kirja vastu. Mulle nad pole tänaseni vastanud. aga saatsin just in case aadressiga doksid ära et ei peaks jälle uut auto replayd ootama.

Thank you for contacting PokerStars.

Unfortunately, due to local Estonian license restrictions it is not possible for you to download PokerStars.COM nor use your .COM account while being in Estonia. We are sorry for any inconvenience caused.

Please note that if you are an Estonian resident, you need to update your registered address in PokerStars and then migrate your account to our Estonian site PokerStars.EE. If you wish to change your registered country, please contact 'security@pokerstars.ee' and explain your situation.

For more information on the Estonian license, please visit the following website:

http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/launch/faq/

Thank you for your understanding and cooperation. If you have any further questions, please do not hesitate to contact us again.

alaska
25.11.14, 19:07
Varem oli Hyperturbodel mängu alguses mingi button, kui mõlemad vajutasid, siis hakkas mäng kohe pihta. Kas seda saab kusagilt sisse/välja lülitada? Mul kadus ära.

ranka
25.11.14, 19:09
Varem oli Hyperturbodel mängu alguses mingi button, kui mõlemad vajutasid, siis hakkas mäng kohe pihta. Kas seda saab kusagilt sisse/välja lülitada? Mul kadus ära.

Sul äkki linnuke, et automaatselt algaks.

PokerStars > Settings > Gameplay > Multi-Tabling ja seal «Mark me as [I'm Ready] at start of Sit & Go Tournaments

alaska
25.11.14, 21:04
Mul ei ole seal linnukest, aga buttonit ikka ei teki.


Edit: Täiesti lambist ilmus tagasi.

rasmer
30.11.14, 19:57
Kas Pokerstars 7 ei näita enam mängijate riiki või peab settingutest muutma ?

ranka
30.11.14, 20:02
Kas Pokerstars 7 ei näita enam mängijate riiki või peab settingutest muutma ?

Näitab küll nii lauas kui ja lobbys ja lobbys veel paremini riigi lipuga, mida saab ka sorteerida.

Intzsz
02.12.14, 04:30
Kas PS 7-ga näeb ka kuskilt, millal ja kuhu lauda milestone läks?

nikitheone
02.12.14, 09:00
chatis või pane pop-upid tagasi

JumalSander
04.12.14, 14:17
Millal see 300-s milestone käiku läheb.. ma nagu ei leia counterit kuskilt.

Kakahirmutis
04.12.14, 14:34
Millal see 300-s milestone käiku läheb.. ma nagu ei leia counterit kuskilt.

Kuidagi lamp jah et kuskil infot pole milestone kohta

pastilaa
04.12.14, 18:42
imelik - vanas PS-s näeb seda counterit lobbys üleval

ranka
04.12.14, 18:50
imelik - vanas PS-s näeb seda counterit lobbys üleval

Kuna suuremat möla ei ole täheldanud, siis eeldaks, et probleem on ainult .EE kliendis.

virukunn
05.12.14, 13:33
Keegi teab millal umbkaudu see viimane milestone käsi toimub?

ristijeesus
05.12.14, 13:44
Siiani on läinud 2,5 milli tunnis ehk siis arvutuste järgi 28 tunni pärast peaks kukkuma. Aga laupäeval vist rohkem mängijaid ja lõpp läheb kiiremini, siis pakuks, et homme kell 12 võiks lauad lahti tõmmata.

estdonk
06.12.14, 12:48
MB cashout juba päris tükk aega pending. Pole viimasel ajal võtnud, kas läheb pikemalt viimasel ajal?

ropka11
06.12.14, 15:17
MB cashout juba päris tükk aega pending. Pole viimasel ajal võtnud, kas läheb pikemalt viimasel ajal?

Mul küll peaaegu kohe tuleb üle.

Vandalar
08.12.14, 10:58
Poker Stars, palun lõpeta 3K gtd $2,2 buy in'iga turna nimetamine The Hot 2,2-ks, sest midagi selle turna juures ei indikeeri, et see kuskilt otsast hot oleks. Sama ka kõigi teiste "hot" asjade kohta.

leits
12.12.14, 08:57
Mismoodi neid imelikke % saab kinni panna kui AI minna? pärast update on need tekkinud

The_Meer
12.12.14, 09:13
stars lagib?

EestiAA
12.12.14, 09:21
Yup

leits
12.12.14, 09:32
yep korralikult. need lollakad % saab maha keerata nii:

For PokerStars 7:

Go to "Settings" > "Gameplay" > "Show / Muck Hands" and enable or disable "Show Chances of Winning when All-In", then click OK.

For PokerStars 6:

>From the main lobby go to "Options" > "Showing/Mucking Hands" and enable or disable "Show Chances of Winning when All-In".

muttaja
13.12.14, 10:44
Huvitav, miks Stars mu identiteedis kahtlema on hakanud. Lambist tahavad uuesti id-kaardi koopiat ja pangaväljavõtet.

ranka
13.12.14, 11:37
Huvitav, miks Stars mu identiteedis kahtlema on hakanud. Lambist tahavad uuesti id-kaardi koopiat ja pangaväljavõtet.

Neil kohustus teha miski aeg pistelisi kontrolle teatud aja tagant. Ise olen ka vähemalt kahel korral neile dokumente esitanud. Reeglina siis, kui väljakannet teed.

Karelkorm
13.12.14, 13:36
nl100 plo hu-s on rake agressiivse mängu puhul 60bb/100. Probleem imo.

donkament
15.12.14, 20:54
Probleem selline, et osad hand history ei tekigi üldse starsi. Vaatan, et võidan/kaotan mõne suurema poti lauas, siis tahaks sealt ülevalt nurgast vaadata, aga kätt hand historysse ei teki. Trackerisse ka ei teki. Eile märkasin seda esimest korda, et täiesti lambist ei tekitada osade käte kohta üldse historyt. Kellegil veel selline probleem olnud?

Vandalar
15.12.14, 21:26
Siin ka käed kadunud vahest. Eriti just sellised käed, kus villain teeb mingi müsteerium lükke nt. limp reraiseb ai J4s ja hitib JJJ44.

tafka31
15.12.14, 22:28
Hahahahaaa...vanda omas mahlas jälle

donkament
15.12.14, 23:02
ärge trollige siin, probleem on reaalne.

Vandalar
16.12.14, 00:23
Ma ei trollinud ja jätkuvalt ongi selline case lihtsalt, et mingi veider käsi, kus vend peksab segast ja tõmbab cooleri ja siis tahad pärast seda HEM-ist vaadata ja kätt lihtsalt pole. Pole ka HH kaustas ega ka arhiveeritud käte kaustas.

VisaHing
16.12.14, 04:51
Ma ei trollinud ja jätkuvalt ongi selline case lihtsalt, et mingi veider käsi, kus vend peksab segast ja tõmbab cooleri ja siis tahad pärast seda HEM-ist vaadata ja kätt lihtsalt pole. Pole ka HH kaustas ega ka arhiveeritud käte kaustas.

Nutta või naerda :D. Mul tekib omakorda kahtlus nüüd, et ilmselt Pokerstars üritab tõendeid rigged mängust kustutada. Asi ikka päris käest läinud ://

ranka
16.12.14, 08:56
Nutta või naerda :D. Mul tekib omakorda kahtlus nüüd, et ilmselt Pokerstars üritab tõendeid rigged mängust kustutada. Asi ikka päris käest läinud ://

vihje@telegram.ee

Vandalar
16.12.14, 10:03
Nutta või naerda :D. Mul tekib omakorda kahtlus nüüd, et ilmselt Pokerstars üritab tõendeid rigged mängust kustutada. Asi ikka päris käest läinud ://

Ütle, milles mina süüdi olen? Selles, et käed kaduma lähevad?

EestiAA
16.12.14, 10:34
Ütle, milles mina süüdi olen? Selles, et käed kaduma lähevad?

Probleem on selles et sa vihj.... ah fck it.

Nii on lihtsam.
http://www.howtoquitsmokingweedblog.com/wp-content/uploads/2012/12/What_Happens_When_You_Stop_Smoking_Weed.jpeg

Vandalar
16.12.14, 11:20
Mis meelel, see keelel.

donkament
16.12.14, 12:23
Nutta või naerda :D. Mul tekib omakorda kahtlus nüüd, et ilmselt Pokerstars üritab tõendeid rigged mängust kustutada. Asi ikka päris käest läinud ://

käi perse ahv, see on reaalne probleem. ära postita oma kuradi retarded möla siia.

PokerStars Marika
22.12.14, 00:47
Meie programmeerijad on antud hand history probleemist teadlikud ning nad töötavad hetkel lahenduse nimel. Kui saadad meile kirja võime sulle manuaalselt saata su käe jaotused.

vivo111
23.12.14, 09:27
Väga äge. Eelmine jama lahendati 3 päevaga, saatsid vigases eestikeeles kirja, et kõik korras kuid mis teema oli seda ei avalikustatud. Olgu! Täna tahtsin veits rahasid liigutada ja hopsti, seostatakse mind kasutajaga ''Da_Troubled'' ja jälle midagi teha ei saa (ei leidnud kuskilt nende poolt nimetatud kasutaja olemasolu). Käivadki niimoodi peedistamas ?


And again. Eile avastasin, et jepjepjeee, jälle turvaprobleemid. Seekord leiab antud kasutaja isegi üles kellega mind seostatakse kuid see on viimati aktiivne olnud 2011 aastal. 1.5 kuu jooksul kolmas kord (Y) Peab meeldima. Ei tea kas Starsile ei sobi, et ma muudkui usinalt reiki maksan ja väljakandeid ei tee ?! :D (kõik mis sisse panen sinna ka jääb, so far :D )

VisaHing
23.12.14, 09:52
Meie programmeerijad on antud hand history probleemist teadlikud ning nad töötavad hetkel lahenduse nimel. Kui saadad meile kirja võime sulle manuaalselt saata su käe jaotused.

Ühesõnaga tunnistate seda, et olete rigged jaotusi enda ja mängija andmebaasidest kustutanud?

amazzzed

Intzsz
30.12.14, 20:35
Kas kellegil veel selline bug?
Mul vähemalt 5 lauda sellised ja juba üle nädala.

http://www.upload.ee/image/4436899/bygggggggg.JPG

trasadonkad
05.01.15, 20:24
y ints mul ka osasi laudu ps6 n2itab samamoodi.

kas kellegil veel lobby laggab? lauda istumine võtab kauem aega vms
kuidagi võimalik fixida?

Kakahirmutis
05.01.15, 21:06
y ints mul ka osasi laudu ps6 n2itab samamoodi.

kas kellegil veel lobby laggab? lauda istumine võtab kauem aega vms
kuidagi võimalik fixida?

Mul lagib ka samamoodi

atsetoon
06.01.15, 14:09
Järgnevate kuude jooksul vähendatakse VPP-kordajaid mängijatel, kes elavad riikides, kus tuleb tasuda käibe – ja/või hasartmängumaksu ning antud riigi mängijate jaoks ei ole välja arendatud eraldi PokerStarsi tarkvara. Eesti mängijaid muudatus ei tohiks puudutada.

Kas Pokerstarsi esindaja saaks seda kinnitada?

Cyberhero
06.01.15, 16:51
Väga positiivne, et rake tagasi muudeti aga kas keegi targem oskab äelda ega Eestit osadele riikidele plaanitud VPP muudatus ei mõjuta?

edit: just märkasin, et atsetoon juba küsis :P

widescreen
06.01.15, 18:38
Mul lagib ka samamoodi

+1

ranka
07.01.15, 11:20
Kas Pokerstarsi esindaja saaks seda kinnitada?

VPP-kordaja nõue laieneb ainult neile (tegelikult võib laieneda, mitte ei pea), kus tuleb maksta käibe/hasartmaksu ja ei ole väljatöötatud selle riigi jaoks eraldi PokerStarsi tarkvara.

PokerStars.EE on täiesti olemas.

Vandalar
08.01.15, 21:16
Kust ma pokerstarsis saan ai puhul võidu tõenäosuse display ära keelata? Äkki ilmus mulle täiesti meelevaldselt see ette.

killermartiini
08.01.15, 22:35
Keelata ei saa, aga oma pepu saad ekraani poole keerata samal ajal kui tõenäosused ekraanil kuvavad ning siis loota, et äkki Pokerstarsist mingi Äpu pistab su pepusse oma näärinäpu...

ristijeesus
09.01.15, 06:03
Kust ma pokerstarsis saan ai puhul võidu tõenäosuse display ära keelata?

Settings-Gameplay-Show/Muck hands

Vandalar
09.01.15, 10:40
Settings-Gameplay-Show/Muck hands
Tänud

WeThePeople
10.01.15, 22:45
millal see lobby lag korda tehakse?

MartinGarcia
14.01.15, 18:20
Tere. Selline küsimus. Sõber tahab pokertarsi konto teha, aga hetkel asub soomes ja pokerstars pakub talle, et ta teeks konto pokertars.eu'sse. On sel vahet kas on pokertars.ee või pokerstars.eu ? Pärast ei saa pokerstars.ee's mängida ? tänud

VisaHing
14.01.15, 19:40
Tere. Selline küsimus. Sõber tahab pokertarsi konto teha, aga hetkel asub soomes ja pokerstars pakub talle, et ta teeks konto pokertars.eu'sse. On sel vahet kas on pokertars.ee või pokerstars.eu ? Pärast ei saa pokerstars.ee's mängida ? tänud

Kindlasti saab. Vastavad dokumendid teele ja lülitavad ümber.

MartinGarcia
14.01.15, 20:09
Kindlasti saab. Vastavad dokumendid teele ja lülitavad ümber.

Ei tea väidavad, et pean kindlasti pokerstars.ee's regama, ennem ei saa midagi. Lamp

JumalSander
14.01.15, 20:37
Kas keegi teab kuidas teha nii, et arvutis/pokerstarsis toimiks korraga paralleelselt 2 interneti ühendust. Mul internet jamab, samas mul on 2 võimaliku ühendust (emt pulk ning elioni wifi). Näitab küll, et currently connected to mõlemad, kuid reaalsusest kasutab ainult 1te kui näiteks youtubest videosid vaatan või starsis mängin.

Samuti pokerstars 7-ga on siuke probleem, et vahest tal pilt hangub(samalajal browseriga netis käies), st näiteks turniiridel ütleb, et uued blindid, ning see kiri jääbki ette ilma et ära kaoks.

VisaHing
14.01.15, 21:07
Kas keegi teab kuidas teha nii, et arvutis/pokerstarsis toimiks korraga paralleelselt 2 interneti ühendust. Mul internet jamab, samas mul on 2 võimaliku ühendust (emt pulk ning elioni wifi). Näitab küll, et currently connected to mõlemad, kuid reaalsusest kasutab ainult 1te kui näiteks youtubest videosid vaatan või starsis mängin.

Samuti pokerstars 7-ga on siuke probleem, et vahest tal pilt hangub(samalajal browseriga netis käies), st näiteks turniiridel ütleb, et uued blindid, ning see kiri jääbki ette ilma et ära kaoks.
http://www.wikihow.com/Combine-Two-Internet-Connections

neeme
15.01.15, 18:33
Irw,
Pokerstarsi ULTIMATE CHALLENGE kampaania on ikka paras joke.
Eelmise aasta suurima VPP kuu counti järgi antakse boonus 10$-1000$.
Ilmselt mul siis eelmine aasta suurim kuu oli 20k vpp kandis, ehk siis sain boonuse 200$ (Välja makstakse ainult ühes osas, selleks peab koguma 30 päeva jooksul 20k VPP).

Mida iganes tglt ka.

Kakahirmutis
15.01.15, 18:41
Irw,
Pokerstarsi ULTIMATE CHALLENGE kampaania on ikka paras joke.
Eelmise aasta suurima VPP kuu counti järgi antakse boonus 10$-1000$.
Ilmselt mul siis eelmine aasta suurim kuu oli 20k vpp kandis, ehk siis sain boonuse 200$ (Välja makstakse ainult ühes osas, selleks peab koguma 30 päeva jooksul 20k VPP).

Mida iganes tglt ka.

Väga lamp jeps , ma pean tegema 12750 et 150 daala :D oleks siis mingi 500 vms siis viitsiks

VisaHing
15.01.15, 20:10
Tahtsin just sellekohast postitust teha. Huvitav et sa pead 12750 VPP tegema, et 150$ saada. Mulle pakuti 6000 VPP ja 107$.

Aga jep, ei aitäh.

Minu suurim VPP kuu võis jääda 2500-3000 vahele. Ei mäleta täpselt aga suurt ei ole mänginud. 6000 VPP ma kohe kindlasti ükski kuu ei teinud.

Kakahirmutis
15.01.15, 20:18
Tahtsin just sellekohast postitust teha. Huvitav et sa pead 12750 VPP tegema, et 150$ saada. Mulle pakuti 6000 VPP ja 107$.

Aga jep, ei aitäh.

Minu suurim VPP kuu võis jääda 2500-3000 vahele. Ei mäleta täpselt aga suurt ei ole mänginud. 6000 VPP ma kohe kindlasti ükski kuu ei teinud.


Mul peaks 10k kanti tulema...ekstra lisapingutust ei tee , kui tuleb siis tuleb :D

ranka
15.01.15, 21:01
Miks mul StarCode ei aktiveeru. Tahaks ka nalja saada.

Kakahirmutis
15.01.15, 21:08
Miks mul StarCode ei aktiveeru. Tahaks ka nalja saada.

ma vajutasin uudise alt linki , viskas kohe sinna starcode alla , clickisin nuppu ja ootasin mingi 30 min

elrosmeero
15.01.15, 22:01
77.50$ 3100 VPPd, eelmine aasta ühe kuu tegin Gold Stari ära, seega parim mingi 2500-2600 VPPd.
Huvitavad numbrid

Kakahirmutis
15.01.15, 22:03
77.50$ 3100 VPPd, eelmine aasta ühe kuu tegin Gold Stari ära, seega parim mingi 2500-2600 VPPd.
Huvitavad numbrid

Nad pm tahavad et kõik oma rekord volüümi teeksid ja saavad räigelt nüüd reiki 30 päeva jooksul :)

ranka
15.01.15, 22:05
Nad pm tahavad et kõik oma rekord volüümi teeksid ja saavad räigelt nüüd reiki 30 päeva jooksul :)

Marketing mis muud. Aasta alguses alustati puhtalt lehelt kuni murduti. Nüüd paras aeg üks hea boonus peale suruda ja uuesti moosida inimesi grindima oma ihaldatud VIP-levelit või VPP-goali, olgu see SNE, SN või mõni muu milestone. Selle ka vastu peavad on suurem võimalus, et inimene jätkab oma goaliga.

privador
16.01.15, 06:07
Kaval promo, toimuks nagu rahajagamine, aga ise maksad kõik selle kinni+olen veel kindel, et mingi % paneb inertsist veel edasi kui boonus on kätte saadud ja siis ilma boonuseta

Mrt1989
16.01.15, 08:51
Krt lauad on kõik katki. Peale paari kätt lihtsalt ei uuenda midagi , peab laude lahti/kinni panema ,et uuesti tööle hakkaks.

Vandalar
16.01.15, 11:26
Miks Spin&Go-de alguses, kui see ketas seal ketrab, näitab 1mil ketast vist sama palju, kui nt $10 ketast, $6000 ketast jne? Võidu tõenäosus $1mil võitmiseks ei ole ju vastavuses selle sagedusega, mida näidatakse? Jätab ju vale mulje, sest tulemus sõltub sellest, mis võidufondi ketas lõpuks ette jääb. Seega loogiline oleks, et see $1mil ketta osa ilmuks vääga harva sinna, et mitte eksitada mängijaid.

ristijeesus
16.01.15, 15:07
On sul alles probleemid. Muidugi on see selleks, et fishe rohkem mängima meelitada ja kui see sulle ei meeldi, siis oled ise fish.

gamblingFTW
16.01.15, 15:27
Krt lauad on kõik katki. Peale paari kätt lihtsalt ei uuenda midagi , peab laude lahti/kinni panema ,et uuesti tööle hakkaks.

sama teema

Kodu
16.01.15, 16:44
Putka, stars on pekis täna. Lauad jäävad seisma ja re-buyd jäi automaatselt turkal tegemata. Täiesti ******

FreakyJason
17.01.15, 11:46
Mul oli sama jama :S

vapsik
17.01.15, 12:11
Mul oli sama jama :S

Peaksid rõõmus olema, et purjakil olles raha maha ei donka.

atsetoon
17.01.15, 13:17
Hello Tõnis,

Thank you for your patience in waiting for our response regarding your tournament refund request.

Our development team has looked extensively into the reports from players and it appears that the issues are caused by third party tools that you may have, such as PokerTracker or Hold'em Manager.

To eliminate the issue please shut down PokerStars and any third party tools, restart your machine, and make sure no third party tools start with Windows, and then start PokerStars without any third party tool.

It appears that once the issue has started, shutting down third party tools does not resolve it -- it's a machine restart without ever starting a third party tool that seems to resolve it.

We have now completed a review for the tournament which was affected by freezing issues. Please read our findings below:

1111736099 - Timed out, materially affected, credited buy-in $15.00

The total amount of $15 has now been credited to your PokerStars account for these tournaments.

Please rest assured that we have contacted the management teams at PokerTracker and Hold'em Manager to let them know there is a problem. We would also ask that you please contact the vendor of those tools for further information.

We apologise for the inconvenience this may cause and thank you for your understanding and patience.

Regards,

Alexis
PokerStars Support Team

the fuck?

update väljas

trasadonkad
17.01.15, 20:58
jälle lobby laggab?

elrosmeero
19.01.15, 19:27
Hello Tõnis,

Thank you for your patience in waiting for our response regarding your tournament refund request.

Our development team has looked extensively into the reports from players and it appears that the issues are caused by third party tools that you may have, such as PokerTracker or Hold'em Manager.

To eliminate the issue please shut down PokerStars and any third party tools, restart your machine, and make sure no third party tools start with Windows, and then start PokerStars without any third party tool.

It appears that once the issue has started, shutting down third party tools does not resolve it -- it's a machine restart without ever starting a third party tool that seems to resolve it.

We have now completed a review for the tournament which was affected by freezing issues. Please read our findings below:

1111736099 - Timed out, materially affected, credited buy-in $15.00

The total amount of $15 has now been credited to your PokerStars account for these tournaments.

Please rest assured that we have contacted the management teams at PokerTracker and Hold'em Manager to let them know there is a problem. We would also ask that you please contact the vendor of those tools for further information.

We apologise for the inconvenience this may cause and thank you for your understanding and patience.

Regards,

Alexis
PokerStars Support Team

the fuck?

update väljas

Mis update ? Mul pole Stars ega HM täna midagi updateinud ja lauad ikka freezivad...

Xavi
19.01.15, 20:39
Oskate ehk aidata. Lobbys on võimalik kollase tärniga märgistada lemmik limiidid. Nt NL FR10€ ja 5$ panen kollase tärni ette. Aga kuidas seda seadistada, et ta siis näitaks ainult neid märgistatud limiite? Kollastes tärnidest saan ainult niipalju praegu kasu, et sordib need limiidid üles poole.

widescreen
19.01.15, 21:25
Kui Stars7 jutt käib, siis lihtsam favoritside alla eraldi ära salvestada. Paned filtrid paika ja väga mugav limiite vahetada.

Vandalar
27.01.15, 22:36
Mis update ? Mul pole Stars ega HM täna midagi updateinud ja lauad ikka freezivad...
Mind huvitab ka, et milline update vs on see, mis olema peaks, et lagi poleks iga kuradi natukese aja tagant.

atsetoon
27.01.15, 22:44
viimane update oli täna v4.13, peale seda hakkas lag pihta jälle. muidu zoom hud tuleks välja lülitada kui ise ZOOMi ei mängi. Stars arvas, et PT viga aga eile nägin oma silmaga kui HEMi inimesel laud freezes.

Vandalar
28.01.15, 12:34
Mis kamm on, ma ei saagi nagu mängida enam, sest pidevalt lööb ühenduse kooma nii kui lauad lahti on.

bi0hazard
02.02.15, 10:01
Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

Thx

IsandJoberst
02.02.15, 10:45
Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

Thx

48 tunni pärast saab välja kanda

VisaHing
02.02.15, 10:47
Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

Thx

Peaks saama. Muidu on nii, et 60 päeva jooksul saab teha kuni 3 deposiiti mis kvalifitseeruvad sinna alla. Kui ta teeb 1 deposiiti ära ntx summas 200. Ja siis cashoutib, siis see jääb kehtima aga edasised 2 deposiiti enam ei kehti. Kui teeb 1 depo summas 600$ siis muidugi no problem.

Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga? Mitte, et see kuigi raske oleks.

ristijeesus
02.02.15, 10:55
Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga?

4 kuud on vabastamiseks aega.

pastilaa
02.02.15, 14:32
Aga üle ka ei tasu pingutada, et kas ta on võimeline muidu 12K vpp tegema 60 päevaga? Mitte, et see kuigi raske oleks.

see vabaneb ju osadena

VisaHing
02.02.15, 20:01
see vabaneb ju osadena

Ei seda jep aga mõtlesin, et vb ta pole suuteline tegema nii palju nagunii, et siis pole mõtet ehk nii suurt summat ka sisse kanda :D.

Aga ega seal eriti vahet pole jep.

Assu2
04.02.15, 09:25
Ükskkõik millise riigi Pokerstarsi kodukale minnes viskab ette www.pokerstars.se. Kui ülevalt keelt valida vms, siis laeb ära ja kuvab ikka rootsi lehekülge ette, oskab öelda milles asi võib olla? kasutan Tele2 3,5G.
Proovinud nii Chromes kui Mozillas, google konto ei sega.

Mrt1989
04.02.15, 10:04
Kasutab Rootsi DNS serverit järelikult, mis Tele2 puhul normaalne.

reggie
04.02.15, 18:59
Püha issand mis tore on mängida, hullem juba kui mingi urkasait, lag on nagu istuks dial upi taga ja üritaks torrentiga kogu neti korraga alla laadida.

brunn
04.02.15, 20:01
Ma ei leia kohta kuhu boonuskood panna depodes!

näpitsad
04.02.15, 20:28
Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.

VisaHing
04.02.15, 22:34
Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.

Nii on jep.
http://i.gyazo.com/e4f7e5fe2d02ed3b1bc0bf5120344f7b.png

bi0hazard
04.02.15, 22:54
Püha issand mis tore on mängida, hullem juba kui mingi urkasait, lag on nagu istuks dial upi taga ja üritaks torrentiga kogu neti korraga alla laadida.

+1.
Pole viimased paar päeva näppinudki, sest juba klienti tuleb paarkendi sekki oodata.

brunn
05.02.15, 08:30
Peaks olema selles aknas kus saad depo summat sisestada.


mul ei ole :S
vanasti nagu oli.

http://www.upload.ee/image/4504016/okjoij.jpg

asi sai selgeks, mul mingi vana boonus kehtib alles. Ja enne uut ei saa
tahtsin seda 4ja tasuta spin and go ticketit saada :) aga ei saa

trasadonkad
05.02.15, 21:36
kellegil selle kasiino kohta mingit infi? millal tuleb?

atsetoon
06.02.15, 18:04
Juba Kreutzwald kirjutas, et reede õhtu on parim aeg serverirestardiks.

peete82
06.02.15, 18:08
jepp. siis kui ma üle kahe nädala mõtlen, et mängiks...

leits
06.02.15, 18:37
teistel ka auto rebuy ei tööta peale restarti`?

peete82
07.02.15, 11:33
kas kellegi veel läägib?

VisaHing
16.02.15, 22:02
Ei no normaalne Stars. Mõtlesin et toksin vähe hypereid. Regan esimesele lauale. Ei juhtu midagi. Regan teisele. Ei juhtu midagi. Ootan mõtlen. prrr. Regan veel 4 korda, et ehk nüüd õnnestub.
Järsku avaneb 6 lauda mööda ekraani laiali ja kõik muidugi sitting outis ja pooled chipsid läinud juba vastaste kätte.

vidu kylh-

timz0333
22.02.15, 21:37
Kas mõni kinkekaart on mida saab eestlane ka kasutada? Seal riikide listi pole võimalik näha :/

http://i.gyazo.com/e4aea047d27b1636f317e9c887ac7aa7.png

estdonk
23.02.15, 07:49
50EUR, 50GBP cadoozi kaarte olen kasutanud ja ebays müünud ka. Amazon.co.uk ja Amazon.de`st olen tellinud nendega.

bi0hazard
23.02.15, 16:02
Hei, mul sõbral selline küsimus, nimelt teeb uue konto, soovib saada seda first depo(600$) boonust, kas ja millal saab ta selle summa välja kanda? Ei taha sellist summat sisse panna, kas on võimalik, et saab selle boonuse täismahus, kannab osa välja ja grindib edasi?

Thx


Hei, üks küsimus seoses sellega veel. Kui ta tegi esimese depo 200€, sai selle boonuse, nüüd homme ntx teeb veel 200€ depo sama koodiga, siis kas tal on kokku 400% eest boonuseid ja kui on, mis siis nendest saab kui ntx 48h pärast teist depot võtab ntx 250euri välja?

Ette tänades
bio.

ranka
24.02.15, 07:06
Hei, üks küsimus seoses sellega veel. Kui ta tegi esimese depo 200€, sai selle boonuse, nüüd homme ntx teeb veel 200€ depo sama koodiga, siis kas tal on kokku 400% eest boonuseid ja kui on, mis siis nendest saab kui ntx 48h pärast teist depot võtab ntx 250euri välja?

Ette tänades
bio.


Kokku maksimaalne boonuse suurus on €500. Selle saamiseks võib teha kuni kolm sissemakse 60-päeva jooksul.

Sinu näite põhjal, kui sõber teeb €200 sissemakse, siis on tal kontol €200 boonus ning €300 on veel võimalik saada. Kui ta teeb uue €200 sissemakse, siis on ta 500 euro suurusest boonusest kätte saanud €400 ehk €100 on veel saada. See ei ole 400% - see on ikka 100% boonuseid, sest kokku tegi €400 eest sissemakseid ning sai ka €400 boonuse ehk 100% sissemakse ulatuses.

Kui korra teed selle 60-päevase perioodi vältel väljamakse ning sul on jäänud boonust saamata, siis kampaania aegub, aga mitte jooksev boonus.

Näide 1: Teed €200 sissemakse, saad €200 boonust. Järele on jäänud €300 boonust. Teed uue €200 sissemakse. Boonust kokku €400, järele jäänud €100 boonust. Teed nüüd väljamakse. €400 boonus jääb jooksma ning ülejäänud €100 boonust aegub.

Näide 2: Teed €500 sissemakse, saad kogu boonuse ehk €500. Boonust järgi €0. Teed väljamakse, €500 boonus jääb alles.

Näide 3: Teed €200 sissemakse. Saad €200 boonust. Järele on jäänud €300 boonust. Teed väljamakse, ülejäänud €300 boonust aegub, €200 jääb jooksma.

Ehk teisisõnu ühtegi väljamakset ei tohi teha, kui on boonuspakkumine, aga kui oled 5NL mängija, kes ei vaja €500 bankrolli, siis mõttekas on teha koheselt €500 sissemakse ning esimesel võimalusel välja kanda ülejäänud raha, mida bankrolliks ei ole vaja.

Boonuse vabastamiseks on aega 4 kuud.

bi0hazard
24.02.15, 08:29
400% oli typo, mõtlesin ikka 400€.

Suured tänud ranka, sain oma küsimusele vastuse.

The_Meer
24.02.15, 09:49
Kas stars on midagi muutnud sellega seoses, et kui vajutad take seat, siis viskab sind kohe lauda, küsimata mingit confirmi vms. Varem niimoodi ei olnud ja ise pole ka endal mingeid seadeid muutnud. Settingutest ei anna ka nagu midagi parandada või on see kogu teeme skriptide pärast

trasadonkad
24.02.15, 18:49
mul siuke kys et igakord kui hiirt lauas liigutan siis ülikiiresti nagu popib venna locationi ja noted üles ja see ajab suht tilti. kuidas ma saan nii nagu varem oli, et v2ikse delayga näitab locationit ja notesid jms?

virukunn
24.02.15, 19:40
Ps7-ga see läkski kiiremaks. Ei usu, et muuta saab.

Vandalar
24.02.15, 20:05
See on programmis ära määratud, mis delayga see on. Ise arvan, et selle saab kuidagi overrideda ka. Pmst võiks mingi scripti lihtsalt kirjutada, et teatud eventi, mouse_hover vms puhul, kui teatud "popup" ette tuleb, siis seda lihtsalt viivitada. Kõige lihtsam oleks muidugi olukorraga leppida :D

ranka
24.02.15, 20:09
400% oli typo, mõtlesin ikka 400€.

Suured tänud ranka, sain oma küsimusele vastuse.

Ma ise ka puterdasin, et teed sissemakse €500 ja saad kogu boonuse €400 (tegelt €500, parandasin oma posti ära) :P

seltsimees
24.02.15, 21:41
Kas stars on midagi muutnud sellega seoses, et kui vajutad take seat, siis viskab sind kohe lauda, küsimata mingit confirmi vms. Varem niimoodi ei olnud ja ise pole ka endal mingeid seadeid muutnud. Settingutest ei anna ka nagu midagi parandada või on see kogu teeme skriptide pärast

Settings - Buy-In/Rebuy - Auto Buy-In (Cash Games)

Sealt kõik linnukesed maha võtta ja siis peaks lauda istudes ka confirmi küsima.

ristik
24.02.15, 22:07
mingi rohtu selle vastu kui remtach window varastab fookuse ära aktiivse laua pealt ? Heads-up Sit and go'st siis jutt

Vandalar
25.02.15, 10:26
mingi rohtu selle vastu kui remtach window varastab fookuse ära aktiivse laua pealt ? Heads-up Sit and go'st siis jutt
Settings - Gameplay - Multitabling - New Tournaments take focus võibolla.

ristik
25.02.15, 11:56
too on mul pikemat aega maha võetud, see rohi ei aita.

ropka11
03.03.15, 11:15
Kas Pokerstarsis praegu mängida saab.Mul mingi anomaalia

redddman10
03.03.15, 11:16
mul sama jama.ei näe cashieri ega enda balancit ka üleval nurgas.ning regada ei saa kusagile

Kakahirmutis
03.03.15, 11:21
:frown:

Don lukken
03.03.15, 11:23
mul sama jama.ei näe cashieri ega enda balancit ka üleval nurgas.ning regada ei saa kusagile

+1 ning mul veel 2 spin and go turkat lahti:confused:

widescreen
03.03.15, 11:50
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=46268071&postcount=21850

Don lukken
03.03.15, 12:43
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=46268071&postcount=21850
Kõik toimib jälle! :)

dima
05.03.15, 10:20
Tegin eile umbes kell 23:45 deposiidi swedbankist, kas see on normaalne et siiani pole raha kohal?
Esimest korda läheb nii kaua aega.

Kakahirmutis
05.03.15, 11:05
saada kiri


Mul cashout juba nädal aega veninud :O tavaliselt max 2 päeva :(

VisaHing
05.03.15, 12:56
Tegin eile umbes kell 23:45 deposiidi swedbankist, kas see on normaalne et siiani pole raha kohal?
Esimest korda läheb nii kaua aega.

Ei ole normaalne. Deposit on alati olnud instant .

Starsi poolt üle pika aja midagi head ka. Depo atleast 100$ ja saad 33$ satika pileti sunday millile. Hea võimalus :)

Dear xxxxxxxx,

Play for your share of a guaranteed $9,000,000 in the Sunday Million 9th Anniversary on March 15, including at least $1,000,000 for the winner! Buy-in directly for $215, or take advantage of our special ticket bonus offer for a free Sunday Million satellite ticket worth $33.

Deposit $100 or more using bonus code '9MILLION' for your free ticket to the $33 Satellite, March 8 at 13:45 ET, where there are 333 seats to the Sunday Million 9th Anniversary guaranteed!

trasadonkad
06.03.15, 02:17
Mul cashout juba nädal aega veninud :O tavaliselt max 2 päeva :(

aitas kirja saatmine? mul ka veninud tavalisest kauem rsk

Kotkas1000
06.03.15, 03:35
Vaata pending cashoutside alt, ega seal ei ole märget, et võtaksid securityga ühendust.

trasadonkad
06.03.15, 04:20
http://i.gyazo.com/f151bd78df725f8d1d348f6b3fe92fb3.png

e ss lihtsalt mingi nendepoolne kasjak?

e/ ma ise sellel arvamusel, et täna hommikuks peaks üle olema ;)

chrosmos
06.03.15, 09:39
Tere,

kas Pokerstarsis tulevad Eesti meistrivõistluste sateliitid või mitte?

Kakahirmutis
06.03.15, 09:46
http://i.gyazo.com/f151bd78df725f8d1d348f6b3fe92fb3.png

e ss lihtsalt mingi nendepoolne kasjak?

e/ ma ise sellel arvamusel, et täna hommikuks peaks üle olema ;)

nah , siiamaani ootan

Kotkas1000
06.03.15, 10:17
Reeglina, kui pending cashoutide alt enda kannet enam näha ei ole, siis on raha teele pandud. Selle kohta tuleb ka email.

musaire
06.03.15, 10:36
http://www.upload.ee/image/4557511/tous.jpg
Tegelt prod arvasid et rohkem ei tõuse ja cäshoutisid starsi tühjaks.

bi0hazard
06.03.15, 12:31
Kust kohast need kuradi turna emailid välja saab lülitada? Mailbox täis juba neid. Eelmises versioonis oskasin, nüüd ei leia. HALP.

estdonk
06.03.15, 13:01
Settings>Gameplay>Advanced>Receive Congratulatory Emails (uncheck)
Tournaments / Sit& GO alt.

bi0hazard
06.03.15, 13:31
Settings>Gameplay>Advanced>Receive Congratulatory Emails (uncheck)
Tournaments / Sit& GO alt.

Ole sa tänatud!

brunn
07.03.15, 08:08
Kui lisad vähemalt 100 $ suurusele deposiidile boonuskoodi "9MILLION", anname sulle tasuta 33 $ pileti 8. märtsil kell 20:45 EET toimuvale satelliidile, mille auhinnafondis on tagatud 333 pääset Sunday Millioni 9. aastapäeva turniirile.


Küsimus selline, et peale selle sateliidi mängimist võin selle 100 doltsi uuesti välja kanda?

ristijeesus
07.03.15, 08:41
Võid muidugi kanda. Ja 19.45 hakkab see satikas.

brunn
07.03.15, 08:50
Võid muidugi kanda. Ja 19.45 hakkab see satikas.

no siis tuleb võimalus ära kasutada :P

ropka11
08.03.15, 16:24
Hmm.
Mul ütleb-Sisestatud boonuskood ei ole korrektne või ei vasta tehing boonuse kriteeriumitele

brunn
08.03.15, 17:10
Hmm.
Mul ütleb-Sisestatud boonuskood ei ole korrektne või ei vasta tehing boonuse kriteeriumitele

imelik... panid ikka piisavalt raha?

mul toimis raha sisse, pilet kätte, raha välja tagasi :D

VisaHing
08.03.15, 19:35
Hmm.
Mul ütleb-Sisestatud boonuskood ei ole korrektne või ei vasta tehing boonuse kriteeriumitele

Mhm. See promo oli valitud mängijatele ehk polnud tervele player poolile. Sõbral oli sama case. Võttis supportiga ühendust ja sealt tuli pmst vastus, et kõik seda ei saa. Pakuti hoopis miskit muud :P
----

We noticed that you didn't use yet bonus code "EE100K" this month, so we have manually applied the Reload Bonus to your account for you $10 deposit. Unfortunately, that is the only reload bonus that you are eligible to at the moment.

Your account has been credited with a ticket to participate in as many '$100K Privilege Freeroll' tourneys as you want to, until the ticket expires in 31 days. Tourneys run 4 times a day at 04:00 ET, 10:00 ET, 15:00 ET and 21:00 ET. To locate them, go to the "Tournaments" tab, select "All" in the "Type" drop-down and enter 'Privilege' in the Search field.

To check the tournament ticket available in your account, from the Lobby screen, please select: Tools → My Games & Tickets → Tournament Tickets

You can find more details on our "$100K Privilege Freerolls" promotion in the "Special Offers" section of our website.

Your understanding is truly appreciated, and please accept our apologies for not being able to accommodate you in this case.

Hopefully we will be having different promotions that you will be able to take advantage of in the future. Current bonus offers can be found here:

VisaHing
09.03.15, 07:24
Tuli ka ära pilet sellelt turkalt. Tegin unregister, et näha kas tegu piletidega just või saab T$. Sai 215T$. Nüüd enam väga ei tahagi seda sunday milli vist mängida :D.


// Eile unreagasin ära ja oli kontol 215$T nüüd logisin starsi sisse ja vaatan, et raha on kadunud. Vastu on antud hoopis Sunday milli pilet :D Hah väga hästi Stars.

Vandalar
09.03.15, 07:37
Starsil oli su raha kiiresti tagasi vaja. Ajad on rasked... Raha peab üha kiiremini ja kiiremini ringlusesse tagasi minema, sest muidu ei suudeta võlgu tasuda.

peete82
09.03.15, 08:04
selle satika juures oli selgelt kirjas, et unregada ei saa, ja kui ei taha SM mängida, ära mängi seda satikat.

VisaHing
09.03.15, 08:51
selle satika juures oli selgelt kirjas, et unregada ei saa, ja kui ei taha SM mängida, ära mängi seda satikat.

Ma tean, et oli :) aga siiski taaskord oli neil süsteemis mingi kala, mis lasi unregada ja T$ vastu anda. Päris nii ka imo ei saa, et minnakse mängija rahakotti ja tehakse seal korrektuure :D.

Aga vahet pole. Esimene sunday mill, mida mängin ja tore, et see on puhas freeroll.

ristijeesus
09.03.15, 18:36
Esimene sunday mill, mida mängin ja tore, et see on puhas freeroll.

Osakuid? Süütutel pidavat hästi minema. Ma võtaks 20%.

VisaHing
10.03.15, 10:42
Osakuid? Süütutel pidavat hästi minema. Ma võtaks 20%.

Hehe.. Tean, et süütud on hinnas. Ei, aga tänud pakkumast.

Arvestades kui hästi ma jooksnud olen viimased aasta aega, siis väga hea tulemus oleks 1 tund elus püsida.

Kakahirmutis
11.03.15, 13:06
Kas mulle tundub et kui maintanance on siis ütlevad et alla 30 minuti aga alati 1h+ ?

The_Meer
12.03.15, 10:51
Kas keegi on näind cashilaudu alustades, et tuleb mingi tekst, et vajuta graders ja enter, et see nendele info kogumiseks.?

ropka11
13.03.15, 08:52
TV3 uudistes jooksisis tekstuudiste all läbi-Itaalia süüdistab Pokerstarsi 300miljoni pettuses.
Ei viitsi uurida milles case seisneb.

VisaHing
13.03.15, 09:27
TV3 uudistes jooksisis tekstuudiste all läbi-Itaalia süüdistab Pokerstarsi 300miljoni pettuses.
Ei viitsi uurida milles case seisneb.

miskit on jh

https://www.google.ee/search?q=italy+pokerstars+300m&oq=italy+pokerstars+300m&aqs=chrome..69i57.7059j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8

peete82
14.03.15, 19:28
tra no ei oska limiite filtreerida enam. enne oli nupp nagu "Holdem NL filter" vms, nüüd pole ja kuvab kõik limiidid NL2 kuni 25. Kuidas ainult ühte limiiti kuvada?

VisaHing
14.03.15, 19:31
tra no ei oska limiite filtreerida enam. enne oli nupp nagu "Holdem NL filter" vms, nüüd pole ja kuvab kõik limiidid NL2 kuni 25. Kuidas ainult ühte limiiti kuvada?

??

http://i.gyazo.com/ab2d19bbd1b3e2f2a4643a52d8566e59.png

peete82
14.03.15, 19:34
nojah. ei osand seda sealt otsida.

karupoeg
15.03.15, 03:17
täna hommikul mingi 6 aeg kadus mul connection ära pokerstarsiga mingi 10 minutiks aga internet oli olemas ja netis sain olla, kas see probleem oli minu arvutis või mingi jama pokerstarsiga? mängisin sellelajal hypertubo tornat kus jõudsime rahadesse just ja sel hetkel oli korralik stack ja kui tagasi pokerstarsi sain oli alles natuke üle big blindi.


Saada kiri kogu informatsiooniga support@pokerstars.ee. Kasulik oleks lisada turniiri ID ja kõik info mis olemas. Vaatama üle.

said korda või scam?

Juhhei
19.03.15, 13:04
Jõudu. Täna proovin siis regada turnadele ja lampi text ees. "We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute your request. Ajavahemikuks tänasest kuni 17 september. WDF ? On kellegil lampi selline asi juhtunud ? Saatsin maili ee supporti pole vastust saanud ehk peaks eng supporti ka kirjutama ?
Pole kunagi endale blocki pannud kui nad sellele vihjavad. Olen nõutu

Viiidrik
19.03.15, 13:07
Jah mul ka just sisselogides viskas täpselt sama asja ette. Eile oli kõik korras veel ja mängisin. Saatsin ka kirja supporti. Proovisin kas raha saab välja kanda, või on kogu konto blokeeritud, siis cashout toimis ilusti. Väga veider nii, täiesti lampi. Vb nende enda poolne viga miski.

donkament
19.03.15, 13:12
http://gyazo.com/c3d3ba710ecc3b2906bf20c8c19309a6 sain ka max banni 6 kuud miskipärast. Peaks nendepoolne jama olema tõesti.

Juhhei
19.03.15, 13:13
Mõned päevad tagasi oli miski Security questioni möll kah. Mõtsin et ehk sealt tulenevalt midagi nihu läinud. Hea kuulda et ma pole ainuke ja on vast nende viga jah.

Inbe4 stars blocked for life :D

donkihott
19.03.15, 15:07
Thank you for writing.

The issue you are having has been reported to our Programming Team and they are currently working on a fix.

Unfortunately, we are currently unable to provide a time frame for a resolution of this issue. However, we are aware how important it is for this to be corrected and are working with haste to get it fixed.

We apologize for any inconvenience caused and thank you for your patience in dealing with this issue.

donkament
19.03.15, 17:17
nüüd sai korda alles

Vandalar
19.03.15, 17:34
Mingi kasiino teema on Starsi tekkinud, reklaam and stuff, aga lehekülg kuhu see suunab pole veel valmis vms. Can't wait.

Roomet
19.03.15, 19:11
nüüd sai korda alles

Tegid ka midagi ise, et seda protsessi kiirendada? Kuradi häiriv, üle pika aja vaba õhtu, kui oli plaanis korralikult grindida ja siuke jama.

donkament
19.03.15, 19:37
inglise supporti saatsin semitildise kirja, aga live supporti lahti ei tulnud ja lihtsalt saadeti mingisse departmenti edasi. St kokku läks mingi 4-5h aega. Lõpuks tuli selline kiri http://gyazo.com/a763a218af071606a93a517dd12440af ja oligi kõik.

muttaja
19.03.15, 20:51
inglise supporti saatsin semitildise kirja, aga live supporti lahti ei tulnud ja lihtsalt saadeti mingisse departmenti edasi. St kokku läks mingi 4-5h aega. Lõpuks tuli selline kiri http://gyazo.com/a763a218af071606a93a517dd12440af ja oligi kõik.

Eriti mage, et nad ei tunnista, et tegu nendepoolse veaga

Juhhei
20.03.15, 08:01
Eriti mage, et nad ei tunnista, et tegu nendepoolse veaga


+1 ja vahva on veel see et mail ei tulnud support@pokerstars.ee vaid wecare@pokerstars.ee'lt

lennuk
22.03.15, 06:47
jälle see exclusion jama
olen pettunud :frown:

hmhmh ,2minutit peale kirja saatmist starsi kõik jälle töötab ,imelik ,kahtlen et nad nii kiiresti mu kirja jõudsid üldse lugeda nii et tundub tegu mingi self-healing süsteemiga
saatsin teise kirja ka et wtf...

trasadonkad
23.03.15, 20:38
kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

http://i.gyazo.com/8e8b23a2cb30370f508a7578bf9dcf73.png

brihood
23.03.15, 20:44
See peaks olema tavaline kontroll, et teha kindlaks, et Sinu puhul pole tegemist robotiga.

Kakahirmutis
24.03.15, 00:11
kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

http://i.gyazo.com/8e8b23a2cb30370f508a7578bf9dcf73.png

mul ikka üle 10x seda tulnud :D

PokerStars Marika
24.03.15, 06:49
kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

http://i.gyazo.com/8e8b23a2cb30370f508a7578bf9dcf73.png

Antud teade on legaalne osa PokerStarsi süsteemist, mis ennetab ja avastab robotmängijaid. Kui teil palutakse seda sõna chatboxi kirjutada, siis palume teil seda teha.

PokerStars Marika
24.03.15, 06:51
Jõudu. Täna proovin siis regada turnadele ja lampi text ees. "We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute your request. Ajavahemikuks tänasest kuni 17 september. WDF ? On kellegil lampi selline asi juhtunud ? Saatsin maili ee supporti pole vastust saanud ehk peaks eng supporti ka kirjutama ?
Pole kunagi endale blocki pannud kui nad sellele vihjavad. Olen nõutu

Tõepoolest, kahjuks esines meil rikkeid serverite ning Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt opereeritud õnnemängu mängimise piirangute vahel. Juhul kui su kontol on endiselt piirang peal, siis palun saada meile uus kiri, et saaksime olukorda edasi uurida. Vabandame tekkinud olukorra pärast.

pastilaa
25.03.15, 20:02
kiidan Marikat :heart:

brihood
26.03.15, 22:10
Ma tean et Pokerstarsil on ming live support olemas ja see aken tuleb siis ise ette kui konto avad, aga kui live chatti hiljem vaja, kuidas seda leida, on see üldse voimalik?

donkihott
01.04.15, 06:57
Mingit naljapäeva boonust on keegi näinud?

ropka11
01.04.15, 10:55
Mingit naljapäeva boonust on keegi näinud?

EPT deposiidiboonus: tee vahemikus 27. märts kuni 7. aprill kell 06.59 EET vähemalt 70 $ suurune deposiit, lisa sellele boonuskood „EPTMILLION“ ja anname sulle tasuta 11 € väärtusega EPT satelliidipileti. Pääse kehtib kõikidel EPT suurfinaali 11 € satelliitidel.

Konso
01.04.15, 19:47
mingi aprillinali teil, et laua teemad jms asi paigast ära?

Viiidrik
10.04.15, 19:54
Enamusel hetkel see probleem vist jh, et starsi ei connecti ära?

Kotkas1000
10.04.15, 20:35
ˇMul ka mingi jama. Connectib ära, aga lääg on selline, et habe kasvab ette vahepeal.

rahvavaenlane
10.04.15, 20:54
asi läheb aina hullemaks. pool tundi tagasi v veic enam avasin starsi, tahtsin üle pika aja mõned turkad teha, veidi laggis alguses, aga nüüd selline ulme, et mul tunne, et varsti viskab starsi üldse maha ja taastatakse sisseost nagu alati

Kakahirmutis
10.04.15, 21:02
Mul oli sisselogides mingi lag , aga läks üle ja sain mitu h normaalselt grindida kuni täiesti kokku jooksis >.<

Xavi
10.04.15, 21:12
Päris hull seisak ikka.

Kakahirmutis
10.04.15, 21:17
twitchis jcarverpokerit vaadates tundub et tal on fine igatahes :D

VisaHing
10.04.15, 21:17
Mingi korralik kamm neil seal jah. Terve päev juba.

Nüüd visati pausi peale mängud.
http://i.gyazo.com/4d7216403939e88ab4a12b21aa11f804.png

widescreen
10.04.15, 21:25
Mul ei ava juba terve päev starsi.

rahvavaenlane
10.04.15, 21:30
kõige hullem on veel see, et mul sõps pakkus välja kena õhtu. ta nimelt leidis paar heroiinikust lõtva tibi keda oleks saanud terve öö öra kasutada, aga ma ytlesin kindla ei. sõnasin et mul on täna kultuurne ühtu liitri viina ja pokkeriga. säh sulle kultuuri! KULTUURI EI OLE!

Xavi
10.04.15, 21:32
õhtu alles noor jõuad ju veeel

Nylander
10.04.15, 22:11
Kas kellegil on aimu mis see tõenäosus on turniirid lihtsalt tühistatakse ? :D

VisaHing
10.04.15, 22:14
Kas kellegil on aimu mis see tõenäosus on turniirid lihtsalt tühistatakse ? :D

Ikka on jah. Oleneb kui kõvasti erroris neil see süsteem on seal :D.

Aga muidu ikka päris hästi Starsi poolt. Tund aega juba oota oota oota oota oota. 1 sng vastane läks juba magama ära vist :D.

VisaHing
10.04.15, 22:33
Noonii. PokerStars alustas turniiride sulgemist. Esimene kiri nendelt:

PokerStars Tournament #1197146458, No Limit Hold'em
Buy-In: $14.69/$0.31 USD
2 players
Total Prize Pool: $29.38 USD
Tournament started 2015/04/10 22:13:28 EET [2015/04/10 15:13:28 ET]


Dear BillAivy,

Tournament #1197146458 has been cancelled due to technical reasons.

When a tournament is cancelled before players are in the money, we refund each player their tournament fee, and then divide up the prize pool based on the following formula:

- 50% of the award pool distributed evenly between remaining players
- 50% of the award pool distributed proportionally according to the chip count

At the time of cancellation there were 2 players remaining, and your chip count was 28.00. Total chips in play were 1,000.00.

Prize pool to be divided equally: USD 29.38 / 2 = USD 14.69
Prize pool to be divided based on chip count: USD 29.38 / 2 = USD 14.69

Your share in money equally divided: USD 14.69 / 2 = USD 7.34
Your share based on chip count: USD 14.69 * (28.00 / 1,000.00) = USD 0.41
Your entry fee refunded: USD 0.31

Total money refunded to your account: USD 8.06

We apologize for the inconvenience.

Hea jope :D 28 chips oli järel ja sain 60% bi-st tagasi.

The PokerStars Team




//mhm. Kõik canceldati ja resale ilmselt.

Vandalar
10.04.15, 23:03
Huvitav milles asi. Viimati oli mingi paroolide keiss neil. Kas jälle häkkerid? Hirmus.

Kakahirmutis
11.04.15, 06:49
Huvitav palju neile need käkid maksma lähevad :D

Booyaka
11.04.15, 07:31
tööle pannes jääb update juures seisma ja ei miskit. endiselt maas asi ?

leits
11.04.15, 07:54
seems so ..
e: sain tööle. Pange otse pokerstars.exe käima, see pokerstarsupdate.exe ei tööta

Booyaka
11.04.15, 08:53
täiesti töötab nii, ty!

Kakahirmutis
11.04.15, 15:22
See on ebareaalne mis toimub ju , iga 5 minuti tagant connection läind ja lauad sitout -.-

Xavi
11.04.15, 18:48
Ikka veel pole starsi korralikult käima saadud?

Kotkas1000
11.04.15, 18:57
mul toimib kenasti

lauri89
11.04.15, 19:48
Mul viskab sellist asja kui pokerstarsi avada üritan: "pokerstars internet connectivity problem -2/-87"????

/otse .exega lasi sisse

VisaHing
11.04.15, 20:34
Miski kepp neil seal toimub jah. Ausaltöeldes ei julgegi eriti mängida praegu. Pidevalt connection lost...sitting out.... Praegu õnneks seda rohkem vastatel juhtunud :D.

Nylander
11.04.15, 20:52
turkale ei lasknud regada enam, oli kiri ka, et kõik peatatud, ehk siis eilne deja vu :D

VisaHing
11.04.15, 21:04
Kas turnad, mis running ajal cancel löödi, kas seal tagastati ka rake mängijatele?

Nylander
11.04.15, 21:06
veel ei ole midagi vist tagastatud, ei meili ega midagi, ja sisse ka ei saa enam :D nagu paremat päeva ei saanud siis huiamiseks valida :(

Viiidrik
12.04.15, 10:27
pokerstars.exe ka ei avane nüüd jh? Eile ma sellega sain sisse veel vähemalt.

Ermii
12.04.15, 10:32
pokerstars.exe ka ei avane nüüd jh? Eile ma sellega sain sisse veel vähemalt.

sama siin :(

leits
12.04.15, 10:52
Mul ka kumbki ei tööta, starsi support väitis, et peaks ok olema. Saatsin oma logid jms neile

Nylander
12.04.15, 11:21
Väljavõte 2+2s liikuvast, lõpp paneb ikka pisarateni naerma :D


Lee Jones @leehjones · 5h 5 hours ago
. @PokerStars connection issues "mostly" gone, but support q's are backed up & responses are slower than normal. Thanks for your patience.

Lee Jones @leehjones · Apr 10
. @PokerStars connection/lag issues appear resolved. Sorry for the trouble & thank you for your understanding.

Lee Jones @leehjones · Apr 10
. @PokerStars experiencing connection/lag issues. S/W guys are on it. We'll update you the moment we know more. Thanks for your patience.

Lee Jones @leehjones · Apr 9
Seems @PokerStars connection issue is resolved. If you had updater/connection issues, please try again. Thanks for your patience.

Lee Jones @leehjones · Apr 9
Some people are having difficulty connecting to @PokerStars (.eu and .com apparently). We're looking into it right now #PleaseStandBy

Lee Jones @leehjones · Mar 3
Back to normal @PokerStars. Tourneys will be rolled fwd or back per previous tweets. Thank you for your patience & so sorry for the trouble

Lee Jones @leehjones · Mar 3
. We've rolled back @PokerStars tourneys that started during downtime. Roll-forwards are starting. So sorry for the trouble.

Lee Jones @leehjones · Mar 3
. @pokerstars tourneys that started during the downtime will ROLL BACK. https://www.pokerstars.com/poker/tou...cancellations/ …

Lee Jones @leehjones · Mar 3
. @PokerStars servers should be back shortly. All tourneys that started before downtime will ROLL FORWARD. https://www.pokerstars.com/poker/tou...cancellations/ …

Lee Jones @leehjones · Mar 3
Hi folks - we know that @PokerStars is down - the software guys are swarming on it. We'll update you the moment we know more. #HangInThere

Lee Jones @leehjones · Mar 1
Hey, @PokerStars got to where we are because of customer service, right @JasonSomerville?

redddman10
12.04.15, 11:55
ka kumbki ei tööta.krt just kui sitt ilm ja tahaks ajaviiteks pokkerit mängida korra

redddman10
12.04.15, 12:29
korras nüüd

Vandalar
19.04.15, 10:20
Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?

VisaHing
19.04.15, 10:55
Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?

Ei usu, et on. Sama asi oli endal.

Küll maha võetakse, hiljuti oli sama teema osadel, kui loed mõned postid ülesse.

dafoq. Endal sama asi.

http://i.gyazo.com/ad648addb67a6584fac0f242a941719d.png

Vandalar
19.04.15, 10:56
Ok, tänud!

VadAgat
19.04.15, 10:57
Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?

Ogo! Ma näen, et ei ole ainuke, kellele täna üllatusena tuli mängupiirang. Ka ei saa aru miks. Ka aastaks. Kirjutasid supporti? Kirjutasin support@pokerstars.ee, vastust ei ole veel :( Tahaks ka teada põhjust

We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute you request. Ples contact support@pokerstars.ee for further information.

Support ei vasta:( Ja samamoodi eile määrasin küsimused

Vandalar
19.04.15, 11:07
Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

VisaHing
19.04.15, 11:10
Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

Ma arvan, et aliens.

Huvitav, mis selle Starsiga toimub et viimasel ajal nii ebastabiilne kõik on.

Vandalar
19.04.15, 11:15
Nagu miks pean mina olema see, kes ootab mingi kuradi x aja? Kas on raske automaatvastust luua, et mingil x põhjusel on konto suletud ja tehke seda ja seda, kui tahate ennast autentida, et me saaksime olla kindlad, et see ikka sina oled. FOR FUCKS SAKE STARS.
Mille jaoks kõik need ja muud autentimise jubinad on siis? Kas support ei saa aru, mida URGENT tähendab või?
IMO on oluline siia lisada mõningat infot.
http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/trauble-cashing-out-fulltilt-pokerstars-1526266/

ranka
19.04.15, 12:01
Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

See on juba vana tuntud probleem. Näiteks kuu tagasi donkamendil:


http://gyazo.com/c3d3ba710ecc3b2906bf20c8c19309a6 sain ka max banni 6 kuud miskipärast. Peaks nendepoolne jama olema tõesti.

PokerStarsi vastus:

Tõepoolest, kahjuks esines meil rikkeid serverite ning Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt opereeritud õnnemängu mängimise piirangute vahel. Juhul kui su kontol on endiselt piirang peal, siis palun saada meile uus kiri, et saaksime olukorda edasi uurida. Vabandame tekkinud olukorra pärast.

Öise rünnakuga sellel pistmist olla ei saa, sest andmebaasidele keegi ligi ei saanud ja isegi, kui oleks saanud, siis paroolid on krüpteeritud ning isegi kui paroolid lahti krüpteeritakse (mida ei juhtu vähem kui 12 tunniga), siis ei pruugi PokerStarsi/e-mailide paroolide kattuda ning vaevalt, et keegi hakkab self-exclusionit panema - enne võetakse ära siiski rahad.

VadAgat
19.04.15, 13:03
Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

Sain sellise vastuse

Hello Vadim,

Thank you for contacting us.

We have forwarded your email to the Responsible Gaming Team. You will receive a reply as soon as possible.

We appreciate your patience.

Regards,

Natalja J.
PokerStars Support Team

Huvitav, kui kaua nad tegelevad selleprobleemiga

Vandalar
19.04.15, 13:11
Ma pole veel vastust saanud. Tundub, et Stars on väga mures minu pärast, et äkki mängin liiga palju -SO SWEET. They always care. Ilmselt kardavad ka tunnistada seda, kes on selle tõkendi mulle pannud. Ma kardaks ka. "We appreciate your patience" LOL. Mis moodi te õigupoolest siis tänulikud olete selle kannatlikkuse eest?
RAISK ma tahtsin täna Sunday Stormi mängida te kuradi kusikud ja te keerate mulle niimoodi sitta.
Mida ***** ma ootan veel? LAHENDAGE KOHE SEE SITT ÄRA. Kuradi deposiite saab instant teha, aga mingid random aastased exclusionid mängudest ilma igasuguse eelinfota? Näidake natuke austust minu vastu ja lahendage see probleem, sest mind teie vabandused ja muu häma ei koti eriti.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Isn2vqRHWJE

VisaHing
19.04.15, 13:46
Ma pole veel vastust saanud. Tundub, et Stars on väga mures minu pärast, et äkki mängin liiga palju -SO SWEET. They always care. Ilmselt kardavad ka tunnistada seda, kes on selle tõkendi mulle pannud. Ma kardaks ka. "We appreciate your patience" LOL. Mis moodi te õigupoolest siis tänulikud olete selle kannatlikkuse eest?
RAISK ma tahtsin täna Sunday Stormi mängida te kuradi kusikud ja te keerate mulle niimoodi sitta.
Mida ***** ma ootan veel? LAHENDAGE KOHE SEE SITT ÄRA. Kuradi deposiite saab instant teha, aga mingid random aastased exclusionid mängudest ilma igasuguse eelinfota? Näidake natuke austust minu vastu ja lahendage see probleem, sest mind teie vabandused ja muu häma ei koti eriti.

Puhka jalga Vanda. Nagu näed pole sa ainuke selle probleemiga ja ilmselt on see väga paljudel. Oma rageletter saada ikka support@pokerstars.ee vb seal on i-give-a-fuck-meter natuke suurem kellegil.

Sunday Stormini on aega, et usun et lahendatakse ära.

VadAgat
19.04.15, 15:32
Just sain kiri.

Уважаемый(ая) VadAgat,

В соответствии с Вашим запросом мы сняли с Вас статус самоблокировки. Просим уделить несколько минут и посетить нашу страницу «Ответственный подход к игре» на веб-сайте по следующему адресу: http://www.pokerstars.ee/ru/about/responsible-gaming/.

Обратите внимание, что при запросе самоисключения на 180 дней Вам необходимо самостоятельно обратиться в службу поддержки для снятия статуса самоисключения, поскольку он не будет снят автоматически.

Если у Вас возникли какие-либо вопросы, касающиеся мер, описанных на этой странице, обращайтесь к нам.

С уважением,

Отдел игровой ответственности PokerStars

Kõige huvitavam on see, et blokeeringud ma ei ole teinud. Aga nüüd on kõik ok. Kas teisel ka parandati?

Atheya
19.04.15, 15:40
Just sain kiri.

Уважаемый(ая) VadAgat,

В соответствии с Вашим запросом мы сняли с Вас статус самоблокировки. Просим уделить несколько минут и посетить нашу страницу «Ответственный подход к игре» на веб-сайте по следующему адресу: http://www.pokerstars.ee/ru/about/responsible-gaming/.

Обратите внимание, что при запросе самоисключения на 180 дней Вам необходимо самостоятельно обратиться в службу поддержки для снятия статуса самоисключения, поскольку он не будет снят автоматически.

Если у Вас возникли какие-либо вопросы, касающиеся мер, описанных на этой странице, обращайтесь к нам.

С уважением,

Отдел игровой ответственности PokerStars

Kõige huvitavam on see, et blokeeringud ma ei ole teinud. Aga nüüd on kõik ok. Kas teisel ka parandati?

Pole ka mingit blokeeringut teinud. Ometi oli ja on mul sama probleem veel.

Vandalar
19.04.15, 15:53
Saan ma õigesti aru, et seda blokeeringut peaks saama siiski ainult mängija ise endale kehtestada? Miks kirjas ei ole kirjeldatud sinu exclusioni tagamaid ehk põhjust selle rakendamiseks kellegi teise poolt ning juhul kui tegu oli nö. tarkvara erroriga, siis mis moodi on selline tarkvara error võimalikuks saanud?

VisaHing
19.04.15, 15:59
Pokerstarsilt selline kiri:



Hello,

We had an issue with our Estonia Blacklist and the server. Your PokerStars account wasn't hacked or compromised in any way.

We are working on a solution so this does not happen again. We appreciate your patience while we sort this out.

Regards,

Ciaran,
PokerStars Responsible Gaming Team

Vandalar
19.04.15, 16:02
Kurat, see oli nii pingeline, et nüüd kuluks mingi lõõgastus ära.
Still excluded.
Aääää sain tagasi. Tänan tähelepanu eest

brihood
20.04.15, 00:21
Kurat, see oli nii pingeline, et nüüd kuluks mingi lõõgastus ära.
Still excluded.
Aääää sain tagasi. Tänan tähelepanu eest

Müristus, mis siis oleks saanud kui sul oleks keset stormi mingi lag vms tulnud. Enesetapp?

trasadonkad
20.04.15, 03:03
hittisid ka wä

PokerStars Marika
20.04.15, 03:20
Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?

Seoses tehnilise vea tõttu blokeeriti mitmete mängijate kontod, kuid nüüdseks peaks blokeering eemaldatud olema. Juhul kui ei ole, siis palun saatke meile kiri. Väga vabandame tekkinud vea pärast.

nalg
20.04.15, 13:38
kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?

Kakahirmutis
21.04.15, 05:59
kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?

no clicki need paar settingu lehte läbi , küll leiad

PokerStars Marika
21.04.15, 08:18
kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?

Kui pead silmas neid õnnitluskirju, mis saadetakse siis kui oled rahalisele kohale jõudnud, siis saad need välja lülitada siit:

'Seaded' -> 'Pokkerimäng' -> 'Täpsem seadistus' -> 'Saa e-õnnitluskirju'

Kotkas1000
21.04.15, 08:54
Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?

nalg
21.04.15, 14:32
aa eiei, selle asjaga on kõik korras, mingid events at pokerstars ja sunday mln turniiri meeldetuletused.

DaBeat
21.04.15, 15:42
Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?


Mul oli sama asi ca kuu tagasi ja korra enne seda ka. Imelik selle asja juures on see, et kui supporti kirja saatsin, siis tuli vastus: Standard kontroll ja oota veidi.
See ajavahemik mis nad kirjutasid, et 72h vms v6ib k6ige kauem pending olla bank transferiga, mul läks ca 10 tööpäeva.)
Oleks ka huvitav teada, et miks ma suppordiga yldse yhendust pidin v6tma ja miks support kirjutab et 72h läheb max kui läks oluliselt kauem.

Vandalar
21.04.15, 18:05
Nad on lihtsalt pankade orjad ja peavad pankade silmis oma mainet ideaalsena hoidma- sina kui klient oled seejuures kõrvaline ja ebaoluline. Kontsept ise on juba ääretult ebaloogiline ja ajuvaba tegelikult. Sina teed deposiidi ja nemad aksepteerivad seda ja ei tee mingeid kuradi kontrolle ja see tähendab seda, et nad teevad raha vastuvõtmise olenemata raha päritolust, allikast võimalikult lihtsaks just enda jaoks. See, et see deposiidi tegemine on ka kliendi jaoks kiire ja lihtne on lihtsalt räme joppamine, sest kes ütleks rahast ära? Samas, see sama raha mille nad sinu pangalt vms institutsioonilt snap callisid muutub millegipärast nagu mingiks kahtlusaluseks (kaasa arvatud sina) ja seda ilma mingi adekvaatse põhjenduseta, kui sa hakkad välja võtma. Kui sinu raha on kellegi teise kontrollida mingi 10 päeva jooksul, siis sa oled selle raha vastu enda tahtmist kellegile sisuliselt laenuks andnud ja keegi võib seda kuskil ringi liigutada ja skeemitada. Raha, mis ei ole sinu kasutada, ei ole ka sinu raha IMO. Täiesti utoopiline, et selline asi toimub üldse IMO. Mind nagu huvitab, et milline osa sellest 10-st päevast on see, mis garanteerib, et just sina seda raha nõutamas oled teises otsas ja mitte keegi teine? Et mis on selles pikas perioodis sellist, mida ei saaks teha nt. mõne minuti jooksul? Saadetakse kuskile põhjanabale tuvipostiga järelepärimine mingile eskimost oraaklile, kes siis kohvipaksu ja hülgerasva pealt ütleb, kas panna sinu raha punasele või "ah, pohh, las seekord saab kätte selle"?
Ja kui keegi toob nüüd välja argumendi, et:"aga nad peavad kindlad olema, et mingi pätt sinu raha välja ei võtaks", siis ma ütleks, et millegipärast nad ei kontrolli kas sina oled teises otsas neile raha kandmas või teeb seda mingi pätt sinu kontolt.

Kotkas1000
22.04.15, 09:34
No mis krdi pätt seda välja võtab, kui ma olen 5 aastat jutti kandnud välja ainult ühele ja samale, minu nimelisele pangakontole. Pätt üritaks seda raha ikka muud moodi välja skeemitada. Paar aastat tagasi hakkas see kontrollimine pihta, senini oli kõik ok. Kõige rohkem tilti ajab see, et mingit muud teadet ei tule peale selle, et pending cashoutside alla ilmub väike punane kiri. Reaalselt käib cashout nii mul praegu, et kannan välja ja siis vaatan pending cashouti 5x päevas, et äkki läheb kontrolli jälle. Reeglina lähebki. Kui saadan järelpärimise, siis saan mitte midagi ütleva automaatse vastuse. Nii palju siis personaalsest lähenemisest.

Vandalar
22.04.15, 17:16
Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.

widescreen
22.04.15, 18:46
Äri tegemisest ei tea sa ikka mitte midagi.

donkihott
22.04.15, 18:51
...

alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.

virukunn
22.04.15, 19:24
Mõnusad skisoilmingud jah, räuskab ja paneb mingeid killimisvideosid. Kui see stars ainult teiste rahadega skeemitab ja kohe varsti pillid kotti paneb, siis miks sa sinna depod Vanda?

brihood
22.04.15, 19:49
alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.


(Y) :D

VisaHing
22.04.15, 19:59
Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.

:DDDDD

Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.

Vandalar
23.04.15, 09:38
:DDDDD

Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.
Whoah bro.

mislinn
24.04.15, 02:15
Kas see on minu viga, et mul ühtegi tühja lauda lobbys ei kuva? Mul näitab ainult laudu kus vähemalt üks inimene istumas...

trasadonkad
24.04.15, 03:29
mul töötab ja n2itab k6iki

mislinn
24.04.15, 03:33
Mul eilsest saati see jama, varem oli korras

Vandalar
24.04.15, 08:50
Seal on kuskil mingi filter "show full tables only" või "show empty tables" vms.

Vandalar
29.04.15, 12:42
Kiidan pokerstarsi pidevate disconnectide eest. Ilgelt aitab kaasa mängimisele, eriti veel siis, kui bankroll olematu on ja üritad seda kuidagi kasvatada. Suured tänud, sitakotid. Veel tahan teid tänada selle eest, et te disconnectiga mu timebanki pea igas lauas nulli lasete ja seda kõigis 28-s lauas, et mu customer experience ikka viimase peal oleks. Lisaks tahan teid tänada suurepärase shortstackerite vastu mõeldud meetodi eest, mis ei luba mul 28 lauas short olla, vaid sunnib mind üha uuesti ja uuesti mingit sellist lauda lahti võtma, kus ma lihtsalt enam mängida ei taha ja kus mul on suurem stack. Äkki ma tahan vahetada lauada lihtsalt, mitte seal samas vanas sitaaugus koos teiste nittidega oma 200-bb-ga mängida ja oodata millal ma set vs set vastu kotte saaks?

donkament
29.04.15, 14:40
Soovitan pöörduda Euroopa Inimõiguste Kohtusse.

VisaHing
29.04.15, 15:07
Kiidan pokerstarsi pidevate disconnectide eest. Ilgelt aitab kaasa mängimisele, eriti veel siis, kui bankroll olematu on ja üritad seda kuidagi kasvatada. Suured tänud, sitakotid. Veel tahan teid tänada selle eest, et te disconnectiga mu timebanki pea igas lauas nulli lasete ja seda kõigis 28-s lauas, et mu customer experience ikka viimase peal oleks. Lisaks tahan teid tänada suurepärase shortstackerite vastu mõeldud meetodi eest, mis ei luba mul 28 lauas short olla, vaid sunnib mind üha uuesti ja uuesti mingit sellist lauda lahti võtma, kus ma lihtsalt enam mängida ei taha ja kus mul on suurem stack. Äkki ma tahan vahetada lauada lihtsalt, mitte seal samas vanas sitaaugus koos teiste nittidega oma 200-bb-ga mängida ja oodata millal ma set vs set vastu kotte saaks?

Ma olen päris kindel, et keegi ei sunni sind starsis mängima.

pastilaa
29.04.15, 15:12
väike päiksekiireke paistab endiselt:

http://www.bluff.com/news/pokerstars-ceo-expects-new-jersey-launch-in-q3-of-2015-64681/

http://njpokeronline.net/3737/resorts-owner-ready-for-pokerstars-approval/