PDA

View Full Version : 17. Käsi - Aega Vastamiseni: 23. Oktoober, 23:59:59



ranka
23.10.08, 00:32
Vastane: TUNDMATU

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_2p2)

MP3: $9.98
CO: $9.80
BTN: $18.56
SB: $8.75
BB: $10.17
Hero (UTG): $17.26
UTG+1: $1.65
UTG+2: $10.56
MP1: $5.42
MP2: $4.77

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with Q:club: Q:spade:
Hero raises to $0.60, 5 folds, CO calls $0.60, BTN raises to $3.30, 2 folds, Hero calls $2.70, 1 fold

Flop: ($7.35) 9:diamond: Q:heart: 2:diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $7.35, Hero raises to $13.96, BTN calls $6.61

Turn: ($35.27) 6:heart: (2 players)

River: ($35.27) 5:diamond: (2 players)

Yokker
23.10.08, 11:57
Pre flop re-raise viitab tugevale käele...kuid seal Nl10 ei tea kunagi millega re raisitakse :D...usun ,et tal kas a :diamond: k :diamond:...või siis K :spade: k :club:...suht loogiline tundub nagu,et kas ak või üle pocket...kuidagi liiga lihtne... :-\

Timpz
23.10.08, 12:06
K :spade: K :club:
A :diamond: K :diamond:


Kuna ta reraiseb preflop kõvasti ning flop on talle hea. Kütab kõik sisse.

Dzuu
23.10.08, 12:34
A :diamond: K :diamond:
A :diamond: A :club:

2Godfather1
23.10.08, 12:38
A :diamond: K :diamond:
A :diamond: A :spade:

Davy
23.10.08, 12:39
Sooo easy käsi, nii et peab mingi konks sees olema, et siia käemängu käsi on valitud.

Nii suur 3 bet tundub üli donk-na ja ma eeldan, et poiss lihtsalt ei taha floppi näha + käemängu valiku kahtlused(kas need kommentaarid annavad 2 punni :), selgitasin ära miks ma antud käed valisin just. Bet size / käemängu % käe valikul 25% / 75 % )

J :heart: J :spade:
T :spade: T :heart:
A :heart: K :spade:

lebovend
23.10.08, 12:58
A :spade: A :club:

hotcocacola
23.10.08, 14:42
Ma võtan riski ja ennustan vaid ühte kätt, kuigi ma tahaks AA või KK panna, aga rsk, see on liiga suur raise tema poolt, seega AA vist jääb välja, aga KK või AK...pakun A :diamond: K :diamond:

Flopis keevitas suure cbeti otsa, kuna tal oli nut-flush draw mis riverisse logish kukkus :)
Loodetavasti läheb kõik hästi. Aga samas, eks ise olen samamoodi AA, KK-ga raisenud....aga loodetavasti seekord tal A :diamond: K :diamond:

taavi
23.10.08, 14:53
A :diamond: K :diamond:

Tarmo
23.10.08, 16:12
Oi vend :D, mina oma olematu pokkeriharidusega pakun nats teisiti, kindlasti võis vastane donki panna preflopil et ehk tuleb reraise järele fold aga nuh ma ikka loodan et selline "biggggggggggfishh" see ka polnud!
Ise panen oma pakkumisse järgmised kaks kaarti: A :diamond: Q :diamond:
Arvatavasti see liiiga lihne oleks aga nuh pokker ongi ju lihtne mäng :)
Floppas top paari top kikkeriga, peale chekki läks tõstma peale reraise nupud sisse ja ruutut ootama mis riverisse kobistas nagu ikka ära!

Jääb õiget vastust ootama!
Tarmo

Lutzky
23.10.08, 20:01
J :heart: J :spade: (pakun seda, sest insta bettis flopil. samas kahtlane, et callis hero raisi. aga kuna limit on madal, siis who knows)
A :heart: K :spade: (suited see olla ei saa, siis ta oleks insta allini läinud flopil, seega võimalus on. lihtsalt ei osanud ta seda kätt maha visata)
J: :diamond: 10 :diamond: (ka võimalus, muidu ei oleks hero raisi callinud)

Samas kui donkfest, siis mayby Qx jne, aga kahtlen.

Sellised ideed, siis seekord.

Edu,
L.

Fortune
23.10.08, 21:17
A :heart: A :diamond:
K :heart: K :diamond:

grigory
23.10.08, 21:38
A :heart: A :diamond:
K :diamond: K :club:
Ees olid raised tegi 3beti sai calli. Pani vastase ka hea käe peale ja mängis seetõttu väga agresiivset pokkerit. Üks agresiivsuse põhjuseid on minu arvates fulsh oddsid mis seal lauas olid ja tahtis potti kiiresti maha võtta

Tuul
23.10.08, 22:40
preflop suure 3-beti tõttu panen ta range'iks AA, KK, AK, QQ juhul kui ta teeb squeez playd või on lihtsalt kogenematum mängija siis võib tal olla ka midagi taolist nagu 1010+ A10+,
see, et ta flopist panustas poti jätab minu jaoks flush drawd ära, seega AKruutud jätan välja, suure panuse ja 2-beti calli tõttu jätan mina ta range'iks ülepaari või top paari top kickeriga,

K :diamond: K :club:

amagan
23.10.08, 23:47
K :diamond: K :heart:
A :diamond: Q :diamond:

lenC
24.10.08, 00:05
A :diamond: K :diamond:

Põhjus: NL10-s on 3-bet ranged reeglina väga kitsad. Võiks olla KK või AA ka, aga ma arvan, et keskmine NL10 mängija nendega poti ei beti, vaid tahaks rohkem raha "sisse meelitada" väiksemate bettidega. Seega tal on A-high - ei ole hullu, kui ta sellega poti maha võtab ja kui actionit saab, siis on oute küllaga.

ranka
24.10.08, 00:15
Vastus:

Derby52 calls [$6.61 USD]
** Dealing Turn ** [ 6h ]
** Dealing River ** [ 5d ]
Hero shows [Qc, Qs ]
Derby52 doesn't show [Ad, Ac ]
Hero wins $33.51 USD from main pot

Silmad:
Yokker: 2 (0+2)
Timpz: 2 (0+2)
Dzuu: 14 (14+0)
2Godfather1: 7 (7+0)
lebovend: 12 (12+0)
hotcocacola: 2 (0+2)
Tarmo: 2 (0+2)
Lutzky: 2 (0+2)
Fortune: 7 (7+0)
grigory: 9 (7+2)
Tuul: 2 (0+2)
lenC: 2 (0+2)

Kommentaarid:


Sooo easy käsi, nii et peab mingi konks sees olema, et siia käemängu käsi on valitud.

Nii suur 3 bet tundub üli donk-na ja ma eeldan, et poiss lihtsalt ei taha floppi näha + käemängu valiku kahtlused(kas need kommentaarid annavad 2 punni :), selgitasin ära miks ma antud käed valisin just. Bet size / käemängu % käe valikul 25% / 75 % )

J :heart: J :spade:
T :spade: T :heart:
A :heart: K :spade:


http://i73.photobucket.com/albums/i217/zero_or_die77/its_a_trap_soap.jpg

See käsi ei ole minu mängitud ja sain selle sõbralt, kes ütles: "Tegelt see käsi jama, kuna nii obvious, mis vastasel käes". Selle peale ma ütlesin: "Las mõtlevad üle :)" Ja nagu näha Davy astuski ämbrisse :)

Tegelt olen ennegi kuulnud, et ma valin käsi, mis on "kummaliselt" mängitud ja seega annan reade ära. Seega suht leveldasin Teid selle käega :)

Lutzky
24.10.08, 00:19
ma tahtsin küsida, et kui kellaeg, millal tuleb vastata on hiljemalt 23.59.59, siis mis kell foorumis sel ajal on...10.59.59???

Tänud.
L.

ranka
24.10.08, 00:23
Jep.

Tund aega taga :)

Ma olen nii rumal ja laisk olnud, et ma olen korduvalt kella-seadmed otsinud aga kahjuks ei ole leidnud ja olen ülikiirelt alla andnud ja edasi lükanud.

Lutzky
24.10.08, 02:01
No siis fair play reegleid järgides minu arvutuste järgi üks mängija ei kvalifitseeru...võin ka eksida...

L.

ranka
24.10.08, 05:31
No siis fair play reegleid järgides minu arvutuste järgi üks mängija ei kvalifitseeru...võin ka eksida...

L.


ma nendes kohtades teen erandeid. Kui ma ise tunnike hilinen siis täiesti suva, kas keegi pakkus selle vastuse või mtite, et miskit eelist ta ei saanud.

See ajaline reegel on pandud, et kui ma juba posti ära pannud ja siis keegi on selle aja sees 1 minut varem posti pannud ja hakkab turtsuma siis on hea reeglites surfata :)

Aga thanks tähelepaneku eest.

Davy
24.10.08, 11:01
See käsi ei ole minu mängitud ja sain selle sõbralt, kes ütles: "Tegelt see käsi jama, kuna nii obvious, mis vastasel käes". Selle peale ma ütlesin: "Las mõtlevad üle :)" Ja nagu näha Davy astuski ämbrisse :)

Tegelt olen ennegi kuulnud, et ma valin käsi, mis on "kummaliselt" mängitud ja seega annan reade ära. Seega suht leveldasin Teid selle käega :)



"Kaabakas"... sa käemängu metagames oled pidevalt ühe sammu ees ;)

Ja isegi 2 punni sa ei andnud mulle...

ranka
24.10.08, 16:21
"Kaabakas"... sa käemängu metagames oled pidevalt ühe sammu ees ;)


:P



Ja isegi 2 punni sa ei andnud mulle...


See oli minu poolne näpukas ja nüüdseks parandatud. Minu vabandused.