PDA

View Full Version : The big $22 early with AA.



KristjanLaas
12.01.12, 18:45
Kui suurelt cbetime ja kas saame või üldse tahame oma käest kuidagi lahti saada?
Kas see on ainult minu haigus, et mul on foobia minraisede vastu?

PokerStars No-Limit Hold'em, 22 Tournament, 30/60 Blinds 5 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB (t2870)
Hero (BB) (t4844)
UTG (t3258)
UTG+1 (t2547)
MP1 (t2125)
MP2 (t4544)
MP3 (t2923)
CO (t2470)
Button (t4489)

Hero's M: 35.88

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, UTG+1 calls t60, 1 fold, MP2 calls t60, 4 folds, Hero bets t360, UTG+1 calls t300, MP2 calls t300

Flop: (t1155) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (3 players)
Hero bets t960, 1 fold, MP2 raises to t1920, Hero ?

reggie
12.01.12, 20:10
Kole käsi, alla kahe paari ei suudaks kuidagi vastast panna, samas su enda maine on vict lauas kergelt maniakaalne? Kui siis võib seal ka KT,KJ või TJ olla?

KristjanLaas
12.01.12, 20:20
solid maine on.
nitin algused.

yolpa
12.01.12, 20:57
8-te set slowb, ainuke käsi mis ees on KQ, ei usu, et suudaks foldida.

sorm
14.01.12, 12:57
Ma ka arvan, et ainuke käsi mida vaja karta on KQ. Ei usu, et foldi leiaks, sest liiga tihti on Panaanil seal ka K4s.

rahvavaenlane
14.01.12, 13:31
Ma ka arvan, et ainuke käsi mida vaja karta on KQ. Ei usu, et foldi leiaks, sest liiga tihti on Panaanil seal ka K4s.

jep. MP2 pre limp ainult kindlustab su arvamust. oleks tal KK QQ poleks ta limpinud.

KristjanLaas
14.01.12, 13:36
call-call on mõeldav, või on ship parem teie imost?

rahvavaenlane
14.01.12, 14:27
mul on ikkagi sitaks tunne, et KQ oli tal

E: mõtlen ennast tema asemele. siis täpselt nii ma teeks

rahvavaenlane
14.01.12, 14:36
muideks Laas, eile sattusin ühte 25 taalast hyper turbot jälgima :D. jälgisin seal ühte teist eestlast, siis panin tähele, et sa ka seal mängisid. sa ikka imesid seal mõnuga välja :D. sa olid ikka 10-st flipist 8 taga, aga kõik jooksis sinu kasuks. sul loits peal ve? :D

KristjanLaas
14.01.12, 14:41
muideks Laas, eile sattusin ühte 25 taalast hyper turbot jälgima :D. jälgisin seal ühte teist eestlast, siis panin tähele, et sa ka seal mängisid. sa ikka imesid seal mõnuga välja :D. sa olid ikka 10-st flipist 8 taga, aga kõik jooksis sinu kasuks. sul loits peal ve? :D

lol ma ei mäleta ühtegi kätt tbh:D

rahvavaenlane
14.01.12, 14:46
joonud olid? :D

KristjanLaas
14.01.12, 14:46
jah.

rahvavaenlane
14.01.12, 14:48
selge :D kui TCOOP hakkab, siis kainena ei mängi.

qbj0hn
14.01.12, 17:54
Statid oleks head aga kui pre actionit arvestada siis QQ,KK välistame obv. Seega aint 88 ja QK biidib sind kui just villane massive vaal pole ja tal seal muud kahe paari combod veel ranges, lisaks J10 ka millega ma usun ta pigem calliks.
Seega kas ta tõesti minraiseb seal kehva K-ga? (KJ,K10 jms).
Mina foldin.

MTTSNG
17.01.12, 02:45
Nupud sisssse :)

Ei foldi never siin.

qbj0hn
17.01.12, 13:27
Nupud sisssse :)

Ei foldi never siin.

Nii on kõige lihtsam mõelda. Fuck yeah meil on ässas fistbump nupud sisse.
Aga kui aeg maha võtta lauas korraks ja mõelda millega ta seda teeb seal siis ma usun, et meil on halvem käsi. Miks ta peaks mingi nõrga K-ga seal nii tegema? Okay AK lagi aga meil on AA seega võtab võimalust vähemaks, et tal see oleks seal.
Board pole isegi eriti wet, et ta seal mingi meeletu drawiga seda teeks, aint J10.
Poisil on seal 88 või QK käes imo. QQ ja KK välistasin pre. actioni tõttu.

MTTSNG
18.01.12, 15:08
Me ei tea ju vastasest mitte midagi. Ei saa panna teda kindlalt 88 või QK peale. Oleks rohkem infot vastase kohta, oleks kõvasti kergem kommenteerida ka, aga kuna Laas ei öelnud mitte midagi, kes vastas on, siis võib tal siin ka K9 käsi olla vms. Mina sellistes kohtades ei foldi, kui vastas pole just väga solid mängija. Yea, ning tunnistan, mul on raskusi AA, KK foldimisega tihti kui peaks, kuid siin, ma ei tea. Teeksin siiiski nupud.
PS: qbj0hn, mulle meeldivad su ernevad arutlused selles alafoorumis, ning usun et sa kuulud selles alafoorumis 5 parima postitaja hulka.

KristjanLaas
18.01.12, 15:10
Mina callisin floppi.
Turn tuli J ja vastane shippis ülejäänud 2.3k umbes 5k poti. mis nüüd mõtted teil?

hiljem kirjutan oma mõtted ka kõik.

MTTSNG
18.01.12, 15:14
Ütle statid.

KristjanLaas
18.01.12, 15:19
infota pead otsuse vastu võtma.

reggie
18.01.12, 15:42
Ikka fold.

qbj0hn
18.01.12, 15:53
Me ei tea ju vastasest mitte midagi. Ei saa panna teda kindlalt 88 või QK peale. Oleks rohkem infot vastase kohta, oleks kõvasti kergem kommenteerida ka, aga kuna Laas ei öelnud mitte midagi, kes vastas on, siis võib tal siin ka K9 käsi olla vms. Mina sellistes kohtades ei foldi, kui vastas pole just väga solid mängija. Yea, ning tunnistan, mul on raskusi AA, KK foldimisega tihti kui peaks, kuid siin, ma ei tea. Teeksin siiiski nupud.
PS: qbj0hn, mulle meeldivad su ernevad arutlused selles alafoorumis, ning usun et sa kuulud selles alafoorumis 5 parima postitaja hulka.

Saan aru jah, et infot pole aga ma mõtlen my default :P.
Loomulikult kui statse ei ole ja kasvõi sharkscopest pole järgi vaadanud, et vähegi aimu saada mis mängijaga tegu.
Samas võib ka 2 random paari olla K8 Q8 mida iganes aga jällegi kuna infi pole siis analüüsi tegin by default ehk siis oletame, et mängja on tavaline TAG vms.Kui puhta vaal siis ma ei mõtle seal pikalt ja lükkan ka sisse nupud aga kuna ei tea siis peab just ettevaatlikum olema.

Inimesi ei saa lihtsalt igakord fishiks panna kui infot pole. Info puudumisel otsuse tegemine tähendab just seda, et peaks rohkem ettevaatlikum olema millega sa seal sisse lükkad. Antud juhul ma ei näe, et ta seal kehvemaga minraiseb.

KristjanLaas
18.01.12, 15:57
Mina, nagu ka esimeses postis kirjutasin, olen ka ise minraise foobiaga.
Lihtsalt miski minraises hirmutab mind lihtsalt nii väga, et kui nutsi pole ei suuda enam ühtegi normaalset otsust vastu võtta lol.

callisin floppi plaaniga callida turni juhuks kui ongi mõni bluff ranges. Panin KJ ja ehk KT ka tema rangei kuigi ausalt ei osanud väga hästi rangei isegi arvata peale minraise. J oli obv okse kaart, aga 2 paari vastu on meil ikkagi 10-12 outi ja snapisin ka turni.

AK oli vastas.

qbj0hn
18.01.12, 16:31
Turn J siis K10 ja AK on vist ainukesed kaardid millest ees oled kui callid. Kui vend just naked bluffi ei lase või J10ga nuppe ei küta.

kivisaba
18.01.12, 16:43
MP2-l pole erilist põhjust seda floppi for value raiseda samuti on valurange väga väike, nagu siin eelnevas diskussioonis välja toodi. Seega ma Cbetiks küll väiksemalt kui KLaas seda tegi aga calliks raise ja calliks ka turni shove. Mis suurema cbeti eelised on üldse siin ?

qbj0hn
18.01.12, 16:56
Imo kui ta selle turni callib siis neid käsi on palju rohkem millest ta taga on kui neid millest ta ees on.
Millest ta seal reaalselt ees on? Ongi AK,K10, mingi imeläbi nõrk K veel... naked bluffi ma isegi ei kahtustaks. Üdini aus olla siis oma mänguaja jooksul ma ikka väga vähe näinud kui mängija minraiseb flopi eesmärgiga järgmised tänavad õhuga panna.
Miinimum on seal J10, miinimum. Joppas lihtsalt seekord.

kivisaba
18.01.12, 17:03
miks peaks ip keegi two pair or better handi raisema sellise cbeti peale ? Laasil jääb alla pot size bet taha kuimul on seal KQ or better siis ma isegi ei mõtleks raise peale.

qbj0hn
18.01.12, 17:10
Tavaliselt kehvemad mängijad tõmbavaki seal minraise sisse hea käega ja ei slowplay midagi. Regs ei minraisekski seal kunagi, regardles of hand.
Maybe olen little off aga mina lihtsalt ei näe kuidas me seal ees oleme. J turn on muidugi worst card mis annab tulla ka turni, kui vbl olime flopist taga siis nüüd oleme kindlasti taga.
See AK oligi close to bottom hand mis tal seal on ja läks hästi lihtsalt seekord. Enamus kordades taolises olukorras pole su ÜKS PAAR kunagi hea.

reggie
18.01.12, 17:22
Maybe olen little off aga mina lihtsalt ei näe kuidas me seal ees oleme. J turn on muidugi worst card mis annab tulla ka turni, kui vbl olime flopist taga siis nüüd oleme kindlasti taga.
100% nõus, Kivisaba sa unustad ära pisiasja, et kõik ei mõtle loogiliselt. Imo on see tuim luckcall ja enamus aega sa kaotad siin.

kivisaba
18.01.12, 17:25
kui eeldada et vastane ei mõtle loogiliselt miks eeldada et ta range on loogiline ?

qbj0hn
18.01.12, 17:34
Ei peagi mõtlema tglt antud käe juures kas vastane mõtleb loogiliselt või mitte, sellega leveldame ennast vaid rohkem lolle otsuseid tegema.
Meil puudub vastase kohta info, st seda, et me ei tea kas ta on epic vaal, sick nit, epic winner reg või Ivey ise.
Minraise küll võib viidata sellele, et võib tegu olla recreational mängijaga ja nendel minraisedel tavaliselt midagi head seal tavaliselt on.
Kahtlane lihtsalt, et üks paar seal hea on.
Aga eks kivisaba teab paremini vast, obv epic crusher ju.

reggie
18.01.12, 17:39
Tagantjärele tarkusena KA limp polegi eriti loogiline, tavaliselt üritatakse sellega pre nuppe keskele ajada suuremas mahus. Ma lähtun sellest, et kui ta range on vähegi loogiline. See ulatus, mis tal olla saab pole eriti suur kui vähegi mõtleva mängijaga tegu ja nagu qbj0hn ütles, sellest oleme ees ainult AK ja JT.

kivisaba
18.01.12, 17:41
minu kõigelihtsam loogika ongi minraise on polariseeritud kas value hand or bluff, kuna valuehandi pole mõtet minraiseda siis kallutan vastase bluffi poole ja hakkan calli nuppu vajutama et näha mis tal on. Eeldades et rohkem oleme ees kui taga selles spotis.

kivisaba
18.01.12, 17:43
selline küss kas foldime kõik over pairid rainbow boardidel sest saame raisetud ? (vaakumis)

qbj0hn
18.01.12, 17:44
Mul donkamentide sample vist liiga väike seljuhul, pole lihtsalt peaaegu kunagi näinud, et keegi floppi minraiseb ja siis laseb naked 2 tänavat.

Edit: magama lähen ja üles ärkan siis vastan su küsimusele, hetkel aju liiga surnud, et adekvaatset vastust anda, 3st öösel saadik üleval old.

reggie
18.01.12, 18:33
Mina ei foldi midagi, seepärast ma olengi nii halb aga antud juhul ma ei saa aru, mis selle teema point on, kui sa nii ehk naa neid ässasid maha ei pane siis da fkk sa üldse küsid seda.

KristjanLaas
18.01.12, 18:45
Mina ei foldi midagi, seepärast ma olengi nii halb aga antud juhul ma ei saa aru, mis selle teema point on, kui sa nii ehk naa neid ässasid maha ei pane siis da fkk sa üldse küsid seda.

http://img51.imageshack.us/img51/957/canttell.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/51/canttell.jpg/)


Seega peaksin selliseid teemasi tegema ainult siis kui foldisin käe?

qbj0hn
19.01.12, 08:34
selline küss kas foldime kõik over pairid rainbow boardidel sest saame raisetud ? (vaakumis)

Tglt ma ei oskagi sellele vastata.
Nii palju erinevaid olukordi ja betsize jne. Obv igakord ei foldi aga lihtsalt info puudumusel me ei tea lihtsalt mis mängijaga tegu on ja tuleb veits ettevaatlikumalt oma nupud sisse panna ja kui me selle minraise infose paneme veel siis tavaliselt see lihtsalt on seal tugevuse märk. Aga ega kuna infi pole siis eriti teisiti ei saagi mõelda kui textbook olukorras. Ma ei tea kas see loeb midagi aga kuskil 1$ rebuy turbol 5 minti levelitega ma ei foldi seal ja ajan flopis juba sisse aga noh seal on stacksized ka teised. Hetkel me paneme 75BB sisse ühe paariga, mis ma eeldan stacksize vaadates on tublisti üle avg stack.
Samamoodi võib ju küsida kas igakord stackime ära ennast rainbow boardil kui saame raisetud ja vastane tundmatu.

kivisaba
19.01.12, 14:22
No minu arvates peaks olema siise töötatud mingid stamp liinid mida vaakmuis ehk ilma eriliste riidideta kasutada. Seega standardina kui ma saan kuival boardil raise siis ma eeldan, et vastane bluffib. Seda siis ilma riidideta, kui on mingi betting tell ( minraise pole tell kui see pole seotud kindal mängijaga) siis saab vastase ranget muidugi value poole kallutada jällegi.
Ehk sinu küsimusele vastates stäkin ära küll aga kindlasti mitte ise shovedes kas 3betin et induceda or callin et vastane saaks spassida edasi.

qbj0hn
19.01.12, 14:28
Okay.
Mul pole taoliseid olukordi siis nii palju juhtunud veel, peab veel pagasit koguma :)

MTTSNG
20.01.12, 00:18
Mina ütlesin et mina shoveks. Anyway imo kui sa callid flopi siis sa ei saa enam oma käest loobuda.

kivisaba
20.01.12, 02:44
Mina ütlesin et mina shoveks. Anyway imo kui sa callid flopi siis sa ei saa enam oma käest loobuda.

see ei tähenda et callil ja shovel vahet pole DUCY?

MTTSNG
20.01.12, 03:29
callil ja shovel on ofc vahe.