PDA

View Full Version : Otsin saiti hea rb ja micro fishised lauad!



isutuba
11.01.12, 16:51
Niisiis otsin saiti kus oma br hakkata kasvatama.Saidil võiks olla hea deposit boonus mida lihtne koguda,vähemalt keskmine rb ja obv palju fishiseid micro laudu.
Kas kõik saidid on 21+ või on saite kus võib eestlane 18+ mängida?

Firzen
11.01.12, 17:09
Niisiis otsin saiti kus oma br hakkata kasvatama.Saidil võiks olla hea deposit boonus mida lihtne koguda,vähemalt keskmine rb ja obv palju fishiseid micro laudu.
Kas kõik saidid on 21+ või on saite kus võib eestlane 18+ mängida?

Mainiks siin ära, et pole olemas ühtegi "legaalset" saiti, kus tohiks alla 21. aastane eestlane mängida.

isutuba
12.01.12, 10:48
Mainiks siin ära, et pole olemas ühtegi "legaalset" saiti, kus tohiks alla 21. aastane eestlane mängida.

njh seda ma arvasin,aga partypokkeriga mul probleeme ei olnud mängides ja cashoutides,saadsin vajalikud dokid ja no problem 18+ siis.

Firzen
12.01.12, 11:39
njh seda ma arvasin,aga partypokkeriga mul probleeme ei olnud mängides ja cashoutides,saadsin vajalikud dokid ja no problem 18+ siis.

Probleeme ei ole kindlasti, aga lihtsalt su küsimus oli veidi valesti formuleeritud seega tahtsin nokkida :P. Eestlasele ei ole legaalne mängida peale nelja toa kuskil (Triobet, Stars, PAF, Olympic-Online), sest Eesti turul peab omama litsentsi ning selle omamisel on kindlasti vanusepiirang 21 ja kõrgem. Kõik muud toad ei ole legaalsed, kuna nad ei oma litsentsi, aga iseasi on see, et põhimõtteliselt mitte kedagi see ei koti.

mortalvombat
12.01.12, 15:21
Tavaliselt on tubade T&C all kirjas, et pead olema oma riigis lubatud vanuses (mõnel isegi Eesti kohta eraldi välja toodud, kuigi litsentsi ei ole). Aga jah, kedagi ei koti.