PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RudiTurbo
11.01.10, 22:44
Türrpergel, mul 13k FPP puudu , see allahindlus on väärt umbes 225$

pohhui
11.01.10, 23:31
Kui kedagi huvitab, siis terve "sooduskampaania" on siin: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=16019828&postcount=38

pikk28
11.01.10, 23:48
Kui kedagi huvitab, siis terve "sooduskampaania" on siin: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=16019828&postcount=38

tnx

Lutzky
11.01.10, 23:49
boonuse discounti ootan, pusa tellisin ära (odav + suurust praegu on + meeldib, sitaks).

Provoker
12.01.10, 11:14
Huvitav kas boonuseid saab mitu ka ette osta discounted hinnaga.

r3o
12.01.10, 11:17
iga soodusasja saad osta üks kord

ESTPatrick
12.01.10, 11:20
usun et saab kui eronevaid boonuseid ostad

StripPoker
12.01.10, 11:25
Eri peaks ikka saama... sama vaevalt.

lenC
12.01.10, 12:35
mismõttes ette? Igal asjal on oma kuupäev ju, allahindluses olevat kaupa saad ainult sellel spetsiifilisel kuupäeval osta ja igat asja saab korra tellida.

ropka11
13.01.10, 10:58
Vaatan, et see Spade Design Hooded Sweatshirt mis tuleb müüki 16-ndal on päris lahe pusa.Kuna see eesti aja järgi müüki tuleb.Kas 17-ndal kell 19 on väga mööda pandud.Ei tahaks viimasele momendile jätta pärast minu suusrus otsas.

blah
13.01.10, 16:20
ok mul plaan suurem cashout teha starsist. hetkel kogu raha dollarites. vaatasin starsi lehelt et local bank transferi ja online bank transferi kaudu ei saa cashoutida (??). raha oleks vaja saada unetti, et siis seal dollarites hoida et siis normaalse kursiga eurodeks vahetada. ka on vaja ~12k$ uude saiti panna, aga seal mäng eurodes, on kellelgi aimu kuidas saaks raha välja kanda minimaalsete maksudega ja kuidas kõige mõistlikum summa eurodesse saada oleks?

btw mäletan kunagi sai ja praegugi on Wire transfer võimalus, ehk kui ma nüüd deposiidi teen unetist kas saan siis sinna välja kanda või ei?

Hullapple
13.01.10, 17:15
Tere,

Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??

vapsik
13.01.10, 17:19
Tere,

Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??




VIP poest saab boonuseid osta. FPP-de eest. Starsis uut deposiiti tehes mingeid boonuseid hetkel ei saa.

Oliverk
13.01.10, 17:21
Minul Wire transfer täitsa olemas. Äkki see kehtib kuni teatud summani? Provi mingi väiksem summa valida ja vaata kas on Wire võimalus.

Tarmonator
13.01.10, 17:51
wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.

ment52
13.01.10, 17:54
Ma olen starsi ainult mb-st deponud ja wire transfer töötab. Pakun ka, et asi cashoudi suuruses.

tolmuahv
13.01.10, 17:56
wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.


Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.

Tarmonator
13.01.10, 17:58
Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.

minul oli olemas USD konto, mingi aeg laekusid ilusti USD kontole. siis enam ei laekunud ja ma pole ka ausalt öelda uurinud milles probleem oli/on

lenC
13.01.10, 18:02
Stars saadab ju iga kande panka eurodena?

Tarmonator
13.01.10, 18:09
jah, seda küll.
daalad tulid mul MB'st.

aga ma eeldan, et ülekandel ei tohiks vahet olla.

blah
13.01.10, 18:09
mõlemad valuutakontod on olemas unetis, nii USD kui EUR, kui kannan välja USD-dollarites, siis jääb unetti ka dollarites, aga ma ei viitsi dollaritega kaua jamada ja tahan kogu summa saada eurodeks.

mul näitab küll wire transferi võimalust, aga ma olen deposiidi teinud varem moneybookerist, swedpangast ja täna unetist( et saada unetti cashoutida kogu summa). Kas wire transferiga saab siis raha unetti? Pole veel cashouti teele pannud kuna võibolla on mõistlikum ennem starsis eurodeks konverteerida ja siis cashoutida, a raiped võtavad 1% vahelt vist, või siis dollarites cashoutida ja siis unetis konverteerida eurodeks sobivama kursiga.

lenC
13.01.10, 18:15
mõlemad valuutakontod on olemas unetis, nii USD kui EUR, kui kannan välja USD-dollarites, siis jääb unetti ka dollarites, aga ma ei viitsi dollaritega kaua jamada ja tahan kogu summa saada eurodeks.

mul näitab küll wire transferi võimalust, aga ma olen deposiidi teinud varem moneybookerist, swedpangast ja täna unetist( et saada unetti cashoutida kogu summa). Kas wire transferiga saab siis raha unetti? Pole veel cashouti teele pannud kuna võibolla on mõistlikum ennem starsis eurodeks konverteerida ja siis cashoutida, a raiped võtavad 1% vahelt vist, või siis dollarites cashoutida ja siis unetis konverteerida eurodeks sobivama kursiga.





wire transferiga saab u-netti. Kui sul on Starsi konto USD-s, siis iga panka cashout tuleb sellest hoolimata eurodena.
Mu viimane cashout(starsis oli ainult USD konto ja sisestasin $-s ka cashoudi summa, kui ma õigesti mäletan): http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/starsjaeurid.jpg

Ja starsi sisesel konvertimisel ei kao mingit protsenti.

blah
13.01.10, 18:25
umm..kaob ikka küll(?)

lenC
13.01.10, 18:29
umm..kaob ikka küll(?)

sorry, olen kuskilt valesti kuulnud :/ Tegin mingi 156 USD to €100 testimõttes ja peale tagasi konvertimist kadus mingi ~$2.5. Nii et konvertimisel siiski kaob raha, minu vabandused.

blah
13.01.10, 18:36
võibolla on sul lihtsalt unetis seadistatud, et kõik cashoudid muutuvad kohe eurodeks?

btw, miks stars tahab osa summast moneybookerisse saata? ma ei taha, et sinna läheb, pean lihtsalt kirja saatma?

--- huvitav

How does conversion from USD to local currency work?
PokerStars uses Reuters exchange rates to convert players' funds from USD to local currency. PokerStars does not charge a conversion fee!

väga imelik, nad võtavad 1% vahelt kui starsisisene valuutaswap on, kas mul oleks kõige mõistlikum siis cashoutida see summa, mis uue saidi jaoks vaja läheb ja ülejäänud siis kui kurss on normaalne ja saan nad siis panka eurodes?

lenC
13.01.10, 18:38
võibolla on sul lihtsalt unetis seadistatud, et kõik cashoudid muutuvad kohe eurodeks?

ma ei usu, u-netis pole ma selliseid seadistusi üldse näppinud ja tean, et ka teistel on nii


btw, miks stars tahab osa summast moneybookerisse saata? ma ei taha, et sinna läheb, pean lihtsalt kirja saatma?

Selle summa, mis sa MB-st deposid pead ka MB-sse tagasi saatma, ülejäänuga tee mis tahad. Kahtlen, kas kirja saatmisest kasu on, aga proovida võid loomulikult.

Tarmonator
13.01.10, 18:42
stars converdib automaatselt panka kandes daalad eurodeks.
tehke cashout ja vaadake pending cashout alla, seal kohe näha

blah
13.01.10, 18:57
k saatsin kirja starsi, postitan pärast siia

blah
13.01.10, 20:42
Thank you for writing.

If you request to cash out at this moment, 290 EUR will have to be sent to
your Moneybookers account. This, since our policy states that cashouts will
be credited back to any deposit method you have used, as long as it is
available for this purpose.

Unfortunately, this policy cannot be bypassed, unless you decided to request
for us to block this Moneybookers account. Notice, however, that doing so
would prevent you from using this account again in the future.

Regarding your wire transfer cashouts, notice that you will only be able to
request these funds to be sent in EUR. You will not have the option to
select any other currency for this purpose. You can request the funds to be
deducted from your EUR or USD balance. If you request USD, the funds will
still be sent in EUR.

Lutzky
13.01.10, 20:44
müstika

blah
13.01.10, 21:05
1 küsimus veel, kas valuutakurss fikseeritakse cashoudi tegemise hetkel või kuidas

raunooo
13.01.10, 22:55
Oot, mis kell siis Starsis uus päev hakkab meie Eesti aja järgi?

lenC
13.01.10, 22:56
Oot, mis kell siis Starsis uus päev hakkab meie Eesti aja järgi?

07:00 hommikul

raunooo
13.01.10, 23:08
07:00 hommikul

Ty.

StripPoker
14.01.10, 07:49
1 küsimus veel, kas valuutakurss fikseeritakse cashoudi tegemise hetkel või kuidas

Tahaks isegi täpsemat infot sellekohta. Aga usun, et kui USD kannavad siis convert USD-EEK toimub ikka siin Eestis laekumisel kohalikus pangas.

Lisaks soovin avalikult kiruda (=%(/%/&¤/&¤¤/&/) Starsi riverit sest peale iga cashouti karistatakse selleabil KÕIK AA käed kui AI oled läinud. Annan siis edasipidi siin teada kui cashhouti teen - saate kõik kohe lauda istuda ja minu AA vastu kasvõi 22 käega 99% tõenäosusega 222 (või any other pocketiga) seti saada. &%¤%&%&!!!

ESTPatrick
14.01.10, 09:39
Siis sa pead kiirustama, 15 jaanuar tuleb 100k boonus.

http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/pokerstars-january-sale-promotion-682066/index3.html


jõuan, 3 päevaga tegin 45k nüüd 2 päevaga 40k ainult jäänud.

StripPoker
14.01.10, 09:40
Selleeest saaks päris palju T särke :D

pastilaa
14.01.10, 13:04
Avastasin täna, et seoses reload boonuse pealekande tegemisega moneybookersist, pakub Starsi cashier cashoudi korral esmalt vähemalt sama summa MB tagasi kandmist. Selline kiri siis supportist:

Thank you for your email.

Please note that money deposited from Moneybookers are required to be
withdrawn to it, unless you agree for us to block this method completely for
your account.

Please note that this will be a permanent block and you will not be able to
use Moneybookers again at PokerStars.

So, please write back to us if you want to proceed with this blocking,
otherwise just go ahead and request your cashout.

Please do not hesitate to contact us if you require any further assistance.


Regards,

Michalis
PokerStars Support Team

Kas see ongi standard?

Tigrano
14.01.10, 13:11
Jah see on standart, kõik summad mida oled kandnud läbi MB sisse ei saa teisiti välja kanda, ennam kui sama summa läbi MB tagasi välja kannad.

Üks erand on, siis pead ainult MB starsist delatema.

pastilaa
14.01.10, 13:32
Jah see on standart, kõik summad mida oled kandnud läbi MB sisse ei saa teisiti välja kanda, ennam kui sama summa läbi MB tagasi välja kannad.

Üks erand on, siis pead ainult MB starsist delatema.


Nõme süsteem, aga mis parada. Tänud!

ESTPatrick
15.01.10, 01:33
Nõme süsteem, aga mis parada. Tänud!


see on just sinu kaitseks et häkkerid ei saaks enda kontodele raha kanda

ranka
15.01.10, 05:31
see on just sinu kaitseks et häkkerid ei saaks enda kontodele raha kanda


Samas see kaitseb ainult fishe häkkerite eest, kellel bankroll olematu ja pidevalt deponeerivad. Aga ega ma muud võimalust ise ka välja tuua ei oska. Ehk on miskid lepingud pokkeritubadel e-walletitega, et neile rohkem käivet teha ja nii näiteks saada väiksemaid feesid vms.

pastilaa
15.01.10, 07:44
Kas Netelleriga sama muidu?

ranka
15.01.10, 07:47
Kas Netelleriga sama muidu?


Jah

$$$
15.01.10, 08:44
Starsi server crashis, suht numz

MrT2inem
15.01.10, 08:49
Paistab jah. Ise ka siin mässan juba pikemat aega ja üritan aru saada, et mis toimub.

pikk28
15.01.10, 09:32
tra kui närvi ajab, et mängida ei saa. inimesed laudades suht paanikas. ise ma ei saa üldse sissegi logida.

MrT2inem
15.01.10, 09:47
No nüüd töötab juba ilusti.

raunooo
15.01.10, 10:29
Huvitav, et tänast discounti pole veel uuendatud.

ESTPatrick
15.01.10, 10:44
kuskilt lugesin et 05-07 vahel starsi aja järgi uuendatakse

wousha
15.01.10, 23:21
teab nüüd keegi täpselt, kuna see hoody alla hinnatakse ? ;>

k2snakalle
16.01.10, 03:40
niih väike küsimus first deposti boonuse kohta.
Kui mul on praegu raha PS kontol-aga see on sinna tulnud vaid buddy transferi + grindimisega, siis peaks ju see first deposti boonus funkama?
Ning kui mängida nl25-te siis palju vpp-sid korjama peab ning mitu kätt umbes mängima peab, et see läbi teha?

edit: vabandused ette kui see on siit teemast läbi käinud, aga tõesti pole aega kogu teemat läbi vaadata.

janek174
16.01.10, 07:36
niih väike küsimus first deposti boonuse kohta.
Kui mul on praegu raha PS kontol-aga see on sinna tulnud vaid buddy transferi + grindimisega, siis peaks ju see first deposti boonus funkama?
Ning kui mängida nl25-te siis palju vpp-sid korjama peab ning mitu kätt umbes mängima peab, et see läbi teha?

edit: vabandused ette kui see on siit teemast läbi käinud, aga tõesti pole aega kogu teemat läbi vaadata.


FTP peaks funkama küll. Mul NL25 see kuu 105K kätt ja peaaegu 10K VPP-d (ehk siis laias laastus 10K kätt = 1K VPP-d) Selle järgi ehk saad mingi pildi ja täpselt välja arvutada (ei tea praegu peast, palju VPP-sid vaja on selle FTP jaoks).

pastilaa
16.01.10, 10:29
FTP peaks funkama küll. Mul NL25 see kuu 105K kätt ja peaaegu 10K VPP-d (ehk siis laias laastus 10K kätt = 1K VPP-d) Selle järgi ehk saad mingi pildi ja täpselt välja arvutada (ei tea praegu peast, palju VPP-sid vaja on selle FTP jaoks).


K2snaka stiiliga tuleb kindlasti oma 30% rohkem, kui 24tabledes tableselectionita. Endal uue süsteemi järgi sel aastal 0,13 käe kohta.

taasver
16.01.10, 11:54
Just hakkas pusale allahindlus kehtima! :)

vinney
16.01.10, 11:58
keegi võiks mulle L pusa sealt tellida , maksan 400 eesti raha !:)

raunooo
16.01.10, 11:58
Jep, allahindlus peal nüüd. Endale juba tellitud. :P

kollane
16.01.10, 11:58
Just hakkas pusale allahindlus kehtima! :)


ty tellisin ära

Oliverk
16.01.10, 12:07
Ei oska suurust valida. M või L. Tavaliselt asjad M ikka.

masterpuppet
16.01.10, 13:16
Võta M. Ma arav, mul see FTP pusa ka L ning ikka väheke suur. Seega, sul peaks M hea olema küll.

raunooo
16.01.10, 13:42
Võta M. Ma arav, mul see FTP pusa ka L ning ikka väheke suur. Seega, sul peaks M hea olema küll.

FTP L ja PS L on sitaks erinevad asjad. FTP L on ikka veidi suurem kui PS L imo.

wousha
16.01.10, 13:49
Starsi see vanem, suurusega L hoody mul on, ise olen 1,82 ning ca 90kg väikse õllekõhuga ;) Ning pusa on tip top paras.

Tellisin ka endale nüüd selle uue, suurus L

Madis Very
16.01.10, 14:11
Kus taskud on ?

http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/CharcoalHoody.jpg

Vist fail ;D

/Aga kui keegi tahab siis võin mingi 450eegu eest? tellida ja TLNs üle anda, PM/MSN.

k2snakalle
16.01.10, 17:05
kahju, et taskuid pole...kuluks selline pusa küll ära, aga taskud on vajalikud :D

raunooo
16.01.10, 17:11
Taskud on fail jah veits. :D

Timpz
16.01.10, 17:21
seal ju numbrid centimeetrites ka olemas kes täpselt teada tahab

k2snakalle
16.01.10, 18:45
ehk keegi oskab öelda, et palju neid vpp-sid täpselt vaja on, et see 600$ boonus vabastada?

pikk28
16.01.10, 19:02
NL25-s kuskil 100k käsi +- 10k olenevalt stiilist.

pastilaa
16.01.10, 19:12
Enda arvutuste järgi läheks 75k (0,13 vpp per hand).

teerajaja
16.01.10, 19:47
- USD 75,000 Weekly VIP tourneys - Saturdays at 14:00 ET - 300 FPP
satellites available


Huvitav kuhu see kadunud, või ma ei suuda lihtsalt leida listist ?!

pastilaa
16.01.10, 19:52
Nende asemel on kvartali $1M turnad.

vapsik
16.01.10, 20:53
Seoses Haitil juhtunud koletu tragöödiaga on Pokerstars korraldanud kampaania, mille tulud lähevad Punasele Ristile ja sealt kaudu Haiti abivajatele. Annetamiseks võib osaleda mõnel "Dummy" turniiril, mille BI algab juba 1 dollarist või siis võib raha otse saata kontole "Haiti fund". Iga dollar on üsna oluline kuna Pokerstars lubas oma poolt annetatava summa kahekordistada.

http://www.pokerstarsblog.com/2010/pokerstars-sets-up-haiti-earthquake-appe-063299.html

vapsik
16.01.10, 21:02
Ja ärge bloggerite MM-i maha magage.

Täpsem info: http://www.pokerstars.com/blog_tournament/

Madis Very
16.01.10, 22:01
Ja ärge bloggerite MM-i maha magage.

Täpsem info: http://www.pokerstars.com/blog_tournament/


WBCOOP 2008

The last WBCOOP took place in 2008, with 369 bloggers from around the world playing in the Main Event. Imric_est took the title, walking away with a PokerStars live event package. Priitk and Lesage88 also won big for finishing in the top three. Hundreds of other players took part in the preliminary events, all of which were free to enter. Go to the PokerStars Blog for full coverage of the 2008 Main Event.


Cool,

proovisin kuidagi ppro blogiga sisse saada äkki läheb läbi, kui ei saab teisi ka proovida

lenC
17.01.10, 08:53
See võib veitsa nõmedalt kõlada, ma tean, et tegu on siiski freerolliga, aga kas eelmine aasta märgatavalt lahedamad auhinnad polnud või ma saan millesti valesti aru?

vapsik
17.01.10, 08:55
See võib veitsa nõmedalt kõlada, ma tean, et tegu on siiski freerolliga, aga kas eelmine aasta märgatavalt lahedamad auhinnad polnud või ma saan millesti valesti aru?


Ei olnud, sest eelmine aasta seda turniiri ei toimunud :)

2008 paistsid jah mõnevõrra ägedamad auhinnad olema.

lenC
17.01.10, 08:57
nojah, 2008 detsember, whatever

raunooo
17.01.10, 18:24
Aa, et nii siis. :)

Hello raunoo,

Due to the huge number of orders for the Spade Design Hooded Sweatshirt during the January Sale, there may be a delay in sending out all the items.

We anticipated that this would be a popular item, but we were taken by surprise at just how popular. Due to the unprecedented demand we cannot meet all requests from our existing stock.

Rest assured all orders will be fulfilled, and many of them within the usual timeframe. For those that experience a delay, we are extremely sorry.

Thank you for your understanding and patience in this matter.

Regards,

Bob
PokerStars VIP Club

Oliverk
17.01.10, 18:32
Sama meil siingi. Loodetavasti tegutsevad tellimuste järjekorras, siis ma suht ees vast. Aga ei tea mis number see peab olema et kohe unprecedented :D
Mingi 100k on reaalne arv?

taasver
17.01.10, 18:33
Ma loodan ka et tellimuste järjekorras ikka saadavad. Ma peaks ikka päris ees otsas olema siis :)

raunooo
17.01.10, 18:36
No ma ise ka tellisin põhimõtteliselt esimese 10 min jooksul kui ALE kehtima hakkas, loodetavasti saadavad jah tellimuste järjekorras. :D

Tarmonator
17.01.10, 19:00
loota võib. pigem aga saadetakse enne UK ja USA klientidele.
või kus iganes neil see ladu(laod) asub(asuvad)

StripPoker
18.01.10, 09:17
Stars tõmbas mul ühele suuremale cashoutile mütsi pähe ja ütles, et ei ole piisavalt mänginud selle rahaga (Peab 15VPP tegema iga 100$ kohta). Tegelikult oli mul rohkemgi mängitud ja lasin neil uurida teemat... tuligi siis lõpuks vastus...

This is to inform you that we have reviewed your playing audit and
notice
that at the moment of the cashout request you had achieved the amount of
VPPs required.

We apologize for any inconvenience that this issue may have caused.

We thank you for your understanding and cooperation. If you have any
other
questions, please don't hesitate to contact us.

Timpz
18.01.10, 19:45
Stars tõmbas mul ühele suuremale cashoutile mütsi pähe ja ütles, et ei ole piisavalt mänginud selle rahaga (Peab 15VPP tegema iga 100$ kohta). Tegelikult oli mul rohkemgi mängitud ja lasin neil uurida teemat... tuligi siis lõpuks vastus...

This is to inform you that we have reviewed your playing audit and
notice
that at the moment of the cashout request you had achieved the amount of
VPPs required.

We apologize for any inconvenience that this issue may have caused.

We thank you for your understanding and cooperation. If you have any
other
questions, please don't hesitate to contact us.


reply: this delay caused me a great deal of pain because i couldnt pay my friend back and he kicked the shit out of me. could you send me 1000$ to pay for my hospital expenses?

Jennifer
18.01.10, 19:47
Saatsid sellise vastuse? :D :D :D

Timpz
18.01.10, 19:55
mulle ju ei keeratud :)
aga strip võiks saata

k2snakalle
18.01.10, 23:33
reply: this delay caused me a great deal of pain because i couldnt pay my friend back and he kicked the shit out of me. could you send me 1000$ to pay for my hospital expenses?


Siis nad tahavad ilmselt haigla tsekki ka näha ;)
Aga kusjuures ma usun, et nende eksimuse korral on võimalik mingit summat nõuda.

zyxxx
18.01.10, 23:51
Kas WBCOOP-le regamisel peaks mingi confirmation ka mailile tulema? Kellelgi juba on tulnud?

vapsik
18.01.10, 23:56
Kas WBCOOP-le regamisel peaks mingi confirmation ka mailile tulema? Kellelgi juba on tulnud?


Mul ei tulnud mingit maili ja alles täna avastasin, et juba paar päeva tagasi oli pilet ära andud, nii et tasub endal kontrollida pileti olemasolu.

kardpleier
19.01.10, 00:24
mul ka pilet olemas, meili ei saand

Kotkas1000
19.01.10, 01:34
Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?

Tigrano
19.01.10, 01:52
Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?


Pokerstars on selline koht, kus boonuseid niinaljalt ei anta ehk mõnikord mingi kampaaniaga pakutakse mingit reload boonust, muidu on ainuke kaudne rakeback fpp-d

privador
19.01.10, 04:40
Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?Ajalugu on näidanud, et stras pakub aastas ca 4x reload boonust. Grindijale on see 150korda 4 sisuliselt maast leitud raha.

StripPoker
19.01.10, 09:44
Kui pokker on mõistlik lisateenistus põhipalgale siis see 150$ boonus on tõesti positiivne nähtus. Minulgi nii sellega. Olen alles NL5 mängija ja ei ole probleemi oma VPPd täis teha, et 150$ kätte saada. Lisaks veel mänguline kasum juurde ja palgale kena kopikas juures. Ja mis kõige parem - ei pea tegema tüütut lisatööd vaid minujaoks huvitava hobina põnevat pokkerit mängida (mis samas ka lisateenistust annab). Mida sa hing veel ihkad :)

ESTPatrick
19.01.10, 09:48
kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud

Madis Very
19.01.10, 09:49
Mul ei tulnud mingit maili ja alles täna avastasin, et juba paar päeva tagasi oli pilet ära andud, nii et tasub endal kontrollida pileti olemasolu.


Hea et ütlesid !!

lenC
19.01.10, 09:51
kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud

Ei oska seda jama lahendada, aga miks mitte HM-i noted teha?

ranka
19.01.10, 10:02
kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud


Ise Starsis ei mängi aga teistel sama probleem.

pikk28
19.01.10, 10:28
mul kaovad noted ka ära. mitte kõigil.

pastilaa
19.01.10, 11:19
Meenub, et kusagil Ranka palus mainida, kui pokkeriprod.com foorumi blogid peaks kvalifitseeruma WBCOOPile. Annan teada, et kvalifitseeruvad küll - ticket olemas. Nagu Vapsik mainis - sellekohast teadet ei tulegi. Kontrollida saab Request/Registered in Tournaments alt. Ühtlasi igaks juhuks mainin, et ticket kehtib kõikidele eventidele. Pähklid!

StripPoker
19.01.10, 11:41
Et kas kõik blogitajad saavad siis ticketi? Praegu kohe starsi logida ei saa aga oleks ikka huvitatud ticketist. Peab kukerpalli ka tegema ticketi saamiseks?

pastilaa
19.01.10, 11:45
Et kas kõik blogitajad saavad siis ticketi? Praegu kohe starsi logida ei saa aga oleks ikka huvitatud ticketist. Peab kukerpalli ka tegema ticketi saamiseks?


Kui blogil piisavalt vanust ja badge lisatud, siis saab.

StripPoker
19.01.10, 11:51
Palju seda vanust peab olema? Seega vanus ja badge ainukesed näitajad või midagi veel? Kus tingimused kirjas on?

pastilaa
19.01.10, 11:53
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1128.msg154544.html#msg154544

Lahekutt
19.01.10, 12:22
Probleem, nimelt tahan postitada seda WBCOOPi badge endale pokernewsi blogisse, kopeerin ükskõik millise optioni ühe kasti seest uude blogiposti, kuid tulemuseks on täpselt samasugune tekst blogipostis nagu sealt kasti seest kopeerisin, isegi pilti ei tule. Keegi oskab aidata?

lenC
19.01.10, 12:32
minu meelest nende foorumi soft ei võimaldanudki seda, aga eks võid klambri või kellegi käest seal üle küsida

Lahekutt
19.01.10, 12:40
Lubab küll, vaata näiteks levise blogi, loodetavasti on siia linkide panemine lubatud - http://my.pokernews.com/levis/wbcoop-1.htm

ESTPatrick
19.01.10, 12:42
Lubab küll, vaata näiteks levise blogi, loodetavasti on siia linkide panemine lubatud - http://my.pokernews.com/levis/wbcoop-1.htm


aa, miks sa meie foorumis küsid ja mitte nendest?

raunooo
19.01.10, 12:51
Probleem, nimelt tahan postitada seda WBCOOPi badge endale pokernewsi blogisse, kopeerin ükskõik millise optioni ühe kasti seest uude blogiposti, kuid tulemuseks on täpselt samasugune tekst blogipostis nagu sealt kasti seest kopeerisin, isegi pilti ei tule. Keegi oskab aidata?

Pead attachments alt html võtma ja sinna sisestama selle.

Lahekutt
19.01.10, 13:56
aa, miks sa meie foorumis küsid ja mitte nendest?

Ei loe ega kasuta seda foorumit, ainult väike blogi on.


Pead attachments alt html võtma ja sinna sisestama selle.

tyvm

sm112
19.01.10, 15:29
Arvutasin, et SN-na on see 285$ boonus ka allahinnatuna -EV, kuna 100k FPP eest saaks 1500$ asemel 1425$. Teised rahalised boonused on +EV, k.a. see 50$ oma 3k FPP eest.

IceCold
19.01.10, 16:27
Kas ma olen ainus, kel stars viimased päevad laggab? Jube tihti paneb mind sit outi ise jms..

k2snakalle
19.01.10, 19:06
ei lääga ja ei lähe ise sitouti.
Aga paljusid notesid küll ära ei salvesta.

raaids
19.01.10, 20:49
mul siuke küsimus et kas milestone boonused peab lahti mägnima või saab kohe kätte?

Tigrano
20.01.10, 02:21
mul siuke küsimus et kas milestone boonused peab lahti mägnima või saab kohe kätte?


Saab kohe kätte.

raaids
20.01.10, 02:30
siis on väga hea...peab 200k ära grindima see aasta

Tigrano
20.01.10, 02:39
siis on väga hea...peab 200k ära grindima see aasta


Mida rohkem seda parem ;)

madisle
20.01.10, 09:40
Ei näe millegi pärast enam lobbys 0.10 sendi, 0.25 sendi turkasid? Võtsin kõik filtrid maha aga ikka ei näe.

vapsik
20.01.10, 10:06
Ei näe millegi pärast enam lobbys 0.10 sendi, 0.25 sendi turkasid? Võtsin kõik filtrid maha aga ikka ei näe.


Serveri restart peaks tulema.

madisle
20.01.10, 10:16
Nüüd nägin ise ka, üleval servas jooksis kiri.

PokerDevil
20.01.10, 14:11
Starsi support suht nuts. 5,6k ülekandel sõbrale helistati moblale ja taheti kinnitust kõige kohta. :) Tublid.

teerajaja
20.01.10, 18:58
Paljud teist seda security tokenit vms kasutab ? ja palju ta turvalisust juurde annab, ainult vaimselt ?

vapsik
20.01.10, 19:06
Paljud teist seda security tokenit vms kasutab ? ja palju ta turvalisust juurde annab, ainult vaimselt ?


Ma kasutan. Üks päev arvutasin välja, et 18,9% on turvalisus tõusnud...

Tegelikult eks ta ikka annab juurde ja minu teada need suured häkkimisjuhtumid, millest aeg-ajalt on räägitud, siis seal vist tehti kontod tühjaks inimestel, kellel security tokenit polnud. Nii et minu meelest tasuks siiski kõik võimalik teha, et turvalisust tagada ja see token on suht odav ka.

rohelinekonn
20.01.10, 20:06
Küsiti teilt kah suppordi kohta staffi?

Dear Julian125,


PokerStars would like to invite you to participate in our survey.

This is a 1 minute survey about your experience with our Support Services Department. Your feedback is key for us as we want to provide you with the best customer experience in the industry.

taipupole
20.01.10, 20:18
Paljud teist seda security tokenit vms kasutab ? ja palju ta turvalisust juurde annab, ainult vaimselt ?


Kui sa vähegi tõsisemalt mängid, siis see peab olema (lisaks teiste meetmetega). Kui su kontol on 100 dollarit, siis pole suurt vahet.

masterpuppet
20.01.10, 20:54
Kui sa oma 20 koodi korralikult ära peidad/hävitad ning keegi juhuslikult su tokenit ei leia, mille tagaküljele on graveeritud su password ja kasutajanimi, siis on võimatu ju su kontole sisse hackida.

taipupole
20.01.10, 21:58
Kui sa oma 20 koodi korralikult ära peidad/hävitad ning keegi juhuslikult su tokenit ei leia, mille tagaküljele on graveeritud su password ja kasutajanimi, siis on võimatu ju su kontole sisse hackida.

Lisaks neljakohane personaalne lisakood.

teerajaja
20.01.10, 23:23
Paljud teist seda security tokenit vms kasutab ? ja palju ta turvalisust juurde annab, ainult vaimselt ?



Tellisin ära, eks ta parem ole kui olemas :)

ranka
21.01.10, 00:51
Paljud teist seda security tokenit vms kasutab ? ja palju ta turvalisust juurde annab, ainult vaimselt ?


Häkkimine läbi interneti on võimatu. Ok tegelik võimalik ainult siis, kui sul arvutil keylogger ja logid starsis sisse ning logid kohe välja. Siis häkkeril on aega maksimaalselt 60 (tegelt kindlalt vähem, sest logimine ja parooli sisestamien võtab aega) sekundit saada su kasutajanimi + parool + hetkeline tokeni kood, see sisestada jne. Aga kes see ikka logib Starsi korraks ja kohe välja. Seega häkkimine on vägagi võimatu.

Tokeniga ainus võimalus jama teha on siis, kui reaalselt keegi tuleb varastab su tokeni/paroolide lehed vms. ära aga sel juhul on pätti poole kergem leida, sest ta on reaalselt sinu tokeni/parooli lehega kohtunud. Kui tokenit ei ole siis võib keegi peruus peeru lasta ja rahulikult samal ajal su kontol müttata ning durrriga teha su bankrolli peale flippe. Eks mine siis otsima pätti.

StripPoker
21.01.10, 07:15
Võiks ju mõni kõrgema limiidi mängija korraldada oma kontol lahtiste uste päevi, et donkid saaksid durrriga flipata. :) Teame ju kõik kuidas Starsi river donke armastab. Pappi purskaks lausa!

taipupole
21.01.10, 07:45
Häkkimine läbi interneti on võimatu. Ok tegelik võimalik ainult siis, kui sul arvutil keylogger ja logid starsis sisse ning logid kohe välja. Siis häkkeril on aega maksimaalselt 60 (tegelt kindlalt vähem, sest logimine ja parooli sisestamien võtab aega) sekundit saada su kasutajanimi + parool + hetkeline tokeni kood, see sisestada jne. Aga kes see ikka logib Starsi korraks ja kohe välja. Seega häkkimine on vägagi võimatu.

Ei. Sama kood ei tööta kaks korda.

ranka
21.01.10, 08:06
Ei. Sama kood ei tööta kaks korda.


Kui logid välja ja ikka veel samakood siis pead ootama kuni genetakse uus? Kui nii siis põhimõtteliselt võimatu häkkida.

taipupole
21.01.10, 08:38
Kui logid välja ja ikka veel sama kood, siis pead ootama, kuni genetakse uus?

Jah.

Pahvak
21.01.10, 09:31
Üks võimalus RSA tokenist mööda hiilida on varastada genereeritud kood enne seda kui mängija selle Starsi serverile saadab (a la võlts PSi klient). Ehk manipuleerida andmevoogu mängija ja serveri vahel, mis iseenesest ei ole võimatu, kuid siiski piisavalt raske. Nö man in the middle tüüpi rünnak. Aga selle vastu saab ka ilmselt ennast kaitsta.

Koodi "ennuastamine" varasemate koodide põhjal peaks praktikas võimatu olema.

taipupole
21.01.10, 09:39
Üks võimalus RSA tokenist mööda hiilida on varastada genereeritud kood enne seda kui mängija selle Starsi serverile saadab (a la võlts PSi klient).

Kas see ei eelda, et teada oleks ka esmakood, mis koos kasutajanimega sisestatakse, ja siis RSA tokeni neljakohaline sinu valitud kood, mis koos RSA tokeni koodiga alati sisestatakse?

Üldiselt on turvalisusest siin foorumis muidugi vähe räägitud, kuid loodetavasti on inimestel siiski piisavalt taipu, et end kõige elementaarsemate viisidega kaitsta.

Pahvak
21.01.10, 09:55
Kas see ei eelda, et teada oleks ka esmakood, mis koos kasutajanimega sisestatakse, ja siis RSA tokeni neljakohaline sinu valitud kood, mis koos RSA tokeni koodiga alati sisestatakse?


Jep, eeldab küll, aga kui häkker suudab juba fake PS kliendi arvutisse istutada või andmevooga manipuleerida, siis nende koodide saamine on väga lihtne. Sest kui ta suudab varastada koodi, mis muutub iga 60 sekundi tagant ja selle ise õige aja sees serverile edastada, siis muutumatud koodid on käkitegu.

pwndre
21.01.10, 09:57
Võiks ju mõni kõrgema limiidi mängija korraldada oma kontol lahtiste uste päevi, et donkid saaksid durrriga flipata. :) Teame ju kõik kuidas Starsi river donke armastab. Pappi purskaks lausa!


mina ei tea :(

ranka
21.01.10, 10:10
Jep, eeldab küll, aga kui häkker suudab juba fake PS kliendi arvutisse istutada või andmevooga manipuleerida, siis nende koodide saamine on väga lihtne. Sest kui ta suudab varastada koodi, mis muutub iga 60 sekundi tagant ja selle ise õige aja sees serverile edastada, siis muutumatud koodid on käkitegu.


No seda küll aga jällegi kui kasutaja sisestab koodi siis see eeldab, et ta tahab logida PokerStarsi sisse. Kui häkker saab teada su koodi (näiteks feik PS kliendiga) siis avastab kasutaja peagi, et miskit on mäda (et feik PS klient või kui manipuleeris anmevooga siis keegi on ta kontol sees) ning saadab kliendi supportile, mis teadagi vastab üpriski kiirelt ning häkker jääb ikkagi vahele. Kui support ei vasta siis sa ei ole Supernova ja sul tõenäoliselt ei ole väga suuri summasid kontol.

PokerDevil
21.01.10, 10:35
Aga proovige 2x sama koodiga sisse logida, ei saa, ütleb, et juba kasutatud. :)

Pahvak
21.01.10, 10:47
No seda küll aga jällegi kui kasutaja sisestab koodi siis see eeldab, et ta tahab logida PokerStarsi sisse. Kui häkker saab teada su koodi (näiteks feik PS kliendiga) siis avastab kasutaja peagi, et miskit on mäda (et feik PS klient või kui manipuleeris anmevooga siis keegi on ta kontol sees) ning saadab kliendi supportile, mis teadagi vastab üpriski kiirelt ning häkker jääb ikkagi vahele. Kui support ei vasta siis sa ei ole Supernova ja sul tõenäoliselt ei ole väga suuri summasid kontol.


Praktikas jääb ainult koodide teadasaamisest tõesti väheks - tuleks veel pokkerimängija internet ära "rikkuda", uks väljastpoolt lukku keerata ja mobiil ära võtta. :D

Vähemalt Starsis on kiire klienditugi, aga FTP-s? Aga ma isiklikult arvan, et tokeni omanikel ei ole muretsemiseks põhjust...

Rage
21.01.10, 18:35
ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/

dabljuu
21.01.10, 19:41
Igaks juhuks küsin üle, kindluse mõttes - kas läbi u-neti toimib praegu veel cashout starsis? Depoda ma sain see aasta algus, et plaan teha veel üks depo reload bonuse jaoks aga peale seda on kohe vaja teha cashout.

taasver
21.01.10, 19:44
Muidugi toimib.

vapsik
21.01.10, 19:45
Ilmselgelt saab.

dabljuu
21.01.10, 19:48
Segased ajad, sp küsisin. Ty!

tonis
21.01.10, 20:43
ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/

Saab ka 2 osas kanda kui üle $600 starsi vaja ju

ranka
21.01.10, 21:11
ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/


Saadad Starsi kirja ja lased neil su deposiidi limiite tõsta.

Easy Game

Fortune
21.01.10, 21:36
aga alati ei lasta :) kui sul pole piisavalt depotud ja välja kantud ;)

Muckyourcards
21.01.10, 21:58
Kas ma lugesin õieti välja cashout rules-ist, et starsist otse SEB ei saagi?

Oliverk
21.01.10, 22:01
Kas ma lugesin õieti välja cashout rules-ist, et starsist otse SEB ei saagi?


Kehvasti lugesid siis. Ikka saab.

taasver
21.01.10, 22:02
Ei lugenud õigesti. (või on neil siis kirjas midagi valesti vms.. ühesõnaga saab küll)

Muckyourcards
21.01.10, 22:03
Direct Bank Transfer - your cashout is deposited directly into your bank account (only available in Australia, Austria, Belgium, Cyprus, Croatia, Finland, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Guernsey, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Republic of Korea, Lichtenstein, Luxembourg, Malta, Macedonia, Portugal, Reunion Islands, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, United Kingdom).

Tigrano
22.01.10, 05:49
Direct Bank Transfer - your cashout is deposited directly into your bank account (only available in Australia, Austria, Belgium, Cyprus, Croatia, Finland, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Guernsey, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Republic of Korea, Lichtenstein, Luxembourg, Malta, Macedonia, Portugal, Reunion Islands, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, United Kingdom).


See mingi vale värk, Estonia peaks ka olema, kui majust pime ei ole :)

RudiTurbo
22.01.10, 11:09
See mingi vale värk, Estonia peaks ka olema, kui majust pime ei ole :)


See on vale värk yup, Eestit polnud seal eelmine aasta ka, ning ma olen kah juba see aasta cashouti teinud SEBi

taipupole
22.01.10, 12:10
Kas keegi on proovinud?

http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/two-pokerstars-20-reload-bonuses-691219/

blah
22.01.10, 13:47
kandsin 2 päeva tagasi esimest korda wire transferiga raha välja ja juba ilusti kohal.

teerajaja
23.01.10, 01:46
Keegi on veel saanud mingi uurimuse meili, eesti keelne ? kus saab ticketi freerollile

Kotkas1000
23.01.10, 03:09
Kas kellegil on veel analoogset probleemi ette tulnud nagu minul?

Ühesõnaga MX revolution hiir jookseb vahepeal kooma, kui stars lahti. Tõmbasin hiirele uued driverid ja värgid, aga sittagi ei aita. Kurat, see ajab tõsiselt tilti. Oskab keegi aidata?

vapsik
23.01.10, 08:48
Keegi on veel saanud mingi uurimuse meili, eesti keelne ? kus saab ticketi freerollile


Ma üks päev sain küll.

valustyng
23.01.10, 08:51
tervist , tegin 2 päeva tagasi cashouti bank wirega ning eile checkisin pending cashoute ning see oli muutunud punaseks ning all oli kirjas, et securityga ühendust võtaksin, võtsin ühendust aga pole 15 tunni jooksul vastatud, keegi oskab oletada milles võiks probleem olla? pole ennem bankwire transferit kasutanud

Ermii
23.01.10, 10:01
Keegi on veel saanud mingi uurimuse meili, eesti keelne ? kus saab ticketi freerollile

Mulle tuli ka

Lahekutt
23.01.10, 13:36
Nonii. Tellisin siis kuu või rohkem aega tagasi starsist moneyclipi. Paar päeva tagasi tuli postkasti kiri, saatjaks Eesti Post. Kirjas seisab, et minu nimele on tulnud USAst saadetis, mis vajab tolliformaalsuse kinnitamist ning nad tahavad, et ma kas faksiks või meiliks neile kauba maksumust tõendava dokumendi (arve või Interneti tellimuse kinnitus). Ja siis postisaadetise kättesaamisel pean kinnitama mingid tollideklaratsiooni eksemplarid ja maksma tasumisele kuuluvad maksud (käibemaks + tollimaks + posti teenustasu).

Et nagu saadan neile mingi arve, kus on kirjas palju FPPsid see asi maksis? :D
Ideid?

Pahvak
23.01.10, 13:43
Naiss, saad maksu maksta.

Aga otsi internetist sarnane moneyclip ja anna neile link, et seal on sellise hinnaga.

lenC
23.01.10, 13:51
Ära maksa midagi, edasta kiri Starsi suppordile, ma ei tea, kas neil eesti keelt rääkivaid inimesi palju tööl on, mingi hetk oli neil siin ka mingi esindaja, kellega võiksid kontakti otsida, kui ise ära tõlgid, siis saad asjad tõenäoliselt kiiremini liikuma.

sm112
23.01.10, 13:57
Mul on kuskilt uduselt meeles, et Stars hüvitab kauba kättesaamisel tekkivad kulud. Vist kuskilt VIP poe reeglitest vms.

Edit:

# 6. Do I have to pay any shipping/taxes?
# Once you order your item, there are no further costs you will need to pay. All shipping/tax is included in the FPP cost. In the unlikely event of a customs request for payment, simply email us at vipstore@pokerstars.com and we will be able to either reverse this charge or compensate your account for the fee.

Note: For electronic orders outside the EU, CA, US, AU, players may have to pay custom taxes. The VIP Store team will evaluate each order/request as it arises, as each country has its own specific customs charges.

wza24
23.01.10, 15:56
Kõige lihtsam on vast küsida Pokerstarsist proforma invoice, kus oleks ära märgitud "value for customs purposes" mis oleks kindlasti alla 22 EURi (ntx 10 USD) ning igaksjuhuks ära märgitud tarnetingimus DDP Tallinn. Siis saad nn. suulise deklareerimisega asja kätte ja ei ole vaja paberit määrida.
Selles osas tolli ei huvita kas asi ostetud või kingitud või FPPde eest saadud - nende silmis on igal asjal väärtus, mis EU piiri ületab.

T,
WZA

Jennifer
23.01.10, 16:36
Mu bankroll on hetkel starsis ca 220$ ning saavutasin alles Silverstarsi leveli.
Esmase boonuse olen ära kasutanud.

Praegu pakutakse mulle: Second and third deposits must use the code "2009" to be counted towards this bonus.

Kui ma kannan oma starsi kontole 200$, kas mul oleks siis teoreetiliselt võimalik ka kohe cashout 200$ teha, aga alles jätta boonuse?

raunooo
23.01.10, 17:54
Kui ma kannan oma starsi kontole 200$, kas mul oleks siis teoreetiliselt võimalik ka kohe cashout 200$ teha, aga alles jätta boonuse?

Boonus peaks ikka alles jääma jah, aga lihtsalt, kui sa pole boonusest maksimumi veel võtnud, siis kolmandat korda beponeerides sa enam boonusele ei kvalifitseeru.

pikk28
23.01.10, 18:03
Mu bankroll on hetkel starsis ca 220$ ning saavutasin alles Silverstarsi leveli.
Esmase boonuse olen ära kasutanud.

Praegu pakutakse mulle: Second and third deposits must use the code "2009" to be counted towards this bonus.

Kui ma kannan oma starsi kontole 200$, kas mul oleks siis teoreetiliselt võimalik ka kohe cashout 200$ teha, aga alles jätta boonuse?

48h pea vahet enne kui cashoudi teed
pärast cashouti on kampaaniaga kööga ka. no bonus anymore

Jennifer
23.01.10, 20:56
48h pea vahet enne kui cashoudi teed
pärast cashouti on kampaaniaga kööga ka. no bonus anymore



Mis mõttes on kööga?
Ehk siis kui deponeerin 200$, saan boonuse ja võtan 48h pärast selle 200$ välja(kontol oli eelnevalt 225+200=425), siis kaob boonus ära vms?
Või sain valesti aru?

olympus999
23.01.10, 21:12
Mis mõttes on kööga?
Ehk siis kui deponeerin 200$, saan boonuse ja võtan 48h pärast selle 200$ välja(kontol oli eelnevalt 225+200=425), siis kaob boonus ära vms?
Või sain valesti aru?

Oletame, et kantsid 600$. 200$ sellest oled vabastanud, teed cashoudi ja enam pole 400$ boonuse lahti mängimis võimalust.

pikk28
23.01.10, 21:49
Oletame, et kantsid 600$. 200$ sellest oled vabastanud, teed cashoudi ja enam pole 400$ boonuse lahti mängimis võimalust.




Mis mõttes on kööga?
Ehk siis kui deponeerin 200$, saan boonuse ja võtan 48h pärast selle 200$ välja(kontol oli eelnevalt 225+200=425), siis kaob boonus ära vms?
Või sain valesti aru?

see boonus mis sul tekib, see ikka jääb.
muidu on nii nagu raunoo seletas

Jennifer
23.01.10, 22:27
Oletame, et kantsid 600$. 200$ sellest oled vabastanud, teed cashoudi ja enam pole 400$ boonuse lahti mängimis võimalust.


Oot, aga kas selle loogika järgi oleks siis nii, et kui kannan 200$ sisse, saan boonuse, ja 48h pärast selle 200$ välja kannan, siis kaob boonus ära või jääb see ikka alles?

Sorri, et nii blond :D

masterpuppet
23.01.10, 22:31
200$ boonuse jääb alles. Sa ei saa lihtsalt enam täit 600$ boonust vabastada.

raunooo
23.01.10, 23:50
Oot, aga kas selle loogika järgi oleks siis nii, et kui kannan 200$ sisse, saan boonuse, ja 48h pärast selle 200$ välja kannan, siis kaob boonus ära või jääb see ikka alles?

Sorri, et nii blond :D

See boonus, mis 200$ depodes saad, see jääb alles, isegi, kui raha välja kannad (48h siiski hoia rahad sees, enne kui cashoudid). Aga kui sa pole täit boonust saanud, näiteks praegu on uue aasta boonus 25% kuni 150$, eks. Oletame, et esimene kord kandsid sa ka 200$, siis said 25% boonuse, mis teeb 50$. Mängisid lahti. Nüüd teed teise sissemakse 200$ ja saad uuesti boonuse 50$, seega oled sa boonust kokku saanud nüüd 100$ eest. Maksimum boonus, mida on võimalik saada, on 150$, seega sul oleks nagu võimalik 50$ boonust veel saada, kui teed kolmanda deposiidi, aga kuna sa kannad peale teist deposiiti rahad välja, siis kolmandat deposiiti BOONUSEGA sa kahjuks ei saa. See boonus mis aga teise deposiidi eest said, see jääb alles ja seda võid ma ei tea kui kaua lahti grindida. Puust ja punaselt siis. Loodan, et said nüüd aru. :)

Kotkas1000
24.01.10, 13:07
Pokerstars korraldas siin minfit feedbacki vahepeal ja vastajad said ticketi mingile freerollile "$5000 feedback freeroll". See peaks toimuma täna, kell 15.00. Huvitaval kombel ei suuda ma lobbyst seda leida ja "tournament tickets" all ei näe ma ka seda piletit mingil põhjusel. Oskab keegi aidata, mis pull võib olla?

vapsik
24.01.10, 13:14
Pokerstars korraldas siin minfit feedbacki vahepeal ja vastajad said ticketi mingile freerollile "$5000 feedback freeroll". See peaks toimuma täna, kell 15.00. Huvitaval kombel ei suuda ma lobbyst seda leida ja "tournament tickets" all ei näe ma ka seda piletit mingil põhjusel. Oskab keegi aidata, mis pull võib olla?


See hakkab 15.00 mingi Ameerika Ida-Ranniku või mingi sellise aga järgi, mis meie omast on 7 tundi taga pool ehk siis meie jaoks algab turna 22.00 ning regamine hakkab 19.00. Turniir peaks private all olema, aga ID on: 233491310. Pileti kohta ei oska öelda, aga võib-olla seda ei peagi tulema ning saab ka ilma selleta regada.

Kotkas1000
24.01.10, 13:17
Faking lammas. Ei tulnud selle pealegi, et teises ajavööndis olema :P Tänud!!

Lutzky
24.01.10, 13:35
ty, vapsu

pastilaa
24.01.10, 14:56
See hakkab 15.00 mingi Ameerika Ida-Ranniku või mingi sellise aga järgi, mis meie omast on 7 tundi taga pool ehk siis meie jaoks algab turna 22.00 ning regamine hakkab 19.00. Turniir peaks private all olema, aga ID on: 233491310. Pileti kohta ei oska öelda, aga võib-olla seda ei peagi tulema ning saab ka ilma selleta regada.


Piletit ei olegi, on password.

Kotkas1000
24.01.10, 18:01
aga miks ma passwordi ei saanud?

vapsik
24.01.10, 18:02
bulletdodger on pass. See oli seal küsitluse juures mainitud, aga suht mõttetu donkament niikuinii. Praegu juba mingi 2500 matsi kirjas :P

Kotkas1000
24.01.10, 18:06
Selge, tänud. Las olla donkament. Ei ole kunagi eriti tournamente mänginud. Arvan, et harjutamiseks paras.

Aadu
24.01.10, 18:23
20 minutiga regas +6k mängijat
Keegi postitas vist parooli kuhugi vene foorumisse, sest vähemalt pooled on venelased.

Jennifer
24.01.10, 18:44
20 minutiga regas +6k mängijat
Keegi postitas vist parooli kuhugi vene foorumisse, sest vähemalt pooled on venelased.


lol ;D

cutoff
24.01.10, 18:46
Hei,

kui pole veel esimest deposiiti teinud, kas saab ka kasutada boonust kandes raha buddy kontolt? Või siis see sign up boonus ei laiene?

Tänud!

Lutzky
24.01.10, 18:54
Hei,

kui pole veel esimest deposiiti teinud, kas saab ka kasutada boonust kandes raha buddy kontolt? Või siis see sign up boonus ei laiene?

Tänud!


ei tohiks

zyxxx
24.01.10, 19:49
15000 and counting, sekundiga regab tagasiside turnale keskmiselt 5 inimest ja üle tunni on veel aega alguseni ;D

StripPoker
24.01.10, 20:08
Eks max 30k saab ikka täis.

kilu6
24.01.10, 20:11
Kas kellelgi on veel probleeme color tagidega?

Paned külge, toimib, lähed starsist välja ja logid uuesti sisse, siis kadunud.

Eelmiste päevade omad on alles, aga uusi juurde panna ei õnnestu.

vapsik
24.01.10, 20:17
Mul sama jama nendega :( Juba mõnda aega.

lenC
24.01.10, 20:19
mingi hetk pidi note külge kirjutama, et need alles jääksid, piisab ka ühest punktist

Lutzky
24.01.10, 20:21
mingi hetk pidi note külge kirjutama, et need alles jääksid, piisab ka ühest punktist


ei aita ka see

taipupole
24.01.10, 20:23
stars muutis txt xmliks. vaadake need endal üle. notes siis. peakataloogis.

panen siis juba lingi ka: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=15930233&postcount=7

igaks juhuks ka see: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-notes-edit-xml-file-669471/

kilu6
24.01.10, 20:52
stars muutis txt xmliks. vaadake need endal üle. notes siis. peakataloogis.

panen siis juba lingi ka: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=15930233&postcount=7

igaks juhuks ka see: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-notes-edit-xml-file-669471/


Thanks, vaatasin järgi, on jah mingi soga seal notes.xml failis.
Saan aru, et tuleb üleliigne ära kustutada.
Ainult et see notes fail on mingi 200M suur, millise editoriga seda muudate?

taasver
24.01.10, 21:55
Thanks, vaatasin järgi, on jah mingi soga seal notes.xml failis.
Saan aru, et tuleb üleliigne ära kustutada.
Ainult et see notes fail on mingi 200M suur, millise editoriga seda muudate?


Mul oli probleem, et notede pärast jooksis algul pokerstars kokku..

support vastas(sealt peaks selle progre leidma):

As for your other question, when the client becomes slow at startup or
shutdown but not during gameplay, the problem is related to a corrupt
XML
file for your notes. It is likely that this file has become too large
for
your system to handle with ease.

This means you will have to modify the file itself or you will have to
rename the file.

We recommend that you try to clean the file manually first, as this
normally
happens when one entry gets corrupted and a large amount of random data
gets
stored in the file.

To make changes to your Notes file, you will first have to locate the
Notes.XML file. You can do this by opening the PokerStars Main Lobby
then
clicking on the 'Help' Menu > 'Open My Settings Folder'. Once you have
located the file you will need to edit it using Notepad++ which you can
download from the following website.

http://sourceforge.net/projects/notepad-plus/files/

Select the first entry labeled 'npp.5.6.4.Installer.exe' and download
it.

Within this file you will need to find the corrupted entry which is not
readable notes and delete it, then save. You must do this modification
while
PokerStars is closed, and you should try to keep the format intact for
the
other notes.

Once you reduce the size of the file, the client will run normal again.
If
the file is too big to open with notepad++ you can use wordpad which is
included in Windows which will open the larger files. If you still
cannot
open the file, you will have to rename it to 'notes1' so that the client
can
create a new one.

Please do not hesitate to contact us again if you require any further
assistance.

Kind regards,

Tomas B
PokerStars Support

RudiTurbo
24.01.10, 22:21
Stars vist päris koomas praegu, ei saa laudadesse istuda. Jätsin ühe laua alles, kus olin shorthanded 3 fishi vastu , nüüd on mingitpidi laud täis inimesi taas, kuigi ma ei saa endiselt istuda ja enamus laudu ikka pooltühjad!

e: Tundub, et nüüd juba vaixelt saab jälle istuda, aga sitax aega läheb!

leits
24.01.10, 22:23
tänra 3x juba .. kipub overvalued see soft oleme .. ftp on ka more stable

RudiTurbo
24.01.10, 22:26
tänra 3x juba .. kipub overvalued see soft oleme .. ftp on ka more stable


No see on paratamatu kui mängijaid aina juurde tuleb ning asi pole softis, vaid probably serverid üle koormatud Sunday Majorite pärast

leits
24.01.10, 22:28
No see on paratamatu kui mängijaid aina juurde tuleb ning asi pole softis, vaid probably serverid üle koormatud Sunday Majorite pärast


if they want more $$, improve the fcking servers

blah
24.01.10, 22:45
if they want more $$, improve the fcking servers


$ eest paremaid servusid enam ei pidanud saama

kilu6
24.01.10, 22:49
If the file is too big to open with notepad++ you can use wordpad which is included in Windows which will open the larger files. If you still cannot open the file, you will have to rename it to 'notes1' so that the client can create a new one.

Kind regards,

Tomas B
PokerStars Support[/spoiler]


Tore küll, aga nii Wordpad kui Notepad kui Explorer lähevad kooma selle minu 200M notes.xml faili peale.
Wordpad avab kuni 20%, siis läheb nulli, mingid sümbolid seal failis vist segavad.

Igatahes move'sin selle notes faili ära, nüüd Stars näeb natuke elavam välja, aga vanu noteseid ei ole enam.

McFoldberg
24.01.10, 22:52
1. Sulge Starsi client.
2. Kustuta PokerStarsi folderis notes.xml
3. Tee Starsi client uuesti lahti ja logi sisse
4. Sulge Starsi client
5. Peaks automaatselt tegema uue notes.xml-i, kust impordib vanad noted notes.txt-st.


Kaotad küll viimase aja noted ära, aga probleem vähemalt lahendatud. Ei suutnud mina ka ühegi progrega seda corrupted notes.xml-i puhastada, nii et oratamise asemel valisin lihtsama tee.

kilu6
24.01.10, 22:57
Stars saatis mulle sellise vastuse:


Thank you for your email.

When notes are not being properly saved it indicates the file used to store
the notes may have become corrupt. In order to assess this issue we need to
have you provide us with your "Notes.xml" file found in the PokerStars
settings folder. It may be helpful if you provide all variations of "notes"
files stored in this folder.

Here are the steps to do this:

1. Open the PokerStars software main lobby
2. Click on "Help" -> "Open My Settings Folder" (this will open the folder
location that stores your notes file)
3. Locate "Notes.xml" and any other files that start with "notes"
4. Attach the files to an email and send to us for review

Please let us know if any of these steps are unclear or you have troubles
locating the correct file.

Regards,

Laura G.
PokerStars Support Team

pikk28
24.01.10, 23:14
ty foldberg,. ja krt mina mõtlesin miks mul stars pidevalt viimasel ajal avamisel hangub ja sulgemisel hangub. proovin järele

pastilaa
24.01.10, 23:15
1. Sulge Starsi client.
2. Kustuta PokerStarsi folderis notes.xml
3. Tee Starsi client uuesti lahti ja logi sisse
4. Sulge Starsi client
5. Peaks automaatselt tegema uue notes.xml-i, kust impordib vanad noted notes.txt-st.


Kaotad küll viimase aja noted ära, aga probleem vähemalt lahendatud. Ei suutnud mina ka ühegi progrega seda corrupted notes.xml-i puhastada, nii et oratamise asemel valisin lihtsama tee.


Tänud ka minu poolt. Aga kas nüüd uuesti notesi panema hakates keeran taas umbe faili???

bubba
25.01.10, 11:26
tean , et starsis peaks saama ise teha private turnat. Kuidas seda täpsemalt teha?

ESTPatrick
25.01.10, 11:36
1. Sulge Starsi client.
2. Kustuta PokerStarsi folderis notes.xml
3. Tee Starsi client uuesti lahti ja logi sisse
4. Sulge Starsi client
5. Peaks automaatselt tegema uue notes.xml-i, kust impordib vanad noted notes.txt-st.


Kaotad küll viimase aja noted ära, aga probleem vähemalt lahendatud. Ei suutnud mina ka ühegi progrega seda corrupted notes.xml-i puhastada, nii et oratamise asemel valisin lihtsama tee.


eino tore, mul 142lk notesid.

vapsik
25.01.10, 11:44
tean , et starsis peaks saama ise teha private turnat. Kuidas seda täpsemalt teha?


Kirjuta supporti.

kollane
25.01.10, 12:20
$50 boonus just allahinnatud ;)

StripPoker
25.01.10, 12:22
How much? (ei saa ise praegu ligi pakkumistele)

raunooo
25.01.10, 12:23
$50 boonus just allahinnatud ;)

Ty, must buy!

raunooo
25.01.10, 12:23
How much? (ei saa ise praegu ligi pakkumistele)

5000 pealt 3000 peale.

kollane
25.01.10, 12:28
5000 pealt 3000 peale.


$50 0.0167
$285 0.0143
$650 0.0163

kõigil peale $285 on parem rate kui $4k boonusel.
ise jätan $285 vahele ja võtan $650 ka veel

pikk28
25.01.10, 13:00
ma jätan 50 vahele ja võtan 285 kuna mu IQ on nii madal ja mul on tra täpselt 20k punne, mis on haiglane setup. ma ostan kallilt ja müün odavalt

sm112
25.01.10, 13:05
Ma võtsin olympsi live game paketi - hoodie, prillid ja ipod touch ning kõik boonused (v.a. 285$)

Karelkorm
25.01.10, 14:31
3ndat päeva järjest starsis mingi jama, koguaeg ühenudus katkeb, ei saa lauda istuda, disconnectib iga 5 min tagant. Sellest ajast peale olen räigelt kaotama ka hakanud. Ajab jube tilti. Kellegil veel selline teema? internetiga on okei, kiire ja puha... :-\

raunooo
25.01.10, 14:33
3ndat päeva järjest starsis mingi jama, koguaeg ühenudus katkeb, ei saa lauda istuda, disconnectib iga 5 min tagant. Sellest ajast peale olen räigelt kaotama ka hakanud. Ajab jube tilti. Kellegil veel selline teema? internetiga on okei, kiire ja puha... :-\

Stars viimasel ajal laggab jah jubedalt, suht närvi ajab mindki. >:(

leits
25.01.10, 14:33
Ei ole kohanud sellisied probleeme va eile õhtul kui ei saand laudadesse istuda

Lutzky
25.01.10, 14:34
mul jookseb korraks kokku avamisel (not responding) ja sama asi kui kinni panen

nomerlot
25.01.10, 14:51
mul jookseb korraks kokku avamisel (not responding) ja sama asi kui kinni panen


Mul oli sama teema, et hangus mõneks ajaks avamisel ja sulgemisel, nüüd võtsin kataloogist selle 200Mb notes.xml faili ära ja sellega korras. Aga noted on ka kadunud prse.

Rage
25.01.10, 14:54
niisama huvi pärast.. miks te teete notesid pokkerisaidi keskkonda mitte HEMi? ma siiani kõik noted HEMi külge pannud ja nood ei tohiks mingi valemiga kuhugi kaduma minna, ainuke negatiivne kõlg on see, et HEM ei tunnista täpitähti.

variatsioon
25.01.10, 14:57
niisama huvi pärast.. miks te teete notesid pokkerisaidi keskkonda mitte HEMi? ma siiani kõik noted HEMi külge pannud ja nood ei tohiks mingi valemiga kuhugi kaduma minna, ainuke negatiivne kõlg on see, et HEM ei tunnista täpitähti.

colorcodeing

Rage
25.01.10, 14:58
colorcodeing
FTP's ma panen aint seda colorit mängijatele külge.. textikujulised noted lähevad ikkagi HEMi külge..

btw kuidas ma saan üldse sättida, et nood colorid starsi lobbys laudasid valides näha oleks?

leits
25.01.10, 15:00
nad on ju nime kõrval, kui waiting listi paned end? Tead et kui colori valid mängijale pead v2hemalt yhe tähegi panema, muidu ei jää see color talle külge?

Rage
25.01.10, 16:24
nad on ju nime kõrval, kui waiting listi paned end? Tead et kui colori valid mängijale pead v2hemalt yhe tähegi panema, muidu ei jää see color talle külge?
ok seda osa ma ei teandud.. eks siis hakkab neile kõvasti punktiga täidetud notesid tekkima:-D nõme süsteem.. mii laik FTP much better

McFoldberg
25.01.10, 16:54
eino tore, mul 142lk notesid.



Nii palju kui aru saan, siis lähevad ainult alates selle aja noted kaotsi, mis tegid .xml formaadi loomisest... Ehk jaanuari algusest. Kuigi jah, peaaegu kuu eest note kaduma lasta on ka ofc nutune. Aga kuna ma ei suutnud seda corrupted datat kuidagi kustutada sellest failist (lihtsalt arvuti ei reageerinud del nupu peale), siis valisin lihtsama tee.

Tundub, et Starsi support pakub ise hetkel võimalust, et nad teevad selle manuaalse corrupted data kustutamise sinu eest ära nagu keegi siin eespool mainis. Ehk saada neile mail.

kilu6
25.01.10, 23:50
eino tore, mul 142lk notesid.


Ma uploadisin notes.xml faili http://www.sendspace.com (seal saab üle 200 MB).
Starsi support cleanis faili ära ja saatis tagasi.
100% pole kindel, et kõik alles, sest viimase versiooniga võrrelda ei saa, aga enam vähem tundub.

Muidu kas color tagide arvu ja värvi saab ka muuta? Kole tuhmid tunduvad, raske eristada.

vapsik
26.01.10, 00:28
Ma uploadisin notes.xml faili http://www.sendspace.com (seal saab üle 200 MB).
Starsi support cleanis faili ära ja saatis tagasi.
100% pole kindel, et kõik alles, sest viimase versiooniga võrrelda ei saa, aga enam vähem tundub.

Muidu kas color tagide arvu ja värvi saab ka muuta? Kole tuhmid tunduvad, raske eristada.


Värvi saab küll, aga üle 8 vist ei saa kasutada :(

Optionsi alt vali Player notes management ja sealt Player note labels...

ESTPatrick
26.01.10, 09:39
kellele täpselt starsi saatsite? tavaline support või miski peenem adre?


avastasin et see fail mul 290mb, seega vaja uus koht otsida

speedi
26.01.10, 11:33
Kõige pealt siis, et Tere!

Ma usun, et järgnev tekst võib esimesel lugemisel üsna naljakas tunduda... kuid kui te vaid teaks!
Ühesõnaga siis probleem on minul järgmine. Hakkas see umbes 3~ kuud tagasi. Nimelt kui mina avan endal arvutis pokerstarsi ja jätan selle niisama nagu idlema siis umbes 15~ sekundi pärast läheks arvuti nagu standby'sse. Või noh pilt kaob, monitori tuli hakkab vilkuma.. ja ainuke väljapääs on restart. Ainuke moodus kuidas ma seda vältida saan on see, et kui ma avan starsi ja ma tean täpselt kuhu ma istuda tahan vms. Või siis vaatan 10 sekundit, siis panen starsile minimize ja siis jälle natukese ajapärast vaatan oma 10 sekundit ja siis uuesti. Kui starsi lobby on ees kauem kui 15 sekundit siis on kohe pilt taskus, isegi turna lobby ei tohi ees olla. Aga kui lihtsalt kasvõi 10 lauda on lahti siis on kõik korras. Aga jah nii kui võtan turna lobby või vaatan niisama lobbys ringi siis on kööga. Ja kui te vaid teaks millist tilti see tekitab. Kas keegi on üldse midagi sellist kogenud?

Kui midagi jäi arusaamatuks siis võin üleseletada...

Soovitate reinstalli? - tehtud, ei aita.
Äkki prooviks formatit? - tehtud, 2x.

Ja see probleem on ainult pokerstarsi clientiga.

Olen ma tõesti ainuke ?

kilu6
26.01.10, 11:57
kellele täpselt starsi saatsite? tavaline support või miski peenem adre?


avastasin et see fail mul 290mb, seega vaja uus koht otsida


http://www.sendspace.com peaks olema kuni 300. Mul töötas 205MB.

Tavaline, ise nad soovisid, et ma saadaks.


Thank you for contacting us.

Your repaired notes.xml file is included in the email as an attachment. We
have tested the notes file and it verified that it is working. To replace
your old notes.xml file, please open the PokerStars client and on the main
lobby click on the 'Help' menu and then 'Open My Settings Folder'.

Then close the PokerStars client and delete or rename (right-click on the
notes file then click on 'Rename') the notes.xml from the Settings folder.

Download the attachment to an alternative folder or the Desktop and then
copy and paste the notes to the PokerStars settings folder. Make sure that
the file is saved as notes.xml or PokerStars will not be able to read the
repaired notes.

Make sure that the PokerStars client is closed before replacing the notes.
If PokerStars is open it will replace the new notes you have just pasted
with the old ones it has in memory and the new notes will not be saved.

Should you need any further assistance, please do not hesitate to contact us
back.

Regards,

Paola G
PokerStars Support Team


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1128.msg158669.html#msg158669

ESTPatrick
26.01.10, 12:01
sain juba üles laetud ja kirja saadetud, tänud.

variatsioon
26.01.10, 13:04
kas starsi on mõtekas mõne affiliate läbi regada? või pole vahet kuna rakebackki niqnii pole? Mis parimad pakkumised on? mingid freerollid ala?

ma regasin läbi PN ja arvan et see on parim valik.. seal vahest mingid turnad ikka on.

pastilaa
26.01.10, 13:12
kas starsi on mõtekas mõne affiliate läbi regada? või pole vahet kuna rakebackki niqnii pole? Mis parimad pakkumised on? mingid freerollid ala?


PN kaudu iga laupäev $2000 freerollid pluss aeg ajalt Nordic league jms seeriad. Arvestades fieldi, siis see freeroll umbes $2-3 turniir, seega eriti vahet ei ole.

hoss23
26.01.10, 13:17
raketherake korraldab ka mingit 10k freekat, vist iga kuu, kui ma ei eksi. Osalejate arv oli seekord 6h enne algust mingi 160 kanti aga ei teagi palju seal lõpuks kokku neid tuli

r3o
26.01.10, 13:34
raketherake korraldab ka mingit 10k freekat, vist iga kuu, kui ma ei eksi. Osalejate arv oli seekord 6h enne algust mingi 160 kanti aga ei teagi palju seal lõpuks kokku neid tuli


see kord oli seal osalejaid minu arust ikka ainult 120 kanti.. ja 27 said raha vist kui õigesti mäletan

Lutzky
26.01.10, 13:54
fook. mul notes fail 500MB. kena.

kivisaba
27.01.10, 08:12
fook. mul notes fail 500MB. kena.

brag?

Lutzky
27.01.10, 08:30
oleks see vaid nii

Strateeg
27.01.10, 13:44
Starsis ise minimaalselt mänginud, nüüd oleks vaja player-to-player transfer teha aga limiit on 200 USD 24 h jooksul, saatsin supporti meili et suurendataks, teevad nad seda lihtsalt nö formaalses korras või on reaalne shanss et keelduvad seda tegemast?

StripPoker
27.01.10, 14:12
Kas Stars->Moneybookers ülekannet ei saa teha enne kui on tehtud tõenduseks Moneybookers->Stars makse? Palju selle makse MB->Stars miinimum on - kas ka 10$ või saab ka vähem?

dabljuu
27.01.10, 16:12
Mis summast alates on oodata id-checki cashoudi puhul starsist? Ja mismoodi see toimib?

Mitte, et ma alaealine oleks ja kardaks, lihtsalt kandsin boonuse tarvis raha sinna ja on kindlasti kiiresti tagasi vaja , et üürid, netid saaks makstud õigeaegselt.

tonis
27.01.10, 16:19
kõige suurema summa korraga olen välja kandnud u $1k ja igast erinevaid väikseimad väljakandeid, pole siiamaani kordagi midagi küsitud

RudiTurbo
27.01.10, 16:27
Ma kandsin 6k$ välja ja ei küsitud midagi, aga samas ma olen vahepeal kolinud ja neile varem juba igasuguseid asju saatnud, seega neil vb DB's olemas ja pole rohkem vaja küsida !

sm112
27.01.10, 18:27
Siis küsiti umbes, kui cashoutide summa ületas 10k$

ESTPatrick
27.01.10, 18:30
Starsis ise minimaalselt mänginud, nüüd oleks vaja player-to-player transfer teha aga limiit on 200 USD 24 h jooksul, saatsin supporti meili et suurendataks, teevad nad seda lihtsalt nö formaalses korras või on reaalne shanss et keelduvad seda tegemast?

ma kandsin ükskord 4k$ siis küsiti midagi aga oldi kiirelt nõus

5lehte
27.01.10, 20:34
Hey
Mul ei tee täna Stars uut update ära, jääb poole peal seisma. Keegi teab mis jama?

lenC
27.01.10, 20:38
Hey
Mul ei tee täna Stars uut update ära, jääb poole peal seisma. Keegi teab mis jama?

Kui sul on mingi tungiv vajadus see update ära teha, siis ma ei oska aidata. Kui sa lihtsalt ei pääse PS-i, siis ava Program filesist Pokerstars.exe(defaultina on shortcutides Pokerstarsupdate.exe)

5lehte
27.01.10, 20:45
Tänud lenc, sain korda.