PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ranka
12.03.09, 23:24
[*=left]PokerStarsi liitumiskood: POKKERIPROD.COM
[*=left]PokerStarsi boonuskood sissemaksel: EE100 (100% kuni $600)
[*=left]PokerStarsi ametlik veebilehekülg ››› (http://www.pokerstars.ee/?source=10146033)






[*=left]PokerStarsi ülevaade


2006. aastal pärast UIGEA (Unlawful Internet Gambling Enforcement Act) kehtestamist Ameerika Ühendriikides sai PokerStarsist maailma suurim pokkerituba.

Võrreldes teiste pokkeritubadega on PokerStarsist kõige rohkem mängijaid, väga lai mängude valik, kiire ja professionaalne klienditeenindus ning kõige suurtemate auhinnafondidega turniirid.PokerStars omab ka Eesti kaughasartmängu tegevusluba, mis tähendab, et eestlastel on PokerStarsis mängimine turvaline ning võidud maksuvabad.



[*=left]PokerStarsi rakeback: VIP-punktid


PokerStarsi rakeback tuleb läbi punktide: VIP-punktid (VPP) ja lojaalsuspunktid (FPP).Iga mängija saab mängimise eest VIP-punkte (VPP-sid) sõltuvalt sellest, kui palju reiki mängija maksab. VIP-punktid määravad mängija VIP-taseme, millest omakorda hakkab sõltuma rakeback`i suurus.

VIP-punktide (VPP-de) teenimine:


[*=left]Iga $1 turniiritasu (reik) kohta saab mängija 5.5 VIP-punkti (VPP).
[*=left]Iga €1 turniiritasu (reik) kohta saab mängija 7 VIP-punkti (VPP).
[*=left]Iga £1 turniiritasu (reik) kohta saab mängija 8.8 VIP-punkti (VPP).
[*=left]7 või vähema mängijaga rahalauas, iga makstud $1 reigi kohta 5.5 VIP-punkti (VPP).
[*=left]Rahalauas iga makstud $1 reigi kohta saab mängija 5.5 VIP-punkti (VPP).*


* Rahalauad, kus on 8 või rohkem mängijat, saab $1 makstud reigi kohta 6 VIP-punkti ning rahalauad panustega $0.05/$0.10, $0.02/$0.05 ja $0.01/$0.02 saad $1 makstud reigi kohta vastavalt 10, 8.5 ja 7 VIP-punkti (VPP-d)

Näide 1: $10+$1 osalustasuga turniiril iga mängija maksab $1 turniirtasudeks ja saavad seega 5.5 VIP-punkti (VPP).

Näide 2: Rahalauas kahe mängija vahel moodustati pank, kust võeti $2 reiki. Mõlemad mängijad maksid $1 reiki (kokku $2) ja saavad mõlemad 5.5 VIP-punkti (VPP)



[*=left]PokerStarsi rakeback: Lojaalsupunktid (FPP-d)


Lojaalsuspunkte (FPP-sid) saab vahetada PokerStarsi poes rahaks. Mida kõrgema VIP-taseme mängija saavutab, seda paremaid boonuseid saab osta, mis tagavad ka suuremarakeback protsendi.

Lojaalsuspunkte teenib mängija vastavalt selle, kui pallju ta teenis VIP-punkte (VPP) ja see korrutatakse läbi tema VIP-taseme korrutisega. Allpool on toodud tabel, mis näitab, mitu FPP-d saab antud VIP-tase iga teenitud VPP (VIP-punkti) kohta

http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/pokerstars-fpp-teenimine.jpg (http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/pokerstars-fpp-teenimine.jpg)

Näide: GoldStar VIP-tasemel olev mängija saab iga teenitud 1 VIP-punkti (VPP) kohta 2 lojaalsupunkti (2 FPP-d)



[*=left]PokerStarsi rakeback: VIP tasemed ja rakeback protsendid


Alltoodud tabelis on välja toodud kõik PokerStarsi VIP-tasemed. Tulbas «VPP nõue» tähendab mitu VIP-punkti (VPP-d) tuleb koguda kuus või aastas, et saavutada antud VIP-tase. Kolmandas lahtris mitu lojaalsupunkti (FPP-d) mängija teenib ühe VIP-punkti (VPP) kohta. Järgmises lahtris on esmane rakeback protsent, kui saavutatakse antud VIP-tase. Kui ollakse eelmisel kuul/aastal juba samal VIP-tasemel, siis rakeback protsent tõuseb ja see on välja toodud viimases lahtris.

Näide 1: Mängija, kes saavutas märtsis GoldStar VIP-taseme saab rakeback`i 19-21%. Kui järgmisel kuul hoiab mängija GoldStar taset siis ta rakeback protsendiks saab 24-26%.

Näide 2: Kui mängija kogub 100 000 VIP-punkti (VPP-d) ja saavutab Supernova taseme, siis ta rakeback on 28-31%. Kui järgmisel aastal kogub jälle 100 000 VIP-punkti (VPP-d), siis uueks rakeback`iks saab 37-41%.
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/pokerstars-vip-tasemete-rakeback.jpg (http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/pokerstars-vip-tasemete-rakeback.jpg)

TÄHELEPANU: Rakebacki arvutamisel on arvesse võetud, et mängija ostab alati oma VIP-tasemele kõige suurema saadaloleva boonuse.



[*=left]Esimese sissemakse boonus: 100% kuni $600 + $20 koheselt tasuta


Esimesel sissemaksel on võimalik saada kahte erinevat boonust:

$20 TASUTA MÄNGUKREDIITI
Kui kasutad sissemaksel PokerStarsi boonuskoodi FREE20, siis kantakse Sinu kontole 36 tunni jooksul $20 mängukrediiti. See tähendab, et mängimiseks on kokku $40. $20 väärtuses mängukrediiti võid koheselt laudades kasutada, kui väljamakse võid teha alles siis, kui oled kogunud 50 VIP-punkti (VPP-d).

100% KUNI $600 BOONUS
Kasutades sissemakse tegemisel PokerStars boonuskoodi EE100, saad sissemakse summaga samasuure boonuse – maksimaalselt kuni $600. Boonuse vabastamiseks on aega 90 päeva. Boonus vabastatakse $10 suuruste osade kaupa, kui oled kogunud 170 VPP-d. $600 boonuse vabastamiseks tuleb koguda 10 200 VPP-d.



[*=left]Rahadega arveldamine


Nii sisse – kui ka väljamakseid saab teha pangalingiga (SEB, Swedbank), krediitkaardiga (VISA, MasterCard) kui ka elektrooniliste maksevahendajatega (NETELLER, Skrill/Moneybookers).

Sissemaksed jõuavad kontole koheselt. Väljamaksed sõltuvad väljamakse summast, kuhu kantakse ja kas PokerStarsi konto on juba kinnitatud. Reeglina pangakontole raha jõuab kahe tööpäeva jooksul, elektroonilise maksevahandaja kontole (NETELLER, Skrill/Moneybookers) koheselt või mõne tunni jooksul



[*=left]PokerStarsiga liitumine


Kui Sinul puudub PokerStarsi konto ja soovid seda teha siis käitu järgnevalt:


[*=left]klõpsa siin (http://www.pokerstars.ee/?source=10146033)
[*=left]laadi alla PokerStarsi tasuta tarkvara
[*=left]konto registreerimisel kasuta marketing koodi: POKKERIPROD.COM


Kuidas sisestada marketing kood:

http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/test2.jpg (http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/test2.jpg)

Tigrano
13.03.09, 02:07
Tubli töö ranka, nüüd on ühe väga tähtsa pokkeritoa tutvustus ja support ranka näol olemas ;D

havanaclub
13.03.09, 08:44
Asjalik ülevaade (y).

Pokerstarsi soft väga meeldib aga microlimiitide mängijal seal põhim igasugused boonused puuduvad sest VPP-sid praktiliselt võimatu saada. Sellepärast polegi seal eriti mänginud. Isegi algset $50 deposiitboonust NL10 üpris keeruline vabastada.

Purz
13.03.09, 09:36
Kas startsis on ka mingil kindel systeem kuidas VPPsid saab. A la, et iga .20$ rake annab ühe VPP? Punktisüsteem rankal hästi lahti seletatud ainult raske on aru saada palju NL10 peaks rake'i teenima, et Silverstari jõuda.

farik666
13.03.09, 09:51
NL10 pead laskma 5h päevas 15 laual kui sinna tahad jõuda..micros suht ulmeline neid punkte koguda... alates NL25 juba tulevad päris hästi..

havanaclub
13.03.09, 09:52
1 VPP saad siis kui osaled käes mille pot on vähemalt $8. 2 VPP siis kui osaled käes mille pot $60, kui ma õigesti mäletan.

lebovend
13.03.09, 09:55
meh, grindid 1 taala DoNe, iga sng annab 1 VPP.

Ei Starsi soft on ylik6va, lihtsalt liiga sex, saaks sealt veel kasv6i 20% rakebacki ka,
oleks ma seal ammu juba olnud.

ranka
13.03.09, 10:10
Kas startsis on ka mingil kindel systeem kuidas VPPsid saab. A la, et iga .20$ rake annab ühe VPP? Punktisüsteem rankal hästi lahti seletatud ainult raske on aru saada palju NL10 peaks rake'i teenima, et Silverstari jõuda.


Ma rakena ei oska öelda, et kui palju raket on vaja täpselt maksta, et mingi levelini jõuda. Nii naljakas, kui see ei ole uuelt PokerStars.com lehetlt ma ei suutnud leida täpset VPP teenimist valemit ja seetõttu ma kasutan vanat (http://www.pokerstars.com/fpp/)

Rahalaudades VPP-de teenimine:

esimese VPP saad, kui rake jõuab:

0.4 dollarini $1/$2 või väiksemate blainidega (NL, PL, FL) lauas;
0.4 dollarini HU laudades (ainult originaal HU laudades);
1 dollarini muudes mängudes;


teise VPP saad, kui rake jõuab:

2 dollarini 6 max lauas (ei loe laudades, mis on küll 6 meest lauas aga ei ole originaalis 6 max lauad, näiteks pool tühi full ring laud);
3 dollarini muudes mängudes;

[/list]

Seega rahalaudades ühe käe eest on võimalik saada maksimaalselt 2 VPP-d ja see korrutatakse läbi Teie VIP taseme FPP korrutajaga ja nii saadakse FPP-de arv.

Turniiride puhul ühe dollari rake kohta saate 5 VPP-d, kui mängide $30+$3 turniiri saate $3 makstud rake eest 15 VPP-d, mis korrutatakse läbi Teie VIP taseme FPP korrutajaga ja nii saadakse FPP-de arv.

Ja panen siia ka tabeli sellest, kuidas mina olen saanud VPP-sid käe kohta erinevates rahalaua limiitides.

[x] 10NL FR: 0.04 VPP-d käe kohta (20,343 käelise näidise põhjal)
[x] 25NL/PL FR: 0.13 VPP-d käe kohta (72,722 käelise näidise põhjal)
[x] 50NL/PL FR: 0.21 VPP-d käe kohta (127,226 käelise näidise põhjal)
[x] 100NL/PL FR: 0.38 VPP-d käe kohta (532,209 käelise näidise põhjal)
[x] 200NL/PL FR: 0.51 VPP-d käe kohta (210,524 käelise näidise põhjal)
[x] 400NL/PL FR: 0.57 VPP-d käe kohta (124,777 käelise näidise põhjal)
[x] 600NL/PL FR: 0.70 VPP-d käe kohta (19,144 käelise näidise põhjal)
[x] 1000NL FR: 0.87 VPP-d käe kohta (4271 käelise näidise põhjal)

Ning nii imelik, kui see ka ei ole, siis absoluutselt igas limiidis pot limitis sain rohkem VPP-sid, kui No-Limit laudades. Põhjuseks võib olla, et PL on fishisem, kui NL ja vaadakse rohkem floppi, sest ei saa nii suurelt potte "üle bettida".

Ja kui mu numbrid on siiani õiged, et mängude dünaamikas pole suuri muutusi olnud ega VPP-de saamist muudetud, siis Silverstariks saamiseks peate kuus koguma 1,200 VPP-d ja kui saate keskmiselt käega 0.04 VPP-d siis peate kokkuma mängima 1,200 / 0.04 = 30,000 kätt. Keskmiselt tunnis full ringi mängides 60 kätt ja kui mängite 6-el laual siis peate mängima 83 tundi ja iga päev 3 tundi, mida on tegelt väga palju.

Ise mängisin omal ajal 25NL ja sain kätte kõik levelid, isegi platiniumi ja tollal oli vaja platiniumi jaoks 10,000 VPP-d kuus. Aga mängisin ka palju, 100,000 kätt kuus.

ranka
13.03.09, 10:13
meh, grindid 1 taala DoNe, iga sng annab 1 VPP.

Ei Starsi soft on ylik6va, lihtsalt liiga sex, saaks sealt veel kasv6i 20% rakebacki ka,
oleks ma seal ammu juba olnud.


20% rakeback peaks olema PlatiniumStar tasemega mängijatel, räägitakse, et see tegelt on umbes 22%.

lebovend
13.03.09, 10:14
Ot mism6ttes? Standard rakeback? automaatselt kuu l6pus kontol?
V6i peab ikka l2bi mingi erisaidi liituma ja kellegi nokut lutsima?

ranka
13.03.09, 10:23
Ot mism6ttes? Standard rakeback? automaatselt kuu l6pus kontol?
V6i peab ikka l2bi mingi erisaidi liituma ja kellegi nokut lutsima?


Standard rakebacki, mis laekub sinu kontole PokerStarsis ei ole. On nn. kaudne rakeback, mida saad läbi rahaboonuste FPP poest ostes: http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=cash-bonus või kasutades oma FPP-sid turniiridel (Sunday Million näiteks) või Concierge service
(http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=special-items&prod=sp-02). Too viimane on ainult Supernovadele või parematele ning pidi andma kõige parema rakebacki protsendi. See, kuidas ta töötab või, mis asi ta on ärge küsige - minuteada on põhimõtteliselt sellega, et sa saadad starsile ostusoovid või tshekid oma ostudest ja nemad kannavad muret raha asjade eest.

Ja boonuseid ostes, soovitan osta ainult $650 PlatiniumStari boonusied või paremaid. Kui plaanite saada Supernovaks, siis säästke FPP-sid ja ärge ostke ka PlatiniumStar'i boonuseid ning parem hoidke punnid alles ning võtke $4000 boonus. Olgu teadmiseks, et Supernova $4000 boonus on parem, kui $1500 boonus. 1500 boonuse ostmisel saate ühe FPP eest $0.015 aga $4000 boonuse ostmisel $0.016. See teeb 100,000 FPP kohta 100 lisadollarit!! FPP-sid on tülikam koguda, samuti boonuse lahtimängimine nõuab rohkem aega aga see tasub end ära ja $4k bankrollile lisa saada on alati mõnus tunne.

lebovend
13.03.09, 10:32
Hmm, ma miskip2rast kaldun arvama, et kui v2hegi m6istad turniire m2ngida,
on kasulikum FPPde eest igast satikaid ja freerolle teha, kui seda rahaboonust
osta. 50k FPP eest peaks saama ikka perset2is buyine igale poole.

ranka
13.03.09, 10:39
Hmm, ma miskip2rast kaldun arvama, et kui v2hegi m6istad turniire m2ngida,
on kasulikum FPPde eest igast satikaid ja freerolle teha, kui seda rahaboonust
osta. 50k FPP eest peaks saama ikka perset2is buyine igale poole.


Hmm... No nende FPP-dega ei ole turniiridel eriti midagi teha v.a. osta Sunday Millile või Warm-Upile või stepsidele. $215 turniiri pilet maksab 13,500 FPP-d ehk ühe FPP hinnaks saab: $0.0159.

Kui sa oled turniiri või SNG mängija, siis kindlasti on mõtekams kulutada FPP-d turniiridele/stepsidele, et neid mängid nii või naa. Aga kui sa oled rahalaua mängija, kes turniiridest mitte midagi ei jaga, samuti ei viitsi neid mängida ja aega kulutada, siis on mõtekam võtta näiteks $4000 boonus, kus saad ühe FPP kohta rohkem pappi ja selle saad 100% tõenäosusega kätte!

Turniiridel, nendel pühapäevastel mängude on fieldid nii suured ja samuti neid turniire on kokku 4 kuus (kokku siis 8 x - 4 x sunday milli, 4 x warmupi). Stepsidel ei pruugi üldse pappi saada, kui mängid hästi ja jõuad hoopis kuskile live turniiridele.

Seega turniiridega on keppi ikka nii julmalt, et seda tõesti enam rakebackiks nimetada ei saa ja nimetaks seda hoopis ajudenu***ks :)

lebovend
13.03.09, 10:47
Eks ta jah olenebki peamiselt sellest, et kas toksid cashi v6i turnasid.
Vaatan praegu, et seal on jube palju satikaid mingi 80k Gle ja siis
veel eraldi Daily 80k Gle, pluss v2ga h2id satikad on nendele special
eventidele nagu nt SCOOP. Isegi minusugune pronkspyks saaks
oma 500 FPPga päris mitu kena shotti v6tta seal.

Anyways, hea et see topic sai tehtud!

ranka
13.03.09, 10:57
Aga see ju oleneb, et palju ühe FPP hinnaks tuleb, kui kasutada neid väikesi satikaid?

Potsataja
13.03.09, 11:16
Väikeste satikate näide: 210FPP satikas, 20-st 6 saab 11T$. Vähegi normaalselt mängides tuleb 1-l juhul 3-st nö. rahadesse. FPP hind seega 11/630=0,0174.

UdusOlevSiil
13.03.09, 11:49
[x] 10NL FR: 0.04 VPP-d käe kohta (20,343 käelise näidise põhjal)
[x] 25NL/PL FR: 0.13 VPP-d käe kohta (72,722 käelise näidise põhjal)
[x] 50NL/PL FR: 0.21 VPP-d käe kohta (127,226 käelise näidise põhjal)
[x] 100NL/PL FR: 0.38 VPP-d käe kohta (532,209 käelise näidise põhjal)
[x] 200NL/PL FR: 0.51 VPP-d käe kohta (210,524 käelise näidise põhjal)
[x] 400NL/PL FR: 0.57 VPP-d käe kohta (124,777 käelise näidise põhjal)
[x] 600NL/PL FR: 0.70 VPP-d käe kohta (19,144 käelise näidise põhjal)
[x] 1000NL FR: 0.87 VPP-d käe kohta (4271 käelise näidise põhjal)


Eks see oleneb vist stiilist ka, aga mul on NL-10 FR 0.03 VPP-d käe kohta 63,005 käe põhjal
ja NL-25 FR 0,10 26701 käe põhjal

lebovend
13.03.09, 12:48
Aga see ju oleneb, et palju ühe FPP hinnaks tuleb, kui kasutada neid väikesi satikaid?


See oleneb loomulikult igast asjadest. Aga imho oleks ju suht k6vaks-ajav ennat sinna kuskile 50 FPPga
satikale osta, sealt saada pilet kuskile k6rgemale turnale ja hea jooksu korral ka seal hittida nt 1k taala.


50FPP=$1000, siin tuleb juba v2he parem v22rtus:D

RudiTurbo
13.03.09, 12:53
Eks see oleneb vist stiilist ka, aga mul on NL-10 FR 0.03 VPP-d käe kohta 63,005 käe põhjal
ja NL-25 FR 0,10 26701 käe põhjal


Mul on ka NL25 0.10
Ning NL50 on hetkel 0.21 vist

Aga ma suht nittelbert kah

muruntau
13.03.09, 13:48
ise teen enda suht väikse rolliga 3,4 taalaseid turbo sng'sid ja eile tuli Silverstar ära. Kuu lõpuks on lootust Goldstari ka saada. Väikeste summadega on ka võimalik saada seal mingeid tasemeid kätte. Samas, ma olen see kuu umbes 200 taala reiki ka juba maksnud...

Aga need turbo sng'd õhtuti peale kümmet-ühteteist on ka kuldsed, fishe nii palju, et regulare üle kolme lauda ei jõuagi.

kivisaba
13.03.09, 15:40
ise teen enda suht väikse rolliga 3,4 taalaseid turbo sng'sid ja eile tuli Silverstar ära. Kuu lõpuks on lootust Goldstari ka saada. Väikeste summadega on ka võimalik saada seal mingeid tasemeid kätte. Samas, ma olen see kuu umbes 200 taala reiki ka juba maksnud...

Aga need turbo sng'd õhtuti peale kümmet-ühteteist on ka kuldsed, fishe nii palju, et regulare üle kolme lauda ei jõuagi.
juuser starsis ? ise taon hetkel samasid asju

muruntau
13.03.09, 16:23
sama mis siin ja igal pool. Turbodes pole eestlasi veel tähele pannud, aga pole väga otsinud ka ja umbes nädala ainult tegelenud. Samas neid algab minutis päris mitu nii et raske ka samasse lauda sattuda. Aga ei ajaks seda väga offtopikuks kätte, äkki laudades kohtub. Mängin õhuti ja vahest ka päeval.

ranka
13.03.09, 16:54
VPP-de kohta niipalju, et ma olen alati saanud rohkem VPP-sid, kui keskmine pokkerimängija, sest pokker ei koosne ainult PF ja flop mängust ning samuti table selection aitab kaasa.

ranka
13.03.09, 16:55
sama mis siin ja igal pool. Turbodes pole eestlasi veel tähele pannud, aga pole väga otsinud ka ja umbes nädala ainult tegelenud. Samas neid algab minutis päris mitu nii et raske ka samasse lauda sattuda. Aga ei ajaks seda väga offtopikuks kätte, äkki laudades kohtub. Mängin õhuti ja vahest ka päeval.


See ei ole offtopic, sest siia võib vabalt panna kõik Starsiga seotud küsimused, probleemid ja arutlused.

Lutzky
13.03.09, 17:24
Tekkis 2 küsimust:
a) http://www.pokerclub.ee/est/offers/rakeback/room_details/room-poker_stars
Rakeback: 35% FPP exchange.
Ei saa sellest aru.

b) Mis hüvesid annab läbi ranka lingi liitumine?

L.

ranka
13.03.09, 17:36
Tekkis 2 küsimust:
a) http://www.pokerclub.ee/est/offers/rakeback/room_details/room-poker_stars
Rakeback: 35% FPP exchange.
Ei saa sellest aru.

b) Mis hüvesid annab läbi ranka lingi liitumine?

L.


a) Tim'il on sama jutt, mis mul aga ta näitab ainult õuna punast poolt.
Rakeback: 35% FPP exchange., see siis tähendab, et FPP-de vahetamisel saad 35% rakebacki, mis on tõsi, kui sa oled täitnud Supernova kriteeriumid. Aga ta pole rääkinud sellest, et GoldStarid ja SilverStarid saavad kõvasti alla 20% kaudset rakebacki :)

b) PokerStars.com on selline eriline sait, et väike üritajad ei saa mitte kuidagi konkureerida suur üritajatega, kuna suurtel vendadel on ajapikku tekkinud rohkem võimalusi jagada tagasi pappi. Aga õnneks või kahjuks on PokerStarsiga ei põhjusta suuri kaotusi, liitudes ükskõik, mis tahes saidi kaudu.

Aga kuna affiliatendus ei ole meie saidi peaeesmärk (loe: teiste kulul taskud täis kraapida), siis seega päris ilma me ka kedagi ei jäta ja seega liitumissoovil PM mulle.

Samuti loodan, et lähitulevikus paraneb meie alt liitunud mängijate (mistahes sait, mida meie ametlikult toetame) olukord ning samuti ka aktiivsete positajate olukord läbi teatud hüvangute. Kindlasti ei saa olema nendeks freerollid või rakeraced, pigem ikka saidiga seonduv - pokkeri haridus ja haritus.

lebovend
13.03.09, 19:25
No ma ei tea, mul see autorebuy ei t88ta, tee mis tahad.
On pandud peale, et ostaks, siis kui alla 100 BB on, ei osta ta
huiatki. Panen siis et "kui alla algbuyini", no sittagi. Ostan
ennast 10 taalaga sisse, blindid l2hevad yle, olen 9.85 peal
ja ei koti kedagi.

ranka
13.03.09, 19:57
No ma ei tea, mul see autorebuy ei t88ta, tee mis tahad.
On pandud peale, et ostaks, siis kui alla 100 BB on, ei osta ta
huiatki. Panen siis et "kui alla algbuyini", no sittagi. Ostan
ennast 10 taalaga sisse, blindid l2hevad yle, olen 9.85 peal
ja ei koti kedagi.


Viitsid postita screen-shot oma auto-rebuy aknast.

EDIT: Ja kui lauda istud, siis sisseostu juures pead märkima ka linnukese kasti: "Auto-rebuy is enabled for this table"

alaska
13.03.09, 20:00
Mul on viimased päevad auto rebuy ühe käe oodanud, enne kui max BI peale tagasi viskab. Sealt on ka pärit selline magus käsi:

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($19.15)
SB ($10)
BB ($13.35)
UTG ($7.45)
Hero (MP) ($0.15)

Preflop: Hero is MP with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $0.40, Hero calls $0.15 (All-In), 3 folds

Flop: ($0.45) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($0.45) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($0.45) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $0.45 | Rake: $0

Results:
UTG had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, nines).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and nines).
Outcome: Hero won $0.45

Lutzky
13.03.09, 21:57
Mis sellest affiliate'st arvata PS puhul? Moneybookersi diil tundub vist isegi ok?

L.

ranka
13.03.09, 22:09
Muutsin lutzky kommentaaris oleva aadressi ära, kuna tegu oli affiliate saidiga.

Nagu ma juba enne ütlesin, et "üksiküritajatel", eriti eestlastel, kellel on väikesed saidid ei ole mõtet PokerStarsi affiliatega tegeleda, kui eesmärgiks on suurt pappi teenida. Seda ei tule, sest suurtel saitidel on kindlasti paremad pakkumised, samuti PokerStars on nii suur tuba, et see ei vajagi reklaami.

Lutzky
13.03.09, 22:11
minu viga. vabandust.

ok. suurus loeb seega.

l.

lebovend
14.03.09, 13:48
Omfg. Alustasin DoNide sessiga. Mingi venelane spammib terve SNG aja.
Ma kirjutan talle "S T F U", vend ei j22 vait. Kutsun siis moderaatori, kes
bannib minu chati 3ks tunniks sest ma "kasutasin tyhikuid, et kirjutada
STFU teisele m2ngijale" Siis ytles miskit umbes nagu et "Enjoy playing." ja
t6mbas nahhui sealt ja see venelane spammis edasi venekeelt. Nagu WTF?
Ofcourse l2ksin ma semitilti sellise idiootsuse peale ja sess j2i 4 buyini miinust.
Kas peaks saatma kirja, on mul lootust neilt idikatelt raha saada tagasi?

ranka
14.03.09, 14:03
Omfg. Alustasin DoNide sessiga. Mingi venelane spammib terve SNG aja.
Ma kirjutan talle "S T F U", vend ei j22 vait. Kutsun siis moderaatori, kes
bannib minu chati 3ks tunniks sest ma "kasutasin tyhikuid, et kirjutada
STFU teisele m2ngijale" Siis ytles miskit umbes nagu et "Enjoy playing." ja
t6mbas nahhui sealt ja see venelane spammis edasi venekeelt. Nagu WTF?
Ofcourse l2ksin ma semitilti sellise idiootsuse peale ja sess j2i 4 buyini miinust.
Kas peaks saatma kirja, on mul lootust neilt idikatelt raha saada tagasi?


Raha tagasi ei saa aga kirja saadaks kindlalt, et too moderaator saaks vastava karistuse. See, kui tema palgast võetakse see 4 buy-ini maha on ka väga suur võit :D

leits
14.03.09, 14:06
chati saab disableda imo ... lihtsaim variant

lebovend
14.03.09, 14:31
No leits, vaata ma olen rohkem selline inimene, kes ei lase endale niisama
p2he istuda ja kes ajab ikka oma 6iglust ja jonni taga. Fuck the 20 bucks,
lihtsalt, et selline asi yldse v6imalik on, selline lollus, idiootsus, see ajab n2rvi
ja saatsin ka viisaka kirja neile:

Hello, my nickname in PokerStars is lebovend

So I was in the middle of my Double Or Nothing Sit and Go session. Was multitabling
on about 20 tables, but I could not help seeing some Russian guy constantly spamming
some Russian language in the chat. That was pretty annoying and here I made a mistake: I said "s t f u", which is obviously breaking your chat rule and which I apologize for.

Now I realized me breaking rules will not stop this Russian guy spamming so I called a moderator, who just typed in the default message about language rules. Then the moderator suddenly banned my chat, which made me pretty mad, but I guess it was justified. But then the moderator said "Enjoy playing" or something similar like that and left. And now the Russian guy kept spamming Russian language and I was not even able to call the moderator to make the guy stop doing it. So 4 letters by me got my chat banned and many lines by the Russian got him a default message.

This kind of behaviour by the moderator made me pretty mad and drastically changed my play. As we know, that means a player is on tilt which usually means the player loses money. As I was in the middle of Sit and Gos, I could not quit either. So I ended up losing almost 4 buyins.

It would be nice if your moderators paid as much attention to the language rules as they pay attention to "Using spaces or other symbols in unaccepted words".

The ID of the tournament was 147844985.

Thank you for your attention.

muruntau
14.03.09, 16:16
keegi, kellel kogemusi, võiks rääkida kuidas on lood kaupade tellimisega Starsi poest. Kaua aega võtab, kas lisanduvad postikulud, esinevaid probleeme nagu keegi vist mainis, et saadeti vale suurusega riideid jne. Kas on mõistlikum tellida poest kaupa kui nt Goldstari rahaboonust võtta?

Teiseks, mida netipoes boonuste taga see not cash sulgudes tähendab? Kas lisandub siis raha kontole või mitte?

UdusOlevSiil
14.03.09, 17:15
keegi, kellel kogemusi, võiks rääkida kuidas on lood kaupade tellimisega Starsi poest. Kaua aega võtab, kas lisanduvad postikulud, esinevaid probleeme nagu keegi vist mainis, et saadeti vale suurusega riideid jne. Kas on mõistlikum tellida poest kaupa kui nt Goldstari rahaboonust võtta?

Teiseks, mida netipoes boonuste taga see not cash sulgudes tähendab? Kas lisandub siis raha kontole või mitte?


Mina tellisin veebruari alguses kolm asja (2 raamatut + üks niisama vidin) ja sain täna need kätte ehk siis aega läks natuke alla 1,5 kuu. Mingeid postikulusi ega asju polnud. Ainus väike probleem oli sellega, et kuna ma õpin teises linnas, siis nädala sees ma seda (neljapäev juba käidi ukse taa) veel kätte ei saanud, aga mingi vend tõi asja siiski täna ära ning suuri probleeme seega polnud. Teiste asjade kohtade ei tea.

goldec
14.03.09, 20:05
Ja need boonused, mida ostab saab ongi just täpselt seda - boonused.
See tähendab siis, et sa pead nad ennem lahti mängima.
Samas ei tohiks see olla mingi probleem, kui mängid küllalt palju, et juba platinum star+ boonuseid osta.

Silver ja gold star boonuseid osta pole mõtet, sest $ per FPP % on liiga väike.

mihke666
14.03.09, 21:18
i killed superman

Lutzky
14.03.09, 22:21
Küsimus: Kuidas saab PSis private tournamenti korraldada (sh kas saab freerolli teha jne)?


Tänks.
L.

goldec
14.03.09, 23:00
Küsimus: Kuidas saab PSis private tournamenti korraldada (sh kas saab freerolli teha jne)?


Tänks.
L.
Sul peab olema 2000 lifetime VPPd.
Ilmselt pead kirja ka saatma neile, et ära aktiveeriks.

Freerolli teha ei saa.
$5+0.50 on miinimum.

ranka
15.03.09, 02:39
Viimase uuendusega olevat nad muutnud privaat turniire ja kuulsin, et uued turniiride formaadid on lisandunud.

Fortune
15.03.09, 07:22
VPP-de kohta niipalju, et ma olen alati saanud rohkem VPP-sid, kui keskmine pokkerimängija, sest pokker ei koosne ainult PF ja flop mängust ning samuti table selection aitab kaasa.


hmm, kas siia lisanduvad mingid erapakkumised?

ranka
15.03.09, 10:45
hmm, kas siia lisanduvad mingid erapakkumised?


?

PokerDevil
15.03.09, 11:15
Milestone kohta:

Sain ma õigesti aru, et kui oled kogunud 200k VPP'd, siis on võimalik osta $2,000 jne.? St. et sa ei tohi vahepeal punkte ära kulutada ja kas VPP'de kogumiseks on aega 1 kuu?

ranka
15.03.09, 11:27
Milestone kohta:

Sain ma õigesti aru, et kui oled kogunud 200k VPP'd, siis on võimalik osta $2,000 jne.? St. et sa ei tohi vahepeal punkte ära kulutada ja kas VPP'de kogumiseks on aega 1 kuu?



Sa ajad nüüd natukene sassi. VPP-d ei ole FPP-d, VPP-d on need, mida sul on vaja levelite jaoks ja mis hiljem korrutatakse läbi su FPP korrutajaga ja siis saadkae FPP-d. VPP-d ei kao kuskile v.a. nad nullitakse iga aasta alguses.

Kui tahad näha oma VPP-sid, siis:
PokerStars->Cashier->Vip Stats

Avanevas aknas nagu see:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/pokerstars/vip.jpg

On kirjas, et mitu VPP-d sa see kuu/aasta oled kogunud. Kui sul see aasta oma jõuab 200,000 VPP juurde, siis saad 50,000 FPP eest osta omale $2000 boonuse.

Kunagi oli see pool-automaatne, et kui sa hakkasid 200k vpp-ni jõudma, saatis PokerStarsi klienditugi sulle kirja, et said milestone boonuse ja võttis maha 50,000 FPP-d ja siis pidi boonuse lahti mängima. Enam pole vaja kirja oodata ega boonust lahti mängida vaid saad selle osta VIP Storest.

PokerDevil
15.03.09, 13:34
Okay. Ütleme, et ma sain 200k VPP'd kokku ja ma ostan $2,000 milestone boonust. Nüüd, kas edasine boonus käib edasi peale ostmist? Ehk kui ma teenin 100k VPP'd juurde samal aastal, siis on mul võimalik osta $3,000 boonus või algab milestone nullist?

leits
15.03.09, 14:09
ei hakka midagi nullist, loe ranka jutt korrlaikult l2bi. VPPd nulliotakse 1 jan imo. teed 200k milestone rära, teed 100k vpp juurde saad 3k bonussi

PokerDevil
15.03.09, 14:33
ei hakka midagi nullist, loe ranka jutt korrlaikult l2bi. VPPd nulliotakse 1 jan imo. teed 200k milestone rära, teed 100k vpp juurde saad 3k bonussi


Aiii jah.. Okay, tänud.

lebovend
15.03.09, 19:30
Ot, kas see on normaalne, et pyhap2eval on Stars nii koos?
Ma n2iteks ei saa Double Or Nothing SNGdel regada, sest enne kui see sisseostuaken
ette tuleb, on see SNG t2is juba. GG :D

PokerDevil
15.03.09, 19:31
Ot, kas see on normaalne, et pyhap2eval on Stars nii koos?
Ma n2iteks ei saa Double Or Nothing SNGdel regada, sest enne kui see sisseostuaken
ette tuleb, on see SNG t2is juba. GG :D


Hetkel täpselt sama seis. Turniiridele registreerimine on väga piinarikas.

leits
15.03.09, 19:33
tuleb cashi j2relikult m2ngida, ytleme nii et hetkel on HAIGE LAG. kõik võtab nii kaua aega

lebovend
15.03.09, 19:36
Nah, otsustasin t2na 6htul siis Trio kasuks(kus paar tundi tagasi tekkis j2lle BR, kui PPde eest
sisse ostetud turnas kolmas koht tuli).

Stars lost a client for a night!

leits
15.03.09, 20:13
peab mainima et starsi yhendus ON BS. mina nii laggist starsi ei ole n2ind. võiks nagu inbesteerida kergeklt sellesse. ei imesta kui mingil määral inimesi lahkuma hakkab kuna hetkel on stars teh l2gg urgas,.

eile öösel oli ka kohati HUGE lag. stars peab kiiresti midgai ette võtma .. nädalavahetustel on muidu võimaut m2ngida..

farik666
15.03.09, 20:45
siin laussa kõva teema selle LAGi kohta.. mõtsin et aint mul.. praegu jah kohutav mängida.. paar tundi tagasi oli täitsa ok veel....
praegu nii, et iga liigutus on kohati paarisekundilise delayga

lebovend
15.03.09, 20:57
no boku laseb hetkel ikka oma hardcore multitabling grindi...wtf, how? wow...

farik666
15.03.09, 21:52
jube tilti ajas ära juba kõik see.. ofc miinusega sess kah..

leits
15.03.09, 21:56
no shit .. kisub -6bi l2hedale juba

leits
15.03.09, 22:04
Hello Raido,

Thank you for your email and for allowing us to be of assistance.

We have experienced some technical difficulties, and have our programmers
taking care of the issue.

Our sincerest apologies for any inconvenience this may cause but we
appreciate your patience regarding this matter.

Regards,

Adriana A.
PokerStars Support Team

Lutzky
15.03.09, 22:06
kui piisavalt pinda käid, äkki saad mingit plönni

Fortune
15.03.09, 23:21
?


lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.

lebovend
16.03.09, 10:00
Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

Oletame, et olen PlatinumStar:

50k FPP eest saab $650

Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

Rakeback: 16.25%


Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
ja rakeback on ikka siis 16.25%


See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerStars-Rakeback-Equivalent.php) väidab,
et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?

Tarmonator
16.03.09, 10:20
turnapiletid ;)

lebovend
16.03.09, 10:25
Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.

lenC
16.03.09, 10:27
Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

Oletame, et olen PlatinumStar:

50k FPP eest saab $650

Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

Rakeback: 16.25%


Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
ja rakeback on ikka siis 16.25%


See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerStars-Rakeback-Equivalent.php) väidab,
et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?



Usun, et abiks uurimisel tuleb see (http://www.twoplustwo.com/magazine/issue47/pokerstars-vip.php).

Tigrano
16.03.09, 15:05
Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.


No kaudselt turna pileteid saab lugeda ikka rakebackis. Mõnikord võib kujuneda päris suur rakeback mõnest turnast ;D

leho57
16.03.09, 15:20
igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
kokkuhoid on võit!

Tigrano
16.03.09, 15:22
igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
kokkuhoid on võit!


Just nimelt...

lebovend
16.03.09, 19:52
Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D



Hmm... No nende FPP-dega ei ole turniiridel eriti midagi teha v.a. osta Sunday Millile või Warm-Upile või stepsidele. $215 turniiri pilet maksab 13,500 FPP-d ehk ühe FPP hinnaks saab: $0.0159.

Kui sa oled turniiri või SNG mängija, siis kindlasti on mõtekams kulutada FPP-d turniiridele/stepsidele, et neid mängid nii või naa. Aga kui sa oled rahalaua mängija, kes turniiridest mitte midagi ei jaga, samuti ei viitsi neid mängida ja aega kulutada, siis on mõtekam võtta näiteks $4000 boonus, kus saad ühe FPP kohta rohkem pappi ja selle saad 100% tõenäosusega kätte!

Turniiridel, nendel pühapäevastel mängude on fieldid nii suured ja samuti neid turniire on kokku 4 kuus (kokku siis 8 x - 4 x sunday milli, 4 x warmupi). Stepsidel ei pruugi üldse pappi saada, kui mängid hästi ja jõuad hoopis kuskile live turniiridele.

Seega turniiridega on keppi ikka nii julmalt, et seda tõesti enam rakebackiks nimetada ei saa ja nimetaks seda hoopis ajudenu***ks :)


Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D

krayzie
16.03.09, 21:00
150% jutuga võib puu taha minna

ranka
16.03.09, 23:26
lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.


Ei saa! Starsi endi poolt saavad kõik mängijaid täpselt samasuguseid hüvesid ilma erandita sõltuvalt sinu VIP tasemest.

Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.

Starsi poolt võid teinekord saada ainult lisahüvesid, kui nad on põhjustanud sulle probleeme - näiteks mul hilines 30" kuvar FPP poest tellides väga kaua ja sain hunniku FPP-sid. WCG|Rider sai miski jama ees väga suure hunniku FPP-sid (vist oli 750k) ja vist (ei ole kindel, kel huvi siis uurige ta blogist: http://dougkpolk.blogspot.com/) sai selle eest, kui ta tollal korraldas beti, et teeb $10k 25NL-is 30 päevaga ja seal tegi tohutult reklaami Starsile. Võin ka eksida.

Kokkuvõte neile, kes ei viitsi pikka juttu lugeda: Starsis saavad kõik täpselt ühesugust rakebacki sõltuvalt nende VIP tasemest ja isegi läbi affiliatede liitumine ei anna mitte mingit märkimisväärset lisa rakebacki protsenti.

ranka
16.03.09, 23:36
Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D

Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D


See on ju vana tõde, et Stars ei ole rakebackiga tuba vaid kõik tuleb läbi kaudsete boonuste - olgu selleks siis turniiri piletid või tellid küpsiseid või ostad boonuseid. Otsest rakebacki ei ole, mis maandub iga kuu sinu kontole X kellaajaks/kuupäevaks.

Kõige otsesem rakeback on läbi boonuste, et ostad omale FPP poest boonuse, mängid läbi ja saad papi käte. Hea töö. Aga, et sellest rahast saada miski arvestatav rakeback, siis peaks olema vähemalt Supernova tasemel aga, et olla Supernova tasemel, siis tuleb enne hullumööda graindida (100,000 VPP kalendriaasta jooksul) ja siiski, kui väänad Starsi kõik hüved viimse piisani kuivaks saad oma närused 30%-35% kätte.

Seega Stars ei ole tuba, kus boonused hoorata vaid tuba, kus tuleb hullumööda graindida, et saada normaalne VIP level ja siis kas
a) hullumööda graindida, et elatuda oma närusest rakeback protsendist (võrreldes teiste Euro pokkeritubadega)
b) või võita mängus normaalse winratega

Aga kuna tase on tugevam, kui teistes tubades ja väga-väga paljud on just multitable grainderid, kes ka ei saa suurt rakebacki, siis see viib taseme metsikult tugevaks ja just seetõttu, et fishi - regulari suhe on väga suur, arvaks, et maailma kõige suurem. Seega enne Starsi tulekut peaks mõtlema üle oma prioriteetid. Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.

EDIT: Ja SNE-d (Supernova Elite) saavad ca 60% rakebacki.

Maheaatom
17.03.09, 08:31
Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.

Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha ;)

ranka
17.03.09, 08:41
Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha ;)


Oled sa kindel, et PN on pakkunud läbi Starsi WSOPile freerolle?

Ja üldse kui visata pilk peale freeroll - või privaatturniiridele ja kus pakutaksegi natukene rohkem midagi väärtuslikumat ning on tegu suurte affilate saitidega, siis seal alla 1000 mehe ei ole, reeglina 3000-5000 mängija kanti.

Seega mina mingit suurt +EV-d küll ei näe, eriti kui Starsi tuba on valitud seetõttu, et tahetakse mängida palju või kõrgemate limiitide pärast, siis see väärtus muutub veelgi väiksemaks.

Maheaatom
17.03.09, 08:52
Oled sa kindel, et PN on pakkunud läbi Starsi WSOPile freerolle?

Ja üldse kui visata pilk peale freeroll - või privaatturniiridele ja kus pakutaksegi natukene rohkem midagi väärtuslikumat ning on tegu suurte affilate saitidega, siis seal alla 1000 mehe ei ole, reeglina 3000-5000 mängija kanti.

Seega mina mingit suurt +EV-d küll ei näe, eriti kui Starsi tuba on valitud seetõttu, et tahetakse mängida palju või kõrgemate limiitide pärast, siis see väärtus muutub veelgi väiksemaks.

Eelmisel aasta mais anti näiteks ainüksi maikuus WSOP Mainile 5 paketti ning osalejate arv turniiridel oli 90 - ca. 300.
http://ee.pokernews.com/uudised/PokerNews-WSOP-ralli-PokerStarsis-jatkub-taistuuridel.htm
Ma ei tahaks hakata siin foorumis küll mingil juhul PN promoma, aga tahan lihtsalt väita, et ei ole need freerollid nii "mõttetud" midagi. Kuigi ma ei eita, et internetis toimub küllaga mingeid $1000 freeroll, kus osaleb 5000 mängijat ja millel tõepoolest sisuliselt mitte mingisugust lisaväärtust ei ole.

ranka
17.03.09, 09:00
Yeah.

Millegipärast mäletasin, et Starsis pole üldse WSOP freerolle olnud

ok2aa
17.03.09, 09:39
kui vaadata freerollide keskmist tunnitasu siis on nad ikka sigamõttetud

Maheaatom
17.03.09, 10:06
kui vaadata freerollide keskmist tunnitasu siis on nad ikka sigamõttetud

Vaevalt ka NL1000 mängija jaoks on "mõttetu" turniir, mille väärtus mängija kohta on ca. $100-200 ja millel saab osaleda pennigi maksmata ;). Paljud Eesti ässad - Janar K., Marek K., Imre L. jpt mängivad neid väga hea meelega aga ju nad siis ei ole nii kõvad mehed kui sina.

Purz
17.03.09, 10:24
See on ju vana tõde, et Stars ei ole rakebackiga tuba vaid kõik tuleb läbi kaudsete boonuste - olgu selleks siis turniiri piletid või tellid küpsiseid või ostad boonuseid. Otsest rakebacki ei ole, mis maandub iga kuu sinu kontole X kellaajaks/kuupäevaks.

Kõige otsesem rakeback on läbi boonuste, et ostad omale FPP poest boonuse, mängid läbi ja saad papi käte. Hea töö. Aga, et sellest rahast saada miski arvestatav rakeback, siis peaks olema vähemalt Supernova tasemel aga, et olla Supernova tasemel, siis tuleb enne hullumööda graindida (100,000 VPP kalendriaasta jooksul) ja siiski, kui väänad Starsi kõik hüved viimse piisani kuivaks saad oma närused 30%-35% kätte.

Seega Stars ei ole tuba, kus boonused hoorata vaid tuba, kus tuleb hullumööda graindida, et saada normaalne VIP level ja siis kas
a) hullumööda graindida, et elatuda oma närusest rakeback protsendist (võrreldes teiste Euro pokkeritubadega)
b) või võita mängus normaalse winratega

Aga kuna tase on tugevam, kui teistes tubades ja väga-väga paljud on just multitable grainderid, kes ka ei saa suurt rakebacki, siis see viib taseme metsikult tugevaks ja just seetõttu, et fishi - regulari suhe on väga suur, arvaks, et maailma kõige suurem. Seega enne Starsi tulekut peaks mõtlema üle oma prioriteetid. Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.

EDIT: Ja SNE-d (Supernova Elite) saavad ca 60% rakebacki.


A mis siis starsi fenomen on? Miks seal nii kole palju rahvast on kui teistes tubades on paremad promotionid turniirid jms?

lebovend
17.03.09, 10:28
Hea kysimus, ma olen ka mõelnud sellele, aga päris head vastust pole leidnud.
Mina läksin sinna ainult sellepärast, et multitablemine on seal probably parim.

Maheaatom
17.03.09, 10:44
A mis siis starsi fenomen on? Miks seal nii kole palju rahvast on kui teistes tubades on paremad promotionid turniirid jms?

Väga hea tarkvara, kõrgetasemeline klienditeenindus, eelkõige huvitavad turniirid ning pidevalt tõusnud mängijate hulk, garanteeritud turvalisus ja mis seal salata - ka väga hea ja läbimõeldud turundus.

Purz
17.03.09, 11:27
Aga kas on mõtet mängida seal väikestel tegijatel, kes heal juhul silverstari kätte saavad? Kas mängijate hulk/table selectioni võimalus/support kaaluvad üles ~30% RB mida mujal pakutakse? Minu silmis on starsi plussiks siiski see, et seal on niiiii palju mängijaid ja seega fishiseid ameeriklasi täis lauad, mis võiksid tagada parema winrate kui mujal. Kuid siin on nüüd mainitud, et tase on keskmisest kõrgem seega kaob ka see pluss ära ju. Või on tase kõrgem ainlt kõrgemates limiitides?

Maheaatom
17.03.09, 11:34
Sellele andis Ranka alles üsna hea vastuse, tsiteerin:
Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.
Lisan, et Stars on suurepärane koht ka alustamiseks, sest madalamad lauad on juba $0,01/$0,02 (kuigi on ka mõnel teisel saidil), kus on lihtne ja arusaadav tarkvara, alati suur valik laudu ja mängijaid ning garanteeritud on turvalisus ja klienditoe abivalmidus.

ok2aa
17.03.09, 12:20
Vaevalt ka NL1000 mängija jaoks on "mõttetu" turniir, mille väärtus mängija kohta on ca. $100-200 ja millel saab osaleda pennigi maksmata ;). Paljud Eesti ässad - Janar K., Marek K., Imre L. jpt mängivad neid väga hea meelega aga ju nad siis ei ole nii kõvad mehed kui sina.


tunnitasu on seal kuskil 10-15 taala heal juhul? see, et nad oma aega raiskavad ei muuda fakti, et turniiride väärtus on üliväike.

[ ] viitsin edasi vaielda

kivisaba
18.03.09, 16:26
Eile juhtus selline asi et olin just oma turbo turkade sessi lõpetamas ja oli 6 lauda lahti kus kõigis short handed action ja kõrged blindid ja siis stars crashis lihtsalt. sellega seoses kaotasin väga suure protsendi oma equityst, sest ei saanud blinde rõõvida ega kaitsta. Tagasi saabudes oli minu domineerivatest stakkidest saanud paljudes laudades keskmised stakid või short stackid, et mis see starsi kirumis maili aadress oli ? ilmselge ülekohtu imo >:(

ranka
18.03.09, 19:28
support@pokerstars.com

Kui nende pokkerikliendi poolt põhjustatud probleem, siis võid osa raha tagasi saada.

kivisaba
18.03.09, 19:48
saatsin neile sellise asja vaatan mis räägivad


Hi

I play under the Screen name Kivisaba and this is what happened yesterday. I was playing 18 man turbo sit and gos and i was almost finishing my session. I had 6 tables running and i was at final table in all of em and we were short handed. As u know in those tourneys the blinds are very high and stealing blinds is a major part in what place u finish in the tournament. So there i was on 6 tables shorthanded action had reasonable stacks in every one of em 6k or more and your client just crashed. I didn't lose internet connection because my internet radio was running and i had connection to the internet . When i restarted the client it still didn't connect to the internet i took up to 5-6 minutes before i got back to the action. When i returned to the games ihad lost alot of my chips and threfore i lost a chancche to finish deeper in the money. The whole incident took place about 2 am East european time the last sit and goes i played that day. I would like u to review the case and compensate the lost equity that was caused on your behalf.

Thank you
Yours sincerely Kivisaba

ActionJackson
18.03.09, 21:25
Peale kahte öösel oli neil mingi jama. Rahalaudades anti reageerimisaega juurde kõigile.

hotcocacola
18.03.09, 22:16
kunagi oli selline võimalus, et pokkeri laual näitas hetkest parimat kätt/kombinatsiooni. hetkel ei näita. Kuidas saab sisselülitada seda, kui üldse saab??

ranka
18.03.09, 22:18
kunagi oli selline võimalus, et pokkeri laual näitas hetkest parimat kätt/kombinatsiooni. hetkel ei näita. Kuidas saab sisselülitada seda, kui üldse saab??


Ei saagi sisse lülitada, miskitel spetsjomm algajate turnadel on need käsitsi sisse lülitatud.

hotcocacola
18.03.09, 22:49
krt, kui sellise asjaga harjunud oled, siis ikka ilma nl HINTita on raske möngida :/
eriti omahat

ranka
18.03.09, 22:51
krt, kui sellise asjaga harjunud oled, siis ikka ilma nl HINTita on raske möngida :/
eriti omahat


Mitte ainult vastase käe lugemine pole oskus vaid ka oma käe lugemine :)

ranka
19.03.09, 10:25
Finally!

Hello Rainer,

PokerStars is in the process of rolling out new and improved Account
Security Enhancements to protect the security of your account.

I have given your account the required privileges, and you can now access
the new PokerStars Account Security Enhancements from the 'Account' menu by
clicking on 'Login Security Settings'.

You'll need to restart the PokerStars client to make this new option appear.

We're in the midst of giving everyone the required privileges, but let us
know if we can help with anything else.

Regards,

Michael J
PokerStars Game Security Team

ranka
19.03.09, 10:48
Ja token tellitud, 6kFPP-sid maksab.

Dear Estonian Donk,

Your order will be shipped within 4-6 weeks to:

XXXXX

Please verify that all details of this order are correct,
and do not hesitate to contact us at fppstore@PokerStars.com
if you have any further questions regarding this order.


Thank you for your order from our VIP Store.
This confirms that you have ordered the following:

Security Token
FPP price: 6000


If you do not receive your order within 8 weeks, please notify us so we may
track your package. Otherwise we will assume your order was delivered in a
timely manner.

Best Regards,

The PokerStars Cashier

leits
19.03.09, 11:30
see oli siis special for you või kõigi jaoks ? ilmselt pole vaja mul .. tundub et kani bustoringid paistavad :-\

ranka
19.03.09, 14:38
see oli siis special for you või kõigi jaoks ? ilmselt pole vaja mul .. tundub et kani bustoringid paistavad :-\


Special for me.

kilu6
19.03.09, 14:41
Ja token tellitud, 6kFPP-sid maksab.


Mitme aasta tagant uuendada tuleb? Patareid saavad tühjaks. Ja kas tavaparooli saab tagasi ka keerata, kui näiteks reisile lähed ja kogemata PINkalkulaatori koju unustad?

ranka
19.03.09, 14:46
Mitme aasta tagant uuendada tuleb? Patareid saavad tühjaks. Ja kas tavaparooli saab tagasi ka keerata, kui näiteks reisile lähed ja kogemata PINkalkulaatori koju unustad?


Ära patareide eluiga ära küsi, sellest räägiti aga lasin kahe kõrva vahelt mööda. Kui huvi siis vastuse leiad sellest suurtest teemat: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/i-got-my-pokerstars-rsa-secureid-token-today-pic-367093/

Ning RSA tokeni featured saad igal ajal välja ja sisse lülitada (samuti ka PIN'i) - see on uues kliendis ise muudetav, et kas paned linnukese ette või mitte. See, kui ta täitsa koju jääb ja oled reisil ning tekib himu mängida, siis jälle jään vastuse võlgu, sest enne pead ju sisse logima RSA tokeniga, et kogu kupatus välja lülitada.

Kui sellised ajad kätte jõuavad, siis tuleb klienditeenindust piinama hakata :)

Tigrano
19.03.09, 15:16
Kas Starsis kuidagi mängijaid ka märgistada saab? Oleks hea fishe lobbyst otsida, kellele märgi külge pannud ;D

ranka
19.03.09, 15:24
Ei saa aga seda "featuret" on nõutud mitmeid ja mitmeid kordi. Küll kunagi tuleb.

leits
19.03.09, 15:58
ftps on hea v2rvi süsteem .. fishid said ära m2rkida .. minig 8 -9 einevat v2rvi oöli

qbj0hn
19.03.09, 19:53
Keegi pro siit mulle Pokerstarsi valget nokakat ei viitsi tellida?Ostaks mingi symboolse summa EEK eest 2ra kokkuleppel.Vihaselt meeldib see nokakas eriti valge ja mulle alati meeldind tagant kinnised.

ranka
19.03.09, 20:03
Keegi pro siit mulle Pokerstarsi valget nokakat ei viitsi tellida?Ostaks mingi symboolse summa EEK eest 2ra kokkuleppel.Vihaselt meeldib see nokakas eriti valge ja mulle alati meeldind tagant kinnised.


Kus kohas sa üldse PokerStarsi valget nokamütsi näed?

lebovend
20.03.09, 15:00
Ot, mis ma pean veel kuskil mingeid linnukesi n2ppima v6i milles see jama on.
Standard 20-21 SNG aknakest lahti ja viskab 2kitselt pildi jumala punaseks, st
chatiaknatesse mingi Admini message, et mingi krdi SNG algab, et nii palju on regatud
ja nii palju mahub. Tilti ajab.

ranka
20.03.09, 16:58
Ot, mis ma pean veel kuskil mingeid linnukesi n2ppima v6i milles see jama on.
Standard 20-21 SNG aknakest lahti ja viskab 2kitselt pildi jumala punaseks, st
chatiaknatesse mingi Admini message, et mingi krdi SNG algab, et nii palju on regatud
ja nii palju mahub. Tilti ajab.


Vana tuntud probleem, mida likvideerida ei saa.

ActionJackson
21.03.09, 11:13
Mul läks olemine palju lahedamaks kui optionsite alt sain need keset lauda tulevad pop-upid maha kruvitud, mida chatti ka dubleeriti.

Options -> Block Pop-ups ...

Peale seda ainult mõni üksik teade jõuab chatti, kuigi neile tahaks ka meelsasti mingit filtrit.

kilu6
22.03.09, 16:49
Starsi rahalauas istusin ja ootasin blindi.
Äkki vaatan, et:

http://img257.imageshack.us/img257/3916/handcancelled.jpg

Ok, cancel siis cancel - põhjusest aru ei saanudki, sest ei jälginud seda kätt, aga huvitav oli see, et pärast seda järgmine käsi sain kohe kaardid kätte ja seega ei pidanudki blindi postitama.

lebovend
22.03.09, 16:51
bug, nõua miljoneid.

ranka
22.03.09, 16:52
Starsi rahalauas istusin ja ootasin blindi.
Äkki vaatan, et:

http://img257.imageshack.us/img257/3916/handcancelled.jpg

Ok, cancel siis cancel - põhjusest aru ei saanudki, sest ei jälginud seda kätt, aga huvitav oli see, et pärast seda järgmine käsi sain kohe kaardid kätte ja seega ei pidanudki blindi postitama.


Auto-post blind peal, kui tegu fast lauaga, siis auto post blind on automaatselt vaikimis peal.

kilu6
22.03.09, 17:01
Auto-post blind peal, kui tegu fast lauaga, siis auto post blind on automaatselt vaikimis peal.


Ma ei olnud ju veel blindile jõudnud.

ranka
22.03.09, 17:30
Ma ei olnud ju veel blindile jõudnud.


Mis blaindile jõudnud? HU-s on mõlemad mängijaid ju blaindid ja tegu oli fast lauaga?

kilu6
22.03.09, 18:33
Mis blaindile jõudnud? HU-s on mõlemad mängijaid ju blaindid ja tegu oli fast lauaga?


HU? Ei olnud, FR ikka.

ranka
22.03.09, 18:39
HU? Ei olnud, FR ikka.


FR laud, mis on laiali lagunenud/tekkimas ehk on short-handed või HU. Panimaez?

Ma ei näe mitte mingit bugi siin.

kilu6
22.03.09, 19:01
FR laud, mis on laiali lagunenud/tekkimas ehk on short-handed või HU. Panimaez?

Ma ei näe mitte mingit bugi siin.


No ei olnud HU, 5 meest oli ja ma ei olnud blindil pärast seda, aga kaardid jagati kätte.
Ok, whatever, ma saatsin Pokernewsile.

ranka
22.03.09, 19:04
No ei olnud HU, 5 meest oli ja ma ei olnud blindil pärast seda, aga kaardid jagati kätte.
Ok, whatever, ma saatsin Pokernewsile.


Kas laud just hakkas? Kui jah, siis said tasuta sisse, samuti nagu saab tasuta buttonit 3 handed tekkivas mängus.

kilu6
22.03.09, 19:06
Kas laud just hakkas? Kui jah, siis said tasuta sisse, samuti nagu saab tasuta buttonit 3 handed tekkivas mängus.


Ei.

ranka
22.03.09, 19:07
Ei.


Pidi ju hakkama, sest eelmine käsi ju tühistati ära.

EDIT: või oli miski serveri viga ja käsi tühistati. See siis tähendab, et kõikidele loositakse uued kohad. Seega bugi ei ole siin nii või naa.

kilu6
22.03.09, 19:12
Pidi ju hakkama, sest eelmine käsi ju tühistati ära.


Et kui käsi canceldatakse, siis hakkab laud uuesti pihta? Selle peale ma ei tulnud küll. Enne mängiti küll käsi.

Ja üldse, miks peaks ühe käe canceldama. Vaatasin küll eelmist kätt, aga see oli ok ja seda vigast kätt ei näidanud historys.
Et Pokernewsi tarkvara saab aru, et olnud 52 kaarti ja wtf ja canceldab? Pole mul enne ette tulnud.

ranka
22.03.09, 19:13
Postita eelmine ennne tühistatud kätt ja järgmine originaal käena mitte konverteeritud kujul

Ja mis see pokernews siia puutub?

kilu6
22.03.09, 19:16
uups pokernews, stars ikka.

Käsi pärast seda cancelit. enne cancelit mul alles pole.

PokerStars Game #26235330077: Hold'em No Limit ($0.10/$0.25) -
2009/03/22 11:31:18 ET
Table 'Poesia' 9-max Seat #6 is the button
Seat 2: LastNLine ($20 in chips)
Seat 3: kilu6 ($25 in chips)
Seat 6: chak8 ($5.80 in chips)
Seat 7: Suzukishosan ($8 in chips)
Seat 8: high12 ($5 in chips)
Suzukishosan: posts small blind $0.10
high12: posts big blind $0.25
*** HOLE CARDS ***
Dealt to kilu6 [9h 8c]
ChanceChaser joins the table at seat #5
LastNLine: folds
kilu6: folds
HellGinZ joins the table at seat #4
chak8: folds
Suzukishosan: folds
Uncalled bet ($0.15) returned to high12
high12 collected $0.20 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot $0.20 | Rake $0
Seat 2: LastNLine folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: kilu6 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: chak8 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: Suzukishosan (small blind) folded before Flop
Seat 8: high12 (big blind) collected ($0.20)

ranka
22.03.09, 19:25
Minule tundub, et tegu on ikkagi tutika lauaga, kuna enamus mängijatel on täisarvulised stäkid ehk teisisõnu pole enne mängu käinud :)

kilu6
22.03.09, 19:34
Minule tundub, et tegu on ikkagi tutika lauaga, kuna enamus mängijatel on täisarvulised stäkid ehk teisisõnu pole enne mängu käinud :)


Jah, vaatan ise ka nüüd. Äkki siis kõik panid hetkeks sitout vms. Omaarust nagu nägin sel hetkel, kui maha istusin ja sisse ostsin, et mäng käib. Ok, whatever tõesti.

kilu6
23.03.09, 01:40
Pokerstars vastas, et


A hand will be canceled if there are not enough players to commence the deal.

Seega siis oli rankal õigus, et bugi ei olnud. Ilmselt istusid vahepeal kõik sitouti ja siis jälle sisse, mistõttu käsitleti lauda kui just algavat ja blindi ei pidanud enne käe mängimist postitama.

BuildUp
23.03.09, 13:30
Sain täna 2 teekat kätte ja algul mõtlesin küll, et ega neid vist kuskil mujal kui trennis kanda ei kõlbagi, aga praegu selline tunne, et mine kasvõi presidendi vastuvõtule. :D
Väga mõnusad ja heast kvaliteedist. ;)

ranka
23.03.09, 13:34
Sain täna 2 teekat kätte ja algul mõtlesin küll, et ega neid vist kuskil mujal kui trennis kanda ei kõlbagi, aga praegu selline tunne, et mine kasvõi presidendi vastuvõtule. :D
Väga mõnusad ja heast kvaliteedist. ;)


No peole Starsi riietega ei lähe, trennis, kodus või poes käia kõlbab küll :)

Tuul
23.03.09, 13:52
Mul on palju Starsi riideid - püksirihm/vöö on väga ilus, särke, talvemüts, spade nokats, sall, pusa andsin ära
praegu tahaks Starsi moneyclipi, aga selleks pean ennem platinumstariks mängima

kuco
23.03.09, 21:29
praegu tahaks Starsi moneyclipi, aga selleks pean ennem platinumstariks mängima


Moneyclip oleks küll suht balla

ranka
23.03.09, 21:32
Moneyclip oleks küll suht balla


Tellisin ka selle ära pea kuu tagasi, pole veel teelegi pandud.

goldec
23.03.09, 21:34
Mul tuli monkey kohale täna :D

Aga kas seda musta karu saab enam kuskilt tellida?

ranka
23.03.09, 21:41
Mul tuli monkey kohale täna :D

Aga kas seda musta karu saab enam kuskilt tellida?


Kui poes pole siis on ainuke lootus klienfitugi:

FPPstore@pokerstars.com

UdusOlevSiil
24.03.09, 12:42
Kas teistel ka Stars ei tööta hetkel?

lenC
24.03.09, 12:46
Iganädalane serveri restart momendil

ranka
24.03.09, 12:57
Iganädalane serveri restart momendil


Üxkord nad tegid resa pühapäeva hommikul - oioioioi, kui fishised mängud olid ja peale restarti kadusid kõik fishid :D

ranka
24.03.09, 15:41
Hehehe.

Sain just oma RSA Security tokeni kätte, kohe testima :)

timukasr
24.03.09, 16:43
Mis too on?

ranka
24.03.09, 16:50
Mis too on?


Pin kalkulaator Starsis sisenemiseks. Ehk täisutatud turvalisus.

http://www.andrewpatrick.ca/wp-content/uploads/rsa_key.gif

kilu6
24.03.09, 18:11
Sain just oma RSA Security tokeni kätte, kohe testima :)


Mis teste teha saad sellega peale sisse logimise?

Paned vahepeal veeklaasi likku ja siis proovid kas töötab?
Aga mis siis saab, kui ära kaotad selle Pin kalkulaatori või kui patareid tüjaks saavad, kas saab ikka salasõna tagasi panna?


Muuseas, vaatasin et starsi poes on müüa SCOOPi piletid alates juba $5.5 suht normaalse kursiga 0.0157 ehk ainult 2% kehvema kursiga kui Supernova $4000 bonuse kurss 0.016.
Tavaliselt on ainult Step piletid või väikseim Buyin $215.

ranka
24.03.09, 20:53
Aga mis siis saab, kui ära kaotad selle Pin kalkulaatori või kui patareid tüjaks saavad, kas saab ikka salasõna tagasi panna?


Koos RSA Tokeniga saad kaasa 20 ühekordset parooli, mida pead kasutama juhul kui kaotad RSA Tokeni või RSA Token vajab väljavahetamist (Patakad tühjad). Nende 20 ühekordse parooliga pead läbi ajama niikaua, kuniks Stars saadab sulle uue RSA Token'i, muidugi RSA kaotuse/kaotsi mineku korral tuleb teavitada Starsi.

Ja testimise all pidasin silmas seda, et tuleb seadistada RSA Token. Lisaks Token'i enda paroolile, tuleb valida ka omale nelja kohaline PIN, millel liitub järgi RSA Token'i parool. Samuti Token'i enda identifitseerimine seriaal koodi järgi ning siis testimine, kas kood funkab.

kilu6
24.03.09, 21:16
Koos RSA Tokeniga saad kaasa 20 ühekordset parooli, mida pead kasutama juhul kui kaotad RSA Tokeni või RSA Token vajab väljavahetamist (Patakad tühjad). Nende 20 ühekordse parooliga pead läbi ajama niikaua, kuniks Stars saadab sulle uue RSA Token'i, muidugi RSA kaotuse/kaotsi mineku korral tuleb teavitada Starsi.


Hmm, siis see inimene, kes saab selle paberitüki sinu 20 parooliga enda kätte, meilib sinna Pokerstarsi ja ütleb, et on ranka ning RSA kasunud ja tipib esimese parooli sisse ... ok ok, siis küsitakse vist vanaema neiupõlve nime vms...

leits
24.03.09, 21:19
vaevalt et ta nyyd pokernewsi helistab :)
imo võiks stars ID-autentimise addida, iisi :)

timukasr
24.03.09, 21:31
Ülejäänud maailm pole sellistest asjadest kuulnudki nagu e-hääletus, e-kool jne... Sinna läheb veel aega.

leits
24.03.09, 21:41
ma olen r22kinud jah paljude inimestega välismaalt neil on ka laik wtf, mis asjad need on.
üldiselt maailma arengust oleme oma e asjade ja id kaartie jms suure sammu ikka ees

ranka
24.03.09, 21:52
Hmm, siis see inimene, kes saab selle paberitüki sinu 20 parooliga enda kätte, meilib sinna Pokerstarsi ja ütleb, et on ranka ning RSA kasunud ja tipib esimese parooli sisse ... ok ok, siis küsitakse vist vanaema neiupõlve nime vms...


Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.

kilu6
24.03.09, 22:14
Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.



jah obv, see oli nali.
Ma olen kahe käega poolt sellele Pin kalkulaatorile, sest senine süsteem on pehmeltöeldes nõrk.

ID kaardi värk oleks hea, aga seal on see teema, et kaardi kehtivust jne tuleks Pokerstarsil käia ikka nö kontrollimas Eesti Sertifitseerimiskeskuses, sest ülemaailmset IDkaardikeskust pole.

leits
24.03.09, 22:21
ei ma niisama pakkusin uit idee, loogish, et see on põhmst võimatu .. meid on liiga vähe ning teiseks l2heks see liiga kalliks too arendustöö

farik666
24.03.09, 22:53
Starsis on vist see kuu midagi totaalselt muudetud... ei beadi full ringi ega 6maxi.. üks kõik mis asendis ja nipiga.. ainult reiki maksan sinna nii et vähe pole..

UdusOlevSiil
26.03.09, 01:48
Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).

ment52
26.03.09, 02:21
Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).

Suht solid jah, võrdne supernova cashiboonustega.

lebovend
27.03.09, 23:58
Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
kuskil nende saidil teed uue konto.

Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?

Potsataja
28.03.09, 00:04
Meeldetuletuseks: Igal saidil saab olla üks ja ainus konto. Juhul, kui liituda mõne uue saidiga Timi kauda, siis võib ta obv nii helde olla, et kannab 0% teenustasuga raha arvele.

ranka
28.03.09, 01:15
Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
kuskil nende saidil teed uue konto.

Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?


Tim'i väljamakseid kasutan väga harva, siis kui on väga kiirelt raha vaja ja ka siis teen väga väikesi kandeid ($100-$200), millede teenustasu on üliväikene. Viimasel ajal pole Tim'i abi enam üldse kasutanud.

See, mis Tim'i äris toimub - igasugu boonused, promod või teenustasue langetamine - sellest ei tea mina kahjuks mitte midagi ning pead küsima seda Tim'i enda käest. Samuti Tim'iga ei ole meil mitte mingisuguseid partnerlussuhteid või üldse ei tunne ma teda ei online ega päris elus ja seega ma sinu eest seda uurima ka ei lähe :)

Ning see on vale teema sellise küsimuse küsimuseks.

taasver
29.03.09, 11:12
Kas keegi mängib Turbo Taketowni?

lebovend
29.03.09, 11:18
Me me me me me me me me me me me me me me me!!!!

Rinoa
29.03.09, 13:33
ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?

ranka
29.03.09, 13:36
ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?


Sissekandmisel peab olema ja väljakandmisel ei pruugi olla, kui sa ei ole raha enne läbi SEB sisse kandnud.

Lutzky
29.03.09, 19:32
10NL 6maxis kulub 15k kätt, et teha 500 VPP-d.

L.

Helmps
29.03.09, 20:52
Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
kuskil nende saidil teed uue konto.

Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?


0% saad siis, kui oled läbi pokerclub lehe liitunud starsiga

leits
30.03.09, 21:55
muud ei ole midgai, et see stars on nii yli rigged

lenC
31.03.09, 03:27
Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.

ranka
31.03.09, 13:30
Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.


Kas security Token'it ei saa tellida? Cashier->FPP Store->Security on selline sektsioon olemas?

Su teine soov peaks lähiajal täituma :)

kilu6
31.03.09, 13:43
Lihtsalt infoks:

Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.

timukasr
31.03.09, 13:44
Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?

lebovend
31.03.09, 13:47
Lihtsalt infoks:

Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.

jaaa, mul on ka sellist paska juhtunud, so sick imho. Kes kurat teab, palju inimesed nii sinna
Starsi seda raha kyhveldanud on.

kilu6
31.03.09, 13:50
Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?


http://img21.imageshack.us/img21/1849/pseesti.jpg

Timpz
31.03.09, 14:35
http://img21.imageshack.us/img21/1849/pseesti.jpg

:O?

Maheaatom
31.03.09, 15:07
Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...

Lutzky
31.03.09, 15:22
PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.


L.

kivisaba
31.03.09, 15:27
mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"

Naxer
31.03.09, 15:31
Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...


Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.

ranka
31.03.09, 15:38
Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.


Mitu inimest selle tõlketööga tegeleb, kui saladus ei ole?

Ja tere tulemast foorumisse!

ranka
31.03.09, 15:39
mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"


Ja kui Eesti keeles mängite kas siis käsi pärast träkkerisse importida saab?

timukasr
31.03.09, 16:51
Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.

ranka
31.03.09, 16:53
Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.


On kohti, kus me peame loobuma Eesti keelest. Vastasel juhul võid end mujal maailmas räigelt lolliks teha.

leits
31.03.09, 16:56
Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.


imo pakuti seda kõigile eestlastele, kes starsis m2nigvad :D

Rage
31.03.09, 16:57
PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.
L.
100% nõus, enamikud väljendid pole enivei eriti loogilised... nii ehk naa siis parem õpi vastava inglise keelne vaste ära, sest kui sul infot vaja netist otsida, siis sa võid pooleks oma 'hauke suuruse vaikväärtust' otsida ja olgem ausad, oled sa IT'ga sina peal või täiesti arvutivõõras inimene, need eesti keelsed vasted ei vii sind kuidagi asja ivale ja poindile lähemale, seega täielik ajaraisk ja oma joru ajamine, nagu krdi soomlased oma 'puhelini' ja muu kamaga...

Lutzky
31.03.09, 17:00
Kõige parem on see, et tean inimesi, kes tõsimeeli õpivad inglise keelt, kuid kasutavad ikkagi eestikeelset Windoooozat jne.

Maheaatom
31.03.09, 17:14
Eestikeelne Win ja Office on ausalt öeldes asjad, millest ma sisuliselt mitte midagi aru ei saanud. Olen proovinud aga ei meeldinud kohe mitte. Minu arvates on tõlkimise juures põhiveaks see, et spetsiifilised väljendid (on need siis IT, pokkeri vms. vallas) üritatakse igal juhul ära tõlkida e. "eestistada" hoopis mingit muud sõna kasutades (sommide värgist saab vähemasti aru). Nii tekib igasuguseid imelikke sõnu ja arusaamatuid väljendeid ja inimesed lähevad ikka harjumusest tagasi ingliskeelsete juurde.

Tõlkimise juures on mul soe soovitus - ärge tõlkige midagi üksinda, kui on olemas mingi meeskond! Las üks tõlgib, teine loeb üle ja kolmas vajadusel korrigeerib (PN valmib näiteks niimoodi), sest ühistööna tuleb palju parem resultaat.

Tigrano
31.03.09, 18:00
Eestikeelne Win ja Office tõesti on jubedus, paljustki peab mälju järgi orjenteeruma, et saada soovitu tehtud. Kindlasti juhtub selline asi ka teiste asjade tõlkimisel. Muidugi Starsi poolt suur ettevõtmine ja tuleb kiitust avaldada ;D

lebovend
31.03.09, 22:45
Olen juba mõnda aega mõelnud selle dataminemise kohta Starsis. Mis kurat see ikkagi siis tähendab, et
illegaalne.

Triobetis kasutasin ikka sellist võtet, et tegin 10 lauda lahti ja lasin kätel joosta ning ise samal ajal näiteks olin foorumis või chattisin MSNis või kratsisin munandeid ning siis mingi aja pärast tsekkisin lauad uuesti üle HUDi abil ja oli kohe kohe selge KAS on donke lauas ja KES on donkeyd.

Nüüd Starsis ei julgegi seda võtet kasutada, kuna kes teab, mitu kätt võib laud lahti olla koos HEMiga, et asi muutuks illegaalseks. Ja seega istun Starsis nüüd korraga umbes 15 lauda, mängin kaasa 30 kätt ning siis hakkan vaikselt sulgema laudasid, kuni alles jääb 3-5 lauda, kus donkeyd säravad oma fullstackidega.

Sest noh, see lobbyst statide vaatamine(keskmine pot, mitu inimest flopil), see on minu arvates ikka puhas kakk, sest kui lõpuks lauda istud, vahid 5le NITile otsa ja mõnele rotistunud shortstackerile.

Kokkuvõtvalt siis küsimused: Mis hetkest algab datamining ja kui rangelt seda asja kontrollitakse....või kuidas üldse kontrollitakse?

ranka
31.03.09, 22:48
Olen juba mõnda aega mõelnud selle dataminemise kohta Starsis. Mis kurat see ikkagi siis tähendab, et
illegaalne.

Triobetis kasutasin ikka sellist võtet, et tegin 10 lauda lahti ja lasin kätel joosta ning ise samal ajal näiteks olin foorumis või chattisin MSNis või kratsisin munandeid ning siis mingi aja pärast tsekkisin lauad uuesti üle HUDi abil ja oli kohe kohe selge KAS on donke lauas ja KES on donkeyd.

Nüüd Starsis ei julgegi seda võtet kasutada, kuna kes teab, mitu kätt võib laud lahti olla koos HEMiga, et asi muutuks illegaalseks. Ja seega istun Starsis nüüd korraga umbes 15 lauda, mängin kaasa 30 kätt ning siis hakkan vaikselt sulgema laudasid, kuni alles jääb 3-5 lauda, kus donkeyd säravad oma fullstackidega.

Sest noh, see lobbyst statide vaatamine(keskmine pot, mitu inimest flopil), see on minu arvates ikka puhas kakk, sest kui lõpuks lauda istud, vahid 5le NITile otsa ja mõnele rotistunud shortstackerile.

Kokkuvõtvalt siis küsimused: Mis hetkest algab datamining ja kui rangelt seda asja kontrollitakse....või kuidas üldse kontrollitakse?


Kui Starsis hoiad laudu lahti ja sinule pole kaarde jagatud (sa sitting out või lambi laud lahti), siis HH (hand history) ei salvesta kõva kettale ning ükski tuntud pokkeriproge HEM ega PT3 (PT3-ega on erand) ei salvesta käsi su databaais. Hoia laudu lahti kasvõi 10,000 aastat!

PT3 on lisajunn, et saad 30 kätt datamineda iga teatud aja tagant aga selleks pead PT3 restartima.

vaenekala
01.04.09, 14:29
Selline juhtum mul praegu, et avan poker starsi panen sit&go ja ette ei tule midagi, naq ei lae neid mänge ette. Kuigi kõik filtrid ja mis iganes asjad veel on maas, kas viga minu arvutis või toimub neil seal midagi?
tänud!

kapiuksehing
01.04.09, 14:33
serveri restart oli ja stars alles järgemööda käivitab süsteeme

ActionJackson
01.04.09, 14:53
Inimesed on Starsis aru kaotanud vms. Minu limiitides on kõigis laudades ootajaid umbes poole laua mahutavuse jagu! Mingi Starsi huumor või pagan seda teab ...

Lutzky
01.04.09, 15:00
kui starsi poest midagi tellida, siis saadetakse ka e-mailile kirjake confirmation vms. kas sellele kirjale tuleb vastata, esimest korda vastasin ehk confirmisin, aga rohkem ei viitsiks? lihtne küsimus seega...

ESTPatrick
01.04.09, 15:03
kui starsi poest midagi tellida, siis saadetakse ka e-mailile kirjake confirmation vms. kas sellele kirjale tuleb vastata, esimest korda vastasin ehk confirmisin, aga rohkem ei viitsiks? lihtne küsimus seega...


ei pea vastama

lauriiii
01.04.09, 16:17
Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)

kilu6
01.04.09, 16:31
Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)


Ei.
Steps tickets are not redeemable for cash or any other value.

http://www.pokerstars.com/poker/tournaments/types/steps/

ranka
01.04.09, 16:39
Stepside kohta küsimus, et kui ma näiteks võitsin step1-es step2 pileti, siis kas ei ole võimalik selle pileti asemel mitukorda step1 uuesti mängida?(step2 BI summa eest siis)


kilule lisaks, et $215 steps piletiga saad osta end sisse sunday millile, warmupile või muudele $215 turniiridele, kus siis rahasse tiksudes on kõige kiirem viis neid rahaks teha.

lauriiii
01.04.09, 16:54
Selge, Tänud Teile :)

taasver
01.04.09, 17:49
Kas waiting listis olemise arv on piiratud?? (et nagu kas on mingi max arv laudu milles korraga waitingus saad olla)
Et nagu praegu ei saa ennast ühelegi lauale waiting listi panna.. lihtsalt mitte midagi ei juhtu.. ???

ranka
01.04.09, 17:52
Kas waiting listis olemise arv on piiratud?? (et nagu kas on mingi max arv laudu milles korraga waitingus saad olla)
Et nagu praegu ei saa ennast ühelegi lauale waiting listi panna.. lihtsalt mitte midagi ei juhtu.. ???


Ei ole piiratud aga arvan, et tegu on hetkel PokerStarsi poole jamaga.

taasver
01.04.09, 18:01
Restart softile ja korras jälle

ment52
01.04.09, 19:49
Vip poes april 1st speciali alt 1000fpp itemeid (genetically modified fish jne) ostes saab 16$ cashi otse kontole.

taasver
01.04.09, 19:59
Et neid kalu tasub osta siis.. ??? :D
..või saan ma valesti aru?!.. see teeb ju 1FPP=0.16$

ment52
01.04.09, 20:02
Tasub obv.

taasver
01.04.09, 20:06
Ostsin nüüd need muruniidukid ja värgid ära :D
Tnx et mainisid

ranka
01.04.09, 21:08
Kui ostan, mis siis saab?

taasver
01.04.09, 21:12
cash bonus 16$ otse kontole.. a ei tea kas selle 1981 Delorean'i eest saab ka boonuse ?!

ranka
01.04.09, 21:18
Kõik 1k omad on cash boonused, päris hea kursiga.

Kellegil million FPP-d on, tahaks teada, mis delo värk on :P

kilu6
06.04.09, 16:32
Mõni päev tagasi mängisin ühte SNGd (oli hyper turbo, aga see pole tähtis).
Kui mäng pihta hakkas, viskas laua ette, aga olin sunnitud Sitoutis ja paar kätt ei saanud mängida. Samas ei olnud ka nuppu, mis Sit Outimise ära lõpetaks.
Samal ajal muu Stars toimis ja teised SNGd ka, kus sees olin.

Kas kellelgi on veel sellist teemat olnud?

http://img6.imageshack.us/img6/5101/sitoutbug.jpg


Starsi support saatis mulle standard jutu viitega http://www.pokerstars.com/poker/download/faq/#a15

From the log files I noticed that there where various entries recording an
unstable connection. An unstable connection can cause a data packet that
contains the information to prompt the buttons to appear or actions to
happen to be lost. As a result the buttons are not shown or the program
may seem to freeze or lag behind. Below is a small sample of the log files.

MSG_TABLE_LOGIN as 'kilu6' posted
Connect quality 100
Connect quality 112
Connect quality 100
Connect quality 112

lebovend
06.04.09, 16:40
Yea, been there, done that. Restart client.

ranka
06.04.09, 17:28
Yea, been there, done that. Restart client.


+1

Aga see on päris kindlasti Starsi jama. Millegipärast pole seda probleemi enne eksisteerinud, kui nüüd viimasel ajal.

Lutzky
06.04.09, 19:50
You have requested to partake in PokerStars Responsible Gaming Self-Exclusion. Your exclusion period will start once you exit all tables.


PokerStars on parim!

leits
06.04.09, 19:54
ilmselt on endalgi vaja :D ma ie julge täna m2ngida .. roll kisub kani nadiks juba

Lutzky
06.04.09, 20:14
muu ei aita. muidu näpin üle...ülenäppimine on -EV, obv

timukasr
06.04.09, 20:44
Vaatasin, et Starsis reklaamid on Eesti kanalitel ka jooksma hakanud (rohkem fishe obv).

vapsik
07.04.09, 21:33
Kust kohast ma neid step turnasi võiks leida?Tourney alt ühtegi silma ei jäänud, aga loogiselt võttes võiks ju neid sealt leida.

Marks111
07.04.09, 21:45
Kust kohast ma neid step turnasi võiks leida?Tourney alt ühtegi silma ei jäänud, aga loogiselt võttes võiks ju neid sealt leida.

SNG > satellite > steps

vapsik
07.04.09, 21:48
SNG > satellite > steps


Aitäh :)

dener89
08.04.09, 17:05
Küsimus
kui kanda raha praegu starsi kas saab mingit 100prossa boonust
kas see kehtib ka siis kui keegi teeb sulle buddy transferi?:D

lenC
08.04.09, 17:08
Buddy transfer ei käi kuskil sign-up boonuse tingimuse alla. Ei saa.

Starsil on mingi default $50 boonus, ei tea mitu %-i, küll keegi ütleb.

ActionJackson
08.04.09, 21:58
No see $50 ongi, et kuni $50ni on 100%.
Kannad $20, panevad nemad $20 juurde.
Kannad $50, panevad nemad $50 juurde.
Kannad $100, panevad nemad ikka $50 juurde.

dener89
08.04.09, 22:29
No see $50 ongi, et kuni $50ni on 100%.
Kannad $20, panevad nemad $20 juurde.
Kannad $50, panevad nemad $50 juurde.
Kannad $100, panevad nemad ikka $50 juurde.

selged sotid

priit295
09.04.09, 12:04
Mul veits aega tagasi tuli kõikide laudade chati kiri, kus paluti trükkida ming sõna ning vajutada enterit.
et siis tegemist mingi kondrolliga. Kas kellelgi veel midagi taolist on juhtunud või peaks supporti kirjutama?

kollane
09.04.09, 12:07
Mul veits aega tagasi tuli kõikide laudade chati kiri, kus paluti trükkida ming sõna ning vajutada enterit.
et siis tegemist mingi kondrolliga. Kas kellelgi veel midagi taolist on juhtunud või peaks supporti kirjutama?


see kontroll kas oled bot või mitte. teistel ka olnud

priit295
09.04.09, 12:08
selge! tänan

kollane
09.04.09, 12:15
selge! tänan




pole tänud väärt.
pigem ole õnnelik, et küsiti. paljudelt pole ja vb ei küsitagi :D

lebovend
09.04.09, 12:16
Ot misasja?
Seda asja kuulen kyll esimest korda.
Ot ja kui 20tabletan cashi ja tuleb igale poole see "palve", siis
kukungi igas aknas "chatima"?

ranka
09.04.09, 12:19
Ot misasja?
Seda asja kuulen kyll esimest korda.
Ot ja kui 20tabletan cashi ja tuleb igale poole see "palve", siis
kukungi igas aknas "chatima"?


Täpselt sama "palve" (tähtede jada) ilmub iga laua chat lahtrisse ja kui kirjutad ühes lauas nõutud sõna, siis kaob see kõigist laudadest. Kui vale sõna kirjutad, siis mina ei tea, mis saab.

lebovend
09.04.09, 12:24
Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
palvele ise.

ranka
09.04.09, 12:29
Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
palvele ise.

t
Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.

kilu6
09.04.09, 12:29
Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
palvele ise.


+1

Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.

Edit: ok, kui ei ole tavaline tekst, vaid mingi piltkiri, siis muidugi töötab.

lebovend
09.04.09, 12:31
t
Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.




Kui küsimus on koguaeg ala "Please enter these letters: (ja siin suvalised random t2hed)",
siis on sellele väga lihtne triggerit teha, kui juba muid asju Starsis muuta oskad.

EDIT: Chatis vast piltkirja ei kasutata?

ranka
09.04.09, 12:31
+1

Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.


See ei ole küsimus, minul isiklikult oli CAPTCHA tähtede jada. Kes ei tea, mis see on siis:

http://www.bestshareware.net/download/img7/captcha-creator-big.gif

ranka
09.04.09, 12:33
Kui küsimus on koguaeg ala "Please enter these letters: (ja siin suvalised random t2hed)",
siis on sellele väga lihtne triggerit teha, kui juba muid asju Starsis muuta oskad.


See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.

lebovend
09.04.09, 12:35
See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.

Loe mu EDITi rida eelmises postituses. Kui seal tavalises standard chatiaknas tulevad standardt2hed, siis ei n2e probleemi. Aga kui sulle popib mingi aken ette selle CAPTCHA teemaga, siis ofc ei ole botiga midagi teha.


Eih, pole väitnud et MINA midagi oskan, ei jaga ma progemist.

ranka
09.04.09, 12:37
Loe mu EDITi rida eelmises postituses. Kui seal tavalises standard chatiaknas tulevad standardt2hed, siis ei n2e probleemi, kui sulle popib mingi aken ette selle CAPTCHA teemaga, siis ofc ei ole botiga midagi teha.


Eih, pole väitnud et MINA midagi oskan, ei jaga ma progemist.


Ei näinud su editi, kirjutasin samal ajal kommentaari peale. Ma võin eksida, sest minult küsiti bot checki viimati, kui mängisin 50NL aga minuteada oli seal pilt kiri. Priidul on mälu värskem ja tema saab mu väited ära tõestada või ümber lükata.

vapsik
09.04.09, 12:40
See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.


Isegi inimesed ei saa neile alati pihta. Mõnes kohas on need CAPTACHA koodid jube keeruliseks aetud ning mul on läinud väga palju aega, et üldse aru saada, mis asjad sisestama peab.

priit295
09.04.09, 12:47
tundus ikka piltkiri olevat. tähed olid kaldu, aga muidu kõik ühesuurused.

taavo
10.04.09, 16:20
Kuidas teha nii, et teiste pildid on näha aga enda pilt on blockitud? Ühe arvuti peal olen suutnud nii teha, aga ei mäleta kuidas.

ranka
10.04.09, 21:31
Kuidas teha nii, et teiste pildid on näha aga enda pilt on blockitud? Ühe arvuti peal olen suutnud nii teha, aga ei mäleta kuidas.


Siis reinstalli kogu PokerStars või ehk aitab ka sellest, kui turniiril olles teed parema kliki oma pildil ja võtad linnukese ära "block image".

Rahalauas see ei tohiks töötada, kuna parem klikk hakkab stäkki reloadima.

reixxx
12.04.09, 21:19
Tere, mängin praegu starsis DON s,n,g -id ja kui üritan chati kirjutada siis ütleb, et The player chat has been turned off for the duration of this tournament. Samas teised saavad kirjutada ja kui on minu viga, siis kust kohast saab chati sisse lülitada.
Tänud.

lebovend
12.04.09, 21:20
DONides ei saa chattida teatud blindide levelist. Muretsemiseks pole põhjust.

reixxx
12.04.09, 21:24
Thnx ,nüüd tean

surka
14.04.09, 22:03
Rahadega arveldamine

Raha väljakandmine on samuti lihtne ja väga kiire. Suuremad summad saate kanda oma pangakontole, mis võtab aega ainult paar päeva! Üliturvaline meetod kanda suuremaid summasid otse oma pangakontole.


Küsimus raha väljakandmse kohta
siit saan aru, et kui starsis cässauti teha, siis peaks kahe päevaga raha eesti pangakontol olema, kuid starsi kodukal on raha väljavõtmise koha peal märgitud onlne bank transferi taha rist, et nagu ei saakski online pangaülekandega raha välja võtta?
kas keegi võiks mind lähemalt valgustada antud küsimuses?

goldec
14.04.09, 22:33
Ei oska lehe kohta öelda, aga mina sain küll starsist SEBsse raha kanda.

lebovend
14.04.09, 22:36
krediitkaardile v6i deebetkaardile?

kurikael
14.04.09, 23:05
tundus ikka piltkiri olevat. tähed olid kaldu, aga muidu kõik ühesuurused.


Kas teksti taust oli tavaline või selline sigri-migri, nagu ranka näidistes? Sry, et teema uuesti üles tõstan, kuid huvitab.

kurikael
14.04.09, 23:08
Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.


CAPTCHA kood on tavaline tähtede jada, nende turvalisus peitub vaid selles, et nad on kirjutatud väga segasele taustale, mis muudab nende automaatse tuvastamise võimalikult tülikaks.

Muide mis saab, kui mul on chat üldse kinni keeratud või on mul stabiilselt chati akna asemel avatud nt statistika andmed?

munapea
14.04.09, 23:22
Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
Oskab keegi äkki aidata.

vapsik
14.04.09, 23:29
Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
Oskab keegi äkki aidata.


Mis seal kassa asemel on?
Kassa asub paremal all nurgas muidu.

munapea
14.04.09, 23:32
Ma tean jah, aga tal ainult kellaaeg seal ja ei midagi muud, samuti ei aita ctrl+4 vajutamine mis peaks kassa ette tooma, ega ka miski muu

surka
14.04.09, 23:35
täpselt ei mäleta küll, aga kas seal mingit kassa aktiveerimis teemat ei olnud?

munapea
15.04.09, 00:12
Leidsin vastuse juba.

masterpuppet
15.04.09, 00:14
Anna siin ka teada, kuidas asja lahendasid. Siis järgmine kord kaasfoorumlastel teada.

ranka
15.04.09, 05:32
Küsimus raha väljakandmse kohta
siit saan aru, et kui starsis cässauti teha, siis peaks kahe päevaga raha eesti pangakontol olema, kuid starsi kodukal on raha väljavõtmise koha peal märgitud onlne bank transferi taha rist, et nagu ei saakski online pangaülekandega raha välja võtta?
kas keegi võiks mind lähemalt valgustada antud küsimuses?


Kui sa kannad raha sisse SEB kontolt (kasutades nende pangalinki), siis pead ka sinna saama välja kanda. Kui sa ei kanna raha sisse SEB kontolt, siis saad pangakontole kanda, kui teed väljamakse, mis on suurem, kui $5000. Kunagi oli vähemalt selline reegel, enam ei tea ehk on muutnud. Muidu "Wire Transferi" valikut ei olnud aga kui $5000 väljamakse juures see tuli juba nähtavale.



CAPTCHA kood on tavaline tähtede jada, nende turvalisus peitub vaid selles, et nad on kirjutatud väga segasele taustale, mis muudab nende automaatse tuvastamise võimalikult tülikaks.

Muide mis saab, kui mul on chat üldse kinni keeratud või on mul stabiilselt chati akna asemel avatud nt statistika andmed?


See avanabe chati aknasse eraldi "tabina" nagu need Statistika, chat jne ja tõenäoliselt seal su chati reeglid ei kehti.

Provoker
15.04.09, 07:35
Selline probleem, siis et ühel mu sõbral ei ole pokertarsi lobbys kassat...
Millest selline imelik asi, äkki on mingid vajalikud väljad täotmata vms...
Oskab keegi äkki aidata.


Teistele teadmiseks, et sellele probleemile on väga lihtne lahendus. Nimelt kui Starsi soft on alla laetud pokerstars.net adrelt, siis seal ei olegi cashieri nuppu olemas naq ei ole seal ka ühtegi real money game. Tuleb lihtsalt tarkvara laadida pokerstars.com lehelt ning asi korras. Kasutajanimed ja paroolid toimivad mõlemas. 8)

goldec
15.04.09, 07:50
krediitkaardile v6i deebetkaardile?
Otse pangakontole.

lebovend
15.04.09, 08:46
Ma lugesin mujalt ka seda asja ning olengi siiamaani leidnud kaht erinevat varianti juttu,
mõni väidab, et ikka chatiaknas on see kiri(raske ette kujutada neid CAPTCHA asju chatiaknas),
teised räägivad, et popib siiski uus aken ette(mis tunduks reaalne).

EDIT: Nevermind this fucking post....v2ga veider, vajutasin "New" nupule, j6udsin siia topicusse lk. 8,
ja siis panin reply, kirjutan oma posti valmis ja siis avastan, et siin topicus on olemas lk 9,kus on juba
k6ik vastused olemas.